Hirdetés

2019. december 16., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1851) Mosquito34 válasza zack (#1849) üzenetére

Mosquito34
(senior tag)

Ne már ennyi 007-es ügynök lenne a világban.. :U :D De ha Google-zól akkor jó pár hasonló hírt találsz az S5-ről. A pr és a marketing nagy úr,ez tény. De téged is meggyőzött,hogy váltsál G2-re. :K

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#1852) zack válasza Mosquito34 (#1851) üzenetére

zack
(nagyúr)

Engem? Biztos nem. Főleg HTC One után. Cserélni akartam, mert. Volt 1db pixel hibám, és a keret is megkopott. Így jött képbe az eladás, nem a G2 miatt.
Nagyon nem volt más opció. Ha valaki pedig nem hisz a marketing maszlagnak, az én vagyok.

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#1853) q2w3

q2w3
(senior tag)

Hát én itthon még semmi marketingel nem találkoztam a G2 kapcsán, csak 1-2 külföldit láttam. Mégis állandóan üresek a készletek kis hazánkban, ez csak jelent valamit :D

(#1854) F-ECT$ válasza q2w3 (#1853) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Ja, pl azt, hogy keveset hoztak még be :)

Dive ever, work never.

(#1855) zack válasza F-ECT$ (#1854) üzenetére

zack
(nagyúr)

Ez igen relatív. Ha valami kelendő, akkor a sok is lehet kevés nem? :)

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#1856) Kunsztler

Kunsztler
(senior tag)

Valaki írta Drop Testre lenne kíváncsi hát most rakták fel pár órája a videót :)

Nexus 5

(#1857) F-ECT$ válasza zack (#1855) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Persze, de nem hiszem, hogy jelenleg 1000-nél több lenne az országban. A kérdés, hogy a hivatalos forgalmazás megindulásakor is lesznek-e készlethiányok.

Dive ever, work never.

(#1858) zoleeno1 válasza Kunsztler (#1856) üzenetére

zoleeno1
(addikt)

hát nem szerepelt valami jól :) bár ezek a droptesztek marhaságok, 2x ugyanúgy, ugyanabban a szögben egy telefon sem fog leesni, így meg kb értelmetlen :)

OnePlus 7T Pro 8/256 Haze Blue; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1859) akooos

akooos
(veterán)

Hátha valakit érdekel:
"Slim armor" tok. Szerintem baromi jól néz ki!

Más kérdés: vezeték nélküli töltés ?! Egyik xda topikban azt írkálják, hogy a Nokia vezeték nélküli töltőjével működik. Csak én vagyok alultájékozott? :D

[ Szerkesztve ]

(#1860) akooos

akooos
(veterán)

Nem tudom már szerkeszteni a hsz-t :))

Micro SD olvasó Micro USB csatival. Aki kevesli a helyet :P

(#1861) akooos válasza akooos (#1859) üzenetére

akooos
(veterán)

Sorry, csak a Verizon Wireless által kiadott. Sry a sok hsz miatt is :D

(#1862) Kunsztler válasza akooos (#1861) üzenetére

Kunsztler
(senior tag)

Nyomasd amit linkelni akartál ! :D

Nexus 5

(#1863) zack válasza akooos (#1860) üzenetére

zack
(nagyúr)

Jó hogy írod. Megnézem működik e az OTG kábelem. :)

Valaki tett már fel TWRP-t illetve CWM-et?

(#1864) Kunsztler válasza zack (#1863) üzenetére

Kunsztler
(senior tag)

Tuti ,hogy működik ! :)

Nexus 5

(#1865) akooos válasza Kunsztler (#1862) üzenetére

akooos
(veterán)

Ezt láttam : xda , de sajnos csak a Verizon által kiadottakban van benne. Nem értem mondjuk, hogy miért csúnyították el Verizonék :D

(#1866) zack

zack
(nagyúr)

Fent van a TWRP. Jöhetnek a főzelékek. ;]

Van már D802-re főzött, de csak English... :F

Azt nem tudjátok, hogy az update hogy fog működni? Ez az első Androidos LG-m. Mivel ez HKG, ha frissítek, nem fog elszállni a magyar nyelv? :U Van lehetőség a régiót valahogy buherálni? Gondolom ha HKG régióra jön új szoftver, akkor azt megkapom én is...Csak kérdés hogy magyar marad e.

