Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20101) P3Dr0


P3Dr0
senior tag

Par napos Nexus 5 szenvedes utan ma kezbe fogtam a G2-t. Ez az LG nagyot alkotott........ ket hete meg S3-am volt aztan par napig Nexus 5 de most erzem igazan megint telefont fogok a kezemben......

(#20102) gusthy válasza pestibenji (#20099) üzenetére


gusthy
veterán

Hát félek tőle, hogy sehogy :(
De ha netán sikerül, mindenképp tedd közkinccsé :)

(#20103) gusthy válasza P3Dr0 (#20101) üzenetére


gusthy
veterán

Mi volt vele a baj?

(#20104) P3Dr0 válasza gusthy (#20103) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Sok problema volt illetve inkabb ugy irom nekem nem tetszett. Nagyon gyenge volt az aksija. Ha neteztem rajta folyamatosan meg par mas progit is hasznaltam a telefon gyorsan merult. Volt olyan nap hogy ketszer kellett tolteni :(
Aztan ott volt a gyari hangszoro ami azonkivul hogy halk volt nagyon de nagyon rosszul szolt. Feltetten par patch-et hangero noveles, eq, de csak azt ertem el hogy kicsit tobb magas hang es mely kisereteben volt torz a hangszoro.
Aztan sajnos a video felvetelnel a zajszures zart helysegben totsl rossz hangminoseget eredmenyezett (ahogy latom ez itt a g2 nel is jelen van de nem olyan mertekben).
Aztan meg ott van a stock android ami jo jo de nagyon unalmas. Gyari fenykepezo gep fapad nagyon.....
Elolapi kamera 1.3 mpixel ami mellesleg nem valami jo minoseg. Pl, video hivasnal.
Vegezetul ha voip hivast csinaltam valami erthetetlen ok miatt kihangositva a nexus 5 iszonyatosan vizhangzott..... (G2-n meg nem probaltam majd holnap)
S3-on tokeletesen mukodott a voip kihangositva....
Na most mindennel egyutt lehet elni es sok dolgot megtudtam oldani de az aksi merulest nem. Most mar tobb oraja nyomkodom a g2-t de meg mindig nagyon jol tartja magat.......aksi ido sztem nagyon fontos. Hiaba van egy jo hardware ha a kijelzö minimumon van, mobilon minden lekapcsolva....stb.

(#20105) rayoliviero válasza P3Dr0 (#20104) üzenetére


rayoliviero
veterán

Vibernél ez is visszhangzik (legalábbis az enyém), még ki se kell hangosítani hozzá.

(#20106) P3Dr0


P3Dr0
senior tag

Egy kerdes. Gyarilag ez a fw. van a mobilon :
D80210a-EUR-XX

Van ra frissebb? Ha van erdemesebb frissiteni?

(#20107) P3Dr0 válasza rayoliviero (#20105) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Ket hardware szinte ua. de talan az LG foglalkozik ezzel mig a google.t nem erdekli a az N5

(#20108) adamz91 válasza P3Dr0 (#20104) üzenetére


adamz91
tag

Reggel 6kor vettem le töltőröl. szóval olyan 14 óra az.
Használtam szinte egésznap.

(#20109) P3Dr0 válasza adamz91 (#20108) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Ez az aksi egyszeruen fantasztikus. Lattam a G2 toltoje 1.8A-es :)

(#20110) DroiDMester válasza pestibenji (#20099) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Pontosan mit szeretnél elérni :F mert immersive mód van a G2 Xposed -ben is!

(#20111) adamz91 válasza P3Dr0 (#20109) üzenetére


adamz91
tag

Igen :) De én samsung töltővel töltöm, ami 1amperes, amit kaptam hozzá az agyon val alakítgatva, mert nem eu szabvány

(#20112) Danny365 válasza P3Dr0 (#20106) üzenetére


Danny365
őstag

Van, és érdemes is frissiteni. A fenti összefoglalóban le van irva, hogyan tudod frissiteni (telefon gyári rendszerének újrahúzása pont alatt). Olvasd el, ha valami nem világos, olvasd el ismét, ha igy se, akkor segitünk. :)

(#20113) P3Dr0 válasza Danny365 (#20112) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Koszonom. mar rootoltam a telefont majd frissitem a fw is.Ha valami nem tiszta akkor kerdezek :)

(#20114) rayoliviero válasza P3Dr0 (#20113) üzenetére


rayoliviero
veterán

Holnap ha van lehetőséged próbáld már ki légy szíves a Vibert, hogy nálad visszhangzik-e, kíváncsi vagyok. Köszi.

