Hirdetés

2019. december 10., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1501) jooker82 válasza zack (#1495) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Kérdezd már meg,hogy mennyit kaptak belőle?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1502) Lecs@ válasza migabi24 (#1497) üzenetére

Lecs@
(addikt)

Pár napig, hétig dícséri, majd úgyis talál okot ( semmittevő hibát ) , hogy Note3 - ra válthasson. És így tovább és így tovább. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 9T Pro

(#1503) fledtamas válasza zack (#1495) üzenetére

fledtamas
(csendes tag)

akkor remélem ez most azt jelenti, hogy más bolt is kapot

(#1504) Quqesz

Quqesz
(nagyúr)

Ha jól emlékszem az expansysnál be kelkl vinni a számlát az lg szervízbe és akkor adnak garipapirt/érvényesítik a garit....
Toto
Most elcsábultam egy tabletra,még várok telo terén az N5-re..aztán majd kb karácsony körül lesz váltás..de itt leszek veletek...;)

[ Szerkesztve ]

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#1505) zzola válasza F-ECT$ (#1472) üzenetére

zzola
(félisten)

Rossz példa volt.
Samsung Galaxy S3 csúcs volt, 4.1 fut rajta
Samsung Galaxy Note 2 csúcs volt, 4.1 fut rajta...

Mondjuk az LG mindig is ilyen volt, kiadott egy csúcs készüléket és utána elfelejtette frissíteni...

(#1506) Quqesz válasza zzola (#1505) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

De amit kiadott az jó volt..

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#1507) jooker82 válasza zzola (#1505) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

És épp a napokba irta egy s3 tulaj,a topicjába,hogy vett egy L5 II-őt és meglepetésére stabilabban zökkenőmentesebben fut rajta a rendszer,mint az S3-on,mely akadozik és többen is aláirták.
Pedig van különcség a 2 teló között.
Tehát lehet itt dobálózni a frissitésekkel,ha opimalizálni nem képes egy gyártó.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1508) jacis válasza jooker82 (#1507) üzenetére

jacis
(veterán)

+1

Samsung Galaxy S10+

(#1509) zzola válasza jooker82 (#1507) üzenetére

zzola
(félisten)

Én csak a frissítésre írtam. Nekem volt Note 2-m, de az Optimus G-n tényleg szebben fut a 4.1.2, mint a Note-on...

[ Szerkesztve ]

(#1510) zack

zack
(nagyúr)

Megjöttem. Fülig ér a szám. :))
Első benyomásaim nagyon pozitívak. Ilyen szép kijelzőt még nem láttam, pedig ami a piacon van, és számít, mind láttam. Fényképezőjét, kijelzőjét egyből összehasonlítottuk egy i5-tel rögtön bekapcsolás után. Kb. oda-vissza pofánverte az i5-öt kijelzőben is, és kamerában is beltérben. :) Lag semmi. Mivel a folyamatosnál nincs folyamatosabb, ezért a One-nál fizikálisan sem lehet folyékonyabb, de azt az érzetet kelti, egy szóval, smooth, folyamatos, és elképesztő gyors. Nem volt még túl sok időm nyomkodni, de mindjárt találtam egy olyan beállítást, ami már megérte. :) WiFi-nél ha nem vagyok hálózaton belül automatikusan lekapcsolja. Remek fícsör, és iszonyat sokat spórol az aksin. Sajnos One-nál és a Samuknál ezt csak külső programmal volt lehetséges, de sosem működött jól. Itt gyárilag benne van.
A hátlapon nem látok fénytörést, ezt azért is közlöm, mert ázsiai példány, és volt róla szó hogy töri a fényt a hátlap, és kérdés is volt, hogy vajon a HUN verzió is ilyen lesz e. Az enyém nem töri. Direkt megnéztem.
Ez a polikarbonát amit az LG használ, mérföldekkel jobbnak tűnik fogásra is, mint a Samsung által használt.
A vékony káva nagyon látványos, és 5,2" col ellenére abszolút nem nagy a telefon, simán használható 1 kézzel is, bár a rövidke ujjaimmal a bal felső sarok azért kihívás. Egyelőre remek döntésnek tűnik, hogy ezt választottam, és nem a Note3-mat. :K

Aki a Part Nero-tól akarja venni, holnap adja le a rendelést délelőtt, mert el fogják kapkodni. Ma este jött meg a szállítmány.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#1511) Lecs@ válasza zack (#1510) üzenetére

Lecs@
(addikt)