Találtam egy hibát a ROM-ban. Ez a képernyőt nézd és nem kapcsol le fícsör nem müxik. Látja az arcomat mert felvillan az ikon, de ugyanúgy lekapcsol a kijelző, mintha nem lenne bekapcsolva.

(#1867) zoleeno1 válasza zack (#1866) üzenetére

zoleeno1
(addikt)

Mert egy sötét szobában vagy, rossz fényviszonyok között gondolom. Ez sosem működött jól, csak megfelelő, jól megvilágított helyeken, vagy nappal.

(#1868) zack válasza zoleeno1 (#1867) üzenetére

zack
(nagyúr)

Ezt tudom ám én is. :U

(#1869) zoleeno1 válasza zack (#1868) üzenetére

zoleeno1
(addikt)

Csak, mivel éjjel kettő előtt írtad, gondoltam most vetted észre, also ez jelenleg nem hiba, csak akkor, ha holnap, nappal is ezt csinálja :U Ha úgy nézzük nem működik jól, de akkor az összes többi gyártónál se.

(#1870) Kunsztler válasza zack (#1868) üzenetére

Kunsztler
(senior tag)

Megvagy elégedve a telefonnal vagy már jár az agyad a Noton ?:D

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#1871) zack válasza zoleeno1 (#1869) üzenetére

zack
(nagyúr)

Nem értem miért rugózol ezen, amikor leírtam, hogy tisztában vagyok ezzel. Gondolod hogy akkor beírom?
Látom nem esett le, hogy azt írtam "ezt én is tudom". Akkor leírom, hátha így megérted. Nem működik az intelligens képernyő! Fényben sem! Az ikon ott van, de lekapcsol a kijelző. ezt is írtam, amiből rájöhettél volna, hogy fényben lett tesztelve. Ugyanis a többi modellnél a félhomályban való nem működés azért van, mert az érzékelő nem érzékeli a szemet, ergo ilyenkor az ikon se villan fel. :U

(#1870) Kunsztler

Jó a telefon, de a szoftvernek még itt is ki kell forrnia.

Azt nem tudjátok hogy a videókon levő nav bar-t hogy lehet eltüntetősre megcsinálni? Mert sok olyan videót láttam, hogy csak egy vékony csík van, és lentről húzza fel...

[ Szerkesztve ]

(#1872) zack

zack
(nagyúr)

Megtaláltam: GMD Auto Hide Soft Keys

Root kell hozzá!

Azt nem találtam meg benne, hogy a gombokat hogy lehet testre szabni. Jó lenne a 4db gomb 3db helyett. :U
Megvette esetleg már valaki?

(#1873) zoleeno1 válasza zack (#1871) üzenetére

zoleeno1
(addikt)

Nem rugóztam rajta, te kaptad fel a vizet, én meg ezt nem értem... Annyit írtál éjszaka, hogy találtad ezt a hibát, azt egy szóval sem mondtad sehol, hogy fényben is tesztelted. Szal attól még, hogy úgy cserélgeted a telefonjaidat, mint más az alsó gatyát, kicsit sem biztos, hogy fikarcnyit is konyítasz hozzájuk, esetlegesen még egy ilyen alapvető fícsörhöz sem. Én tök normális hangnemben jegyeztem meg a dolgot, te kezdtél el (megint) felsőbbrendűsködni... részemről téma lezárva, csatlakozom ahhoz a népes táborhoz, akik nem foglalkoznak a (legtöbbször ellentmondásos és légből kapott) hszeiddel.

A többi G2 tulajt kérdezném, hogy valóban nem működik ez a fícsör nálatok se?

