Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21801) jilian válasza Danny365 (#21800) üzenetére


jilian
addikt

Jishnu's Camera vagy Xdabbeb's Camera próbáltad már?

Nincs még valami új recovery? Amivel nem kell mindíg vissza rakni a 4.2.2-t ha másik KK-t akarsz kipróbálni?
Látom itt is a Philz-et ajánjla, neked is az van? (ha igen, vélemény róla?)

(#21802) trobi28 válasza firemanus82 (#21797) üzenetére


trobi28
addikt

Egyet értek.Nekem ha nem működik úgy ahogy kell adom el,nem kínlodok vele.Nem érek rá romolgatni,meg ki is nőttem belőle :) .G2 nél nem is érzem szükségét,teszi a dolgát :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#21803) Looserke válasza firemanus82 (#21797) üzenetére


Looserke
őstag

A topic háromnegyede a romolók és a kernel cserélők panaszaival van tele. A gyári romot használok maximum a fényképezőre és a 10A-ban lévő 3g-wifi bugra panaszkodnak.

(#21804) Danny365 válasza jilian (#21801) üzenetére


Danny365
őstag

KitKaten xdabbeb kameráját használtam, de még nem sikerült neki áthozni azokat a minőségbeli javitásokat, amik pl. az 1.6.0-ban vannak, bár dolgozik rajta, Meg most a G Pro 2 ROM-hoz is akar javitásokat csinálni, szoktam neki tesztelni.

De mint irtam, jobb a G Pro 2 ROM kamerája, mint ami a G2 KitKat-en van (még a moddoltnál is jobb). Mintha a 120 fps-hez is se kellene neki olyan sok fény (mert amúgy beltéren nem annyira használható, de ezzel az új ROMmal igen)

Custom recovery sajnos még nincs, de ez most már csak az LG-n múlik, ha kiadják a D802-höz a kernel forrásokat (D800 és D801-hez már kint van), akkor végre nekünk is lesz custom recovery-nk KitKat alatt is.
De addig igen, sajna vissza kell mindig menni 4.2.2-re, ha az ember mást akar feltenni.

Philz-t sose próbáltam, mindig is TWRP-t használtam, ezt is azzal tettem fel gond nélkül

(#21805) pestibenji válasza Danny365 (#21793) üzenetére


pestibenji
senior tag

V1 vagy v2 van fent neked?
Nem nagyon értem, hogy a patchet fel kell-e raknom, D802 16gb a telóm.

(#21806) Danny365 válasza pestibenji (#21805) üzenetére


Danny365
őstag

Igazából konkrétan egyik se. A hozzászólások között linkeltek egyet, én azt szedtem le (már nem elérhető a link). A V1-ben nem működött a wifi, én egy javitott, rootolt verziót tettem fel, de nekem nem kellett patchet telepitenem, mert egybe volt minden. De a V1 már nem is elérhető, mert időközben ő is javitotta a wifi-t.
De hogy a patch kell-e, vagy egyáltalán mi az, sajnos magam sem tudom. De gondolom nem feleslegesen van ott, szóval ROM után tedd fel azt is.

Mondjuk most én is tehetem fel megint, mert az előbb sikeresen kinyirtam és nem ment tovább az LG logonál. :DDD

(#21807) pestibenji válasza Danny365 (#21806) üzenetére


pestibenji
senior tag

Mi történt? Csak, hogy ne kövessem el ugyanazt a hibát :D

(#21808) q2w3 válasza Danny365 (#21804) üzenetére


q2w3
senior tag

Szerintem ez baromi jó dolog, hogy folyamatosan derül ki, hogy mekkora potenciál rejlik ebben a telefonban. :)) Ami sajnálatos hogy az LG nem használja ki, viszont a modderek igen, így minden funkciót megkapunk a G2höz amit a gyártó nem tervez. Lehet hogy kapásból a G pro 2 kameráját kéne átportolniuk a srácoknak és azt finomítani. Egyre inkább azt érzem hogy ebben a Snapdragon 800ban sokkal de sokkal több van mint amit beleraktak a G2 és hasonló készülékekbe(mint mondjuk a konzolok esetében, amik több éven át tudnak újdonságot nyújtani, persze ez a jó programozóknak köszönhető), de reméljük hogy továbbra is ilyen specifikációval jönnek új modellek és akkor mi hozzánk is elérnek az új funkciók! :DD

