Hirdetés

2019. december 9., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1151) jilian válasza toto0569 (#1149) üzenetére

jilian
(őstag)

:R

Akkor asszem ezzel a részével is rendben vagyok...

https://hardverapro.hu/apro/3_db_alpenfohn_140mm_wing_boost_3_argb_pwm-ventila/friss.html

(#1152) akooos

akooos
(veterán)

OTG képes akkor ugye? Valaki kipróbálta esetleg már? :B

(#1153) jooker82

jooker82
(nagyúr)

kép
kép

Akoos: Igen OTG Képes,már próbálták.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1154) akooos válasza jooker82 (#1153) üzenetére

akooos
(veterán)

:R

Btw, ezek gyönyörű képek lettek :Y

(#1155) jilian

jilian
(őstag)

Árulja el valaki, mire jó ez a 60 fps?

Engem rohadtul zavar, hogy szaggat a kép.... :U

https://hardverapro.hu/apro/3_db_alpenfohn_140mm_wing_boost_3_argb_pwm-ventila/friss.html

(#1156) jooker82 válasza jilian (#1155) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

a youtube alapból nem is támogatja a 60 fps-t... :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1157) Xaels válasza jilian (#1155) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog (1)

Youtube-on nincs 60fps. Amit látsz az framedrop, de az lehet a YT konvertálásának a hibája is lehet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1158) zack

zack
(nagyúr)

Holnap elvileg én is csatlakozom, ha minden jól megy. :)

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#1159) joey04 válasza zack (#1158) üzenetére

joey04
(félisten)

nem úgy volt, hogy note 3 lesz a melód miatt?

[ Szerkesztve ]

(#1160) jooker82 válasza joey04 (#1159) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Néztem,hogy aksiban az sincs olyan jó,mint a G2.. Még az one max lehet befutó,de kétlem... :N

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1161) zack válasza joey04 (#1159) üzenetére

zack
(nagyúr)

De. Csak azóta sok minden változott. Pl. nem az a melóm lett ami akkor még tervben volt. :DDD
A másik, ami befolyásolt, hogy biztos nagyon jó a Note3, de nekem nem ér meg 200-220k-t. Nem csak a Note3, egyik sem. Part Nero-nál veszem a 32-es változatot 150k környékén.

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#1162) soldier2 válasza toto0569 (#1149) üzenetére

soldier2
(senior tag)

Csak egy kérdés. A wolfson chip nem a Snapdragon 800-as SOC-Al jön? Mintha ezt olvastam volna valahol.
Jooker: 8 órás kijelzőidőnél kell jobbat tudnia a G2-nek. A Z1-el is értem már el 9 órát. igaz a mindennapi használattal kevedebbet hoz. Az állandó nyomkodás meríti nagyon. És egyelőre még nyomkodom ezerrel :)

[ Szerkesztve ]

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#1163) jilian

jilian
(őstag)

Köszönöm a 60fps-ses útbaigazitást. :B

Szerintetek erre is kiadják a 4.4 KitKat - ot?

(#1164) soldier2 válasza jilian (#1163) üzenetére

soldier2
(senior tag)

Biztos. Az LG nagyon akar bizonyítani ezzel a telefonnal.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#1165) jooker82 válasza jilian (#1163) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

elvileg a sima g is megkapja,ugyhogy a g2,meg kell,hogy kapja.

soldier2: olvastam,hogy folyamatos videózással érted el és ott vélhetően nem 28% volt a kijelzőidő....
ezek a dolgok nagyon nem mindeggyek ám. :N

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1166) joey04 válasza jooker82 (#1165) üzenetére

joey04
(félisten)

meg a gsmarena teszthez azt nem lehet mérni amit ő csinált, mert ő auto fényerővel használta, a tesztekben meg érthetően fix 50%-on mérnek.

(#1167) F-ECT$ válasza jooker82 (#1121) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Hát ettől nem voltam elájulva :U

Dive ever, work never.

(#1168) F-ECT$ válasza jooker82 (#1160) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

75 több, mint 62, nem? :DDD

De legalább a #1153 képei tetszenek :)

Dive ever, work never.

(#1169) jooker82 válasza F-ECT$ (#1168) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Ha csak nézed a telefont no bekapcsolva,akkor több,de én használni is szoktam.. :K És pont a webrész,melyben a legtöbb telefon elvérzik,na a G2,abban a legjobb. :)
Itt egy másik,a németek nagyon dicsérik az aksit..

És a hozzá kapcsolódó statisztika... Mit lehet ebből leszűrni? mert én nem értem :U Hány napot ment?

