Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21601) trobi28 válasza twon (#21600) üzenetére


trobi28
addikt

Így már ok.
Nem volt beállítva mert egyből fagyasztottam :DDD
De mostmár rendben van :R
Ti milyen launcherral használjátok?
Novát tettem rá, csak kíváncsi vagyok hányan használják a gyárit? :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#21602) Gabes13 válasza Mankó (#21564) üzenetére


Gabes13
tag

Hali! Fórumtárs már írt előttem a p6-ról egy kis leírást. Nekem volt 7 hónapig szóval tudok mondani pár dolgot, ami fontos lehet. Szóval alapjában véve nem rosssz telefon szép, elegáns, vékony. Kamera az felemás mint általában mobilos körökben ez örök vita téma. Hobbi fotózásra szerintem nagyon jó, (bár amennyit fényképezek telóval) nekem jó volt.
Ami nálam hibák voltak: wifi jel eldobás nálam elég gyakori volt bár az utóbbi frissítéssel javult sokat. De, nem mindenkinek volt vele problémája, okát még találgatják a fórumon is.

Ami nálam nagyon kicsapta a biztit a karcállóság. Föld volt a zsebemben, alig valamennyi és hát nagyon csúnya karcom lett 2 darab. A körmöm simán bele akadt szóval nagy csalódas volt. Persze jön a kérdés miért nem fólia? Nem szeretem és bíztam benn hogy közel 100 ropis telefonnaknem okoz gondot, és normálisabb az üveg, de nem.

Fehér modelleknél beszámolnak mostanában elég sokan a deformálódásról. Oka nem ismert még, találgatások vannak. Nekem fekete volt az is deformálódott szóval nem tudom az okát. Gondolnak a hőre de a vékonyság miatt is lehet nem tudom.
Játék. Ha játszol telefonon akkor ez a p6 nem kell neked, mert alkalmatlan rá. Én nem nqgyon játszom elég ritkán, de a nagyobb grafikai igényű játékok nem igazán mennek rajta. Ha mégis akkor nagyon kula grafikával. Ilyenkor melegszik a teló rendesen, meg az akksi % is esik rendesen. De az "engribörc" és a pasziánsz biztos mennek szépen.
Szóval minden másra jó, nekem pár napja van g2, de hatalmas változás, jó erősebb meg stb de akkor is. Én azt mondom ne kapkodd el, szerintem várj 1 hónappal többet és g2-re ruházz be. Ha visznt anyag használat, vékonyság, elegancia számít akkor p6.
Remélem valamennyire hasznos lesz a sok rizsa! Minden jót!

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#21603) gusthy válasza mckangi (#21586) üzenetére


gusthy
veterán

Erről már volt szó: nem azért van benne 2GB RAM, hogy ebből másfél szabadon legyen. Azért van, hogy a rendszer mindenfele dologra használja. Ha majd valamihez kevés , az Android eldobálja, ami nem kell.
Amúgy nekem Carbonon most 1.1GB szabad. De ez KitKat, és az eleve takarékosabb.

(#21604) Mike81 válasza apaszka (#21594) üzenetére


Mike81
senior tag

Ez így igaz!Ezt csak az tudja akinek napi szinten gondjai voltak az aksiva:-)Én S2-ről jöttem.Annak ugyebár még karcsúbb az aksija.Egy szó mint száz ennek az aksija verhetetlen.Ezt talán a Lenovo P780 übereli csak a maga 4000 aksijával :-)

[ Szerkesztve ]

(#21605) premete


premete
veterán

Flashelőknek új cucc (wifi még nem megy): [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#21606) migabi24 válasza premete (#21605) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ja csak a wifi nem működik

(#21607) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

G2 a Morning show stúdiójában

(#21608) pestibenji válasza premete (#21605) üzenetére


pestibenji
senior tag

Szerk

[ Szerkesztve ]

(#21609) Pob20


Pob20
tag

Sziasztok!

Tegnap megleptem magam egy G2-vel...
Kérdés milyen tokot érdemes használni hozzá?

