Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) diodd


diodd
tag

Szerintetek megérné G-ről váltani? Nagyon tetszik a nagy kijelző és az üzemidő. Fogásra milyen a telefon? amikor először megfogtam a G-t egyből éreztem, hogy ez a telefon össze van rendesen rakva.

Mate 7

(#1102) Gabesz11 válasza diodd (#1101) üzenetére


Gabesz11
tag

Szerintem jó az össze szerelés minősége. Nem recseg ropog. Össze raktak rendesen. Néha még ugy érzem hogy kicsuszik a kezemből.

(#1103) jilian válasza Gabesz11 (#1102) üzenetére


jilian
addikt

Akkor ha jól értelmezem, fényes a hàtlapja ergo ujjlenyomatot màgnes? :F

Nem úgy volt, hogy nálunk az "èrdes" hátuljú lesz kaphatò?

(#1104) Gabesz11 válasza jilian (#1103) üzenetére


Gabesz11
tag

Igen fényes,nekem feher van. Nem tudom milyen a fekete azt nem lattam

(#1105) zsoleer válasza Gabesz11 (#1104) üzenetére


zsoleer
senior tag

Telekomnál mikora várható? Ebben a hónapban esélyes?

[ Szerkesztve ]

(#1106) Gabesz11 válasza zsoleer (#1105) üzenetére


Gabesz11
tag

Én nem tudom,vodás vagyok de mindig független telefont veszek a munkám miatt.

(#1107) jooker82 válasza zsoleer (#1105) üzenetére


jooker82
nagyúr

már fenn van a hamarosn kaphatók között,igy szerintem 1 hét kb..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1108) F-ECT$ válasza jooker82 (#1095) üzenetére


F-ECT$
titán

Ők azért adnak annyit, mert az valószínűleg hivatalos forrásból van, nem valamilyen feketén behozott verzió.

Gabesz11 & jilian: valószínűleg az első darabok még fényesek, és csak a későbbiek jöttek/jönnek enyhén recés hátlappal.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1109) jooker82


jooker82
nagyúr

Az eurosport 2-re kapcsoljatok.. LG G2 feliratú mezben játszik a Leverkusen és körbe LG felirat fut a reklámtáblán,persze nem mindig.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1110) jilian válasza F-ECT$ (#1108) üzenetére


jilian
addikt

"késöbb"

Mindig VÁRNI kell.... :(

'há má megint mennyit?? :O

[ Szerkesztve ]

(#1111) jooker82 válasza F-ECT$ (#1108) üzenetére


jooker82
nagyúr

dehogyis,ez extra hülyeség...mind ezzel a hátlapal jön..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1112) Eli577


Eli577
senior tag

Látom megy a találgatás a garanciával kapcsolatban.
A T-nél biztosan két éves lesz, csak második évben a tartozékokra már nem érvényes ("nem teljeskörű").

Úgy hallottam, hogy az LG kiterjeszti a gyári garanciáját két évre az újabb készülékeire.

Fotók: érdekes, hogy a MA tesztelők által készített képek olyan gyenge minőségűek, amilyeneket egyik másik tesztben sem láttam.
....
Kezdem azt érezni, hogy néhány helyen már direkt csinálják, hogy találjanak valami hibát, mert különben kénytelenek lennének azt mondani, hogy ez az év legjobb készüléke. :D
Nézzétek meg a pocketnow.com-on a tesztet...nevetséges. Le is írtam a véleményem hasonló felhasználónévvel, de valamiért nagyon elfogultak az LG-val kapcsolatban.

(#1113) jooker82 válasza Eli577 (#1112) üzenetére


jooker82
nagyúr

mármint ellendrukkerek,úgy elfogultak?
te nem tervezel venni egy g2-őt?

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1114) Eli577 válasza jooker82 (#1113) üzenetére


Eli577
senior tag

Igen, negatív irányban elfogultak. 7.7-es értékelést kapott, és az volt a legnagyobb bajuk, hogy az UI nem alkalmas arra, hogy phablet-ként használjuk a telefont...??? Nem is értettem ezt, le is írtam, hogy azok, amiket a G Pro-ból átraktak, azok szoftveres extrák a számomra, nem elcseszett optimalizáció.

