Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20951) Danny365 válasza Illusion1010 (#20950) üzenetére


Danny365
őstag

Köszi! Nem igazán tudom ezt hova tenni. Valakinek ilyen, valakinek nincs problémája vele. Valakinek hard reset megoldotta, nekem nem. (amúgy ha olyan van, nyugodtan nyomhatsz resetet, a root megmarad)
Kétszer már újrahúztam az egészet, de az a nyavajás BT mindig ott van, pedig én aztán az életben nem használtam még.

Igazából az se biztos, hogy egyáltalán tényleg folyamatosan menne vagy hogy enné az akksit, mert pl. a Wakelock Detector nem jelzi ki, illetve én a Bluetooth apk-t is úgy ahogy van, befagyasztottam már, de az akksi adatoknál számol folyamatosan.

(#20952) Illusion1010 válasza Danny365 (#20951) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Ha nem fog merülni tőle jelentősen akkor engem különösebben nem izgat :)
1-2 nap alatt kiderül, hogy jobb-e bármiben mint a JB.

(#20953) akooos válasza RomiJosy (#20941) üzenetére


akooos
veterán

Az nem infrán kommunikál általában, úgyhogy ezt nem fogja tudni megtanulni :)

(#20954) rayoliviero válasza Illusion1010 (#20945) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nem volt rootolt soha és csináltam hard resetet előtte.

(#20955) Danny365 válasza rayoliviero (#20954) üzenetére


Danny365
őstag

Ezt mások is irták, hogy kdz-vel feltett KK után root felirat fogadta őket download mode-ban.
Ha most nyomsz egy HR-t, lehet hogy eltűnik. Ha nem, akkor húzd újra megint a 10f-et, és nyomj még egy HR-t.

(#20956) Exelsior


Exelsior
senior tag

Sziasztok.

HTC One-ról tértem át életem második LG-hez. Iszonyatosan jó lett.

Ami zavaró hogy 16 gigás a One meg 32 volt de hát majd beosztom. :)

Tud valaki bármi infóval kecsegtetni hogy a 4.4 mikorra várható?

Az enyém Telekom-os de majd náluk szeretném kifüggetleníteni de akkor hogy kapom meg az OTA-t?

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#20957) akooos válasza Exelsior (#20956) üzenetére


akooos
veterán

Hali!

Isten hozott, jó döntés volt, meglátod majd, annyira nem vészes a 16 GB, ki lehet vele bírni könnyen ;)

Megjött már a 4.4 :) Igaz, hogy nem OTA meg nem EU open, de van!

T-s OTA-ra várhatsz még jóóó sokat :) Javaslom a KDZ használatának megtanulását, egyszerűbb vele a frissítés meg minden. Ha esetleg rootolni akarod, úgy is lemondhatsz az OTA frissítésről.

Javaslom majd az összefoglaló hsz elolvasását, hasznos infókat tartalmaz.

[ Szerkesztve ]

(#20958) szala86 válasza DroiDMester (#20942) üzenetére


szala86
aktív tag

Köszönöm. Sikerült! :R

(#20959) Maxtreme válasza migabi24 (#20930) üzenetére


Maxtreme
addikt

:R
Ment a levesbe a google keresővel és a gyári videoszerkesztővel együtt.(van olyan ember aki az utóbbit használja? :)
Lassan már nem lesz a telefonon gyári alkalmazás. :U :DDD (mondjuk khm meg is szűnt a néha felbukkanó menülag)

[ Szerkesztve ]

(#20960) apaszka válasza gzbotii (#20924) üzenetére


apaszka
veterán

Kicsit halk a telefon, és gyenge fényviszonyoknál , lassú a kamera. De van rá javítás.

Igaz az LG is ígérte.

Maxtreme

Azért óvatosan a google cuccokkal, mert vannak mik kapcsolódnak egymáshoz, és később lehetséges gond belőle.
Pl nem jön meg az e-mail .....