[ Szerkesztve ]

(#1874) pumukli21 válasza Dondenis (#1807) üzenetére

pumukli21
(csendes tag)

Marha brutál! :DD

(#1875) Gyula88

Gyula88
(tag)

Ahogy egyre jobban tetszik ez a telefon vele egyenesen aranyosan ez a forum is :-)!
Orulok h egyre tobb g2 tulaj van, az mindenkinek jo ha olvas tapasztalatokat...
En meg par hetet varok hatha esik az ara de egyre valoszinutlenebb h N 5 el fog teriteni a vasartol...

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#1876) No.01 válasza Gyula88 (#1875) üzenetére

No.01
(őstag)

Azert varjuk ki a veget... en is es meg szerintem joparan meg rajtam kivul is varunk az N5 bejelentesere. En szemely szerint az elso tesztekre is. Ha akksiban jo lesz es hozza a Nexusokra jellemzo alacsony(abb) arcedulat akkor inkabb azt veszem. Ha nem akkro marad a G2. addig is van ideje az LG-nek javitani az SW-t ill csokkenhet az ar is.

Mellesleg a dusseldorfi Mediamarktban elfogyott a keszlet meg a megerkezes napjan ~70db 489EUR-t adtak.
Volt feher es fekete is, de csak 16-os.

[ Szerkesztve ]

(#1877) jilian

jilian
(őstag)

Mennyi idő alatt tölt fel a telefon, kb. ~10% - ròl fullra?

https://hardverapro.hu/apro/3_db_alpenfohn_140mm_wing_boost_3_argb_pwm-ventila/friss.html

(#1878) ferrari1

ferrari1
(őstag)

Aki keres egy magyar garanciásat, apróban talál egyet :B

(#1879) ferrari1 válasza zack (#1871) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Nekem hibátlanul működik.

(#1880) migabi24 válasza ferrari1 (#1878) üzenetére

migabi24
(veterán)

Miért???????

(#1881) ferrari1 válasza migabi24 (#1880) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Kevés az a kb. 16-os verzió, kell a 32.

[ Szerkesztve ]

(#1882) jooker82 válasza zack (#1866) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Simán frissited otán,vagy a lg-s progival,vagy kdz-n.. Ez utóbbinál van lehetőséged eus romot feltenni.De feltételezem,hogy ugyanaz lesz a végeredmény. Magyar nyelv megmarad mindnél.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1883) toto0569 válasza jooker82 (#1882) üzenetére

toto0569
(addikt)

A KDZ az egyforma minden tipusnàl,vagy van külön G2-nek?

Dolgozni mentem - 10 perc múlva jövök...Nokia 3310

(#1884) jooker82 válasza toto0569 (#1883) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

maga a program az egyforma. Bár itt még konkrétan nem tudom hogy kell beállitani,de szerintem egyezik a sima G-vel.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1885) ferrari1 válasza toto0569 (#1883) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Tulajdonképpen majdnem ugyanaz. [link]

Mégsem adom el egyenlőre :B A kevésbé fontos dolgokat egy kulcstartóra rakom pendrive-on. Megpróbálom úgy, hátha bejön ez a dolog.

Más: Itt csak a 10A van fent nekem meg a 10B van a telefonon. Ennyire késne az az oldal a feltöltésekkel?

[ Szerkesztve ]

(#1886) migabi24 válasza ferrari1 (#1881) üzenetére

migabi24
(veterán)

Már megijedtem, hogy valami gáz van a telóval

(#1887) Econ válasza ferrari1 (#1878) üzenetére

Econ
(őstag)

"Aki keres egy magyar garanciásat, apróban talál egyet :B"

Nocsak, mi történt? A gyengébb képek miatt?

A legjobb fényképezőgépek 200e alatt (árak, objektívek, főbb jellemzők tényszerűen és részletesen): https://sites.google.com/site/milcrendszer/

(#1888) ferrari1 válasza migabi24 (#1886) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Nem semmi gáz nincs vele, sőt...

Econ: Az enyém 16-os. Tárhely problémám van csak, de előbb írtam alternatív megoldást rá :)

(#1889) toto0569 válasza ferrari1 (#1885) üzenetére

toto0569
(addikt)

Köszi nektek.Még nem is néztem,csak arra gondoltam,hogy mi lenne ha felraknàm az Europe romot...