(#20115) DroiDMester válasza rayoliviero (#20114) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Szabad tudni hogy miért erőltetitek ezt a említésre sem való Viber -t? mikor egy trágya fos..

Főleg hogy van 3X jobb hasonló progi, amivel le lehet váltani PL: Skype tökéletes, és a Line is nagyszerű minőséget tud, és ott van még a nagyszerű FreePP, Fring, is(ezekből is van ios ra, szóval ez sem lehet akadály)
Ha netán az tart vissza hogy ismerőseidnek csak Vider van, meddig tart feltenniük a fent említett progik valamelyikét? szóval ez sem lehet vissza tartó ok! :U

[ Szerkesztve ]

(#20116) Fail3D! válasza Danny365 (#20112) üzenetére


Fail3D!
addikt

Az fw frissitest miert erdemes megcsinalni? Nincs leirva, hogy ez miben segit, pl kamera, akksi idoben dobb rajta, esetleg gyorsabb lesz a telefon? Tudom nagyabol mi a lenyege,de a gyakorlatban is van eszreveheto jelentossege? 2 eve mar nem rootolok, romolok mert elegedett vagyok a kinezettel, illetve csucskeszuleknel aztvettem eszre a forumuzoknal, hogy azert romolnak mert ujabb verzio, ami lehet, hogy jobb kamerazast tesz lehetove, melette crashel ujraindul stb... Lenne kedvem most fw-t felrakni, mert netezes kozben a sebeseggel nqgyon nemvagyok elegedett, a telefonalas hangminosegevel se igazan vagyok elegedett. A fenykepezorol nem irok, mert az eddigi 3 lg telefonom utan ez a legjobb eddig:) Az akksi ido szinten fenomenalis szoval ezt se rontanam:)

(#20117) Danny365 válasza DroiDMester (#20115) üzenetére


Danny365
őstag

Hogyne lenne visszatartó ok, én kénytelen vagyok használni a Skype-ot, WhatsAppot, FB Messengert, Vibert, mert mindenki mást használ és senki sem hajlandó váltani.
Mondjuk én beszélni nem nagyon szoktam Viberen keresztül (főleg, hogy hálózaton belül ingyen telefonálok), minden másra meg teljesen jó. Szóval a trágya fostól azért messze van.

A tökéletes Skyperól meg annyit, hogy nekem jelenleg is van egy csomó üzenetem, ami "pending" állapotban van (ergo nem kézbesitette), és hetekkel ezelőtt küldtem el...

@Fail3D!
Elvileg a kamera gyorsabban fókuszál (mondjuk ezt nem tudom megerősiteni, mert a kezdetektől fogva kameramoddal vagyok), meg 10a-n sokaknak voltak hálózati problémái, hogy nem váltott vissza wi-firől 3/4g-re.
Nagyon szembetűnő különbségekre nem kell számitani, de nyilván azért adták ki a frissitést, hogy javitson dolgokat. Rontani nem fog rontani, az már biztos.

[ Szerkesztve ]

(#20118) Cathulhu válasza DroiDMester (#20115) üzenetére


Cathulhu
addikt

Bah, skype tokeletes :))
Inkabb csoda, hogy mukodik, par honappal ezelott meg hivast se lehetett vele inditani se fogadni. Most is elinditas utan kb par oraig hajlando fogadni uzeneteket, azutan mintha sose letezett volna. Eltero fogalmaink vannak a tokeletesrol. A Viber sokkal megbizhatobb nala...

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#20119) pestibenji válasza DroiDMester (#20110) üzenetére


pestibenji
senior tag

Ez Bleed Immersive (csak a fejlesztő nevezte el így) ami ugyanolyan színűre varázsolja a status meg navbart, mint a környező szín.
Az immersive mód, amiről én beszélek eltűnteti a status és navbart és alulról vagy felülről húzással tudod megjeleníteni.

