Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) moriak


moriak
tag

Sziasztok. I5-ről váltott valaki? Tetszett sokáig a G2, de ahogy olvastam napok óta megy köztetek ez a recsegés mizéria. Kicsit csalódott lettem. Voltam T-ben ott a hátlapon nyomogattam, de rés nem volt érezhető. Szerintetek i5 vagy G2? Van itt valaki aki megbánta már? Köszönöm a válaszokat.

(#2902) kali válasza F-ECT$ (#2900) üzenetére


kali
legenda

a g esetén rákérdeztek anno; link

(#2903) Gergőke88 válasza moriak (#2901) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szia! Nekem jelenleg megvan mindketto keszulek (i5, g2).
Az i5-nek az anyagminosege fenyevekkel jobb.
G2 sebbesegre felveszi a versenyt vele, kamera gyengebb, viszont a nagyobb kijelzo nagy elonye.

Milyen kerdesed lenne meg?

[ Szerkesztve ]

(#2904) Barfredi009


Barfredi009
csendes tag

Jo estét bonszoár jo reggelt es gutentag!
Érdeklődenék nagy nagy tisztelettel , hogy a Dzsí 2(Tu) tulajok mit szolnak a masinahoz ugy összeségében ? Iphone 4s-t cserélném valami izmosabb gépre es g2 valamint nexus 5 között vacilalok ...? Tudom , hogy várni kell a bejelentésig , hogy valami biztosat tudjatok mondani , de így a kiszivargott pletyik alapján megis van valami hatalmas nagy egetverő különbség ? En nekem nagyon fontos a kamera imádok amatőr szinten sz@r képeket csinálni ... A látottak alapján nekem van olyan jo mint a 4s-é. Talán rosszul latom ? A másik dolog az lenne , ha a magyar expansYsről rendelek ahhoz még milyen költségek jönnek ? Előre is koszonom a hölgyek urak megtisztelő válaszát !!!
Addig is mindenkinek szép estet bonszoar es gutentag

(#2905) moriak válasza Gergőke88 (#2903) üzenetére


moriak
tag

Huh köszi! Akkumulátor időben sokkal jobb a G2? Fényerő/kontrasztban szerintem melyik a jobb? Melyiket szereted jobban?

Barfredi009 miért váltanál ios-ről?

[ Szerkesztve ]

(#2906) emvy válasza moriak (#2901) üzenetére


emvy
nagyúr

A ketto nem osszehasonlithato az OS es a kepernyomeret kulonbsege miatt.

while (!sleep) sheep++;

(#2907) emvy válasza Barfredi009 (#2904) üzenetére


emvy
nagyúr

A kiszivargott pletykak alapjan nem lehet eldonteni, hogy az N5-nek mennyire lesz jo a kameraja.

while (!sleep) sheep++;

(#2908) Quqesz válasza Gergőke88 (#2903) üzenetére


Quqesz
nagyúr

hát a fémház az igen...az jobb minőségi érzetet fog nyújtni....régen volt olyan lg ami fémházas volt.....
F-ECT$
tudtommal az expansys számlával be kell menni az lg szervízbe és ott adnak garipapírt....de lehet ez változott azóta...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#2909) q2w3


q2w3
senior tag

Szerintetek abból lehet baj, hogy nekem elkezdett lekopni a hátlapon az imei kód és széria szám? Ezek rajta vannak a telefon dobozán is, csak nem tudom hogy ez szükséges e mondjuk garanciánál, hogy ép legyen. Sajnos még nem volt időm tokot venni, és nadrágzsebben meg a kezemben gyorsan lejön. Elég érdekes mert csak 3 napja van meg.

(#2910) akooos


akooos
veterán

Jó estéket!

Már eltelt jó sok idő amióta az elsők megszerezték a trófeájukat :D Olyan kérdésem volna felétek, hogy tudnátok egy screenshotot küldeni az adathasználatról? Vagy akár elég, ha valaki megosztja szövegben, hogy hány MB adatot használt el a G2. Tudom, hogy ez relatív, de azért érdekelne, hogy nálatok mi a helyzet!

