Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) csimpi1


csimpi1
tag

Tudtok abban segíteni, hogy a Fifa10-ben az online előszobáknál miért írja ki néha, ha be akarok lépni egy helyre, hogy "A szoba" ? Ilyenkor nem enged belépni, később igen és nem értem a miértjét? Továbbá az online statisztikámnál mit jelent az ált. ell. szint?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13402) Edgeri válasza BaliJack (#13400) üzenetére


Edgeri
senior tag

A PlatinumS tényleg nem pakol rá sokat az árfolyamhoz képest, valszeg ez lesz, köszi!

Üdv, Edgeri

(#13403) whited


whited
addikt

hy
ha rádugok 1 billt meg egeret,meg a netet ps3ra tudom pcként használni?
vagy OS is kell rá? :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#13404) jookomak válasza whited (#13403) üzenetére


jookomak
őstag

sarkítva: nem tudod pc-ként használni, és igen, kell rá os, linuxot lehet rápakolni.
ha arra gondolsz, hogy lecseréled a komplett pc-t egy ps3-ra, ne tedd. filmnézés, képnézegetés, zenehallgatás megy a ps3 sima menüjén, de a böngésző nem áll a helyzet magaslatán a flash és java tartalmakat illetően. linux-nál pedig a kevés ram a hátráltató tényező.
bill+egér is csak a böngészőben stb. működik, játékokban nem.

(#13405) nosferatue válasza jookomak (#13404) üzenetére


nosferatue
tag

Erről jut eszembe, a csodálatos ps3-as youtube felület nektek is meg szokta fagyasztani a gépet, ha hagyod, hogy végig menjen egy-egy videó?

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#13406) Edgeri válasza nosferatue (#13405) üzenetére


Edgeri
senior tag

Mondjuk úgy, hogy gyakorlatilag használhatatlan, de legalábbis iszonyat türelem kell a kezeléséhez :(
Nekem nagyon nem jön be ez webkettes Youtube XL felület. :O

Üdv, Edgeri

(#13407) Edgeri


Edgeri
senior tag

Más is lát az LCD TV képén nagyon apró csillogásokat, miközben PS3-azik?
Nem a theme-ben beállítható csillogásra gondolok, hanem a tv képében nagyon apró, gyors, fehér csillogások vannak, tök random elhelyezkedve, több is egyszerre. Messziről persze nem látszik, de olyan 1,5m-en belül már igen. Olyan, mint ha valami "digitális zaj" lenne.
HDMI-vel van összekötve az LCD-m a PS3-mal.
Van valakinek tippje, hogy mi lehet ez, esetleg valaki tapasztalt hasonlót?

Üdv, Edgeri

(#13408) csimpi1 válasza Edgeri (#13407) üzenetére


csimpi1
tag

Nekem is LCD-m van, ugyanúgy HDMI kábellel, de én nem tapasztaltam ilyet :N , pedig elég "vájtszemű" vagyok. Szerintem, ha az átlag játéktávolságodból nem látszik, akkor ne foglalkozz vele!

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13409) Edgeri válasza csimpi1 (#13408) üzenetére


Edgeri
senior tag

Messziről persze összerakja a szem a képet, azért nem látszik, de azért idegesít, hogy tudom, hogy ott van, meg érdekel, hogy vajon mi okozhatja, lehet, hogy kipróbálok egy másik HDMI kábelt... :U

Üdv, Edgeri

(#13410) Mazsika


Mazsika
őstag

na üdvözölhettek a táborba, ma megjött a kis gépecském! ;) :D

Dáccsika

(#13411) nosferatue válasza Edgeri (#13409) üzenetére


nosferatue
tag

Próbáld ki, hogy kicsit megtisztítod a HDMI csatlakozók fejét, valaki korábban már írt képhibáról és tisztítás után eltűnt.

[ Szerkesztve ]

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#13412) PhoenixK válasza Mazsika (#13410) üzenetére


PhoenixK
őstag

Welcome on the board!

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#13413) Edgeri válasza nosferatue (#13411) üzenetére


Edgeri
senior tag

Köszi, megnézem!

