Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) yamiboy


yamiboy
csendes tag

Nem tudom volt-e már, de megjelent a T-nél [link]

(#2502) zack válasza yamiboy (#2501) üzenetére


zack
nagyúr

Annyira nem lett olcsó 142k-ért dominóval, mint ahogy sokan várták...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2503) lostoldnick válasza zack (#2502) üzenetére


lostoldnick
csendes tag

Ugye megmondtam, hogy 140 korul lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#2504) q2w3 válasza zack (#2502) üzenetére


q2w3
senior tag

Ahhoz képest hogy 16os és szolgáltatói, szerintem drága.
130 lett volna reális.

(#2505) jilian


jilian
addikt

Mennyi / mi a hátránya azoknak aki függö telefonokat vesznek?
(főzés szempontból) :F

(#2506) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

157K 2 év gari 16GB

[ Szerkesztve ]

(#2507) k5.20 válasza Land (#2499) üzenetére


k5.20
senior tag

Mivel ez az első LG készülékem, ezt is csak félve... :)
CWM lett még telepítve.
Amint az látszik is nincs SIM benne...max ennyi.

Zack #2500#
A play azt mondja 53 alkalmazás van telepítve nálam...

Azért annyit hadd jelezzek: csak azért tettem be, hogy akiknek kedve lenne vásárolni, de félnek, bátrabbak legyenek. Nem fogok itt senkivel versenyezni, sem bizonygatni, mert nem vagyok "LG-ember". Vettem egy képszüléket, ezt tudja, aztán kész. :C Egyébként azok közé tartozom, akik nem a számoknak hisznek, az érdekel, mit tud a készülék, amikor a kezembe veszem, bekapcsolom és használom. Nos a G2 úgy is jó! :DD

[ Szerkesztve ]

(#2508) FragMaster válasza q2w3 (#2504) üzenetére


FragMaster
addikt

Bejött volna, ha meghagyják az online kedvezményt. Kár érte.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2509) migabi24


migabi24
nagyúr

Nem értem miért megy a sírás, ilyenre még nem volt példa, hogy csúcs hardvert megjelenéskor ennyiért adjanak, inkább örülni kéne, hogy az lg nem samsung árazást használ

(#2510) zoleeno1 válasza migabi24 (#2509) üzenetére


zoleeno1
addikt

Pontosan :K Én 150-160-ra tippeltem. A 2 év gyártói gari, a holmi sufnigsmmel szemben, simán megér ennyit, nem sok a 143 indulóra.

+ a sufnigsmekben mennyi is a 16g-s? :U

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2511) csubííí válasza zoleeno1 (#2510) üzenetére


csubííí
senior tag

Én szintén teljes mértékben egyetértek veled és migabi24 fórumtárssal.

[ Szerkesztve ]

(#2512) zoleeno1 válasza jilian (#2505) üzenetére


zoleeno1
addikt

semmi hátrány nincs főzés szempontból :)

(#2513) papi77: Ennyi... :) Akinek nem ér meg 4k-t a gyártói gari, az meg is érdemli :)
Ez annyiból is jó, hogy most a gsm boltoknak csökkenteni kell drasztikusan az árakat. Főleg ezeket a kínából, meg akárhonnan behozott példányokat.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2513) papi77 válasza zoleeno1 (#2510) üzenetére


papi77
addikt

Partnerot tegnap kérdeztem:139K

Az első: NOKIA 1611

(#2514) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Sziasztok!
Én is beszállok a klubba. Fehér 16GB-os készülék. T-től rendeltem, ma vesz át.
Egyelőre megmarad mellette az I5, de csak 1 maradhat ;] .
Ha nem jön be akkor küldöm vissza a 8 napon belül.

