Hirdetés

2019. december 8., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2052) Kunsztler

Kunsztler
(senior tag)

Nyugi legyen aprajafalvába! :DD :DD :DD :DD :DD :DD
Egy Telefon se ér ennyit tiszteljük már egymást emberek :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#2055) toto0569 válasza Kunsztler (#2052) üzenetére

toto0569
(addikt)

Ja... :)

Dolgozni mentem - 10 perc múlva jövök...Nokia 3310

(#2057) Darth_Revan

Darth_Revan
(veterán)

Tudja valaki, hogy az XXL GSM 144e Forintos áron minden tartozékkal, eredeti dobozában adja vagy csak adnak zacskóban egy telefont magában és viszlát ?

(#2058) jacis

jacis
(veterán)

Valaki próbálta már a telót slimport csatival tv-re kötve?
OTG funkció?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10+

(#2059) Kunsztler válasza Darth_Revan (#2057) üzenetére

Kunsztler
(senior tag)

Ja gy tesco zacskót kapsz ezzel a mondattal,hogy viszlát :D
Csak poén akart lenni :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#2064) 7

7
(addikt)

Topic takaritva, ne folytassatok a balhet!

(#2065) pit450

pit450
(aktív tag)

Eleg f..s lett a topik.inkabb a telorol irjatok mar akinek van.g rol valtott valaki?tapasztalat?

(#2066) zack

zack
(nagyúr)

38% vagyok 30ó40p készenléttel, 2ó16p kijelzővel, 30p beszélgetéssel.

Alakul ez. :K

Sajnos a GSam Battery Pro statisztikái törlődnek, ha újraindítom a telefont. Ez valami bug lehet. :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#2067) q2w3 válasza akooos (#2037) üzenetére

q2w3
(senior tag)

A G2 után olyan semmit mondó a kinézete :D A G2t bármeddig tudnám nézni, olyan szép formája van, ez meg olyan "muszáj neki valamit csinálni" külső. De lehet csak nekem nem jön be :DD
Azért még pár napot várok, hátha valami csoda folytán csökken a G2 ára, bár ahogy elnézem nem fog, mert viszik mint a cukrot.

(#2068) MartOOn válasza akooos (#2037) üzenetére

MartOOn
(addikt)

En maradtam le valamirol? :F
Egy napig nem olvasok hireket es tessek?

Ez most komolyan keylimepie-t ir ki android verzionak? Csak nekem van fake erzesem? dizajnra kb mint egy zte blade... Meg minosegre is az az erzesem... Remelem ez valami elso szerias demokeszulek...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2069) zack

zack
(nagyúr)

Megvan az első könyvelt aksi időm...6% 33h18p készenlét, 4ó26p kijelző, 30p hívás, 15p játék. Folyamatos wifi és sync...

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#2070) Econ válasza jooker82 (#1966) üzenetére

Econ
(őstag)

Ez a kép hamisított. Egyébként kár, így még szebb lenne, pedig a G2 már eleve az.

A legjobb fényképezőgépek 200e alatt (árak, objektívek, főbb jellemzők tényszerűen és részletesen): https://sites.google.com/site/milcrendszer/

(#2071) jacis válasza zack (#2069) üzenetére

jacis
(veterán)

Ez nagyon jó :)

Samsung Galaxy S10+

(#2072) F-ECT$ válasza Econ (#2070) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Ilyet ne írj, mert jooker82 eret vág :DDD

Dive ever, work never.

(#2073) ferrari1 válasza F-ECT$ (#2072) üzenetére

ferrari1
(őstag)

:D Pedig tényleg nem ennyire vékony.

Egy GSam kép visszafogott használat mellett.

[ Szerkesztve ]

(#2074) tzsolesz válasza zack (#2069) üzenetére

tzsolesz
(nagyúr)

és ferrari1

Basszus, ez nagyon jó. Ilyen akksi mellett mondjuk nem is csodálkozok.

