Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) tzsolesz válasza ferrari1 (#1595) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

(#1602) ferrari1 válasza k5.20 (#1599) üzenetére


ferrari1
őstag

Eddig egyetlen ledes telefonnál nem kellett külön beállítani a gmail-re érkezett leveleknél a villogást. Alapból jelzett mindegyik. Namost a G2 nem jelez ( nekem nem ) csak akkor, ha a gyárira állítod be a fiókokat. Majd mások is megsasolják ezután, bízok benne.

tzsolesz: Köszönöm, ismerem, de eddig ehhez nem kellett külön program. Nem zavar annyira csak meglepődtem. Úgy értettem, hogy a gyári beállítások között nem találtam megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#1603) Gabesz11 válasza k5.20 (#1600) üzenetére


Gabesz11
tag

Nem jol tettem fel a kérdédt. Ha wifin van átjapcsoljon sima gsm hálozatra. Olyan progi létezik?

(#1604) jooker82 válasza ferrari1 (#1597) üzenetére


jooker82
nagyúr

gmailt a gyárit használod? a cimkeértesitések bevan pipálva a gmailbe?

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1605) ferrari1 válasza jooker82 (#1604) üzenetére


ferrari1
őstag

Igen, azt.

(#1606) jooker82 válasza ferrari1 (#1605) üzenetére


jooker82
nagyúr

a cimkeértesitések bevan pipálva a gmailbe?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1607) k5.20 válasza Gabesz11 (#1603) üzenetére


k5.20
senior tag

Szerintem erre csak a kapcsoló a megoldás, mert a wifit mindig előnyben részesíti, ha az egyszer bekapcsolt állapotban van. Csak akkor fog mobiladatra váltani, ha elhagyod a beállított wifi-hálózatodat.

(#1608) ferrari1 válasza jooker82 (#1606) üzenetére


ferrari1
őstag

Természetesen igen.

(#1609) jooker82 válasza ferrari1 (#1608) üzenetére


jooker82
nagyúr

és a nem fogadott ceallainformációs üzenetekre mit reagál?

nekem van olyan is,hogy led használata értesitéshez..és itt minden alkalmazás benne van.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1610) schferenc77


schferenc77
aktív tag

Sziasztok!

Samsung Note2-ön működik szépen a hangfelismerés a navigációnál (Google Maps). Ez alap Android feature, vagy csak Samu-ra jellemző? G2-őt szeretnék venni, ezért érdekel, hogy elérhető-e rá ez?

(#1611) ferrari1 válasza jooker82 (#1609) üzenetére


ferrari1
őstag

Semmit, a helyzet ugyanaz. Ennél az van amit linkeltem, plusz van még a hátoldali ledre 3 opció. Egyik sem a gmail.

(#1612) F-ECT$ válasza ferrari1 (#1595) üzenetére


F-ECT$
titán

próbából Real Racing játék kb 20 perc
Ha legközelebb próbálod, akkor írd meg pls, hogy hány percet játszottál pontosan, és ezalatt hány %-ot merült az akksi. Köszi!

Dive ever, work never.

(#1613) k5.20 válasza ferrari1 (#1611) üzenetére


k5.20
senior tag

Azért remélem nem két különböző szoft van a vasakon... :B
Tudom hülyeség: restart?

[ Szerkesztve ]

(#1614) ferrari1 válasza k5.20 (#1613) üzenetére


ferrari1
őstag

D80210b-EUR-XX van az enyémen. HUN régiókódos a telefon.

F-ECT$:Ok. Ráérek most, kipróbálom

[ Szerkesztve ]

(#1615) F-ECT$ válasza Gabesz11 (#1603) üzenetére


F-ECT$
titán

Llama, ez lehet tudja, de már rég használtam.

Dive ever, work never.

(#1616) soldier2 válasza akooos (#1571) üzenetére


soldier2
őstag

Az tuti, hogy kamu. 4.3 esetleg.
Zack - messziről jött ember azt mond amit akar. Én még nem találkozttam olyan Z1 tulajjal aki panaszkodott volna annál is inkább mert az általad említett tulajdonságokat látja máűr vásárlás előtt és nem veszi meg ha fontosak neki. sebességgel, és egyéb dolgokkal meg nincs gond ugyebár, és mépg senki nem gondolkodik azon, hogy cserélni kéne launchert, custom rom meg stb. Egyszerűen úgy elégedettek a készülékkel ahogy van.

[ Szerkesztve ]

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#1617) schferenc77 válasza soldier2 (#1616) üzenetére


schferenc77
aktív tag

Már miért lenne kamu? Az LG nagyot fejlődött az utóbbi 1-2 évben, látszik, beleadnak mindent. Mivel a Nexus 5 is náluk készül, simán el tudom képzelni, hogy a csúcstelóiknak megadják a legfrissebb sw-t. Ezzel végre sw frissítés terén is oda tudnának vágni a Samunak.