Nevedre hivatkozva kapunk kedvezményt partneronal, vagy te kapod ingyen, és ezért vagy az ő reklámarcuk ? Jól fizetnek, mert akkor én is reklámozom őket ! :D
Tényleg jobb a belső téri fotó, mint az i5 - é ? :Y

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 9T Pro

(#1512) Land válasza zack (#1510) üzenetére

Land
(addikt)

Szuper. Nekem a One jelenti eddig a csúcsot és öröm olvasni, hogy van olyan gyors és a kijelzője minőségét hozza. Sőt! Kijelzőben is az az etalon nálam. Csak a fotója volt gyenge a One-nak, de akkor ezek szerint abban simán győz az LG. (Bár ezt tudtuk)
A DAC-ra vagyok kíváncsi. Majd írj róla, hogy milyen a Seniddel a zenehallgatás róla.
Bekapcsológomb kézre áll?

| Xiaomi MI 9T 6/128 Gb Blue & Motorola Moto G 2015 16/2 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & Meizu EP52 | Mazda 3 G120 AT Revolution + Leather

(#1513) Cosmograph válasza zack (#1510) üzenetére

Cosmograph
(tag)

Hát gratula, de szerintem én megvárom míg bejön magyar verzió :)
Bár most már én is tűkön ülök :DD

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta." Albert Einstein

(#1514) toto0569 válasza zack (#1510) üzenetére

toto0569
(addikt)

+1 :C

Dolgozni mentem - 10 perc múlva jövök...Nokia 3310

(#1515) zack válasza Lecs@ (#1511) üzenetére

zack
(nagyúr)

Nem elég jó ár a 151k a 32GB változatra? ;) Nincs nagyon olyan bolt, ahol ennyiért adják full dobozosan, magyar nyelvvel. Ebben a konstrukcióban 160k alatt nincs nagyon.
Annyi, hogy angol töltővel van, de jár hozzá átalakító.

Készlet infó...50db környéke érkezett.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#1516) Cosmograph válasza zack (#1515) üzenetére

Cosmograph
(tag)

Szerintem is gyorsan el fogják kapkodni :U

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta." Albert Einstein

(#1517) zack válasza Land (#1512) üzenetére

zack
(nagyúr)

Mindenképpen megnézem, lehet még ma este a zenei részt. Természetesen a referencia SACD zenéimmel kezdem, amik 24bit,88,2kHz,3000kbit/s paraméterekkel rendelkeznek. :)
De "sima" Lossless formátummal is csekkolom. :K

(#1513) Cosmograph

Köszi! :R Szerintem a 16GB kevés. Ráadásul az LG garija is 1 év. Ha normális boltban veszed, semmivel sem fogsz rosszabbul járni...Max a pénztárcádban több marad. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1518) morphin válasza Cosmograph (#1513) üzenetére

morphin
(tag)

Ezt az egy hetet csak ki lehet bírni. Valaki írta itt a 16.-át T-nél. Elméletileg jövő héten jelentik be az N5-öt is. Majd csak sikerül választania az embernek. Holnap megint rápróbálok a Pólus MM-re hátha feltöltötték már a telefont...aztán megtapicskolom jobban. Én ha emberi áron lesz akkor T-nél veszem meg. Párom vásárolt már pár telefont a PartNero-nál. Amikor én mentem vele egy S2-ért akkor csak úgy néztem, hogy mivan...jó helyen járunk??? Akkor vett ott még egy 4X-et is. Ahhoz képest, hogy "bolti garis" volt mindkettő egész jól el lehetett adni őket. Nekem mondjuk eszem ágában nem lett volna ilyen helyen venni akármit is. Ha olcsóbb készülék kell akkor max kéz alól gyártói garis alig használtat. Am. páromnak volt nem is tudom hány telója már mióta együtt vagyunk...én egy SGS-el szenvedek. Több, mint 3 éves...megváltás lesz a G2. :D :))

(#1519) bok92 válasza zack (#1515) üzenetére

bok92
(addikt)

Mint a cukrot úgy fogják vinni.... :U

(#1520) zack válasza bok92 (#1519) üzenetére

zack
(nagyúr)

Tudod mennyi ez az 50db pörgős bolt szinten? Nem sok. Hó eleje van, és sokan várnak rá napok óta, plusz az új megrendelések.

