Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) ezozo


ezozo
tag

Sziasztok multiban hol lehet kikapcsolni a hangot mármint a mikrofonnal beszélőkét kezd idegesíteni francia, német,angol kölkök büfögése dudorászása és a családja háttérben zörgése stb :(

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13152) kelzsoca válasza ezozo (#13151) üzenetére


kelzsoca
félisten

Játékon belül nincs vmi olyan gomb hogy mute?

https://vertigostore.eu

(#13153) ezozo válasza kelzsoca (#13152) üzenetére


ezozo
tag

Hali nincs nem jövök rá :(

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13154) Sonja


Sonja
veterán

Első 9 perc a Heavy Rain-ből!!!

http://www.gametrailers.com/user-movie/heavy-rain-first-9-minutes/338509

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#13155) Jarlaxle válasza ezozo (#13153) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Ha MW2 multiról beszélsz, akkor a fraglistán(selecttel tudod előhozni játék közben) nyomj egy X-et és mutolva lesz az adott ember.
Más multit még nem nagyon toltam, úgyhogy csak erről tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#13156) blazsey2 válasza Sonja (#13154) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ez az egyik játék ami miatt megvettem a PS3-at :K Alig várom már hogy megjelenjen.

PSN ID:blazseydr

(#13157) nike_ válasza Sonja (#13154) üzenetére


nike_
addikt

Mikor jelenik már meg? :DDD Nagyon várom.

ezozo: Kickeld a delikvenst. Általában szokott lenni kick funkció.

[ Szerkesztve ]

(#13158) ezozo


ezozo
tag

Köszönöm igen a MW2-tolom-megpróbálom csak most pihen a gép :)

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13159) kelzsoca válasza nike_ (#13157) üzenetére


kelzsoca
félisten

Release Date: 26 February 2010

https://vertigostore.eu

(#13160) ezozo


ezozo
tag

Köszönöm kitudom kapcsolni a sok kis francia köcsög brekegését :R itt mindig tanulok valamit :C :))

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13161) benecz


benecz
tag

Ha már a MW2-ről van szó,lenne pár kérdésem.Nos,Regular(asszem így kell írni) szinten kijátszottam a játékot,és azóta az a rész 57%-on van...és nem értem miért nem 100-on.Ahhoz hogy elérjem a 100%-ot,ki kell játszanom a legnagyobb szinten?
Más:
Kezdő multis vagyok,14-es szinten állok,és észrevettem,hogy bizonyos játékosoknak nagyon spéci fegyverük van.Valamelyik fegyverhez megkaptam a hangtompítót és a lencsés,lézeres célzást(egy üveglap piros pontal a közepén) de csak az egyiket tudom feltenni a fegyveremre,míg vannak olyanok,akiknek tele van extrával a fegyvere.Ez hogy lehet?

Megköszönném egy tapasztalt kollega segítő szavait :R

(#13162) bordi10 válasza benecz (#13161) üzenetére


bordi10
senior tag

"Ahhoz hogy elérjem a 100%-ot,ki kell játszanom a legnagyobb szinten?" - Igen, veteranon "elég" letolni :DD

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#13163) nemethjoc válasza benecz (#13161) üzenetére


nemethjoc
csendes tag

meg persze össze kell szedni az összes lapi-topi-t (enemy intel item), mert csak akkro lesz 100%-on

PSN_id: nemethjoc

(#13164) benecz válasza nemethjoc (#13163) üzenetére


benecz
tag

Uhh...akkor az kemény lesz...a multi is nagyon durva :) De azért nyomom...csak össze kéne hozni egy tuti fegyvert...

(#13165) nemethjoc válasza benecz (#13164) üzenetére


nemethjoc
csendes tag

hát a multi az kicsit durvára tud sikeredni néha...
én is 14-es vagyok :D néha egy lövés oszt csókolom(csak lesek honnan kaptam)

PSN_id: nemethjoc

(#13166) mobbo


mobbo
senior tag

csak technikai erdekessegkent:
[link]

(#13167) PaJa1 válasza benecz (#13161) üzenetére


PaJa1
őstag

Én csak PCn játszottam, de gondolom a PS3 verzioban is ugyan azok vannak. Tehát, ahhoz, hogy 2 cucc is legyen egy fegyveren az egyik képességhez azt kell betenni ami ezt lehetővé teszi.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13168) PaJa1 válasza Sonja (#13154) üzenetére


