Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) SweetWally válasza csimpi1 (#13700) üzenetére


SweetWally
tag

Én UPC-nél vagyok, ha hazamegyek rápróbálok az online FIFA-ra.
Nekem a böngésző tölt be lassabban az elmúlt két hétben. Én is megpróbáltam mindent, nem változik. :((
Töltöttem le demókat, azok meg jöttek normál sebességen.

Nem lehet, hogy a szolgáltatók szűkítik be a sávot? De amikor megnézem a sebességet, akkor nem látszik változás. Összeesküvés-elméletet sejtek! :)

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#13702) csimpi1 válasza SweetWally (#13701) üzenetére


csimpi1
tag

Most úgy néz ki, hogy javult a helyzet. Már tudtam játszani akadozás és kapcsolatszakadás nélkül, az itthoni net is kezd helyreállni. :C

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13703) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Kipróbáltam a Bioshock 2 multit, egész jó lett, pörgős mindenképpen, azt gondoltam eléggé zsúfolt lesz, de még 6-8 ember esetén is van hogy keresni kell az ellent :)

Egyébként az első rész pályái köszönnek vissza, nagyon hangulatos, pörgős, nem eszement hentelde, lehet okosan, gondolkozva is írtani ;]

Akinek megvan a game próbálja ki, szerintem nem fog csalódni.

Lényegében én kellemeset csalódtam a multiban, nah megyek is vissza Rapture világába :)

https://vertigostore.eu

(#13704) SweetWally válasza csimpi1 (#13702) üzenetére


SweetWally
tag

Most voltam online FIFA-zni, és nem tapasztaltam lassulást, szakadást.
Viszont a böngészés még mindig lassabb a kelleténél.

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#13705) wrathchild válasza BaliJack (#13552) üzenetére


wrathchild
tag

Köszi!
Sürgős és fontos segítséget szeretnék kérni Tőled!!

-------
mé'nem lehet a spoilert privátban?
illetve máshogy mondom: spoilert csak privátban lehet,
máskülönben tökönrúgás!

-------

Mi a fenét kell csinálni itt, tudnál segíteni, mert enélkül nem tud asszony továbbmenni, pedig nagyon tetszik neki a játék, de ezzel már másfél órája küszködik. ?

Illetve ez már a játék vége felé van, vagy még azért lesz innen folytatás?

Nagyon köszi a fontos infokat :))

[ Módosította: bwoay ]

(#13706) wrathchild


wrathchild
tag

Üdv!
Mi az oka annak, hogy a Fifa 10 3 különböző borítóval jelent meg?
Mind szinkronosként van hirdetve.
Vagy tökmindegy, ne kérdezzek hülyeségeket :DD ?
Ajándék lenne és nagy árkülönbség van pl. a Rooney/Dzsudzsák borítós és a csak Rooney borítós között, utóbbi jóval olcsóbb!!! Van még Rooney+2 Chelsea-boy (Lampard) borítóval is.
Kösz!

[ Szerkesztve ]

(#13707) BaliJack válasza wrathchild (#13705) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Rendben, szívesen segítek :).

*SPOILER*
mé'nem lehet a spoilert privátban?
illetve máshogy mondom: spoilert csak privátban lehet,
máskülönben tökönrúgás!

*SPOILER OFF*

Ez a rész a fele előtt van, szóval lesz még kaland :).
Kitartás asszonynak, és két főellenség között is legyen változatos (használja a többi ninja-t is, állatokat is), mert trófeák járnak érte :).
Meg sokszor egy másik ninja-val könnyebben boldogulhat.

[ Módosította: bwoay ]

(#13708) SweetWally válasza wrathchild (#13706) üzenetére


SweetWally
tag

Szia!

Szerintem aminek magyar szinkronja van, az mindegyik Dzsudzsák/Rooney borítós.

