Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21751) apaszka válasza apaszka (#21749) üzenetére


apaszka
veterán

Szerintetek ezt a Cloudy flex re rámerjem rakni? :Y Azért hiányzik a MOD .

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21752) torok6


torok6
aktív tag

A héten vettem egy g2 és az lenne a probléma hogy a telefon jobb felső sarkánál vannak ilyen csíkok most vagy a kijelző alatt vagy a kijelző olyan, nem csináltam vele semmit mi lehet az?

(#21753) szabyka95 válasza torok6 (#21752) üzenetére


szabyka95
őstag

egyedi ? csak ott van?
eros fenynel ha megnezed, akkor az egesz kijelzo csikos, ez nem hiba, ez a digitizer .. eleg sz.r, de igy oldottak meg

(#21754) torok6 válasza szabyka95 (#21753) üzenetére


torok6
aktív tag

nem a kijelzőn van ez hanem a telefon jobb felső sarkánál

(#21755) wyzard válasza Helltak (#21740) üzenetére


wyzard
tag

Szia !

A töltéses jelenségre lett valami megoldásod ? Most meglestem, 2.7-es Dorimanx-szal és stock rom-mal ~495mA körül tölt gyári töltővel nekem is.

(#21756) torok6 válasza szabyka95 (#21753) üzenetére


torok6
aktív tag

csak ott van igen, olyan mint ha magától karcolodna

(#21757) hard74 válasza hard74 (#21610) üzenetére


hard74
senior tag

Megjött az eladó válasza.14$ postaköltség fejében mi is megkaphatjuk.Hát annyira nem olcsó,még gondolkodom rajta.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#21758) TomPack válasza torok6 (#21752) üzenetére


TomPack
őstag

Sok telefonnál látszik nagy fénynél a digitizer, nem csak G2-n!

(#21759) torok6


torok6
aktív tag

Tudom hogy látszik az, nem aról beszélek hanem ahol van a elöl a kamera csak jobb oldalon vannak azok a csikok

[ Szerkesztve ]

(#21760) Looserke válasza torok6 (#21759) üzenetére


Looserke
őstag

gsm boltból vetted, vagy szolgáltatótól? esetleg egy fényképet lőhetnél a csíkokról...

[ Szerkesztve ]

(#21761) torok6 válasza Looserke (#21760) üzenetére


torok6
aktív tag

GSM bolta vettem fényképet már probáltam csinálni de nem látszik rajta :/

(#21762) Looserke válasza torok6 (#21761) üzenetére


Looserke
őstag

és ott nem nézted meg? csak mert simán elhajtanak, hogy azokat már tuti te okoztad...

(#21763) torok6 válasza Looserke (#21762) üzenetére


torok6
aktív tag

Interneten rendeltem mert vidéki vagyok. Azt csak kijelző cserével lehet megoldani?

[ Szerkesztve ]

(#21764) wyzard válasza wyzard (#21755) üzenetére


wyzard
tag

Na, ha STweaks-ben a Tweaks fülön kikapcsoltam a fast charge-ot (FORCE FAST CHARGE SWITCH -> Fast Charge OFF) és nyomtam egy restart-ot, akkor "helyreállt" a rend és ~1600 mA-ral tölt újra.

Lehet, hogy ezt mindenki tudta és nyilvánvaló volt, ez esetben elnézést. :R

[ Szerkesztve ]

(#21765) laca.1


laca.1
aktív tag

van itt valaki aki tud nekem segíteni abban a kérdésben hogy,lehet e használni a vodaphonenál a hangoust cset programját?vagy ez is le van tiltva?tudom nem idetartozó kérdés de fontos lenne meg tudnom mert váltani akarok szolgáltatót de én ezen a progin keresztül kommunikálok az asszonnyal.úgy hogy fontos lenne az info,előre is köszi :R

(#21766) Looserke válasza torok6 (#21763) üzenetére


Looserke
őstag

ha neten rendelted akkor 8 napon belül elállhatsz a vásárlástól úgy tudom

(#21767) torok6 válasza Looserke (#21766) üzenetére


torok6
aktív tag

Nem lehet az hogy ezek a gorilla glass 2 hibásak egy kicsit?

(#21768) TomPack válasza laca.1 (#21765) üzenetére


TomPack
őstag

Feltöltős vagyok, és nekem megy! Ismerős a problema... Viberrel még a képek sem mennek át!

