Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) csimpi1 válasza Mazsika (#13449) üzenetére


csimpi1
tag

Army of two?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13452) SweetWally válasza Mazsika (#13449) üzenetére


SweetWally
tag

Army of Two, most jött ki a 40th day; vagy Little Big Planet, ha nem lövöldözős-robbantgatóst akarsz játszani! :)
Tölts le demot, fent van mindkettő a store-on.

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#13453) SweetWally válasza csimpi1 (#13451) üzenetére


SweetWally
tag

Vagy az! :)

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#13454) Mazsika


Mazsika
őstag

tenksz megnézem őket! ;)

Dáccsika

(#13455) bwoay


bwoay
nagyúr

a LBP-ben tényleg nem split screen a co-op, de Army of Two? abban hogyan?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13456) tammolna válasza bwoay (#13455) üzenetére


tammolna
csendes tag

LOL

Csak en vettem eszre h. a szerkesztve el van irva:
[ Szeretkezve ] :DDDDD

(#13457) SweetWally válasza bwoay (#13455) üzenetére


SweetWally
tag

Hát úgy, hogy egymásnak vállvetve harcoltok a gonoszok ellen. :)

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#13458) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Na előrendeltem a Bioshock 2-t, remélem nem lesz csalódás belőle :)

https://vertigostore.eu

(#13459) Edgeri válasza kelzsoca (#13458) üzenetére


Edgeri
senior tag

(#13460) kelzsoca válasza Edgeri (#13459) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, a helyzet az hogy minden játékot fikáznak ezen az oldalon, így ez a nevezzük "teszt" írás különösebben nem érdekel. :)

Természetesen nem lehet olyan játékot vagy annál jobbat csinálni mint az első rész volt, ezt mindenki tudja.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13461) Meghivott válasza Meghivott (#13440) üzenetére


Meghivott
addikt

Megoldódott:
dlna 2104 hibakód volt, amit nem láttam, mert kivettem az értesítő funkciót, a hibát pedig úgy lehet orvosolni, hogy a router menüjében a mixed (g/n) módot csak "g"-re kell állítani.

(#13462) bwoay válasza SweetWally (#13457) üzenetére


bwoay
nagyúr

ja, de az osztott képernyős vállvetés

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13463) MAXIMIZE válasza csimpi1 (#13451) üzenetére


MAXIMIZE
tag

az osztott képernyős, értelemszerűen csak akkor nem ha online nyomjátok

(#13464) MrPG8 válasza papsZa (#13444) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nekem lassan most lesz 2 éves és semmi baja nem volt eddig. És azért volt 1-2 játékom...

Mazsika: LEGO játékok.

[ Szerkesztve ]

(#13465) jookomak válasza kelzsoca (#13460) üzenetére


jookomak
őstag

inkább úgy mondanám, hogy szerintük nem csak 8-9-10 triót futtató pontozási rendszer van. tény, hogy össz-vissz 5 játék kapott 10 pontot az elmúlt évben (u2,batman,bayonetta,sf4,kz2), 2008-ban pedig csak a lbp. tavalyi top címek közül mw2-nek szvsz én sem adnék 10 pontot, mert nem érdemli meg, ac2-vel pedig nem játszottam. u2, batman vitathatatlan, sf4 a stílusában szintén, bayonetta mondjuk már idei, de nagyon odáig vannak mindenhol érte (én mondjuk rühelltem már a demóját is).

amúgy mint minden tesztnél, attól is függ az értékelés, hogy mennyire rajong valaki az aktuális játék, stílus iránt. én pl. 11 pontot adnék az nhl-ekre :D , mások csak 2-t, mert nem fifa.

[ Szerkesztve ]

(#13466) kelzsoca válasza jookomak (#13465) üzenetére


kelzsoca
félisten

Valahogy a Bayonetta nekem sem nyerte el a tetszésem, az Uncharted abszolut 10-es, ahogy a Batman AA is ezekkel teljesen egyetértek én is. :)

Most a God of War 1-2 amivel játszom, ugye nemsokára érkezik a 3. rész, hát ez is kötelező darab, pláne aki szereti a Hack 'n' slash játékokat :)

Verekedős játékból ami szerintem jó és meg is van nekem az a: Soul Calibur IV.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13467) Mazsika


Mazsika
őstag

számisztógép usbjéről tudom tölteni a kart? mert ha be van dugva gépbe villog mind a 4 led, az ugyanúgy töltést jelent?