Üdv, Edgeri

(#13414) Edgeri válasza Mazsika (#13410) üzenetére


Edgeri
senior tag

Sok örömöt hozzá!

Üdv, Edgeri

(#13415) csimpi1 válasza Edgeri (#13409) üzenetére


csimpi1
tag

Ez a baj, hogy hiába messzebbről már nem látszik, az ember tudja, hogy ott van és már maga a gondolat is idegesítő, hogy nem stimmel valami a nem 10 filléres tv-vel. :) Reméljük tényleg csak a kábel a ludas.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13416) Edgeri válasza csimpi1 (#13415) üzenetére


Edgeri
senior tag

Azaz :DDD

Üdv, Edgeri

(#13417) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Nah az előbb végeztem a Bioshock játékkal, hát nem volt egyszerű platinára tenni :)

(#13410) Mazsika

Használd egészséggel :C

Hol és mennyiért vetted?

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13421) Mazsika válasza kelzsoca (#13417) üzenetére


Mazsika
őstag

köszi szépen! psn storeról hogy tudok demót tölteni? amcsiba kell reggelnem?

Dáccsika

(#13422) kelzsoca válasza bwoay (#13420) üzenetére


kelzsoca
félisten

Sorry uram, mindenre gondoltam, de most ez kiment a fejemből :W

(#13421) Mazsika

Segítség: [link]

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13423) nike_


nike_
addikt

Na, Uncharted 2 + Pure nemsokára! :)

(#13424) Mazsika válasza kelzsoca (#13422) üzenetére


Mazsika
őstag

köszi megódottam! közbe eszembe jutott hogy az első oldalon van segédlet... :B de már megy minden!
azt honnan tudom meg hogy feltöltött a kar?

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#13425) bwoay válasza kelzsoca (#13422) üzenetére


bwoay
nagyúr

ok, átírom a topic nevét :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13426) kelzsoca válasza Mazsika (#13424) üzenetére


kelzsoca
félisten

Onnan hogy nem villog a led a karon.

https://vertigostore.eu

(#13427) Mazsika válasza kelzsoca (#13426) üzenetére


Mazsika
őstag

ok! zsír! köszi! már szippantom is a demókat! :D

Dáccsika

(#13428) Mazsika válasza kelzsoca (#13426) üzenetére


Mazsika
őstag

ok! zsír! köszi! már szippantom is a demókat! :D

Dáccsika

(#13429) papsZa


papsZa
tag

Sziasztok,

Mar majdnem megnyomtam a megrendeles gombot a webshopban, de aztan rajottem, hogy van meg kerdesem a PS3-al kapcsolatban.

Mennyi gari van a PS3-ra alapbol? Gondolom nem boltonkent valtozik, hanem a Sony diktalja. Igazabol a blueray olvaso miatt aggodom, mert ugye nem lehet teljesen installni a gamet, lemez mindig kell a jatekhoz, es tobb helyrol is hallottam, hogy gyorsan halnak az olvasok, vagy mar nem olvassak a regebbi lemezeket.

Azt viszont nem is ertem, hogy ha lemezen veszed meg a jatekot akkor miert nem lehet full installt nyomni neki? Mert hat ha a PSN-rol toltom a full jatekot, akkor nem kell lemez...

Mi penz javittatni egy ps3 olvasot?

Elore is koszonom

[ Szerkesztve ]

HP 8710p

(#13430) kelzsoca válasza papsZa (#13429) üzenetére


kelzsoca
félisten

1 év garancia van a gépekre.

Garancia időn belül ugye ingyenes, a lejárta után egy fejcsere általában 20-25k körül alakul.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13431) papsZa válasza kelzsoca (#13430) üzenetére


papsZa
tag

Hu bakkker, az nem olcsoooo, plane ha tuti hogy tonkremegy.
Mitol pusztulnak meg? Nem jo a technologia, vagy a sony gyartana vackot?
Mechanikai vagy elektronikai gondja lesz?

