Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) k. válasza tammolna (#12600) üzenetére


k.
őstag

Végigakarom én is játszani az uc 1et de más játékokat elöbb végigjátszom a gt5öt meg egykét ps2es játékot.

(#12602) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Uncharted 1-et platinára tettem, és ma kaptam kölcsön a második részt, ezzel is ez a célom. :)

Most barátnőm tolja online a Soul Calibur 4-et, ha elmegy aludni, jöhet az Uncharted 2 . ;]

Én az ilyen játékok miatt mondom hogy megéri PS3-at venni :K

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12603) Daffy válasza PhoenixK (#12597) üzenetére


Daffy
őstag

Egy sima laptop vinyo van usb konnektoros hazban.Ahogy az az elozo hsz-ben is szerepelt.
Nem pendrive.Egy oldalrol letoltott film kicsomagolva,aminek ISO a kiterjesztese.
Csingiling 2 ha ez is erdekel.

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#12604) gordonfreemN válasza Daffy (#12603) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Csak mert nekem se játsza az ISO-t, én DVDre irtam és ugy probáltam.
kitömörítés után ISO a kiterjesztés?

k. - csak az a baj nekem nincs fekete alap szin. neked van???

nike_ - köszi a választ, de nem adom fel, valahogy csak megoldhato hogy fekete legyen mint elso alkalmakkor.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12605) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Érdekelne még egy pár dolog a ps menüjéből, hátha tud valaki segíteni:
Y Pb/Cb Pr/Cr super white
RGB Full Range
PS upscaler
PS smoothing
BD/DVD cinema conversion
BD/DVD Video output format
BD/DVD Upscaler - a double scal a normal és full között mi a kül,?
Sequential playback
50Hz video output
ellőre is kösz a válaszért vagy egyéb olvasnivalóért...
a tv-m LG LH4000

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12606) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#12605) üzenetére


gordonfreemN
addikt

A playstation.net-et elolvastam, ezekkel kapcsolatban érdekesség esetleg megjegyzés érdekelne egyéni észrevételekból.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12607) kelzsoca válasza gordonfreemN (#12605) üzenetére


kelzsoca
félisten

PlayStation 3 FAQ

User's Guide
Felhasználói útmutató

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12608) Daffy válasza gordonfreemN (#12604) üzenetére


Daffy
őstag

Termeszetesen rar fileokbol osszerakva lett ISO....

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#12609) SÜN!


SÜN!
tag

Szerintetek állítva vagy fektetve jobb? Mert ahogy olvasom a vélemények megoszlanak :F

(#12610) gordonfreemN válasza Daffy (#12608) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Szerintem ez különlegességnek számít...
vagy nem???

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12611) SweetWally válasza SÜN! (#12609) üzenetére


SweetWally
tag

Ugyebár, az attól függ, miről beszélünk! :D

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#12612) kelzsoca válasza SÜN! (#12609) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nőről vagy PS3-ról beszélünk?

Szerintem a többség fektetve használja mindkettőt :DDD

https://vertigostore.eu

(#12613) SÜN!


SÜN!
tag

Pösé háromról!

(#12614) Siera


Siera
senior tag

A MAG elvileg matol elerheto,es hasznalhato.Az Open betara gondolok,de nem igazan talalom a storeon...*angol storeon vagyok fent*
Valaki tud rola esetleg valamit?

[ Szerkesztve ]

(#12615) Blaise válasza kelzsoca (#12612) üzenetére


Blaise
veterán

azért állítva se rossz :D

(#12616) Lares


Lares
csendes tag

Hali!
A héten készülök PS3 vásárlásra :DD , és lenne egy-két rövid kérdésem.
Először is nem tudom eldönteni honnan rendeljem :) Leirom sorban meik üzletekre gondoltam. 1. konzolokszervize 2. überkonzol 3. nyitott vagyok más oldalra :D (konzolvilágtól nem merek)
Másik: a konzolokszervize honlapon a 120 gb os slim hez jár 2 játék. Na most itt én választhatok magamnak bármit a kinálatukból, vagy valami korlátozott árú játék példányt rendelhetek a ps3 mam mellé? :)

(#12617) Lares


Lares
csendes tag

hszt nem lehet törölni? :/ 2x küldte volna az előzőt...