Dáccsika

(#13468) kelzsoca válasza Mazsika (#13467) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, tudod, akkor tölti.

https://vertigostore.eu

(#13469) nike_


nike_
addikt

Uncharted 2 jó vétel 8000-ért? spacer árulja. Mintha úgy rémlene, hogy itt is tag. 1x használt, karcmentes.

(#13470) nemethjoc


nemethjoc
csendes tag

Csimpi1:
Nekem van egy optikai bemenetes 5.1-es házimozi erőlködőm
ehun-e
Ehhez már csak hangfal kell, és igy az egész messze nincs 70 ezerbe :D

[ Szerkesztve ]

PSN_id: nemethjoc

(#13471) DM-Fan válasza nike_ (#13469) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én is ennyiért vettem még decemberben az Uncharted 2-met. Nagyon megéri. Ez az a játék, ami szerintem még kétszer ennyit is megérne. Már kétszer végigtoltam, nemsoká elkezdem Crushing-fokozatban is, egyszerűen megunhatatlan és nem győzök ámulni a grafikán. Szerintem a PS3 vitathatatlanul legnagyobb címe.

Get Moded!

(#13472) kelzsoca válasza nike_ (#13469) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az a game olyan játékélményt ad, hogy az egyszerűen hihetetlen, én is azt mondom egy nagyon erős PS3 húzócím, többek között ez is döntő szempont volt amikor konzol vásárlásra adtam a fejem :)

A grafika pedig még az első részt is túlszárnyalja. :)

(#13471) DM-Fan

Csak nem a platinum trófeára mész? :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13473) SweetWally válasza bwoay (#13462) üzenetére


SweetWally
tag

Akkor visszakozom. :R Videókat láttam, abból gondoltam, hogy nem az.

Nem vagyok nagy lövöldözős játékos, nekem a LBP viszont nagyon bejött. Azt bátran ajánlom, mert azzal már játszottam is. :D

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#13474) DM-Fan válasza kelzsoca (#13472) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

De, már nem sokminden hiányzik hozzá, csak kb. a Crushing-végigjátszás, meg egy-két apróság (pl. hogy 10 embert csináljak ki egymás után közelharcban, meg hogy sebezzem le őket fegyverrel és a végső ütés kézzel kerüljön bevitelre - kösz). Treasure-ök már megvannak mind a 101-en. :)

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13475) PaJa1


PaJa1
őstag

Ha tényleg csak karácsony körül lesz majd GT5 akkor lehet, hogy nem fogom addig kibírni míg kifogok egy bundlet vele. Az elmondásotok alapján az Uncharted2vel is jól fogok szórakozni meg LBPel.
De suli időszakra nem akarok konzolt venni, mert akkor lenne mire fogni a rossz eredményt :D Majd ha látom már, hogy alakul a nyaram akkor előfordulhat, hogy nyár elejére csatasorba áll majd a konzol.

nemethjoc,
arra az erölködőre ugye krimpelt drótos hangfalakat nme lehet rádugni?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13476) kelzsoca válasza DM-Fan (#13474) üzenetére


kelzsoca
félisten

Emlékszem nem volt egyszerű a crushing mód :)

Mivel nagy tapasztalatod van tv-k terén, azt szeretném tőled kérdezni hogy mi a véleményed a LED TV-kről?

Mennyire alkalmas az mondjuk PS3 játékra, illetve alapból ugye TV-nek :)

Ezt nézegetem: Samsung UE32B6000VW

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13477) nemethjoc válasza PaJa1 (#13475) üzenetére


nemethjoc
csendes tag

hogy érted hogy krimpelt drótos?

PSN_id: nemethjoc

(#13478) benecz


benecz
tag

Egy barátom megveszi a Killzone 2-t,de hallottam itt hogy furcsa az irányítása.Az mit takar?Nem azokkal mész/célzol amikkel megszokott?vagy a lövés más?Akinek megvan válaszolhatna milyen az irányítás és a játék.