(#2911) Gergőke88 válasza moriak (#2905) üzenetére


Gergőke88
addikt

Akkumulatorrol nem tudok nyilatkozni, tobb ido kell hozza. De erosebbnek tunik a G2. Kijelzo fenyero ugyanaz, szinei szinten. Nehez valasztani a ketto kozott, de arban nagy diferencia van. G2nel meg az ujdonsaga varazsa is megvan.

(#2912) zack válasza emvy (#2907) üzenetére


zack
nagyúr

Ha paírforma lesz, és ugye miért térnének el ettől, akkor jóval gyengébb lesz, mint a G2. elsősorban azért mert jóval olcsóbb lesz, másodsorban nem fog házon belül vetélytársat kapni a G2 jóval olcsóbban.
A Nexus széria előnye, hogy mindig az új rendszert első körösként kapja meg, de összességben nem fogja hozni a G2 szintet, és ez így van jól. Más az előnye, és más a hátránya, és a felhasználókra bízzák ki mit preferál jobban. A job kamerát és combos aksit, vagy az első körös stock Androidot nyitott bootloaderrel...

(#2908) Quqesz

Nem véletlen hogy nem erőltetik a fém házat. Ugyanis a WiFi-t, GPS-t, de még a térerőt is árnyékolja, amit eddig nem sikerült kiküszöbölni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2913) ferrari1 válasza moriak (#2905) üzenetére


ferrari1
őstag

Innét tudsz kapni válaszokat a kérdésedre. Akkuról linkeltem és írtam már párszor hsz.-t. [link], [link], [link], [link].

(#2914) dodicsaba válasza q2w3 (#2909) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Semmit nem számít. Telefonba is megvan az ime szám azt nézik ha gond van. Enyémről le lett véve és bele lett téve a dobozba.

BlackBerry Passport

(#2915) dodicsaba válasza Bossi (#2859) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Jött válasz!

"Amennyiben garanciálisan szeretné javíttatni a készülékét, akkor valóban csak elég az érvényesített, lepecsételt jótállási jegy.
A vásárlásról kelt számla, csak garanciális csere esetében szükséges a jótállási jegy mellé."

BlackBerry Passport

(#2916) jooker82 válasza Quqesz (#2899) üzenetére


jooker82
nagyúr

ezt az árat nem véletlenül a 16 gb-osra értették? mert ott irnak 32 gb-osról is drágábban.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2917) jilian válasza jooker82 (#2916) üzenetére


jilian
addikt

Én sem értem, meg ennél ott van, hogy "EU".

(#2918) Quqesz válasza jilian (#2917) üzenetére


Quqesz
nagyúr

ezt én sem értem,mert külön kezelik a használtat pl...esetleg nincsen rá magyar gari???nem toom,de ha vkit érdeke dobjon mailt,szoktak válaszolni
zack
pedig próbálkoztak ezt kiküszöböli,de láttuk almásnál mire jutottak...de érzetre prémium, csak technológiai csapda.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#2919) jooker82


jooker82
nagyúr

Ebben a tesztben a G2 alá valami töltési rendszert épitettek be,hogy 100%-ról majd 20 perc használat alatt se mozdult el :F Az s4 meg lépett 5%-ot. amúgy az S4 eléggé akadozott a G2-höz képest.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2920) manokaki válasza jooker82 (#2919) üzenetére


manokaki
őstag

Nekem az uj G2-m tegnap 30 perc netezés után ment le 99%-ra....

(#2921) ferrari1 válasza jooker82 (#2919) üzenetére


ferrari1
őstag

Nem tartom elképzelhetetlennek :N Töltési rendszer nélkül, saját telepről :K

(#2922) csubííí


csubííí
senior tag

Ehhez mit szóltok? [link] Szerintem jobb mint a kábeles OTG amihez még pendrive is kell. Kisebb és minden egyben. Ára sem vészes,már csak az a kérdés mikortól lehet majd kapni. Jó pár bolt kínálatában már ott van,csak még nem kapható.

[ Szerkesztve ]

(#2923) Gergőke88 válasza csubííí (#2922) üzenetére


Gergőke88
addikt

Milyen áron láttad? Ötletesnek tűnik.
Aksi:
Nekem 61 %-on van. Ebből 1h57min képernyőhasználat, ez mind Chrome-al való netezés. 3h készenléti idő.