[ Szerkesztve ]

(#2075) ferrari1 válasza tzsolesz (#2074) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Nem csak az akksi mérete miatt szerintem. Anno a sima G is jobban teljesített mint a vele azonos teljesítményűvel rendelkező S3, pedig ott az amoled kevesebbet fogyaszt.

soldier2: Saját. Fényerő 65% és automatán van.

Lecs@: Ez ugye nem gyári rom? Nálad a beszélgetés 3 perc 48 másodpercperc nálam 2 óra 20 perc. Nekem kevesebb kijelző. Kb ugyanaz az én szememben.

[ Szerkesztve ]

(#2076) soldier2 válasza ferrari1 (#2073) üzenetére

soldier2
(senior tag)

Saját, vagy netes a fotó? Csak mert előbbi esetben még tudod mondani az egyéb részleteket is mint pl fényerő stb.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#2077) Lecs@ válasza ferrari1 (#2073) üzenetére

Lecs@
(addikt)

Milyen vicces.Pont most vagyok én is 70% - nál . :) 3000 mAh, csak összehasonlítani , ha lehet, mert tényleg érdekel.

[link]

[link]

ui : francba.Akartam további Screeneket, melyik alkalmazás, mennyi stb. Usb-vel toltam át a Screenshotot, és nullázódott a battery stat. :((

(#2075) ferrari1 nekem még nincs G2-m. Vettem ideiglenesen egy kínai kütyüt 3000 mAh akksival.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 9T Pro

(#2078) Weeman1 válasza Lecs@ (#2077) üzenetére

Weeman1
(veterán)

Jól bírja szuflával a kínai.

Xiaomi Redmi Note 7

(#2079) Lecs@ válasza Weeman1 (#2078) üzenetére

Lecs@
(addikt)

Szerintem kb G2 szint ahogy nézem ( akksiban ), és ez nekem megnyugtató, mert akkor tényleg tervezem a G2 vételt év elejére. Nekem legfontosabb, hogy az akku ne adja fel hamar. Opt G-től ezért váltam meg, mert nekem az kevés volt. S2-met pedig erősebb pótakkuval használtam előtte.

Xiaomi MI 9T Pro

(#2080) Weeman1 válasza Lecs@ (#2079) üzenetére

Weeman1
(veterán)

Sajna már néha nekem is kevés az S2 1650-Es aksija.
De ha megunod a kínai majd elcserélem veled. :D

Xiaomi Redmi Note 7

(#2081) ferrari1 válasza Lecs@ (#2079) üzenetére

ferrari1
(őstag)

Annyit hozzátennék, hogy ez még csak a harmadik teljes feltöltés után van. Kicsit még javulni fog véleményem szerint. De ha nem, ez is bőven elég számomra :K

(#2082) Lecs@ válasza ferrari1 (#2081) üzenetére

Lecs@
(addikt)

Nagyon jó a G2 akksiidő. Az már nekem okés.Mint írtam, G volt nekem picit kevés. Úgyhogy tényleg nagy esélyes lesz a G2 év elején. Szerintem 100 körül fogok tudni venni jó állapotú használtat már.

(#2080) Weeman1 S2 árban vettem :P

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 9T Pro

(#2083) soldier2 válasza Lecs@ (#2077) üzenetére

soldier2
(senior tag)

Mit eszik annyit a rádió rész nálad? Töredéke szokott lenni?

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#2084) Lecs@ válasza soldier2 (#2083) üzenetére

Lecs@
(addikt)

Néztem én is, és nem tudom.De ahány battery stats progi, sajna annyifélét ír. Az érdekes, hogy 14:44:33 a rádió nálam, mint az üzemidő. Ferrarinál 02:37:32 pedig neki 21:12:46 az üzemidő. ( LG2 ) Nem tudom mi lehet a rádió dolog amúgy.. :F

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 9T Pro

(#2085) k5.20 válasza soldier2 (#2083) üzenetére

k5.20
(senior tag)

Nem az LTE nyomul?