(#13479) DM-Fan válasza kelzsoca (#13476) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Először is: azok nem LED TV-k, hanem LED LCD TV-k, nagy különbség. Másodszor: ne akard tudni a véleményem a LED háttérvilágítású LCD-kről, mert lesújtó. Jópár TV-t teszteltem már (elsősorban plazmákat) és azt kell mondjam, hogy egy jó plazma még mindig lazán kenterbe veri a LED LCD TV-ket. Sajnos a LED-es technológia egyik legnagyobb hátránya, hogy továbbra is hideg fény szolgál háttérvilágításnak, így a panel színhűsége mindennek nevezhető, csak jónak nem. Nézz meg egy színdiagramot egy normálisabb tesztben és láthatod. Ezen felül az SD-képanyag minőségére már ki sem térnék, egy mezei DVD elég pocsékul fest egy ilyen TV-n. Szóval én továbbra is plazmapárti vagyok és aki eddig tanácsot kért tőlem, hogy mit vegyen, az még nem nagyon bánta meg (lásd plazma topic). Szóval én lebeszélnélek a LED LCD TV-kről. Egyértelműen ez a jövő, illetve nem teljesen, mert a jövő az OLED-é lesz, csak még odébb van, amikor tökéletesre forr ki ez a technológia. A plazma viszont már most nagyon ott van, fogyasztásban már alámentek az LCD-nek, színhűségben verhetetlen, gyakorlatilag a beégés problémakör sem égető már, a ghosting is jelentősen lecsökkent, ugyanakkor a panel fényereje teljesen homogén, a fekete az fekete. Ugyanakkor egy 50"-os plazma már 200 eFt-ból kijön, LCD-ben ilyen méret vagy nincs is, vagy ha találsz is, megfizethetetlen.

Get Moded!

(#13480) kelzsoca válasza benecz (#13478) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szokni kell az irányítást, de annyira nem vészes, nekem is megvan, amikor először játszottam vele el is ment a kedvem tőle, meg úgy általában az FPS játéktól PS3-on, de egy kis gyakorlással, a kar kezelését megtanulva más játékokban, újra tettem egy próbát, és végülis rendben van, a multi részét is kipróbáltam, 15 perc alatt 10 embert szedtem le, és kétszer haltam meg, szerintem nem rossz arány, pedig annyira nem megy ;]

Tehát először úgy voltam vele hogy eladom a játékot, de most már megtartom én is.

(#13479) DM-Fan

Hmm..

Nem teljesen ezt a véleményt szerettem volna hallani, azt hittem ennél azért komolyabb technológia, és "megéri" az ilyen tv-t megvenni.
A kiigazítást és a véleményedet is köszönöm :R
Nekem nem kell akkora tv mint a ház oldala, a lényeg hogy relative olcsó legyen 200k vagy alatta (ha van ilyen)
Esetleg vmi ajánlat?

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13481) DM-Fan válasza benecz (#13478) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nagyon gyér a Killzone 2 irányítása, számomra szinte megszokhatatlan volt: nagyon szar az érzékenysége és ha maximumra állítod is lomha, pontatlan, nem ott áll meg, ahol akarod. Egyszerűen szar. Ha pl. a COD-széria kiváló irányításához vagy szokva, akkor 10 perc után kuka a lesz a Killzone 2.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13482) bwoay válasza kelzsoca (#13476) üzenetére


bwoay
nagyúr

olyan csak marketingben van, hogy LED TV, valójában LED háttérvilágítású LCD, amit mondjuk hosszabb kimondani, de legalább nem félrevezető. LED-es LCD, ha úgy tetszik. Viszont játékra nem annyira jók, bár ezt a B szériás SamKungot nem ismerem, ugyanakkor a legtöbb LED-es TV rákfenéje a viszonylag nagy input lag. Vagy ennek csak szélében vannak a LED-ek?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13483) DM-Fan válasza kelzsoca (#13480) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

200 eFt-ból (na jó, esetleg 210 eFt-ból) én a Panasonic 50X10Y plazmát ajánlanám. Ez abszolút ár/érték bajnok, kifutó 2009-es modell, jövő hónapban már itt vannak a 2010-es modellek és ezért ez ennél már olcsóbb nem lesz. Ugyan "csak" HD-Ready, de igazából mindenre tökéletesen elég, pláne PS3-ra, ahol szökőévben egyszer jelenik meg olyan cím, ami hajlandó 1080p-ben is futni. Egyébként az 1080p anyagok is olyan brilliánsak, hogy leteszi az ember a haját. A fullHD TV-nek bizonyos nézési távolságon felül (42"-nál ez olyan 170 cm) már egyébként sincs értelme. De ha mindenképpen fullHD-t akarsz, akkor ott a Pana 42S10, ami fullHD, 400 Hz-es és elég jók a képtulajdonságai és 170 eFt-ból kijön.

