Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) Kunsztler válasza Lecs@ (#2549) üzenetére


Kunsztler
senior tag

:D :D :D :D :D :D

Nexus 5

(#2552) Kunsztler válasza zack (#2550) üzenetére


Kunsztler
senior tag

[link] csak úgy lőttem most az S4-el :) nem is vártam meg a fókuszt :)

Magyarul tud ilyen képet? :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#2553) zack válasza Lecs@ (#2549) üzenetére


zack
nagyúr

Jah te már sejted a választ. :U És mesélj...Milyen a G2 használatban? Tetszik? Csak mert szakmailag kb semmit sem tudsz hozzátenni ehhez a szakmai topikhoz, de mint ügyeletes troll, a savazás az nagyon megy.
Tök jó, hogy azok az emberek a legaktívabbak a topikban, akik eddig képről láttak csak G2-öt, és agyon szemetelik a topikot a baromságaikkal és a rengeteg off hozzászólásokkal.
Összeszedtem csokorba a "szakmai" hozzászólásaidat a topikban: [link]

(#2552) Kunsztler

Nem ártana megtanulni mobillal fényképzeni, ha már a fényképezés a téma. :B Be van égve az ég, meg úgy mindenhol ahol világosabb a kép.
Te ezt nem látod? Egyébként tettem fel G2-es képeket, ahogy más is. Keress vissza a topikban.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2554) Kunsztler válasza zack (#2553) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Olyan képeket raktál fel amibe bele se lehet nagyítani........

Nexus 5

(#2555) diodd válasza zack (#2546) üzenetére


diodd
tag

Nekem nincs probléma a hátlappal, persze nagyon erős szorításra vagy csavarásra biztos adns ki hangot, de nem szoktam csavargatni a telefonjaimat :) egyedüli gyenge pontja a hátlapi gombok alatt van, ha ott megnyomom, akkor hallani egy kis hangot. Ha megkérlek meg tudnád nézni, hogy a tiednél is? Csak hogy megnyugodjak

Mate 7

(#2556) zack válasza Kunsztler (#2554) üzenetére


zack
nagyúr

Miért ne lehetne? Csak új lapon kell megnyitni.

(#2555) diodd

Megnyomkodtam elég erősen. Nálam nincs hang.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2557) Riuko válasza Lecs@ (#2549) üzenetére


Riuko
senior tag

"Köszi a józan, és nem elfogult vêleményt."

Honnan tudod, hogy ez így van? :U

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#2558) Lecs@ válasza zack (#2553) üzenetére


Lecs@
addikt

Ügyesen összeszedted. Majd én is veszek erőt magamon, és linkelek egy csokrot neked mennyi emberrel hadakodsz, vitázol egy-egy szakmai topikban. És hogy milyen hamar megváltozik egy-egy készülékről nevetségesen a véleményed. Mennyi telefonod volt eddig ? Mennyivel voltál eddig elégedett ? Mennyi emberrel kerülsz vitába a fórumon rendszeresen ? Velem nem fogsz. Válaszolhatsz. Átnézek a hozzászólásodon. :U !

512 GB

(#2559) Kunsztler válasza zack (#2556) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Így van új lapon megnyitom nem lehet kinagyítani mint az enyémet :) na de mindegy
Na de nem azt mondtam jó képet küldök hanem csak úgy lőttem egyet automatán nem vártam meg a fókuszt mert azt írtad nehézkes a S4-el :)

Parancsolj most már látod az eget normálisan [link]

Nexus 5

(#2560) bounty123


bounty123
őstag

A T-nél 16 gigás van vajon? A készülék jellemzőit nem látom, se chrome se explorer alatt.

(#2561) zack válasza Lecs@ (#2558) üzenetére


zack
nagyúr

Azt szedsz össze amit akarsz. Nekem van G2-öm. Neked nincs. De gerjeszted a feszültséget, én nem.
Te nem tudsz szakmailag semmit se hozzátenni a topikhoz, én igen.
Ez a lényeg. Ebben a topikban ez számít, nem a többi rizsa.

Ha tovább folytatja ezt itt bárki is aminek te vagy a hírnöke, ami már napok óta elkezdődött, folyamatos moderátori jelenlétet fogok kérni, az off-ok és elsősorban a trollok ellen.