Dolgozni mentem - 10 perc múlva jövök...Nokia 3310

(#1890) jooker82 válasza Econ (#1887) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Olvashatnál is mielőtt trollkodni jössz. :U

Inkább ezt nézegesd. És ez az LG G első szoftvere még,az S4- meg már kiforrott.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1891) csubííí válasza ferrari1 (#1878) üzenetére

csubííí
(tag)

A Media Markt-ban is kapni már kis hazánkban hivatalosan,2 év gyártói garanciával. [link]

(#1892) jooker82 válasza csubííí (#1891) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Kérdés,hogy megér e + 30 E ft felárat a gsm boltokhoz képest. Ráadásul az MM csak 16 gb-ost ad.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1893) csubííí válasza jooker82 (#1892) üzenetére

csubííí
(tag)

Hát mivel 2év gyártói gari van rá szerintem igen,ilyen összegű készüléknél ez is fontos. A GSM boltokban a legtöbb helyen csak 1év gari van ,ráadásul ha 1 ha 2 mindegyik csak bolti gari,oda lehet csak vinni (juttatni) javításra,aztán lesz ami lesz. Hát én ebből nem kérek,sem a rövid gari időből sem a "sufni" javításból. Inkább fizetek egy kicsivel többet,és akkor a készülékem is hivatalos forgalmazásból való és a garancia idő és az esetleges javítás is megfelelő hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#1894) jooker82 válasza csubííí (#1893) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

amúgy én hamarabb rendelném külföldről 32 gigával 150-ért,mintsem a médiából megvegyem.180-ért

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1895) ferrari1 válasza csubííí (#1893) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Az enyém is GSM boltból való és 2 év LG garis, 27%-os áfás számlás és 160e. volt. A kép alapján eléggé hivatalos forrásból van ez is. A MM szerintem is nagyon drága.

[ Szerkesztve ]

(#1896) jacis

jacis
(veterán)

Expansys-nál is 2 év gyári gari jár hozzá?

Samsung Galaxy S10+

(#1897) jooker82 válasza jacis (#1896) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

már most vélhetően annyi.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1898) csubííí válasza jooker82 (#1894) üzenetére

csubííí
(tag)

Ez érthető,csak még rájönne a szállítási díj is,igaz talán nem valami sok,meg ha kicsomagoláskor azt látom,hogy sérült vagy nem működik....ezt nem is részletezném mi lenne akkor. Ha netán javításra kerülne a sor nekem kell saját költségemen eljuttatni a szervizbe,ami megint csak költség,Pesttől a szerviztől messze lakom. Ha a Media-ban veszem (ami közel van) csak beviszem aztán leadom ott,aztán kész. Mondjuk ha a Német Medi-ból rendelném ha lehetséges lenne (erre várok válaszokat) akkor azt elfogadja az itteni Media garanciális javításra. A kicsomagoláskor az esetleges problémák még ebben az esetben is fennállnának.

(#1899) csubííí válasza ferrari1 (#1895) üzenetére

csubííí
(tag)

Hivatalosan még csak pár napja kapni nálunk,tudomásom szerint még azt is csak a Media-ban,akkor nem értem vagy csak lemaradtam valamiről. Egyébként hol vetted?

(#1900) Econ válasza jooker82 (#1890) üzenetére

Econ
(őstag)

Ezt a zöldséget felejtsd el. :N A kolléga írta pár napja, hogy az S4-énél gyengébbek a képek, ezért kérdeztem rá. Talán az lehet a különbség, hogy rosszabb fényviszonyok között az S4 magasabb ISO-t és rövidebb záridőket használ (a G2 pedig úgy tűnik, fordítva), ez az tripoddal készült képeknél gyengébb, a kézből készült fotóknál általában jobb képminőséget ad. A szokásos FB-méretű képeken pedig kb. mindegy is.

(#1888) ferrari1

Köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

A legjobb fényképezőgépek 200e alatt (árak, objektívek, főbb jellemzők tényszerűen és részletesen): https://sites.google.com/site/milcrendszer/

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.