Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31601) WiZARD


WiZARD
addikt

DroiDMester féle V3 rom van fent + dorimanx kernel (de korábban más KK romnál is tapasztaltam), és ami gondom van, hogy a kamerába a belépés se túl gyors, de a kilépés q lassú.
van erre valami megoldás?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#31602) VOLTCRAFT(1) válasza f(x)=exp(x) (#31573) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Nos a megoldás az hogy ugyan azon a nyelven kell bejelentkezni a SmartWorld-be mint amilyen nyelven regisztrálsz !! A regisztrálást az LG cloud-honlapon itt: https://gb.lgecloud.com/ kell . Mivel a telefonos app-ban nincs magyar nyelv ezért A cloud-ban angolul regisztrálj ! Amikor a telefonos appban kéri az emailt meg a jelszót azt is angol nyelven kell megtenni és lőn csoda működik :) !

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#31603) reflxx


reflxx
aktív tag

Sziasztok! G2-ről a képeket mutatnék a családnak LG Smart tv segítségével. Van valami vezeték nélküli megoldás vagy marad a kábeles??

(#31604) Bem Utat válasza morphin (#31590) üzenetére


Bem Utat
csendes tag

"Ha Pesten jársz a közel jövőben én szívesen segítek. Győr környékén nem járok mostanában..."
Kösz, ha más megoldás nem lesz addig, jelentkezem, amint alkalom adódik.

"Mint írtam... Rendeld meg neten"
Mint írtam, ez sajnos nem megy.
Direkt pedig nem szeretnék kiszúrni senkivel, mármint úgy rendelni, hogy tuti nem veszem meg.

"ha az S3-mal jó volt itt sem kéne problémának lennie..."
Ebben bízom én is.

"Írd meg légyszíves a kihangosító pontos típusát, este ha haza értem rákeresek Neked én is."
Kösz, de ne fáradj vele, teljesen felesleges, mindent kiderítettem már, amit lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#31605) jooker82 válasza reflxx (#31603) üzenetére


jooker82
nagyúr

DLNA-d van? azzal elvileg lehet

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#31606) DroiDMester válasza WiZARD (#31601) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Akkor nálad valami gáz van és valamelyik feltelepített progi fogja meg (ugye nem tettél fel Greenfy vagy hasonló f@szságot, amik csak LASSÍTJÁK a telót és SEMMI HASZNUK!!!) Esetleg az STweaks nem jól van beállítva és lassan kapcsolja fel a magokat!

nálam kb 1-1,5 sec alatt indul, kilépésnél meg azonnal ahogy megnyomom a back gombot!

a V2.nél valóban lassan lépet ki de a v3 ban már a Xdabbeb 3.0.0. kamera mód van és a villám gyorsan lép ki-be!

[ Szerkesztve ]

(#31607) f(x)=exp(x) válasza reflxx (#31603) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Miracast-tal lehet, de a DLNA még jobb megoldás (bár ez nekem csak 4.4.2-vel megy). :)

[ Szerkesztve ]

(#31608) reflxx válasza f(x)=exp(x) (#31607) üzenetére


reflxx
aktív tag

És a tv-n kell valamit beállítani hozzá??

(#31609) f(x)=exp(x) válasza reflxx (#31608) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A mirecast-nál kell. A menüben be kell kapcsolni a Mirecast funkciót, ha nem találod estére megnézhetem neked. :)

[ Szerkesztve ]

(#31610) reflxx válasza f(x)=exp(x) (#31609) üzenetére


reflxx
aktív tag

Köszi de most megyek. Bízom benne hogy sikerül :))
Köszi a segítséget! :R

(#31611) szuszy16v


szuszy16v
csendes tag

Letezik olyan kernel amivel kezeli az ntfs fajlrendszert alapbol, GooglePlay-es progik nelkul is?

(#31612) DroiDMester válasza szuszy16v (#31611) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem, és valószínű SOHA nem is lesz ilyen!