(#2559) Kunsztler

Látom téged is, hogy mi vezérel. Itt nem lesz G2 vs S4 hitvita. Kár is erőlködnöd. 2 hónapot használtam S4-et, és most 2 hete a G2-öt. Van személyesen összehasonlítási alapom. Neked nincs. Azt mondtam korábban is, fényképezőben kb egál. Ha ezt nem tudod megemészteni, akkor venni kell egy G2-öt és saját magad össze fogod tudni hasonlítani. Ezt tudom javasolni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2562) Kunsztler válasza zack (#2561) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Én nem trollkodni jöttem ide,hanem érdekel a telefon csupán ennyi :)

Nexus 5

(#2563) Cyberpunk válasza zack (#2553) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ne veszekedjetek, intézzétek el privátban. Senki sem kíváncsi a kirohanásaitokra. Legyen az bárki. Comprende?

Egyébként mikortól lehet csak tulajoknak idejárni? Ez egy nyílt fórum szerintem. A trollkodás, meg a flame az persze nem jó és kerülendő.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2564) zack válasza Kunsztler (#2562) üzenetére


zack
nagyúr

Helyes. ;) De ilyen S4 vs G2 vitát akkor sem akarok. Akit érdekel van már kismillió teszt, illetve ide is folyamatosan kerülnek fel képek.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2565) akooos válasza Cyberpunk (#2563) üzenetére


akooos
veterán

Feltételezem senki nem tiltotta meg, hogy bárki idejárjon, de ha valaki idejön és érdekli esetleg a tulajok véleménye a telefonról, vagy bármi más tapasztalatról a G2-VEL, akkor azt rohadt nehéz megtalálni, mert többször olvastam az S4 kombinációt, mint a G2-t. Minden második hozzászólás szürke, releváns infó a telefonról szinte NINCS. Nem csodálom, ha valaki kiakad, hogy trollkodás, flamelés és szemetelés van 80%-ban... Élvezhetetlenné teszi az egész fórumot. Aki nem tud veszekedés és szarozás nélkül kommentelni az ne is tegye, kétlem, hogy bárki kíváncsi lenne rá.

(#2566) dodicsaba válasza Cyberpunk (#2563) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Franyek a toppik....de bezzeg arra hogy az orát hol lehet alvo kijelzőn más tipusura állitani nem jönn válasz.... :))

BlackBerry Passport

(#2567) jooker82 válasza Cyberpunk (#2563) üzenetére


jooker82
nagyúr

én is idejárok,pedig nincs ilyenem,de nem feszültséget kelteni járok ide..

úgyhogy szerintem itt és most fejezzük is be a szemetelést. szóljon a g2-vl kapcsolatos infókról ,kérdésekről a topic...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2568) Cyberpunk válasza akooos (#2565) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ennyi ebben egyetértek.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2569) lostoldnick válasza zack (#2561) üzenetére


lostoldnick
csendes tag

Szerintem is ez egy nyilt forum, es az szol hozza a temahoz aki szeretne. Nekem is vannak nem tetszo szemelyek, nem olvasom a hozzaszolasaikat. Ha valaki provokaiot folytat, megvannak az emberek ra, hogy elintezzek.
Mellesleg ez a troll kifejezes csak nekem tunik ugy, hogy egy 5 eves agyi szintje ? Mert hugom(7yrs old) eloszeretettel hasznalja, de itt felnott emberek vannak..

(#2570) zoleeno1 válasza jacis (#2545) üzenetére


zoleeno1
addikt

Köszi neked is!

"Párom szerint beteg vagyok...." - Igaza van ;]

(#2553) zack: A baj az, hogy neked mindig az az űberkirálymindennéljobb telefon, amit éppen használsz. Aztán pár hónap után lecseréled és rögtön szar lesz, elkezded savazni. Innentől kezdve kicsit hiteltelen a dolog... :U

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2571) zoleeno1 válasza bounty123 (#2560) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, a T-nél 16g-s van :K

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2572) jooker82


jooker82
nagyúr

Té-től vett már valaki? Az üzletekbe is van már,vagy mégcsak a webshopról lehet rendelni?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2573) adequate_cou válasza jooker82 (#2572) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Nagyobb üzletekben már kapható, honlapon szerintem ki lehet listázni.