(#21809) Danny365 válasza pestibenji (#21807) üzenetére


Danny365
őstag

Valamiért a billentyűzeten nem lehet bekapcsolni (nincs olyan menü), hogy swype-olva irj (tehát hogy csak húzkodod az ujjad), én meg gondoltam átirom a build.propot és akkor működni fog (mert elvileg igy kellett volna történnie), hát nem működött. :DDD

Amúgy kb. ez az egyetlen hátrány, ami eszembe jut a ROMmal kapcsolatban, mert én pötyögni utálok. Bár úgyis Swype-ot (az alkalmazást) haszálom, ha már a SwiftKey nem megy KitKat-en.

@q2w3
Ez igy igaz. Főleg, hogy tényleg szinte minden funckiója a G Pro 2-nek működik a G2-n (és ez a ROM még igencsak béta állapotban van). Mondjuk olyan szinten az LG-t is meg lehet érteni, hogy ha frissités formájában elérhetővé tennének mindent nekünk is, akkor mégis ki venné meg az új telefonjukat.

[ Szerkesztve ]

(#21810) Mike81 válasza Ahanoiaid87 (#21798) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia!

Ha jól emlékszem akkor a Pro kell. Mert mintha a Free verzióban nekem sem jelent volna meg: De nem vagyok benne biztos.

Remélem sikerült segítenem :DD

[ Szerkesztve ]

(#21811) fecs


fecs
senior tag

Nincs bajom a készenléti idővel (rootolt stock Telenor 10e).
SII-n szoktam meg, hogy folyamatosan babráltam a ROM-ot a készenléti idő miatt. E kapcsán merült fel bennem, hogy a képernyőidőnek nem kellene megelőznie az Android rendszert az akkumulátorrészleteinél? Nálam ugyanis folyamatosan az android rendszer jelenik meg fő fogyasztónak egy merülési ciklus után.

Pixel 6a

(#21812) jilian válasza q2w3 (#21808) üzenetére


jilian
addikt

"Egyre inkább azt érzem hogy ebben a Snapdragon 800ban sokkal de sokkal több van"

Főleg, hogy ha nem bencsmarkokra 'áll fel akkor ha letiltasz két magot, észre se veszed a telefon használatán...még játékoknál sem! :DDD
Sőt ha alul feszeled, és 2.0 Ghz-re belövöd akkor sem. :N

(#21813) Danny365 válasza pestibenji (#21807) üzenetére


Danny365
őstag

Egyébként lehet, hogy ha root jogot szeretnél, akkor flashelned kell a SuperSu-t is, de ebben nem vagyok biztos. Az a baj, ahogy olvasom erről nincs info.

(#21814) pestibenji válasza Danny365 (#21813) üzenetére


pestibenji
senior tag

Majd elmondod, hogy ahogy te felraktad volt-e root?
Arra gondolok amúgy, hogy szerintem a patchben van a supersu

[ Szerkesztve ]

(#21815) jilian válasza Danny365 (#21813) üzenetére


jilian
addikt

Pedig kéne az a SuperSu! :K
Mert root nélkül fél telefon! :)

(#21816) Danny365 válasza pestibenji (#21814) üzenetére


Danny365
őstag

Mint mondtam, nekem másik .zip-em van. De ez alapján: "Have only flash v2 and patch without root but root working fine here" igazad lehet.

Meg lehet, hogy érdemes lenne ezzel a Philz-zel feltenni, mert valakinek fura vége lett, mikor TWRP-vel rakta fel.

