Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) morphin válasza jilian (#2942) üzenetére


morphin
tag

:) Pénteken mentem T-hez egy fehér 16-osért (csak 16os van), de azt nem adták oda, mert "hibás"...erre rendeltem ugyancsak T-től egy feketét. Elvileg kedden hozza a futár, ha hétfőn hív az ügyintéző. Lehet csak csütörtök lesz belőle.
Azért annyira nincs közel a szerviz...szimplán arra felé járok hetente minimum 3-4-szer. Szóval ha valami gázgéza lenne akkor nagy eséllyel oda viszem. Kedden/Csütörtökön kiderül milyen a kütyü...
Ha arra kerül a sor akkor mindenképp megkérdezem tőlük amit szeretnétek, de úgyis szólok előtte. :D
Mondjuk titkon reménykedem, hogy semmi porbléma nem lesz a telefonnal. Adná az Isten. :R

(#2952) Bossi válasza Viper26 (#2950) üzenetére


Bossi
őstag

Akkor, ha időd is engedi esetleg rákérdezhetnél Te is megköszönném :R
Emiatt hetekre nem adnám be de, ha azt mondják, hogy a helyszínen 1-2 napon belül javítják vagy cserélik az jó lenne.

A gyári levelezővel kapcsolatban annyi, hogy csak az nincs benne amit eddig elküldtem.. amit most küldök belekerül.
Nekem viszont kellene az összes elküldött levél is céges dolgok miatt...

[ Szerkesztve ]

(#2953) Harcipók válasza Viper26 (#2950) üzenetére


Harcipók
csendes tag

Remélem a legjobbakat,

és..azt kell mondjam, hogy fel kell nőnöm/nőnünk a készülékhez.. mert ez már rég nem egy sima telefon hanem inkább egy "paksi erőműves szuperszámítógépes mini svájci bicska"... :))

(#2954) zack


zack
nagyúr

Azt gondolom mindenki észrevette, hogy sötétben milyen jól néz ki a fehéren pulzáló bekapcs gomb hívások alatt. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2955) jooker82 válasza TMT7TMT7 (#2943) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem irtak még itt lassulásról fagyásról. szerintem megpakolva is birnia kell.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2956) bounty123


bounty123
őstag

Tulajoktól: pixelhiba mennyire jellemző? Mondjuk ha találok úgyis visszaküldöm a T-nek és kérek újat, a One X-nél 3x kellett eljátszanom ezt, elég érzékeny vagyok rá :)

(#2957) Harcipók


Harcipók
csendes tag

Azon gondolom hogy a jövőbeli G3 csak úgy űberelhetné ezt a G2-őt ha az - active dualsim-es lenne + microSD + vízálló és porálló..
..mert ennél szvsz nem akarhatunk már többet :DD
Tesóm iPhone-os beállítottságú (ez remélem értitek mit jelent), de ezt a G2 kütyüt most valahogy nem tudja lerakni a kezéből..

Szóval én tőlem megkapta az - Ajánlott - plecsnit.. (persze még sehol sem tartok a "felfedezésében".. kéne szvsz egy G2 workshop úgy gyorsabb lenne.. :)

(#2958) Harcipók válasza bounty123 (#2956) üzenetére


Harcipók
csendes tag

Én lekopogom - nincs pixelhiba.. de még nem hallottam/olvastam senkitől..

(#2959) Viper26 válasza Bossi (#2952) üzenetére


Viper26
nagyúr

A héten szerintem járok arra, és megkérdezem mi a helyzet..hacsak valaki meg nem előz addig. :)

(#2953) Harcipók:

Az lehet, elég nagy falat ez a teló, csak nehogy öntudatra ébredjen. :D

iPhone 14 | FR955

(#2960) zack válasza jooker82 (#2955) üzenetére


zack
nagyúr

Így van. Bírja. :K De ez nem a G2 kiváltsága. A mostani csúcs hardverek ezt mind tudják. Esetleg a nem bővíthető beépített tárral rendelkező példányok talán egy fokkal jobban.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2961) jooker82 válasza TMT7TMT7 (#2945) üzenetére


jooker82
nagyúr

Milyen munkakörben dolgozol az LG-nél?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2962) Bossi válasza jooker82 (#2961) üzenetére


Bossi
őstag

Ez engem is érdekelne... :) csak az itt felmerült dolgok miatt.