[ Szerkesztve ]

(#21769) Looserke válasza torok6 (#21767) üzenetére


Looserke
őstag

És ha hibás nálad a gorilla glass akkor ez vigasztal? Külön nem lehet cserélni csak az üveget...

Amennyiben 8 napon belül vagy akkor irány vissza, és reménykedj hogy nem fogják rád a dolgot...

Egyébként szemmel is látható karcokat biztos kiszúrnának a minőség-ellenőrzésen, az a telefon vagy volt már valaki kezében előtted vagy valahol máshol szedte össze a karcokat szvsz...

[ Szerkesztve ]

(#21770) torok6 válasza Looserke (#21769) üzenetére


torok6
aktív tag

Az üveg rá mennyi ha mégis rám fogják?

(#21771) Looserke válasza torok6 (#21770) üzenetére


Looserke
őstag

szerintem 35K volt a legolcsóbb kijelző csere az LG szervízben itt a fórumon

(#21772) akooos válasza laca.1 (#21765) üzenetére


akooos
veterán

Tarifafüggő, a honlapjukon elvileg fel van tüntetve, hogy melyikkel megy és melyikkel nem. Bár elég genyák ilyen szempontból (is :DD)

(#21773) f.lorand válasza Illusion1010 (#21727) üzenetére


f.lorand
senior tag

Köszönöm!

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#21774) pestibenji


pestibenji
senior tag

Ezt a G Pro 2 portolt romot próbálta már valaki? elég jól hangzik

[ Szerkesztve ]

(#21775) Exelsior


Exelsior
senior tag

Gondoltam megosztom mai szervizes tapasztalataimat hátha segít néhány embernek a szervizbe való küldés miatt.

Telekom-os papírral bementem a LG váci úti szerizébe és azt mondták ha nyitásra jöttem volna akkor helyben neki kezdtek volna a G2-nek de mivel délután vittem így azt mondták hétfőről keddre kész lesz.

Megmutattam hogy fehér alapon sárga 1,5 centis sárga csík van a kijelzőnél ami a ragasztó elvileg eyböl tudták hogy mi a dolguk. :)

Korrektek és normálisak és gyorsan dolgoznak. Így akinek szolgáltatós és sárga kijelzője az vigye csak be mert megcsinálják hamar nem kell 15 napot várni mint a Telekomnál.

Már csak azt kellene meg tudnom hogy Telekom-os G2-met hogy tudom ki függetleníteni hogy a garancia is meg maradjon. Mivel a készüléket nem én vettem csak a gari papír van hozzá meg a többi cucc.

LG foglalkozik ezzel?? Vagy mindenképp a Telekom fogja csinálni feltéve ha nem kérnek bármiféle papírt de ne is kérjenek mivel Lista áron lett kihozva elvileg. :F Sajnos csak a Garancia papírt kaptam Telekom névvel.

Ha valaki tud ebben segíteni meg köszönném. :)

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#21776) Exelsior válasza Illusion1010 (#21664) üzenetére


Exelsior
senior tag

Hol találom ezt a mappát a mappa szerkezetek között? Sajnos sehol nem találom a telefonon. :W

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#21777) Helltak válasza wyzard (#21764) üzenetére


Helltak
őstag

Hard reset után remélem már jó lesz..

Xiaomi 14 Ultra

(#21778) pestibenji válasza Exelsior (#21775) üzenetére


pestibenji
senior tag

én nem is értem, hogy mit mondasz..

"Már csak azt kellene meg tudnom hogy Telekom-os G2-met hogy tudom ki függetleníteni hogy a garancia is meg maradjon. Mivel a készüléket nem én vettem csak a gari papír van hozzá meg a többi cucc."

egyrészt a függetlenítés nem lehet itt téma azt hiszem, másrészt sehogy nem lehet úgy függetleníteni, hogy a garancia megmaradjon

(#21779) Helltak válasza Helltak (#21777) üzenetére


Helltak
őstag

Faux clock és stweaks nem tud összeakadni, nekem mindkettő fent van, mondjuk eddig nem volt gond.

Sajnos nálam nem segített a fast charge off :/

Xiaomi 14 Ultra

(#21780) Exelsior válasza pestibenji (#21778) üzenetére


Exelsior
senior tag

De lehet hivatalosan a Telekomnál. Mindegyik szolgáltató vállalja egy bizonyos összeg kifizetése után.