[ Szerkesztve ]

(#2924) csubííí válasza Gergőke88 (#2923) üzenetére


csubííí
senior tag

Egy a sok közül: [link] Az aksi idődhöz meg annyit hozzászólnék,hogy állítólag az LG saját böngészője kevesebbet fogyaszt mint a Chrome. Ha ez tényleg így van azzal lévő böngészést megpróbálhatnád úgy ahogy a Chrome-al csináltad. Kíváncsi lennék melyikkel "fogyaszt" kevesebbet.

(#2925) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok,

korábban itt szóba került, hogy leszedhető "házilag" is a hátlap nézegettem de, nem próbáltam esetleg a SIM fiók kiszedése után ott alá lehet nyúlni...
Vállalkozó szellemű fórumtárs aki megpróbálná én nem merem :)

(#2926) Lecs@ válasza Bossi (#2925) üzenetére


Lecs@
addikt

Szerintem ne is próbáld.Ha esetleg sikerül, és bármi nyoma lesz, esetleges garivesztéssel járhat.

512 GB

(#2927) Bossi válasza Lecs@ (#2926) üzenetére


Bossi
őstag

Igazad van... vagy megbarátkozom vele vagy garanciába javíttatom ezt még meglátom...

(#2928) Eli577 válasza Barfredi009 (#2904) üzenetére


Eli577
senior tag

Szerintem nem érdemes a Nexus 5-re várni, hiába lesz az USA-ban olcsó, mire Európába ér alapból megnövekszik majd az ára, mire ideér akármilyen úton megint csak több lesz. Hallani amúgy olyan pletykákat is, hogy nem a 13 mpx-es OIS-os optikát kapja meg, hanem valami egyszerűbb 8 mpx-eset. meg ugye ott van még az akkuidő is, ami szinte biztos, hogy gyengébb lesz a 2.300 mAh-s akku miatt (de még lehet, hogy úgy is hozni fogja a két napos átlagos üzemidőt :D)

Bossi: a szétszedést egy speciális műanyag eszközzel csinálják, ami nem sérti föl a házat, szerintem nem érdemes otthon próbálkozni vele (az meg hogy hol lehet nyitni, egy kis segítséget nyújthat a Nexus 5 kiszivárgott belső kezelési útmutatója).

[ Szerkesztve ]

(#2929) emvy válasza zack (#2912) üzenetére


emvy
nagyúr

> A Nexus széria előnye, hogy mindig az új rendszert első körösként kapja meg, de összességben nem fogja hozni a G2 szintet, és ez így van jól.

Kerdesem: miert van ez igy jol szerinted? Nem lenne jobb a felhasznaloknak (nekunk), ha az mostani (olcsobb) Nexus mellett lenne egy dragabb is, ami mindenben hozna a csucsmodell szintjet?

@Gergoke88: a kerdes nem a Nexus5-rol szol, hanem a mobilokrol altalaban.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#2930) Gergőke88 válasza emvy (#2929) üzenetére


Gergőke88
addikt

Van nexus 5 topik, szerintem ez nem ide valo...

[ Szerkesztve ]

(#2931) Eli577 válasza emvy (#2929) üzenetére


Eli577
senior tag

Szerintem az S4 és a One Google Play Edition megfelel annak, amit te írtál. De ez már nagyon OFF.

[ Szerkesztve ]

(#2932) jilian válasza Quqesz (#2918) üzenetére


jilian
addikt

Érdekes, ha megnézed az osztrák oldalukon, ott is van.

