Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31806) kacsa7 válasza DonMaster (#31788) üzenetére


kacsa7
őstag

1000Ft-os kábel 200mA-el tölt, a gyárival megegyező vastagságú 2000Ft-os kábel 800mA-el. Na ezek után aztán kifogni olyat ami biztosan jó... Én autónál küzdöttem vele, de meguntam és vettem egyben szivargyújtó töltőt ami egyben van a kábellel.
Szóval itthon, mezei GSM boltban v. MM-ban pár ezerért tuti nem kapsz csak gagyit...

(#31808) kacsa7 válasza Danny365 (#31779) üzenetére


kacsa7
őstag

Én is imádom, a kamera hang próblémával együtt is.
Lehetne csinálni valami felmérést is, h. ki szereti és ki nem, az 1. hsz-be meg berakni a linket :D Felsorolni adatlappal azokat akik szeretik és azokat akik nem, legalább lehetne tőlük kérdezni :DD

(#31809) oszi61 válasza kacsa7 (#31808) üzenetére


oszi61
tag

Én szeretem a G2-őm! A kamerahibájával együtt! :) Nálam csak ez a hiba van,úgy,hogy én csak a gyári frissítést tettem fel! :)

[ Szerkesztve ]

(#31810) Bem Utat válasza f(x)=exp(x) (#31794) üzenetére


Bem Utat
csendes tag

Á, kösz, hogy szólsz! Épp csak most álltam neki átnézni a napi termést...

(#31811) xxxyyyzzz111 válasza rayoliviero (#31807) üzenetére


xxxyyyzzz111
tag

De akkor sem lesz sms jelentés, sem korlátlan bt.......

(#31812) jooker82 válasza kacsa7 (#31808) üzenetére


jooker82
nagyúr

Páran emlititek itt a kamerahangot,de még senki nem tett be egy videót se.Vagy a képektől várjátok,hogy beszéljen :U ?
Gondolom a gyári 4.4-nél észlelitek. Ha lehet mutassátok már meg milyen hibát kell keresni :R

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#31814) rayoliviero válasza xxxyyyzzz111 (#31811) üzenetére


rayoliviero
veterán

Sms jelentést csinálok neked 1 perc alatt, ha ez a legnagyobb gondod. :D Sms-t nem is használtam amúgy, iMessage vagy Viber. Nem tudom milyen bt korlátra gondolsz, mert azt nem használtam egyáltalán, így engem az nem érintett.
De kár ezzel szétoffolni a topikot.
Nem értem az embereket amúgy, hogy miért utálják annyira az iPhone-t, iOS-t. :F Ez általában olyan Android felhasználókra igaz, akik soha nem használták, csak a neten olvastak róla. Sokszor a túlárazott ára váltott ki indulatot, már a többi márka is elég drága pl. új One, S5.

[ Szerkesztve ]

(#31815) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Srácok, a SEA-XX kódos telefon melyik régiónak készült? Gyárilag még mindig 20a szoft van rajta, és szerinte nincs frissebb verzió (OTA). Ez lehetséges?

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#31816) jooker82 válasza Tsebacsi (#31815) üzenetére


jooker82
nagyúr

igen,most fogjuk megkapni a napokba otán..de kdz-vel felteheted a v20d-t..
Bár nekünk ázsiaiaknak v20C lesz...neked is..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#31817) kacsa7 válasza jooker82 (#31812) üzenetére


kacsa7
őstag

Pl
Ha halk a hang amit veszel fel, akkor szaggatva rögzít, ami baromi idegesítő.
Tehát ha veszel fel bárhol, ahol van háttérzaj, ott kb. végig szaggatva rögzíti a hangot, mert rosszul működik a zajszűrés. Leírták itt jópáran korábban, hogy mi ez pontosan, de lusta vagyok visszakeresni :))