PaJa1
őstag

Ebben a játékban mit kell majd csinálni, miről fog szólni?
Ez a bemelegítő rész eléggé unalmas és nem sokat mond.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13169) blazsey2 válasza PaJa1 (#13168) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ha játszottál volna a Fahrenheit-el akkor nagyjából tudnád mire számíthatsz.Ez egy interaktív nyomozós kalandjáték lesz :K [link]

PSN ID:blazseydr

(#13170) benecz válasza PaJa1 (#13167) üzenetére


benecz
tag

Ezt hogy tudom megcsinálni? :U

(#13171) wrathchild


wrathchild
tag

Üdv!
Van valakinek infója arról, hogy a tavaly PSP-re, Wii-re megjelent, PS3-ra idén márciusra ígért új Forma-1 2009 megjelenik-e egyáltalán PS3-ra, mert a hivatalos oldalán eltüntették az erre utaló bejegyzéseket -vagy csak nem találom- és csak PSP, Wii, IPhone logok vannak! ?
Köszi!

(#13172) PaJa1 válasza blazsey2 (#13169) üzenetére


PaJa1
őstag

Az kimaradt, de a videók alapján ez is kifog. Sam & Max demot játszottam nagyon régen :D

benecz,
Nem tudom hanyas szinten kapod meg a perket amivel 2 kiegészítő is tehető a stukkerre.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13173) Sonja válasza wrathchild (#13171) üzenetére


Sonja
veterán

F1 2009 biztos, hogy nem jelenik meg, mivel az csak PSP-re, Wii-re és IPhone-ra jelent meg. PC, Xbox360 és PS3-ra az F1 2010 fog megjelenni. :) Hivatalos fórum a játékról. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#13174) Edgeri


Edgeri
senior tag

PSN-en jan. 27.-éig $5 a ZEN pinball, ajánlom mindenkinek ennyi pénzért.

Üdv, Edgeri

(#13175) papsZa


papsZa
tag

Sziasztok,

Most tervezem egy ps3 beszerzeset.
Egy 22 vagy 24 colos TFT HD monitorra dugnam HDMI-n. Sok helyen olvasom hogy a jatekok igazan 720p-re vannak irva es ha felrakom full HD-ra a felbontast akkor ront a minosegen. Be lehet allitani ps3-nal, hogy ne skalazza a kepet? Marmint hogyha nem nativ felbontason hajtom ki a monitort (1920x1080 helyett 1280x720), akkor ne legyen nagyitott mosott kep?

Elore is koszi.

Van aki monitoron hasznalja a ps3-jat? Ha igen milyennel?

Udv.

[ Szerkesztve ]

HP 8710p

(#13176) BaliJack válasza babli (#13149) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Handbrake.

papsZa: LG W2261V monitoron játszok/játszunk már egy éve HDMI-n keresztül. Teljesen jó bár azt hozzá kell tennem, hogy egy 32"-os bármilyen tv sokkal jobb:). Ha még nagyobb, akkor pláne jobb :).
A felskálázást ki lehet kapcsolni. Nálam a monitoron nem sok különbség van a két felbontás között látványban; legalábbis nem nagyon vettem észre különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#13177) nike_ válasza blazsey2 (#13169) üzenetére


nike_
addikt

Legjobban várt játék PS3-ra. :) Na meg persze az Uncharted 2, amit nemsokára be is fogok szerezni :D

(#13178) kelzsoca válasza Edgeri (#13174) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ennyiért már valóban jó ár egy ilyen remek játékért (magyar fejlesztés)

Én 10$-ért vettem meg, de ennyit is megért :)

https://vertigostore.eu

(#13179) k.


k.
őstag

Ti próbáltátok már az extra hűtést a ps3 fatben?
ÉN is csak ma tudtam meg hogy létezik ilyen. Nagyon durva, kb 20 másodpercig orkán van a gép mögött.
Tehát:
Hátul tápcsatlakozó lekapcs.
A lemez kiadó gombhoz ujj odaérint majd a hátcsó tápcsati visszakapcs. Ekkor bekapcsol a ps3 és mint az állat elkezd hűteni. Kb 20 másodpercig megy utánna elkezd a led vörösen villogni-a hűtés leáll-. Ilyenkor le kell a tápcsatit hátul kapcsolni, majd vissza és simán bekapcsolni. Nagyon állat kis takaritó mod:D