Viper26 azt nagyon megköszönöm :R

(#2963) Viper26


Viper26
nagyúr

Egyébként ennél remélem nincs az UI újrarajzolós móka mint a 4X HD esetében, valahányszor kilép az ember valamiből... :F

A dobozban mindenkinek benne van a gyári LG füles?Azt mondják egész jól szól.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#2964) Harcipók válasza Viper26 (#2963) üzenetére


Harcipók
csendes tag

Remélem jól értem mire gondolsz.. Én nem tapasztaltam "újrarajzolást", minden smooth..

(#2965) TMT7TMT7 válasza jooker82 (#2961) üzenetére


TMT7TMT7
tag

Helló, több mint egy éve, tv promoter a megnevezés, de értékesítőhöz közelebb áll, mivel teljesítmény alapján vagyunk bérezve , media marktban :)

(#2966) jilian válasza TMT7TMT7 (#2965) üzenetére


jilian
addikt

Kéne egy -két infó az LG- től... :K

"
1., Mit szólnak az expansys-os számlához? (gariztatás szempontjából)
2., Mivel magyarázzák, hogy felmerült a nyekergő hátlap?"

[ Szerkesztve ]

(#2967) TMT7TMT7 válasza jilian (#2966) üzenetére


TMT7TMT7
tag

Szia, bonyolultabb ilyeneket megkérdezni, mert azon túl, hogy tőlük kapom a fizetésem, nem sok mást adnak. LG termékekre sincs kedvezményem, de a nyekergésre én is rá fogok kérdezni, ha kapok választ, megírom. :)

(#2968) Gergőke88 válasza jilian (#2966) üzenetére


Gergőke88
addikt

A hatlapra mar rakerdeztek facebookon.
Szerintuk normalis..

(#2969) manokaki


manokaki
őstag

(#2970) julius75 válasza csubííí (#2725) üzenetére


julius75
aktív tag

Én is tőlük rendeltem, és gyári garanciát adnak.

(#2971) Cosmograph


Cosmograph
tag

Sziasztok!
Van olyan G2 tulaj aki S4-ről cserélt?
Ha igen akkor az lenne a kérdésem hogy tapasztalt e üzemidő növekedést az S4-hez képest és ha így van hozzávetőlegesen mennyivel tovább bírja a G2?
Köszi a válaszokat!

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta." Albert Einstein

(#2972) manokaki válasza Cosmograph (#2971) üzenetére


manokaki
őstag

ugyan olyan használat mellett nálam kb. 20%-kal jobban birja a G2 mint az S4 , ezt biztosra állithatom !

(#2973) Gergőke88 válasza Cosmograph (#2971) üzenetére


Gergőke88
addikt

kb. 30hszt kellett volna visszaolvasnod.
'Hát, a kijelző talán ennél a legjobb (és a legnagyobb), az akksi idő még nem állt be szerintem (1 napos), de ez is tuti übereli mindkettőt... Az S4 hátlapja egy vicc volt, az Asus bár minőségi telefon (fémkeret, stb..), de a kijelző alatt kb 2,5 cm-en "nem volt semmi"... A design, nekem ennél jön be a legjobban... a fényképező eddig elég jónak tűnik, kb s4 szint szerintem... a padfone gyengébb ilyen téren... A szoftver pedig szintén az arany középút, mert a samu túl "csicsás", a padfone pedig túl "fapados"... szinte gyári android... szóval egyenlőre ennyi"

(#2974) zack válasza manokaki (#2969) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem hiába volt fent EUR ROM, bootloop lett. És TWRP-ből vissza se tudom másolni a framework.res.apk-t.
:W :W

Egyébként root kell hozzá.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2975) Cosmograph válasza manokaki (#2972) üzenetére


Cosmograph
tag

Mióta használod a G2-őt?

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta." Albert Einstein

(#2976) Cosmograph válasza Gergőke88 (#2973) üzenetére


Cosmograph
tag

Köszi, ha majd nálad is beállt az üzemidő kíváncsi leszek mit bír összehasonlítva :)

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta." Albert Einstein

(#2977) migabi24 válasza manokaki (#2969) üzenetére


migabi24
nagyúr

Igen

(#2978) jooker82 válasza Cosmograph (#2975) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ő volt a legelső,kb 2,5 hete használja.....
De nyugodt lehetsz,minden fullhd-s telefonnál jobban birja az aksija :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2979) manokaki válasza Cosmograph (#2975) üzenetére


manokaki
őstag

3 hete !