Ezt mindenkeppen bele kell szamolni a koltsegvetesbe. :O

HP 8710p

(#13432) kelzsoca válasza papsZa (#13431) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egyszerű a dolog, veszel egy PS3-at és mielőtt lejárna a garancia róla eladod, és veszel egy másikat, nyilván lesz így is bukó rajta, de nem hinném hogy az 25k lenne :)

Vagy ajánlom a konzolstudiot ahol ezt a szolgálatatást tudod igénybe venni:

Új konzolgép vásárlása esetén igényelhető a garanciaidő meghosszabítása további 1 évre,
a gyártói garanciaidőn felül.

A plusz 1 éves garancia költsége a gép vételárának 15%-a.

Így a 120-as slim gép: 74.740 Ft-ra jön ki 2 év garanciával.

A +1év 9.750 Ft-ra jön ki ez esetben :)

Hu bakkker, az nem olcsoooo, plane ha tuti hogy tonkremegy.

Ez is változó, többen még az első generációs gépet használják több éve hibátlanul (nyilván előbb-utóbb tönkremehet az olvasófej, de mi nem :) )

Mitol pusztulnak meg? Nem jo a technologia, vagy a sony gyartana vackot?
Mechanikai vagy elektronikai gondja lesz?

Általában az olvasófej szokott meghibásodni, tehát elektronikai.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13433) SweetWally


SweetWally
tag

Most komoly, hogy valaki így akar vásárolni, hogy úgyis tönkre fog menni? :W

Vedd meg, használd, és ennyi. Ne mondd, hogy autót is azért vennél, hogy a garázsban álljon, nehogy elromoljon véletlenül!

A PS3 egy konzol, egy használati eszköz. Egy tárgy.

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#13434) Edgeri válasza nosferatue (#13411) üzenetére


Edgeri
senior tag

Bejött. Nem értem, hiszen ez egy digitális kábel (vagy van kép, vagy nincs, de minőségromlás nem lehet) :F

Üdv, Edgeri

(#13435) benecz


benecz
tag

Tegnap olvastam valahol,a GT 5 csak karácsony körül jön...szóval az egy vicc....mondjuk engem nem érdekel annyira ez a játék,de azért szánalmas,hogy mennyire húzzák... :F

(#13436) nosferatue válasza Edgeri (#13434) üzenetére


nosferatue
tag

Szerintem itt a jeltovábbítást akadályozhatja a por, a fej és a ps3 csatlakozója között, tehát nem feltétlen ilyen "fekete-fehér" a dolog. Úgymond nem volt elég piszkos ahhoz, hogy egyáltalán ne láss képet, de a szemcsésedés már előjött.

benecz: legutóbb őszről olvastam GT5 ügyben.

[ Szerkesztve ]

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#13437) Edgeri


Edgeri
senior tag

Új SEGA konzol :)

Üdv, Edgeri

(#13438) kelzsoca válasza benecz (#13435) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én is olvastam, de még ez sem nevezhető biztos információnak :)

https://vertigostore.eu

(#13439) csimpi1


csimpi1
tag

Kerestem, de nem jutottam sokra, ezért kérdezek:
Milyen 5.1-es hangszórórendszert tudtok ajánlani kb 25 ezerig? Olyan kellene, amihez nem kell még külön erősítő, csak összedugom a Ps3-mal és megy. Logitechből emlékszem valamilyenre, de a magyar oldalán nekem csak egy szürke kép jön be, semmi több.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13440) Meghivott


Meghivott
addikt

Van egy NAGY problémám:

720p-s film lejátszása ps3-on pc-ről.
Adott: - egy nagyon erős pc
- wrt54gl router
- 40gb ps3
kábellel van a pc-router-ps3 összekötve, mégis szaggat a film.

Mi a túró lehet a baj?

(#13441) k. válasza benecz (#13435) üzenetére


k.
őstag

Elvileg a játék február végére kész lesz. A többi a Sonyn múlik. Valószínüleg más címek miatt húzzák, hogy azok is elég pénzt termeljenek.

