Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20051) Cathulhu válasza spuros (#20049) üzenetére


Cathulhu
addikt

100bol 10 az nem sok? atyam, van egy kis kulonbseg akkor az ertekrendunkben. Masreszt recseg ha egyszeruen megfogod, nem ha nyomkodod, miert olyan nehez megerteni?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#20052) torreador22 válasza TomPack (#20048) üzenetére


torreador22
aktív tag

Te meg nem mondhatsz mást mert a barátod dolgozik ott tehát elfogult vagy nem pártatlan! :D

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#20053) spuros válasza Cathulhu (#20051) üzenetére


spuros
őstag

De ha én megfogom és megnyomkodom akkor sem recseg.. Ezt miért olyan nehéz elfogadni?
Ez egy műanyag ház, nyilván jobban hajlamos a recsegésre mintha mondjuk alumínium vagy más fém lenne.
Mindegy én senkit nem akarok semmiről meggyőzni. Nálam nem recseg. Amennyire meg recsegne kibírnám, mert nem dől össze a világ tőle.

Vegyetek iphone-t, az biztos nem recseg. ;]

(#20050) Nálam valóban nem recseg..

[ Szerkesztve ]

(#20054) salvadorE51 válasza spuros (#20053) üzenetére


salvadorE51
tag

Az enyém sem recseg akár mit csinálok vele.
Gyártási szórás... ez van.

Hungarian Fanatec Fanatics facebook csoport: https://www.facebook.com/groups/hungarianfanatecfanatics

(#20055) Cathulhu válasza spuros (#20053) üzenetére


Cathulhu
addikt

En elfogadom, hogy nalad nem recseg, te akarod azt mondani, hogyha nalad nem recseg, akkor mindenki mas a hulye, mar bocsanat. Orulj neki, hogy szerencses darabot fogtal ki, de ettol meg nem kell bagatelizalni a dolgokat.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#20056) gusthy válasza spuros (#20053) üzenetére


gusthy
veterán

Az enyém is recseg, kár ezen rugózni.
És mint a te telefonod is mutatja, attól még, hogy műanyag, nem kell recsegnie.

[ Szerkesztve ]

(#20057) apaszka válasza kali (#20035) üzenetére


apaszka
veterán

Oksi!

Nincs gond remélem?

Ezt olvasd! Kárpótlásul !

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#20058) wyzard válasza spuros (#20053) üzenetére


wyzard
tag

(#20050) Nálam valóban nem recseg..

Pontosan ez a lényeg. Nálad nem recseg, úgyhogy ne írd, hogy ha recsegne kibírnád, nem dőlne össze a világ, mivel akkor ezek szerint nem tudod milyen f@s egy érzés, hogy egy szimpla kezbevételtől olyan érzésed van, hogy le fog esni a hátlap.

Eszem ágában nincs iPhone-t venni, nagyon tetszik a G2 és meg is vagyok elégedve vele.
Ellenben ha nem recsegne az egész hátlap, akkor aztán még jobb lenne. ;)

És ez úgy gondolom nem egy olyan kívánság, mintha arra vágynék, hogy melóból hazaérve meleg pizzával várjon. :D

Szóval szimplán ezért kérdeztem, hogy garanciális ügyben mi a helyzet e téren a gyakorlatban.

[ Szerkesztve ]

(#20059) spuros válasza wyzard (#20058) üzenetére


spuros
őstag

De tudom milyen ha recseg, mert a Galaxy Nexusom recsegett, de valahogy nagyon nem tudott érdekelni. Egy olyan vékony műanyag a hátlapja, hogy majdnem átláttam rajta. Tudtam, hogy nem fog szétesni onnantól nem érdekelt.. Itt sem lenne másképpen. Jobban zavar a sima "zongoralakk" hátlap. Nekem az bassza a csőröm, hogy azon spóroltak.

(#20060) torok6 válasza wyzard (#20058) üzenetére


torok6
aktív tag

Melyik GSM boltba vetted hogy recseg?