(#2933) sonaba


sonaba
csendes tag

Ha valaki inkább a vanilla android megjelenést preferálná az LG témája helyett, akkor az alábbi linken letöltheti a vanilla android theme-et. Link: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2934) morphin


morphin
tag

Kérdés:
Ha köv-héten hozza a futár...akkor neki meg kellene várnia amíg kinyitom a kütyü dobozát nem? Annyit azért megnéznék gyorsan, hogy mennyire "huppog". Ha nem tetszik akkor neki is mondhatom, hogy nem kérem mégse (8nap miatti elállás) vagy ezt boltban kell intézni mindenképp? Már kifizettem neten az 5X-ezret ami a kezdője...mert a telefon mindenképp kell nekem...csak nem extrém hápogós :D verzió. Nem akarom az ördögöt a falra festeni csak kérdés, hogy megelőzzem a bajt. :R

(#2935) migabi24 válasza morphin (#2934) üzenetére


migabi24
nagyúr

Futárnak semmi köze a telefonhoz, fölösleges nézegetned

(#2936) tsuckware


tsuckware
tag

Sziasztok!

Én is megjöttem, végre G2-m van nekem is... :) Előtte volt s4 és padfone2, de ez egy nap után eddig kenterbe veri őket... a station hiányozni fog az asus-ból, de itt szerintem az 5,2 colon is elleszek... bocsi, de ezt meg kellett osztanom...

(#2937) manokaki válasza sonaba (#2933) üzenetére


manokaki
őstag

Honnan lehet ilyen témákat letölteni???

(#2938) morphin válasza migabi24 (#2935) üzenetére


morphin
tag

Akkor majd kibontom ha hátra vittem, meg otthon jobban megnézegetem. Tokom lesz elvileg kövhét vége felé...ha kicsit nyöszörög az engem nem zavar. Am lehet csak kell neki 1-2 hónap amíg "bekopik" minden...lehet hülye feltevés mondjuk.
Valaki írta, hogy emiatt szervizbe vitte nem a T-nél hadakozott. Hozzám közel nyílt az új LG szerviz...érdemes oda vinni ahelyett, hogy a T-nél szarakodik az ember?

(#2939) jooker82 válasza tsuckware (#2936) üzenetére


jooker82
nagyúr

Miben véled jobbnak a G2-őt a többitől?Honnan vetted,hány gb-os?

Morphin: Igen szerintem,ha gond lenne vele inkább az LG-hez vidd. :K

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2940) sonaba válasza manokaki (#2937) üzenetére


sonaba
csendes tag

(#2941) tsuckware válasza jooker82 (#2939) üzenetére


tsuckware
tag

Hát, a kijelző talán ennél a legjobb (és a legnagyobb), az akksi idő még nem állt be szerintem (1 napos), de ez is tuti übereli mindkettőt... Az S4 hátlapja egy vicc volt, az Asus bár minőségi telefon (fémkeret, stb..), de a kijelző alatt kb 2,5 cm-en "nem volt semmi"... A design, nekem ennél jön be a legjobban... a fényképező eddig elég jónak tűnik, kb s4 szint szerintem... a padfone gyengébb ilyen téren... A szoftver pedig szintén az arany középút, mert a samu túl "csicsás", a padfone pedig túl "fapados"... szinte gyári android... szóval egyenlőre ennyi...

Amúgy gyári garis, 16 gb-os, fekete...

tatszik a vékony "káva" körben, a két érintéses bekapcs, a hátsó hangerő gombok tényleg jók telefonálás közben

[ Szerkesztve ]

(#2942) jilian válasza morphin (#2938) üzenetére


jilian
addikt

Honnét rendelted, mennyiért, melyiket...szokásos kérdések.
És amit legfőképpen megragadnék a hsz. edből:

"Hozzám közel nyílt az új LG szerviz...."

Te vagy a mi emberünk! :R
Szerintem akkor foghatnál is egy tollat és jegyzetelhetnél:
1., Mit szólnak az expansys-os számlához? (gariztatás szempontjából)
2., Mivel magyarázzák, hogy felmerült a nyekergő hátlap?

(gondolom fognak még kérdésekkel bombázni) ha majd engedi időd ezzel (a leendő) listával átsétálhatnál... :B

[ Szerkesztve ]

(#2943) TMT7TMT7


TMT7TMT7
tag

Sziasztok, G2 vételén gondolkodok (iPhone 4S-ről váltanék), hogy sok programot futtatva (15-20) mennyire lassul be a telefon, illetve fagy, mennyire könnyű/nehéz megakasztani? Köszönöm előre is a segítséget

(#2944) moriak válasza TMT7TMT7 (#2943) üzenetére


moriak
tag

Miért váltanál ios-ről? :) Volt droidos telód?