(#13180) DM-Fan válasza k. (#13179) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Akkor én most tájékoztatlak arról, hogy ha jót akarsz a gépednek, akkor ezt az opciót nagyon sürgősen elfelejted és nem is buzdítasz mást az alkalmazására, ugyanis ez nem a user-ek részére kifejlesztett feature és nem is extra hűtés, nem is "kiporoló program", hanem egy stress-test a szervíznek, amely során a CPU és GPU teljesítményét a gép föltolja az egekbe. Jópáran elfüstölték már a gépüket ezen opció alkalmazásával. Szerinted miért nem szól róla a manual? Azért mert nem publikus opció. Ha így lenne, akkor szerepelne a leírásban, hogy így tudod kiporolni a gépet.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13181) A mi Bandink válasza benecz (#13161) üzenetére


A mi Bandink
csendes tag

Használd a bling perket. Akkor több cuccot-asszem 2-t -tudsz rárakni a fegyverre.
Ja igen: a scavengerrel pedig az ellenség lőszerét tudod felvenni, nem kell spórolni :)
Egyébként sziasztok.

[ Szerkesztve ]

Ez a nick talán még nem foglalt....

(#13182) k. válasza DM-Fan (#13180) üzenetére


k.
őstag

Nekem többen igy ajánlották.2× kipróbáltam aztán ráuntam a témára de tény hogy kicsit tisztább lett belül-belenéztem-. Ha viszont nem ajánlod én nem piszkálom ezzel többet a gépet:)

(#13183) szasanyi válasza k. (#13182) üzenetére


szasanyi
félisten

Ajánlani lehet, csak nem érdemes. Mondjuk a garancia időn belül én is kipróbáltam, mert mi történhet legrosszabb esetben? Garanciális javítás/csere. :D De azon túl... nehogy azt mondja vki, hogy vegyél már neki egy PS3 konzolt, miután "eredményesen" kipróbálta az általad javasolt "portalanító feature-t". ;]
Azért azt megemlíteném, hogy nem minden PS3 esetében működik, pölö nálam sem! Egyszerűen semmit sem csinált.

(#13184) k. válasza szasanyi (#13183) üzenetére


k.
őstag

Na igen nekem nincs gari rá mostmár. Egyébként rámjött kicsit az aggódás de megy már azóta-kb 4 órája folyamatosan- és semmi baja.
Azért nemhiszem hogy pár alkalom után-sztem 10et is kibir egy 80gb- tönkremenne hiszen azért nemhiszem hogy olyan szintre terheli fel a gyári teszt program ami károsithatja a cumót. Mintha egy autó tesztprogramja úgy felpörgetné a motort hogy az károsodik. Elhiszem hogy nem szereti, beláttam hiba volt ezt csinálni de azért nem fog ennyitől elszállni. Más meg lehet többet használta, állt belül a por, nem vigyázott rá stb stb, az enyim pedig egy korrektűl rendbentartott gép aminek illik az ilyet kibirni.

(#13185) Blaise


Blaise
veterán

(#13186) Trava válasza Blaise (#13185) üzenetére


Trava
tag

Ennek a cíknek az utolsó 10 sora érdekes igazán, mely az eladásokról szól.

(#13187) jookomak


jookomak
őstag

mondjuk a ps2 támogatást, feliratos divx-et, mkv-t ha beletörnék, nem lenne baj...
amúgy a cikk semmi konkrétumot nem ír, úgyhogy elég szkeptikus vagyok. ha pedig igaz, akkor azonnal állást ajánlanék a srácnak a sony helyében (vagy az apple-nél).

(#13188) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Hy!

Valakinek 5let hogy ezt: Saw.III.2006.BD25.MPEG2.DTSHR.HUN mért úgy játcca le a ps, hogy nincs hang, csak kép?

PS3 media szerverrel van összekötve a géppel a ps.

Azt írja amikor rámegyek az audio optionsra, hogy nincs audio file.....

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#13189) Trava válasza LordAxwell (#13188) üzenetére


Trava
tag

Mert lehet, hogy tényleg rossz a fájl.

(#13190) hernan.c


hernan.c
tag

Sziasztok, olyan problémája van a haveromnak a ps3 slim-jével hogy múltkor írtam ki neki divix-es filmeket és nem mindet akarja lejátszani neki, sőt múltkor pendrive-ról semmit se akart lejátszani neki pedig FAT32-es volt, mi lehet a gond? Ill. külső vinyóról lehet filmet nézni ha az FAT32 fájlrendszerű?

(#13191) jookomak válasza hernan.c (#13190) üzenetére


jookomak
őstag

1. hsz szerinti könyvtárszerkezet kell a pendrive-ra. amit sima divx-et nem tud lejátszani, az valami nem szabványos,elcseszett kódolás lehet.

