Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21151) apaszka válasza pestibenji (#21147) üzenetére


apaszka
veterán

ÉN meg a TWRP-t használom! :R

(#21150) toto0569

Nem sör ez! :C

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21152) gusthy válasza apaszka (#21149) üzenetére


gusthy
veterán

:)
Akkor szerintem minden mod, tweak és egyéb kapcsán érdemes lenne megállapodni, hogy mindenki az X-et használja.
(Addig, amíg nem jönnek újoncok, akik ezt nem tudják, és el nem hencegnek azzal, hogy 100k feletti antutut mértek.)

(#21153) belua27 válasza Illusion1010 (#21148) üzenetére


belua27
tag

Ezt meg hogy?? Ez kell nekem!

(#21154) Illusion1010 válasza belua27 (#21153) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Itt találtam: [link]

654. hozzászólás.

(#21155) rayoliviero válasza pestibenji (#21147) üzenetére


rayoliviero
veterán

De az a baj, hogy fel sem telepíti a twrp-t, hibát dob,. a megadott nevet (adb)a rendszer nem ismeri fel belső vagy külső parancsként.

Két gépen próbáltuk, Win 7 és 8.1. Haverom mindig használja a saját gépén az adw-t és azon sem működik.

(#21156) dave_gahan válasza toto0569 (#21085) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Abszolút egy véleményen vagyunk. Az utóbbi időben a topic teljesen átalakult KK-s, romolgatós fórummá (amit ugyan nagyjából meg is értek). De az olvasottakat és a tapasztalatokat figyelembe véve egyáltalán nem izgatott fel a kiszivárgott KK... Sztem van még mit reszelni rajta, én biztosan nem cseszem el a perfekt, független stock 10e-met, ami továbbra is pöpecül működik.
Úgy tűnik, a 4.4..2-t bőven elég megvárni, míg OTA-n felpattan. :D

(#21157) hard74


hard74
senior tag

Ennek a leírásnak a 9. pontja nem világos nekem.Ua,mint a 7.,vagy csak a data wipe kell?[link]

[ Szerkesztve ]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#21158) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nektek van gondotok a beszédmikrofon hangerejével? Mert én megőrülök tőle, hogy alig hallom azt, akivel beszélek. Azért kérdem, hogy másnak is van-e ilyen, mert egyébként küldöm a telefonom szervízbe. Amúgy tudom, hogy elvileg javít majd ezen valami frissítés, de az enyémnek szerintem komolyabb gondja van. Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#21159) Tybike81


Tybike81
őstag

A szoftver frissítésnél irt UpTestEX.exe-t hol találom?
Leszedtem mindent amit ott írnak, telepítettem is, de nekem nincs olyanom hogy "UpTestEX.exe”-t :(

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#21160) Illusion1010 válasza Mr.Silkó (#21158) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Az a hangszóró lesz, amin a másikat felet hallod.

(#21159) Tybike81

Most töltöttem le:

A Flashtool 1.0.5.4 zip-ben van.

[ Szerkesztve ]

(#21161) gusthy válasza dave_gahan (#21156) üzenetére


gusthy
veterán

Még mindig jobb, mint ha tokokról lenne szó még mindig :-)

(#21162) Mr.Silkó válasza Illusion1010 (#21160) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Oké, akkor a hangszóró. Valakinek valami tapasztalat/ötlet az eredeti kérdésemmel kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

(#21163) apaszka válasza Mr.Silkó (#21158) üzenetére


apaszka
veterán

Akkor szerviz! Gyári állapotban is hallható a beszélgető partner! Kis tuningal,meg még jobban. De egy telefon azért van,hogy feltudjál hívni valakit,és értsd mit mond a másik!

Szerintem vidd be javításra!

De nem szolgáltatónál add le,inkább LG nél!

Üzenj nekik itt!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21164) Mr.Silkó válasza apaszka (#21163) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Rendben, értem, köszönöm! Biztos hülye kérdés, de: az LG szervízben elfogadják a T-s garancialevelet? Mert gondolom a T-ből úgyis ugyanúgy az LG szervízbe küldenék..