HOX után egy kicsit kevésnek érzem a fényerejét... Most, hogy ilyen felhős idő van már a 100%-os fényerő ippeg elég! Mi lesz ha sütni is fog a nap???

A G felxes időjárást fel lehet tuningolni rá?

(#21610) hard74 válasza fery02 (#21581) üzenetére


hard74
senior tag

Ez nekem is feltűnt,de rákérdeztem az eladónál hátha megoldható ide is.Amint válaszolt tudatom az eredményt.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#21611) Ahanoiaid87 válasza vadászcsiga (#21607) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

Csak nem lehet olyan sz*r a G2 ha egy orvosi jövőkutató genetikusnak is az van. :D

(#21612) Helltak


Helltak
őstag

Végre megjött ( egész gyorsan, két hét alatt ) a kitámasztós tokom: [link]

Pont olyan mint a képeken, nagyon jó minőségű, csak a felrakása kíván egy kis ügyességet meg türelmet :)

Xiaomi 14 Ultra

(#21613) DroiDMester válasza Pob20 (#21609) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Vedd ki a pipát az automata fényerő elől és manuálisan tedd 50-60% ra! :))

(#21614) gusthy


gusthy
veterán

Esetleges carbonosoknak:

Ez a kernel:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2638091

szépen felment Carbon alá, lett egy rakás új governor, sallala :)

(#21615) Pob20 válasza DroiDMester (#21613) üzenetére


Pob20
tag

Ki van véve a pipa...

(#21616) icecave


icecave
nagyúr

Régebben voltak képek rendelve a kontaktjaimhoz, jó minőségűek. Ugye, iPhoen-ról váltlás miatt fellőttem őket google címtárba, majd onnan szinkronizáltam a telefonra. Mindn kép "szép" pixeles lett, tudom, ez a google bugja, találkoztam már vele. Van erre valami megoldás, vagy csak a manuális csere, egyesével? Valamint, ha eljátszom ezt, de mondjuk újratelepítem a telefont és ismét leszedi a google kontaktokból, ugyanúgy megint pixeles lesznek, hisz letömöríti. Mi erre a megoldás? Esetleg máshova nem lehet őket felrakni és egy esetleges újratelepítés után onnan szinkronizálni, ahol nem tömörítené/méretezné át a képeket?

(#21617) Looserke válasza Pob20 (#21615) üzenetére


Looserke
őstag

nekem 60%on automata pipa be és tökéletesen olvasható kinnt...

[ Szerkesztve ]

(#21618) rayoliviero válasza Pob20 (#21609) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én 45%-on tökéletesen látom az utcán. Ha süt a nap, felveszem 60-ra.

(#21619) Tálydi válasza jaffa 2843 (#21560) üzenetére


Tálydi
senior tag

Hello!
Tulajdonkeppen apro dolgok dontottek, mint a qslide, a 60 fps-es video(ez egeszen elkepeszto) a taviranyito, es az akksi, meg a full hd kijelzo. Ám a legfontosabb szamomra, hogy tetszik az lg fele kezelofelulet. Mindkettot foghattam kezben de a szivem a g2-t sugdosta a fulembe, még mindig itt van mellettem a z1c de nem bantam meg az lg-t.

Eeeeh, what’s up, doc?

(#21620) zpeugeot


zpeugeot
csendes tag

Valakinek jött már gyári KitKat frissítés,minden féle buhera nélkül???Mert már aktuális lenne!!

(#21621) P3Dr0


P3Dr0
senior tag

sracok! koszonom a sok tanacsot nem adom fel! google stock kameraval megfogok probalkozni csak meg lelki erot kell vennem mert eleg nagy falat :)
Utanna nezek mindennek amit irtatok.

(#21622) gusthy válasza zpeugeot (#21620) üzenetére


gusthy
veterán

[KitKat piaci részesedés]

Ha figyelembe vesszük, hogy a KitKat piaci részesedése 1.8%, nem gondolom, hogy nagyon le vagyunk maradva :)

(#21623) Looserke


Looserke
őstag

az xda-n lévő kamera modok javítják a videó felvétel közbeni túl érzékeny és emiatt állandóan feleslegesen működő autó fókuszt?