(#31818) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

A G2-m magyar 6HU kódos v20b-vel.
Erre is felrakható a v20d ?
Milyen változásokat hoz ? :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#31819) jooker82 válasza kacsa7 (#31817) üzenetére


jooker82
nagyúr

jaja ezt mondjukén is tapasztaltam,de a közeli hangokat tisztán rögziti... Ez szerintem azmiatt van,hogy ne legyen az a nagy alap zaj,mely sokáig volt a telók videófelvételénél..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#31820) DroiDMester válasza kacsa7 (#31806) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Gyári NÓTA2 -es kábel tökéletesen jó, megy MAX al a töltés és csak ~200.ft

(#31821) Tsebacsi válasza jooker82 (#31816) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Köszönöm, ezek szerint ez ázsiai régiós?! :R KDZ-vel most nem szórakoznék, semmi bajom nincs a telefonnal, csak kíváncsi voltam :)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#31822) jooker82 válasza eladogeppc (#31818) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igen,felrakható kdz-vel..
Próbáld ki. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#31823) Bem Utat válasza DroiDMester (#31797) üzenetére


Bem Utat
csendes tag

"ez nem egy olyan kérés hogy itt bárki tud segíteni neked szóval vagy legyél türelmes"
Nyugi, az vagyok, de aki csak alkalmanként néz be, az vsz. nem fog többszáz hsz-t visszapörgetni. Pusztán ezért ismételgetem. (Mint láthatod, már van is eredménye.)

"vagy megveszed és ha nem lesz jó a G2 akkor 3.napon belül el állsz a vásárlástól! Vagy én is azt javaslom vedd meg neten és 8.napig tesztelheted! Nem tudom mi akadálya lehet ennek hogy neten vedd meg!"
Nézd, szerintem ne bosszantsuk egymást: megmondtam, hogy ez az út nem járható. Punktum.
Legyen elég ennyi, nem fogom elmesélni, hogy pontosan miért, bár nem nehéz kitalálni sem.

(#31824) jooker82 válasza Tsebacsi (#31821) üzenetére


jooker82
nagyúr

singapore-i a telefonod,jelez majd az pár nap múlva,akkor frissitheted. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#31825) Bem Utat válasza KM650 (#31691) üzenetére


Bem Utat
csendes tag

"Találtál már valakit Győr környékén?"
Még nem! Küldtem üzenetet.

(#31826) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Na vissza raktam a jó kis megbízható 20b-t, a legközelebbit megvárom míg valaki leteszteli

(#31827) Qru


Qru
MODERÁTOR

Fejezzétek be az offolást.

#nincsbennetarcsi

(#31828) Damage401 válasza DroiDMester (#31787) üzenetére


Damage401
senior tag

1. Nem azért vettem, hogy mókoljak.
2. Mikor itt ülök az gép előtt és a telefon egy karnyújtásnyira van tőlem, akkor mikor megszólal a telefon akkor lássam már egyből hogy ki hív.
3. Amit leírtál hogy minden Droid ilyen, nettó hülyeség. Nexus4 sem, illetve ami eddig volt készüléken sem volt. SŐT 4.2.2 vel sem volt ilyenre példa.
4. Köszönöm hogy 1001. Hszra megválaszoltad a kérdésemet.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#31829) laca.1


laca.1
aktív tag

Nem akarom tovább fokozni ami itt megy a fórumban,de muszáj vagyok szólni.
G2 tulajok sokan vannak itt olyanok akik egyfolytában panaszkodnak ez szar,az nem jó,a G2-ben.
Aztán le írják hogy más telefonokban ez meg az milyen jó,istenítik agyba főbe,innen a kérdés ha ilyen szuperek azok a telefonok miért nem azt vették meg?A másik,szerintem ha valakit ennyire bosszantónak tartja a G2 hibáit le kell cserélni azokra a mindent tudó mobilok egyikére,aztán minden frankó lesz.
---------------------------------------------------------------
Droidmester, szerintem nagyon sok fórumozónak segít,annak is aki nem romolgat.Biztos vagyok benne bárki fordul hozzá kérdéssel segíteni fog benne ha ideje engedi.A romolgatás legalább a G2-ről szól,nem pedig vita fórum.Nézzetek csak vissza a hszek-ben mikor DM. kidob egy romot életrekel a fórum,pörög mennek a kérdések válaszok.Ha pedig problémák adódnak a rommal nem panaszkodni kell ugyan is nem kötelező föltenni.
Akinek nem inge ne vegye magára,vannak olyanok akik meg találják a rájuk eső részt.
Hát ennyi lett volna.Köszi hogy meg halgattatok.