(#2515) jacis válasza migabi24 (#2509) üzenetére


jacis
nagyúr

Igazad van teljesen. Sokkal jobb minőségű mint az S4 és 50eFt-al olcsóbban kezdett. Így kellett volna tavasszal a HTC-nek is adni a ONE-t. Nem állnának a csőd szélén....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2516) emvy válasza zack (#2500) üzenetére


emvy
nagyúr

> Majd ha 50-60db telepített progi után is így fog neki menni, majd akkor kérdezgesd hogy csinálja... ;)

Benchmarkok szempontjabol a telepitett programok szama mindegy. A hatterben futo programok nyilvanvaloan szamitanak, de a telepitettek onmagukban nem.

while (!sleep) sheep++;

(#2517) sirály12 válasza q2w3 (#2504) üzenetére


sirály12
őstag

Szerintem még így is jó árban van, nézz meg egy ilyen hardverrel szerelt telót mennyibe kerül, és ámulj.
(180+ -ba kerülnek)

Nagyon gondolkodom én is egy G2 megvételén. :B
Nem kellett volna megnézni. :(((
Megtetszett, ez van. ;]

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#2518) FragMaster válasza sirály12 (#2517) üzenetére


FragMaster
addikt

Veszítse csak az árát úgy ahogy eddig az LG-k, kipróbálnám fél év múlva 100k körül :)

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2519) toto0569 válasza emvy (#2516) üzenetére


toto0569
addikt

Akkor próbáld ki és megtudod...

(#2520) emvy válasza toto0569 (#2519) üzenetére


emvy
nagyúr

Nyilvanvaloan kiprobaltam mar. :) Csak kerdezem, hogy szerinted miert befolyasolna egy telepitett, de nem futo program egy masik, futo program (benchmark) teljesitmenyet?

while (!sleep) sheep++;

(#2521) toto0569 válasza emvy (#2520) üzenetére


toto0569
addikt

---

[ Szerkesztve ]

(#2522) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Szerintek van arra reális esély, hogy fél év múlva a G2 80-ba kerüljön?

(#2523) k5.20 válasza FragMaster (#2518) üzenetére


k5.20
senior tag

Fél év múlva, ahelyett, hogy az G2-t megvennéd egy másik készülékkel kapcsolatosan fogod ugyanezt írni... :D
De hát ilyen ez az okostelefon-világ... :C

(#2524) MinionFlasH válasza k5.20 (#2523) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Hát nincs kizárva mindig kitalálnak valami ínyencséget... :((
Most L9 em van a legnagyobb gondom vele, hogy kicsi a 4.7"... LG G2 meg 5.2" nem mondom elviselném 5.5"-ba!

(#2525) k5.20 válasza MinionFlasH (#2522) üzenetére


k5.20
senior tag

...és ha most azt írnám: igen, akkor nyugodtan hátradőlnél? :))
Nem bántani akarlak, de miért kérdezel ilyeneket?
Én - de más sem az itt lévők közül - azt sem tudom garantálni, hogy ma este élek-e majd még...
Tehát csak esély van rá...
Komolyan gondolod, hogy ezt itt valaki meg tudja mondani?
Vagy komolyan is veszed, ha azt mondja valaki, igen, 80 lesz, de lehet, hogy ingyen fogják osztogatni...
Ne érts félre, újra jelzem: nem bántani akarlak :R , csak kérni, gondolkozz mielőtt kérdezel valamit. :K

[ Szerkesztve ]

(#2526) MinionFlasH válasza k5.20 (#2525) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Azon törpölök megér e ennyit (150) ez a teló vagy érdemesebb várni, próbálok gondolkozni de úgy látszik nem megy ezért kérdezek ilyeneket!

(#2527) FragMaster válasza k5.20 (#2523) üzenetére


FragMaster
addikt

Úgy is nexus lesz, tudom előre :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2528) F-ECT$ válasza k5.20 (#2525) üzenetére


F-ECT$
titán

Már nem azért, de azt kérdezte, hogy van-e rá reális esély, és nem azt, hogy garantáltan annyi lesz-e. Szóval előbb olvass, és csak utána oktass.