Ha arra gondolsz, hogy néhány webshopban a Rooney borítós van feltéve képnek, de szinkronosnak írják, akkor szerintem csak nem volt másik képük hozzá. Biztonság kedvéért érdemes leegyeztetni velük, hogy amit meg szeretnél vásárolni, az tényleg a magyar szinkronos verzió.
Én is nézegettem sokáig a neten, aztán a végén mikor pont egy 576 mellett mentem el, benéztem és megvettem. Ha a postaköltséget is hozzászámolod,akkor közel ott vagy árban. (Meg ez még decemberben volt és akkor nagyon "instant-get" érzést tápláltam a FIFA 10 iránt.)

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#13709) tekk


tekk
tag

Heavy Rain vélemények? (demo letölthető az UK Store-ból).

(#13710) Lancelot07


Lancelot07
csendes tag

Sziasztok,egy kis segitséget kérnék ! Szóval arról lenne szó,hogy szeretném meglepni a kistestvérem egy ps3-al és vaterán találtam egyet..nos az érdekelne,hogy mi a véleményetek erről? http://www.vatera.hu/sony_playstation_3_ps3_120gb_go_162756332.html megérné tudom de mivel külföldröl lett behozva igy gari sincsen rá..azt parázok kicsit ettől.

(#13711) kelzsoca válasza Lancelot07 (#13710) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szia!

Nézd ez így nem éri meg semmiképpen.

Itthon, boltból, frissen 1 év garanciával 65k-ért meg tudod venni ezt a gépet.

[link]

Én a helyedben ezt venném.

https://vertigostore.eu

(#13712) csimpi1 válasza Lancelot07 (#13710) üzenetére


csimpi1
tag

Nekem az ilyen Külföldről behozós-bontatlan-gari nincs cuccokkal valahogy mindig ellenérzésem van. Pláne úgy, ahogy kelzsoca is írta, a villámárnál itthon olcsóbban kapsz garival.
másrészt a Vatera tele van átb%!ós emberekkel. Megveszed a gépet, hazaviszed és nem jó, mit csinálsz?

[ Szerkesztve ]

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13713) SweetWally


SweetWally
tag

Sziasztok!

Nagyon szeretnék hozzájutni az Afrika játékhoz, de nem nagyon találok itthon lelőhelyet.
Ha valaki tudja, hogy hol lehet megvásárolni, írja meg nekem.
(Csak új, bontatlan érdekel, használt nem!)

Köszi!

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#13714) SweetWally válasza Lancelot07 (#13710) üzenetére


SweetWally
tag

Tavaly év végén itt már valaki befürdött egy ilyen vaterás cuccal!
Szegény elutalt előre 30k-t, aztán lehúzták a rolót!

A garancia miatt is, meg a zsákbamacska miatt is jobban megéri itthon megvenni.

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#13715) Lancelot07


Lancelot07
csendes tag

Köszönöm a gyors válaszokat,hát igen..akkor marad a bolt mert azért csak 1év gari van rá igazatok van! :R csak hirtelen elkapott a láz h 50ezerért..megérné,csak azért is kérdeztem meg mert énis parázok ennyit igy kiadni főleg vaterán!

(#13716) kelzsoca válasza Lancelot07 (#13715) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nézd 50k-ért soha az életben nem adná oda a gépet, az csak a licitlépcső egy foka, a villámár 70k, és szerintem a minimálárat valahol 62-65k körül adta meg, tehát annyiért már elvihető, na de ennyiért már bolti garis gépet tudsz venni, ráadásul megbízható forrásból, és 1 év garanciával, ezen felül lehet ez is csak egy szokásos átverés, miszerint az egész összeget, vagy csak a felét (mostanában ez a divat) át kell előre utalni, aztán majd lesz valami :)

https://vertigostore.eu

(#13717) Lancelot07


Lancelot07
csendes tag

Persze tudom,igazad van de mondjuk utalni amugy se utalnék soha előre..várom hogy legyen készleten gép a konzolos oldalon mert igaz van máshol raktáron de ha már lehet sporolni akkor inkább onnan venném meg mert 3ezer pénzel olcsobb..:) remélem jövö héten már lesz.