(#2574) manokaki válasza jooker82 (#2572) üzenetére


manokaki
őstag

Megvan a T-nél is vettem egyet 😄 fekete-fehér !

Most vettem át a Kökin a Tmobilban ...de csak fehér van mindenhol..

[ Szerkesztve ]

(#2575) Lecs@ válasza manokaki (#2574) üzenetére


Lecs@
addikt

Független mint sok másik T-s telefon? Meg tudod nézni?

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#2576) jooker82 válasza manokaki (#2574) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mért kellett neked még egy? :F :F Jah 2 kezed van érthető. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2577) manokaki válasza Lecs@ (#2575) üzenetére


manokaki
őstag

Szerintem nem , a dobozon rajta a T-s logo , plussz a srácc aki kiszolgált neki is ilyen van és mondta hogy bejelentkezik a T-s logo mikor bekapcsolja ...ha haza értem akkor csekkolom azért

(#2578) manokaki válasza jooker82 (#2576) üzenetére


manokaki
őstag

Két fülem !!!!😄😄😄😄 a feketét eladom !

(#2579) jooker82 válasza manokaki (#2578) üzenetére


jooker82
nagyúr

stereoba kell telefonálni. :D
Fő a változatosság,fekete után fehér. :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2580) Lecs@ válasza manokaki (#2577) üzenetére


Lecs@
addikt

:R

512 GB

(#2581) jooker82


jooker82
nagyúr

Na Itt van az,amivel el lehet tüntetni az alsó gombsort.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2582) manokaki válasza jooker82 (#2581) üzenetére


manokaki
őstag

Ezt felrakták már korábban is csak root kell hozzá ..

(#2583) jooker82 válasza manokaki (#2582) üzenetére


jooker82
nagyúr

szerintem a root már van hozzá.
én még nem láttam,hogy linkelték volna. :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2584) k5.20 válasza jooker82 (#2583) üzenetére


k5.20
senior tag

(#2474) tőlem.

[ Szerkesztve ]

(#2585) k5.20


k5.20
senior tag

Azoknak, akik a nyers adatok alapján szeretnék együtt látni azokat a készülékeket, amelyekkel itt újra és újra összeméretik az LG G2:
[link]

(#2586) Viper26 válasza jacis (#2545) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszönöm, hogy így összeszedted, épp a készülékről akartam érdeklődni mivel tervben van a beszerzése, és sokmindenre választ kaptam így. :R
Fényes hátlap?Ajaj, azt hittem valami matt cucc, de akkor sajnos nem. :(

Egyébként akárkitől jöhetnének felhasználói vélemények a mindennapokból pro / kontra, :)
Honnan érdemes beszerezni?EU-s példányok vannak többnyire?

Még a Nexus 5 is esélyes, csak a fene sem akar SIM-et cserélni. :F

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#2587) morphin


morphin
tag

A T konkrétan elmehet a kiba...rva...jába. 11kor megrendeltem egy fehéret. Árkádban akartam átvenni, mert ha nincs is közel, de közelebb volt, mint a többi Trépont. Nagy vígan találkozunk asszonnyal, megyünk be kérem a rendelést. Raktárból jön ki üres kézzel a nő aztán megy kollégához, bemennek mindketten. Kijönnek...a készülék hibás nem vehetem át. Mondom mivaaaan? :F Én csak ezért másztam be délután 3kor magukhoz. Most mi a teendő. Válasz: nem tudom. IGEEEEN. Asszony erősködött, hogy menjünk át másik tépontba ahol van...a nő persze csak törölni tudja a rendelést, megmondani h hol van azt nem. Szóval töröltettem...megrendelem melóhelyre köv-hétre kiszállítással. Komoly azért...lehet a fehér rossz ómen volt. Feketét fogok rendelni. :))
Jah és az egészben a legszebb, hogy nem tudtak volna küldeni kettő előtt egy sms-t, hogy hé paraszt ne gyere be mert nem tudunk adni semmit sem amit megígértünk. Micro-sim-ért majd megint ballaghatok be valahova. Vagy keresek egy trépontot ami 9-ig nyitva van és ott veszem át. Hmmm hát nem vagyok most túl boldog...

