Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30401) zazenke válasza apaszka (#30399) üzenetére


zazenke
őstag

a telefon beszélgetés soha nem bizonyíték erejű csak az ami le van írva ,de igen vállalom

(#30402) Danny365 válasza noxon (#30400) üzenetére


Danny365
őstag

Jó kérdés, a Hangouts-ot én is manuáisan frissitettem, itt az apk hozzá: Katt!

[ Szerkesztve ]

(#30403) gusthy válasza apaszka (#30399) üzenetére


gusthy
veterán

Ha megjavíttatja, akkor megint garis lesz.

(#30404) apaszka válasza gusthy (#30403) üzenetére


apaszka
veterán

Remélhetőleg!
De ki tudja,nem e jegyezték fel az infót.
:W Persze nem legyen igazam. :K Nem lehet tudni ,mi van benn !

Bár igaz,hogy korrektek ,és valószínű nem fognak vacakolni soha vele.
Nekem eddig nagyon jók a tapasztalataim velük. :C :R Biztosan családias a légkör benn,és normálisak a szerelők/ mérnökök!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#30405) jooker82 válasza apaszka (#30399) üzenetére


jooker82
nagyúr

szerintem ha beviszek egy telefont szervizeltetni,nem kérnek személyit.. :U bár nem tudom

ja és más topicokba légyszives ne irj rólam olyat,ami nem igaz... :( köszi

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#30406) Fapuma77624


Fapuma77624
tag

Nincs vmi infó arról h a gyári független Eus mikor kap frissitést? Most 20b van és elég jól eszi a batteryt.+bt bug is jelen van+jó lenne a koppkoppkód.
A vicc h a szolgáltatónál már megvan...

(#30407) laca.1 válasza Danny365 (#30390) üzenetére


laca.1
aktív tag

Köszike,amúgy azt kerestem ami kk ra valo,

(#30408) Azharel válasza Fapuma77624 (#30406) üzenetére


Azharel
aktív tag

Mindenhol áprilist ígérgetett az LG, én bízom benne hogy a héten már jön.

(#30409) jooker82 válasza Fapuma77624 (#30406) üzenetére


jooker82
nagyúr

ez aaz első kk romnál is igy volt,hogy előbb jött a vodás szolgáltatókhoz és kb 2 hétre rá a független.

Ha jól tudom a mostani szoft kb 1 hete jött,tehát a jövő héten már sanszos.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#30410) laca.1


laca.1
aktív tag

Esetleg 4,2 kernel telepités előtt töröljem vagy maradhat az xposed vagy nem számit ?nem akarok gondokat azért kérdezősködöm,

(#30411) Danny365 válasza laca.1 (#30410) üzenetére


Danny365
őstag

Maradhat, nem kell előtte semmivel sem vacakolni.

(#30412) hito


hito
nagyúr

Ha feltettem a kamera moddot és nem csináltam előtte backup-ot, akkor van rá mód, hogy teljes reflash nélkül visszaállítsam a gyári kamera tulajdonságait? Van valahol stock camera zip?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30413) DroiDMester válasza DroiDMester (#30336) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Kicsit megkésve Sajna csak nemrég értem haza :O

itt lennének a STweak beállítások,
amit érdemes elvégezni Dorimanx v4.2 Kernel telepítés után!

Megvannak sorszámozva az oldalak(lépések) 1-8.ig beállítunk mindent, és minden fülön legalul ne feledjünk Apply -t nyomni, ezután vissza térünk az első lapfülhöz(Master Core)!
A 10 es lépés kicsit kacifántos, mert a LOAD ALL -gombon kb 2-4.alkalommal kell hosszan(3-4.sec ig) rajta tartani az ujjunkat, amíg alul nem látjuk megjelenni a 11. es kis felugró ablakot!

Esetleg még az IO -nál lehet picit állítani! ezt még a 10.es lépés előtt érdemes!

[ Szerkesztve ]

(#30414) zack


zack
nagyúr

Ez azért így ebben a formában kemény lesz... :Y

OnePlus One - az árbajnok csúcsmodell

Attól tartok megvan a G2-öm utódja. :B Bár azért még kár lenne elkiabálni. De ha tényleg megvalósították ilyen áron, mehet a pics@ba az összes 200k csúcsmodell.
Magnézium ház? Snapdragon 801? 3GB RAM, 5,5 colon 400ppi-vel?
Atyaég...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30415) rayoliviero válasza DroiDMester (#30413) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszönöm szépen.

