Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) migabi24


migabi24
nagyúr

Na most ment el a kollegám, fehér tés készüléket vett, nekem one van, egész délután teszteltünk, sajnos nem ájultam el mint ahogy vártam, kegyetlenül recsegett a hátlap vissza is viszi megpróbálja kicseréltetni, hátha csak kifogta, kijelzőtől többet vártam, nem tudom miért talán mert aki one-ról váltott azt írta jobb, ugyanolyan a 2 kijelző minőségre színek megjelenítésébe, fényerőbe a one kicsit erősebb, napfénybe jobban látszik, hangszóróba nagyon gyenge szerintem a G2 még az S4 is szebben szólt nem hogy a one, gyorsnak gyors, kamerát is teszteltük azt hittem agyonveri a one-t itt van 2 tesztkép G2 One nekem marad a one egyenlőre, pedig nagyon rákészültem ;)

(#2602) aszamóca válasza zack (#2600) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Hagyd már abba, a jó isten áldjon meg! :R

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#2603) Eli577 válasza adequate_cou (#2589) üzenetére


Eli577
senior tag

Persze, hibas a keszulek....akkor kerul eloszor bekapcsolasra amikor atveszi az ember, a szolgaltatonal nem nezegetik meg a keszulekeket, hogy jok-e. Vagy elcsesztek valamit es nem volt raktaron, vagy felreraktak valami ismerosnek.

(#2604) Lecs@ válasza migabi24 (#2601) üzenetére


Lecs@
addikt

Tehát akkor kijelzőben a One-t jobbnak találtad? Fényerő is erősebbnek látszott? Az S4 hangszórója az nem annyira jó.Hogy teszteltétek amúgy? Köszi előre is válaszod :R

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#2605) zack válasza jacis (#2429) üzenetére


zack
nagyúr

Lecseréltem a tokomat én is. :) Elmentem személyesen, és lett fekete, ami jó volt méretben. Ez 5k volt, de belül finomabb az anyaghasználat mint a világos barnában. Megnéztem mind a kettőt és végül a fekete lett...
Egyébként a belső anyaghasználaton kívül, a külső bőr minősége is más.

Bugatti Skinny XL

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2606) manokaki válasza jooker82 (#2597) üzenetére


manokaki
őstag

kb 9,3 Gb ! Nem látok semmi T-s dolgot a bejelentkező logon kivül , amit ne lehetne törölni !

(#2607) morphin válasza Eli577 (#2603) üzenetére


morphin
tag

Szerintem is el van rakva valakinek...sebaj megrendeltem most a feketét, köv-héten hozza melóhelyre a futár. Am most amikor rendeltem elindítottam a chat-et leírtam a palinak a fejleményeket. Sajnálja meg mittudomén...mondtam neki h a nő nem tudta megmondani hol van még telefon, erre ő elkezdte sorolni. Írta az Árkádot is..mondom de én most jöttem onnan és nincs átvehető példány. Ő csak számokat lát...nem tud rá mit mondani. :Y Nu mindegy. Mondjuk micro-sim kareszt nem tudom honnan fogok szerezni. Köv. hétvégénél előbb sehogy szerintem.

(#2608) Apaxp válasza manokaki (#2606) üzenetére


Apaxp
senior tag

Akkor csak mese volt ezek szerint az LG nyilatkozata, hogy 12Gb szabad tárhely lesz a 16-ból. :W

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#2609) akooos válasza Apaxp (#2608) üzenetére


akooos
veterán

Nem csak mese, mert mondjuk a Media Marktban amit én tapogattam az 16-os volt és 11,5 szabad hely volt rajta. Bár az független volt, nem tudom a T mennyire szemeteli tele.

(#2610) migabi24 válasza Lecs@ (#2604) üzenetére


migabi24
nagyúr

csak fényerőbe volt különbség a one javára, talán a betekintési szög is jobb volt, de ez már csak szőrszálhasogatás, hangszóróba az S4 jobb mint a G2, szerinted hogy teszteltük? full fényerőn ugyanazokat a képeket, videókat néztük rajta

(#2611) csubííí


csubííí
senior tag

Lehet volt már! G2 tulajok és leendő tulajok,ezt tudjátok? A videóban 15:20-tól 15:45-ig és 16:20-tól 16:25 ig.[link]

(#2612) manokaki válasza csubííí (#2611) üzenetére


manokaki
őstag

Mit kellene látni e rövid idő alatt ??

(#2613) akooos válasza manokaki (#2612) üzenetére


akooos
veterán

Videólejátszás közben bal oldalt ha húzod az ujjad fényerőt állítasz, jobb oldalon pedig hangerőt. Ha vízszintesen húzod az ujjad akkor gyorskeresés. Szerintem erre gondolt.
Bár ezt az MX player már elég régóta tudja :B

(#2614) csubííí válasza manokaki (#2612) üzenetére


csubííí
senior tag

Hát,ami ott látni,vagyis amit tud a készülék. Szerintem ezt más készülék nem tudja,ha meg igen akkor nagyot tévedtem.
Ezek szerint tévedtem.