[ Szerkesztve ]

(#20120) sefan67


sefan67
aktív tag

Valaki tud esetleg működő Sound MOD-ot javasolni?
Próbáltam Viper for androidot (V4A) de semmit nem változtat, Pure audio szintén semmit nem változtat, ami nem is csoda mert csak Smart player-el működik.
XDA-n található hangerősítő sem működik!

Egyáltalán van valamilyen audio MOD ami ezzel a telefonnal működik? :D

(#20121) Danny365 válasza sefan67 (#20120) üzenetére


Danny365
őstag

Ha a V4A nem változtatott, akkor valamit rosszul csináltál. Nem minden lejátszóval működik. A gyárival sose próbáltam, de Poweramp-pel igen, használom is. És jó is.

[ Szerkesztve ]

(#20122) pestibenji


pestibenji
senior tag

Amúgy a stock ROM dorimanx kernellel, pegasusq governorral még 1400-as max frekvencián is akadásmentesen elfut :)

(#20123) sefan67 válasza Danny365 (#20121) üzenetére


sefan67
aktív tag

Poweramp már magában úgy szól a saját EQ-jával hogy nem kéne V4A :)
Amúgy winamp shoutcast radio-t hallgatok. Valaki ezt ki tudná próbálni akinek fent van a V4A ?

[ Szerkesztve ]

(#20124) Danny365 válasza sefan67 (#20123) üzenetére


Danny365
őstag

Hát annál valóban nem lehet működésre birni. Amúgy sanszos, hogy alapból olyan shoutcast csatornát hallgatsz, ami alacsony bitrátával dolgozik, abból meg nem nagyon lehet jó minőségű hangot csinálni.
Gondoltam ránézek most én is, hátha találok rajta fogást, de mintha nem is lenne már PlayStore-on. :F

(#20125) sefan67 válasza Danny365 (#20124) üzenetére


sefan67
aktív tag

192kbit/s, annyira azért nem rossz... régi Xperia mini CM10-zel poweramp EQ-val gyönyörűségesen szóltak még a 128-as számok is :)
google: winamp apk
(második találat)
Tudom, nem szabadna, dehát honnan töltse le az ember? :D

Azt megköszönném ha ránéznél, már hülyét kapok hogy semmivel sem müködik!

[ Szerkesztve ]

(#20126) apaszka válasza sefan67 (#20120) üzenetére


apaszka
veterán

Droidmester ajánlotta ezt a kombót nekem nemrég.
Tuti jó!
http://i.imgur.com/0nhCZb9.jpg

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#20127) sefan67 válasza Azharel (#11837) üzenetére


sefan67
aktív tag

Most olvasgattam vissza, az én G2-m és párom G2-je is ezt csinálja ha GSM/WCDMA/LTE-re van állítva a hálózat. Azóta csak GSM/WCDMA-ra van allítva és így nem dobja le a hálózatot akár órákra!

Van valami más megoldás/tapasztalat is erre azóta?

(#20128) sefan67 válasza apaszka (#20126) üzenetére


sefan67
aktív tag

Megnézem, köszi :)

(#20129) apaszka válasza sefan67 (#20127) üzenetére


apaszka
veterán

Semmi!

Az LG vel a facebook -on sokat leveleztem, és azt mondják, hogy a kamera javítva lesz hamar, erre meg értetlenül néztek, hogy egyedi lehet a hiba, vagy is csak a Telenornak szar a hálózata.

Na én átküldtem a szolgáltatónak a levelet, és ők kimérték, de a hálózat jó.

Erre az LG még mindig érthetetlenül néz. Azt mondják nálam van a gond.

Szerintem akinek gondja van ilyen, mindenki írjon nekik , így csak elhiszik, hogy nem egyedi a hiba.
http://i.imgur.com/KSSKeO5.jpg

Nem látszik a sok levelezés a képen,de láthatod elhárítani akarják a hibát.

Írj nekik te is.
Én is mondtam nekik, hogy másik telefonban nem csinálja az eldobálást!

Mert SIM re is akarták fogni az elején....