[ Szerkesztve ]

(#31830) hito válasza toto0569 (#31782) üzenetére


hito
nagyúr

Egyik legjobb droid-os készülékem, gyakorlatilag 1-2 apróságot leszámítva hibátlan a gép. Nem is tervezem lecserélni :N Pedig megrögzött cserélgetős voltam. Nem sok olyan telefon van amim ne lett volna hosszabb-rövidebb ideig.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#31831) toto0569 válasza hito (#31830) üzenetére


toto0569
addikt

pedig emlékszel,hogy milyet vitáztunk anno a másik fórumon? :D
Az biztos...az összes közül a legjobb a piacon(nekem) :K
Ha pedig valakinek nem tetszik,adja el azt go...Ne panaszkodjon arra amit nem lehet javítani vagy user hiba...

[ Szerkesztve ]

(#31832) hito válasza toto0569 (#31831) üzenetére


hito
nagyúr

Én már ilyenekre nem is emlékszem :D Amit egyszer a hátam mögé dobtam, arról meg nem emlékezem :N

Hát ha valakinek ez nem elég jó, annak bizony lesznek problémái. Tapasztalatból mondom, hogy ilyen problémamentes, alaposan átgondolt és jól összerakott készülékkel ritkán volt dolgom. Sok csalódás fogja érni azokat, akiknek ez nem elég jó.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#31833) polas válasza DroiDMester (#31820) üzenetére


polas
csendes tag

Mindenkinek köszi a gyors válaszokat kábel ügyben. :)

DroiDMester ajánlata tűnt a legszimpatikusabbnak, már meg is rendeltem. :K

Képeket melyik tárhelyre szoktatok feltölteni, ahol van lehetőség jelszavas védelemre, de lehet nyilvános is?
Telóról is el lehet érni és valamilyen progival könnyen lehet feltölteni a képeket?

Csak azért kérdezem, mert rengeteg feltöltési oldal van már és nem tudom, hogy melyik a legjobb.

(#31834) laca.1


laca.1
aktív tag

DM.
"enable INIT.D scripts RUN-control" eme beállítás engedélyezve lett ahogy ezt javasoltad pár hsz.el előbb.
meg tudhatnám mit is jelent?a googleban nem jutottam előbbre,angol tudás híján.

(#31835) toto0569 válasza polas (#31833) üzenetére


toto0569
addikt

Ide reggelj be--->[link]

(#31836) draco84


draco84
tag

Én is g2 tulaj vagyok és minden nap Olvasom a forumot nem istenit senki semmilyen telefont!! Csak leírtak egy hibát és szeretnének segítseget kérni!! Miért???? Azért mert itt mindenki össze vissza romolgat írja át a rendszer fájlokat akkor érthető hogy itt teszük fel a kérdéseinket mert gondoljuk mi hogy tudtok nekünk tippet adni hogy mi lehet a hiba!! Segítő készek itt az emberek, de én is feldobtam egy problémámat és tapasztalatomat de senki nem válaszolt ra kivéve egy embert! Azért több választ vártam volna! Köszönöm a figyelmet!:)

(#31837) reflxx válasza polas (#31833) üzenetére


reflxx
aktív tag

én dropbox-ot használom. :))

(#31838) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Kamera MOD-ból a Jishnu vagy az Xdabbed változat a jobb ?
Alacsony fényerőhöz illetve slow motionhoz érdekelne.
Stock v20D-re gondoltam.

