Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30951) yesyke94


yesyke94
csendes tag

Hi all!:)
Azt még mindig nem értem, hogyan lehet az, hogy a 4.4.2. alatt gyengébb teljesítményt nyújt a G2 mint a 4.2.2. alatt.(Gyáriról beszélek) Pl: Antutu : KK: 27-30k pont. JB : 32-35k pont. Próbáltam utána olvasni 1-2 helyen, hogy a navi bár eltüntetése játék közben csak a Kitkatba van benne, tehát a JB-ben nincsen?
Még valami, aki tesztelte már, jobban teljesít artba a telo? Előre is köszi a válaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#30952) Busterftw válasza pestibenji (#30950) üzenetére


Busterftw
veterán

Nem dobunk össze pénzt? Vegyük meg a telefonját végre aztán mehet békével innen ha már 5 elköszönés után sem sikerült.

(#30953) #09819904 válasza Busterftw (#30952) üzenetére


#09819904
törölt tag

:D :D :D

(#30954) Szakiii válasza yesyke94 (#30951) üzenetére


Szakiii
addikt

Azért mert kk alatt nem lehet csalni antutuban, az a valós érték.

(#30955) #09819904 válasza yesyke94 (#30951) üzenetére


#09819904
törölt tag

Konkrétan Te (is) miért adsz az ilyen tesztekre? :U
Ez most olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy a Polski miért nem tudja a kis testéből kipréselni a 120 km/h-t, ha már órázva van?!

El kéne már felejteni a teszteket!

(#30956) fery02 válasza Azharel (#30738) üzenetére


fery02
addikt

Igazad van. Most esik le hogy írod, több szálon futnak a firmware elnevezések attól függően, hogy szolgáltatói-e vagy open.
Akkor tehát ha jól értelmezem a dolgokat, Vodásból még csak most jött ki a második KK firmware, ami jelenleg a legújabb (ez már ugye Knock Code-os), míg open-ből már a negyediket várjuk, ami akkor minimum olyan szintű firmware lesz, mint a jelenlegi Vodás, csak valami "C" utáni betűjellel.
Jól írom? :)

Danny365: Bocsi, hogy a húsvéti legutolsó, navigációs sáv eltűntetős kérdésemre érkezett válaszodra nem írtam még köszönetet. Ezt most pótolom:
Köszönöm! :)

Autley: Szerintem a gyári jegyzetfüzet alkalmazás helyett használd inkább a google féle Keep nevű alkalmazást (Play-en megtalálod)!
Sajnos ötletem arra nincs, hogy hogyan varázsolhatnád vissza a korábbi eltűnt jegyzeteidet, de ebben a Keep-ben ha véletlenül törölsz egy jegyzetet, az átmenetileg kukába kerül, ahonnan csak valamennyi idő után törlődik automatikusan.
További előnye még, hogy felhőbe ment, webes felületen is elérhető akármilyen másik eszközről, számítógépről és azonnal szinkronizál módosításkor.

Más:
Korábban volt róla szó, hogy néha képes a kijelző meghülyülni, de állítólag az International modellekre nem jellemző és itt sem volt ilyesmi panasz a topikban róla.
Na ezt szeretném most cáfolni. :/

KitKat óta nagyon ritkán előfordul, hogy nem reagál vagy csak szaggatottan, pontatlanul.
Például ma is történt egy alkalommal. Kíváncsiságból meg is nyitottam a QuickMemo-t és elkezdtem benne rajzolni.
Szaggatottan rajzolt, sűrűn nem is reagált, akárhogyan húzogattam az ujjamat, akárhol. Aztán egyszercsak a végén fogta magát és magától őrült tempóban elkezdett össze vissza firkálni egy adott részen, de ezt jó pár másodpercig. Nem mondom, pislogtam rajta keményen.

Képernyő lezárással, majd újra feloldással viszont instant javítható a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#30957) Azharel válasza fery02 (#30956) üzenetére


Azharel
aktív tag

Nálam nincsenek ilyen gondok az érintéssel. Navigációs sávban az értesítési sáv lenyitása gombra nyomva néha nem nyílik le, hanem fent megakad. Nem tudom milyen betű jelű lesz az új open, csak jönne már. Puttonyom tele van ezzel az okádék akku idővel.

(#30958) Sabika


Sabika
tag

Szia Droidmester,

Sajna nem tudom leszedni tőled a v2 stock ikon packot.
Hibát ír ki és úgy érzékeli hogy nem letölthető dokumentum?
Valami ötlet?

Sabján László

(#30959) rayoliviero válasza Sabika (#30958) üzenetére


rayoliviero
veterán

Jobb alsó sarokban attól megjelenik a letöltés opció. Nekem is így volt.