(#2086) Lecs@ válasza k5.20 (#2085) üzenetére

Lecs@
(addikt)

Most leálltam én is UMTS és LTE hálózatról, hisz 95 % Wifin lógok.Kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 9T Pro

(#2087) Land

Land
(addikt)

Nillkin-hez hasonló (vagy az) hátulról pattintós jóféle tok kapható nálunk a G2-re?

| Xiaomi MI 9T 6/128 Gb Blue & Motorola Moto G 2015 16/2 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & Meizu EP52 | Mazda 3 G120 AT Revolution + Leather

(#2088) F-ECT$ válasza zack (#2021) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Lenne kedved 4-5 mondatban leírni, hogy mit is lehet most tudni a nálunk kapható G2 variánsokról? Miben különböznek az egyes régiókódos verziók, milyen romok vannak rájuk, LTE elérhető-e, stb. Persze csak ha összeállt már a fejedben a kép :)

Dive ever, work never.

(#2089) Kunsztler

Kunsztler
(senior tag)

Csak annyit mondok ne rohanjatok a vásárlással :) !
1-hét és vissza térünk az árakra :) :) :) :) :)

Nexus 5

(#2090) q2w3 válasza Kunsztler (#2089) üzenetére

q2w3
(senior tag)

Mármint a hazai gsm boltok ára megy vissza az alapra, vagy esni fog valami okból kifolyólag a telefon ára? :D
Írj bővebben, ha tudsz valamit :D Már készülök eladni a mostani telefonom, de akkor meg kell rendelnem az újat ha eladom :D

(#2091) jacis válasza Kunsztler (#2089) üzenetére

jacis
(veterán)

Köszi :B
Az enyém már úton van :DDD

Samsung Galaxy S10+

(#2092) FragMaster válasza Kunsztler (#2089) üzenetére

FragMaster
(addikt)

Akkor kerül be a szolgáltatókhoz?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2093) Kunsztler

Kunsztler
(senior tag)

Mondjuk azt ,hogy van egy ismerősöm szolgáltatónál :) és ő azt mondta 1-hét vagy max 1-és fél hét és bekerül :)

Más gondolom lefogja vinni az árakat a gsm boltok ha versenyezni szeretnének :)

Nexus 5

(#2094) akooos válasza Kunsztler (#2093) üzenetére

akooos
(veterán)

A magentánál?

(#2095) Kunsztler válasza akooos (#2094) üzenetére

Kunsztler
(senior tag)

Hapcsi :D

Nexus 5

(#2096) FragMaster válasza Kunsztler (#2095) üzenetére

FragMaster
(addikt)

Akkor nem értem a titkolózást, már ott van a hamarosan megjelenő készülékek közt vagy egy hete.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2097) fanthomee válasza FragMaster (#2096) üzenetére

fanthomee
(tag)

De az árát még nem tudod, meg más se. Kunsztler viszont kapott egy fülest az árról amit gondolom még nem oszthat meg nyilvánosan (ezért a titkolózás). Kíváncsi leszek mennyi lesz, de ha jó áron megy már rendelem is meg. Igaz ezt még otthon is elő kéne adnom valahogy :B

[ Szerkesztve ]

(#2098) k5.20 válasza Kunsztler (#2093) üzenetére

k5.20
(senior tag)

Azért a szolgáltatók nem szokták annyira alacsony áron kínálni a portékát...vagy csak nagyon komoly odakötődésért cserébe, de akkor is csak úgy, hogy kevés kezdővel is beugorhatsz. Ki-ki eldöntheti mennyit ér számára a kötél. Akarom mondani póráz. :D
Aki 32GB-ra vágyik, az meg valószínű még sokáig várakozhat a szolgáltatókra.

(#2099) FragMaster válasza fanthomee (#2097) üzenetére

FragMaster
(addikt)

Lehet sejteni így már viszont, hogy kevesebb mint a jelenlegi gsm boltos. Bejönne a 130k, amit mondtak a Mobilarénának?

(#2100) lostoldnick válasza FragMaster (#2099) üzenetére

lostoldnick
(csendes tag)

Elvileg 140 korul fog jonni feltoltokartyasan a T-nel(Ok mondtak, bar azt nem hogy a 16-os vagy 32-es, de nagyon nagy esellyel az elobbi).
Ha ok hazudnak, akkor en is. Mindenesetre nemsokara kiderul.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.