[ Szerkesztve ]

(#21624) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

Tölthető az uj 2.7 kernel! :))

Rengeteg hibajavítással! :K

kukk!

[ Szerkesztve ]

(#21625) Busterftw


Busterftw
veterán

Pár napja írtam, hogy nagy valószínűséggel benyomtam a jacket a telefonba, csak csúszkált ki-be, nem kattant bele. Hívtam én mindenkit customer service, warranty apply, support, de nem bírtam ki, leszedtem a hátlapot.
Minden masszív volt, a helyén, nem lötyögött semmi.
Gemkapoccsal megpiszkáltam és egy borsónyi porgombócot szedtem ki. Tanulság mindenkinek :)

(#21626) Looserke válasza Busterftw (#21625) üzenetére


Looserke
őstag

szöszös a zsebed... :D

(#21627) rayoliviero válasza DroiDMester (#21624) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ezt, hogy tudom feltenni? Cloudyflex 1.4 van a telót, plusz Dorimanx 2.6.
A 2.7-et csak feltelepítem twrp-ből? A régit gondolom felülírja.

(#21628) szabyka95 válasza DroiDMester (#21624) üzenetére


szabyka95
őstag

durva :D

(#21629) Illusion1010 válasza icecave (#21616) üzenetére


Illusion1010
senior tag

[link]

Picasa albumba csinál egy mappát, onnan letölti újratelepítésnél.

[ Szerkesztve ]

(#21630) Sógi válasza DroiDMester (#21624) üzenetére


Sógi
addikt

Ugyanazokat a beállításokat érdemes elvégezni, amit régebben írtál?

(#21631) icecave válasza Illusion1010 (#21629) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm, akkor manuálisan hozzárendelgetem a képeket a kontaktokhoz a kis felbontásúak helyett, majd ezzel a programmal akkor "picasa"-zom! :R

(#21632) vadászcsiga válasza Illusion1010 (#21629) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Erre én is kerestem már a megoldást. Köszi

(#21633) wyzard válasza DroiDMester (#21624) üzenetére


wyzard
tag

Mester ! Te ezt használod ?

A német 4.4.2 van fent jelenleg nekem, de erősen gondolkozom, hogy visszatérjek 4.2-re egy Dorimanx kernellel. Van értelme ? Számomra KK nem hozott kb. semmit, ami miatt érdemesnek látom így utólag a váltást.

(#21634) DroiDMester válasza rayoliviero (#21627) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Igen twrp ből az install zip opció és ha felment egy chace wipe ot nyomj még neki restart előtt!

************************
igen ezt hasznàlom!

[ Szerkesztve ]

(#21635) wyzard válasza DroiDMester (#21634) üzenetére


wyzard
tag

Köszi. :R

(#21636) hard74 válasza wyzard (#21633) üzenetére


hard74
senior tag

Ezzel én is így vagyok.Semmi érezhetőt nem hozott a KK,a 10f-dorimanx-hoz képest.Az akksi miatt marad még pár napot,aztán megy vissza a bevált páros.
Nálam a kernelnél csak 3.4.82-t ír ki a teló,a többit nem.Vajon miért?

[ Szerkesztve ]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#21637) Sógi válasza DroiDMester (#21634) üzenetére


Sógi
addikt

Mi a válaszod? Köszi

Nekem eddig 4.2.2 10F + dorimanx-el tökéletes volt a telefon! Fel sem teszem a KK-t..

[ Szerkesztve ]

(#21638) wyzard válasza hard74 (#21636) üzenetére


wyzard
tag

Szuper. Akkor megy fel nekem is, köszi a véleményt és megerősítést. :)

[ Szerkesztve ]

(#21639) jaffa 2843 válasza Tálydi (#21619) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Igen, nagyjából bennem is ezek fogalmazódtak meg. A Sony mellett az órási plusz a minőségi összeszerelés. Ezt viszont hajlandó voltam feláldozni az LG oltárán, mert amúgy is vigyázok a cuccaimra. :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#21640) Pob20


Pob20
tag

G flex widget (óra és időjárást) le tölthető és root nélkül felrakható?