(#30960) kekkola válasza Busterftw (#30952) üzenetére


kekkola
senior tag

+1 ... Energiavámpír :D már irigylem a note3 topicot :D

O+8T

(#30961) gusthy válasza yesyke94 (#30951) üzenetére


gusthy
veterán

Sokszor le lett írva. 4.2.2 alatt csal a G2 anturuban. Ez a 4.4.2-ben már nincs.
Próbáld ki az AnTuTu X-et.

(#30962) fery02 válasza yesyke94 (#30951) üzenetére


fery02
addikt

Azért, mert KK-en állítólag nem tudnak csalni (még) a telefonok benchmark app-oknál, míg JB-n szabad a pálya ez ügyben. Egyébként ne érdekeljenek a benchmar-ok, két ugyanolyan pontszámú eredmény nem nagyon létezik ugyanazon a telefonon. Akkor se, ha egymás után futtatjuk a teszteket.
Az a lényeg, hogy KK-en is hasít minden, gondolom nálad is.

KitKat fícsör a teljes képernyős mód igen (Immersive mode), de ehhez az adott alkalmazásnak is támogatnia kell a lehetőséget.
De megoldható hasonló dolog JB-n is, viszont ahhoz root-olni kell. Bővebben meg az Összefoglalóban találhatsz segítséget ezzel kapcsolatban.

Art-tal azt mondja a többség, hogy sokkal simább, gördülékenyebb a rendszer, meg a betöltési idők is rövidülnek, viszont annyi hátránya van, hogy valamennyivel többet foglalnak vele az app-ok, ami nem is lenne annyira baj, viszont sajnos nagyon sok app nem támogatja még, így azok nem működnek vele.
Zack kolléga pl említette, hogy a gyári Galéria is összeomlik tőle, ami azért elég gáz.
Ezért nem ajánlott az Art szerintem, főleg hogy Dalvik is elég gyors (oké ezt úgy írom mondjuk, hogy életemben nem tapasztaltam még Art-ot).

Headshot:
Nálam is csak nagyon ritkán kínlódik az érintés, de rutinosan "javítom" már olyankor. :)
Meg bízom benne, hogy csak szoftveres dolog ez.

Én is nagyon várom már az új firmware-t. Az érdekelne nagyon, hogy vajon DroidMester tervez-e esetleg leg abból is egy, mondjuk V3 verziót, mert lehet akkor inkább majd csak azt raknám fel legközelebb a stock helyett. :)
Az akksival meg én se vagyok egészen megelégedve KK-re váltás óta. Bár csak nagyon picit rosszabb szerintem, mint JB-n.

(#30963) Endr00


Endr00
aktív tag

Mitől függ az, hogy az állapotsorban LTE vagy 4G van írva? Az előző romban(gyári KK) LTE volt, DM romjában meg 4G.

Samsung Galaxy S23

(#30964) vadászcsiga válasza DroiDMester (#30943) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Droidmester
Sajnos nem fogadja el a telefon az apk-t, azt mondja nincs telepitve

(#30965) DroiDMester válasza vadászcsiga (#30964) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Az előzőt távolítsd el, magát az apk.s telepítőt! Restart, és úgy próbáld újra

(#30966) Bedibeni


Bedibeni
csendes tag

Sziasztok!

CM 11 ROM-ot használok jelenleg, sikerült visszatennem a stock LG keyboardot (ez jön be), de a benne lévő emotikonjaim elvesztek. Ezeket, hogy tudnám belevarázsolni/visszavarázsolni? Köszi előre is a segítséget :)

(#30967) Mankó


Mankó
veterán

T-mobilos G2-t vennék, ugye az 1+1 év az azt jelenti, hogy 1 év teljes körű javítás és 1 év készülék garancia, ha elromlik akkor a javítás díját kell fizetnem, de az alkatrészt ők állják? Jól tudom?

(#30968) DonMaster válasza Mankó (#30967) üzenetére


DonMaster
addikt

nem
1+1év az azt jelenti hoyg az elsö év ami teljes körü az kiterjed a headseatre is töltöre is
a második év only telefon ott már a headseat és töltöt nem viheted gariztatni de a telo-t inygen meg kell csinlják
[link]

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#30969) Mankó válasza DonMaster (#30968) üzenetére


Mankó
veterán

Na ez egy jó hír, azt hittem a 2. év csak az alkatrészekre vonatkozik.
Na és ha tegyük fel beszarik a telefon, akkor hova kell vinnem, vissza a t-mobilhoz vagy valami LG szervízhez? Vidékről a 2. verzió már ugye kicsit neccesebb.

