Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) Edgeri


Edgeri
senior tag

Jó volt a tegnapi AVP hentelés, köszi mindenkinek. Az jó poén volt, mikor mindenki marine volt, én meg csóri alien, kicsit szarul éreztem magam :DDD

Egyébként marine-ként a sarokban rettegve :DDD most kicsit több időt szántam a grafika megfigyelésére, és azt kell hogy mondjam, hogy nem estem hasra tőle, kicsit többre számítottam. De azt tény, hogy a multi játszása közben valamiért mindig kiül az arcomra egyfajta levakarhatatlan vigyor :DD

Üdv, Edgeri

(#13652) kelzsoca válasza Edgeri (#13651) üzenetére


kelzsoca
félisten

Komoly volt az biztos, főleg az amikor nagy nehezen leszedek 2 tagot, aztán jön az Alien hátulról és beköszön :DDD

Felszedtem valami komoly fegyvert is, vagy kombináltam a kettőt nem tudom, eléggé örültem, de lőni már nem volt időm, tehát annyira mégsem volt vicces :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13653) Mazsika válasza Edgeri (#13651) üzenetére


Mazsika
őstag

ja én is köszi bár nemsokat toltam sajna... de az az alien elég béna karakter alig tudtam vele gyilkolni... :S bár lehet én vagyok a béna, de predatorral, meg marine-val sokkal jobban ment! amúgy nekem egy kicsit parázós a játék.. a hangok meg minden jól el van találva! mikor én voltam az alien még akkor is paráztam picit! :DDD ma este lesz jáccás?

Dáccsika

(#13654) QuToR válasza DM-Fan (#13600) üzenetére


QuToR
tag

Oké, oké, de mondanál 1 játékot ami 7.1? Mert film az nem jelent megy egy darab sem, max DTS 6.1, akkor meg nincs értelme váltani.

QuToR

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Optikai kimeneten ne is várd el, hogy kimenjen a 7.1, vagy a DTS HD Master. Cserélj erősítőt olyanra, amin van HDMI bemenet (pl. H/K AVR255) és szólni fog 7.1-ben is!

[ Szerkesztve ]

QuToR

(#13655) csimpi1


csimpi1
tag

Tegnap meg ma a Fifa10ben online a szerver folyamatosan ledobál játék közben arra hivatkozva, hogy ellenőrizzem az ethernet kábelemet. Honnan tudom megállapítani, hogy a kábel a ludas vagy csak az EA szerver őrült meg? Egyébként a kábel szépen el van vezetékelve, se a router sem a Ps nincs mozgatva, így a kábel nem sérülhet. :(

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13656) kelzsoca válasza Mazsika (#13653) üzenetére


kelzsoca
félisten

Lesz ma is game 20.00 körül indul a móka :)

(#13655) csimpi1

Esetleg másik kábellel, vagy ha van lehetőség rá wifin keresztül próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13657) csimpi1 válasza kelzsoca (#13656) üzenetére


csimpi1
tag

Köszi, megpróbálom, hátha.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13658) csimpi1 válasza kelzsoca (#13656) üzenetére


csimpi1
tag

Wifi nincs, a másik kábelt meg nem találom, de tuti, hogy az EA szervere a hibás, mert most toltam Mw2-őt online és semmi baja.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13659) Edgeri válasza kelzsoca (#13656) üzenetére


Edgeri
senior tag

A mai nekem kérdéses, szóval most én biztos nem indítok szervert, inkább majd kereslek Titeket, ha mégis sikerül rá időt szakítanom.

Üdv, Edgeri

(#13660) Edgeri válasza Mazsika (#13653) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nekem meg az alien tetszik a legjobban, a legjobb, ahogy visitozik :U A predatorral meg felszedek egy fegyvert pl. azt a lándzsát, vagy mit, és mire rájönnék, hogy hogyan lehetne használni, mert lehentel valaki :DDD

Üdv, Edgeri

(#13661) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Végigtoltam Easyben a Bioshock 2-t. :)

Nagyjából 12 óra volt, pontosan nem számoltam, most kezdem majd el hardon, és ráhajtok a platinára is (kemény lesz) :)

A multit sikerült kipróbálnom, egész jól sikerült, megy a hentelés rendesen, de azért van kellő hely akár elbújni vagy fedezékből támadni.
Változatos, pörgős játékmenet jellemzi a single és a multi részt is.

https://vertigostore.eu

(#13662) csimpi1


csimpi1
tag

Hogyan tudok avatart tölteni az XMB-ben, hogy a levelezéseknél ne az a béna mosolygó fej legyen a nevem mellett?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13663) PhoenixK válasza csimpi1 (#13662) üzenetére


PhoenixK
őstag

Playstation Network -> Account Management -> Account Information -> Avatar

Mellesleg csak nekem lett ilyen "aranyos rózsaszín szivecskés" a US Store?

szerk.: Rájöttem, közeleg a Valentin nap...