(#20061) wyzard válasza torok6 (#20060) üzenetére


wyzard
tag

Újpesti Vodafone üzletben (Fusion Phone Kft.).

spuros: nincs ezzel gond, különbözőek vagyunk. Engem a hátlap minősége nem annyira zavar (max. picit a csúszós felület), a recsegés viszont annál inkább. Na de utánajárok, aztán ha van fejlemény leírom a tapasztalataim.

[ Szerkesztve ]

(#20062) torok6 válasza wyzard (#20061) üzenetére


torok6
aktív tag

Ha zavar hogy recseg akkor vidd vissza, vagy vegyél rá tokot

[ Szerkesztve ]

(#20063) bounty123 válasza torok6 (#20060) üzenetére


bounty123
őstag

Szerintem nem sok köze a recsegéshez, hogy milyen boltban veszed. Én a T-nél vettem egyet és recsegett + pixelhibás volt, így 8 napon belül elálltam a vásárlástól. A 2. példány már hibátlan volt, ugyanonnan.

(#20064) torok6


torok6
aktív tag

A G2-nek a hangszórója az mennyire hangos zenehallgatás közben?

(#20065) Damage401 válasza torok6 (#20064) üzenetére


Damage401
senior tag

16m2 szobát teljesen megtölt és nem sértő a fülnek sem.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#20066) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

sziasztok
[link]
van valakinek ilyen tokja ? középen minek van ott, az a mágnes ? amúgy, ez is olyan, hogy ha felnyitom, akkor feléled a kijelző ?

(#20067) migabi24 válasza torok6 (#20064) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem ez a telefon erőssége

(#20068) Misi1980 válasza Sterilzona (#20066) üzenetére


Misi1980
senior tag

Nem jó a link!

(#20069) jilian válasza Misi1980 (#20068) üzenetére


jilian
addikt

(#20070) Maxtreme válasza migabi24 (#20067) üzenetére


Maxtreme
addikt

..és akkor még nagyon finoman fogalmaztál.- Konkrétan szerintem 1 nagy kalap szar ahogy szól, még telefon szintet nézve is :D
Persze fejes/fülessel már más tészta, hisz mégiscsak a legújabb Wolfson DAC dübörög bent.

(#20071) TomPack


TomPack
őstag

Pár napja szó volt itt a böngészőkről!
Ha még valaki gyors, stabil, és energiatakarékos böngetőt keres, az feltétlen próbálja ki a réges-régi beépített android böngészőt. Pár hónapja már létezik root nélkül is felrakható változata is! Play-en Android Browser - re keressetek rá!

(#20072) rankesz válasza TomPack (#20071) üzenetére


rankesz
veterán

4.4.2-n sajnos bugos, nincs még rendes port belőle :((

(#20073) pestibenji


pestibenji
senior tag

Kipróbáltam a ParanoidAndroidot:

Ott is hagytam ugyan, mert az adatkapcsolat nem működött, elvileg valami APN-eket kellett volna beállítani, de nem volt kedvem.

Kb 4 órát teszteltem és a következőket kell tudni róla:
-Brutál akkuidő -> 48%-al kezdtem a 4 órát, 3,5 órát ment a kijelző és 10%-on fejeztem be.
-Működik benne az Art, bár csak 10-20 percet teszteltem utána Dalvikra váltottam vissza, én nem érzem a különbséget.
-Az interface kicsit laggol, amikor visszaengedem az értesítési menüt akkor például elég idegesítően.
-Alapvetően nagyon gyors és tiszta, a rendszer appok sokkal gyorsabbak, mint az alap G2-es appok, de a Facebook, böngésző, Feedly stb appokban semmi különbséget nem éreztem.
-kb 1,2gb szabad RAM, ez érezhető is.
-Csak 1-2 buggal találkoztam amik restart után helyre is jöttek
-Rengeteg beállítási lehetőség, bár sajnos a navbar ikonjait nem lehet állítani, csak a magasságát, a G2 exposed pedig nem nagyon működik rajta. A NOVA launcherben nem volt átlátszó a navbar meg az értesítési bar ami nagyon zavaró, és ezért is visszajöttem volna stockra.