[ Szerkesztve ]

(#21817) pestibenji válasza jilian (#21815) üzenetére


pestibenji
senior tag

Hát akkor rakd fel hozzá mi az akadálya? letöltöd a supersu.zip-et és miután felraktad a romot, felflasheled azt is.
amúgy nem megy a SwiftKey KK alatt? O.o :( azt használom meg is vettem jó drágán.

q2w3, minden app használja az összes magot.. De egy bizonyos hőfok felett a procit visszaveszi magától egészen 1,7 ghz-ig, bár nem hiszem, hogy ezért akadnának a játékok. Én inkább a gpu-ra gyanakszom, és azon belül is inkább valamilyen kernel hibára.

[ Szerkesztve ]

(#21818) q2w3 válasza jilian (#21812) üzenetére


q2w3
senior tag

Hát én a játékokkal annyira nem vagyok elégedett. Ismerősöm htc one-ján simábban futnak a játékok. Ezen pedig kicsit röcögve. Nem mondom hogy folyamatosan akad mert nem igaz, de olyan mint egy film mondjuk 24-28fps one-on meg 30-34. És biztos szoftveres gond van vele, mert hasonlóan futott az xperia s-en csak kisebb felbontáson, ami azért jóval gyengébb... gondolom 2 magot használnak a játékok is :(

De ha az a 2 mag nem számít akkor le is tiltom a fenébe :D legalább még jobb lesz az aksiidő.

[ Szerkesztve ]

(#21819) Danny365 válasza pestibenji (#21817) üzenetére


Danny365
őstag

Működni működik, csak a telefon bekapcsolásakor egy szép kis "google.process.gapps" folyamat leállt szöveg fogad. Mondjuk hogy konkrétan ez mi, azt nem tudom, de igen, sajnos összeakad vele a SwiftKey.

(#21820) INFINITYzz válasza q2w3 (#21818) üzenetére


INFINITYzz
tag

Nekem meg egy jatek sem akadt.
Asphalt 8 @1.6Ghz-n meg se reccent

(#21821) pestibenji válasza Danny365 (#21819) üzenetére


pestibenji
senior tag

És akkor végülis használható?
Vagy folyamatosan kidobja ezt a hiba üzenetet?

(#21822) Danny365 válasza pestibenji (#21821) üzenetére


Danny365
őstag

Azt nem tudom, mivel mindenki irta, hogy nem szereti a KitKat a SwiftKey-t, ezért én már fel se tettem. Előbb utóbb viszont csak javitják.

(#21823) gusthy válasza Danny365 (#21822) üzenetére


gusthy
veterán

Ez így ebben a formában nem igaz.
Az elején valóban azt mondja, hogy gapps leállt, de aztán gond nélkül megy tovább minden. A google apps frameworköt az android újraindítja, mert anélkül megmoccani se nagyon bír.
És tökéletesen megy a swiftkey utána.

(#21824) Pob20 válasza Ahanoiaid87 (#21798) üzenetére


Pob20
tag

Free...

(#21825) Pob20 válasza Mike81 (#21810) üzenetére


Pob20
tag

Meg vettem a prot... igy már működik.

(#21826) pestibenji


pestibenji
senior tag

vigyázzatok az új dorimanx-el... Összevissza állítgatja a procit használat közben, teljesen magától overclockolja 2,8ghz-re (!!!) is! Majdnem letöröltem a pi**ába amikor észrevettem... Ez az LG stock thermal controljával és hotplugjával volt, most megnézem az intellit.

(#21827) q2w3 válasza pestibenji (#21826) üzenetére


q2w3
senior tag

Le van írva hogy átírták az alapot 2,8ra. Én most belőttem 2 magra és 1.7ghzre. Így egész jónal tűnik a telefon. Ha netán kevés lenne akkor adok neki kicsit több frekit, de 2mag 2.25ön vitte az asphalt 8at, ahogy lentebb írta más is. Úgyhogy afölé felesleges menni szerintem.

(#21828) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Kipróbáltam a G flex módot a telefonomon. Letettem a forgószékre, majd pár percre ra a 85 kilommal véletlenül ráültem :DDD
Túlélte

(#21829) INFINITYzz válasza q2w3 (#21827) üzenetére


INFINITYzz
tag

Hol "lotted" be, hogy csak ket mag menjen?