Sima fekete egyszerű belebújós tokot tud valaki ajánlani? Speedshop-ban xar se volt. :U

[ Szerkesztve ]

(#1521) morphin válasza zack (#1517) üzenetére

morphin
(tag)

LG gyártói garija 2 év...MM-ban is direkt rákérdeztem. A srác habár fingja nem volt az egészről, hogy miért nincs feltöltve azért elmondta, hogy sokan keresik már most és jó tapasztalatok vannak az új LG-kkel. Hmm

(#1522) zack válasza morphin (#1521) üzenetére

zack
(nagyúr)

Lehet hogy már 2 év, de akkor nem túl rég lett 2 év. Határozottan emlékszem még az 1 éves LG garira.
16GB akkor is kevés, hiába gyári a gari. Pikk-pakk kinövöd.

(#1523) Gabesz11 válasza zack (#1522) üzenetére

Gabesz11
(tag)

Üdv a klubban. Jo hogy vettél mert ezt a wifi kikapcsolást észre se vettem ugy h mindjárt meg is keresem.
toto: van am hangtechnika :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1524) toto0569

toto0569
(addikt)

kép ami a szobában készült lámpa és villanófény használatával.

(#1525) bok92 válasza zack (#1520) üzenetére

bok92
(addikt)

Ha te mondod, akkor biztos úgy van. Csak nem értem, miért kell mindenhol 20x kihangsúlyozni (+ még aláírásban is), hogy hol vetted a készüléket. Max linkeled az oldalt egyszer, megemlíted és annyi szerintem oké. De lehet, hogy csak én érzem ezt túlzónak.

[ Szerkesztve ]

(#1526) Lecs@ válasza zack (#1522) üzenetére

Lecs@
(addikt)

Átlag felhasználónak 16 GB simán okés. LG gari meg érték lesz, főleg hogy teljesen felújult a szervizhálózat. Szóval aki vár az jobban jár. 2 év és gyártói. Én tuti csakis olyant veszek. Nem fogok holmi sufni gsm boltokkal harcolni gari miatt.Sok dolgot olvasni a neten...De hát mindenki maga dönt. Te nem véletlen gyári gari párti voltál eddig ? Hogy múlott ez el amúgy?

(#1525) bok92 hála istennek nem vagyok egyedül. Ez itt a reklám helye, de csúnya módon On topikba. De nem írhatom be, hogy van valamim eladó, mert warez. :U

(#1524) toto0569 ez biza rendben van ! :K

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 9T Pro

(#1527) pumukli21 válasza Cosmograph (#1513) üzenetére

pumukli21
(csendes tag)

:DD én is ott ülök, kár hogy nincsen 32 gb-os magyar :(

(#1528) pumukli21 válasza zack (#1520) üzenetére

pumukli21
(csendes tag)

őő ebay.com!

(#1529) F-ECT$ válasza Lecs@ (#1526) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Átlag felhasználónak 16 GB simán okés.
Ezt mire alapozod :F

Nem fogok holmi sufni gsm boltokkal harcolni gari miatt.Sok dolgot olvasni a neten...
Így van: sok rossz, de ugyanakkor sok jó dolgot is lehet olvasni ezekről a boltokról.

Te nem véletlen gyári gari párti voltál eddig ? Hogy múlott ez el amúgy?
Személyesen ismeri a nerosokat :)

Dive ever, work never.

(#1530) pumukli21 válasza F-ECT$ (#1529) üzenetére

pumukli21
(csendes tag)

Protekciós :D

(#1531) Lecs@ válasza F-ECT$ (#1529) üzenetére

Lecs@
(addikt)

Több 100 000 Nexus 4 tulaj ? Sok 8 GB - os vágyik a 16 - ra. Csak egy példa a sokból :) Te sem vagy átlag felhasználó, mert szappanoperákat , filmeket nézel telefonon . Hidd el, a nagy többség, máshol filmezik. De vita off részemről , mert nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 9T Pro

(#1532) toto0569 válasza Lecs@ (#1531) üzenetére

toto0569
(addikt)

global LG G2 szeretik.

[ Szerkesztve ]

(#1533) Lecs@ válasza toto0569 (#1532) üzenetére

Lecs@
(addikt)

Ez mi ? Mit takarnak a számok ? ( ja közbe átírtad ) Én is szeretem, és meg is fogom venni, amikor veszit az értékéből, és a hirtelen első "mostkellazonnal" áradat elmúlik ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 9T Pro

(#1534) zack válasza bok92 (#1525) üzenetére

zack
(nagyúr)

Nem veszed észre, hogy te mindent túlzónak találsz? :F Jössz itt az off topikos megjegyzésekkel, a készletinfók közlése után, majd ezzel a baromsággal. Miért ne írnám le hogy hol vettem? :U Az aláírás mindenkinek a sajátja, ha zavar, az a magánügyed, de a kedvedért nem fogom megváltoztatni.