A DVD-k képe egy jó minőségű upscaler-es DVD-lejátszóval, HDMI-n keresztül olyan gyönyörű, hogy az ember el sem hinné. LCD-n azért jóval gázosabb a helyzet, azt nem SD-tartalmak megjelenítésére találták ki, így az analóg TV-adással sem valami fényes. A plazmával ilyen téren sincs gond.

A szintén 42"-os 42G10 pedig az egyik zászlóshajója volt tavaly a Pana-nak, 220 eFt-ból áll meg, 600 Hz-es Sub Field Drive engine-t használ és azon kevés TV-k egyike, amelyek mozgóképfelbontásban is tudják az 1080 soros megjelenítést, nemcsak állóban. Az LCD-k erről nem is álmodhatnak. Elsődlegesen ezt ajánlanám, de az abszolút ár/érték bajnok az 50X10Y, ugyanis az alig 210 eFt-os áráért egy 127 cm-es képátlójú TV-t kapsz, aminek igencsak brutálisak a képtulajdonságai mind a színhűség, mint a kontrasztarány, mind a fekete megjelenítésében. Input lag nincs, foszforlag nincs, így játékra is tökéletes. A nagy képmérettől meg nem kell félni, pár nap alatt megszokod. Én már az 50"-t is kicsinek találom sajnos, a következő TV-m már tuti 60" körüli lesz... majd egyszer.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13484) MAXIMIZE válasza kelzsoca (#13480) üzenetére


MAXIMIZE
tag

ezt a tv-t én sem ajánlanám annak ellenére, hogy lcd és azon belül is led párti vagyok, csakhogy ezek az edge ledes anyagsporolós fosok pont a ledes háttérvilágítás előnyeit vesztik el, a led háttérvilágításnak a local dimming lenne a lényege, amire ugye ezek képtelenek (kivétel az idei samsung csúcs modell lesz, de azt meg nem az átlag ember pénztárcájához fogják igazítani) én pl. egy a956-s samut használok ami local dimminges és ég és föld a különbség a b-s ledes samukhoz képest, havernak van b7000-s samuja azzal tudtam összehasonlítani. Ha mindenképp ledest szeretnél akkor hátulról világítósat vegyél, de azzal is vigyázni kell mert mostanában terjednek a local dimminget nélkülöző tv-k. 32-s méretben én inkább sima ccfl háttérvilágítású tv-t vennék, ár érték arányban jobban megéri egy ilyen.

(#13485) PaJa1 válasza nemethjoc (#13477) üzenetére


PaJa1
őstag

A hangszórókból egy drót jön ki, ami 2, ezek végéről 1 centin kb le van választva a szigetelés, és magát a drótot csiptetem a mélyláda kimeneteire. Gondtolam, hogy a mélyládát kicserélem másikra plusz az erősítőre. A mostani rendszer csak analóg jelet fogad, azzal meg nem megy majd a PS 5.1ben.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13486) nemethjoc válasza PaJa1 (#13485) üzenetére


nemethjoc
csendes tag

Ja! Persze ez olyan!
mondjuk én általában csak fél centit szoktam blankolni...
Ennek a hátulján szorítófüllel van rögzítve a kábel.

PSN_id: nemethjoc

(#13487) Mazsika


Mazsika
őstag

a ps3 karokról mit lehet tudni? mert találtam egy ilyen típusú kart: cechzc1e de ennek csak sixaxis felirata van, akkor ez nem rezgő kar? mert az enyimnek van olyan felirata is és cechzc2e a kódja, tehát a szám egyel nagyobb! szóval a lényeg hogy mi a különbség?

Dáccsika

(#13488) kelzsoca válasza Mazsika (#13487) üzenetére


kelzsoca
félisten

A C1E a régebbi nem rezgős, és értelemszerűen a C2E az rezgős is, a beállításoknál tudod ki/be kapcsolni, és ha a játék támogatja adott szituációban rezegni fog.

https://vertigostore.eu

(#13489) Edgeri válasza DM-Fan (#13481) üzenetére


Edgeri
senior tag

Valóban lomha, a, de szerintem meg lehet szokni, csak időt kell rászánni. Mondjuk azon én is jókat szoktam röhögni a multiban, amikor két ember közel egymáshoz "táncolgat", mert egyik sem tudja a másikat célkeresztbe rakni :DDD