[ Szerkesztve ]

(#2615) zoleeno1 válasza zack (#2600) üzenetére


zoleeno1
addikt

A lényeg az, hogy te emeled a színvonalt :R Kb. mint az összes többi topikban, ahol már a fél ph-val összetűzésbe keveredtél... De részemről tényleg befejezve, már a múltkor írtam, hogy figyelmen kívül hagyom a hozzászólásaidat, ma mégis reagáltam, ez az én hibám, elismerem.

(#2601) migabi24: Ez nem jó hír, ma már te vagy a 2, aki hátlap recsegésre panaszkodik :( Viszont a kijelző fényereje meglepett, eddig még sehol sem láttam, hogy panaszkodtak volna rá.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2616) migabi24 válasza zoleeno1 (#2615) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem panaszkodtam a fényerőre, hajszálnyival gyöngébb, a one fényereje brutális, tehát az átlagnál jobb a G2

(#2617) zoleeno1 válasza migabi24 (#2616) üzenetére


zoleeno1
addikt

így már tiszta, köszi :K

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2618) manokaki válasza akooos (#2613) üzenetére


manokaki
őstag

azért csodálkoztam mert ezt már korább láttam és használtam is más telefonon is !

(#2619) jilian


jilian
addikt

Ha már téémobil... nem kérdezte meg valaki, hogy a 32Gb -os mikorra várható?

(#2620) manokaki válasza jilian (#2619) üzenetére


manokaki
őstag

nem lesz , ugyan ugy mint S3 se volt S4 se 32Gb-os változatban és a többi és a többi !

(#2621) Apaxp válasza manokaki (#2620) üzenetére


Apaxp
senior tag

Csak azt nem értem hogy az almás telók teljes sorozata (8-tól 64-ig) megtalálható náluk. A többi gyártótól miért nem lehet választási lehetőség?

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#2622) Viper26


Viper26
nagyúr

Az remek egyébként, hogy jókedvűen idejön az ember érdeklődni, és elb@száttok a kedvét (tisztelet a kivételnek) ezzel az acsarkodással, hát gratulálok. :C
A normálisan feltett, készülékkel kapcsolatos kérdésekre meg válasz semmi.

Pixel 7 | FR955

(#2623) Gyula88 válasza Viper26 (#2622) üzenetére


Gyula88
tag

Jah ezt mar en is akartam mondani...csak merek en megszolalni :P

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#2624) jilian


jilian
addikt

Hát ez kurv@ jó, :O
Ma voltam a szombathelyi MM -be, láttam a honlapjukon, hogy felkerült a teló....nézek minden sarkot, a telefon sehol.
Megkérdezem hol a telefon:
- :U
- háádde fön van a honlapon
- várjon picit... jééé ez érdekes én is látom
- mondom, komolyan :F és hol a telefon
- itt nincs, csak BP-n
- kicsit eltorzult idegbeteg fejjel elfordultam és kiszaladtam....

Holnap felnézek Wiener Neustadt -ba, szerintetek végre a kezembe tarthatom a telefont?
És mennyi az esélye, hogy ott lesz 32GB-os?

(#2625) csababarca válasza jilian (#2624) üzenetére


csababarca
őstag

Budapesten se nagyon van az MM-be...én még nem láttam,pedig majdnem mindben voltam.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2626) manokaki válasza Viper26 (#2622) üzenetére


manokaki
őstag

én csak egyszerüen annyit füzők hozzá , hogy jelen pillanatban ez a legjobb telefon , mint kijelző mint akku idő , mint gyorsasság szempontjábol ! ( nem véletlen vettem meg a második darabot is a T-nél )

Attila

[ Szerkesztve ]

(#2627) akooos válasza csababarca (#2625) üzenetére


akooos
veterán

Pólus Center! Múlt héten még fekete volt, ma fehéret fogdostam! :)

(#2628) csababarca válasza akooos (#2627) üzenetére


csababarca
őstag

belvárosiakban voltam,ott nem volt...bár lehet már van,hét elején meglesem megint!

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2629) Gergőke88 válasza csababarca (#2625) üzenetére


Gergőke88
addikt

Megapark mediaban is van.

(#2630) csababarca válasza Gergőke88 (#2629) üzenetére


csababarca
őstag

Hangsúlyozom BELVÁROS!

de köszönöm az infót, ezek szerint,akkor már a többi MM-ben is van.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2631) -Mosquito- válasza jilian (#2624) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Tegnap a B.örsi MM-be volt,16GB,180eFt.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#2632) morphin válasza akooos (#2627) üzenetére


morphin
tag

Pólusban igen van, meg vki írta itt, hogy még egy MM-ban van...amúgy sehol máshol. Megrendeltem feketében aztán jövő hét kedden elvileg hozza a futár. Ugyan a tokom is csak a hét vége felé fog megérkezni, de azért kipróbálnám milyen telefonálni vele...mégis csak egy telefon. :D
Sim-ből micro-t csinálni mennyire necces? Mmint meg lehet otthon azt tudom, de ha mondjuk megyek a szolgáltatóhoz kövhét szombaton, hogy akkor kérek egy micro-t akkor le kell adni a régit? Vagy barkácsolhatok otthon aztán 1-2 napig használhatom régi kurtított sim-mel és utána kérek egyet és használom azzal? :U

(#2633) Gergőke88


Gergőke88
addikt

En is atvettem ma a keszuleket. A hatlap nekem is kicsit gyikorog...
Viszont brutal gyors, I5-hoz kepest is.
Eddig tetszik.