Még annyi, hogy Budán van LG szervíz valahol? Úton vagyok, nehezen írok, megköszönném, ha valaki belinkelné a szervizek helyét (Budapesten).

[ Szerkesztve ]

(#21165) gusthy válasza Mr.Silkó (#21164) üzenetére


gusthy
veterán

El, persze.

(#21166) Mr.Silkó válasza gusthy (#21165) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Rendben, köszönöm!

(#21167) akooos válasza Mr.Silkó (#21164) üzenetére


akooos
veterán

Igazi LG szervíz csak Pesten van, Váci út 33. Ez a központ, akkor jársz jól ha ide viszed. Váci út és Dózsa György út kereszteződésénél az Árpád híd felé.

(#21163) apaszka

LG G2 eladó? A diktafon miatt? Vagy miért válsz meg tőle?
vagy csak hülyén értelmezem az aláírásod és a Note eladó? :D

[ Szerkesztve ]

(#21168) Mr.Silkó válasza akooos (#21167) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Rendben, nagyon szépen köszönöm!

(#21169) Tybike81


Tybike81
őstag

Köszi

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#21170) apaszka válasza akooos (#21167) üzenetére


apaszka
veterán

Note eladó!
Jogos volt a felvetés,mert nem volt tagolva! Köszi az észrevételt! :R

Diktafon tökéletes ! Köszönhető segítőkész topiklakóknak! :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21171) Mr.Silkó válasza akooos (#21167) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Még valami: nem nagyon van időm bemászni Újpestre, ha a T-Mobile-hoz adom be, adnak cserekészüléket a szervíz idejére?

(#21172) Bubukain válasza Mr.Silkó (#21171) üzenetére


Bubukain
senior tag

1430

ingyenesen hívható

(#21173) kali válasza Mr.Silkó (#21171) üzenetére


kali
legenda

nem kötelesek ugyan, de jellemzően szoktak, kérni kell, és ha épp van bent nekik, akkor adnak valamilyet.

(#21174) rayoliviero


rayoliviero
veterán

DroidMester van ötleted miért írja ki nekem az adb not recognized... szöveget,amikor a twrp-t akarjuk telepíteni. Két gépen is ezt csinálja, az egyiken már régóta használva van az adb. Mégsem jó a G2-vel.

(#21175) Mr.Silkó válasza kali (#21173) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Rendben, köszi a segítséget!

(#21176) Bubukain válasza rayoliviero (#21174) üzenetére


Bubukain
senior tag

- Kapcsoljuk be az USB hibakeresést, és csatlakoztassuk a számítógépre a telefont;

Ez megvolt?

(#21177) pestibenji válasza rayoliviero (#21174) üzenetére


pestibenji
senior tag

Szerintem rakd újra az egészet hard reset meg minden

(#21178) belua27


belua27
tag

hopp találtam két Lg nfc tag-et ami még a 4x em hez volt szerintetek használhatóak a g2 höz valahogy?

(#21179) rayoliviero válasza pestibenji (#21177) üzenetére


rayoliviero
veterán

Persze, megvolt.

Televan a google adb not recognized... hibával.

pestibenji: Hard reset volt, de újrarakni még nem raktam.

[ Szerkesztve ]

(#21180) gusthy válasza rayoliviero (#21179) üzenetére


gusthy
veterán

Milyen ROM van fenn?

(#21181) pestibenji válasza belua27 (#21178) üzenetére


pestibenji
senior tag

Mi az az nfc tag? Amúgy az nfc nem eszi az aksit ha be van kapcsolva?

Ez amúgy kurvajó cucc, valaki tudja esetleg, hogy hol lehetne venni?
http://m.prohardver.hu/hir/hama_blog_sandisk_ultra_dual_pendrive.html

[ Szerkesztve ]

(#21182) pestibenji válasza rayoliviero (#21179) üzenetére


pestibenji
senior tag

Szerintem rakd újra az egészet kdz-vel.