Üdv, Edgeri

(#13490) Edgeri


Edgeri
senior tag

Ma AVP és Battlefield 2 multiplayer demo a PSN-en! :C

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#13491) csimpi1


csimpi1
tag

Nemrég vettem 2 játékot egyszerre: AC2 és UC2. Az Assassin's Creed 2 hihetetlen hangulata után, valahogy nem fogott meg egyáltalán az Uncharted2. Olvasgattam, hogy milyen hangulatos, az év játéka, stb. Biztos, hogy adok neki még több lehetőséget, de már a biztonságiőröketlekaratézós résznél kivetem, mert egyszerűen idegesített. Üssetek agyon, de ez van.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13492) Edgeri válasza csimpi1 (#13491) üzenetére


Edgeri
senior tag

Akkor én is kapom a követ, mert bár én csak a single demót próbáltam az Uncharted2-ből, de valahogy nekem sem jött be elsőre. Szép az biztos, de a demó felénél kiléptem, mert valahogy nem kötött le :(

Üdv, Edgeri

(#13493) PaJa1


PaJa1
őstag

LittleBigPlanet demot melyik store-ról lehet letölteni?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13494) SweetWally válasza PaJa1 (#13493) üzenetére


SweetWally
tag

Az USA biztos, mert én is onnan szedtem le. Legjobb, ha rákeresel, mert a legfrissebbekben már lehet, hogy nincs benne. És nézd meg, nehogy a PSP-re valót töltsd le.

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#13495) gabesy válasza csimpi1 (#13491) üzenetére


gabesy
tag

Pedig jó az Uncharted 2. Ne add fel! Én ma játszottam végig. Igaz a kincsek szerzésében nem jeleskedtem. Csak 26-ot sikerült összeszednem. No majd normal - hard fokozaton.
(Követ nem kaptok azért)

Kitartás, beindul az akció...

[ Szerkesztve ]

Gabesy

(#13496) f27


f27
aktív tag

egy kis ötlet hogyan növelhetjük életét a szeretett gépünknek!
gondolom sokan félnek a sárga villogós ledtől :) és azt is tudja mindenki mitől van ez!
nos lassan rájötűnk arra a dologra hogy a meleg okozta GPU/CPU felolvadása,(kontakthibája) a rosz hőelvezetés egyik fő hibaforása!
mint tudjuk a gépben autómata hütés található amit valjunk be elég jól megépítettek SONY-ék! :)
de mint mindenhol ,itt is a hűtéshez pasztát használnak!
ez a paszta ami a gépekben található csekély másfél év után kiszárad szinte porlesz belőle! :K
ilyenkor a hővezetése sz@rt sem ér!!!ezért ha valaki úgy érzi hogy esetleg erősebben megy a venti a gépben mint szokott,annak ajánlom hogy pasztázza újra,vagy pasztáztassa újra!1 évesnél öregebb gépnél meg mindenképpen ajánlott!
egy tipp hogyan lehet megálapítani hogy száradásnak indúlt e a paszta benne!
hideg álapotban kapcsold be a géped és mondjuk tölcsél le valami játékot a netről! ez nem nagy terhelés neki csak épp hogy dolgozik a gép!
mikor bekapcsoltad a géped jegyezd meg menyire fut a hűtés a gépben! ez a hang minimum 30percig nem nőhet!30perc után 1 lépcsőt felugorhat a hűtés! de attól kezdve 24óra elteltével sem gyorsulhat!
természetesen ha a paszta már haldoklik akkor nem kell várni 30percet sem :)
leghamarabb a 60Gb tulajoké szárad ki! elkezd süvíteni a gép hűtése! pedig ujonan szinte ugyan olyan halk a gép mint a többi! pasztázásal bőven halkabb lesz!
(én már minden gépet ami kikerűl a kezeim közűl,takarítás és pasztázás után adok el!) :R

(#13497) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Tölthető store-ról az AVP és a BF2 demója is :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13498) Buldozer99 válasza kelzsoca (#13497) üzenetére


Buldozer99
senior tag

multi ugye mindkettő? :B

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#13499) kelzsoca válasza Buldozer99 (#13498) üzenetére


kelzsoca
félisten

A BF2 igen, de az AVP tudtommal single demo :U

https://vertigostore.eu

(#13500) MAXIMIZE válasza kelzsoca (#13499) üzenetére


MAXIMIZE
tag

az is multi

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.