(#2588) jooker82 válasza morphin (#2587) üzenetére


jooker82
nagyúr

én azt mondom kellene még vagy 2 komoly szolgáltató.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2589) adequate_cou válasza morphin (#2587) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Most nem a T védelmében, de honnan kellett volna tudniuk előre, hogy hibás a készülék?

(#2590) manokaki válasza adequate_cou (#2589) üzenetére


manokaki
őstag

na ez jó mert ott én se probáltam ki , most kapcsoltam be itthon , de még Sim nem volt benne , de a wifi , fényképező , vaku az jó rajta :)

(#2591) Apaxp


Apaxp
senior tag

Nagyon érdekel a készülék de a sok hülyeség, ami itt megy már kezdi elvenni a kedvem tőle. 3 teló között vergődtem eddig (note 2 és 3 meg a g2.)
Ezek közül a note 2 topicban megy hasonló cirkusz. Mindig van valaki, aki ha kritikát lát a kütyüjéről, lemegy a szemére a vörös köd. Na mindegy.

Arra keresnék választ hogy a T-nél vett 16Gb-os változatban szűzen indítva mennyi szabad hely van.

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#2592) k5.20 válasza adequate_cou (#2589) üzenetére


k5.20
senior tag

Szerintem csak duma volt...félretették valakinek... :(((

(#2593) Land


Land
veterán

Poweramp-nal kihangositva kellene szólnia a zenének a bal alsó hangszórón is? Nekem csak a jobb oldali szól...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2594) jooker82 válasza Land (#2593) üzenetére


jooker82
nagyúr

az a mikrofon,csak a jobb oldali szól.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2595) manokaki válasza Land (#2593) üzenetére


manokaki
őstag

ez nem stereo csak az egyik oldal hangszoró :)

(#2596) manokaki válasza Land (#2593) üzenetére


manokaki
őstag

1,02 Gb !!!!

(#2597) jooker82 válasza manokaki (#2596) üzenetére


jooker82
nagyúr

És mennyi a szabad ROM?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2598) Lecs@ válasza manokaki (#2596) üzenetére


Lecs@
addikt

Vajon T belepiszkál valamit a szoftwerbe? Régen volt rá példa.

512 GB

(#2599) Zedd1963 válasza dodicsaba (#2566) üzenetére


Zedd1963
csendes tag

Zárolt képernyőn húzd le (lenyomva tartva) az órától indítva az ujjad, majd húzd el az egész képernyőt jobbra, itt meg kellene látnod a widget hozzáadása képernyőt. A többi már értelem szerű.

(#2600) zack válasza zoleeno1 (#2570) üzenetére


zack
nagyúr

Ha ennyire jól informált vagy, akkor pontosan tudod, hogy ez a hozzászólásod megint csak feszültséget gerjeszti, mert nagyon nincs így. One-ról egy rossz szót se szóltam eddig, tök jó telefon, pedig már nincs meg. A support hozzá tartozik, de maga a telefon jó. Tehát kérlek keress, és kutass (mert időd erre ahogy látom, rengeteg van erre) olyan hozzászólásokat ahol a One-t fikáztam. Két telefont savaztam eddig, de úgy istenigazából csak egyet, még pedig a Nexus 4-et. Az hogy egy telefonról van az embernek első benyomása, ami a későbbiekben megváltozhat, teljesen normális dolog. Note2-öt is szerettem, és a mai napig jó telefonnak tartom a 720p 5,5" kijelzővel együtt.
A G2-öt 2 hete használom, és eddig szeretem, mert jó kütyü. Semmi olyan dologba nem futottam még bele, ami nem szoftveres hiányosság. Ami pedig felmerült mint hibalehetőség, egyből jeleztem...Pl. Fényerő állítás.

Tehát ha kérhetem, inkább olvasd a topikot, mert ezekkel a véleményezéseiddel csak rontod a színvonalat.
Majd ha érdemben hozzá tudsz szólni, illetve kérdezni a telefonról, és nem csak off-ban, (és ehhez még csak G2 sem kell), majd akkor írj, főleg nekem címezve. A ferdítést, meg mások lejáratásával kapcsolatos véleményedet pedig tartogasd más topikoknak. Erre itt nem vevő senki. :((

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.