Köszi ! :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#31839) darvin555


darvin555
tag

v20d germany vagy united kingdom romról tud valaki vmit (újítás, gyorsaság stb.)
érdemes váltani v20b hungary-ról?

(#31840) Danny365 válasza eladogeppc (#31838) üzenetére


Danny365
őstag

Xdabbeb egyértelműen! :)

(#31841) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Csatlakoznék én is az elégedettek táborához! Imádom a telót! Két napja jöttem haza a gyerekkel a kórházból és a cellatársunknak Z1 telója volt,amiről az egy dolog hogy lehámlott a gyári fólia,de az hogy ha hívott valakit,akkor a kijelző tök sötét lett egyből(sokszor azt sem látta kit hívott)és mindég meg kellett kérnie a másikat,hogy tegye le.....az S5 topikban meg arról bosszankodnak,hogy hiába usb3-as a teló,ha usb 2. kábel van a telóhoz...nem fért bele a 200e árba....

draco84
Sikerült a gps kijavítása? Én ma próbáltam és mire elindult a gps test progi már volt is pozim....én navi előtt mindég ezzel a progival megkerestetem magam...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#31842) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ja haveromnak i5 van,ami már a második,mert az első dobálta a hálózatot még hívás közben is...nem rosszak az apple termékek és az ios-t is meg lehet szokni,de nekem pl nem jött be(nem akarta az emailt beállítani,pedig mindent megtettem)

Látod danny365 vagyunk egy páran..:);)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#31843) zsoleer


zsoleer
senior tag

Sziasztok a parom Most vett g2 Es nem irja ki a szamat ha hiv, es nem talalom hogy hol kell Beallitani segitenetek??

(#31844) iOnizer válasza zsoleer (#31843) üzenetére


iOnizer
tag

Telefon/opciók/beállítások/további beállítások/ szám megjelenítése

Alá bizony

(#31845) zsoleer válasza iOnizer (#31844) üzenetére


zsoleer
senior tag

Bocsi de neked g2 van?? Semmi ilyen nincs a hivas beallitasnal Tovabbi bealitasnal egy kis toltes utan sim es halozati hibat ir

(#31846) Danny365 válasza zsoleer (#31845) üzenetére


Danny365
őstag

Válts át LTE-ről 3g-re, akkor nem dob hálózati hibát. Miután beállitottad, amit szerettél volna, akkor meg visszaállithatod LTE-re.

(#31847) iOnizer válasza zsoleer (#31845) üzenetére


iOnizer
tag

Igen, pontosan a hálózati hiba helyett kellene hogy bejöjjön ez

[ Szerkesztve ]

Alá bizony

(#31848) zsoleer válasza iOnizer (#31847) üzenetére


zsoleer
senior tag

Köszönöm :R :R :R :R

(#31849) pestibenji válasza polas (#31833) üzenetére


pestibenji
senior tag

Dropboxot ajánlom :)

(#31850) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Nagyon érdekes dolgot vettem észre.
LG Mobile support toolal frissítek, erre ránézek a telefonra és frissítés közben azt írja ki a telefon alul piros szöveggel, hogy ROOTED.. :Y
WTF ?
Ugye tőletek kérdeztem, hogy milyen ROM-ot érdemes felrakni, mivel v10b volt rajta, és onnan v20b-re frissítettem KDZ-vel, de akkor még nem volt ROOTED.
Erre most v20B hun-ről v20D-UK-re és már a frissítésnél ROOTED ?
Mivel ? Sosem volt Rootolva a készülék...
Az előző tulaj egy szőke hölgyemény volt, akinek túl bonyolult volt a telefon, iphone-t vett ez helyett.
Ő tuti nem Rootolta.
Most akkor mi van ? :Y :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.