Vadaszcsiga :DD

[ Szerkesztve ]

(#21830) q2w3 válasza INFINITYzz (#21829) üzenetére


q2w3
senior tag

STweaks programban van első fülön van egy intelli eco mode, és ott az eco mode 2 magra szabályoz.

(#21831) INFINITYzz válasza q2w3 (#21830) üzenetére


INFINITYzz
tag

Koszonom :R

(#21832) gusthy válasza vadászcsiga (#21828) üzenetére


gusthy
veterán

És ehhez milyen romot kell felrakni? :)

(#21833) UnionJack


UnionJack
csendes tag

Szevasztok
Nem igazan ertem a kitkat frissitest. Aki fuggetlen az mikor kapja meg a frissitest a telefonjara? En vodas vagyok fuggetlen telefonal - le tudom tolteni T-s frissitest es mondjuk utana torolni a T tartalmat? Roviden: mikor lesz szogaltatofuggetlen kitkat frissites es erdemes-e varni ra vagy mondjuk a mostani Tmobilos frissitest is le tudom tolteni es utana torolni a T tartalmat belole (hogyan?) ? (ROM-ok es hasonlo babralasok kizarva ido, kedv stb. Hianyaban)

(#21834) szebev válasza blt.62 (#21656) üzenetére


szebev
senior tag

Van alapból egy infraapp a mobilban. Csak követni kell az utasításokat. A mobilt nem a taviranyitoval hanem az eszkozzel kell egymással szembe irányítani. Először megkér, hogy a mobil kijelzojen nyomd meg a power gombot. Ha nem működik, akkor megint megkérdezte, hogy ismeteld meg. Nekem másodikra jött össze. Persze nem árt, ha a tv már be van kapcsolva és úgy próbálod kikapcsolni a power gombbal. Aztán jön a play/pause gomb. És a végén a hangero.
Szóval a mobilon csak a távirányító appot kell bekapcsolni.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#21835) apaszka válasza vadászcsiga (#21828) üzenetére


apaszka
veterán

Persze ,hogy túlélte! Kis gizda tested nem nyomja össze ! :C Bírja ez!

Én mázsa felett vagyok 2 kilóval!
Mindjárt kipróbálom,mit bír! ;]
Ez ám a dropteszt! nem ez!

Más!

Mint írtam a múltkor,hogy az üvegfóliások nem igen válaszoltak senkinek a faccen sem.
Én indítottam egy kampányt,mire megnyíltak. Azt mondták utoljára,hogy Magyarba + 5 dolcsit küldjek!

Nem hagytam magam,és ma ezt üzenték!

Igaz decemberben már megrendeltem/kifizettem!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21836) Mike81 válasza Pob20 (#21825) üzenetére


Mike81
senior tag

:K

(#21837) Danny365 válasza apaszka (#21835) üzenetére


Danny365
őstag

Nem lehet, hogy rendeléskor véletlen Hungary helyett Hong Kongot jelöltél be? Az azért elég érdekes, hogy a rendszer nem jelzi, hogy kéne 5 dolcsit fizetned postaköltségként. Illetve a screenshoton is Hong Kong van még most is (illetve én úgy gondolom, hogy az még a cimedhez tartozik).
Szerintem nézd meg a legelső visszaigazoló leveled, hogy azon milyen cim van.

(#21838) sonaba


sonaba
csendes tag

Bocs a kérdésért, lehet, hogy már volt, de EUR romos telefonra jött már valakinek is a 10a után bármilyen update?

(#21839) apaszka válasza Danny365 (#21837) üzenetére


apaszka
veterán

Dear Danka Attila,

Wrong shipping address. Please confirm your shipping address again.

GLASS-M | Premium Tempered Glass Clear Screen Protector

Hungary

8060 Mór

....... :W

[link]

5 dolcsit kértek!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21840) Danny365 válasza apaszka (#21839) üzenetére


Danny365
őstag

Most akkor a hiba az ő gépükbe volt, vagy te ütöttél félre valamit?

