Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21101) DroiDMester válasza szula (#21098) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Dorimanx kernellel megy az még többet is, ha jól van bekonfigurálva!

Nálam 38000.felett ment!

(#21102) P3Dr0 válasza DroiDMester (#21101) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Nekem 10A val 22800 pont.....minden gyari csak root van.
Oevrlock nem teszi tonkre a cpu.t?
Nalam igy alapon is forro a keszulek hatlapja teszt utan.

(#21103) pit450 válasza pestibenji (#21096) üzenetére


pit450
aktív tag

Te már kipróbáltad? Működik?

(#21104) P3Dr0


P3Dr0
senior tag

Szerintetek melyik toltes a jobb az akkumlatornak? Az erosebb vagy a gyengebb vagy tokmindegy? Ugyanis van egy 700mAh toltom es van a gyari ami 1800mAh.
Lehet a lassabb toltessel jobban kimelnem az aksit?
Esetleg ha valakinek van tapasztalalta ezzel kapcs. akkor azt megoszthatna.

(#21105) Maxtreme válasza P3Dr0 (#21104) üzenetére


Maxtreme
addikt

hát mire a 700-as aksival feltöltöd, kb megszülsz.
Nem hinném hogy jelentősen kímélné a lassabb töltés. De amúgy se pátyolgatni vetted a telefont gondolom.. :)

(#21106) Herpike


Herpike
tag

Jó a reggelt :)

Valaki esetleg nem találkozott még kerékpáros tartozékokkal? Valami komolyabb vízálló bölcsőt keresek ami masszívabb is és elfér benne pöpecűl a teló?

(#21107) Bilux válasza P3Dr0 (#21102) üzenetére


Bilux
veterán

Ott valami nem kóser azért olyan alacsony, mert a proci throttling-ol (saját védelem minél magasabb a hőmérséklet annál jobban visszaveszi a cpu sebességet) a nagy hőmérséklet miatt.
Ezért is kár erőltetni a nagyobb gyorsabb procikat, mert amint leterheled pár percre rá köze nincs a max cpu sebességhez hanem szépen skáláz vissza. Azért van egyes játékoknál ahhol az FPS fontos, hogy 5-10-30 perc játék után redesen el kezd akadni... különböző kernelekkel ez megkerülhető de huzamosabb terhelésnél károsodhat a proci mellett az akksi is, mert nagyon érzékeny a melegre.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#21108) pestibenji válasza pit450 (#21103) üzenetére


pestibenji
senior tag

működik igen, azért írtam :)

Ezt a posztot továbbra is ajánlom mindenki figyelmébe, free 5-10% battery life!

[ Szerkesztve ]

(#21109) pestibenji válasza P3Dr0 (#21102) üzenetére


pestibenji
senior tag

hát nyilván nem tesz jót neki, különben miért ne lenne gyárilag 2,5ghz-es... egyszerűen nem úgy van kialakítva, hogy azon az órajelen fusson, arról nem is beszélve, hogy sokkal jobban zabálja az aksit ez a kis overclock is

(#21110) gusthy válasza belua27 (#21100) üzenetére


gusthy
veterán

Két Antutu van.
A sima az sajna nem védett a gyártók, köztük az LG családjától. Az valóban 36k körül van, de nem releváns az eredménye.
A másik, AnTuTu X néven, sokkal reálisabb képet ad, az úgy 30k körül produkál.

(#21111) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Ez a Mega egy kész vicc, tegnap órákig próbáltam letölteni a Kitkat zipet. Próbálkoztam vagy 5-ször, mindig megáll és lefagy 60-80% között. Próbáltam még beregisztrálni és azon keresztül letölteni, hátha gyorsabb lesz. De beregelés után privát kulcsot akar létrehozni és azt is fél évig csinálja. :W :W

(#21112) INFINITYzz válasza rayoliviero (#21111) üzenetére


INFINITYzz
tag

nekem meg nem volt vele gondom

(#21113) rayoliviero válasza INFINITYzz (#21112) üzenetére


rayoliviero
veterán

Most tanácsolták nekem, ha túl nagy a fájl, akkor a Mega downloadert kell használni. Mert állítólag 1 GB-nál nagyon méretet egyik böngésző sem tud onnan cachelni, azt írták.

Lehet a Mega downloder működni fog, csak most 20KB/s-el jön. Éjszaka akár elérte az 500-at is. :D

[ Szerkesztve ]

(#21114) Helltak válasza DroiDMester (#21101) üzenetére


Helltak
őstag

Neked hogy van beállítva? Nekem egy ideje már a 30e pontot se éri el; cloudy flex 1.4/dorimanx 2.6..

Xiaomi 14 Ultra

(#21115) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Cloudyflex rom alatt vajon működik az Asphalt 8?