(#1618) jooker82 válasza schferenc77 (#1617) üzenetére


jooker82
nagyúr

De nem októberbe fog jönni,ez szerintem biztos....Még ha sietnek is november lesz belőle.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1619) Lecs@ válasza F-ECT$ (#1612) üzenetére


Lecs@
addikt

És az sem mindegy ugyebár, hogy milyen fényerőn, hányas hangerőn , mi fut még a háttérbe mellette, és melyik pályákon játszott.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#1620) jooker82 válasza ferrari1 (#1614) üzenetére


jooker82
nagyúr

[link]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1621) ferrari1 válasza F-ECT$ (#1612) üzenetére


ferrari1
őstag

36 perc lett belőle. 47%-ról 33%-ra esett az akksi ez idő alatt. Ablak mellett, automata fényerőn és közben minden más ment: wifi, email szinkron stb...

(#1622) soldier2 válasza schferenc77 (#1617) üzenetére


soldier2
őstag

Bocsánat. Ha megnézed mire írtam, hogy kamu az a Z1 KitKat frissítés volt :D (azt pedig már az Xperiblogon cáfolta a Sony hivatalosan is) Mellesleg a G2 KitKatról is az a véleményem :K

[ Szerkesztve ]

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#1623) ferrari1 válasza jooker82 (#1620) üzenetére


ferrari1
őstag

Csak megerősíteni tudom az XDA-s híreket. Egyenlőre külső alkalmazásal sem lehet munkára fogni az értesítő ledet a gmail-nél. Sem a Light Flow sem a Light Manager nem működik.

(#1624) Lecs@ válasza ferrari1 (#1623) üzenetére


Lecs@
addikt

Elégedett vagy amúgy még ? Manokaki eltűnt...Eladta vajon ?

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#1625) F-ECT$ válasza ferrari1 (#1621) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez combos, akkor akár 4-5 óra játék is össze tud vele jönni :)

Dive ever, work never.

(#1626) Endr00 válasza ferrari1 (#1623) üzenetére


Endr00
aktív tag

Az imént linkelt XDA-s fórum utolsó hozzászólása:

"alright, this is what I do to get mine to work.

Download Light Manager. Make sure operating mode is set to normal. Then just to test the LED settings change the missed call of any normal notifications to a color of your choice. Then under the same menu where you changed the color hit Test. Once you hit test a pop up menu shows up. Says something about screen off or something. Well don't click anything. Just hit the power button on your G2 and turn the screen off. wait 3 seconds and you should see the notification blink the color you just picked. now turn the phone on, click ok and click Restart light manager.

Now for Gmail, or other apps to blink custom colors you need to uncheck the notifications from normal system settings. go to settings - display - Notification led. Don't click the on.off switch, click the words Notification LED. Then uncheck Missed call, meissed messages and missed Emails. well, all of this fixes mine. I have Customs LED set and it works fine.

Hope this helps"

Ez sem működik?

Samsung Galaxy S23

(#1627) dodicsaba válasza Lecs@ (#1624) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Te vettél g2-őt? Látom csikol a gondolat.

BlackBerry Passport

(#1628) ferrari1 válasza Lecs@ (#1624) üzenetére


ferrari1
őstag

Olyan kettős érzés van bennem. Vannak benne finomságok és vannak bosszantó kis hibák. Üzemidő remek, SW stabil eddig, gyors, akadásmentes, kijelző pazar, beszédhang minősége kristálytiszta. BT kapcsolat is szuper, nincs késés mint a sima G-nél, összeszerelés a műanyag ellenére szintén nagyon rendben van. A hátoldalon lévő gombok nekem kényelmesek, de szokni kell őket. Elsőre kerestem oldalt pedig tudtam, hogy hátul van. Másodikra is oldalt tapogattam :B Kamerája elmarad az S4-től, bízom benne javítani fognak rajta, és az előbb kitárgyalt led értesítés amit nem tudok hova tenni :F Miért nem voltak képesek megoldani?

Mindezek ellenére elmondhatom, hogy a legjobb telefonom ami eddig volt, pedig volt mindegyik nagyágyú a Note szérián és a Z1-en kívül.

(#1629) pit450 válasza ferrari1 (#1628) üzenetére


pit450
aktív tag

S4 kameraja miben jobb?

(#1630) Lecs@ válasza dodicsaba (#1627) üzenetére


Lecs@
addikt

Még gondolkodóban a dolog egyenlőre. Nem tudom kihasználok-e egy telót 150 k értékben.