[ Szerkesztve ]

(#12618) Gabesz1019 válasza Lares (#12616) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Konzolokszervize-nél a két játék hozzá a Resistance meg a Motorstorm.

konzolvilágtól miért nem mersz rendelni? én épp onnan készülök rendelni holnap egyet. :U

(#12619) ezozo válasza Lares (#12616) üzenetére


ezozo
tag

Hali überkonzol megbizható nekem onnét van a slim250 de a platiniumshop-ról is jót hallottam konzolvilág számomra off bár sokan onnét is rendelnek

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#12620) jookomak


jookomak
őstag

Ollie cikke a logouton (gondoltam megjelölöm a forrást)

Akciós ps3 lista: itt
asszem rácsapok a batman-re, mint denevér a tevevérre.

(#12621) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Modern Warfare 2 tulajokat kérdezném, hogy tapasztaltatok-e Ti is olyat, hogy játék közben (főleg online-játékra gondolok) igencsak erősen olvas a PS3 a lemezről, gyakorlatilag megállás nélkül, végig a játék alatt?

Ez a játékban nem hoz észrevehető minőségromlást, csak hallhatóan erősen izzad az optika és az azt mozgató léptetőmotor, amit alapvetően nem értek, mert sem a COD4: MW, sem a COD5: WaW alatt nem volt ilyen tapasztalható az online játék alatt. Ott egyszerűen betöltötte az aktuális map-ot és mehetett a menet, hangját sem hallottam a meghajtónak. Ok, hogy itt nagyobbak a map-ek (bár azok már a COD5-nél is igencsak méretesek voltak), de nem hinném, hogy azt ne tudná extract-olni a játék elindulása előtt vinyóra és onnan dolgozni vele.

Csak azért izgat a dolog, mert nem hinném, hogy ezt hosszútávon nagyon megköszönné a meghajtó és már külföldi fórumokon több olyan bejegyzést is találtam, hogy Modern Warfare 2 közben ment gallyra az olvasófej. Konkrétan még nem nagyon találkoztam olyan játékkal, ami ennyire dolgoztatná a PS3 olvasóját, amit - ismétlem - márcsak azért sem értek, mert a széria korábbi darabjaira ez nem volt jellemző.

Ennyit arról, hogy mennyire jó az, hogy a játék csak pár kb-ot telepít fel. :W

Get Moded!

(#12622) Forrest Gump válasza jookomak (#12620) üzenetére


Forrest Gump
tag

A Batmant akkor már inkább innen [link]
Ma rendeltem meg én is :)
Szállítás is csak 1 font.

(#12623) benecz válasza DM-Fan (#12621) üzenetére


benecz
tag

Üdv!
Mostanság én is multizok gyakran,tegnap előtt egy barátom kölcsönkérte,megkérdeztem őt,de nála sem kattogott az olvasó.Nálam sem.
Nálam az Uncharted csinálta ezt néha,de az sem volt vészes. :U

(#12624) DM-Fan válasza benecz (#12623) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem kattog nekem sem, csak igen aktívan olvas, gyakorlatilag megszakítás nélkül, végig az online meccs alatt. Akkor lehet észrevenni, ha lehalkítod a játékot. Légyszíves nézd meg úgy is, hogy pl. hang nélkül (vagy alacsony hangerőn) játszol és számolj be, hogy mit tapasztalsz! Köszi.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#12625) benecz válasza DM-Fan (#12624) üzenetére


benecz
tag

Picit megpróbáltuk,pörögeti a lemezt,de én nem úgy érzem,hogy szenvedne.... :U

(#12626) DM-Fan válasza benecz (#12625) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem, szenvedni nem szenved, csak igen sokat pozicionál és folyamatosan olvas, ami azért szerintem durva, tekintve, hogy egy online játék akár 15 percig is eltart és ezen idő töredéke alatt teljesen be lehetne tölteni a map-et, mint ahogy azt a korábbi részek tették is.

