Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21401) apaszka válasza gusthy (#21398) üzenetére


apaszka
veterán

http://i.imgur.com/c22pCmN.jpg

Nálam ennyi + al

http://i.imgur.com/DYskTY9.jpg

Ez meg a sima!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21402) dobost


dobost
senior tag

Sziasztok!
Hosszas vívódás után, hogy G2 vagy Z1 Compact legyen a G2 mellett döntöttem végül. :C
Habár a kisebb kijelző csábított, de ott a karcolódó hátlap, sötétben vakuból lencsébe szűrődő fénnyel kell számolni. :(
Mivel a Telekomtól fogom venni a jó kis céges kedvezmény miatt, ezért a frissíthetőség se mindegy.
Mindannyian jól ismerjük a T frissítési stratégiáját (V10A van rá még, ami full bugos, azóta az open az Enél vagy Fnél jár), ezért fontos szempont, hogy mennyire lehet más romokat felpakolni rá és ez végleg a G2 oldalára billentette a mérleget. (2 éves viszonylatban jobban megéri sztem)

Milyen színben éri meg megvenni a legjobban? A kérdésem azokhoz szól igazából, akiknek már több hónapja megvan a teló... A feketének mennyire karcolódik a hátlapja? Persze nem dobálni akarom és mindig vigyázok a telefonjaimra... :)

Üdv,
Tamás

(#21403) pestibenji válasza dobost (#21402) üzenetére


pestibenji
senior tag

egyszerű frissíteni és nekem fekete van, de ez ízlés kérdése. Azért tetszik a fekete, mert kikapcsolt képernyőnél szép egybe fekete az egész előlap :))

(#21404) RomiJosy válasza jaffa 2843 (#21397) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Oh.oh.oh...
Megkésve bár de törve nem..
Milyen progival? Vagy betanítottad?
Azóta letöltöttem pár progit amit erre fejlesztettek ki de sajna mind samura van optimalizálva. A canon 550d-n nincs bl,wifi.. ha lenne távirányítóm,betanulná,de mivel nincs..a "b" záridő miatt kéne..

Dobost.. nekem fekete van de úgy vettem,hogy volt rajtatok,nem használom tok nélkül és ha meglesz a telód,szerintem te is veszel rá egyet mert fosós..azaz csúszós anélkül.

[ Szerkesztve ]

(#21405) dobost válasza pestibenji (#21403) üzenetére


dobost
senior tag

Nekem is a fekete tetszik, csak félek, hogy azon jobban látszanak az apró karcok. :) Bár a nexus s is ilyen lakk fekete volt és alig lett rajta karc 2.5 év alatt.

(#21406) jaffa 2843 válasza RomiJosy (#21404) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Betanítottam az infrás távirányítóval. :DDD

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#21407) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Én ezzel a tokkal vettem,jó benyomást kelt a védelem az oldalain csúszást gátló felülettel..

Jaffa.. úgy könnyű. Majd keresek valakit akinek van,betanítom.
Kár,hogy g2re nincs olyan mint samura..arra van kb 5-6 alkalmazás,több modell irányítási lehetőségével..

[ Szerkesztve ]

(#21408) Maxtreme válasza RomiJosy (#21407) üzenetére


Maxtreme
addikt

nekem is ugyanilyenem van. Nem drága, és szvsz nem is néz ki vele rosszul a teló. :)

(#21409) akooos válasza dobost (#21405) üzenetére


akooos
veterán

Nekem is fekete van és csak akkor van tokban, ha megyek valahova, akkor sem ilyen hátlapra pattintós van rá, hanem egy "bőr" belecsúsztatós, viszont sehol nincs rajta még egy karc sem :)

(#21395) jilian vagy igazából akárki, aki tudja:

4.2.2-re rávarázsolható a 120 FPS-es kameramod? :U

(#21396) Misi1980 : Igazából mindegy, de én személy szerint a KDZ-t jobban szeretem :)

(#21410) Danny365 és (#21411) pestibenji : :R , bár sajnálom, mert ezért még nem szeretném felrakni a KK-t, de ha nincs más megoldás, akkor kénytelen leszek :)

[ Szerkesztve ]

(#21410) Danny365 válasza akooos (#21409) üzenetére


Danny365
őstag

:N , sajna csak stock 4.4.2-n megy a 120fps/4k mod.