Én nem a hackelésre gondolok és a többire. A hivatalos úton lévőre gondoltam. Munkatársam is bement a LG F6-al a telenorhoz és megcsinálták neki 7000FT-ért és meg maradt a garancia. Én nem értem miről beszélsz. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#21781) Gaberking


Gaberking
senior tag

Sziasztok!
V10F romot használok. Feltettem a legújabb dorimanx's kernelt és hiába állítok be benne bármit és alkalmazom, újraindítom a telefont és minden visszaáll alapértelmezettre. A régebiekkel is csinálta, de sokadik próbálkozásra, valahogy csak megjegyezte, de a legújabbal sehogy nem boldogulok. Az asszonynak is G2 van és az övén is ugyanez a hiba. Mi lehet a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#21782) Lecs@


Lecs@
addikt

Na hahó mindenki.... 4 hónap N5 után, picit visszatérek G2 - re szerintem. Nem mintha nem lennék elégedett az N5 - el, de pici kilengés újra... :)

Látom bőven jött AOSP alapú Romfelhozatal. Ezért ( is ) a váltás . 2 kedvelt Romom, már meg is találtam. AOSB és Mahdi. Használja valaki ? Tapasztalatok ? Esetleg Slim ?

512 GB

(#21783) Jonny99


Jonny99
tag

Sziasztok

Végre én is boldog G2 tulaj vagyok... A héten sikerült hozzá jutnom a készülékhez, amit B-tel-nél vásároltam. A bizonytalanoknak (eddig én is az voltam) csak annyit tudok mondani, hogy nyugodtan vásárolhatnak a B-telnél gyári garisat, mert tényleg full magyar a készülék (pedig próbáltam hibát keresni, nehogy átverjenek), és 121k-ért szerintem nagyon megéri. Szóval most pozitívan csalódtam. A készülék nagyon tetszik és bár még csak most ismerkedem vele egy dolog nagyon piszkálja a fantáziámat. Eddig S3-at használtam (4X HD-m volt amit imádtam, de kijelző hiba miatt sajnos megváltunk egymástól) és a 32LM669S tv-vel nem sikerült összehozni, hogy átvigye a telefon képét, miközben a 4X HD-vel simán működött. Na most valahogy a G2-vel sem sikerül megoldani a dolgot.
Van olyan aki már próbálkozott ilyesmivel?

(#21784) pestibenji válasza Exelsior (#21780) üzenetére


pestibenji
senior tag

ja mostmár értelek, hát ezért kérdeztem vissza.

(#21785) jdirteen válasza Exelsior (#21775) üzenetére


jdirteen
tag

Szia

Én úgy tudom a telekom is és a t is csak úgy függettlenít ha a vásárló akinek a nevén van a készülék az intézi adolgot. A vodánál is így van csak ott 2500 forint a telekomnál talán 7000 a t mocsoknál meg asszem 15 körül fáj. Egy barátom majdnem meg is szívta valamilyen flottás telefonnal

(#21786) Danny365


Danny365
őstag

G Pro 2 ROM rövidke beszámoló:
- Wifi, 3g, root működik (LTE-t nem lehet választani, de mondjuk engem nem zavar, illetve elvileg build.prop átirással előhozható)
- Bluetooth wakelock, mint olyan, eltűnt!
- A kamera sokat javult! (kevés fényben nem kezd annyira akadozni, videó rögzités közben meg szinte nincs is frame rate drop!)
- Magic Focus működik, bár utólag nem lehet a fókusszal játszani
- Kncok Code működik, bár nem úgy, ahogy én gondoltam (először duplakoppal fel kell oldani, aztán lekopogni a tényleges feloldó kombinációt)

(#21787) Koniman válasza akooos (#21725) üzenetére


Koniman
tag

Köszi, kipróbálom.

(#21788) Tybike81 válasza Danny365 (#21786) üzenetére


Tybike81
őstag

Szia jó reggelt.
Szemezgetek a G Pro 2 rommal. Olyan kérdésem lenne most a gyári 4.2.2. van fent. Hogy tudom rá varázsolni ezt a G pro 2 romot.
Milyen a tapasztalatod? Megéri feltenni?
Köszi előre is

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#21789) Danny365 válasza Tybike81 (#21788) üzenetére