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#20961) Koniman


Koniman
tag

Használ valaki ilyen tokot?
[link:http://m.ebay.com/itm/261355572651?nav=SEARCH/link]:

[ Szerkesztve ]

(#20962) Koniman


Koniman
tag

Link helyesen:
http://m.ebay.com/itm/261355572651?nav=SEARCH

[ Szerkesztve ]

(#20963) Maxtreme válasza apaszka (#20960) üzenetére


Maxtreme
addikt

Nyilván :R
Viszont nálam előfordult olyan nem is egyszer hogy a google search nyomott egy szép kövér FC, mindezt úgy hogy a telefon az asztalon volt, és semmi olyan nem futott a háttérben. (ezt már új korától csinálta)
Nagyrészt ezért is szabadultam meg tőle, remélhetőleg semmihez nem kapcsolódott. :)

[ Szerkesztve ]

(#20964) orwi


orwi
tag

Sziasztok.Szerintetek az miért van az, hogy ha a cleanmasterben beállítom a az alvás módot 1 percre akkor lefagy a telefon ? Ez már a 4. alkalom. Ötlet??

(#20965) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Srácok valaki machinálta már a boot és a shutdown animációt?
Nem igazán vagyok kibékülve a vodkafonos lógokkal. Ahogy nézem a system/media mappát, van egy bootanimation_vdf.zip és van egy sima bootanimation.zip (ugyanez igaz a leállítási animációra is) Belenéztem pc-n mindkettőbe, és "meglepő módon" a vdf végződésű takarja a yodafont, a sima pedig a stock animációt.
Namost. Ha én fogom és a 2 vdf-eset töröm, és a stockot átnevezem xy_vdf.zipre, az úgy járható út, vagy a zip-ben levő képek neve is számít, mert valahol hivatkozik rá a készülék?

(#20966) Bilux válasza Maxtreme (#20965) üzenetére


Bilux
veterán

Droidmájsztró leírása :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#20967) Maxtreme válasza Bilux (#20966) üzenetére


Maxtreme
addikt

hmm köszi, ezt kipróbálom.
Bár első körben csak átnevezem a mappát, biztos ami rendőr alapon. :DDD
szerk: Vazze ebbe bitang sok minden van. Bizti nem kell semmi? :D

[ Szerkesztve ]

(#20968) DroiDMester válasza Maxtreme (#20967) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

nyugodtan töröld az EGÉSZ CUSTOM mappát abban van a sok vodás szarság! meg a média könyvtárban a vodás boot.zip eket és akkor már gyári LG -vel fog indulni!

(#20969) orwi válasza orwi (#20964) üzenetére


orwi
tag

Most is elindítottam volna egy alkalmazást, fogta lefagyott. Vártam kb, 30 s -et, aztán újraindult. Szerintetek? :(

[ Szerkesztve ]

(#20970) orwi válasza orwi (#20969) üzenetére


orwi
tag

Bármelyik játék appot nyitnám meg lefagy. Ilyenkor mi van??

(#20971) Maxtreme válasza DroiDMester (#20968) üzenetére


Maxtreme
addikt

megtettem, és egyfolytában fc-zik a telefon restart után is. :W
a com.android.phone folyamattal van problémája.
plz help mert lassan mennem kell meló, és a telefon nyilván rohadtul kell.

[ Szerkesztve ]

(#20972) Maxtreme válasza Maxtreme (#20971) üzenetére


Maxtreme
addikt

ez remek, belőttem a wifit, azóta konstans restartolgat a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#20973) Sabika válasza Maxtreme (#20972) üzenetére


Sabika
tag

Hard reset?
Vagy reinstall?

Sabján László

(#20974) voncci


voncci
aktív tag

Sziasztok! Tudnátok segíteni fel raktam az utolsó Slimkat romot, aztám szerettem volna kiprobálni a AEONFLEX_v3.0.2 előtte persze full wipe de már be sem boot-olt csak a FASTBOOT mod fogadott :F Nagynehezen elindítottam download modban hogy KDZ-vel vissza rakom a gyarit ,de az meg folyton leáll 49 százaléknál segítsen valakiiiiiiiiii :R

[ Szerkesztve ]

(#20975) Maxtreme válasza Sabika (#20973) üzenetére


Maxtreme
addikt

esetleg egy hard resetet megejtek, remélem nem fogja téglázni. :W (mert most már én semmiben nem bízok)

[ Szerkesztve ]

(#20976) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Esetleg ez még megérne egy próbát katt
csak ugye jelenleg nem tudok letölteni, mert ha belövöm a wifit reboot a jutalom.
Nincs meg valakinek ez a progi? Lehetőleg nyilván új kéne.

(#20977) Gabes13


Gabes13
tag

Üdv Mindenkinek! Minap lettem tulajdonos, és hát a p6 után egy nagy változás az egész (pozitív irányba). Olvasgattam az összefoglalót, de van ami számomra nem egyértelmű! Még pedig a root eltüntetése. P6-al már oda-vissza ment minden dolog, de itt megakadtam. Biztos le lett írva 1000x, de őszintén 21000 hozzászólást nem olvasnék végig. Szóval segítséget kérnék (szájbarágósan privátba ha lehet ) a root eltüntetéséhez!!