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#20130) sefan67 válasza apaszka (#20129) üzenetére


sefan67
aktív tag

Erre csak két dolgot tudok mondani... 2db G2 van nálunk, és mind a kettő T-s. Ennyit arról hogy hálózati hiba!
Ráadásul baromi idegesítő hogy nem tudnak felhívni minket, gyakorlatilag mintha ki lenne kapcsolva a telefon :(((

Na akkor mindjárt írok is nekik... azért egy vicc hogy LTE-s telefonnal már mindent lehet csak telefonálni nem.

[ Szerkesztve ]

(#20131) sefan67


sefan67
aktív tag

Ez még a jobbik eset, pár perces kiesések:

http://imgur.com/4r1H9Zv

[ Szerkesztve ]

(#20132) apaszka válasza sefan67 (#20130) üzenetére


apaszka
veterán

Elég gyorsan reagálnak az üzenetre!

Tök kedves hölgy irkál, de segíteni sajnos ezen nem tud.

"Kedves Attila,

Továbbítottam a levelét a mérnökeinknek, várom a válaszukat, és remélem, hogy tudjuk Önt kárpótolni a kellemetlenségekért.

Üdvözlettel,
N.... E.... "

"Kedves Attila,

Köszönjük a részletes levelét, egyeztettem is a mérnökeinkkel.
A kamerával kapcsolatos problémára is gondoskodunk szoftverfrissítésről.
A hátlap recsegése normál használat mellett nem fordulhatna elő, ezért kérem, ha továbbra is tapasztalja, keresse fel valamelyik szervizpontunkat. A szervizközpontunkkal egyeztettünk, tudnak Önről. Egyelőre valóban nincs a mobiltelefonok esetében kiszállásos javítás (a nagyobb termékeknél természetesen van), de ezért is tartunk fenn egy viszonylag kiterjedt szervizhálózatot. Értem az álláspontját a szervizeltetéssel kapcsolatban, bár Önt most kiemelt ügyfélként kezelnék. Gondolja át. Írjon nekem, ha így dönt, és intézkedünk.

A térerővel kapcsolatos probléma hálózati hiba. A Telenorral már egyeztettünk, ők tudnak finomítani a hálózati beállításokon, kérem, forduljon hozzájuk. Annyit tudunk segíteni ebben, hogy ha elküldi nekünk a telefonszámát és a pontos címét, akkor továbbítjuk mi is a szolgáltatónak. Ez talán gyorsít a dolgon.

Őszintén remélem, hogy sikerül megszerettetnünk Önnel a telefont.

Üdvözlettel,
N..y E...
LG

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#20133) sefan67 válasza apaszka (#20132) üzenetére


sefan67
aktív tag

Hálózati hiba, perszeee... anyjuk p......t... telenoron meg telekomon is egyszerre... vodának ne szóljak esetleg?

El kéne ismernie az LG-nek hogy X ezer óra készenléti időt a hálózati vétel gyengítésével próbálja elérni.

valószínüleg ez a deep sleep mód rosszul van kalibrálva egy-két telefonon, ezért is dobja le a hálózat (vagy maga a telefon a hálózatot)

[ Szerkesztve ]

(#20134) #08010496


#08010496
törölt tag

Észrevettem egy problémát, ha kapok egy emailt, vagy facebookon írnak, ugye jelez az értesítő led.
Ha elolvasom pc-n, akkor viszont baromi lassan, percek múlva veszi észre a telefon, hogy az már nem aktuális, és tovább villog.

Erre van valami megoldás, vagy már ki volt tárgyalva?

köszönöm

(egyébként lg g pad-en azonnal észreveszi, ha nem aktuális már, ott csak egy ikon van az értesítési sávban)

[ Szerkesztve ]

(#20135) sefan67 válasza #08010496 (#20134) üzenetére


sefan67
aktív tag

Sztem ez nem igazán probléma, bár kinek mi ugye :)
Nekem régi Xperia is ezt csinálta, meg most a G2 is.
Gondolom nem folyamatosan csekkolja az adott program, eltelhet 5-30 perc mire ránéz hogy már olvasott.
Ha folyamatosan csekkolná, akkor gyorsan merülne az aksi

[ Szerkesztve ]

(#20136) gusthy válasza sefan67 (#20133) üzenetére


gusthy
veterán

Ez nincs így.
LLényegesen jobb a vevője, mint több korábbi telefonomnak.