A kérdés egyébként jó volt, aki figyelte az elmúlt években a csúcs LG készülékek árváltozását, az elég jó eséllyel meg tudja mondani, hogy fél év alatt esnek-e 40-50%-ot. Én most gyorsan megnéztem az Optimus G árát, ami most van 80k körül, viszont az már közel 1 éves cucc. Szóval esély van rá, hogy a G2 ára lemenjen 80k-ra, de én inkább 100-120k körülre tenném a fél év múlva esedékes árat.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#2529) MinionFlasH válasza F-ECT$ (#2528) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Igen igazad lehet, szerintem várok vele 2-3hónapot aztán meglátjuk, bár iszonyatosan tetszik a G2 nekem sok a jelenlegi ára! :(

Vagy mégsem...lassan elkezdek virágszirmokat tépkedni... :DD

(#2530) k5.20 válasza MinionFlasH (#2526) üzenetére


k5.20
senior tag

Vegyük le a szubjektív oldalt, hogy ti. Neked megéri-e.

Ha az objektív oldalt nézzük, akkor azt látjuk, hogy a G2 egy olyan készülék, amelyhez hasonló paraméterekkel rendelkező készülékeket más gyártók drágábban dobtak piacra.
Így szerintem mindenképp megéri az árát.
Amit nem tudunk: lesznek e szériahibák stb. de ezt még a nagyobb cégeknél sem lehet előre tudni.
Ami még objektíven elmondható, hogy nem a magyar átlagkeresetre vannak ezek árazva.

(#2531) balika333


balika333
tag

Sziasztok!

Megosztanám tapasztalatom a G2-vel kapcsolatban. Először is leszögezném, hogy HTC One-ról váltottam. Így ehhez a telefonhoz hasonlítok. Ezek itt szubjektív vélemények lesznek, ha valaki vitatkozni akar vele, vagy szerinte én ezt rosszul látom mert az ő meglátás módja a jó, leszögezem nem érdekel!

Pozitív benyomás:
- az akksi idő. Brutálisan jól bírja. Kb. kétszer akkora üzemidő érhető el a telefonnal, mint a One-nal. Piros pont az LG-nek, végre egy gyártó amelyik felismerte, hogy az akksival is kell foglalkozni! :R

- szép nagy a kijelző, nagyon tetszenek a színei, majdnem lemásznak róla a képek :C

- pokoli gyors a szoftver (bár néha van mikrolag, de tényleg néha). Gyorsabb mint a One, ez nem kétség. szerintem akinek iPhone-ja van és azért nem vált mert nehogy szaggasson, nyugodtan válthat!!! Nem fog csalódni :DD

- tetszenek a hátsó gombok és a koppintásos felébresztés is. Apró dolgok, mégis nagyon megkönnyítik a kezelést. Hamar meg lehet szokni, hogy hátul vannak a hátsó gombok, nem kell félni tőle.

Nem annyira pozitív dolgok:
- hangszóró. Egymás mellé téve lehet hallani igazán. Tisztában vagyok vele, hogy a One-é az egyik (ha csak nem) legjobb a piacon. A G2-é se rossz, de ha már egyszer már elkényeztettek valamivel, nehéz visszalépni. Ha valaki nem One-ról vált akkor ezt nem fogja érezni! :R

- anyaghasználat. A G2 polikarbonát. Ami nem lenne rossz, de recseg :(( Ha megfogod s kicsit megnyomkodod akkor ficereg. Összeillesztésre hibátlan a G2, viszont a recsegés nekem nem adja a prémium minőséget. Igen, jön a kérdés mit várok i5 és One után, hát nem ezt.

-fényerő állítás. Pocsék. Ha napfényről bemész, akkor nagyon lassan veszi le a fényerőt, ugyanez fordítva. Majd 10 másodperc. Zavaró nagyon! Lecseréltem az YAAB-re, ez gyors, de indokolatlanul feltolja a fényerőt néha és gyorsan vissza. Ez valami program bug lehet.