[ Szerkesztve ]

(#21116) DroiDMester válasza rayoliviero (#21115) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Bármelyik ROM alatt működik! :K

itt leírtam hogyan kell! ha már custom romot akarsz feltenni akkor feltételezem hogy Root is van akkor meg megoldható bármelyik rom alatt a módszerem! :K

*************************************************************************************
Helltak most KK -van fent a belinkelt kép még régebben készült talán Dorimanx 2,3.as kernellel! Sajna KK -hoz még nincs semmi cucc így csak gyári kernel ott meg nagyon sok mindent nem lehet babrálni(konkrétan semmit) :O

[ Szerkesztve ]

(#21117) rayoliviero válasza DroiDMester (#21116) üzenetére


rayoliviero
veterán

Egy kis kellemetlenség hogy nem fog működni restart után a dupla kopp -os kijelző feloldás(a lezárás ettől függetlenül működik) de a Power gombbal gond nélkül fel tudod oldani nem kell megijedni!

Csak ennek ez a hátránya, ezért kérdeztem, hogy alapból működik-e Cloudyflex rom alatt.

(#21118) akooos válasza Herpike (#21073) üzenetére


akooos
veterán

Gyári videólejátszó tudja a feliratot. 2 megoldás van: vagy ugyanaz a neve, mint a videó fájlnak és automatikusan berántja, vagy menü gomb-->felirat-->megkersed és tádáá :)

(#21083) Maxtreme: De van rá megoldás, itt a fórumban is volt valaki aki megcsinálta. Vett egy kemény hátlapra pattintható tokot, egy indukciós lappal és egy micro USB csatival, ami mindig be van dugva.

Valahogy így néz ki, csak ugye G2-vel :) kép

[ Szerkesztve ]

(#21119) Helltak válasza rayoliviero (#21115) üzenetére


Helltak
őstag

Megy igen!

DroiDMester: Nekem 2.4-es kernelig hibátlan volt, mióta egyszer felraktam a 2.6-ot nem az igazi. Mondjuk nem laggol meg, sima a rendszer, csak nem értem miért is van ez.

Xiaomi 14 Ultra

(#21120) rayoliviero válasza Helltak (#21119) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ok, köszi, ez jó.

A hang minősége milyen? Külföldi fórumokon azt szidták ebben a romban. Gondolom a telefonálás alatti hangminőségről beszélhetnek.

(#21121) akooos válasza akooos (#21118) üzenetére


akooos
veterán

Bocs, lejárt a szerkesztés.

Itt egy megoldás:

9625

(#21122) pestibenji


pestibenji
senior tag

Ezt próbálta valaki?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2577516

Vajon csak 32 gigáshoz jó?

(#21123) belua27


belua27
tag

Én ilyen kernelezésbe nem nagyon merek bele menni. Utoljara a 4x emet romoltam rommá mert azt muszaj volt. A g2 most a 10 e vel közel tökeletes. Ahogy neztem a hivatalosak közül egyik sem jo független 32 gb ra. Azert kerdezem akinek KK van fenn jobb e annyival hogy lecseréljem majd a megbizhato rendszerem

(#21124) rayoliviero


rayoliviero
veterán

A TWRP feltelepítésének biztos nem feltétele a root?

(#21125) Helltak válasza rayoliviero (#21120) üzenetére


Helltak
őstag

Nekem teljesen jó a hang, nem panaszkodtak még, gondolom még az első romot szidhatták, 1.1 óta használom nagy megelégedéssel!

TWRP-hez nem kell root, ha azt felrakod, akkor az a rootolást is megcsinálja ha engeded neki az első újraindításnál.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra

(#21126) rayoliviero válasza Helltak (#21125) üzenetére


rayoliviero
veterán

Feltetttük a twrp-t, de nem tudunk belépni recoverybe, mert helyette hard resetet csinált, amikor a power gombot kétszer nyomtuk. így vajon törölte a twrp-t?

És hogy kell belépni a recoverybe?

Összefoglaló szerint csináltuk, hogy nyomtuk a hangerő le+power gombot, megjelent az LG logó elengedtük, majd megint nyomtuk és kétszer a power gomb, de utána hard resetet csinált és nem a recoverybe lépett be.

[ Szerkesztve ]

(#21127) Helltak válasza rayoliviero (#21126) üzenetére


Helltak
őstag

Én is a leírás szerint csináltam mindent és működött.
Telepítsd újra a twrp-t, a leírás alapján, mást nem tudok én se :/

Xiaomi 14 Ultra

(#21128) szula válasza rayoliviero (#21126) üzenetére


szula
csendes tag

Nem kell belépni VOL DOWN+POWER-rel, amikor újraindul, akkor recovery mode-ban indul el automatikusan.

(#21129) apaszka válasza akooos (#21121) üzenetére


apaszka
veterán

Ugye azt tudod,hogy az NFC-t kinyírhatja? :Y

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21130) k5.20 válasza rayoliviero (#21126) üzenetére


k5.20
senior tag

Play: Rebooter segít neked.