Mivel ahogy a ssrác leírta, LTE módban lépett fel a hiba, aminek a beltéri lefedettsége egész más, mint a 2g-nek, bármi ok lehet mögötte.

(#20137) apaszka válasza sefan67 (#20133) üzenetére


apaszka
veterán

[link]

Ezen akkor behalsz!

Sajnos a kommentek a Magyar valóságot tükrözik.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#20138) INFINITYzz válasza apaszka (#20137) üzenetére


INFINITYzz
tag

hat nem tudom, hogy hova az 5g, konkretan nekem telenoroskent csak kozvagohidtol befele van 4g-m, de mondjuk ilyen helyen mint KOKI-nel nincsen...

(#20139) manlions válasza apaszka (#20132) üzenetére


manlions
tag

Szia olvasom a problémátokat én
S3LTE röl váltottam
azzal én is megjártam hivás után percekig nem volt térerő.Cseréltek benne mindent alaplaptól elkezdve az antennáig de nem lett jó.Állandóan a Sim kártyámra akarták fogni 3szor cserélte a T.mobil de nem lett jó több email váltás után végül is cserélte a Samsung de rengeteg után járásomba került.Én sokat vagyok külföldön(egy Szfvári utazási irodánál vagyok buszvezetö)és ott sem volt jó.A szerviz állandóan labor körölmények közt vizsgálta ott eleget tett a gyári követelményeknek de telefonálni nem lehetett vele.Végül videora vettem a hiba jelenséget és megemlitettem hogy a DAS-hoz fordulok.Ez végül sikerrel járt és fél év útán(addig szinte nem is láttam a telom)végre kaptam egy csere utalványt amivel mentem a T.be ahol a kedves szervizes közölte velem hogy ilyet bárki tud szerezni(ekkor már nagyon szerettek ott is) majdnem rá döntöttem mérgemben az asztalt.Végül a másik készülék jobb lett.Szerencsémre a G2vel nincs most ilyen gondom bocs az off.ért.Szerintem sem csak szolgáltatói hiba mert különben kint müködni kellett volna.

[ Szerkesztve ]

(#20140) TomPack válasza sefan67 (#20127) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem nincs is GSM/WCDMA/LTE! Nem mintha annyira hiányozna. Mindegyik G2 LTE képes? A Vodának van egyáltalán LTE - lefedettsége valahol? Mert előző telóm még a belvárosban sem látott. Lumia920

(#20141) sefan67 válasza gusthy (#20136) üzenetére


sefan67
aktív tag

Akkor neked normális. De nálam nem ez mutatkozik.
Amúgy lehet félreértettél, én a deep sleep módról beszélek

[ Szerkesztve ]

(#20142) sefan67 válasza TomPack (#20140) üzenetére


sefan67
aktív tag

D802 nemzetközi verzió igen, mindegyik LTE képes. Vodánál nem tudok róla hogy lenne LTE

(#20143) gusthy válasza sefan67 (#20141) üzenetére


gusthy
veterán

Nem feltétlenül az, nyugodtan lehet a telefonnal a baj.
Csak a hhalálom az, amikor szakértő fórumozó leírja a szakvéleményt, hogy egyértelműen az a baj, hogy a gyártó direkt csökkentette a vevő érzékenységét, miközben feltehetően fogalma sincs a mobilhálózatok működéséről.

(#20144) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hi all!

Egy kis előtörténet...

Idáig vacilláltam, hogy G2, vagy Note 3, a samu-t kézbe fogva nekem már tényleg tepsi kategória volt.
Tegnap elmentem este, hogy megveszem az lg-t az egyik tesco telenor üzletben, mert az 8-ig nyitva van és egy köpésre van tőlem, de kint volt a rögtön jövök tábla már 17:30-kor, hogy 18-kor nyit. Jó, addig bemegyek az áruházba vásárolni. Kijöttem, 6:10-kor, még mindig lehúzva a rács, sehol senki. Kapjátok be, ha nem kell több, mint 100 rongy egy élőfizetőtől (gondoltam magamban), majd megveszem az árkádban a belvárosban.