Előre is köszönöm!!

Üdv...

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#20978) szula


szula
csendes tag

Feltettem ezt a német KK verziót, nekem ugyan nem jött elő a Vodás logo, meg szépen futott is vele, de gondoltam, akkor nekilátok próbálgatni más ROM-okat is. Elsőként próbáltam a 4.2.2-es 10E- EUR-OPEN-t visszatölteni, sikerült is, de újraindulgatott a telepítést követően a teló, hiába nyomtam neki factory resetet, akkor is.
4.4-hez ugye még nincs root, tehát a logikám szerint nem tudok CWM/TWRP recoveryt sem rátölteni addig, így a custom rom sem megy.
Ha visszaraktam a német KK-t, gyönyörűen fut - csak így nem tudok kipróbálni semmit, pedig nagyon szeretném. :)
Valakinek valami ötlete, gyakorlati megoldása van erre? :)
Köszi ;)

(#20979) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Úgy néz ki a hard reset segített.

(#20980) pestibenji válasza Gabes13 (#20977) üzenetére


pestibenji
senior tag

Hard reset, kdz újra felrakás, ismét hard reset. Ha már ennyire lusta vagy legalább az első hozzászólást olvasd el abban mindent megtalálsz hozzá.

(#20981) q2w3 válasza voncci (#20974) üzenetére


q2w3
senior tag

Ahhoz a romhoz kell egy patch is. Ott van a xda-n a leírásnál hogy d802-nél csak patch telepítés után fog elindulni. Ha tudod akkor recoveryben mountal másold fel a patchet és futtasd le és elvileg jó lesz. Ha nem akkor vagy backupból restore ha van vagy KDZ, de annak nemtudom a módját. Nekem van egy jó kis backupom pont ilyen esetre TWRP-ben így ha bármi elbaszódik csak visszarakom és nincs para. Sajna kb 2 gigát foglal, de ez van.

(#20982) wyzard


wyzard
tag

Sziasztok !

Német 4.4.2 rom van fent jelenleg, kipróbálnám ezt a Dorimanx kernelt vele.
Jól gondolom, hogy amíg nincs root és tsai nem fogom tudni felrakni ?

Elnézést, ha nagyon kezdő a kérdés. :R

Ugyan szula kérdésre custom rom-ra vonatkozott, de lehet, hogy kb. akkor ugyanazt kérdezzük ? Ez esetben megint csak elnézést. :DDD Még ismerkedem a dolgokkal.

[ Szerkesztve ]

(#20983) voncci válasza q2w3 (#20981) üzenetére


voncci
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm a segítségt!Ja sajnos későn vettem észe,hogy van patch :W Nem tudok belépni recoverybe igy hiába van backupom...

(#20984) dave_gahan válasza sirály69 (#20911) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Ez a Jabra Cruiser2 is automatikusan felismeri a telót, ha beszállok bekapcsolt bluetooth-szal a kocsiba? (tehát nem kell ki/be kapcsolgatni reményeim szerint)

(#20985) xedamen


xedamen
senior tag

Kezdem röhejesnek tartani, hogy lassan minden ország minden szolgáltatója megkapja a KitKat-et, csak pont a nyitott EU-s nincs még kint!!??

Minden gyártónál fordítva szokott működni. Nagyon próbál egyedi lenni az LG :D :DD

Főleg, hogyha belegondolunk, hogy szolgáltató 2x-3x visszadobja a gyártónak, és utána még tesztelik és csak azután adják ki.

Vagy meglepiből benne lesz az ART a nyitottban <3 :D :C Álmodj királylány... :(

(#20986) szula válasza wyzard (#20982) üzenetére


szula
csendes tag

Igen, ugyanarra gondolunk, csak nekem még életre kellene kelteni a 4.2.2-es 10E-s EUR OPEN-ROM-ot :)

(#20987) Exelsior


Exelsior
senior tag

Sziasztok.

A Kijelző kisebb sárgulási csíkot a Telekomon kívül az LG szervizbe is bevihetem? Valahol azt olvastam hogy ott gyorsabban dolgoznak mint a TELEKOM-nál.. Nem vészes de kicsit azért zavaró ha már van rá garancia akkor csinálják meg.

