Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20251) premete válasza spuros (#20249) üzenetére


premete
veterán

Nekem Telekomos hálozattal rendben van, akkor lehet csak voda, vagy telenor hálózati probléma.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#20252) gusthy válasza spuros (#20249) üzenetére


gusthy
veterán

Esetleg válts csak 2G-re, vajon úgy megy?

(#20253) voncci


voncci
aktív tag

Sziasztok!Lenne egy kis problémám!Nem működik a feloldásnál az időjárásanimáció,egyszeűen eltűnt hiába állítom be Gondoltam csinálok wipe cache erre nincs recovery sem és full wipe lett a vége,persze mentésem nem volt :W Nadehogy full wipe után sincs időjárásanimáció... :hmm: mi lehet a gond??? És közben észrevettem,hogy nem működik a GPS sem :((( 10-e EUR Gyári rom van rajata root nelkül

(#20254) apaszka válasza gusthy (#20250) üzenetére


apaszka
veterán

Előfordul ! :K

:R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#20255) spuros válasza gusthy (#20252) üzenetére


spuros
őstag

Ha kiveszem az lte-t akkor hiba nélkül reagál.. érdekes. akkor az lte a ludas.

(#20256) Sragi válasza Illusion1010 (#20232) üzenetére


Sragi
őstag

Szerintem ezt nem nekem akartad írni :)

(#20257) gusthy válasza spuros (#20255) üzenetére


gusthy
veterán

@Apaszka: :))

Legalább rájöttünk a problémára. Esetleg érdemes lenne a megfejtést beírni az összefoglalóba.

(#20258) Danny365 válasza spuros (#20255) üzenetére


Danny365
őstag

És tényleg. LTE nélkül a térerő is sokkal jobb és nem ingadozik olyan burál módon. Ezek alapján szerintem az LG-t felesleges is zaklatni, hogy retek a jelerősség, nem hiszem, hogy az ő saruk.

(#20259) Illusion1010 válasza Sragi (#20256) üzenetére


Illusion1010
senior tag

:B Valóban nem, csak félig töltődött be az oldal és félre nyomtam

(#20260) Mike81


Mike81
senior tag

Sziasztok! 2 nap nyomkodás után azt kell mondjam hogy NAGYON JÓ VÁLASZTÁS VOLT A G2 😄! Viszont a gyári füles az sajnos tényleg hanyagolható😢Ezzel kapcsolatban szeretném kikérni a véleményeteket,hogy milyen fülest érdemes hozzá venni?Ami sepefifikációk alapján kompatibilis a G2-vel?Mert annak idején volt 1 Ace-em amiben zárlatos lett valami a füles miatt.Mivel nem gyárit használtam hozzá.Ezt azért szeretném ennél a telónál elkerülni.Most az S2-em fülesével használom.A segítséget előre is köszönöm 😊

[ Szerkesztve ]

(#20261) tibee77


tibee77
őstag

Räszäntam magamat egy root-ra.Igazäbol tudom, hogy nem nagy dolog, anno az xperia u-t össze-vissza romoltam de mikor ezt a telefont megvettem, megfogadtam, hogy nem fogom cseszegetni.
Most viszont meggondoltam magamat. :D
Nem akarok mindenfele csillivilli romot rätenni, maradni szeretnek a stock-on de mondjuk egy jobb kamerät, gördülekenyebb hasznälatot el tudnek kepzelni.Tudtok ajänlani valamit?Igazäbol xda-t ismerem, tudom hogy vannak topikok de elöször nehäny tippet szeretnek kerni aztän ätnezem a megfelelö temäkat, hogy tudjak dönteni.
Egy gyors kerdes az elejen, root elött nem kell hard reset-et nyomni ugye?

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#20262) Sragi válasza Illusion1010 (#20259) üzenetére


Sragi
őstag

Furcsáltam :p

(#20263) pestibenji


pestibenji
senior tag

Ki milyen governort használ amúgy és miért?

(#20264) Danny365 válasza tibee77 (#20261) üzenetére


Danny365
őstag

Nem kell előtte resetelni, igazából pár perc alatt megvan a root, az összefoglalóban leirt módon.
Ami meg a kameramodot illeti, én ezt használom. A gördülékenységet meg szerintem a dorimanx kernelnek köszönhetem, de ehhez már recovery-t is kell telepitened.