Conclusion:
A stock szerintem akkuidőt és szabad RAM-ot kivéve jobb! :)

[ Szerkesztve ]

(#20074) TomPack válasza pestibenji (#20073) üzenetére


TomPack
őstag

Egyik este romolgattam én is. :) De végül én is visszatértem a stock-ra. Annyira szép ez a hardver, csak sajna a romfejlesztőket a nexus jobban izgatja. Én hivatalos ParanoidAndroid-ot nem is találtam. Egyébként ellenék én stock-on is, a laggolás még tűréshatáron belül van, de egy pie control-nak nagyon tudnék örülni! Rootolással, megoldható valahogy? Nexuson nagyon megszerettem a megnövekedett kijelzőt. És ha rááll azember keze, még a kezelés is gyorsabb mint a hahagyományos kinelzőgombokkal!

(#20075) gusthy válasza rankesz (#20072) üzenetére


gusthy
veterán

Hát, nekem a Carbonban eléggé kevés bug tűnt fel, azok se olyanok, amik a használatban zavaróak lennének. Konkrétan egyre emlékszem.

(#20076) Illusion1010 válasza TomPack (#20074) üzenetére


Illusion1010
senior tag

LMT Launcher kell neked. G2 Xposed-del eltüntetheted a navbart.

Csak a sorrendre figyelj, előbb indítsd el az LMT launchert, állítsd be, utána tüntesd el a navbart.

[ Szerkesztve ]

(#20077) Danny365 válasza pestibenji (#20073) üzenetére


Danny365
őstag

APN beállitás kb 20 másodperc, no de most már mindegy. :U A satus bar lag egyébként érdekes, én semmi ilyet nem tapasztaltam, mikor próbáltam. Amúgy én még mindig azt mondom, hogy a Carbon a legjobb 4.4.2 ROM.

(#20078) TomPack válasza Illusion1010 (#20076) üzenetére


TomPack
őstag

Ezt leírnád kicsit bővebben? Nem hallottam még egyikről sem.
Köszi, közben szerkesztve lett. Rootolok, és kipróbálom! Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#20079) INFINITYzz válasza Danny365 (#20077) üzenetére


INFINITYzz
tag

Carbonra fel lehet rakni az uhd-s kamerat? :F

(#20080) Danny365 válasza INFINITYzz (#20079) üzenetére


Danny365
őstag

:N , az majd csak stock 4.4.2-n fog működni.

(#20081) INFINITYzz válasza Danny365 (#20080) üzenetére


INFINITYzz
tag

:O

na mindegy, azert ranezek a carbonra.
densityt tudom valahol allitani? 380 dpi a bejovos :DDD

(#20082) Illusion1010 válasza TomPack (#20078) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Videó az LMT-ről. [link]
Fontos, hogy legyen rajta beállítva az autostart service opció, különben nem lesznek navigációs gombjaid, tud kellemetlenségeket okozni : :D

[ Szerkesztve ]

(#20083) snorbi82


snorbi82
senior tag

(#20084) rayoliviero válasza snorbi82 (#20083) üzenetére


rayoliviero
veterán

Mikorra várható kb, lehet tudni?

(#20085) pestibenji válasza TomPack (#20074) üzenetére


pestibenji
senior tag

Gravity Box is egy lehetséges megoldás a Pie Controlra.

Danny365:
Tudom, hogy gyorsan meglett volna, de annyira nem tetszett, hogy maradjak :) főleg, hogy nem voltak átlátszóak az alsó/felső barok. Ezenkívül hiányzott az értesítési menüs hangerő állítás is.

Miért olyan jó ez a Carbon? Akkuidőről tudnál képeket mutatni légyszi? XDA-n nem nagyon pörög a topikja, én meg úgy álltam hozzá, hogy talán amit a legtöbben használnak az a legjobb. És volt még valami extra indok amiért nem próbáltam ki, de elfelejtettem :D Szerk: Eszembe jutott: Az, hogy kerestem videót róla youtube-on, de Paranoidosat sokkal többet találtam, abban megláttam a brutál akkuidőt meg, hogy elég fasza és azért inkább azt raktam fel, mást nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#20086) premete válasza rayoliviero (#20084) üzenetére


premete
veterán

Ha nem szolgáltatós, akkor Q2-ben meglesz.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#20087) rayoliviero válasza premete (#20086) üzenetére


rayoliviero
veterán

T-Mobile-os a telóm.

