Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) ferrari1


ferrari1
őstag

Eddig bírtam írás nélkül csak olvasással.

Nem unjátok még?

Ha nincs másról beszélni akkor kezdjük a telefont és egymást szapulni?

Igazat adok Zack-nak abban, hogy akinek recseg és zavarja, vigye vissza cseréltetni! Hátha.

(#2702) Dondenis válasza zack (#2687) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Visszamentem cserét kértem és másik két készülék is ugyan ezt csinálta. Abban az üzletben ahol vásároltam nincs lehetőség cserére. A másik üzlet meg zárva volt már. A hölgy írt a valami megjegyzést hogy ott jártam ezzel a panasszal. Nehogy kifussak a 3 napból mert csak hétfőn vihetem vissza. Remélem találok egy jó hibátlan darabot.

(#2703) Cyberpunk válasza Dondenis (#2702) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mindegyiknek megvan a maga keresztje, tökéletes nincs sajnos azt kell hogy mondjam. PROTIP: Ne tekergesd! Vagy csere, hátha van egy jó.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2704) toto0569 válasza Dondenis (#2702) üzenetére


toto0569
addikt

Kérjél inkább 4 facsavart vagy pillanat ragasztót.Neked csak avval fog megjavulni.Kicsit uncsi már a téma...

(#2705) jooker82


jooker82
nagyúr

Vissza kell vinni,akinek gond van a hátlappal,aki meg 3 nap alatt nem tapasztalta ezt,annak talán nem is feltünő :U .
Nekem az L7-nél volt olyan,hogy a bal közép pontján kicsit nyekergett nyomásra,ott belül egy kissebb levegős rész lehetett,ezért a hátlap alá,az adott részre kis fekete szigszalagot ragasztottam és láss csodát megoldódott.Itt nyilván nem olyan egyszerű,ha nincs az embernek eszköze a szétszedésre,de szerintem bármely lg szervizben szétszedik nektek .. Budapestieknek ide érdemes bemenni ezzel a panasszal,akit zavar.

A műanyagnak ez a hátránya.szóval benne van a pakliban,de itt legalább nem kell 30 ezret fizetni mint a sima G-nél,ha egy esésnél törik a hátlap,vagy a fémnél,lepattogzik a festék,meg térerő gondok lehetnek.
Szóval megvan itt mindennek az előnye hátránya....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2706) migabi24 válasza Cyberpunk (#2703) üzenetére


migabi24
nagyúr

Még egyszer leírom mert mindenki a videóbol indul ki, nem kellett tekergetni, a telefon rendeltetésszerű használata közben is jelentkezik a gagyi recsegés ropogás

toto0569: szerintem te se lennél enyire vicces kedvedbe ha ilyen példányt fogsz ki a pénzedért, egyébként szegediek vagyunk megérne egy összehasonlítást a tiéddel

[ Szerkesztve ]

(#2707) jacis válasza balika333 (#2675) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez a telefon szériahibás. Miért nem viszed vissza? Én még a videóval sem húznám az időt hanem ott lennék a boltban intézni az ügyet.

Az enyém srácok makulátlan. Nincs semmi recsegés ropogás. Ez is azt bizonyítja, hogy a telefon alapjában véve jól megvan csinálva és ha valakinek recseg akkor vissza kell menni a boltba ahol a gyártósór végéről leesett selejteket is eladják.

Hol vetted a telefont?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2708) dodicsaba válasza Gergőke88 (#2700) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Azért nem hiszem hogy bárki ki fogja dobni.Az enyém konkrétan nem recseg az általatok leírt hangerő gomb alatt. Amugy minek nyomkodjátok? Polikarbonát pont azt a célt szolgálja amire kitalálták. Rugalmas mégis kő kemény szinte törhetetlen. Minden nap azzal dolgozom. Sokan itt rendeltek nilkin tokot azalatt amúgy sem fog ez felütni.

