Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21051) DroiDMester válasza rayoliviero (#21041) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem kell Root olni a jelenlegi romodat! :N

Csak a fejlesztő opciót előhozod, és ott bekapcsolod az USB hibaelhárítást! majd letöltöd ezt a TWRP 2.6.3.4 OTG verziót és ezt simán winfos alól tudod telepíteni a telóra!

Ezután ajánlatos egy teljes mentést csinálni még a gyári 4.2.2. rendszeredről már csak azért is hogy az EFS particióid meglegyenek! Majd ha megvan kimásolni a gépre a telefonról a full TWRP mappát(ebben lesz az elmentett rendszered) Ezután lehet feltenni a megás linkről a KK -t meg hozzá a SuperSU-v1.93.zip .et!

Ha nem megy a megás likről a KK akkor itt belinkeltem hogy tudsz magadnak KDZ -ből zip et csinálni!

[ Szerkesztve ]

(#21052) Danny365 válasza rayoliviero (#21049) üzenetére


Danny365
őstag

10 perce raktam fel. Működni működik, de ugyanúgy jelentkezik a bluetooth wakelock probléma. Ami érdekes, hogy másnál meg nem, illetve nem mindenkinél. Kiváncsi lennék, hogy mi lehet a probléma gyökere.
De rakjátok fel, aztán ha nem válik be, max felraksz valami mást.

Egyébként azért raktam most újra, mert az akkuidő enyhén szólva is rossz volt. Most megpróbálom azt, hogy egyáltalán nem nyúlok semmihez, nem törlök/fagyasztok semmit, hátha igy jobb lesz - ami persze a logikával ellent mond, de más ötletem már nincs.

[ Szerkesztve ]

(#21053) rayoliviero válasza DroiDMester (#21051) üzenetére


rayoliviero
veterán

Értem, nagyon köszönöm. Tudsz egy olyan megás linket, ahonnan le tudom szedni a KK-et? Mert amit az előbb linkeltem, az is megállt 69%-nál, egyiket sem lehet letölteni. :(

szerk: Ok, közben megtaláltam a lerásod, hogy tudom átlakítani.

[ Szerkesztve ]

(#21055) szabyka95 válasza jdirteen (#21040) üzenetére


szabyka95
őstag

Mindig a legujabbat

(#21056) jilian válasza Danny365 (#21045) üzenetére


jilian
addikt

toljàl màr egy 120fps_es muvit ide az orrunk alà

(#21057) asderr


asderr
aktív tag

udv mindenkinek!
Ha valaki cserelne G2-jet iphone 5-re,az dobjon privatot.
koszonom!:)

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#21058) Danny365 válasza jilian (#21056) üzenetére


Danny365
őstag

Hát majd max holnap, mert beltéren nem nagyon tudok annyi fényt csinálni, hogy normálisan látszódjon is valami, kint meg szintén ölég' sötét van már.

(#21059) DroiDMester válasza jilian (#21056) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

120.FPS -t csak 720P be tudja! :) De nálam szobai fénynél kb olyan mind ha kint lennék az utcán korom sötétben! az UHD -t meg 30.ba tudja valószínűleg!

(#21060) fery02 válasza DroiDMester (#21022) üzenetére


fery02
addikt

Köszönöm szépen!

Érdekes mód nálam ez is darabosan zárja le a képernyőt, de akkor ez ilyen lesz. Majd megszokom. :)
A natív értesítési sávos duplakopp és a hátlapi bekapcs gomb szépen zárja a képernyőt továbbra is legalább.

(#21062) gusthy válasza DroiDMester (#21059) üzenetére


gusthy
veterán

Tetszik vagy sem, akkora luk van a hátulján, amekkora. Azon adott mennyiségű fény tud bemenni, és ezen a világ összes szoftveres trükkje se tud segíteni... és ez minden mobilra igaz.
Az EOS 110d-m elején ha jól emlékszem, egy 55 mm-es luk van. Ezt kéne összehasonlítani a g2
cca 5 mm-jével.

(#21063) Herpike


Herpike
tag

Végre Én is mai nap tulaj lettem ;)
Annyit nem értek egyenlőre hozzá mint Ti :D
Segítség kéne :d Valaki DKeszin nem lakik? :D meg mutathatna pár dolgot :D
Ja és lehet a értesítési ledet más színekre vhogy a gyári romon belűl változtetni?
Látjátok, Ennyire új vagyok :D

Köszi

(#21064) DroiDMester válasza adamzflash (#21061) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

őszintén megmondom KK telepítés után egyből tettem rá a xdabbeb_g2_camera_kk_dist_v2.0.4 kamera módot így a gyári KK kameráját ki sem próbáltam milyen! :C

(#21065) jilian


jilian
addikt

(#21058) Danny365
:R

(#21059) DroiDMester

"120.FPS -t csak 720P be tudja!" Csak erre a felkonvertált 720p-re vagyok kíváncsi, a 4k talán majd jövőre lázbahoz....

-.-.-.