Szóval szerintem nem éppen egy gépkímélő játék, sőt, gyanítom nem alaptalanok azokat a fórumbejegyzések, amelyek a MW2-t teszik felelőssé sok PS3 olvasófejének elhullása miatt.

Get Moded!

(#12627) jookomak válasza Forrest Gump (#12622) üzenetére


jookomak
őstag

hehhe, én inkább megszivattam magam. megtehetem. sokkal jobb drágábban megvenni ugyanazt (ön-headshot szmájli).

míg elkezdtem írni a postot rájöttem, hogy még nem vonta le a lóvét a kártyámról, hátha vissza lehet vonni. sikerült. már regelek is a zavvi-ra. köszönöm a jobb ajánlatot :R

(#12628) Gabesz1019 válasza Forrest Gump (#12622) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Át kell nekik utalni a pénz? Vagy csak kiszállításkor kell fizetni?

(#12629) benecz


benecz
tag

Most játszottam a Resistance 2-vel,,,,hát elég szopatós...most ilyen keskeny folyosókban vagyok,és egy ilyen sok apró valamiből álló villámlós fene kerget....hát egyszerűen elképzelni nem tudom hogy kell majd kivégezni....egyenlőre az öreg dokival megyek,és mára befejeztem.....
Amúgy összességében tetszik a game,csak ezek a cumis részek,,,,,, :W :W :W

(#12630) k. válasza gordonfreemN (#12604) üzenetére


k.
őstag

Na megvan mi kell neked.
Tehát kiválasztod a sötétkéket a témák közül.
Aztán a fényerejét leveszed minimumra és lám fullfekete:D

(#12631) jookomak válasza Gabesz1019 (#12628) üzenetére


jookomak
őstag

bankkártyás fizetés, de nem átutalás, olyan mintha itt a boltban fizetnél vele. ha jól tudom külföldről nem nagyon hoznak semmit utánvéttel.

(#12632) Siera


Siera
senior tag

NA én már szedem a MAG public betat USA storerol.Vagyis a 2gbos patchét...
Remélem jönnek mások is innen :))

(#12633) orkester


orkester
senior tag

Overlord II meg van rajtam kívül valakinek? Nem egy nagy élmény a multi, de a trófeákat összehozhatnánk, mert alig van fent 1-1 ember. :B

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#12634) tammolna válasza Siera (#12632) üzenetére


tammolna
csendes tag

Hogy erted el? en nem latom a demos kozott...

Vagy van valami kulcsod? (ha igen, nem akarod elprivizni? :)) )

(#12635) Vazallus válasza DM-Fan (#12626) üzenetére


Vazallus
tag

Talán egy patch majd megoldja ha tényleg így van. :U :F

"Mr. Salieri sends his regards"

(#12636) Mazsika


Mazsika
őstag

szerintetek fog mostanában esni a ps3 ára? a másik dolog meg hogy kinek mennyire van tele a winyója? érdemes megvenni a 250-est? (csak mentéseket nyomatnék rá, meg demókat) szóval arra elég a 120-as winyó?

Dáccsika

(#12637) kelzsoca válasza Mazsika (#12636) üzenetére


kelzsoca
félisten

Most volt árcsökkentés, ennél szerintem mostanság nem lesz olcsóbb :N

Hát van rajta jópár dolog, és még van vagy 200Gb szabad helyem :DDD

Én média centernek is használom, ezért vettem a 250-es vinyóval, de elég a 120-as is természetesen.

https://vertigostore.eu

(#12638) Blaise


Blaise
veterán

Sziasztok!