(#20265) jdirteen válasza jilian (#20171) üzenetére


jdirteen
tag

Tudsz egy listát dobni a kiszedett appokról?

(#20266) Danny365 válasza Tybike81 (#20233) üzenetére


Danny365
őstag

Engem zargathatsz, szivesen segitek!

(mielőtt megkapjuk megint, hogy milyen k*csögök itt az emberek :DDD )

(#20267) Sragi válasza Danny365 (#20266) üzenetére


Sragi
őstag

Csak köc*ög emberek vannak itt :D

(#20268) TomPack


TomPack
őstag

Arra van valami ötletetek, ha a GravityBox-al beállítok átlátszóra a navbar-t, akkor az Apex Launcher-el miért nem lesz az?
Próbáltam a gyári android 4.4 Launcher-al sem lesz az! :-/

Valamint ha bekapcsolom a PIE-controlt, beállítom alulra, de nem jelenik meg... Ha ez sikerülne, akkor ki is kapcsolnám a navbar-t, és az első probléma nem is érdekelne...

De igazából a gyári launcher-al is tetszene a rendszer, mert ott ugye átlátszó a navbar, csak mivel csökkentettem a méretét, így csúnya az árnyék a háttérkép alján. Ez pl. az Apex-ban kapcsolható. :W

(#20269) TomPack


TomPack
őstag

Bocs a vergődésemért, sikerült! :R Csak ki kellett kapcsolni a Navbart... Bekockáztattam egy FR-et.
Imádtam a PIE-t, nagyon örülök most újra neki! :)
Most már nem félek, ha más nyomkodni próbálja a telómat, 10 másodperc, és elkapja az ideg. :DDD
De ha az ember keze rááll, mégy gyorsabb is, mert nem is kell odanézni...

(#20270) pestibenji válasza TomPack (#20269) üzenetére


pestibenji
senior tag

Miért kockáztattál be FR-t?
Ha kikapcsoltad a navbart, akkor is navbar használata nélkül el tudtál volna jutni abba a menübe, hogy visszakapcsold ;)

(#20271) TomPack válasza pestibenji (#20270) üzenetére


TomPack
őstag

Mert újraindítást kért a beállítás érvényesítéséhez. :)
De most nagyon zsír pl így netezni. A gyári böngészővel ugye el lehet tüntetni az értesítő sávot, és így az utolsó pixelig betölti a képernyőt a weboldal. :)

(#20272) sefan67


sefan67
aktív tag

LG ügyfélszolgálat:

----------------------------------------------
A gyári beállítás visszaállítása után (amennyiben a probléma továbbra is fennáll), javasolnám, hogy a készülékét vigye be a Központi Márkaszervizünkbe, ahol bevizsgálják a készülékét/készülékeit.
A szervizünk elérhetősége:
1134 Budapest, Váci út 33.
06-1/796-0492
----------------------------------------------

Ezek komolyan csak ennyit tudnak kommunikálni???

(#20273) pestibenji válasza TomPack (#20271) üzenetére


pestibenji
senior tag

Hát, de akkor se értem :))
Újraindítod a telefont és? kikapcsol, visszakapcsol, feloldod, belépsz a menübe, a programba, az almenübe, ott kikapcsolod, hogy a navbar-ra hassanak a módosítások, megint újraindítod és voálá újra van navbarod FR nélkül. Miért kellett volna FR?

(#20274) Illusion1010 válasza sefan67 (#20272) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Írhatták volna azt is, hogy MÚÚÚÚKODJ!!!!! :D

(bocs, nem tudtam kihagyni :B )

(#20273) pestibenji

Nekem egyszer egy hasonló navbar/PIE kaland után azzal indult újra, hogy SystemUI leállt....semmit nem tudtam kezdeni vele, csak a hard reset segített :)

[ Szerkesztve ]

(#20275) TomPack válasza pestibenji (#20273) üzenetére


TomPack
őstag

B+, tényleg! :DDD Erre nem is gondoltam... nem tudom miért kötöttem össze magamban a menügombot a navbar-al... :U De ha odakerült volna a sor, talán észre vettem volna!
Nah, akkor úgy látom mára elég is lesz az izgalmakból.

