Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21301) nrb263 válasza DroiDMester (#21283) üzenetére


nrb263
tag

Leirnád légyszi, hogyan tudom feltelepíteni gyári 4.2re? Mitkell hol átírni mire? :D

(#21302) TomPack


TomPack
őstag

Én úgy vagyok vele, hogy nem garanciát veszek! 60eFt-al vettem olcsóbban a telónat így... A gsm bolti gari is gari

(#21303) Ahanoiaid87 válasza TomPack (#21302) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

+1
Soha nem volt gyári garis cuccom (hálistennek vagy bárkinek de nem is volt rá szükség)

[ Szerkesztve ]

(#21304) szula válasza Moromel (#21286) üzenetére


szula
csendes tag

Már többször vásároltam az ujgsm.hu-ról, garanciális ügyintézésem is volt, korrektek.
Ja, és ott csak 112.860 Ft, számlával, és van fehér, fekete, gold és red színekben is...

(#21305) Tybike81


Tybike81
őstag

A Cloudy Flex 1.4 romban van magyar nyelv? Érdemes feltenni?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#21306) INFINITYzz válasza Tybike81 (#21305) üzenetére


INFINITYzz
tag

Termeszetesen van, most nekem is a cloudyflex van fent, en megvagyok vele elegedve.

(#21307) DroiDMester válasza nrb263 (#21301) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Gondolom az asphalt8 ra gondolsz! itt írtam le hogyan kell

(#21308) nrb263 válasza DroiDMester (#21307) üzenetére


nrb263
tag

Root nélkül nem megy? :/

(#21309) Tybike81


Tybike81
őstag

Xp alatt hogy tudok másolni az LG G2-re?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#21310) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Garival kapcsolatba.nekem romlott el s4 es ha nincs garancia bizony csunyat buktam volna.
A samunak nagyon korrekt a szervizhalozata.lg sajnos semmit nem tudok.vkinek volt mar g2 szervizbe? Sufni gsm garos teloja romlott mar el vkinek es vissza vitte mit mondtak? Javitjak,cserelik?

Asus Rog Phone 6

(#21311) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Elgondolkodtam azon, hogy feltegyem az új 4.4.2-őt ha kdz-vel felrakom, de mondjuk visszaváltanék valami miatt 4.2.2-re akkor lehet downgradelni ugyanúgy a kdz-vel? Vagy az már nem olyan sima ügy?

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#21312) gusthy válasza szabo.norbi (#21311) üzenetére


gusthy
veterán

Simán vissza lehet állni.
Nincs ez minden telefonnál így, úgyhogy ennek nagyon örülünk :-)

(#21313) szabo.norbi válasza Csillag01 (#21310) üzenetére


szabo.norbi
tag

Csillag01: Nekem volt már sufni gsm boltos S4-em átírt imei-vel ami 6hónap után derült ki. Kis fenyegetőzés, és adtak egy másikat! Egyébként garanciával ilyen esetben mindig a saját szervizükbe küldik, ha meg nincs ilyen akkor saját maguk szerelik szét és össze.(Tudtommal)

gusthy: Köszönöm a választ! :)

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#21314) premete válasza Csillag01 (#21310) üzenetére


premete
veterán

A Samsung szervize a telemax a létező gsm-szervizek között a legxarabb. Sajnos, a G2-t is ők javítják már, de ha valaki az LG-nél adja le, akkor nem tudnak olyan g***k lenni. Mondjuk ilyenkor még samsunggal is elvannak, de amikor ősz felé fogy a kontingens, akkor előszeretettel megtagadják a garanciát, vagy túláramra, vagy beázásra hivatkozva. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#21315) CashSider válasza szula (#21275) üzenetére


CashSider
csendes tag

ÜDV! Mindenkinek! Tegnap felraktam Spanyol meg Olasz 4.4.2-t... Hát rosszabb mint valaha volt... Telenoros alapból. A Zenelejátszó full alapzajos, LTE-t bekapcsolom nulla térerő ha van akkor is 2 másodpercig max. Akku 100%-ról 15 óra alatt 67%-ra ugrott... RAM kb 400/500 MB marad... Rakom is vissza a V10F-et vagy az Angol V10G-t... Csak gondoltam leírom a személyes tapasztalataimat a V20A- verzióról... Megkéne várni a B verziót.... HÁtha...