Ferrari : én ahogy olvagatok, S4 az S3 szintet sem hozza kamera ügyileg. Akkor G2 tényleg nem ok ? :(

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#1631) dodicsaba válasza Lecs@ (#1630) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Ja ja. Lesz olcsobb is. Van egy jo kis g nálam barátnőmnek vettem de nem kell neki-kicsit sajnálom eladni. G2 jobb picit de 2 szer nem ahogy az ára most van.

BlackBerry Passport

(#1632) ferrari1 válasza pit450 (#1629) üzenetére


ferrari1
őstag

Mindenben, de legfőképp a vonalélességben.

Lecs@: Az S3-mal talán egyenértékű, S4-nél egyértelműen gyengébb. [link]

(#1633) manokaki válasza Lecs@ (#1624) üzenetére


manokaki
őstag

Még megvan de gondolkodok rajta , de nen azért mert gond van vele , remek telefon !!

(#1634) Lecs@ válasza manokaki (#1633) üzenetére


Lecs@
addikt

Ha eladod mi lenne a következő ? Azt írtad eddigi legjobb. Note3 ?

512 GB

(#1635) zoleeno1 válasza Lecs@ (#1634) üzenetére


zoleeno1
addikt

Bár nem fogtam a kezemben még egyiket se, de szerintem jelenleg csak az lehet partyban vele :K
Note mellett szól (nálam legalábbis) az S-pen, a hozzá tartozó fícsőrök, amik nagyon jók szerintem, valamint a nyitott bootloader. Csak az ára... az horror az én pénztárcámnak. Bár én csak jövő év elején jutok el oda anyagilag, hogy cserélem az S2-t, de az ár miatt valszeg nekem is a G2 lesz...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1636) k5.20 válasza zoleeno1 (#1635) üzenetére


k5.20
senior tag

Hát a KNOX miatt (amire egyelőre nincs megoldás) azt hiszem a romolgatós népek majd lépnek a Samuról, hiába a sokféle erény.

(#1637) zack


zack
nagyúr

Ezt láttátok? Hatalmas. Snapdragon 800 reklám

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1638) atike válasza zack (#1637) üzenetére


atike
nagyúr

Kegyetlenül jó! :C :R

(#1639) ferrari1 válasza zack (#1637) üzenetére


ferrari1
őstag

Óriási lájk :DD

(#1640) zoleeno1 válasza k5.20 (#1636) üzenetére


zoleeno1
addikt

na igen, abban bízom, hogy lesz rá :)

(#1637) zack: hehe, ez tényleg jó. Mint valami game of thrones reklám :DDD

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1641) No.01 válasza zack (#1637) üzenetére


No.01
őstag

Ez nagyon nagy! :D

Ez a LED hiba viszont most nagyon felbosszantott. Egy ilyen alapveto problemanak azert nem szabadna megtortennie... Kulso programot meg mi a fenenek hasznalnek. Ez alap. remeljuk orvosoljak es nem hiszik, h ez igy rendben van :U

[ Szerkesztve ]

(#1642) zack


zack
nagyúr

Amikor megláttam a reklámot libabőrös lettem. Profi munka. :K

Gmail témához annyit fűznék hozzá, hogy nekem jön értesítés, és működik a LED is. Kéken pulzál ha új email jött.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1643) ferrari1 válasza zack (#1642) üzenetére


ferrari1
őstag

És azt hogyan csináltad? Gyári gmail alkalmazás jelez vagy a saját LG email app? A saját email nekem is de a gmail nem. Milyen SW van rajta? Reggel óta ezzel küzdök és semmi.

[ Szerkesztve ]

(#1644) tzsolesz válasza No.01 (#1641) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Gondolom akkor van vele baja, ha több fiókot is beállít. A gmail-ra jön értesítés.

szerk: Akkor fordítva, bocs. :B

[ Szerkesztve ]

(#1645) zack válasza ferrari1 (#1643) üzenetére


zack
nagyúr

A gyári Gmail app. Semmit se állítottam be. Csak az elején az Account-nál megadtam a regisztrált fiókomat.
LG app-ját nem állítottam be.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1646) ferrari1 válasza zack (#1645) üzenetére


ferrari1
őstag

Akkor nem értem :W Így tettem én is. Milyen SW van rajta?

(#1647) zack válasza ferrari1 (#1646) üzenetére


zack
nagyúr

D802210b-HKG-XX

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1648) jooker82 válasza zack (#1647) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez hongkongi.. átalakitós töltőt kaptál?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1649) zack válasza jooker82 (#1648) üzenetére


zack
nagyúr

Ja.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1650) tzsolesz válasza jooker82 (#1648) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Igen,csak nehogy ebből fakadó legyen a sok eltérő kamerateszt.
Sok külföldi fórumon a legjobbnak hozták ki. Néhol "csak" a legjobban közé sorolják. Van ahol ugye pedig lehúzták. :B

Úgy néz ki szoftveres eltérés van bőven.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.