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1170) dodicsaba

dodicsaba
(aktív tag)

g nél a simkártya csip része lefele vagy felfele áll a teloba? tud valaki egy gyors választ adni?

BlackBerry Passport

(#1171) jooker82 válasza dodicsaba (#1170) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

G-re,vagy G2-re gondolsz?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1172) dodicsaba válasza jooker82 (#1171) üzenetére

dodicsaba
(aktív tag)

sima g havernak eladtam nem tudja belerakni

BlackBerry Passport

(#1173) jooker82 válasza dodicsaba (#1172) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

megnéztem,igy kell beletenni,ahogy itt a képen,arany rész lefele és a kis levágott rész kifele.. de biztos,hogy micro sime van?? a kis tálca amúgy adja magát,nagyon nem is lehet eltéveszteni. :N

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1174) toto0569 válasza dodicsaba (#1172) üzenetére

toto0569
(addikt)

video

Dolgozni mentem - 10 perc múlva jövök...Nokia 3310

(#1175) Gyula88 válasza jooker82 (#1153) üzenetére

Gyula88
(tag)

Ezek a kepek G2-vel lettek love ?
Meg ilyen jo kepeket nem lattam tole teljes nagyitasnal... :C

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#1176) jooker82 válasza Gyula88 (#1175) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Igen G2-vel 16:9-be :K be is állitottam a laptopomon háttérnek, :) igen szép. :K

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1177) F-ECT$ válasza jooker82 (#1169) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Persze, jó a G2 akksija, de ezt írtad a Note 3-ról: "Néztem,hogy aksiban az sincs olyan jó,mint a G2..", ami azért nem teljesen igaz.

Mellesleg a Note 3 már nálam is kiesett, még a Nexus 5 kavarhat be, de ha abban tényleg 2.3 Ah akksi lesz csak, akkor marad a G2.

Dive ever, work never.

(#1178) dodicsaba

dodicsaba
(aktív tag)

Kösszi az infot.megoldódott a probléma. Holnap vesszem a G2 -tőt.Remélem nem bánom meg a cserét G-ről G2 -re.

BlackBerry Passport

(#1179) jooker82 válasza F-ECT$ (#1177) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Majd használat közben meg fogod tapasztalni,hogy a 11:22 az többet ér,mint a 75 H :K
Mellesleg az IPS 50%-on többet ér,mint az amoled ugyanennyin. ;)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1180) soldier2 válasza jooker82 (#1165) üzenetére

soldier2
(senior tag)

De nagyon nem 28%:-) Azt a részt nem vettem észre. Nekem még egy telefonnal sem sikerült a kijelző fogyasztást 50% alá vinnem. Ennek fényében viszont nagyon jó.
Joey20- igaz, hogy autó fényerőn volt de nappal nem viszi 50% alá a fényerőt. Viszont elképzelni nem tudom mi ette meg a Joker által linkelt telefonnál a fennmaradó 70% energiát.

[ Szerkesztve ]

(#1181) dodicsaba válasza jooker82 (#1179) üzenetére

dodicsaba
(aktív tag)

Szépen tisztán szol a g 2 hangszórója hívás közben? nem zizeg -recseg ilyesmire gondolok.Van olyan tiszta mint a sima g volt?

BlackBerry Passport

(#1182) soldier2 válasza soldier2 (#1180) üzenetére

soldier2
(senior tag)

Közben rájöttem hova lehetett 70% nafta. Valami erőforrásigényes játék biztos felfalta.

(#1183) q2w3

q2w3
(senior tag)

Ti melyik gsm boltból mertek vásárolni? 32est akarok, dobozost, mindennel. Lehetöleg olyan helyről ahova ha galiba van, akkor nyugodtan visszavihetem és nem egy még szarabb telefont kapok vissza. PartNero ról rosszat hallottam. XXLről valami? Nextelt említette valaki de ott még nincs is honlap szerint. GsmHOMEnál láttam még.

(#1184) soldier2 válasza Gyula88 (#1175) üzenetére

soldier2
(senior tag)

Jó képek, de valaki tegyen már fel olyt is ahol a cél távolabb van 2 méternél. Makróban erős a G2 ezt tudjuk;-)

(#1185) F-ECT$ válasza q2w3 (#1183) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Hát ezen még én is gondolkozok, de szerintem várok is még 1-2 hetet.

De pl ha itt lesz 48 hónapos konstrukcióban (amiből a 24 hónap gyári számít), akkor ez egy esélyes bolt.

Partnero: van 1-2 rossz írás róluk, de melyik boltról nincs? Mondjuk ott nem tudok gyári gariról.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1186) q2w3 válasza F-ECT$ (#1185) üzenetére

q2w3
(senior tag)

Én csak attól félek, hogy nem lesz gyári garanciás 32gbos, mert hogy hivatalosan csak 16ost hoznak.
De reméljük a legjobbakat.