De minek neked az NTFS ? Miért nem jó az exFAT ? :F

(#31613) szuszy16v válasza DroiDMester (#31612) üzenetére


szuszy16v
csendes tag

Mert a kulso vinyom ntfs es az 1TB bool 200GB ures, ugyhogy nem akarom atformazni mar

(#31614) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ma nagyon mérges lettem a gps-re sos kellett volna az igo erre nem talált műholdat amihez kapcsolódni tudott volna pedig csomót látott. Hiába kapott netet úgyse még jó hogy a gyári google térkép működött. :((

Akármennyire nem szeretném mokolni sajbos megint bebizonyosodik, hogyha android azt bezzeg mokolni kell, lesz időm droid romjara ranezek milyen.

(#31615) pestibenji válasza SzlobiG (#31614) üzenetére


pestibenji
senior tag

Nekem ez inkább az app hibájának tűnik

(#31616) laca.1 válasza SzlobiG (#31614) üzenetére


laca.1
aktív tag

Én ugyan ez miatt kezdtem mókolni pedig nem akartam,nekem is nagyon szar volt a gps gyári kk.de mióta fönn a dm v3.1 szuper épp ma teszteltem a igo,indítás után 3mp és már navigált is.rádásul pontos volt.

(#31617) SzlobiG válasza pestibenji (#31615) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem az mert jbvel tökéletesen ment ugyanez.

(#31616) laca.1: Csodas. Gondoltam ,hogy mokoni kell.

[ Szerkesztve ]

(#31618) Busterftw válasza SzlobiG (#31617) üzenetére


Busterftw
veterán

Azt odaírhatnád, hogy az _enyémet_ mókolni kell, nem kell az újakat elriasztani mert neked meg valakinek épp nem megy. :)

(#31619) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Valaki ossze tudna foglalni a CM előnyeit es hátrányait az LG G2 esetében?

(#31620) VOLTCRAFT(1)


VOLTCRAFT(1)
tag

Lenne egy "hatalmas " problémám hol a fészkes fenébe állítom be azt,hogy a hívó fél számát kijelezze ez az átok G2 ? Már mindent próbáltam. Please help meee all :)!!!!Szájbarágosan ,ha lehetne kérnem mert szellemi fogyatékos vagyok:)

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#31621) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Kedves Mindenki!

Mától Én is az LG G2 tulajok közé tartozom.

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#31622) morphin válasza VOLTCRAFT(1) (#31620) üzenetére


morphin
tag

Ezt nem Neked kell bekapcsolnod...ha benne van a csomagodban akkor automatán kiírja. (T-nél van azt hiszem egy két low budget csomag amihez nem jár, de hogy miért :F )
Aki Téged hív neki be van állítva, hogy küldje is a számát??

(#31623) SzlobiG válasza Busterftw (#31618) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem írom oda mert kb az egész topik már a custom romolásról szól. :U

(#31624) xSide válasza VOLTCRAFT(1) (#31620) üzenetére


xSide
őstag

Hívásbeállitásoknál nem kapcsoltad be véletlenül az Adatvédelem-örző funkciót minden adatra?

[ Szerkesztve ]

(#31625) morphin válasza reflxx (#31608) üzenetére


morphin
tag

Amit a többiek írnak az helyesen MirAcast ami lényegében türközi a telefonod képernyőjét a tévére...szerintem ennél jobb a DLNA, mert itt a telefonnak nem kell számolgatnia hanem csak küldi az adatokat és azt a TV jeleníti meg.
ITT leírtam hogyan is kell kiküldeni a dolgokat (képek,zenék,videók) a tévédre...nekem LG 47LM620 tévével szépen megy. A SmartShare és DLNA legyen bekapcsolva a tévén különben mást nem kell csinálni.
Pl megy a RetekKlub-on a Máricsúj te pedig meg szeretnéd nézni a friss,meleg,ropogós képeidet rámész a telefonon az opcióra és az magától kiteszi a tévéd képernyőjére....