(#21316) migabi24 válasza premete (#21314) üzenetére


migabi24
nagyúr

De ki az aki beküldi a telemaxhoz? mikor kijönnek házhoz és az ember se.g..t is kinyalják

[ Szerkesztve ]

(#21317) Csillag01 válasza premete (#21314) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Hat nem tudom kinek mi a sz*r de nekem szo nelkul kicsereltek az egesz telo belsejet semmire se hivatkoztak raadasul knox1
-es volt.ja es raadasul knox 0 kaptam vissza...

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#21318) firemanus82 válasza CashSider (#21315) üzenetére


firemanus82
senior tag

Ha az LG folytatja a hagyományokat, akkor felesleges várni bármilyen javulást

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#21319) Csillag01 válasza migabi24 (#21316) üzenetére


Csillag01
aktív tag

En azert nem hivtam a premium futart mert az elozo tulaj beregelte a samu honlapjan a telot ami +1 ev gart is jelent.es mivel az o cime volt megadva imei szam alapjan vszinu hozza mentek volna.szal azert vittem be szlyesen.

Asus Rog Phone 6

(#21320) jilian válasza Csillag01 (#21317) üzenetére


jilian
addikt

knox1 :F

Miffa? Biztos jó topikba írtál?
A G2-nél nincs semmilyen számláló......

szerk.:
sorry már látom! :B

[ Szerkesztve ]

(#21321) Csillag01 válasza jilian (#21320) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Offba tettem a kommentet.telemax garrol beszeltunk,sufni gsm garrol akik alitolag a g2 is szervizelik.igy jott keppbe a knox szamlalo mert a samut is ok szervizelik.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#21322) premete válasza Csillag01 (#21317) üzenetére


premete
veterán

Nekem azt mondták telemaxék, hogy 88000-ért cserélik az alaplapot, mert (állítólag) a gyári samsung autós töltővel túláramot adtam neki, majd végül zsebbe kaptak 20 ezret, és akkor kicserélték garanciában. :)
Másik samsung hátlapján felhólyagzott a festék 2 éve, attól megvonták a garanciát, mert (állítólag) párás helyen használtam. Azóta is működik mondjuk hibátlanul, csak a hátlapja csúnya. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#21323) rayoliviero válasza szabo.norbi (#21311) üzenetére


rayoliviero
veterán

Igen, de arra számíts, hogy a telód egyfolytában újraindulni fog a downgrade után, hard reset segít.

(#21324) torok6


torok6
aktív tag

Sziasztok! Boldog tulajdonosa lettem egy 16gb G2, és azt szeretném kérdezni hogy a kamerája mért akad meg a youtube videók?

(#21325) sirály69 válasza P3Dr0 (#21291) üzenetére


sirály69
őstag

Nem csak külföldön, de itthon is találtam már 121 eFt-ért...

Szerver Hosting Debrecenben

(#21326) drmotto


drmotto
őstag

Aki gyári KK-t használ, attól kérdezném.
Xposed cuccok mennek már, vagy erről ne is álmodjunk egyelőre?

(#21327) migabi24 válasza torok6 (#21324) üzenetére


migabi24
nagyúr

A kamera ilyen, a youtube alkalmazás meg szar, használj viralt helyette

(#21328) ftomy11


ftomy11
csendes tag

Sziasztok! Most vásároltam a partnerogsm-től egy G2-t. Kérdezni szeretném tőletek, hogy az elforgatás nálatok hogyan működik, mert nálam kicsit nehézkes (bízom benne, hogy a 4.4 segít ezen). Viszont ami nagyobb gondom az a beszédhangszóró. Ha teljes hangerőre rakom, illetve teljes hangerőtől egy vagy két egységgel halkabban, akkor enyhe ciripelő hangot ad bizonyos frekvenciáknál. Szerintetek lehet ez később probléma, illetve tönkremehet a beszédhangszóró? Köszi előre is a válaszotokat.

[ Szerkesztve ]

(#21329) Looserke válasza ftomy11 (#21328) üzenetére


Looserke
őstag

kalibráld a giroszkópot a beállításokban

(#21330) gusthy válasza CashSider (#21315) üzenetére


gusthy
veterán

Csináltál hard resetet az update után?

(#21331) pestibenji


pestibenji
senior tag

Valaki aki stock 4.4.2 KK-en van légyszíves kipróbálná, hogy az xposed és a Gravity box KK megy-e vele?

(#21332) apaszka válasza premete (#21322) üzenetére


apaszka
veterán

Munkahelyemen a kollega vitte a munkavédelmi cipőjét ,hogy cseréljék ki,mert 1 hónaposan megmozdult benne az acél betét! Azt mondták neki az irodán,hogy piszkos,és biztosan nem megfelelően használta!