(#1187) feelurself

feelurself
(aktív tag)

Nalam is eselyes nagyon a telo, de valaki felvilagositana hogy mukodik ez a radugom a pendriveot cimu dolog? Mivel dugom ra, ha ra van dugva tudok-e kozvetlenul pl zenet lejatszani vagy fimet nezni rola(masolgatas nelkul), stb.

[ Szerkesztve ]

(#1188) F-ECT$ válasza feelurself (#1187) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Simán rádugod ilyennel. Talán másolni sem kell.

Dive ever, work never.

(#1189) feelurself

feelurself
(aktív tag)

:) itt eleg sokminden talalhato,talan a micro usb-s otg kabel lesz az(?).
Az a talan jo lenne, ha elbillenne az igen vagy a nem fele, mert nem mindegy, hogy a pendriveon levo filmet le tudom-e anelkul jatszani hogy ramasolnam a telefonra, vagy sem :U

F-ECT: neharagudj, valasznak szantam csak felrenyomtam.

[ Szerkesztve ]

(#1190) jooker82 válasza dodicsaba (#1181) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

nekem még ninxs ilyen,de nem panaszkodnak rá,az itteniek :N
valaki linkelt tegnap gyári garisat 150 körül...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1191) Lecs@ válasza q2w3 (#1183) üzenetére

Lecs@
(addikt)

Partnerorol sajna nekem is negativ tapasztalataim vannak. Gond volt egy készülékkel, megkerestem az üzletet....2x3 méter. Egy sufni. Bent ült egy nagy darab kopasz bőrjackis csávó a pult mögött, alig fért el ! Köszönés semmi. Na franko... Mondjam el a gondomat. A lényeg keresgélek jó árban 16 verzát.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 9T Pro

(#1192) FragMaster válasza jooker82 (#1100) üzenetére

FragMaster
(addikt)

Szerintem az értelemszerű, hogy a már legyártott 'régi' modelleket utólag nem bírálják felül.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1193) csubííí

csubííí
(tag)

A német Media Markt-ban már kapható (16GB-os) jóval olcsóbb mint nálunk a Media Markt-ban,hivatalos forgalmazásról beszélek és nem sufni GSM boltokról. [link]Ha ráklikkelünk és felnagyítjuk a képet nagyon jól látható,hogy a hátlap nem fényes anyagból van és recés kivitelű. Ezt a verziót ígérte az LG Magyarország hivatalosan számunkra is. Ez már sokkal jobb a fényesnél,nem gyűjti az ujjlenyomatokat és nem csúszik annyira. Ja és ott is 24 hó gyártói garancia van rá!

[ Szerkesztve ]

(#1194) FragMaster válasza csubííí (#1193) üzenetére

FragMaster
(addikt)

Recés az összes, csak nem matt. Ezek amúgy a legelső kikerült sajtóképek a MM-nél (ugyan így a hazainál is).

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1195) Gabesz11 válasza FragMaster (#1194) üzenetére

Gabesz11
(tag)

Hat az en feheremnek sima a hatulja csak ugy nez ki mint ha reces lenne

[ Szerkesztve ]

(#1196) csubííí válasza Gabesz11 (#1195) üzenetére

csubííí
(tag)

Igen,és a fekete is ugyanolyan sima. Mármint a nem hivatalos forgalmazásúaknak,mert ezeket nem nekünk szánták.

[ Szerkesztve ]

(#1197) Gabesz11 válasza csubííí (#1196) üzenetére

Gabesz11
(tag)

Akkor mindegyik csuszos :D

(#1198) FragMaster válasza csubííí (#1196) üzenetére

FragMaster
(addikt)

Fura, tesztekben úgy töri a fényt a minta, hogy egyáltalán nem tűnt simának [link]
Lehet, hogy ez az ázsiai piacra szánt darabok sajátja, és ami hivatalosan ide jön már olyan lesz mint a korai sajtóképeken (amiket a MM hirdetéseknél is használnak)?

(#1199) csubííí válasza FragMaster (#1198) üzenetére

csubííí
(tag)

Bízok benne,hogy amik ide jönnek (hivatalosan) azok az LG ígérete szerint a már említett recés és matt hátlaposak lesznek.

(#1200) schferenc77

schferenc77
(aktív tag)

Ma reggel kérdeztem, a Pólusban a MM-ban ki van már rakva, gyári garis (az LG 2 év garit ad rá, megkérdeztem). 187eFt. 2db van, a fekete demó, a fehér dobozos. Végre meg lehet tapizni :-)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.