[ Szerkesztve ]

(#31626) zazenke válasza SzlobiG (#31623) üzenetére


zazenke
őstag

Csak a 95 %-a. És az a szomorú hogy okkal csinalják, az lg szoftver frissítési stratégiája egy kalap sz..... ebből a telefonból akkor lesz hivatalosan normális telefon amikor már elavúlt lesz. A múltkor megszívtam én is a mókolást de hamarosan újrakezdem

(#31627) Meggyi001 válasza Fagyi (#31621) üzenetére

Sok szeretettel üdvözlünk minden új tagot :) :) :) :)

https://gamergep.hu/

(#31628) oszi61 válasza vadászcsiga (#31571) üzenetére


oszi61
tag

Ez igaz! :( A baj az,hogy a felvétel hangja is borzasztó! :(

[ Szerkesztve ]

(#31629) Busterftw válasza SzlobiG (#31623) üzenetére


Busterftw
veterán

Nem arra értettem. Csak az ilyen megnyilvánulások miatt terjednek el olyan "tények" mint
- a kamera szar
- a gps szar
- mókolni kell mert szar
Holott neki szar, de attól még nem mindenkinek.

(#31630) SzlobiG válasza zazenke (#31626) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nehogy azt hidd ám, hogy masik gyártónál nem ez megy... samu, htc,sony,stb ugyanúgy romolnak szal nem az lg-vel van a baj, hanem az androiddal.

Egy androidos telefonnal nem kellett még mokolnom az a one volt többinél mindég eljutottam oda hogy kell. :(

Ha az oneba (uj) nem az a fos kamera lenne már váltottam volna.

(#31629) Busterftw: De látod milyen sokunknak ezek a hibák vannak szal simán lehet már általánosítani ennyi user alapján. Én külön nem fogom odairkalni úgy ahogy a többiek se teszik. Tiéd jó orulj neki idaig nekem is az volt...bongeto fagyas se szűnt meg.

[ Szerkesztve ]

(#31631) f(x)=exp(x) válasza morphin (#31625) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Jogos. :R Amikor valamit félreolvasok, utána nagyon nehéz megjegyeznem (pl.: Snapardon :W ).
+ DLNA használatakor jobb minőségű lesz a kép, videó, zene stb..

oszi61: degalább a kép minősége elfogadható. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31632) vadászcsiga válasza oszi61 (#31628) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az első miatt nem tudom miert szomorkodsz, ket napja azon vagyok hogy megcafoljam :W :DDD
Ennyit erről

[ Szerkesztve ]

(#31633) oszi61 válasza oszi61 (#31628) üzenetére


oszi61
tag

[link]

A Gödöllői Majálison készült! :(

[ Szerkesztve ]

(#31634) oszi61 válasza vadászcsiga (#31632) üzenetére


oszi61
tag

Többet vártam a kamerától! Úgy volt beharangozva,hogy csuda jó! :( Nekem csalódást okozott! :( Természetes fénynél szép képeket készít,aztán meghal a kamera! :(

[ Szerkesztve ]

(#31635) vadászcsiga válasza oszi61 (#31634) üzenetére


vadászcsiga
félisten

neeeeeeeeeeeeee

(#31636) kacsa7 válasza SzlobiG (#31630) üzenetére


kacsa7
őstag

Ha látja a holdakat, akkor nem kérdés h. az igo-val van probléma...
Én csak sygic-et használok, és alap JB és KK-on is tökéletesen ment, és most DM v2-n sincs problémám. Talál jelet, jól navigál.

(#31637) oszi61 válasza vadászcsiga (#31635) üzenetére


oszi61
tag

Deeeeeeeeeeee! :) Egyébként nekem más problémám nincs a telóval! :) Rögtön navigál,nem sistereg a füles,stb! Nekem csak ez az egy problémám van a készülékkel! :( De együtt élek vele! :)

[ Szerkesztve ]

(#31638) oszi61 válasza oszi61 (#31637) üzenetére


oszi61
tag

Ja! A lényeg lemaradt! A készüléken gyári frissítés van! Nem tuningoltam semmit rajta! :)

[ Szerkesztve ]

(#31639) gusthy válasza SzlobiG (#31630) üzenetére


gusthy
veterán

Meg az iPhone is szar, mert ha nem lenne, akkor nem lenne jailbreak.
WM-et nem tudom, de csodálkoznék, ha nem lenne valami hasonló.
Minden szar.
Viszont eegyünk szart - százmilliárd légy nem tévedhet.