A kijelző alján lévő menü sort melyik progival lehet rejteni?

Koszi

(#21641) rayoliviero válasza DroiDMester (#21634) üzenetére


rayoliviero
veterán

:R

(#21642) Illusion1010 válasza Pob20 (#21640) üzenetére


Illusion1010
senior tag

A navbar-t csak root joggal lehet megváltoztatni.

A G Flex widget root nélkül van zooper-hez.

Itt van: [link]

[ Szerkesztve ]

(#21643) sefan67 válasza Tálydi (#21619) üzenetére


sefan67
aktív tag

Nem akarod esetleg eladni? :D

(#21644) rayoliviero válasza Sógi (#21637) üzenetére


rayoliviero
veterán

És mik ezek a régi beállítások Dorimanxhoz? Mert már kérdeztem párszor, de válasz nem jött. Belinkelnéd nekem? Köszi.

(#21645) apaszka válasza DroiDMester (#21634) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem kicsit másként mutatja a kernel verziót. :Y

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#21646) mckangi válasza gusthy (#21603) üzenetére


mckangi
senior tag

Köszi a válaszokat neked is és a többieknek is!

Igazából azért érdekelne, hogy mik a tapasztalatok a szabad ram(600 mb) miatt, mert a mostani telóm olyanokat csinál, hogy ha kevés neki a ram akkor pont azt lövi ki, amelyiket nem kellett volna.
Weboldalakat állandóan újratölti, durvább esetekben minden weblapot is.A play áruháznál is ugyanúgy vissza$ob a kezdőképernyőre. Lelövi a zenelejatszót stb...

Ezt akár már 4 proginál is eljátssza,ami nagyon bosszantó.
Ezt 120 mega szabad ramnál.

Igaz a mostani csak 4 colos, és 512 rammal.
A 2gb-hoz képest alapból kicsit kevésnek tűnik a 600 mega.

Poco F3

(#21647) gusthy válasza mckangi (#21646) üzenetére


gusthy
veterán

Abba gondolj bele, hogy a mostani telefonodban az egész RAM kevesebb, mint ebben a szabad.

És a a fentebb belinkelt cikket elolvasod, akkor láthatod, hogy tulajdonképp ennek nincs is különösebb relevanciája. Az az érték, amit "szabad memória" címszó alatt látsz, nem igazán jelent semmit.
Egy Linux alapú számítógépen borzasztó nehéz meghatározni, hogy tulajdonképpen mennyi is a szabad memória, vagy hogy egy adott alkalmazás mennyit használ. Kár is ezzel foglalkozni.
A lényeg, hogy a működése milyen.
Pl. amit említesz, hogy a böngésző mindent újratölt, valóban lehet memóriaprobléma, de lehet más oka is (pl. hibásan van megírva/módosítva, és minden alkalommal, amikor ráböksz, azt új indításnak veszi. De olyat is láttam már, hogy ha az ikonra böktem, akkor jó volt, ha viszont a task managerből választottam ki, akkor mindent újratöltött, ez pl. egy programozói hiba.)

[ Szerkesztve ]

(#21648) szabyka95 válasza apaszka (#21645) üzenetére


szabyka95
őstag

g2 tweaksboxban bepipalta a bovebb kenel info mutatasat

(#21649) Illusion1010 válasza mckangi (#21646) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Nekem kb. 250-300 MB szabad RAM-nál kezdett takarítgatni, nem volt akadozás. Szerintem a ritkábban használt dolgokat lövi le először, de nem figyeltem ezt konkrétan.

(#21650) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Azt mivel tudnám megcsinálni, hogy otthoni wifin oda-vissza tudjak másolni adatokat egy megosztott mappából? Telefonon is lenne egy osztott írható mappa és a gépen is. Nyilván a telefon oldalán intézendő dolgok érdekelnének. Router és pc be vannak lőve, csak a telóra kellene valami app sztem.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.