(#21411) pestibenji válasza akooos (#21409) üzenetére


pestibenji
senior tag

nem, mivel a 4.2.2 még csak 60fps maxot tud

(#21412) Gaberking válasza rayoliviero (#21389) üzenetére


Gaberking
senior tag

Miket szedtél ki belőle?

(#21413) Misi1980 válasza akooos (#21409) üzenetére


Misi1980
senior tag

Köszi!Csak azért kérdeztem hogy milyen a PC Suite mert a Samunál a Kies csinált már téglát a telefonbol frissités közben.Akkort nem fog téglát csinálni a telefonomból a suite progi?

(#21414) rayoliviero válasza Gaberking (#21412) üzenetére


rayoliviero
veterán

(#21415) INFINITYzz válasza rayoliviero (#21414) üzenetére


INFINITYzz
tag

Hol vagy hogyan tudom ezeket a bloatware cuccokat kiszedni?

(#21416) dobost válasza akooos (#21409) üzenetére


dobost
senior tag

Köszi mindenkinek, holnap rendelek egy feketét! :C
Már csak azt nem vágom, hogy a Tnek hogy van képe full bugos FW-t nem frissíteni.
Ha nem akar az ember mókolni, akkor tűrje a hibákat? És ezek után az LG-t fogják szidni, mint a bokrot (akik nem olvassák a fórumot), pedig már rég fixálta a bugokat, csak a drágalátos Telekom nem frissíti az egyébként is kutyát nem érdeklő T-s applikációkkal felvértezett romját. :)

(#21417) rayoliviero válasza INFINITYzz (#21415) üzenetére


rayoliviero
veterán

Rootolt teló a feltétele. Titanium Backup programmal pedig lehet őket fagyasztani. Vagy van egy másik is, ami ingyenes, csak annak nem tudom a nevét. A többiek tudják.

(#21418) szoja válasza dobost (#21402) üzenetére


szoja
tag

Szia! Nekem T-s lockolt, de feher telefonom van es a hivatalos uton, LG PC Suite-on keresztul a 10E-s szoftvert siman feltettem. Nem minden T-s keszulek 10A...

(#21419) INFINITYzz válasza rayoliviero (#21417) üzenetére


INFINITYzz
tag

Akkor minden adott hozza, koszonom :R

(#21420) apaszka válasza rayoliviero (#21417) üzenetére


apaszka
veterán

Én a Total Commandert használom, de az áruházban van olyan app, hogy system app remover! Ingyenes!

Danny365

Ezen a telefonon szerintem tök felesleges.
Ezt a pár giga helyet megeszi egy negyed aktus alatt!
;]

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21421) gusthy válasza apaszka (#21420) üzenetére


gusthy
veterán

:))

(#21422) Gaberking válasza rayoliviero (#21414) üzenetére


Gaberking
senior tag

Köszi szépen!

(#21423) pootytang válasza szoja (#21418) üzenetére


pootytang
tag

Azt, hogy sikerült? Mert elvileg magyar T-s re csak 10A van kint. Nekem sem talált a PC Suite frissebbet

(#21424) gusthy válasza pootytang (#21423) üzenetére


gusthy
veterán

Pár embernek igen, fura, de így van.

(#21425) P3Dr0


P3Dr0
senior tag

(#21426) Busterftw


Busterftw
veterán

Üdv all, fülest be akartam dugni jackbe és azt vettem észre, hogy nem pattant bele. Megnéztem mintha becsúszott volna az egész cucc. Mit tudok ezzel csinálni? LG szervíz? Soha nem ejtettem le, semmi külső behatás nem érte :/

(#21427) adrianzen


adrianzen
csendes tag

az miért van, hogy reggel ébresztett a telefon és az értesítési led az ugyan úgy villog hiába kapcsoltam ki az ébresztést, de ha vissza kapcsolom a led értesítést akkor megint villog ugyan úgy

(#21428) toto0569 válasza adrianzen (#21427) üzenetére


toto0569
addikt

A hívásokat és az ébresztést kapcsold ki a ledeknél a beállításokban.Ez nekem is így van.Volt már HR előtte ,utánna,alatta ,fölötte...mindegy neki.ez az V10f hibája.

[ Szerkesztve ]

(#21429) fecs válasza adrianzen (#21427) üzenetére


fecs
senior tag

Ezen én is meglepődtem. Aztán fel is bosszantott. :) Legalább felébredtem. Ki kellett kacsolnom, hogy ébresztésnél ne villogjon a LED.