(#21131) Looserke válasza akooos (#21121) üzenetére


Looserke
őstag

Csak én nem látom ennek a Qi töltőnek az értelmét? Be kell dugnod ezt is a micro USB csatiba, plusz ott kell
hagynod ezt is a töltőn, akkor mi különbség a sima vezetékes töltőhöz képest? Ja és több áramot is fogyaszt a sima töltőnél... :F

[ Szerkesztve ]

(#21132) rayoliviero válasza szula (#21128) üzenetére


rayoliviero
veterán

A TWRP nem akar települni rendesen, valami ADB kell neki, azt mondja haverom, de azt nem tudjuk telepíteni.

(#21133) belua27


belua27
tag

Kíváncsiságból megneztem ezt az antutu X et valoban kb 4000 pontos különbseg van a simához képest. Az átlagokat nezve viszont a nóta 3 es a többi snapi 800 as ugyanazokat a pontokat kapja mindkét antyutyuba. Ennyit csalna az Lg?

(#21134) Tybike81


Tybike81
őstag

Cloudy Flex romot érdemes feltenni? Valakinek tapasztalata infója van róla? Köszi

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#21135) gusthy válasza belua27 (#21133) üzenetére


gusthy
veterán

Igen, lényegileg folyamatosan maximumra tekeri a cput. A samsung meg még afölé is :-)
Ez az AnTuTu ugyanazt csinálja,mint a sima, csak más a neve, és nem ismerik fel a gyártói hackek.

[ Szerkesztve ]

(#21136) psycho7c1


psycho7c1
újonc

Hali!
Valaki meg tudná mondani nekem ha otg-n hozzákötök egy pendrive-ot és arról másolok át kb 4 GB filmet akkor miért merül marha gyorsan az akksi? (a másolás ideje alatt kb 8%) :Y

(#21137) rayoliviero válasza gusthy (#21135) üzenetére


rayoliviero
veterán

adb is not recognized: ezt írja ki. mit csináljunk?

(#21138) gusthy válasza psycho7c1 (#21136) üzenetére


gusthy
veterán

Mert a pendrive áramellátását is a telefon biztosítja.

(#21139) belua27 válasza Looserke (#21131) üzenetére


belua27
tag

Majd az lesz az igazi vezeték nélküli töltés ha a playröl tudsz letölteni 100 % ot 100 ft er😁😁😁

(#21140) akooos válasza apaszka (#21129) üzenetére


akooos
veterán

Persze-persze, nem is próbálkozom vele!
Csak volt itt kérdés és arra reagáltam, nem én csináltam (isten ments :D )

(#21131) Looserke:

Szerintem sincs értelme igazából, eyecandy. Mindenképpen be kell valamit dugni a konnektorba, akkor nem mindegy, hogy a qi vagy a töltő? :D

(#21141) gusthy válasza rayoliviero (#21137) üzenetére


gusthy
veterán

Be van kapcsolva az usb debugging?
Milyen windows?
Driverek jók?
Administratorként futtattátok?

(#21142) rayoliviero válasza gusthy (#21141) üzenetére


rayoliviero
veterán

Igen midnenre a válasz és Win 8.1.

(#21143) gusthy válasza belua27 (#21139) üzenetére


gusthy
veterán

(#21144) gusthy válasza rayoliviero (#21142) üzenetére


gusthy
veterán

Hm.
Akkor marad az, hogy megpróbáljátok soronként végrehajtani a szkriptet, és megnézitek, hol a hiba.
Esetleg linux alól :)

(#21145) szula válasza rayoliviero (#21132) üzenetére


szula
csendes tag

LG USB drivereket telepítsd fel (LG Update Tool telepíti, ha jól emlékszem).
Amikor adb módba kapcsol a telód, akkor a windowsnak is adb módban kell felismernie a telódat (nézd meg az eszközkezelőben, illetve a jobb alsó sarokban, hogy csatlakozáskor sikerült-e mindent telepítenie).

(#21146) Moromel


Moromel
csendes tag

Sziasztok,

Lehet, hogy már volt szó róla, de nem találtam. Esetleg valaki nem tudja, hogy kb meddig fogják forgalmazni hivatalosan a G2-t?

Az is jó ha korábbi tapasztalatok alapján ír valaki egy körülbelüli értéket. 1 év kb?

Köszi előre is! :R

(#21147) pestibenji válasza rayoliviero (#21126) üzenetére


pestibenji
senior tag

Töltsd le a rebooter nevű programot a play-ből én ezzel indítom újra recovery-be mindig

(#21148) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

(#21149) apaszka válasza gusthy (#21135) üzenetére


apaszka
veterán

Ez a sima
Ez pedig az Antutu + ban mért! :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21150) toto0569 válasza apaszka (#21149) üzenetére


toto0569
addikt

Talán elfelejtetted a hűtőbe berakni elõtte...;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.