- nagy. Hiába 1 mm-rel nagyobb a G2 mint a One, nekem már nagy. Meg szélesebb is picivel. 4,7 vs 5,2 összehasonlítva viszont mérnöki bravúr ekkora kijelzőt ilyen házba rakni mint a G2-é :C De mivel a One-nak íves hátlapja van, ezért jobban elfér a kezemben (187 magas vagyok) Persze ha valaki két kézzel kezeli akkor ez sem szempont :D

Szóval engem nem győzött meg a G2, visszatértem a One-ra. Ezért eladó is - bár ez nem a reklám helye. ;] Ha nem lett volna One a kezemben és S4-ről vagy i5-ről jöttem volna biztos nem ez lett volna véleményem. Tudom, a One-nak is vannak hibái, mint minden telefonnak.
Szóval no offense, ezek csak egy felhasználó személyes tapasztalatai! Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Note 22 Ultra

(#2532) joey04


joey04
titán

LG G2 vs. Samsung Galaxy Note 3 vs. Sony Xperia Z1: The triumvirate

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2533) migabi24 válasza balika333 (#2531) üzenetére


migabi24
nagyúr

Én örülök, hogy leírtad ezt, mert én is one-t használok, és gondolkodok a cserén, de szerintem nem vagyok egyedül

(#2534) zoleeno1 válasza migabi24 (#2533) üzenetére


zoleeno1
addikt

+1! Végre valaki objektívan látja a dolgokat, nemcsak "hűdeűberkirálymindennéljobbezaG2"
Köszi az összegzést balika333, ilyenből kéne még sok, hogy a sok szubjektív véleményből összejöjjön egy viszonylagosan objektív. Nekünk, leendő vásárlóknak ez jól jön :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2535) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Nagyon jóra sikerült ez a teló, minden hibájával együtt is szerintem! Bár lehet elfogult vagyok...

a nexus 5 nekem úgy tűnik mintha kirántották volna a kormányt egy "macskaautóból"!

[ Szerkesztve ]

(#2536) csababarca


csababarca
őstag

Jól árazták be a T-nél, így kéne a többi telefont is.
Most az én díjcsomagomban (mozaik S), 127ezerért vihető...májusra sztem ez le tud menni 100ezer környékére, akkor pedig nem lesz menekvés :D

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2537) Metal213 válasza MinionFlasH (#2522) üzenetére


Metal213
tag

szerintem nincs, max 110 lesz és az is elég nagy csökkenés. Top termékről beszéünk, nem fog sokat zuhanni, szvsz

archaic.bandcamp.com

(#2538) F-ECT$ válasza joey04 (#2532) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó kis teszt. A legtöbb helyen a Note 3 nyert, és a G2 vagy szintén első, vagy második lett. Nálam biztosan nem jöhet szóba a Note 3 a mérete és az ára miatt, így már tényleg csak a hivatalos Nexus 5 bejelentésre várok :) (Állítólag 349 dolcsiról fog indulni az ára.)

Dive ever, work never.

(#2539) Weeman1 válasza zoleeno1 (#2534) üzenetére


Weeman1
veterán

Szintén ezen a véleményen vagyok.
De sok itt a fanboy,úgyhogy inkább csendben maradok. :D

Xiaomi 11T Pro

(#2540) Riuko válasza MinionFlasH (#2526) üzenetére


Riuko
senior tag

Attól függ ki, hogy áll anyagilag. Nekem 100 a felső határ. Mikor megjelenik egy készülék az első árakban erősen benne van az újdonság élménye, lehetősége és ezt nem adják ingyen. :N

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#2541) morphin


morphin
tag

Berendeltem én is egy fehéret. Délután/este átveszem.
A helyszínen hogy tudom ellenőrizni, hogy nincs pixelhiba vagy ilyesmi? Tehát gyárilag van rajta valami ami legálisan megmutatja van-e valami gond? :F

(#2542) Quqesz válasza morphin (#2541) üzenetére


Quqesz
nagyúr

van lcd teszt benne..bekapcsolod és tárcsázóban 3845#*802# -->Device test-->All auto test menu-->Dispay checktest (toto ez benne van?mert 4xből lestem)

balika333
esetleg nézd meg ezt ha van benne
3845#*802#-->Device test-->all auto test menu-->ALC/Proximity test és ott kell legyen egy calibration gomb,elvieg ez beállítja a fényérzékelőt,egy próbát megér...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#2543) dodicsaba válasza balika333 (#2531) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Te milyen ficergésről beszélsz? 🙀

BlackBerry Passport

(#2544) Quqesz


Quqesz
nagyúr

A b-telnél is lehet megint kapni..