BlackBerry Passport

(#2709) Lasi31


Lasi31
tag

Hello! Hogy ne csak a recsegő hátlapról legyen szó! :)
A majdnem gól is érdekes de inkább a csapat mezét nézzétek:
[link]

(#2710) Lecs@


Lecs@
addikt

Jóreggelt! Megálmodtam, mi lehet a gond. Nincs jól felpattintva a hátsó burkolatotok. Nekem régen ugyanígy huppogott egy nokiám. Akkufedél le, akksi ki, és újra berak. Sőt szégyen ide vagy oda, van hogy egy kis papírzsebkendődarab is segíthet. Érdemes megpróbálni. Remélem sikerül megoldást találnotok.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#2711) migabi24 válasza Lecs@ (#2710) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ha nem volna a helyén akkor volna illesztési hézag, itt nehéz a zsepit alárakni :-)

sokan félreértik miért írtuk le ezt, nem a telefon fikázása a cél, hanem hogy a leendő tulajokat figyelmeztessük az esetleges problémákra amire érdemes vásárláskor odafigyelni

[ Szerkesztve ]

(#2712) toto0569 válasza Lecs@ (#2710) üzenetére


toto0569
addikt

Na innen is látszik,hogy amatör vagy és semmit nem tudsz a telefonról.Ezt nem lehet szétszedni...

(#2713) Dondenis válasza dodicsaba (#2708) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Nem kell nyomkodni! Tapizástól már "recseg":(

(#2714) jacis válasza Lecs@ (#2710) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem levehető a hátlap... ;)

Dondenis: vissza kell vinni a boltba nem pedig sirnánkozni....... unjuk már.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2715) jooker82 válasza Dondenis (#2713) üzenetére


jooker82
nagyúr

Honnan vetted??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2716) dodicsaba válasza Lecs@ (#2710) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Ja csak aparocska probléma ez nem levehető hátlap. Minden nokia ilyen volt. Kis szivacsos ragasztót tettek az aksi fedélre és mindjárt máshol recsegett :)

BlackBerry Passport

(#2717) Dondenis válasza jacis (#2714) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Ez nem siránkozás :) csak az a nagy gondom hogy szolgáltatónál összesen 3 db-ot néztem meg és mind ilyen volt. Na mind1 befejeztem :) jooker: T-nél

[ Szerkesztve ]

(#2718) jooker82 válasza Dondenis (#2717) üzenetére


jooker82
nagyúr

De gondolom Budapasten. :U Hétfőn be tudod vinni az LG-hez,ha szerencséd van,ott kapsz egy független készüléket. :)

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2719) jacis válasza Dondenis (#2717) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszönjük :R

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2720) ferrari1 válasza jooker82 (#2718) üzenetére


ferrari1
őstag

Nem hinném, hogy emiatt cserélni fogják.

(#2721) csubííí válasza pumukli21 (#2692) üzenetére


csubííí
senior tag

Én már gari ügyben írtam nekik. Az első válaszukban nem épp ara válaszoltak amit kérdeztem,erre vissza írtam nekik "Ha jól megnézik a kérdésem akkor láthatják,hogy a kérdéseimre nem éppen kaptam meg a választ,köszönöm inkább érdeklődöm másutt". Ne erre hamarabb visszaírtak és azt a választ kaptam (persze LG G2 kapcsán érdeklődtem),hogy mindegy melyik verziót veszem tőlük bolti garanciával adják.

(#2722) Dondenis válasza jooker82 (#2718) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Szeged. ferrari1: 3 napon belül cserélniük kell! :)

(#2723) Lecs@ válasza toto0569 (#2712) üzenetére


Lecs@
addikt

Az én hozzászólásom jóindulatú volt... :( ( sosem mondtam, hogy ismerem ezt a készüléket )

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#2724) jooker82 válasza pumukli21 (#2692) üzenetére


jooker82
nagyúr

Már 2 évet ad az LG,magyar garanciát kapsz rá.

Dondenis? Szededen biztosan van 5-6 T pont,próbálkozz ma délelőtt,ha meg más nem vidd be a helyi LG szervizbe.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2725) csubííí válasza jooker82 (#2724) üzenetére


csubííí
senior tag

Nem rég írtam (2721),hogy milyen választ kaptam a kérdéses boltól gari ügyben. Valószínű nem hivatalos forgalmazásból szerzi be,ezért nem LG gari van rá,hanem bolti,nekik kell visszajuttatni ha esetleg probléma lenne a készülékkel.

[ Szerkesztve ]

(#2726) adequate_cou válasza Dondenis (#2722) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Szia!