Mondja neki a Gömbi,hogy repülni nem tudok b@ssza meg,azért lett poros a talpa egy hónap alatt! ! :C Ez full így volt!

(#21324) torok6

Nálam minden jó! :C :K ;]

Más!

Mivel nem szoktam magam hagyni átverni,így indítottam egy lejárató kampányt a GLASS-M üvegfóliások ellen.
Tavaly óta nem válaszoltak egy e-mailre,sem üzenetre!

Két napja megnyíltak!
Még mindig egy kö@ög cégnek tartom őket,és kérem vissza a pénzem!
De pár idézetet had rakjak be ide!

Suzuki Fórum én vok!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Suzuki Fórum
I have ordered 3 months ago a protective glass for my LG G2, and it still hasnt arrived. Sent an email a couple weeks ago, but they haven't responded.
Is this some kind of scam? Can someone respond?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GLASS-M Store
Would you provide order number?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Suzuki Fórum
#GL31799 ORDER NUMBER

Thank you for placing your order with GLASS-M | Premium Tempered Glass Clear Screen Protector!
This email is to confirm your recent order.
Date 12/26/2013
1x Glass-M Premium Tempered Glass Screen Protector for LG G2 - Nano Slim - 0.2mm (Available to ship: 1-3 days) for $16.99 each
Subtotal : $16.99 USD
Shipping : $0.00 USD
Total : $16.99 USD

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GLASS-M Store
Hi, your shipping country is not Hong Kong.
International shipping is $5 shipping fee

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Suzuki Fórum
Well then can I get a refund or something ? Its getting a bit expensive for me...

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21333) ftomy11 válasza Looserke (#21329) üzenetére


ftomy11
csendes tag

köszi, sikerült. 1 gond pipa.

(#21334) pestibenji válasza gusthy (#21278) üzenetére


pestibenji
senior tag

Meg tudnád mondani, hogy van-e bluetooth battery drain és megy-e benne a Gravity box KK?

(#21335) apaszka válasza ftomy11 (#21333) üzenetére


apaszka
veterán

Szerintem vidd vissza ha most vetted! Egy ilyen telefon ne legyen hibás! Cseréljék ki egy másikra! :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21336) gusthy válasza pestibenji (#21331) üzenetére


gusthy
veterán

Szinte kizárt, rootolni kellene hozzá.

(#21337) k5.20 válasza pestibenji (#21331) üzenetére


k5.20
senior tag

Nem megy az xposed, sem a moduljai, mert egyelőre nincs custom recovery...
Illetve, lehet hogy rosszul írtam az okot.
Framework problémát jelez a rootolt KK-n.

[ Szerkesztve ]

(#21338) Danny365 válasza k5.20 (#21337) üzenetére


Danny365
őstag

Mi köze a recovery-nek az xposedhez? :F

(#21339) Illusion1010 válasza pestibenji (#21331) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Nálam nem megy az Xposed. Ez a hiba van a logban:

(#21340) premete válasza apaszka (#21332) üzenetére


premete
veterán

Samsungban azóta nem bízok, főleg, hogy notebook fronton is hasonlóan viselkednek. Az már csak hab a tortán, hogy fórumozóknak fizetnek, ha őket fényezik, és a konkurrenciát gyalázzák. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#21341) AdamSnow


AdamSnow
csendes tag

Sziasztok!
Most készülök telefont venni, és nagyon megtetszett az Lg G2. Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy hivatalos forrásból lehet-e már rá rakni az android 4.4.x-et.

Esetleg aki valamilyen GSM boltból vásárolta a 32gb-os verziót, honnan érdemes venni?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Winter is coming...

(#21342) CashSider válasza gusthy (#21330) üzenetére


CashSider
csendes tag

Igen csináltam előtte és utána is... De most meg az a legjobb hogy a Gyári LG PC Suite programmal csinált biztonsági mentésem elindítása után mindig 9%-nál megáll... Most visszaraktam a V10G-re erre bootloop... Most megy rá a V10F ami volt, de olvastam downgrade után kell hard reset király.... Bár bánom, hogy neki álltam flashelgetni.... :(

(#21343) Wade0303 válasza CashSider (#21342) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Nekem is sok szenvedést okozott, hogy kipróbáltam ezt a zipelt, rootolható kitkatet. Sajnos elcsábultam de jó lecke volt. Elég nagy gyakorlatom van ezekben a mókolásokban, recovery használatban, wipeolásban, mégsem működött ez a buher kitkat rendesen. Aztán jó pár bootloop és reset után tudtam végül 100%ig tisztán visszaállítani a V10G-t. Ezentúl én csak kdz telepítést használok, ha meg azt nem lehet rootolni akkor maradok jelly beannél. Nekem ez is bőven elegendő sebességben és megy rajta minden program amire igényem van.