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#2545) jacis válasza zoleeno1 (#2534) üzenetére


jacis
nagyúr

Akkor megpróbálok én is segíteni Nektek. Én is One-ról váltottam és előtte is csak csúcs mobilok voltak a birtokomban. Ebben az évben ez a 7. telefonom. Párom szerint beteg vagyok.... :)

Pozitívumok:
- Nagy kijelző ami nagyon kényelmes minden szempontból. Nekem csak telefonom van nincs pc-m és tabletem sem tehátel ezen kell mindent intézni így nekem ez nagyon fontos. One kijelzője magas és keskeny emiatt sokszor ütöttem mellé a gépeléskor.
- Üzemideje számomra hihetetlen. Két napot bír ki nálam ami nagyon nagy szó. Ebben a One nagyon gyenge volt.
-Kijelző fényereje és színei is veri az összes eddigi telefonomat. A sima G-m sem volt rossz ebben, de ez azt is veri.
-Végre nem érintésérzékeny gombok vannak a telefonon hanem a virtuálisak ami nekem a Nexus 4-ben az egyik nagy kedvencem volt.
-Nem melegszik a telefon. Az eddigi összestelefonom (talán a BlackBerry Z10 nem) melegedett durván.
-Állati gyors. Ezt nem lehet magyarázni..... nincs párja jelenleg sztem.
-Az állapotjelző led normális méretű. Az irodám másik sarkából is látom. One ilyen szempontból nem volt felhasználóbarát.
-Hátlapi gombok (telefonálás közben hangerőt állítok) nagyon kényelmesek.
-Két koppintásos ébresztésre az N9-em óta várok. Végre itt van. :) A hátsó ébresztő gombot egyáltalán nem használom.

Negatívumok:
-Autómata fényerőszabályzás nagyon gyenge. Ebben az eddigi összes telefonom jobb volt.
-Ujjlenyomatgyűjtő fényes hátlap

Nekem a G2 az a telefon amire vártam. Most nincs bennem hiányérzet tehát ez most megmarad nagyon sokáig.

Remélem tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2546) zack válasza balika333 (#2531) üzenetére


zack
nagyúr

Egy dologban hibáztál amikor ezt leírtad... A TE példányod nem egyenlő az LG G2-vel globálisan.
A te példányodnak lehet recsegős a háza, de itteni tulajoktól ilyet még nem hallottam. Az enyém se recseg.
Azon túl az LG egyedüliként először alkalmazza telefonban a hajlított aksit, ami követi a hátlap ívét, a légüres tér kiküszöbölése végett. Mivel új technológia, elképzelhető hogy vannak hibás példányok, ahol ez nem sikerült annyira tökéletesen. Hangszóróval egyetértek. One után nagy visszalépés, de nem az LG megoldása rossz, és nem minőségi, hanem a One megoldása emelkedik ki túlságosan a mezőnyből.
Nem tudom az 1mm hosszabb, és 0,5 collal nagyobb G2 miért negatívum, én nem 187cm magas vagyok, csak 176, és ehhez mérten biztos kisebb a tenyerem illetve rövidebbek az ujjaim mint neked, de semmi problémát nem jelent a G2 fogása és kezelése One után.
A fényerő állítás az valós probléma, bár auto 55-60% fényerőnél most (kopp-kopp) jól működik. Ki kell tapasztalni. Gondolom javítani fognak rajta, mert ez szoftveres gond.