(#20088) gusthy válasza INFINITYzz (#20081) üzenetére


gusthy
veterán

Asszem igen.

(#20089) Danny365 válasza pestibenji (#20085) üzenetére


Danny365
őstag

Miért olyan jó? Passz. :DDD Nekem tetszik, hogy mindenféle extra cucc nélkül szinte minden része személyreszabható, nekem a Paranoid gyorsabban merült/melegedett. Nem fagy, nem akad, minden, amit használok, működik rajta, illetve napi szinten frissitik, szóval egyre jobb lesz csak.
Van benne active display, pie, minden bizbasz, amit vagy bekapcsolsz, vagy nem, szóval nincs rád erőltetve semmi.

Akkuidőt nem tudok mondani, visszatértem stock-ra, mert engem zavar, hogy nincs egy jól működő stock kamera port AOSP ROMokra.

Persze lehet, hogy a Paranoid se rosszabb, én még a második bétánál próbáltam ki, azóta meg frissült párszor a ROM is, meg a kernel is.

INFINITYzz
DPI beállitást nem vágom, engem sosem vonzott annak az állitgatása. :D

Gazsi00
Március 3.

(#20090) rayoliviero válasza Danny365 (#20089) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi. :R

(#20091) vico03


vico03
tag

Az miért van hogy a telefon alján lévő hangszórókból csak az egyik (jobb oldali) szól a másik nem, bármilyen forrást nézel ill. hallgatok a telefonon.... :W
Lehet hogy csak egy hangszórós....... :F

(#20092) pestibenji válasza Danny365 (#20089) üzenetére


pestibenji
senior tag

majd ha egyszer megint bepipulok a stockra akkor kipróbálom :D

Amúgy nincs arra valami ötletetek, hogy játékokat meg bizonyos appokat tudjak full screenen használni? Per App Controlban látok ilyen opciót, de akkor home gomb nélkül hogy lépek majd ki? Pie control nincs és nem is akarok.

(#20093) Danny365 válasza vico03 (#20091) üzenetére


Danny365
őstag

Azért, mert a bal oldali hangszóró igazából egy mikrofon. :DD

(#20094) premete válasza rayoliviero (#20087) üzenetére


premete
veterán

Az szokott utoljára jönni, ha az OTA-t meg akarod várni.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#20095) vico03 válasza Danny365 (#20093) üzenetére


vico03
tag

:B :B Thx :B :B

(#20096) gusthy válasza pestibenji (#20092) üzenetére


gusthy
veterán

Ha már említettük, a Carbonban van ilyen opció :)
Amúgy ez 4.4es funkció.

(#20097) rayoliviero válasza premete (#20094) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nem OTA-n akarom, ahogy a 10E szoftvert feltettem KDZ-vel, gondolom ezt is fel lehet tenni majd. Vagy tévedek?

(#20098) gusthy válasza rayoliviero (#20097) üzenetére


gusthy
veterán

Ez egy igen jó kérdés. Reméljük, hogy igen de kiderül.
Nem kizárt, hogy az lesz, hogy fel lehet tenni, de nem tudsz egyszerűen visszalépni. Volt már ilyen a történelemben.
Persze az esetek jó részében jótét lelkek találnak rá megoldást, de erre nincs garancia.

(#20099) pestibenji válasza gusthy (#20096) üzenetére


pestibenji
senior tag

persze, immersion mód minden 4.4-es romban van, a paranoidandroidban is.
Itt a lényeg azon van, hogy rootolt 4.2.2-n hogy tudnám ezt megoldani :P

(#20100) adamz91


adamz91
tag

6NL/NETHERLANDS_OP V10F
Camera
Pure Audio Engine 2.0

Nekem ezek váltak be :)
- 900mb-1gb szabad ram ,kilövés után (10b-n volt mikor 300 körül volt)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.