KDZ nem jár garivesztéssel?

Én ezt szedtem le ez jó nekem? T-Mobile KitKat D80120A_00.kdz

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#20988) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Valakinek volt már olyan problémája, hogy bekapcsolom az adatforgalmam, be is kapcsol szépen, de a statusbar-on nem jelzi, hogy lenne forgalmam, de még az ikon sem jelent meg. :(((

Újraindítás most segített. Lehet, hogy hardveres hiba? :O

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#20989) Bilux válasza Exelsior (#20987) üzenetére


Bilux
veterán

Az nem jó!
Az usa verzió nem magyar rá ne tedd mert lesz egy téglád ha valahogy rávarázsolod.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#20990) Bilux válasza xedamen (#20985) üzenetére


Bilux
veterán

Tévedsz Samsungon is előbb jöttek a szolgáltatós romok mérgelődtünk is rendesen, illetve a T-mobile húzza el a legtovább a frissítést...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#20991) szabo.norbi válasza szabo.norbi (#20988) üzenetére


szabo.norbi
tag

Bocsi az offért de most jutott eszembe még egy dolog, hogy nektek is az android operációs rendszer eszi a legtöbbet vagy a képernyő? S4-nél, One-nál és Z-nél is a képernyő zabálta a legtöbbet!

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#20992) jdirteen válasza szabo.norbi (#20991) üzenetére


jdirteen
tag

nem neked szántam bocsi :D De amúgy az android itt is többet eszik szerintem

[ Szerkesztve ]

(#20993) xedamen válasza Bilux (#20990) üzenetére


xedamen
senior tag

Jó, nekem független. És amit írsz az nem fedi le a valóságot, mert Sammobile-on jóval hamarabb fent van minden ROM, mint ahogy a T-Mobile tudomást szerezne az érkezéséről :D :D

Nem kell az OTA-ra várni, a lényeg, hogy el lehessen valahol érni a független készülékekre szánt verziót. De jelen esetben sehol sincs ilyen. Csak szolgáltatós.

(#20994) szabo.norbi válasza jdirteen (#20992) üzenetére


szabo.norbi
tag

Igen, valahogy nem tudtam összerakni a képet mire értetted az előző mondatod. :D Akkor jól van úgy. :D Egyébként nem zavar csak furcsálltam, üzemidőbe eddig jó, két napja megy és 50%-on van az aksi. Pedig b*sztatom egyfolytában. :DD

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#20995) Pistakiss válasza Exelsior (#20956) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
Én kb egy hónap múlva tudok telefont cserélni és pont ez a két készülék közt vacilálok. Ha nem terhelne, tudnál egy két dolgot írni pozitív,negatív dolgot az egyikről, másikról?
Előre is köszönöm

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#20996) jdirteen válasza szabo.norbi (#20994) üzenetére


jdirteen
tag

Kicsit korán van még nekem :)

(#20997) apaszka válasza Pistakiss (#20995) üzenetére


apaszka
veterán

videó
[link]
cikk,igaz téves infót is ad Bővíthető??? :C

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#20998) gusthy válasza Exelsior (#20987) üzenetére


gusthy
veterán

Váci út 33, gyorsabb, mint ha T-Pontba viszed.
És tedd vissza a gyári 10a T-s romot.

(#20999) xedamen


xedamen
senior tag

Jut eszembe... MWC-n készített interjúban az LG szóvivője azt mondta, hogy a G2 is megkapja a G2 pro-ban bemutatott Knock Code alapú biztonsági feloldást... Kérdezem én, ha ez most nem jött meg a KitKat-tel, akkor hogy fog eljutni hozzánk? :D Fél év múlva egy másik frissítéssel?

Amúgy az XDA-sok megint alkottak és már a Magic Focus-t is beletették piciny telefonunkba <3 :C

(#21000) Azok198219


Azok198219
újonc

Hali elképzelhető az hogy az adatforgalom vagy wifi zabálja az aksit?? Mert ha feltöltöm 100%-ra és nem nyúlok hozzá kb 15 perc es már csak 98%! Igazából meg az android op. rendszer fogy.legtöbbet az aksiból! Gyári rom van még sőt root sincs még,igazából 1 hónapos a tel.még nem akartam megberhelni,de ha tenném más romokkal jobb lenne!????
Fóliát az vegyek a telre.? mert válltig állították hogy nem kell rá mert karcmentes:)):??

LG G2 4.2.2 JB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.