Lehet még valahol 80gigás fat gépet kapni újonnan? :F

Mindenképpen kellene a linux kompatibilitás a Cell SDK miatt.

(#12639) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Az nagy probléma ha bill és egérrel multizok pl a COD-al? hogy viszonyul a konzol társadalom ehhez? mert én nagyon ratyibéna vagyok joy-al és muszáj ezt a megoldást választanom...

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12640) Mazsika válasza kelzsoca (#12637) üzenetére


Mazsika
őstag

akkor egy 120-as bőven elég mi? én ha filmezek vagy ilyesmi úgyis dugom rá a pendrájvot! ;) legalábbis így tervezem! :D köszi a választ!

Dáccsika

(#12641) AND1 válasza Mazsika (#12640) üzenetére


AND1
őstag

Nekem 40Gb-s van és több játék mellett fel van másolva vagy 6-7 HD-s film. Így is van tizen valahány giga helyem.

Egy régi PH-s.

(#12642) Edgeri válasza gordonfreemN (#12639) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nekem nem fáj :) Viccet félretéve, ki nem sza*ja le, ha valakinek nem tetszik? Úgy játszol, ahogy jól esik. A grál lovagok kora lejárt, én is kapom a headshotokat Killzone2-ben, de nem idegesít, ez van, majd elbánok velük a respawn után :D

Üdv, Edgeri

(#12643) Edgeri válasza Mazsika (#12640) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nekem 80GB-os van, szerintem mindenre elég. Igaz, én filmet nem tárolok a gépen (pendrive, vagy media server), csak kevés fotót, demókat és némi zenét. Átlagos használatra még egy 40GB-os is bőven elég, ha meg nem, akkor tényleg ott a media server, mint megoldás (igaz akkor megy a PC-d is).

Üdv, Edgeri

(#12644) Edgeri válasza Lares (#12616) üzenetére


Edgeri
senior tag

Esetleg konzolstudio.hu, én itt vettem a gépem + a bnőm PSP-jét is. Igaz, garanciális, vagy egyéb problémám még nem volt, így ebben a témában még nem ismerem a bolt problémakezelését.

Üdv, Edgeri

(#12645) kelzsoca válasza Mazsika (#12640) üzenetére


kelzsoca
félisten

Még sok is, mint látod, mondom én azért vettem 250-es vinyóval, mert rámásolom a filmeket, és úgy nézem, annak nem látom értelmét hogy menjen a sz.gép is közben, bár az is egy megoldás lehet annak aki rendelkezik wifi-s routerrel, és a két gép fizikailag messze van egymástól :)

https://vertigostore.eu

(#12646) Mazsika válasza kelzsoca (#12645) üzenetére


Mazsika
őstag

ahha hát akkor úgy látom bőven elég a 120-as köszönöm szépen a válaszokat! üdv!

Dáccsika

(#12647) Edgeri válasza Siera (#12632) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szia! Neked sikerült is játszanod? Én bekerültem a queue-ba, de nem indult el, hiába vártam más játékosokra stb.. A tutorial mód sem indult el (lehet, hogy nincs is?). Nem értem :F

Üdv, Edgeri

(#12648) 7600 GS


7600 GS
addikt

Sziasztok!

Lehet valahonnan szerezni rossz, de javítható PS3-at szerezni? Fáj a fogam egy darabra.

Üdv.:Marci

(#12649) Edgeri válasza 7600 GS (#12648) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ha jól láttam, valaki pont hirdet egyet itt az apróban...

Üdv, Edgeri

(#12650) csimpi1


csimpi1
tag

Tud valaki abban segíteni, hogyha a Fifa10-ben az online "barátomnak" küldök egy játékmeghívást, akkor az nála hogyan jelentkezik? Könnyű észrevenni (pl. nagy felugró ablak) vagy lehet, hogy elkerüli az ember figyelmét?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.