(#13192) hernan.c válasza jookomak (#13191) üzenetére


hernan.c
tag

Mindjárt átböngészem akkor az 1hsz-t! Milyen kódolás kell neki ami "normális", mert hogy a laptopom más pc, ill még asztali dvd lejátszó is lejátsza amit kiirtam?

u.i.: Köszi a gyors reakciót!

(#13193) jookomak válasza hernan.c (#13192) üzenetére


jookomak
őstag

dvd/cd-re írtad ki? azokról szokta vinni, de csak felirat nélkül. ha megéri vesződni a filmmel, akkor át kell konvertálni a ps3 számára is emészthető formátumba pl ezzel a progival. ha pendrive-ra másoltad, akkor remélhetőleg csak a fastruktúra a baj.

(#13194) LordAxwell válasza Trava (#13189) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Az nem lehet mert gépen van hang és kép is.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#13195) hernan.c válasza jookomak (#13193) üzenetére


hernan.c
tag

dvd-re írtam egy hangsávos, felirat nélküli.
A filmek még annyira nem fontosak de az a bosszantó neki hogy pár sorozatott is kiírtam és valamelyik évadból csak részeket de van olyan hogy az egész évadot nem akarja lejátszani. (Amikor évadról volt szó én is arra gondoltam hogy valami szar kódolású az évad és azért rossz, de ezt nem értem hogy évadon belül is válogat ami valószínű ugyanolyan mind... )
Igen a pendrive-os gond az ez volt hogy csak simán rámásoltuk nem csináltunk könyvtárat.
Akkor ezek szerint csak a kódolással lehet probléma... na ezt be kell adagolnom neki nem szívesen konvertálgatom át neki azt a több XX GB-tot :)

(#13196) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Playstation Store

Megvásárolt tartalom megosztása:

Egy megvásárolt tartalmat maximum 5 különböző gépen, de korlátlan számú alkalommal lehet letölteni, Az adott tartalom futtatására egyszerre 5 gépen van lehetőség, ehhez az adott PS3 gépek aktiválva kell legyenek az adott fiókhoz, amely fiókról a tartalmat megvásárolták.
Az aktiváció automatikusan történik, ami a tartalom letöltésével kezdődik, viszont a deaktivációt manuálisan kell végrehajtani.

Amennyiben elértük a maximális 5 különböző gépet, az 5 aktivált gép közül valakinek deaktiválnia kell a gépét ahhoz hogy azzal a 6. gépen elinduljon a letöltés/telepítés illetve a játék, ez esetben aki deaktiválja a gépét és a korábban letöltött játékot szeretné elindítani a nem aktivált gépével sajnos a védelmi rendszerrel fog találkozni, ami aktiváció hiányában lép működésbe.

példával:

1. István (aki a tartalmat vásárolta, és megosztja a többiekkel)
2. Gergő (megosztott)
3. Gábor (megosztott)
4. János (megosztott)
5. Viktor (megosztott)
6. Zoltán (várakozó)

Az első 5 ember gond nélkül letölti/telepíti/játszik az adott tartalommal.
A 6. ember, tehát Zoltán csak akkor tudja letölteni az adott tartalmat, ha a fent lévő 5 ember közül valaki deaktiválja István fiókját a saját gépén (mondjuk Gergő az) ekkor felszabadul 1 "slot" és Zoltán is letöltheti/telepítheti/futtathatja a játékot, viszont Gergő így nem tudja elindítani már a letöltött tartalmat, amíg deaktiválva van a gépe

Tehát így lehet "feloldani" az 5 gép korlátozást.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13197) Edgeri válasza kelzsoca (#13178) üzenetére


Edgeri
senior tag

Tényleg magyar? Na, akkor +1 örömfaktor, hogy itthoni fejlesztőket támogattam :C

Üdv, Edgeri

(#13198) PhoenixK válasza kelzsoca (#13196) üzenetére


PhoenixK
őstag

[link] :DDD

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#13199) kelzsoca válasza Edgeri (#13197) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen Magyarok, és szerintem az eddigi legjobb flipper szimulátor amivel játszottam platformtól függetlenül.

(#13198) PhoenixK

Gyors voltál :Y :R

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13200) Trava válasza LordAxwell (#13194) üzenetére


Trava
tag

Az pont nem jelent semmit, mert pc-n a leg-elb@szottabb kodolások is mennek.
Ez meg egy finnyás gép, ha a többi film megy a ps3 media serverrel, csak ez az 1 nem, akkor szerezz egy másik release-t, ebből a filmből vagy kodold át.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.