(#30416) Xmodule válasza zack (#30414) üzenetére


Xmodule
őstag

Én is ezt néztem ki. Ide svédbe pont jön is. Már csak a kopkop hiányzik belöle:) Bár én teljesen meg vagyok amugy elégedve a G2-vel. Igaz KK-t kiprobálnám már, de várok amig nem lesznek benne nagyobb hibák (föleg aksi merulös). Addig marad a JB.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#30417) BMS


BMS
őstag

hali

http://kepfeltoltes.hu/view/140424/103557363N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
na ez miért van?

van kb 100 zeném de 3 helyen pedig 1 mappába vannak betéve..és a play zenével 3 mappából érem el őket

[ Szerkesztve ]

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#30418) zack válasza Xmodule (#30416) üzenetére


zack
nagyúr

Jól be fogja szopni az összes gyártó a 200k csúcsmodellekkel. Bár a Z2 13k-val olcsóbban nyitott GSM boltokban mint az S5, de ez a modell borsot törhet a One M8, A Z2, G3, S5 orra alá is.
Szóval ha megjelenik, a nagyágyúkat a kutya nem fogja ennyiért megvenni, max ilyen 140-150k környékén lehetnek jó vételek. Mindig is egy ilyen modellt vártam, ami forradalmat csinálhat ár/érték arányban. :))

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30419) zack válasza DroiDMester (#30413) üzenetére


zack
nagyúr

Ilyen ikonok vannak a V2-ben? :Y Azonnal teszem is fel. :B

OnePlus One videó:

[link] :C :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30420) BMS


BMS
őstag

3 különböző albumban vannak..leszedtem a pc suitot de nem tudom egy albumba rakni mert nem tudom hogy kell

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#30421) Danny365 válasza BMS (#30420) üzenetére


Danny365
őstag

Próbáld meg az .mp3 fájlok ID tagjeit átirni (az albumot), lehet, hogy amiatt osztja szét őket.

(#30422) zazenke válasza zack (#30419) üzenetére


zazenke
őstag

és lesz magyarországi szervize ?

(#30423) morphin


morphin
tag

Visszatérve a SmartShare-ra...ide írom és nem privátban. Lehet sokaknak nem új, de azért hátha másnak is jól jön.
TV-re kidobni a dolgokat végül is tök egyszerű csak nem értetődik magától, ugyanis olyan helyre van berakva a DLNA opció, hogy az életben nem találtam volna meg ha nem guglizok rá.
Szóval Beállításokba be, ott első fül Hálózatok -> alul Megosztás és csatlakozás -> MOST egy "menü" gomb és felpattan a "DLNA funkció használata" lehetőség. Utána minden magától értetődik a TV magától fogadja a jelet nem kell rajta állítani semmit sem. Nekem LG 47LM620 tévével minden pöccröff...
Ez az egész csak azért érdekes, mert JB 4.2.2 alatt emlékeim szerint simán Galériából megosztás és már nyomta is ki tévére a dolgokat. Most viszont a SmartShareBeam látja a tévét, de nem teszi be az eszközök közé és nem enged ki rá semmit.
DLNA müxik kész más nem is kell. :K :C

(#30424) jilian válasza zack (#30419) üzenetére


jilian
addikt

Persze, szép meg ütős a hardver... de 15 centiméter!!
Bő + 1cm magasság és +0,5 cm szélesség!

Hàt milyen ronda az az alsó felső kàva! :DDD (tiszta MI3..... pffff)

Nagyon remélem a G3 nem ilyen méretekkel fog előrukkolni...

[ Szerkesztve ]

(#30425) hito válasza hito (#30412) üzenetére


hito
nagyúr

Válaszolna valaki erre? :U Illetve ha nincs stock kamera zip, akkor ha nyomok egy FR-et, akkor az eredetire áll vissza, vagy csak teljes szoftver újrahúzással lehet visszaállni a gyári kamerára?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30426) toto0569 válasza hito (#30425) üzenetére


toto0569
addikt

Ha nincs mentésed és nincs stock cam.zip-ed akkor csak az újrahúzás segít...

[ Szerkesztve ]

(#30427) szabo.norbi válasza szabo.norbi (#30378) üzenetére


szabo.norbi
tag

Valaki erre? :)

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#30428) kacsa7 válasza hito (#30425) üzenetére


kacsa7
őstag

A világért se vedd okoskodásnak, de ennyi szívás után, amikor ott van egy app-ban a backup opció, mi a fenéért nem kezded azzal h. csinálsz egy mentést, ha valami mégsem tetszik, vissza tudd állítani? Mind2 kamera mod alapból tudja, akkor csak ki kéne használni, ha már nem kell a mentéssel külön szenvedni... Sajnos ettől előrébb nem vagy, mert nekem sincsenek meg a fájlok, de ha fele annyit szívnék mint Te, 3x is megnézném mit csinálok.