A G3 -ról van már valami infó?? (újabb)

[ Szerkesztve ]

(#21066) pit450 válasza szabyka95 (#21055) üzenetére


pit450
aktív tag

És a kamera milyen?

(#21067) sirály69 válasza KoNZoLik@ (#21023) üzenetére


sirály69
őstag

A leírás rendben van, de 99% hogy a gépeddel van a gond...

Szerver Hosting Debrecenben

(#21068) reflxx válasza DroiDMester (#21064) üzenetére


reflxx
aktív tag

KK-nél fókuszáláskor is bekapcsol a vaku???

(#21069) RomiJosy válasza Herpike (#21063) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Én dunakeszin nőttem fel, 2hetente hétfőn ott alszom,hogy találkozzak a barátaimmal,megüljük a "torkos hétfőt"
Jövőhéten megyek de szerintem addigra fogsz tudni annyit mint én most.
Youtube videókat nézd meg,átfogó teszteken keresztül láthatod mit tud a vas..

(#21070) noxon válasza asderr (#21057) üzenetére


noxon
őstag

pffff ez komoly?? :D :DD :DDD :C :Y

We live in a simulated world...

(#21071) vico03


vico03
tag

Sziasztok!
Nekem jelenleg D80210F van a T-Mobile -os (root-olt) telefonomon, hogyan tudom feltenni a 4.4 KitKat, "simán" úgy ahogyan a 80210F -et felraktam a 80210E -re kdz -vel?
Illetve ha igen akkor tudtok adni egy linket ahonnan le tudom húzni ami a T-Mobilos 16 gb -os g2 -n működne?
Köszönöm előre is! :R

(#21072) rayoliviero válasza noxon (#21070) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nekem az iPhone 5-ömért ajánlottak garis, 1 hónapos G2-t anno. Csak féltem, hogy letiltják és kihagytam a cserét, még rá is fizettek volna 5000-et.

(#21073) Herpike válasza RomiJosy (#21069) üzenetére


Herpike
tag

Danke!! Akkor meg vagy hívva :) ide Keszire, addigra megnézem a videókat!!

Gondolom, nem használtok pc suitot...mert ogt-ztek....h teszek fel film mellé .srt file-t?

(#21074) toto0569


toto0569
addikt

elvileg töröltem a Bluetooth-ot,és mégis használja.A használati ideje még most is növekszik... :W

(#21075) Looserke


Looserke
őstag

nem úgy volt hogy 3-án jön ki az international KK?

(#21076) RomiJosy válasza Herpike (#21073) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Nem néztem még rajta feliratos filmet de a vlc talán tudja.. Tedd fel ezt a kérdést a nagy androidos topikban,kenik vágják az ilyet..

[ Szerkesztve ]

(#21077) gusthy válasza vico03 (#21071) üzenetére


gusthy
veterán

Ezek még csak kb 3842-szer lettek leírva.

Neked pont annyi munka visszakeresni, mint bárki másnak.
Nemár.

@Looserke: nem, a francia SFR ígérte addigra. És így is lett.

[ Szerkesztve ]

(#21078) Bilux válasza Looserke (#21075) üzenetére


Bilux
veterán

Usa t-mobile jött most...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#21079) MALK


MALK
tag

Sziastok nektek mennyit szokot elmenni?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#21080) szula válasza KoNZoLik@ (#21015) üzenetére


szula
csendes tag

Download mód: kikapcsolt állapotban VOL UP + POWER, amíg be nem jön a DOWNLOAD logo
Recovery mód: kikapcsolt állapotban VOL DOWN + POWER, amikor megjelenik a logo, elengedni a gombokat, majd újra nyomni, amíg meg nem jelenik a képernyő

(#21081) Looserke válasza gusthy (#21077) üzenetére


Looserke
őstag

ahh értem köszi

(#21082) orwi


orwi
tag

Valaki ötlet?? Mit csináljak?? Szervíz??[link]

[ Szerkesztve ]

(#21083) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Lehet hülye kérdés, de:
Próbálta valaki már indukciós (vezeték nélküli) töltővel etetni a G2-t? Működőképes dolog?
Ha igen, mit ajánlatok hozzá? :R

(#21084) Maxtreme válasza orwi (#21082) üzenetére


Maxtreme
addikt

hard resetet próbáltál?

(#21085) toto0569


toto0569
addikt

Én holnap visszatérek a 4.2.2-re.Rájöttem,hogy nem estem hanyatt az új Rom-tól. :DDD
Nincs hozzá semmi az égvilágon(normális cucc)
Bluetooth...áhhh... :O
A 4.2 lassabban indít egy alkalmazást de kevesebbet eszik.
Aki még nem tette fel az ne is siessen vele ;)
Az LG pedig finomítsa ezt a Rom-ot addig.Optimalizáljon de sűrgősen :K

(#21086) orwi válasza Maxtreme (#21084) üzenetére


orwi
tag

Azt hogy is kell??