(#13718) Edgeri


Edgeri
senior tag

Az US store-ra is felkerült a Heavy Rain demo, 1.35GB.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#13719) salival válasza Edgeri (#13718) üzenetére


salival
aktív tag

Szerintem jó lett, nekem tetszik - főleg a verekedős rész. Csak sajnos nagyon rövid.

YNWA

(#13720) nosferatue válasza tekk (#13709) üzenetére


nosferatue
tag

Nekem nagyon tetszett. Igaz még nem játszottam végig, tegnap csak 1 órám volt rá, minden esetre meggyőzőtt arról, hogy ez nem csak egy interaktív film, ahol nyomkodod sorba a gombokat oszt' kész. Eszméletlen hangulat, erősen gondolkodom a megvételén.

[ Szerkesztve ]

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#13721) Edgeri válasza salival (#13719) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ma leszedem, megnézem én is.

Üdv, Edgeri

(#13722) kelzsoca válasza Edgeri (#13721) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én most töltöm, majd nyilatkozom róla.

https://vertigostore.eu

(#13723) Djuree válasza SweetWally (#13714) üzenetére


Djuree
félisten

az én voltam :U
habár el kell ismerni hogy én is hülye voltam. ez volt a tanulópénz. de hát ilyenkor nagyon be vagyok zsongva, ha akarok valamit nagyon, és nem gondolkozok. olyan mint a szerelem, akkor is meg tud hülyülni az ember, de nagyon :DD

Lancelot07: sztem ne kockáztass. az értékelésit ha megnézed, ott a sok pozitív, de mindenhol ott van hogy az adásvétel nem jött létre :U lehet hogy a jutalék miatt, de nem biztos.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13724) atos30 válasza Lancelot07 (#13717) üzenetére


atos30
aktív tag

Nézzél szét ebay-on. Elég megbízható. PS2-höz rendeltm játékot, ami nem jött meg és a tulaj sem komunikált. Jeleztem a pay-pal-nek a gondot (azon keresztül van a fizetés), erre ők 5 nap múlva visszautalták a pénzem a csókát meg tiltották a rendszerből.Vateráról már én sem merek rendelni semmit.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#13725) Mazsika válasza atos30 (#13724) üzenetére


Mazsika
őstag

én is ebay-ezni szoktam! pont most rendeltem a gow collectiont onnan! jobban bízok az ebay-ben már mint a sz@ros vaterába.. :S

Dáccsika

(#13726) Lancelot07


Lancelot07
csendes tag

Hja nem veszem meg én se a vateráról.Most multiformaton irtam h mikor lesz gépük mert majd szeretnék vásárolni..státusza az szállitás alatt...azt visszairtak mailben hogy majd jövö héten jön meg nekik is,kivárom inkább és legalább garisan veszek egyet.Ez a legtisztább..mondjuk paltinumshop oldalán is van ps3 120gigás használt 58ért dehát ki tudja lehet az is zsákbamacska lenne..

(#13727) Mazsika válasza Lancelot07 (#13726) üzenetére


Mazsika
őstag

én a konzolvilágból vettem 65 forintért de látom már feljebb ment az ára 3 ezressel, csak azért írom mert nekik van raktáron! ahogy megrendeltem másnap már hozta is a futár! szóval csak ajánlani tudom őket! ;)

Dáccsika

(#13728) kelzsoca válasza atos30 (#13724) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mondjuk pont most volt róla szó, hogy konzolt ne külföldről, erre beajánlod az ebayt...

https://vertigostore.eu

(#13729) Lancelot07


Lancelot07
csendes tag

:DD nembaj..Hát jelenleg két hely van ahol 65ezer,a többin 68 meg mégtöbb de nem gond kivárom én a jövö hetet h megérkezzen.