(#21841) fecs válasza fecs (#21811) üzenetére


fecs
senior tag

Erre valaki?

Tömören: az az ideális fogyasztás, ha a képernyővédő áll akkumulátorhasználat első helyén?

Pixel 6a

(#21842) Illusion1010 válasza Exelsior (#21776) üzenetére


Illusion1010
senior tag

ZooperWidgetet telepítsd, indítsd el legalább egyszer. Az SD gyökerében van. (nyilván nálunk a belső tárhely gyökerében)

(#21843) apaszka válasza Danny365 (#21840) üzenetére


apaszka
veterán

Náluk volt valami! Az utalás is HUNGARY -s címet tartalmazott!

"Dear Danka Attila,

Wrong shipping address. Please confirm your shipping address again."

Hungary

8060 Mór ?

Yes !

Hungary

8060 Mór

Mikes Kelemen 7 :W :W :W

Ja aztán most írtam nekik,hogy ugye ide adják fel végre,és nem csajnába!?

Aztán meg utána azt mondták ja magyarba? Akkor +5 dolcsi!

Más!

A Telenor MyTv nem megy flex ROMon! Szerver hibát dob tegnap óta!

Szerintem megy vissza a mentésem! Valahogy jobban bejön a gyári ROM.
Persze ebben is vannak jó dolgok,de nem tudom hagyjam e?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21844) Danny365 válasza apaszka (#21843) üzenetére


Danny365
őstag

Ja értem. Mondjuk maga az 5 dolcsi elkérése akár jogos is lehetne, nem hiszem, hogy ezt most találták ki, viszont ha már ennyi ideje húzódik a dolog, igazán elengedhették volna, nem hiszem hogy földhöz vágta volna őket ez az összeg.

No de a lényeg, reméljük most már tényleg megoldódik az ügy.

(#21845) premete válasza UnionJack (#21833) üzenetére


premete
veterán

Mi a száma a "mostani" T-Mobile frissítésnek?

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#21846) lordnagy válasza premete (#21845) üzenetére


lordnagy
csendes tag

Fogalmam sincs... Ez a probléma nem vágok semmit a kitkat frissítésről, csak azt látom, hogy már mindenki használja. Nekem nem T-mobilos a telefonom. Várom, hogy mikor elérhető a frissítés a telefonomon, de semmit sem találok. Nem értem, hogy ha a T-mobile megkapja a frissítést az international LG G2-höz miért nem érkezik meg a telefonon? Miben különbözhet az én telefonom a T-mobile-ostól (nyilván semmiben) szóval már az alapját sem értem, hogy miért nem jön a kitkat frissítés egy független telefonra...

A pc-suitot most telepítem, de fogalmam sincs hogy ott találok-e valami megoldást...

(valamiért egy régi felhasználónévvel jelentkezett be, de ugyanaz vagyok)

[ Szerkesztve ]

(#21847) premete válasza lordnagy (#21846) üzenetére


premete
veterán

Tedd rá nyugodtan a T_mobile frissítést, legfeljebb az animáció és inditási hang más, azt meg utólag lehet cserélni. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#21848) Danny365 válasza premete (#21847) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem meg ne tegye rá a T-Mobile frissitést, hacsak nem akar papirnehezéket csinálni a telefonjából. Ő nem v10 frissitésről beszél, hanem KitKatről.

(#21849) premete válasza Danny365 (#21848) üzenetére


premete
veterán

Úgyse tudja rátenni, teljesen mindegy. :)
Egyébként a sok analfabéta meg is érdemelné, ha már olvasni nem tudnak.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#21850) k5.20


k5.20
senior tag

Üdv, aki használta már az LG-Backup-ot attól kérdezem:
A helyreállításnál az alkalmazások során mintha megakadt volna...
Mennyit kell erre várni? Akár egy óra is lehet, vagy valami gond van ezzel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.