(#30429) Meggyi001 válasza zack (#30414) üzenetére

Ja ezeket akartam én is írni, tuti ilyen lesz az utód nekem is..nagyon bejön a One plus, jó a formája, 3100-as akksi van benne,5.5-ös kijelző,38000 antutu, sony hat lencsés kamera, és csak 70000 ft...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#30430) Danny365 válasza Meggyi001 (#30429) üzenetére


Danny365
őstag

Igen, hetvenezer, amennyi a Nexus 5 is ugyebár. :U

(#30431) hito válasza toto0569 (#30426) üzenetére


hito
nagyúr

Thx! :)

kacsa7: az izgalom hevében nem csináltam backup-ot, hova kell sorbaállni a pofonért? :P Egyébként még igazad is lenne, ha tegnap nem cseréltem volna a koreai cuccost egy D802-re. Ezzel minden pofont egyszerű. Root, TWRP, G2Tweaks, camera mod, össze-vissza kb. 15perc volt.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30432) Danny365 válasza hito (#30431) üzenetére


Danny365
őstag

Van egy másik járható út, letöltesz egy flashelhető stock ROM-ot (vagy amid most éppen fent van), kiszeded belőle azokat a fájlokat, amiket a mod lecserélt, majd azokat flasheled.

(#30433) hito válasza Danny365 (#30432) üzenetére


hito
nagyúr

Ez se hülyeség, de elég pepecselősnek tűnik. Szerintem reflash lesz belőle. Lehet előbb végzek (flash 10perc, kozmetika 10-15). Köszi!

Egyébként szinte biztos, hogy a koreai G2-be kb. 2x jobb mikronfont tettek. Bődületes a különbség a hangfelvételben. És ezt bizonyítani is tudom :K

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30434) vadászcsiga válasza zack (#30418) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Oppo is ilyen faszán indult aztán sehol nincs

(#30435) pestibenji válasza DroiDMester (#30413) üzenetére


pestibenji
senior tag

Mester, ne hurrogj egyből, de szerintem érdemes egy próbát tenni a default hotplug és interactive governor kombóval.

Nekem az intelli hotplug elég laggos CP2 romon. Lassan kapcsolja fel a plusz magokat és ezért sokszor oda a smoothság, de aksiban tényleg jobb, mint a default. Na mindegy én a smoothságra szavazok most próbálgatok de egyelőre ez a kombó tetszik nekem a legjobban :)

(#30436) mAtThEw0319


mAtThEw0319
aktív tag

Sziasztok!

Haveromnak feltettem a G2-jére ezt a ROM-t.
Az a problémája, hogy CSAK a Messengernél (Gmail, Hangout pipa!) nem játszik le a telefon más értesítő hangot a beépített Messenger hangon kívül. A többi hangra (beépített) hiába "bök" nem játsza le, értesítésnél sem.
Ha jól tudom ez CM alapú ROM és nekem is ilyen van az S2-m, csak MIUI (de CM alapú) és nekem is ugyan ez a gondom.
Hogyan lehet ezt a problémát megoldani?

Köszönjük előre is a válaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#30437) zack válasza Danny365 (#30430) üzenetére


zack
nagyúr

Itthon 300 EUR lesz. Na bumm. Így is 100 környéke. De szar.

(#30413) DroiDMester

Fent van a romod Dorimanx 4.2-vel. :) Kicsit vízverős volt a telepítés...Nem figyeltem a töltöttséget és USB-ről telepítettem. 4%-ról kezdtem, és 2% fejeztem be. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30438) DroiDMester válasza pestibenji (#30435) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nyugi nem hurroglak le DE... :DDD

1, Az én ROM -om NEM Cloudy
2, Nekem fontosabb a jó aksi idő, mint hogy néha meg-meg reccen egy kicsit a rendszer!