Pixel 6a

(#21430) jilian


jilian
addikt

Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem sötétben még a min. fényerő is sok... :U
Nem lehet valahogy a "minimum" alá menni?

(#21431) INFINITYzz válasza jilian (#21430) üzenetére


INFINITYzz
tag

Ha este agyban telefonozok, ugyanez a problemam :DDD

(#21432) pestibenji válasza jilian (#21430) üzenetére


pestibenji
senior tag

Lux nevű program a play-ről.

(#21433) INFINITYzz válasza pestibenji (#21432) üzenetére


INFINITYzz
tag

Koszonom :R

(#21434) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Ismét jelentkezett az a hiba nálam, hogy wifi-t használtam, adatkapcsolatok le voltak tiltva, most megint nem voltam wifi közelben, beakartam kapcsolni az adatforgalmat, de ismét nem kapcsolt be. :O Valaki volt már hasonló "cipőben"? Megoldás esetleg? Hard reset? Vagy húzzam újra kdz-vel? T-mobile-os 10a-s rom van rajta. Gyári, nem mókolt!

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#21435) jilian válasza pestibenji (#21432) üzenetére


jilian
addikt

Kipróbálom én is. thx

(#21436) Bilux válasza toto0569 (#21428) üzenetére


Bilux
veterán

Akkor ez csak a 32GB-osok hibája mert nekem megfelelően megy a 10F ébresztésnél csak addig villog míg ki nem nyomom.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#21437) gusthy válasza szabo.norbi (#21434) üzenetére


gusthy
veterán

A 10a-nak egy ismert hibája.

(#21438) szabo.norbi válasza gusthy (#21437) üzenetére


szabo.norbi
tag

Akkor megnyugodtam, hogy szoftveres és nem hardveres hiba. :))

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#21439) toto0569 válasza Bilux (#21436) üzenetére


toto0569
addikt

Direkt kipróbáltam és első alkalommal jó volt,de aztán se...

(#21440) apaszka


apaszka
veterán

Miből lesz a cserebogár?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21441) xxxyyyzzz111


xxxyyyzzz111
tag

Lehet venni itthon 32Gb-osat gyári új független garisat az edigitálon kívül?
Ott horror áron van!

(#21442) pestibenji válasza gusthy (#21437) üzenetére


pestibenji
senior tag

Majd a privátra válaszolj légyszi :))

(#21443) RomiJosy válasza xxxyyyzzz111 (#21441) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Lehet pl patrneon..vagymi.. de a gugli segít..
Apród
Vatera
Expressz

(#21444) xxxyyyzzz111 válasza RomiJosy (#21443) üzenetére


xxxyyyzzz111
tag

Ha segíteni akarsz akkor segíts ne okíts. Guglin kerestem de nulla találat. Partnero nem ajánlott cég!
Új kell nem használt!

(#21445) szoja válasza RomiJosy (#21443) üzenetére


szoja
tag

Új, gyári garis kell neki, ezt ezeken a helyeken nem fog találni.

(#21446) ftomy11


ftomy11
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Még mindig érdeklődni szeretnék, hogy nektek telefonálás közben teljes hangerőn vagy egyel kettővel alatta a beszédhangszóró nem ciripel egy kicsit? Igazából attól függ, hogy kivel beszélek, mert az általános telenoros gépi hang teljes hangerőn nem... Viszont ha ha élő hang akkor ciripel egy picit. De mondjuk azt hozzá tenném, hogy a fél hangerő bőven elég még majdnem az alatt használom. Válaszotokat előre is köszönöm!

(#21447) ftomy11 válasza xxxyyyzzz111 (#21444) üzenetére


ftomy11
csendes tag

Mi a gond a partneroval?

(#21448) xxxyyyzzz111 válasza ftomy11 (#21447) üzenetére


xxxyyyzzz111
tag

Keress rá a mobilarenan, van külön fóruma.

(#21449) Eve123 válasza xxxyyyzzz111 (#21448) üzenetére


Eve123
csendes tag

Pólus Center, Fortuna gsm! Bolti garis,de megbízható cég.

Lg g2 white 32gb

(#21450) szabo.norbi válasza ftomy11 (#21446) üzenetére


szabo.norbi
tag

Nekem is jelentkezett hasonló probléma, de csak egy bizonyos személy hívásánál akkor amikor kicsörög, viszont beszélgetés közbe teljesen jó a hangminőség. Nem tudom mi okozhatja ezt. Ha mást hívok nem csinálja!

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.