(#30970) DonMaster válasza DonMaster (#30968) üzenetére


DonMaster
addikt

[link]szerintem egyértelmű
Mankó
amelyik szimpib:)
ha a t-be viszed és ot nemt udják meg csinálni akor elküldik az lg-hez ha az lg hez viszed akor az oda visza szálitás-t meg elözöd,
viszotn a t-nél addnak csere készüléket a z lg nél nem
t-mobile ba érdemesebb a csere telo miatt , és mert ott elküldik visza hozzák megoldják ök a szálitás-t ingyen

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#30971) gusthy válasza DonMaster (#30970) üzenetére


gusthy
veterán

Cserébe tovább tart, kinek mi jön be.

Egy dologra kell figyelni, ha T-Pont-ba viszed, ezt a múltkor elolvastam a szabályzatunkban: Ha nem olyan T-Pontba viszed be, ahol van szerviz, akkor nem tudnak cserekészüléket adni. Ilyenkor udvariasan megkérnek, hogy fáradj át egy másik T-Pontba, ha nem fáradsz át, akkor a te döntésed, hogy elvagy cserekészülék nélkül. Ettől még beveszik persze, és továbbítják.

Tehát előtte érdemes megnézni, hogy hol van olyan T-Pont, ahol van szerviz.

(#30972) vadászcsiga válasza DroiDMester (#30965) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Úgy történt. Restore-ral vissza raktam az eredeti kamera appokat, restart, majd utána próbáltam a tiedét de nem fogadja el

(#30973) Azharel válasza Mankó (#30969) üzenetére


Azharel
aktív tag

Azért azt bele kell kalkulálni, hogy ha egy T-pontba viszed akkor jó eséllyel a Telemax-hoz kerül a telefon !

(#30974) DonMaster válasza gusthy (#30971) üzenetére


DonMaster
addikt

persze de legalább vna teloja addig is amág tart ami nem hátrány lg-nél nem kap. t-nél meg gondoltam egyértelmü hogy szervizes tbe kell vinni és nem mini szerviznélküli t-be

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#30975) toto0569 válasza vadászcsiga (#30972) üzenetére


toto0569
addikt

Permission állítása meg volt?Utána restart

(#30976) yesyke94 válasza fery02 (#30962) üzenetére


yesyke94
csendes tag

Köszönöm a valaszt. :)ezt már el felejtettem,hogy JB-nél csalnak,pedig már olvastam. És ha gyári romot akarok akkor te melyik módszerrel tanacsolod a KK telepítését? :) Meg mondták nekem azt is hogy,buggos meg a 4.4.2. tényleg így van ?
Amugy pl a note 3 csak a 3GB rammal erősebb mint a G2 nem ?

(#30977) #09819904 válasza yesyke94 (#30976) üzenetére


#09819904
törölt tag

A G2 egy smartphone, a Note 3 pedig phablet... Tehát már összehasonlítgatni is mókás!

Nekem KK-el fut a G2 és nem érzek bugokat. Lehet kiválasztott vagyok!

(#30978) vadászcsiga válasza toto0569 (#30975) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Magát a xdbebb apk-t filexplorerben?

(#30979) gusthy válasza DonMaster (#30974) üzenetére


gusthy
veterán

Arról, hogy mennyire egyértelmű, kérdezd meg a T-Pontos kollégákat.
Szerintem az átlag előfizetők 80%a nem tudja a dolgot, úgy gondolom, helyes az, ha ezt az infót hangsúlyozzuk.

(#30980) DroiDMester válasza vadászcsiga (#30978) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Mèrtnem teszed fel auto rec el a twrp.t? 2-3.kattintás és fentvan, semmi veszteni valód nincs! Csak a saját dolgodat könnyítenéd meg!
És nemkéne ennyit szenvedni egy kamera móddal! ☺

(#30981) andaxin76


andaxin76
aktív tag

Droidmester
Átnyálaztam a romod tekepítési útmutatóhát,fekraktam a twrp-t,az a kérdésem h miért kell az otg telepítéskor,mert így még nem rommoltam.Az összes telómnak más volt a folyamata.Előre is köszönöm a válaszodat.

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#30982) #09819904 válasza andaxin76 (#30981) üzenetére


#09819904
törölt tag

Hejesirás rúlesz!