A szubjektív véleményedből nekem az jött le, attól függetlenül, hogy a te G2-öd nem volt tökéletes, hogy a One a szívedhez nőtt, és pusztán érzelmi okokat vélek felfedezni a visszaváltásban. Ezt onnan gondolom, hogy nekem is a szívemhez nőtt, nagyon szerettem, de meg kellett hoznom a döntésemet és nem érzelmi alapon, hanem fejben. One szép és jó, addig amíg nem kezd el a festék kopni a keretről, elég sok volt a pixel hibás példány (amiből én ki is fogtam egyet), és ez a csehországi szervizbe küldés nekem nagyon nem jön be. Nem akarok 4-6 hétig várakozni, és vagy megcsinálják vagy nem. Mert ez utóbbira is volt példa, nem is egy. Aki beleolvas a One topikba az elmúlt pár hetet visszapörgetve, a fő probléma nem a telefon, mert ugye az szuper, hanem a garanciális ügyintézés. Nem a legideálisabb használni egy 150k telefont úgy, hogy a cég jövője igen kérdéses, és bármi történhet velük az elkövetkező 1 évben, mert folyamatosan veszteségesek, és lehet ennek is köze van a kissé "szőrözős" garanciális ügymenethez.

Persze ez nem meggyőzés, csak én is leírtam a véleményemet. ;)

Lemaradt...Mivel februárban születik a kisfiam, jobb fényképezőt akartam, mint ami a One-ban van, mert a két gyenge pontja a telefonnak a kamera és az aksi. Mindkettőben jobb a G2, nem is kicsivel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2547) balika333 válasza zack (#2546) üzenetére


balika333
tag

jacis véleményt írt, Te pedig az én személyes tapasztalatomat akarod megmagyarázni, hogy miért hibás! S nem írtam, hogy mindegyik recseg, de nálam igenis nyikorog, ha kihúzom a tokból, vagy erősebben megfogom.
A méret? Egyéni dolog. De én örülök ha a One bal felső sarkát elérem, itt pedig nem érem el egy kézzel.
Köszönöm a "véleményed" amit hozzám címeztél, ahelyett, hogy leírtad volna azt, hogy Te mit tapasztalsz mint ahogy a feletted hozzászóló is :K
A One- eléggé off itt- pedig nem nőtt a szívemhez, csak számomra ez most a legjobb. Nagyon nagyon vágytam a G2-re, és számomra csalódás volt.

Samsung Note 22 Ultra

(#2548) Kunsztler válasza zack (#2546) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Na de neked volt S4 melyik jobb kamerába szerinted ?Őszintén.... :)

Nexus 5

(#2549) Lecs@ válasza balika333 (#2547) üzenetére


Lecs@
addikt

Köszi a józan, és nem elfogult vêleményt. Másokkal ne foglalkozz, hisz te nem írtál semmi rosszat. És te tudod csakis saját magad, mi nagy neked már. Lehet kifogtál egy "ropogós" darabot, és ezt le merted írni. Bocsájtson meg a jó isten neked :)

Kunsztler : én már sejtem a választ. :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#2550) zack válasza Kunsztler (#2548) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem egy szinten van az S4-el képminőségben, bár S4-el kicsit nehezebb volt fényképzni. G2-nek talán az optikai képstabilizátor ami az előnye, ami miatt könnyebb tű éles képet lőni.

(#2547) balika333

Nem tudod értelmezni az irományomat. :U Tiszteletben tartom a véleményedet, csak ez a recsegős hátlap dolog furi nekem, ami egészen egyedi probléma lehet.
Nem akarlak meggyőzni semmiről sem. Megsúgom, én már leírtam a véleményemet többször is. Azért mert neked nem jött be, nem kezdem elölről leírni még1x, nem érzek késztetést.
Nem befolyásol mások véleménye, és ezzel szerintem mindenki így van aki elégedett.
Egyébként az irományom arról szólt, hol érzem kérdésesnek a One-t és a HTC-t az LG és a G2-vel szemben. Ez nem ellened irányult, leírtam a mondandómban azt is mivel értek egyet, és mivel nem, kiegészítettem a garanciális félelmeimmel ami One használat alatt végig jelen volt, olvasd el még1x. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.