Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1582) zack


zack
nagyúr

32GB-ból a Win7 24,7GB lát. Ezt csak azoknak szánom, akik még nem vették meg. Kalkuláljátok be, hogy a 16GB se 16 lesz, hanem inkább 12GB.

Zenei rész:

Hát...Az elmúlt időszak legnagyobb csalódása. :((( Nem is emlékszem IE8-cal hallottam e telefont ennyire pics@fosul szólni. Nulla dinamika, az erősítést én nem tudom hogy oldották meg, de a hangereje nulla, mégis torzít, és bele bele recseg. Lényegében szinte sokol rádió szint a mostani telefonokhoz képest. Ha szoftveresen feltolom az előerősítést, még rosszabb lesz. Teszteltem a gyári lejátszójával, PowerAmp, és Neutron Music Player-rel is. Minden szoftveres bizbaszt megpróbáltam hátha. Semmi.

És akkor itt jön a csavar. A 32Ohm fülesemmel van baja, mert a gyári fülese bár nem premium minőség, normális hangerőn szól. Nem tudja meghajtani a fülesemet, amit eddig még sosem tapasztaltam egy telefonnál se. Azt hiszem, ha eladásra fog kerülni, ez lesz az oka. :F :((
Várok még, hátha csinálnak ezzel valamit, bízom benne, hogy csak valami szoftveres gond.
Mert egyelőre ezzel a telefonnal így jól "belenyúltam". :(((

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.