[ Szerkesztve ]

(#21344) CashSider válasza Wade0303 (#21343) üzenetére


CashSider
csendes tag

Csak pár tapasztalatot megosztanék a napokban megjelent 4.4.2-vel kapcsolatban (Spanyol, Francia, Olasz és Osztrák ROM-ot próbáltam) Az első, hogy újításokban nagyon kevés dolog volt, persze csak a V20A verziót értve. Wi-Fi-t folyamat dobálta, meg azokat dobta ki hiba üzenetnek, hogy "a hálózat nem válaszol" stb. LTE a telenoros készülékemen ugyanúgy nem működik mint a 4.2.2-vel legalábbis nálam :( Folyamat nulla lesz a térerő ha az LTE be van kapcsolva. RAM-ot zabálta eddig azért 6-8/900 Maradt most akár 300 MB-ig is leesett. Újítás hogy a státusbár átlátszó fehér színű lett, megjelent a ON Screen Phone, azaz a PC-den megjelenik virtuálisan a teló lehet kezelni bármit... Dög lassú és rohadt pixeles... Haggyuk gagyi. Viszont 15-20%-al tuti gyorsabb lett, de viszont akku üzemidőben rosszabb mint volt. 16 óra használat után 67%-ra merült. Míg a V10F-el max 80/85-re, mármint az én használatommal. Jah! És Érdekesség képpen a Gyári és utólag telepített Zenelejátszó hibája, hogy alapzajos (fülhallgatóval hallható persze) magasabb vagy max hangerőnél pedig nagyon zavaró a "sistergés". Főleg a baloldali fülesben! Próbáltam 3 fajta fülessel, head-set-tel és másik zenelejátszóval is. Szóval ennyi a kezdeti észrevételeim....

[ Szerkesztve ]

(#21345) gusthy válasza CashSider (#21344) üzenetére


gusthy
veterán

Korábban is kérdeztem erre: csináltál factory resetet?

(#21346) CashSider válasza gusthy (#21345) üzenetére


CashSider
csendes tag

A 4.4.2-nél? Igen előtte és utána is... De a legszebb hogy a PC Suite-tal csinált biztonsági mentésnél elveszett az összes képem, zeném, videóm, stb, csak a beállítások maradtak meg...

(#21347) Danny365 válasza CashSider (#21344) üzenetére


Danny365
őstag

Én ezek közül semmit nem tapasztalok. Akksiról most nem tudok mit mondani, mert azóta nem használtam még úgy, mint ahogy szoktam a hétköznapokban.

(#21348) gusthy válasza CashSider (#21346) üzenetére


gusthy
veterán

Értem, tényleg fura, elég nehéz olyan szoftveres hibát csinálni, amitől a bal csatorna sistereg...
Most direkt hallgatok egy kis komolyzenét a Google Musicon, ott ez eléggé feltűnő (lenne), és nem is hallok ilyesmit. Illetve full hangerőn de (egy kicsit), de akkor meg leesik a fejem a hangerőtől.

A többi hiba se jelentkezett, amiket írtál.

Persze ettől még minden bizonnyal ez történt veled, de nem általános, érdekes lenne tudni az okát.

[ Szerkesztve ]

(#21349) CashSider válasza gusthy (#21348) üzenetére


CashSider
csendes tag

Nem is azért írtam ezeket le, csak ezt tapasztaltam. Az LTE Soha nem működött nálam, pedig már vagy 4xer cseréltem SIM-et is a telenorba, az előfizetésemhez is járna ( All in XL a legnagyobb). Elvileg a 4.4.2 megoldotta volna zet de ha LTE-re kapcsolom folyamat elmegy a térerőm. A Fülescsatinak nem tudom mi lehetett a baja, 4.2-vel nem csinálja azt tudom :) És nálam mind a 4 ország 4.4.2-vel "recsegett" hm... Valóban érdekes probléma

(#21350) gusthy válasza CashSider (#21349) üzenetére


gusthy
veterán

Ami az LTE-t illeti, nem ismerem a Telenor lefedettségét, ez alapvetően hálózati kérdés.
A T-nél nekem semmilyen speciális SIM kártya nem kellett hozzá, a kb 3 éves kártyámmal tökjól megy.

A hang az passz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.