Gergőke88 & ferrari1 köszönöm a válaszokat. Nagyon nehéz döntenem. Igazából egyik felé se húz a szívem.

(#2945) TMT7TMT7 válasza moriak (#2944) üzenetére


TMT7TMT7
tag

Hát egyrészt mert nagyon tetszik a G2 (mind külsőre, mind funkciókra), picit unom az IOS-t , igen volt androidosom még a hőskorban, galaxy spica :D (illetve LG-nél dolgozok, így demozásnál sem jönne rosszul, tv-vel való párosítás, miracast stb stb :) ) Az egyetlen kérdéses számomra a rendszer stabilitása, mert azt nagyon szeretem IOS-ben.

(#2946) Bossi válasza morphin (#2938) üzenetére


Bossi
őstag

Amennyiben tényleg közel van a szerviz rákérdezhetnél tényleg erre a hátlapos dologra, hogy miként állnak a dologhoz ill., hogy javítják-e a helyszínen...

köszönöm.

(#2947) Harcipók


Harcipók
csendes tag

Sziasztok!

Én is - LG G2 32GB fekete - tulajdonos lettem és szeretném megosztani veletek az első tényleg csak pár órás tapasztalataimat.

De első körben a szokásos kérdéseket megelőzve:
-ujmobilshop-ban rendeltem és vettem meg (az online megrendelés és az átvétel között 3 óra telt el úgy hogy nem volt a boltban a telefonkészülék), bolti 1 év garis, ~147990-fizettem. A normál SIM-et ingyen egy mozdulattal méretre vágta kedves eladó kisasszony egy célszerszámmal, előttem bontotta ki a telefon dobozát és kézbe is vettem megnéztem NEM ropogott, recsegett, huppogott (remélem ez így is marad) TÖMÖREN - egyben volt és van mint egy nagy darab fekete lapos kő.
Be is kapcsoltam - kijelzőn nem volt és még mindig nincs pixel hiba.. (és nem EU-s a rom van rajta) Így aztán jött velem haza a kis dobozában.. Én a bolti kiszolgálással meg voltam elégedve.

Egy régi 2009-es akkor csúcskategóriás HTC Blackstone-ról váltottam - hűséges társam volt 4! évig.. szóval elég megfontolt vásárlónak tartom magam. -és ha valakit az is érdekel - olvastam az eddigi fórum hozzászólásokat is..

De a telefonra visszatérve azt kell hogy mondjam eddig - Lenyűgöző!
Dobozból kivéve gyorsan feltöltöttem (83%-ról) amit kb ~15-20 perc alatt abszolvált.. (nem is értem hogyan).. én nem ehhez vagyok, voltam hozzászokva.
Pár mondatot még így az elején..
Szempontjaim: Nagy aksi, kiváló kijelző, jó kamera és hogy tegye a dolgát és ne szaggasson, akadozzon nekem használat közben.
Eddig ezt mind tudja, és ha majd lesz majd bővebb tapasztalatom azt is megosztom.
Még egy apróság: nálam már minden távirányítós eszközt felismert és kezdek azon gondolkodni hogy kiveszem a távirányítókból az elemet.. :) :))

[ Szerkesztve ]

(#2948) manokaki válasza Harcipók (#2947) üzenetére


manokaki
őstag

Áttudod tenni a telefinban , már jol jártál

(#2949) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok,

gondom van a gyári levelező programmal méghozzá az, hogy a beállított fióknál a beérkező levelek megjelennek de, az elküldöttek nem... találkozott valaki ilyesmivel esetleg ötletek?

köszönöm.

(#2950) Viper26 válasza Bossi (#2946) üzenetére


Viper26
nagyúr

Most jut eszembe tőlünk 5 percre is van egy hivatalos LG szervíz. :)

(#2947) Harcipók:

Én is onnan rendeltem telefonon (is) nagyon normálisak / kedvesek voltak, eddig úgy néz ki kedden hozza a futár. :)

Pixel 7 | FR955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.