(#13442) kelzsoca válasza csimpi1 (#13439) üzenetére


kelzsoca
félisten

hadd keressem meg neked Google-on

Gondolom az optikai bemenetre gondolsz, hát azt 25k-ért felejtsd is el.
Azt javaslom inkább vegyél egy 5.1-es erősítős házimozi rendszert, amire most már gyakran tesznek optikai bemenetet is (Samsungnál láttam, relative olcsón ilyet) így egy kábellel össze tudod kötni a PS3-at és 5.1-ben fog szólni neked.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13443) csimpi1 válasza kelzsoca (#13442) üzenetére


csimpi1
tag

Aranyos vagy, hogy megkeresed nekem, bár guglizni még én is tudok, de mint írtam a Logitech oldala nekem csak egy szürke képet mutat, abból pedig nehéz bármit is kihámozni. A házimozis tippet köszönöm.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13444) papsZa válasza SweetWally (#13433) üzenetére


papsZa
tag

Most komoly, hogy valaki ugy akar vasarolni, hogy nem nezi meg mit vesz, hiszen csak egy hasznalati eszkoz egy targy? :U

Nem az a baj, hogy tonkremegy, mert elobb-utobb minden elhasznalodik, a nagy kerdes az, hogy mikor. Sokan panaszkodnak, hogy kicsivel egy ev utan megfekszik az olvaso, ismerosom pont igy jart (eppen lejart a garija). Egy konzolt pedig nem egy evre veszel. Szoval az a konzol nem 70k, hanem majdnem 100k, ha ket evre tervezek. Mas konzolgyartonak pl hosszabb garancia ideje van.

HP 8710p

(#13445) papsZa válasza kelzsoca (#13432) üzenetére


papsZa
tag

Nem vagyok eppen a "gyorsan szabaduljunk meg tole amig meg mukodik" tipus, viszont az a studios ajanlat mindenkeppen jonak tunik.

Koszonom az infot :R

HP 8710p

(#13446) bwoay válasza papsZa (#13444) üzenetére


bwoay
nagyúr

egész másról beszélt, ne ferdíts! magát a hozzáállást kifogásolta, miszerint abban a szellemben történik a vásárlás, hogy jaj mi lesz, ha elromlik. ezzel csak magadnak ártasz, legalábbis személyes véleményem, hogy így már belefogni is kár. ez pont olyan, mint az x360 tulajoknál a 3LED hisztéria (ismerek olyat, aki heteken át rettegett, hogy mi lesz, ha elromlik a gépe, végül emiatt el is adta :U) Azt gondold át, mit tudsz tenni az ügy érdekében azon kívül, hogy meghosszabbítod a garanciát: gyakorlatilag semmit. Illetve létezik még két megoldás: vagy más konzolgyártó termékét választod, vagy nem veszel semmit. Nyilván ezek egyike sem alternatívája a PS3 vásárlásnak :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13447) Edgeri válasza csimpi1 (#13443) üzenetére


Edgeri
senior tag

Logitech Z-5500-nak tényleg van optikai bemenete, de baromi drága 80e+.
A legolcsóbb megoldás tényleg egy házimozi szett lehet, hosszútávra pedig az erősítő + hangfalak kombó lenne a legjobb, de az is benne lesz min. 70e pénzbe :(

Üdv, Edgeri

(#13448) benecz válasza k. (#13441) üzenetére


benecz
tag

Kizárt,hogy februárban kész lenne....nagy égés lesz a játékból az biztos.Rengeteg fanatikus játékostól hallottam,hogy már nem is érdekli őket...
Noh mindegy,én a Bad Campany 2-őt várom,azt meg ugye ki is adják majd,nem mint a GT-t :)

(#13449) Mazsika


Mazsika
őstag

tudtok nekem mondani olyan játékot, amit mászkálós 2-en lehet tolni és nincs felosztva a képernyő? és egymással vagyunk! szóval remélem értitek! :D

Dáccsika

(#13450) bwoay válasza benecz (#13448) üzenetére


bwoay
nagyúr

te el tudod képzelni, hogy nem fog eladási rekordokat dönteni?
mert aki eddig várt, és azt mondja, hogy már nem érdekli, az majd a megjelenéskor legyint egy nagyot? aztán játszik tovább boldogan a... mivel is? ferrari challenge?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.