(#30983) andaxin76 válasza #09819904 (#30982) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Talán csak gyorsan írok telóról és mellé nyomok :-)

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#30984) #09819904 válasza andaxin76 (#30983) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ejjnye! :D

(#30985) pelenka35 válasza andaxin76 (#30983) üzenetére


pelenka35
őstag

Ennyire ? :U

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#30986) Steelheart2 válasza andaxin76 (#30981) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nem kell az OTG,ha nem törlöd az sd tartalmát recovery alol.Manuálisan letörölsz minden mappát a telorol és felmásolod DM romját.Majd tovább a leirtak szerint.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#30987) andaxin76 válasza Steelheart2 (#30986) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Köszi :-) Ja és valaki belinkelné a telepítési útmutatót? Mert az 1. hsz ben nem találom,és nem emlékszem h hol láttam ...
Egyébként a rommmal nincs semmi probléma?Működik minden rajt?Valakinél mintha olvastam volna h valami szívja az akksit benne.

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#30988) boken válasza andaxin76 (#30987) üzenetére


boken
senior tag

telepítés

Én használom és a stockhoz képest sokkal jobban bírja az aksi,pedig nekem a gyárival sem volt gondom!

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#30990) andaxin76 válasza boken (#30988) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Ezer köszönet

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#30991) vadászcsiga válasza DroiDMester (#30980) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha otthon leszek átolvasom az összefoglalót aztán meglátom. De ha tényleg csak elég rootexplorerben átírni a permissiont akkor no problem.

(#30992) DonMaster válasza gusthy (#30979) üzenetére


DonMaster
addikt

nem tudja a felhasznlo vagy elöfizetö hogy szervizes t-mobile ba kel bevinni a telefon-t hoyg megjavitják? ezt azért elég meredek

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#30993) #09819904 válasza DonMaster (#30992) üzenetére


#09819904
törölt tag

Pláne egy prémiumkészüléknél! :D

(#30994) Mankó válasza boken (#30988) üzenetére


Mankó
veterán

Kifejthetnéd, hogy mennyivel jobban! Én még csak most akarok venni, de nagyon fontos az aksi idő nekem, hogy ne kelljen mindig konnektort keresgélnem fél naponta.

Szerk.: Különben új tulajok, akik kisebb kijelzősről váltottak, mennyire volt zavaró a nagy kijelző? Meg lehet szokni egy 3.5 colos kijelző után? Nálam a zsebre tétel szerintem egy rém álom lesz.

[ Szerkesztve ]

(#30995) Steelheart2 válasza Mankó (#30994) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Annyira megszokhato hogy utánna nem is fogsz akarni kisebb kijelzöt. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#30996) Azharel válasza Mankó (#30994) üzenetére


Azharel
aktív tag

Nekem volt 3,8" 4,2" telefonom, hát az egy vicc kategória. A nagy ujjaim miatt az írás egy rémálom volt, ezután váltottam 4,7". Gondoltam ennél nagyobb minek, most a g2 5,2" úgy megszoktam hogy a következő telefonom ennél csak nagyobb lehet :D Szóval hozzá szoksz soha többet nem akarsz kisebb kijelzőt.

(#30997) Athaualpa válasza Mankó (#30994) üzenetére


Athaualpa
csendes tag

Galaxy ace-ről váltottam, pár nap alatt megszokható. Én azóta farzsebben hordom, mert a fliptokkal azért lényegesen nagyobb lett, de legalább stabilan tudom fogni. És már ennél kisebbre nem váltanék, bár azt hiszem nagyobbra sem.. :-)

(#30998) killzone1987 válasza laca.1 (#30928) üzenetére


killzone1987
senior tag

Hali!
Te hogy módosítottad a színeket?
Apk-val megoldható?
Előre is thx!

(#30999) szoja válasza Mankó (#30994) üzenetére


szoja
tag

Nem para a nagy méret, mert elég karcsú telefon. A zsebemben nem is nagyon veszem észre, sokkal kecsesebb, mint a Note 2 vagy akár a 3. Viszont a fényes műanyag és a korábban megszokottnál nagyobb méret miatt nekem csúszósabbnak tűnik, pedig előtte egy szürke HTC One S-t használtam, aminél úgy gondoltam nincs csúszósabb teló (a sima fém készülékház miatt). Nos, azóta kiderült, van :) Viszont nekem egy kézben használva már nem annyira kényelmes, így a következő telóm valószínűleg 5" alatti lesz.

Ez a méret szerintem pont a határon van, de összességében még éppen jól kezelhető.

[ Szerkesztve ]

(#31000) Mankó válasza szoja (#30999) üzenetére


Mankó
veterán

Igen, nekem is hasonlóak a tapasztalatok, pedig még csak kb 10 percet fogdostam. Ezért is volt jobb fogni az S4-est.
Egy tok majd mindenképpen kell rá. Ki milyet ajánl? Én első körben egy fóliával és egy szilikontokkal kezdenék, persze ha megtudtok győzni, nem vagyok ellene a flip toknak sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.