(#21087) gusthy válasza Maxtreme (#21083) üzenetére


gusthy
veterán

Sajnos csak a Verizon változat tudja :-(

(#21088) Herpike válasza Maxtreme (#21083) üzenetére


Herpike
tag

teljesen jó a kérdés :) Ezt Én is szeretném tudni :)

(#21089) Maxtreme válasza orwi (#21086) üzenetére


Maxtreme
addikt

Kikapcs, bekapcsolás hangerő le+power segítségével, amint megjelent az LG logo elengeded, majd ismét megnyomod.

(#21090) Maxtreme válasza Herpike (#21088) üzenetére


Maxtreme
addikt

Olyasmit olvasgatok hogy az eu-s változathoz külön hátlapot kell vásárolni hogy fel tudja venni az indukciós töltést.

(#21091) h3lios


h3lios
addikt

Még így 2 hét után sem jött meg a telóm szervizből, viszont olvasgattam.
Az átvételi elismervényen rajta van hogy a forgalmazónak kötelessége arra törekedni, hogy a javítás / csere 15 napon belül megtörténjen. Ha valami külső ok miatt csúszás van akkor írásbeli értesítést kell küldeniük.

Szerintetek ezzel tudok valamit kezdeni, ha csúszik s visszadás ?
Illetve ha gond van a visszaadott telóval gondolom ez jócskán segít nekem, ha netán a fogyasztó védelemhez fordulok.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#21092) gusthy válasza Maxtreme (#21090) üzenetére


gusthy
veterán

Hol láttál ilyet? A mi telefonunknak nincs külön hátlapja.
Esetleg tok lehet, de csak ha bele kell dugni a telefonba (ami IMHO elég hülyén festene, de ez szubjektív. )

(#21093) h3lios válasza gusthy (#21092) üzenetére


h3lios
addikt

Le tudod pattintani, csak nehéz leszedni. Pl. az új piros és arany hátlap is felrakható egy most fekete telefonra.

B-tag: H3lios#2825

(#21094) gusthy válasza h3lios (#21093) üzenetére


gusthy
veterán

Jé.
(Azért egyelőre nem próbálkozom:) )

[ Szerkesztve ]

(#21095) Maxtreme válasza h3lios (#21093) üzenetére


Maxtreme
addikt

:K
gusthy: Ráadásul Koreai G2-nek simán leszedhető a hátlapja. Hasonló a megoldás mint a Galaxy s szériáknál. (Igaz az akku teljesítménye jóval szerényebb mint az unibody-s testvérénél )
Ezt csak úgy érdekességképp jegyzem meg.
szerk: Am tessék :)

[ Szerkesztve ]

(#21096) pestibenji


pestibenji
senior tag

Emberek :)) Megtaláltam a megoldást a Google szolgáltatások battery drain-jére. Ezt csináljátok meg, legalább 5-10% akku időt nyertek vele. telóról vagyok bocsi

http://androidforums.com/samsung-galaxy-s3/705608-solved-gtalk_async_conn-wakelock-some-battery-saving-tips.html

(#21097) adrianzen


adrianzen
csendes tag

flip cover toknál belehet állítani valahogy, hogy mikor kinyitom vagy kinyílik akkor a kijelző ne oldódjon föl?

(#21098) szula


szula
csendes tag

Nos, érdekes, próbálgattam ma a romokat, sarkallatos volt a hard reset funkció elérése.
Feltettem a 4.4.2-es német KK ROM-ot, semmi gondom nem volt vele (és még a Vodás logo sem jött elő :) )
Antutu: kb. 29-30000 pontot dobott, nem volt rossz, nem merült jobban, mint a 4.2.2
Aztán rávadásztam a CloudyFlex 1.4-est, de első benyomásra nem jött be, úgyhogy vissza a gyári 10E-s EU OPEN ROM, rootoltam, (ioroot11.zip), CWM Touch official recovery-t rátoltam. Dorimanx kernellel.
Antutu: kb. ugyanennyi volt...
Most újra rátettem a CloudyFlex 1.4-et, nem hagyott nyugodni a kiváncsiság, Dorimanx kernellel, hasít, gyönyörű :D
Antutu: 34.000 feletti értékkel.

Meggyőző ;)

(#21099) pestibenji válasza szula (#21098) üzenetére


pestibenji
senior tag

Azt azért elmondom, hogy a gyári dorimanx kernel magától overclockol 2,5ghz-re... persze, hogy több lesz vele az összes benchmark -.-"

ha nem állítod be az stweaks első oldalán, hogy csak 2,27-ig menjen (cpu tweaks on) akkor bármit csinálsz mindig vissza fog ugrani 2,5-re ha setcpu-val vagy bármi mással állítod akkor is!

(#21100) belua27


belua27
tag

Azta a mindenit csak kamillázok miket írtok itt ilyen kernel olyan rom nekem a 10 e rommal 36 37ezer körül szokott lenni az antyutyu. Szóval az lenne a kerdésem hogy érdemes e felraknom a KK -t hoz e valami oriási ùjítast vagy par század mp gyorsulast. Amugy a flex UI -t eltudnam viselni a KK val együtt. Maradt ugyan az az interface?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.