(#1532) toto0569

Global 25 millió? Aztaa! :Y

[ Szerkesztve ]

(#1535) Cosmograph válasza pumukli21 (#1527) üzenetére

Cosmograph
(tag)

Ne már.... ez biztos? :Y

(#1536) jooker82 válasza toto0569 (#1532) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Ez mit takar? mennyi fogyott eddig?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1537) Cosmograph válasza jooker82 (#1536) üzenetére

Cosmograph
(tag)

A lehetetlen :)

(#1538) toto0569 válasza jooker82 (#1536) üzenetére

toto0569
(addikt)

kb. :U :C

(#1539) jooker82 válasza Cosmograph (#1537) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Ezt kétlem,hogy 25 milla fogyott volna 1-2 hét alatt. Ez valóban lehetetlen. Valaki angolos forditsa már le,h mi az.

TOTO0569: az a beltéri kép PAZAR...Lőnel egy ugyanilyet sötétbe vakuval? Ugyanezt a képet :R .[link]

1538: Ez egy júliusi összesitett adat. :U

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1540) Lecs@ válasza jooker82 (#1539) üzenetére

Lecs@
(addikt)

Ugyanazt nem tudja, vagy max holnap ha újra van Antónia a tv - ben. :DDD

Xiaomi MI 9T Pro

(#1541) Gabesz11 válasza Lecs@ (#1540) üzenetére

Gabesz11
(tag)

:DDD

(#1542) toto0569 válasza jooker82 (#1539) üzenetére

toto0569
(addikt)

lámpa nélkül... és főleg Antónia nélkül...
szerintem ennyien beszélnek róla a világon.

[ Szerkesztve ]

(#1543) F-ECT$ válasza Lecs@ (#1531) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Több 100 000 Nexus 4 tulaj ? Sok 8 GB - os vágyik a 16 - ra.
Vagy még többre. Az N4 nem mai telefon, azóta volt már fejlődés, és amikor kijött, akkor sem volt épp sok a 8/16 Gb.

mert szappanoperákat , filmeket nézel telefonon
Kikérem magamnak :) Szappanoperát utoljára a '90-es évek végén néztem. De valóban: sorozatokat szoktam nézni, sőt olyan filmeket is, amik nem "érdemlik meg", hogy nyugodt körülmények között, otthon, nagyobb képernyőn lássam.

Egyébként ismerve az itthoni piacot biztos vagyok benne, hogy nagyságrendileg több 16-os modell fog fogyni, mint 32-es.

Dive ever, work never.

(#1544) jooker82 válasza toto0569 (#1542) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

még igy is jó.,a szinen meg tudsz erősiteni,ha naposra vagy felhősre állitod.
amúgy fasza a felszerelésed. :) :K

antóniát meg szerkeszd bele valahogy,mert anélkül nemis olyan jó. :D tátva maradt neki is a szája,ahogy a G2-őd meglátta.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1545) Lecs@ válasza F-ECT$ (#1543) üzenetére

Lecs@
(addikt)

Szerintem 75 % / 25 % 16 GB vs 32 GB. Itt derül ki, hogy a többség bőven beéri a 16 GB - vel. De mint ezt kibeszéltük már, kinek Sára, kinek Piri. Kinek mi az igénye, ki mire használja a készüléket.

Xiaomi MI 9T Pro

(#1546) F-ECT$ válasza jooker82 (#1536) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Nem. Ennyien beszélnek a G2-ről úgy, hogy ez lesz az új telefonjuk.

Dive ever, work never.

(#1547) toto0569 válasza jooker82 (#1544) üzenetére

toto0569
(addikt)

:R köszi...
Antóniát szerkeszteném...Blokkolnám... :D

(#1548) Lecs@ válasza jooker82 (#1544) üzenetére

Lecs@
(addikt)

A 2 sz kép Antóniával :R

[link]

Xiaomi MI 9T Pro

(#1549) jooker82 válasza Lecs@ (#1548) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Danke... :) Igy az igazán jó. Blokkolva lett. :K

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1550) jooker82 válasza zack (#1522) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Pár hete,vagy hónapja lett 2 év az LG mobilok garanciája,tehát még valóban új. Grat a telóhoz. :C
Majd az aksiról is irhatsz később,hogy birja.
Főleg úgy,hogy te az eddigi szinte legjobb telóról váltottatok erre egy másik fórumtárssal :)

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.