Ma a Feketesas utcai meg a nagy tescos is nyitva van, csak ezekben van szerviz mashova nem viheted. Erdemesebb az elobbivel probalkozni mert az sajat tulajdonu bolt nem partner.

Majd ird meg mi lett...

(#2727) jooker82 válasza csubííí (#2725) üzenetére


jooker82
nagyúr

Érdekes,mert az extreme digital csak gyártói garis cuccokat értékesit.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2728) balika333


balika333
tag

Nem akartam ekkora vitát szítani a recsegés miatt. Részemről lezárva a téma es remélem ez nem lesz általános. Ha nem nyikorogna nekem is más lenne a véleményem mert egyébként pokoli jó telefon. Szóval relax mindenki. :R

Samsung Note 22 Ultra

(#2729) adequate_cou válasza balika333 (#2728) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Kis dolognak tűnik, de mikor az ember csúcskészüléket vásárol, akkor nem csak a bődületes számítási teljesítményért, hanem az esztétikai élményért is fizet. Annak pedig egy minimuma az, hogy pontosan illeszkedjen - ne recsegjen.

(#2730) jacis válasza adequate_cou (#2729) üzenetére


jacis
nagyúr

Neked is leírom, hogy ez megvan tehát nincs miért elégedetlenkedni. Minden gyártónak vannak gyengébb darabjai. Ezzeket vissza kell vinni a boltba és ennyi.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2731) jooker82 válasza adequate_cou (#2729) üzenetére


jooker82
nagyúr

de akkor se itt kell ezentúl okfejtősködni,hanem rögvest visszavinni és cserét,vagy visszatéritést kérni,

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2732) Lasi31


Lasi31
tag

Hihetetlen mennyit tudtok szarakodni a recsegéssel. Ha recseg visszaviszed és hozol helyette másikat! Engem mondjuk nem tántorítana ez el de szerintem rengeteg embert lebeszéltek ezzel a károgással a telefonról... Jó lenne inkább fényképeket nézegetni amit csináltok...

(#2733) hackeeeee válasza Lasi31 (#2732) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valahol talán igazuk is van, hogy miért?

Nem mindegy, hogy mit kapsz a pénzedért. Kifizetsz ~150-200.000Ft-ot valamiért, és anyaghasználat terén olyan hatást kelt, mint egy alsókategóriás készülék. Ez baj, hogy szóvá teszik? Miért?

A baj inkább az, hogy azért, mert ilyen hiba van, és mint kiderült, nem egyedi eset, rohangálnia kell a vásárlónak azért, hogy talán kapjon egy olyan készüléket, ami jó. Ezek után nem meglepő, ha elmegy az emberek kedve az LG-től.

A külföldről érkezett készülékek nem recsegnek (elméletileg) cserébe a többségére csak 1 év gari van kettő helyett. Megéri?

A videón sajnos az is látszott, hogy nem kell tekergetni, csavargatni, elég csak "megnyomni" a hátlapot, ergo kézbe venni, és már recseg..

Az az egy dolog igaz, hogy lehetne használni a keresőt, nem kellene minden 3. hsz-ben említeni ezt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#2734) Darth_Revan válasza jacis (#2707) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Én sem vettem eddig észre recsegést.

(#2735) jacis


jacis
nagyúr

második teljes feltőltésem óta eltelt idő.... egyre jobb amúgy

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2736) Lecs@ válasza Lasi31 (#2732) üzenetére


Lecs@
addikt

+1 a készült képek, videók jobban érdekelnek. Recsegős készüléket meg át sem vennék. Jó hogy ezt elmondták, mert egyszerűen ez egy dolog, amire vásárláskor oda kell figyelni. Szerintem sem rossz inulatból lett megemlítve.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#2737) Lasi31 válasza hackeeeee (#2733) üzenetére


Lasi31
tag

Ha vásárolok egy 150k-s cuccot akkor azért azt átnézem.. Ha nincs információm akkor más készülékek gyerek betegségeit keresem rajta.. Ha pedig rossz akkor nem hozom el..(na beálltam én is a sorba és a recsegésről beszélgetek) Ha pedig elhoztam szénné tesztelem az első három napban amikor azonnal kell cserélni.. Ennyi a megoldás!