(#13730) k.


k.
őstag

Ma befejeztem easyn(nekem elég most ennyi majd talán 1-2 év mulva nekiállok nehezebben) az UNCHARTEDet. Baromi jó nagyon tetszett, pedig a kalandjátékokért annyira nem vagyok oda, de ez lenyűgözött. Majd a 2-t is feltétlen megveszem. :)

(#13731) mr.dana válasza Lancelot07 (#13729) üzenetére


mr.dana
aktív tag

[link] itt is ennyi, most ! Én KonzolStudiónál vettem 3 hete ugyanennyiért......Én is k.sokáig vártam hogy lemenjen az ára ,de ennél tovább sztem nem érdemes. sőt azt nézem még vissza is ment 3 hurkot azóta... ennyit simán megér , ( a PS2-met drágábban vettem annó 68 e - 2001 ben !!!! ) pedig arra is vártam ,mert a nyitó ára : 125e volt . az volt az első dvd lejátszóm :K

(#13732) kelzsoca válasza mr.dana (#13731) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha jól emlékszem a PS3-nak a nyitóára valahol 175k körül volt, ennyi pénzből ma már majdnem 3 gépet kapsz :)

https://vertigostore.eu

(#13733) szasanyi válasza kelzsoca (#13732) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, de az a gép nem ugyanaz a gép! Ha jó emlékszem, annak a dobozában 2 db kontroller és 2 játék volt. Egyszóval (na jó, 3mal): nem lehet összehasonlítani. :(

(#13734) k. válasza szasanyi (#13733) üzenetére


k.
őstag

Tévedés. Te starter packot vettél amit kb 2007 nyarán adtak ki. Elötte 1 joyal és zéró játékkal adták a ps3at. Szóval tényleg kijöhet belőle 3.

(#13735) kelzsoca válasza szasanyi (#13733) üzenetére


kelzsoca
félisten

Volt olyan variáció is igen :)

Más:

Kipróbáltam a Heavy Rain demót, hát nagyon komoly játék lesz az már biztos, megfontolandó a beszerzése :)

https://vertigostore.eu

(#13736) szasanyi válasza k. (#13734) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, lehet... de a Starter Pack is hasonló áron jelent meg (nyilván azt vette az, aki venni akart, és volt egy csepp esze). És ha csak magát a gépet nézzük is, több területen elvettek belőle, "ócsósították" kvázi ez a gép nem az a gép. Ennél érthetőbben nehéz leírnom, de talán még egy hasonlat ehhez: kicsit olyan ez, mintha két ugyanolyan típusú autó árát hasonlítanád össze anélkül, hogy bármi mást figyelembe vennél (a típus megjelenésék ideje, extrák, kiegészítők, majd ezek hiányában ua. típus akciós áron). Ilyen összehasonlításnak mi értelme? :U Különösen úgy, hogy a két PS3 változatból az egyik (PS3 60GB) már nem is kapható.

(#13737) csimpi1


csimpi1
tag

Mivel a szemét EA szerver szarakodik és nem tudok normálisan fifázni, kezdek rákapni az MW2 multijára. A legnagyobb király a free for all opció, márcsak azért is, mert még nem érzem azt, hogy csapatban tudnék dolgozni és így csak a saját seggemre kell vigyázni. :B
Sosem toltam még lövöldözős gamét online, de rohadt izgalmas tud lenni.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13738) DM-Fan válasza csimpi1 (#13737) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, ha az tetszik, akkor szerintem érdemes lenne megnézned a COD4: MW és a COD5: WaW multiját is. Én ezekkel is toltam pár száz órát, a MW2 is itt figyel a polcon, csak addig hanyagolom, amíg az IW ki nem adja azt a rohadt vinyó-install opciót meghozó patch-et, mert nem vagyok hajlandó kinyírni a gépem ezzel a szarral.

Get Moded!