3, Mindenki használja olyan beállításokkal ami saját igényeinek megfelel ha neked az jó amit írtál használd úgy!
Én csak egy AJÁNLOTT beállítást tettem közzé, nameg ugye nem is ugyan arról a ROM -ról beszélünk! Lehet másik rommal nálad is más beállítás lenne előnyös! :K

---------------------------------
zack : :Y Hát az nem semmi művelet volt akkor, amúgy ha TWRP -be vagy és töltőn a teló tölt twrp alatt is, én azért 10% alatt nem vágok bele ilyen műveletekbe, mert ugye ki tudja lehet bármi telepítés közben és ha annyira behal a teló hogy nem bírod csak download módba elindítani nem hiszem hogy örülne ha 0% on lenne az asi

[ Szerkesztve ]

(#30439) Azharel


Azharel
aktív tag

50 milliós kérdés. Miért más a mostani efs backupomnak az md5 értéke mint a 2 héttel ezelőttinek :F

(#30440) hito válasza Azharel (#30439) üzenetére


hito
nagyúr

OS verzióváltás volt (4.2 => 4.4)?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#30441) DroiDMester válasza Azharel (#30439) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem kell ahoz 2.hét, elég 2.másod perc is! Elég ha törölsz egy system app -ot máris más lesz mind 2 EFS -particiód! Folyamatosan változik, ha valamit módosítasz a telón! :)

(#30442) Azharel válasza DroiDMester (#30441) üzenetére


Azharel
aktív tag

Ma is tanultam valami újat, thx

(#30443) laca.1


laca.1
aktív tag

Srácok valaki most vettem észre (dm,,,v2+4.2 kern,)a háttér kép (barmilyen) alul fölül kb,2-3mm sáv fekete marad miért lehet???

[ Szerkesztve ]

(#30444) DonMaster válasza morphin (#30354) üzenetére


DonMaster
addikt

ha othon akarod a gépetre pakolászni akkor megosztod a telot fenti értesitési sávban van ,persze wifi router alap feltétel hozzá:)

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#30445) P3Dr0 válasza Xmodule (#30416) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Mikor lesz itt kaphato? Es hol? Szerintem benevezek egyre.Expressenen ezt irjak :

Priset för telefonen ligger på runt 2 800 kronor för 64 gigabyte-modellen :C

[ Szerkesztve ]

(#30446) zack válasza DroiDMester (#30438) üzenetére


zack
nagyúr

Tudom hogy tölt, de akkor vettem észre, amikor elkezdtem a ROM telepítést USB-ről, és mivel az USB be volt dugva, nem tudtam tölteni. Kibírta, ez a lényeg. :)

(#30445) P3Dr0

Szerintem pár hét. Part Nero-nál az elsők között lesz, érdemes figyelni. Engem is a 64GB-os mozgat. :)
De azért azt mondom, várjon vele mindenki, legalább pár hivatalos teszt erejéig. Kissé szkeptikus vagyok, és most úgy gondolom kizárt hogy ne csússzon el valami apróságon, de ne legyen igazam.
Ha viszont olyan lesz mint amilyennek mondják, akkor viszont nem fogják tudni kiszolgálni a keresletet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30447) RAYBOMB


RAYBOMB
tag

Sziasztok!

Nagy segítségre lenne szükségem!

Cloudy Stock-ról szeretnék Omni romot felrakni(AOSP 4.4.2).
Szükséges a full wipeon kívul barmit csinalni? vagy mehet JB baseband csere nélkül is?

Köszönöm a választ :) :) :)

(#30448) P3Dr0 válasza zack (#30446) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Most olvastam utana itt juniusban lesz es a 16 GB-os 2400 SEK a 64 GB -os meg 2800 SEK lesz. Ennyiert megeri de igazad van egy tesztet varni kell foleg a video felvetel erdekel engem. Hasonlo HW mint a G2-nel szoval lehet meglepetes. Mint pl. a sony Z1, Z2 . Olyan vödör hangon rögzitenek,hogy az ember legszivesebben elsirna magat mikor meghallja....... (se mely, se magas hang a felvett videoban amolyan igazi telefon hangzas)
Szoval varunk :) Turelem jo telefont terem :D

(#30449) zack válasza P3Dr0 (#30448) üzenetére


zack
nagyúr

"A hangzásvilágért felelős hangszórók alulra kerültek, és igen, többes számban lehet beszélni, ugyanis két hangkeltő kapott helyet a kereten. Ezeknek a hangolásában a JBL segítségét kérték a OnePlus mérnökei, ami bizakodásra adhat okot"

Engem a zenei rész érdekel...A JBL nem sz@rral gurigázik, értenek a zenéhez, valószínű be fogják tudni lőni a zenei részt, és innentől kezdve a DAC sem lehet kispályás. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#30450) RAYBOMB


RAYBOMB
tag

Sziasztok!
Nagy segítségre lenne szükségem!
Cloudy Stock-ról szeretnék Omni romot felrakni(AOSP 4.4.2).
Szükséges a full wipeon kívul barmit csinalni? vagy mehet JB baseband csere nélkül is?
Köszönöm a választ :) :) :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.