(#20276) q2w3 válasza voncci (#20253) üzenetére


q2w3
senior tag

Szinkronizációnak mennie kell, csak akkor csinálja az animációt. Én is megszenvedtem vele egyszer. :)
Elég ha fent a notification bar-nál bepipálod és már menni is fog.

(#20277) pestibenji válasza TomPack (#20275) üzenetére


pestibenji
senior tag

:D
én is csak onnan tudom, hogy átéltem :DD Jól be voltam szarva aztán kb 10 újraindítással sikerült megoldani (ugyanis nem tudtam hol állítottam el és minden menübe be kellett lépkednem, aztán visszalépni persze nem tudtam -> restart :DDD )

(#20278) Sragi válasza q2w3 (#20276) üzenetére


Sragi
őstag

Csak sok ertelme nincs ,mert hülyesegeket mutata :D
Ha süt a nap akkor esik és fordítva :D
Az accuweather szerintem elég gyenge...

(#20279) voncci válasza q2w3 (#20276) üzenetére


voncci
aktív tag

Igen tudom,de sajnos nem segit az sem 😞

[ Szerkesztve ]

(#20280) fery02 válasza apaszka (#19858) üzenetére


fery02
addikt

Igen, olvastam a történetedet vele. Elég sajnálatos.
Ezért is, ha külföldről rendelek, akármi is legyen az, csak eBay- vagy Paypal fizetéses egyéb helyről.

Saccco üvegfóliájával szemezek, mert az olcsóbb és nem is panaszkodik rá, de lehet csak akkor veszek majd, ha a mostani Spigen tokhoz adott fóliám elkezd majd lerohadni. :)
Olyan szépen rá sikerült tennem, hogy sajnálnám felszedni.

[ Szerkesztve ]

(#20281) RomiJosy válasza Mike81 (#20260) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Próbáld ki a gyári fülest a leg nagyobb gumival. Nekem már a közepes is szarabb,nincs rajt basszus. Ha nem jön be és pár napot visszaolvasol,oldalakig ment a téma sok javaslattal..

(#20282) Tybike81 válasza Danny365 (#20266) üzenetére


Tybike81
őstag

Köszi :)
Valószínű foglak :)

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#20283) noxon válasza TomPack (#20269) üzenetére


noxon
őstag

Ez tetszik, le tudod irni hogyan lehet ezt megcsinálni? :)

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#20284) fery02 válasza Tybike81 (#20282) üzenetére


fery02
addikt

Ide is nyugodtan beírhatod azokat a kérdéseidet, amikre nem találsz választ az összefoglalóban és a keresővel sem boldogulsz.
A sok, "miért nem szól a bal hangszóró, melyik firmware-t tegyem fel, recsegő hátlapos" hozzászólások közt bőven elfér. :)

[ Szerkesztve ]

(#20285) akooos válasza fery02 (#20284) üzenetére


akooos
veterán

Ki ne hagyd a mik a telefon hibái hsz-eket ;]

Egyébként igen, ha sürgős segítség kell vagy nagyjából új kérdés, akkor ne habozz ;)

(#20286) hard74 válasza TomPack (#20269) üzenetére


hard74
senior tag

Ez tényleg nagyon jó.Eddig nekem sem sikerült összehozni,de most összejött.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#20287) Tybike81


Tybike81
őstag

Akkor bele kezdek :)
Magyar, gyári független a teló 10e a szoftver verzió. Érdemes az UK 10f-et feltenni?
Köszi

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#20288) fery02 válasza pestibenji (#20092) üzenetére


fery02
addikt

Mi a baj a GMD Auto hide softkey- vagy az Ultimate dynamic navbar alkalmazásokkal?
Én előbbit használom és csak is akkor látom a navbar-t, mikor tényleg szükségem van rá és ehhez csupán meg kell érintenem a képernyő szélét (de akár beállítható képernyő széléről való csúsztatással is).

Talán az első nap gondoltam, hogy ez az egész nekem körülményes lesz és nem fogom megszokni, de jelenleg már úgy érzem, hogy sokkal rosszabb lenne nélküle. :) Nagyon hasznos!

[ Szerkesztve ]

(#20289) Danny365 válasza Tybike81 (#20287) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem nem érdemes vele vacakolni. Igazából senki se tudja, hogy mi a különbség a kettő között, már ha van-e egyáltalán valami.