(#13739) csimpi1 válasza DM-Fan (#13738) üzenetére


csimpi1
tag

Direkt megnéztem, mert volt róla szó, nekem nem pörgeti jobban a lemezt, mint bármikor máskor.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13740) jookomak


jookomak
őstag

Gametrailers-en kinn van a Heavy Rain review. Nem merem megnézni, nehogy spoileres legyen. Ha valaki esetleg nem bírt ellenállni, az írja már be ide, hogy milyen is lett, legyen szíves.

(#13741) kelzsoca válasza csimpi1 (#13739) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem a lemez pörgetéssel van a gond, hanem a léptetőmotor folyamatosan dolgozik a játék alatt, na ez a gond :)

jookomak

Leszedtem, feltelepítettem és játszottam: szerintem kötelező darab :K

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13742) Edgeri


Edgeri
senior tag

AVP hírek:

A Rebellion és a SEGA bejelentette, hogy levették a PSN-ről a PS3-as Aliens vs. Predator problémás meccsindítási lehetőségei miatt sokat kritizált demóját, és egy újabbat pakoltak fel helyette. A javított próbaverzióban - elvileg - immár minden gond nélkül lehet multis meneteket kreálni, vagy más playerek játékaiba beszállni. Gary Knight, a SEGA Europe képviselője kifejezetten korrekt módon megköszönte a játékosok visszajelzéseit és türelmét. forrás: PSC

Fasza, lehet újra letölteni :((

Üdv, Edgeri

(#13743) DM-Fan válasza Edgeri (#13742) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem én majd inkább már a full verziósat veszem meg. Jövő héten jelenik, erre a hónapra már megvolt a játékvásárlás a Bioshock 2 személyében, majd jövő hónapban talán beújítok egy AvP-t is.

Get Moded!

(#13744) orkester


orkester
senior tag

Ingyenes 1 napig a Fl0w USA store-ban.

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#13745) csimpi1 válasza DM-Fan (#13738) üzenetére


csimpi1
tag

A cod4-et és a cod5-öt lehet split screen 2-en tolni?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13746) nemethjoc válasza orkester (#13744) üzenetére


nemethjoc
csendes tag

Te le tudtad tölteni?
nekem valami hiba üzenet ir, és nem megy.
a hiba üzenet:
A server has occured (HTTP Status Code 403)

De mást pedig tölteni...

[ Szerkesztve ]

PSN_id: nemethjoc

(#13747) DM-Fan válasza nemethjoc (#13746) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem is ez van: HTTP Status Code 403. Ez kb. annyit tesz, hogy nincs hozzá jogunk. Ne kérdezd, hogy miért, de lehet, hogy IP figyelés miatt. Helyileg vagyunk rossz helyen. Majd megpróbálom később is, hátha, de nem hiszem.

Get Moded!

(#13748) nemethjoc válasza DM-Fan (#13747) üzenetére


nemethjoc
csendes tag

akkor ez ugylátom felejtős lesz... :)

más:
kaptam ma egy usertől a barátlistámból egy levelet.
a levél tartalma az volt, hogy a Playstation hivatalosan bejelentette, hogy 2010.12.02-től a PSN fizetős lesz. De amennyiben a megadott időpontig ez a levél továbbküldődik(szépem magyarul megfogalmazva :D ) 500 ezerszer, akkor továbbra is ingyenes marad.
Találkozott már ezzel valaki? Mert szerintem már a PSN-en is kezdik ezt a b.zi körlevelesdit.

PSN_id: nemethjoc

(#13749) orkester válasza nemethjoc (#13746) üzenetére


orkester
senior tag

Sajnos nálam is. :( Még csak olvastam a hírt mikor beírtam, reméljük csak túlterheltség vagy hasonló oka van és később lejön.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#13750) kelzsoca válasza nemethjoc (#13746) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nálam sem megy, bár nekem már megvan a game :)

https://vertigostore.eu

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.