(#21183) rayoliviero válasza gusthy (#21180) üzenetére


rayoliviero
veterán

10f holland, amit DroidMester nemrég linkelt.

pestibenji: Ok, felrakom a magyar e szoftvert.

[ Szerkesztve ]

(#21184) Illusion1010 válasza pestibenji (#21181) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Kis matrica, amit érzékel a telefon. Fel lehet programozni őket, hogy ha hozzáérinted a telefont, induljanak el bizonyos programok, kapcsolódjon bluetoothon, hívjon valakit, vagy amit ki tudsz találni.

NFC matrica

[ Szerkesztve ]

(#21185) P3Dr0 válasza rayoliviero (#21174) üzenetére


P3Dr0
senior tag

LG driver az utolso? Nincs mas pl. samsung adb driver a gepen?

(#21186) rayoliviero válasza P3Dr0 (#21185) üzenetére


rayoliviero
veterán

Egyik gépen van, de a másik gépen csak Lg és ott sem jó.

(#21187) dsg012 válasza belua27 (#21178) üzenetére


dsg012
csendes tag

az NFC tageknek egy szabványt kell megvalósítaniuk, durva is lenne ha nem lennének használhatóak bármelyik nfc képes készülékkel

(#21188) DroiDMester válasza rayoliviero (#21174) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Első körben tedd fel a legfrissebb DRIVER-t előtte a régit szedd le és gép restart!

ezután telefonon a fejlesztő opciókat kapcsold be fent! majd alatta keresd ki az USB hibaelhárítást és ezt is!

ezután dugd a gépre és a telefonon a felugró ablakban válaszd az MTP módot ekkor a winfos elkezdi telepítgetni a drivereket! Nyomd meg a Home gombot hogy a főképernyőn legyél mert a tefon engedélyt fog kérni egy felugró ablakban amit lekell okézni(és érdemes kipipálni ott hogy mindég engedélyezed a csatlakozást) Ha megvolt és jól csatlakozik a teló ezt kell látnod ha lehúzód a rolót!

És véletlenül se előlapi usb -re dugd a telót, vagy USB -hub on keresztül! Valamint lehetőleg a gyári LG usb kábelt használd!

Amíg ez nem jelenik meg addig nem jók a driverek, vagy az op rendszerrel van gond! Esetleg még azt meglehet csinálni hogy DownLoad módba indítod a telót(kikapcsolod teljesen a telót, és hangerő felfelé gombot nyomod és úgy dugod rá az usb kábelre a telót) ekkor fel fog még 1-2.drivert tenni a winfos!(ha még nem volt így feldugva az adott gépre a teló)
Ha ezis megvolt kábelt kihúzod a telóból és a power gombot nyomva tartod(kb 10-15.sec) amíg újraindul a teló, és a fent leírt módon ujra megpróbálod csatlakoztatni a telót amíg nem lép hibakeresés módba a teló adíg nem fog működni a Recovery felrakás!

Amúgy szokása az ADB.exe nek beragadni a winfosba ha nem megy végig a recovery telepítés, utána hiába próbálkozol ha már beragadt 1szer ki kell lőni az adb.exe -t a feladat kezelőben!

és ezután újra megpróbálni a recovery.bat -al feltenni a TWRP -t!

[ Szerkesztve ]

(#21189) belua27 válasza dsg012 (#21187) üzenetére


belua27
tag

De nem talalom sehol az lg tag + progit amivel a cimkeket lehetett írni igy ha oda érintem a telot csak annyit ír hogy ismeretlen címke azt konyec

(#21190) pestibenji válasza Illusion1010 (#21184) üzenetére


pestibenji
senior tag

Köszi, ez tök jó :)
ha lenne autóm abba biztos vennék egyet :DD

(#21191) gusthy válasza DroiDMester (#21188) üzenetére


gusthy
veterán

sőt, amikor kapcsolódik az adb a telefonhoz, akkor még külön rá is kérdez a készülék képernyőjén, hogy szabad-e neki. Érdemes beállítani a képernyőbeállításoknál, hogy amikor be van dugva a kábel, ne kapcsolja le a kijelzőt.