(#20290) tibee77 válasza Danny365 (#20264) üzenetére


tibee77
őstag

Köszi, root, dorimanx megvolt.Most olvasok erröl a kamera mod-rol.Ha jol lätom hogy ez "based on 4.3.1 camera .apk"?Ez gond nelkül fog menni JB-n is ugye?A 2.0.3 meg csak 4.4.2-n megy, vagyis maximum az 1.5-ös verziot rakhatom fel.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#20291) Tybike81 válasza Danny365 (#20289) üzenetére


Tybike81
őstag

Köszi. Akkor hagyom.
A camera modot érdemes feltenni? Van látványos javulás?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#20292) Saccco válasza fery02 (#20280) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egy panaszom azért van rá, kicsit csökkenti a kijelző érzékenységét. Viszont szép a kép vele, meg nagyon jól siklik. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20293) noxon válasza TomPack (#20269) üzenetére


noxon
őstag

De ez para igy nem? Ha mondjuk valamiért gondol egyett és nem müködne ez a pie akkor mit csinálsz? :)

We live in a simulated world...

(#20294) szabyka95 válasza noxon (#20293) üzenetére


szabyka95
őstag

recoverybe rebootol, s ott installalja az xposeddisabler.zipet

(#20295) Danny365 válasza Tybike81 (#20291) üzenetére


Danny365
őstag

Aha, azt érdemes, legalábbis szerintem. Leginkább rosszabb fényviszonyok között jön ki a különbség, de ott elég látványosan.

(#20296) fery02 válasza Tybike81 (#20287) üzenetére


fery02
addikt

Szerintem is felesleges vele foglalkozni. Az a baj, hogy leírások sincsenek a változásokról, meg itt a topikból sem emlékszem, hogy pl valaki megváltásként tekintett volna mondjuk egy 10f rom-ra az előzőekhez képest.

Meg így, hogy nyakunkon van a hivatalos KitKat megjelenés, azt mondom ezért is érdemes már hanyagolni a régebbi rom-okat (főleg, ha nem észlelsz velük különösebb problémát).
Kamera témában én nem tudok segíteni.

Saccco: Köszi ezeket az infókat is! :R
Ha jól sejtem még így is megéri üvegfóliára beruházni.

[ Szerkesztve ]

(#20297) noxon válasza Danny365 (#20295) üzenetére


noxon
őstag

Feltettem ezt a pie control-t, de valami nem oké vele, mert ettől a progitól, ha az érzékelő főlé nyúlok vagy bele lóg a kezem lekapcsolja akijelzőt :(

We live in a simulated world...

(#20298) jdirteen válasza noxon (#20297) üzenetére


jdirteen
tag

Valószínű hogy a beállitásokban a billentyűre a screen off van beállítva

(#20299) Saccco válasza fery02 (#20296) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tettem rá még egy tokot is, így az eleje szinte teljesen szintben van. :)

Még annyi ami zavaró lehet, hogy a szélén körben látszik, hogy nem terül teljesen, bár engem nem zavar.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#20300) pestibenji válasza fery02 (#20288) üzenetére


pestibenji
senior tag

Úgy emlékszem mindkettő olyan, hogy kitakarja a képernyőt ha éppen be van kapcsolva a mondjuk 1cm magas navbar akkor az alsó 1cm-et kitakarja és akaráhogy próbálsz lejjebb görgetni nem fogod látni az alsó 1cm-nyi tartalmat csak ha eltűnteted a beállított mozdulattal.

Ha ez így van akkor meg is kaptad a válaszodat, mert ez bőven elég sok baj velük :) Nekem nem erre van szükségem, az én képernyőmnek az alsó része is legyen mindig tapogatható, anélkül, hogy külön el kéne rejtenem a navbart.

Próbáltam amúgy az UDN-t és az én gyors használatomhoz nem fért bele az, hogy gépelés előtt meg amikor a beállítások között a legalsó sort kell kipipálni, vagy csak akármiért a legalsó sort kell látni akkor elrejtsem majd visszahozzam. (Ha teljesen átlátszó kattintani akkor sem lehet a helyén ugyebár) Nem túl ergonomikus szerintem. Arról nem is beszélve, hogy viccen kívül laggolt tőle a rendszer, és ez volt a végső ok amiért kb 1-2 nap használat után megváltam tőle.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.