Egyébként igen, tervezek venni. :D
Csak még nem tudom milyen konstrukcióban és hol. :U

(#1115) dlaj


dlaj
őstag

Itt egy program érdekességképpen azoknak, akik nem tudják kivárni az LG G2-t!
Ha valaki kipróbálja várom a véleményét, én dolgozom, most nincs időm ilyesmivel foglalkozni.)
(Bocs, ha volt már!)

(#1116) jooker82 válasza dlaj (#1115) üzenetére


jooker82
nagyúr

én már feltettem,csak egy bemutató...
a cuccok nem működnek rajta,csak az utasitásokat kell követni és végigvezet minket..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1117) Josipp


Josipp
csendes tag

G2 tulajokhoz lenne kérdésem a videózást illetően.
Az autófókuszt nem lehet kikapcsolni... ráadásul állandóan "lélegzik" (pár másodpercenként újrafókuszál), így nem lehet vele normális videót készíteni. Az lenne a kérdésem, hogy más kamera alkalmazásokkal (LG Camera, Camera ZOOM Fx stb) kikapcsolható az autófókusz? Úgy tudom, hogy van rajta érintő fókusz, de az csak pár másodpercig működik, utána átáll automatába.

(#1118) ferrari1


ferrari1
őstag

Nekem is lenne kérdésem. G2-n is emelkedik a csengőhang úgy, mint a sima G-n? Ott úgy emlékszem 3 lépésben emelkedett. Ha emelkedik, kikapcsolható-e?

[ Szerkesztve ]

(#1119) dlaj válasza jooker82 (#1116) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi, akkor megspóroltál nekem 10 percet!

(#1120) jooker82


jooker82
nagyúr

Wc-s video az LG-től. :C

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1121) jooker82 válasza Josipp (#1117) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ilyen egy 60 fps video [link] 30 as bitráttal

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1122) Pityukaka


Pityukaka
tag

Sziasztok! HTC One X-ről váltanék G2-re. 32 GB-os változatot és k.függetlent vennék majd, nem szolgáltatótól. Mikortól lehet majd kapni boltban és milyen áron? Van realitása szerintetek a 130 ezres árnak? Vagy csak pár hónap múlva megy le annyira? Másik kérdésem, hogy lehet-e kábellel pen drive-ot rákötni (úgy mint a a htc-mnélpl.) és arról megnyitni fájlokat? Kösz!

[ Szerkesztve ]

(#1123) bandras0226 válasza Pityukaka (#1122) üzenetére


bandras0226
aktív tag

A MédiaMarktban és az ExtremeDigitalban 180K a 16GB-s.A 32GB-s egyenlőre nem lesz kapható hivatalosan az országban. Az akármigsmeknél lehet szerezni 32GB-sat,persze gari nélkül.

[ Szerkesztve ]

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#1124) Quqesz válasza bandras0226 (#1123) üzenetére


Quqesz
nagyúr

khhmmm itt pl 2 év gyári garival:161e mindennel együtt...ezen én is meglepődtem! ez meg a bolti garis:[link]...szal vagy vmit elírtak,vagy lesz még itt meglepetés! :Y...(persze mindkettő 16 gb-s)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1125) bandras0226 válasza Quqesz (#1124) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Meg lehet próbálni,bár én ekkora összegnél inkább nem kockáztatnék!

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#1126) Quqesz válasza bandras0226 (#1125) üzenetére


Quqesz
nagyúr

csak úgy éri meg,hogy ha bemegy az ember személyes átvételre és ha előtte kitöltik a hivatalos LG garijegyet(ami ugye nem téveszthető össze a sajátjukkal) rendesen,akkor perkálni a pénzt.....esetleg az LG-t megkérdezni mit tudnak erről...ami érdekes lehet még,hogy anno megkérdeztem az LG-t,hogy ha pl a német mm-ben veszem meg akkor mi van,és azt mondták,akkor az itthoni mm felelős a gariért,tehát él...ez is érdekes lehet!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1127) jooker82 válasza Pityukaka (#1122) üzenetére


jooker82
nagyúr

nem lehet tudni mikortól lesz hivatalosan 32 gb-os
de gsm boltokból meg tudod venni.150-ért már van.
szolgáltatókhoz meg elvileg 1-2 héten belül lesz..
van benne otg támogatás,igy pendrive-ot is tudsz rákötni.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1128) jooker82 válasza Quqesz (#1124) üzenetére


jooker82
nagyúr

kamu szerintem...
annyi,hogy meg kell kérdezni,hogy hivatalos lg garanciapapirt kapok e.ha nem akkor mért irják,hogy gyári garancia :F ....fel kellene jelenteni az ilyen üzleteket..
sanszos,hogy azt fogják mondani,hogy ők küldik a gyártó szervizébe...ezt meg higgyük is el :F