Danny365
őstag

Hali!
Először is sorry, hogy nem irtam vissza, elfelejtettem, de igazából nem ismerek semmilyen trükköt, amivel a videó hangján lehetne javitani, szóval nem maradtál le semmiről.
Ami pedig a ROM-ot illeti, én innen szedtem le. Pontos linket nem tudok adni, mert onnan már törölték. Amit én töltöttem le, ott nem kellett semmiféle patchet vagy ilyesmit flashelni, az egész egy .zip volt aztán annyi.
De a linkelt topikot elnézve az ottani első hozzászólásból letöltöd a ROM-ot + patchet, aztán flasheled őket úgy, mint bármi mást.
Tehát felraksz valamilyen custom recovery-t (én TWRP 2.6.3.4-et használtam), wipeolsz data/system/dalvik/cache-t, aztán először flasheled a ROM-ot magát, majd a patchet. Arra vigyázni kell, hogy ha felment a ROM, ne inditsd újra készüléket, mert akkor nem tudod telepiteni a patchet, mivel elvész a custom recovery-d! (hogy mit javit ez a patch, gőzöm nincs)
Ha felment mindkettő, akkor wipe dalvik/cache, aztán ennyi.

Közben a 4g-t is működésre birtam, szóval szerintem elég fullos, hibába eddig nem ütköztem. Illetve az ART nem jól működik, de hát az engem pont nem izgat, mivel anélkül is gyors minden. Egyedül az akksi időre leszek kiváncsi, de eddig nem úgy tűnik, hogy jobban merülne, mint bármi más.

Amúgy érdekes ez a 4g, T oldala szerint max 21Mbit sebességem lehet, erre a speedtest mért nekem egy 27.33/23.01-es sebességet. (a mérés során egyébként odalett a havi adatforgalmam egy ötöde :DDD )

(#21790) xSide válasza Danny365 (#21789) üzenetére


xSide
őstag

Tegnap kiváncsiságból ezt mértem Miskolcon, a servert az adatforgalom miatt nem változtattam:

[ Szerkesztve ]

(#21791) Danny365 válasza xSide (#21790) üzenetére


Danny365
őstag

Az se rossz! Bár attól függ, ugye a T dijcsomagtól függően lövi a be a sebességet, van a 21 megás, illetve a 60. Ha az utóbbi járna neked, akkor annyira már nem rózsázs a 40. (bár szerintem ilyen nagy sebességnél nem oszt, nem szoroz, amig ilyen drágán adnak pár giga forgalmat havonta)

(Vagy ha te nem a T-mobilnál vagy, akkor nem szóltam)

[ Szerkesztve ]

(#21792) pestibenji válasza Danny365 (#21786) üzenetére


pestibenji
senior tag

És te fent hagyod, megéri?
aksi idő milyen és mennyire smooth?

[ Szerkesztve ]

(#21793) Danny365 válasza pestibenji (#21792) üzenetére


Danny365
őstag

Mivel pár órája van fent így az akksiról nem tudok nyilatkozni. Én fenthagyom, nekem bejön.
Nem akad, smooth.
Mintha a gps nem működne.

(#21794) Pob20 válasza Illusion1010 (#21664) üzenetére


Pob20
tag

Köszi.
Be másoltam az sd/zooperwidget/templates konyvtárba és nem jelenik meg a választhatóak között... mi lehet a baj?

(#21795) Danny365 válasza Danny365 (#21793) üzenetére


Danny365
őstag

Egy play store-os app megoldotta a gps gondot, szóval ez se probléma már.

(#21796) xSide válasza Pob20 (#21794) üzenetére


xSide
őstag

Simám megjelent, illetve az időjárás képeket importáltam a saját zooper widgetembe:)

(#21797) firemanus82


firemanus82
senior tag

Olvasom a fórumot, egyre több baj a telefonnal, szerintem ennek oka az "agyonromolgatás" lehet. Mert nekem semmi gondom vele, és nem azért vettem ilyen drága készüléket, hogy romolgassam.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#21798) Ahanoiaid87 válasza xSide (#21796) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

Pro-t vagy free-t használsz a zooper widget ből? Mert free nél nekem sem jelenik meg a .zw kiterjesztésű widget.

(#21799) jilian válasza Danny365 (#21795) üzenetére


jilian
addikt

Az elforgatás mennyire gyors?

(#21800) Danny365 válasza jilian (#21799) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem elég fürge, Minden téren gyors, egy próbát mindenképp megérdemel!
Én stock LG 4.4.2-ről váltottam, annál sokkal jobban tetszik nekem, van benne pár extra feautre, mint pl. a split-view, vagy az egykezes mini nézet.
Meg ezt lehet, hogy csak beképzelem, de mintha a navbar kisebb lenne, mint a gyári G2-n.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.