(#2738) jooker82 válasza jacis (#2735) üzenetére


jooker82
nagyúr

1 óra kijelző után,csak 10%-ot esett? ez nem semmi.. :C
a gyári kijelzőidő mit mutat? egyszerre fel tudod tölteni ide,hogy van e különbség köztük?

lasi31: ez igy van....azért nem várhatjuk el az lg-től se,hogy minden egyes darabot teszteljenek...erre van a cserelehetőség,vagy visszatérités.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2739) migabi24 válasza Lecs@ (#2736) üzenetére


migabi24
nagyúr

Végre valaki felfogta a lényeget, mi egyszer írtuk volna le, a folyamatos értetlenkedés és hülyének nézés miatt született ennyi hsz

(#2740) Apaxp


Apaxp
senior tag

Hihetetlen számomra ennyi diszlexiás ember itt.
Leírja user hogy recseg. Erre másik user hogy az nem igaz. Bizonyítja videóval hogy mégis. Külditek hogy cseréltesse ki. Leírja user hogy visszavitte és többet is kipróbált, azok is recsegtek.
Innentől mi a lóf&szra cserélje? Vodkára?
Megértette és leírta hogy hétőn megy újra vissza.
Téma itt befejezve.
De mégsem mert mindig rugózik rajta valaki.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#2741) jooker82 válasza Apaxp (#2740) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szerintem,ha az adott bolt nem tud cserelehetőséget biztositani,vissza kellene,hogy fizessék.
De hamarosan akár le is zárhatjuk ezt a témát.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2742) emvy válasza toto0569 (#2712) üzenetére


emvy
nagyúr

Mielott nagyon beleelned magad a masok amatorozesebe, elmondanam, hogy a G2 nem unibody, es a hatlapja egyszeruen leszedheto (es visszarakhato). Itt egy kep egy hatlap-modrol (xda-dev):

A forum egyebkent pont arra valo, hogy akiknek bajuk van vele, azok is elmondhassak, ez nem egy fanclub, hanem a keszulek 'fo' topicja. Aki vasarol, az igy kap kerek informaciot.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#2743) Lasi31 válasza Apaxp (#2740) üzenetére


Lasi31
tag

Vodka helyett mit szólsz a pénzhez? Mert azt is vissza kell adni ha nem tudnak hibátlan készüléket adni.
Más: Valaki itt írta hogy vannak mikrolaggok.. Hol jelentkezik ha tényleg van?

Emwy: Ha jól tudom a nálunk kapható változatnak nem leszedhető a hátlapja júzerileg..

[ Szerkesztve ]

(#2744) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Videólejátszó progi terén mi javasiltok? Eddig mx playert használtam, mert jól jelenítette meg a formazott .ass feliratokat, de G2 alatt ha elinditok egy videót vele, akkor leveszi a lejátszás idejére a fényerõt 0-ra :(

(#2745) jacis válasza emvy (#2742) üzenetére


jacis
nagyúr

Amatőr vagy sajnos akkor Te is.
Ajánlom olvasd át melyik piacra milyen opciókkal lett kiadva a G2.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2746) jooker82 válasza emvy (#2742) üzenetére


jooker82
nagyúr

Tényleg amúgy én se látok kis csavarokat az alján,mint a G-nél.Valaki próbálja már leszedni :)bár lehet,hogy ez a koreai verzió.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#2747) emvy válasza jacis (#2745) üzenetére


emvy
nagyúr

Amit linkeltem, az NEM a koreai verzio, aminek hivatalosan is leszedheto hatlapja van.
Te kis 'profi' :D (Felismerhetted volna az akksirol, ez a 3000mAh-os, a cserelheto hatlapu verzioban pedig egyenszurke 2610 mAh van. Te kis profi. :) )

Hivatalosan eltavolithato hatlapos verzio:

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#2748) manokaki


manokaki
őstag

Na nekem sikerült leszedni a hátlapot , igaz egy véső kellett hozzá ,de lejött simán !! :DD :DD :DD

(#2749) jacis válasza jooker82 (#2738) üzenetére


jacis
nagyúr

gyárival

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2750) Lecs@


Lecs@
addikt

Mennyi profi van itt. Már ki sem igazodom :D

(2747) emvy : köszönöm :)

( 2745) :((

[ Szerkesztve ]

512 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.