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1129) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Most kérdeztem a telefonboltos havert menyiért tud g2 rendelni? Meglepet de lg garist is tud rendelni igaz 16 ost és 150 a nagyker ara.hétfőn ranezunk az uj arlistara mert ez még pénteki. Az azsiai 140 penz. A 16-32 is. Érdemes várni ugytünik.

BlackBerry Passport

(#1130) jooker82 válasza dodicsaba (#1129) üzenetére


jooker82
nagyúr

annyikért simán megéri. Ők korrektek? nem kötözködnek szerviz kapcsán,hogy látod? Mint ismerősöd,gondolom elmond pár dolgot.
És a gyári garishoz LG garanciapapirt kapunk?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1131) jooker82


jooker82
nagyúr

Svájcból átszámitva 240 ft-on,130 körül lehet elhozni a 32 Gb-osat. függetlenül. Ha valaki tud rendelni,akkor hajrá.. Elvileg a garipapirt el kell,hogy fogadják itthon is.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1132) q2w3


q2w3
senior tag

Arról tudni valamit, hogy a kijelző olyasmi mint a nexus 4ben? Ma voltam MMben és iszonyatosan bejön hogy olyan íves a szélén. Remélem G2be is ilyen.

(#1133) dodicsaba válasza jooker82 (#1130) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Szamlát ad meg a garjegyet lebélyegzi ami a dobozba van.onnantol már te adod be a szervizbe. Mar vettem igy samut nem volt semmi gon. Amugy tudni mar a g 2 röl esetleg valami hibat. Tapasztalt mar valaki valamit vagy olyan lesz mint a g? Probléma mentes?

BlackBerry Passport

(#1134) jooker82 válasza q2w3 (#1132) üzenetére


jooker82
nagyúr

Jobb lesz mint a nexus 4-ben,hiszen full HD.

didicsaba: Ha hivatalos LG garijegyet pecsétel,akkor ok..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1135) toto0569


toto0569
addikt

(#1136) q2w3 válasza dodicsaba (#1129) üzenetére


q2w3
senior tag

Vajon érkezik majd gyártói garanciás 32gb-os verzió is, vagy csak akkor amikortól a hazai szolgáltatók is árulják a nagyobb tárhelyes verziót?

(#1137) jooker82


jooker82
nagyúr

nem lehet sajnos tudni..
de ha lesz is 150 alatt szerintem nem lesz függetlenül..
érdemes lenne összefogni és külföldről rendelni gyári garanciával függetlent. 130-ért már van..
ha valaki jártas benne,segithetne..

Németeknél találtam....Basszus,8 órás kijelzőidő. :Y :Y

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1138) rayman2006 válasza jooker82 (#1137) üzenetére


rayman2006
tag

Külföldön hol van 130e-ért 32gb gyári garival?
Külföldi gari jó itthon is elfogadják?

[ Szerkesztve ]

(#1139) q2w3 válasza jooker82 (#1137) üzenetére


q2w3
senior tag

Nekem bátyám most kint van Finnországban, de ott egységesen 500euro a 16os és 580 a 32-es. Annyiért nem éri meg. Próbáltam nézni Ausztriában vagy Németországban de nemtaláltam még. A Svájci jó lett volna ha Magyarországra vagy Finnországba szállítanak. Esetleg ha valaki Svédországban van, oda lehet rendelni 132ért 32GB-st. [link]

Amúgy arra gondoltam, hogy a nexus 4 kijelzőjének a széle le van hajlítva, és nagyon jó érzést ad. Ahogy a képeket nézem a G2 nem ilyen ugye? Esetleg akinek van vagy próbálta az elmondhatná :D

[ Szerkesztve ]

(#1140) toto0569 válasza jooker82 (#1137) üzenetére


toto0569
addikt

Kezdett volna el fényképezni,az tudja kajálni az aksit...vagy feltölteni mondjuk a képeket dropbox-ba...most reggel felraktam kicsit tölteni mert 15%-on volt.4h45min kijelző/52h üzemidő.