(#21192) Illusion1010 válasza pestibenji (#21190) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Mikor a 4X HD megjelent, nagyon rá voltam állva ezekre, volt kocsiban, munkahelyi asztalon, otthoni asztalomon, hálószobában.....

(#21193) Danny365 válasza rayoliviero (#21186) üzenetére


Danny365
őstag

Próbáld ki azt, hogy letöltöd az összefoglalóból a roothoz szükséges ioroot10 zipet, azt csomagold ki valahova (nem azért, hogy rootold, csak abban a mappában megvan minden, ami az adb-hez kell). Ahova kicsomagoltad, ott a mappában ctrl + shift gombokat nyomvatartva valami üres helyre - tehát ne ikonra - kattints egyet a jobb oldali egérgombbal, és válaszd ki az "új parancssor nyitása itt" (vagy valami ilyesmi).
Dugd rá a telefont a gépre (legyen a hibakeresés bekaocsolva, illetve ilyenkor a telefonon is feljön egy ablak, hogy engedélyezed-e a gépnek!) és ird be a parancssorba, hogy adb devices. Igy kiderül, hogy működik-e az adb.

Ja és az USB kapcsolatra a telefonon lassú töltést válassz. Meg mondjuk rakd fel megint a drivert.

[ Szerkesztve ]

(#21194) Mr.Silkó válasza apaszka (#21163) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Most meg úgy néz ki, hogy megjavult a hangszóró, semmit sem csináltam vele, felhívogattam pár embert, és oda-vissza tisztán hallottuk egymást, pedig ez a probléma hetek óta fennállt. Szerintem megijedt a telefonom, hogy szervízbe akarom vinni, és megjavult! :)
A G Flex hátlapja önjavítós, a G2-nek meg a hangszórója ugyanilyen.. :D

[ Szerkesztve ]

(#21195) akooos válasza Mr.Silkó (#21194) üzenetére


akooos
veterán

Amúgy még jó is, hogy nem vitted T-hez, mert ha jól tudom ők a Telemaxhoz küldik (javítsatok ki ha nem :) )

(#21196) Danny365 válasza rayoliviero (#21186) üzenetére


Danny365
őstag

Illetve ami még eszembe jutott.

Rootold a telót, aztán töltsd le a Flashify-t PlayStore-ról. Keress egy TWRP img fájlt, aztán telepitsd a Flashify-al.

Másik, szintét root kell hozzá: Freegee app PlayStore-on. Elvileg 1 gombnyomásra felteheted a TWRP-t (igaz, ez 2.6.3.3.), de abból meg gondolom flashelhetnéd az újabbat.

(#21197) rayoliviero válasza DroiDMester (#21188) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszönöm a választ, ha hazaértem megcsináljuk újból a leírásod szerint.

Azt a teló amúgy kiírta a rollót lehúzva, hogy usb hibakeresés.

Sőt, haverom kiíratta valahogy az adb-vel, hogy csatlakoztatva van. De néha valahogy lecsatlakozott,utána sikerült újból csatlakoztatnia.

Ezt két gépen is játszottuk és amikor kiírta,hogy csatlakoztatva az adb, akkor futtattuk rendszergazdaként a recovery bat fájlt. De mindig kiírta az adb not recognized szövegét. Usb hibakeresés is futott közben.

(#21198) wyzard válasza belua27 (#21189) üzenetére


wyzard
tag

Akkor szedj le a Play áruházból valami NFC writer alkalmazást, írd újra a tag-et és működni fog. :)

Pl.: NFC TagWriter

[ Szerkesztve ]

(#21199) Mr.Silkó válasza akooos (#21195) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Remélem működik innentől rendesen (mással nem volt gondom, csak a hangszóróval) a telefon, és akkor sehová nem kéne vinnem. :)

(#21200) Gabes13


Gabes13
tag

Hali! Nem tudom mennyire off a tema, de erdeklodnek hogy mennyiert fuggetlenitenek g2-ot?? Koszi a valaszt!!

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.