Közben tankoltam, fizetésnél a kút rendszere lefagyott, de úgy, hogy 20 percig semmit nem lehetett csinálni, ott álltunk, mint a f..ok! Végre kitudtam fizetni, az árkád felé vezető úton a rendőr lemeszelt és gondolta mindent jól leellenőriz nálam, persze minden ok volt, de megint 20 perc ment a levesbe. Végre beérek az árkádba a város másik végéről, de ekkor már 7:20 óra volt, de előtte pénzt kellett még levennem, mert a tankolás miatt nem volt meg a teljes összeg, erre a kibeb...ott, Diebold automata, vagy 3 percnyi "kártya olvasás" után elnyelte a kártyámat. nem érdekelt, hogy ki hallotta, de ekkor nagy káromkodások közepette vörös fejjel k anyáztam a bankot is (unicredit), bár gondolom nem ők tehetnek róla, hanem az automata szoftvere öntudatra ébredt és úgy gondolta, jól megszívat. Ok, még mindig van félórám, az öcsém itt lakik a közelben, kérek tőle pénzt és mégis megveszem!
Mintha valami visszatartó erő, most is közbe avatkozott volna, mert a sorompó fizetésnél egy -pont- előttem levő "nagyon" okos nő nem rendezhette a parkolási díjat, csak ott állt és többszöri próbálás után is mindig kiköpte az automata a jegyét, aztán végül csak megnyomta a gombot, hogy végre beszélhessen valakivel, hogy ő milyen "ártatlan" elszenvedője ennek az egésznek. (gratulálok B+, most már vérvörös a fejem a pipától) persze mögöttem, vagy négy autó próbál visszatolatni, mellettem lévő sorban meg egy rakás autó vár, hogy kijuthasson.
Végül vettem egy nagy levegőt 7.46-kor, mikor végre kijutottam és lemondtam az egészről.
Majd holnap bemegyek a bankba egy szép "kérem vissza a kártyám" körítéssel és nyugodtan megveszem a készüléket.

Ma reggelre meg minimum 15 ezret esett az ára a telenornál!
Mennyi bosszantó dolog kellett ahhoz, hogy "ilyen jól" alakuljon az egész, ugye, véletlen egybeesések sorozata, vagy tényleg "valami" nem akarta, hogy nekem ez tegnap összejöjjön,? De így már nem is bánom!

Megrendeltem az előbb online az ajándék flip tokkal, egy tapodtad sem emelem többet a seggem emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#20145) sefan67 válasza gusthy (#20143) üzenetére


sefan67
aktív tag

Lehet igazad van, de akkor ezt mivel magyarázod?
http://imgur.com/4r1H9Zv

(#20146) jilian válasza ΞΔGLΞ (#20144) üzenetére


jilian
addikt

;]
Csak megérte az a "kis" mérgelődés! :)

(#20147) Azharel válasza sefan67 (#20145) üzenetére


Azharel
aktív tag

Komolyan öröm ránézni erre a képre, tehát nem egyedi a problémám, nekem is pont ugyan ezekre az értékekre zuhan a térerő.. LG ne jöjjön a hülyeségével hogy szolgáltató hiba, én is telekomos vagyok de van itthon 2 másik készülék azokkal nincs ilyen baj. [link]

[ Szerkesztve ]

(#20148) sefan67 válasza Azharel (#20147) üzenetére


sefan67
aktív tag

Hát nem igazán öröm, de segíthetünk egymáson azzal ha minél többet írunk az LG-nek!

én biztos nem hagyom annyiban, azért az nagyon nem frankó hogy két G2 is van a kezemben, és mind2 ezt csinálja...

(#20149) kocka88


kocka88
tag

A hétvégén töltött káposzta volt ebédre , reggel meló után elmentünk a boltba , zacskós savanyú káposzta bele került a tatyóba persze a töltőm mellé...mire haza értünk valami csöpögött a táskából...hát kilyukadt a káposzta...a töltő pedig elázott...de túl élte , 3 napos száritás után kipróbáltam , persze nem a g2-vel , és megmenekült :D szóval ilyen jó telefont még nem láttam , a töltője káposzta álló !!!!

|iPhone 15 Pro Max | Samsung Galaxy S21 Ultra | Apple watch Ultra II | Airpods pro II

(#20150) sefan67 válasza kocka88 (#20149) üzenetére


sefan67
aktív tag

Azért lehet nem ártott volna egy flakon desztillált vízben jól összerázni/lötykölni és utána kiszárítani...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.