(#1141) jooker82 válasza rayman2006 (#1138) üzenetére


jooker82
nagyúr

Pl svájcba.... [link] El kell,hogy fogadják,de érdemes megkérdezni az LG-t.

Toto: Az sem mindegy ám,hogy 1 nap alatt nézzük a kijelzőidőt,vagy 2-2,5 nap-ról levetitve.
Mert ha 1 nap nyomkorászod,akkor jóval több érhető el. :)

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1142) dodicsaba válasza jooker82 (#1134) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Ertem.de nem didi hanem dodi:)

BlackBerry Passport

(#1143) jooker82 válasza dodicsaba (#1142) üzenetére


jooker82
nagyúr

sorry. :R

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1144) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Megvenné a haver a g tőlem csak kicsit sajnalok hozatenni 80 ezret a g2 veteléhez. Nem tudom ér e ekora potlást? 2 g ára szinte. Aki már hasznalja mit gondol mekkora a külömbség a G es a G2 közt?

BlackBerry Passport

(#1145) toto0569 válasza jooker82 (#1143) üzenetére


toto0569
addikt

:C :DD hihi... Jooker82 mit fogtál közben?

(#1146) jooker82 válasza dodicsaba (#1144) üzenetére


jooker82
nagyúr

aksiban duplája,kép,videó terén is jobb,nagyobb kijelző,mely full hd...jobb kezelőfelület...talán zenében is jobb,mert hifi hangzás. :)

Toto0569: Mikor :) ??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1147) jilian válasza jooker82 (#1146) üzenetére


jilian
addikt

Melyik audio chip van benne?

(#1148) jooker82 válasza jilian (#1147) üzenetére


jooker82
nagyúr

azt nem tudom,hogy ez a hifi hangzás mihez köthető :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1149) toto0569 válasza jilian (#1147) üzenetére


toto0569
addikt

"Wolfson's latest WM5110 mobile 24-bit/192kHz DAC chip" according to enjoy the music."
"LG's upcoming G2 phone packs in modern features including 5.2" HD IPS screen, 13 MP camera with 8x digital zoom and the ability to play lossless 24-bit/192kHz audio files. Coming with the Snapdragon 2.26GHz quad core CPU, 32GB ROM and 1920 x 1080 full HD IPS screen, the new G2 sports a variety of modern features. Now that Wolfson's latest WM5110 mobile 24-bit/192kHz DAC chip is showing up in devices, first reported in May 23 here @ Enjoy the Music.com's Industry News page, audiophiles and high fidelity enthusiasts will soon be able to travel with a single device to hear their high resolution music and answer phone calls plus other mobile computing tasks. Wolfson's M5110 is the industry's first quad core High Definition (HD) Audio Processor System-on-a-Chip (SoC). This new highly-integrated, low power HD Audio Processor with advanced DSP feature set is designed to deliver HD Audio performance of 24-bit/192kHz for smartphones, tablet computers and portable multimedia devices. The WM5110 provides 110dB signal-to-noise ratio (SNR) and a fast 600 MIPS of processing power, while only requiring 3mW DAC to headphone power consumption, making it the most powerful and efficient HD Audio Processor on the market. Other features of LG's G2 include Audio Zooming that enables users to zero in on specific audio source by zooming in on your subject while recording video. This unique feature uses three stereo mikes, which amplify sound from the specified angle and deemphasize the surrounding noise. If you want to enjoy the music, then simply plug in your headphones and go. The unit provides easy file sync simply by plugging in a USB cable and the G2 intuitively shows you the icons for features that require earphones or USB cables when you plug them in. This allows faster access to the apps you desire. The LG G2 comes with a large 3000 mAh battery for hour after hour of musical pleasure."

[ Szerkesztve ]

(#1150) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Hivás közben teljesen csendes a a hangszotoja ugy mint a g nek. Gondolok itt sistergés recsegés stb....

BlackBerry Passport

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.