[ Szerkesztve ]

(#31640) oszi61 válasza Busterftw (#31629) üzenetére


oszi61
tag

Ha nekem nem működik,úgy ahogy az elvárható lenne ettől a készüléktől,miért mondjam rá,hogy jó? :( Én már az elején jeleztem,hogy nekem igenis a kamerája nem tetszik! Más készülékekkel szebb képeket készítettem! Ráadásul a videó hangja borzalmas! :( Ezt akkor is fent tartom,ha más mókolás után szebb képeket készít! Miért kéne nekem egy normális felhasználónak szétrommólni egy készüléket,ami nem két fillérbe került,ráadásul a hirdetések alapján,nem ezt vártam! :(

[ Szerkesztve ]

(#31641) WiZARD válasza DroiDMester (#31606) üzenetére


WiZARD
addikt

Greenify-t ugyan használom, és szerintem nagyon hasznos, üzemidőben nagyon sokat segít, de anélkül is lassú.
Mást hasonlót nem használok, stweaks-ben az általad ajánlott beállítások vannak, de nem is annyira a belépés, hanem a kilépés ami fájdalmasan lassú (~4 másodperc).
Egyéb, kamerát használó (instagram, qr kód olvasó) programnál is nagyon lassú a kamera módból való kilépés.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#31642) vadászcsiga válasza gusthy (#31639) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Iphone-hoz: Ios7-nél már nem sok értelme van a jailbreaknek. Gyakorlatilag bele tettek mindent amire régen jo volt. Kisebb finomitasokra még jo, nameg warezolni :)

[ Szerkesztve ]

(#31643) gusthy válasza vadászcsiga (#31642) üzenetére


gusthy
veterán

Hát, erről a 4s és 5-felhasználók regényeket tudnának mesélni. Főleg az előbbiek.

[ Szerkesztve ]

(#31644) toto0569 válasza DroiDMester (#31606) üzenetére


toto0569
addikt

Régen is a te ROModat nyomattamNézd már mit találtam... :Y

(#31645) f(x)=exp(x) válasza toto0569 (#31644) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ez miez??!! :DDD Lehet a G Pad-re is rá erőszakolom a cuccot.

(#31646) Quqesz válasza reflxx (#31610) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hi
Nekem is lg smart tv van és én inkább a wifi directet ajánlom,mert a dlna-val szemben nem iktatja be a routert a csatlakozásba,hanem direct küldi a tvre...a tv-n is van wifi direct menüpont

draco84
Ezt ajánlom:gps bekapcsol,de a beáll/helynél vedd ki a gps antenna mellöl a pipát,wifi bekapcs és utána kerestesd meg magad a gogli maps-al hol vagy.Ha megvagy(kb 100m pontosság) mehet minden szokás szerint..

eladogeppc
6HU -ra a v20B jött ki,de sztem napokon belül kijön a D is.

[ Szerkesztve ]

(#31647) vadászcsiga válasza gusthy (#31643) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha arra gondolsz hogy belassult az új OS-től, azt a jailbreak sem oldja meg.
Van itthon egy 4s meg egy 5 is egyébként

[ Szerkesztve ]

(#31648) toto0569 válasza f(x)=exp(x) (#31645) üzenetére


toto0569
addikt

A nagyon régi telóm...Azt néztem,hogy bekapcsol e?Akkor tűnt fel a "név" :D

(#31649) f(x)=exp(x) válasza toto0569 (#31648) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ja, azt hittem valaki ráerőszakolta... :Y , mondjuk ez = lett volna a lehetetlenséggel. :))

(#31650) Quqesz válasza vadászcsiga (#31647) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Annak a szemforgatós smile-nak mik a karakterei! Nagyon bejövős..:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.