(#2980) Lecs@ válasza manokaki (#2979) üzenetére


Lecs@
addikt

Megdöntöd saját rekordodat ;) Nézted amúgy a hálózati korlátozást a T-n ?

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#2981) manokaki válasza Lecs@ (#2980) üzenetére


manokaki
őstag

Nem , de ki indulva abbol , hohy T-s Rom van rajta ez már a bekapcsolás pillanatában látszik , nem is tettem kisérletet rá ..illetve a dobozon is rajta a T-s matrica ..

(#2982) Lecs@ válasza manokaki (#2981) üzenetére


Lecs@
addikt

Értem köszi.

512 GB

(#2983) Cosmograph válasza manokaki (#2979) üzenetére


Cosmograph
tag

Szóval akkor 20%-al számoljak?
Hmmm mondjuk bizonyos esetekben jól jöhet, ha az ember sokat navigál, játszik, vagy netezik.... :)

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta." Albert Einstein

(#2984) manokaki válasza Cosmograph (#2983) üzenetére


manokaki
őstag

Én ezt netezésnél wifivel, beszélgetéssel, állapotottam meg , de gondolom navigálás , játék esetében is hasinlo a dolog.

(#2985) Dondenis válasza Cosmograph (#2983) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Nekem jelenleg 80% 1ó 45p. Csak böngészés. 13 ó bekapcsolt idő.2. Töltés.

[ Szerkesztve ]

(#2986) Cosmograph válasza manokaki (#2984) üzenetére


Cosmograph
tag

És így 3 hét után nem bántad meg a cserét?

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta." Albert Einstein

(#2987) Lecs@ válasza Dondenis (#2985) üzenetére


Lecs@
addikt

Az nagyon szuper! Gyári böngészőt használsz?

512 GB

(#2988) Dondenis válasza Lecs@ (#2987) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Gyárit, igen. :K

(#2989) jacis válasza pit450 (#2852) üzenetére


jacis
nagyúr

Szia,
Én G-t is használtam. Az is nagyon jó minőségű telefon, de ez attól is jobb. Jobb a kijelző, nagyibb a fényereje és persze van egy csomó új funkció ami nagyon hasznos.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2990) toto0569 válasza Lecs@ (#2987) üzenetére


toto0569
addikt

maxhton browser for pioneer ezt próbáljátok ki.Kb. 1 éve használom és elégedett vagyok vele. :K

(#2991) Lecs@ válasza Dondenis (#2988) üzenetére


Lecs@
addikt

Na, ha minden jól megy, akkor holnaptól én is belépek :)

(#2990) toto0569 Én Chrome-os vagyok, az egyszerű asztali könyvjelző stb szinkron miatt, mert PC-n is az van, de ránézek holnap :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#2992) manokaki válasza Lecs@ (#2991) üzenetére


manokaki
őstag

Eddig nem bántam meg , minden szuper rajta . :)

(#2993) jacis


jacis
nagyúr

gémeskút

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2994) toto0569 válasza Lecs@ (#2991) üzenetére


toto0569
addikt

Gyári böngészőt csak a szinkronra használom,onnan kirakom a könyvjelzőket és a Maxthon-nal nyitom. A Chrome böngészőt töröltem mert sokat eszik...

(#2995) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ki lehet valahogy kapcsolni azt, hogy a melegedésnél levegye a fényerőt a telefon ?

(#2996) toto0569 válasza Darth_Revan (#2995) üzenetére


toto0569
addikt

miért?történt vele ilyen? Menj át a 4X fórumba ott valaki leírta ,hogy hol és hogyan lehet kikapcsolni.

(#2997) kp78 válasza jacis (#2993) üzenetére


kp78
addikt

Balaton ma reggel :)

[ Szerkesztve ]

(#2998) Dondenis válasza Darth_Revan (#2995) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Mit tettél vele hogy erre lenne szükség?

(#2999) diodd


diodd
tag

Nagyon jó az üzemideje a telefonnak. 83%-on állok, 1ó 40p kijelzőidő wifin netezés chrome-mal, facebook és kb 10 perc játék. 2. töltés

Mate 7

(#3000) Darth_Revan válasza Dondenis (#2998) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Játéknál, 3G nethasználatnál fel tud melegedni 38-40+ fokra simán, aminél leveszi a fényerőt. Legalábbis az Android asztalon.

(+leveszi a CPU és a GPU órajelét is)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.