(#2634) toto0569 válasza morphin (#2632) üzenetére


toto0569
addikt

Rárakod a mintára ,bejelölöd,körbe vágod ollóval és kész.

(#2635) akooos válasza morphin (#2632) üzenetére


akooos
veterán

A kérdés, hogy mennyire vagy bátor :D
SIM készítés.
Lehet kapni "vágót" is, de ha bemész a szolgáltatódhoz (Tét ismerem, hogy ott hogy van) 10 perc alatt kicserélik a kártyádat jó pénzért :D De házilag is elkészíthető

(#2636) csababarca válasza akooos (#2635) üzenetére


csababarca
őstag

az a jó pénz annyit jelent,hogy ingyen.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2637) akooos válasza csababarca (#2636) üzenetére


akooos
veterán

Nekem tavaly nyáron 3500-ért cserélték ki, azért írtam így

(#2638) Lecs@ válasza morphin (#2632) üzenetére


Lecs@
addikt

Sim / microsim. Legtöbb gsm bolt rendelkezik sim kártya vágóval. Tapasztalataim szerint max 1000 Ft a vágás ( 2 sec ) van ahol ingyen is megcsinálják.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#2639) toto0569 válasza csababarca (#2636) üzenetére


toto0569
addikt

Ha ott vásárolsz készüléket akkor igen,amúgy 4000pénz :K
manokaki:nekem nagyon picit...de ez miatt nem esem kétségbe ,mert nincs összecsavarozva ,hogy abszolút ne tudjon elmozdulni egymástól... :U

[ Szerkesztve ]

(#2640) kp78 válasza csababarca (#2636) üzenetére


kp78
addikt

Ha T-től veszed akkor ingyen, ha csak sim csere kell, akkor 4500.- ;)
De ez itt nagyon OFF!

Szerk.: látom több ár is van, 4500 a hivatalos. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2641) manokaki válasza Gergőke88 (#2633) üzenetére


manokaki
őstag

Hát nekem olyan masziv a fehér G2 mint a beton !

(#2642) jooker82 válasza morphin (#2632) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szia
Beviszed a Téhez,hogy mostanába térerő gondjaid vannak,több telefonba is próbálva előjön.. Többször is értesülsz nem fogadott hivásokról,mert nem tudtak elérni. Szerinted sim baja lehet.
Adniuk kell újat.
Én a vodánál igy csináltam. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2643) csababarca válasza toto0569 (#2639) üzenetére


csababarca
őstag

Fogalmazzunk úgy,hogy ha van érvényes előfizetésed,akkor ingyen van.
Mert nekem élő előfizum volt,mikor cseréltettem,és ingyen volt.
És indok se kellett, mondtam hogy cseréljék ki,mert micro kell,és ennyi volt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2644) julius75 válasza csababarca (#2630) üzenetére


julius75
aktív tag

Szombaton volt a Westendben is.

(#2645) migabi24 válasza manokaki (#2641) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez nagyon érdekes, amit én fogtam olyan szinten recseget, hogy az egy galaxy mininek is becsületére vált volna, többet megnéztek és mind recsegett

(#2646) dodicsaba válasza akooos (#2635) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Sim hibára hivatkoz ingyen kicserélk.semmi kép ne emlizsd hogy a kiskártya miatt kéred a cseret _az pénzbe kerül.mond azt hoy naponta töbször nincs térerő. Azt is mond másik teloba is probaltD és ugyan az van. Ki fogják cserelni ingyen es az uj smek mind perfoláltak.

BlackBerry Passport

(#2647) toto0569 válasza csababarca (#2643) üzenetére


toto0569
addikt

Szerintem boltja válogatja...de fellépés kérdése :D (én nem szoktam sz@rozni) kértem már a Trénél a nagyfőnököt,csak úgy szaladgáltak hozzám az alkalmazottak :D

[ Szerkesztve ]

(#2648) csababarca válasza toto0569 (#2647) üzenetére


csababarca
őstag

hetek óta nem borotválkoztam akkor, lehet megijedt a kiscsaj :D

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2649) Viper26 válasza manokaki (#2626) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ezt örömmel hallom. :))

Pixel 7 | FR955

(#2650) jacis válasza zack (#2605) üzenetére


jacis
nagyúr

ezt figyeld papákám ;)
Szép a Tiéd is :)

Gergőke88: gigatel.hu

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.