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#13664) SweetWally válasza csimpi1 (#13662) üzenetére


SweetWally
tag

Szia!

Mikor elolvastam a kérdésedet, és utána rápillantottam az avatarodra, na akkor dobtam egy sírvaröhögést. :DD

Bocsánat!!!

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#13665) DM-Fan válasza kelzsoca (#13647) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ma én is beújítottam a tegnap megjelent Bioshock 2-t. Kb. egy órát játszottam vele. Vegyesek az érzéseim. Grafikailag semmit nem fejlődött a játék, sőt, pedig szerintem ez azért elvárható lett volna, tekintve, hogy 2007-es volt az első rész. A játékmenet tartogat egy-két újdonságot (pl. most már egyszerre használható a fegyver és a plazmid; távolról is hack-elhetők a gépek, stb.), de alapvetően sok újdonsággal eddig nem szolgált, leszámítva a story-t persze. A multit még nem próbáltam. Alapvetően nem rossz, de nem kell tőle világmegváltást várni, mondjuk hangsúlyozom: alig egy órát játszottam. Ettől függetlenül, akinek tetszett az első rész (én rajongok érte, imádom, számomra az egyik legjobb valaha megjelent játék) annak persze kötelező vétel, márcsak a story továbbvitele miatt is.

Én azonban kicsit máshogy pontoznék:

Látvány: 7/10
Hangzás: 8/10
Játékélmény: 8/10
Szavatosság: 6/10
---------------------------
Összpontszám: 7/10.

Még egyszer hangsúlyozom: 1 óra játékidő után mondom mindezt, később lehet revideálom az álláspontomat. Mindenesetre nem bánom, hogy megvettem, mert ha mást nem is, de legalább kaptam 12 óra eddig ismeretlen Bioshock játékidőt, ami önmagában nagy érték.

Get Moded!

(#13666) kelzsoca válasza DM-Fan (#13665) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akartam is mondani, hogy ne az első 1 óra után mondj róla véleményt, mert én is nagyjából a 7-es pontot adtam neki, de aztán ahogy egyre jobban telt a játékban az idő, úgy megtetszett, hogy a végére 9-et kapott (tőlem)

Ha a grafikai, és egyéb hiányosságokat is figyelembe veszem, továbbá félreteszem hogy az abszolut kedvencem a Bioshock akkor egy 8.5, amit reálisnak látok.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13667) DM-Fan válasza Edgeri (#13651) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Tényleg jót henteltünk tegnap AvP-ben. Különösen az tetszett, mikor Alien-nel voltam és csináltam vagy 18 frag-et (ebből vagy 8-at streak-ben) abban a futamban, amit így meg is nyertem. Szerintem abszolút nem használhatatlan az Alien karakter, sőt, az egyik legjobb, pont azért, mert fölmehetsz a plafonra is és hihetetlenül gyorsan lehet vele mozogni. Jópárszor észbe sem kaptatok és már le is gyűrtelek titeket vele.

Szerintem inkább a Marine az, ami gázos. Az utolsó két körben Marine-nal voltam és mindent éreztem, csak azt nem, hogy uralnám a játékot. A fegyverek elég gázul kezelhetők, nehéz célozni velük, nagyon szórnak és ez a shoulder-lamp már 50 méterről elárulja az embert, így mindig lekapcsoltam, így viszont nem sokat láttam, a mozgásérzékelőre hagyatkoztam. Na, az viszont félelmetes. Teljesen hozza az Aliens-ből megszokott parát, a hangja nagyon ott van, nagyon jól el van találva a működése is és tényleg jól be lehet lőni vele, hogy honnan közeledik az ellenfél. Iszonyat hangulata van.

Predator-ral a disc nagyon nyerő, kaszabol rendesen. Az is jó karakter, meg lehet lódulni vele, csak figyelni kell és állandóan váltogatni a látásmódot, mert a fegyver csak így követi az ellenfelet.

Hát igen, a grafikától én sem estem hanyatt, mondjuk erre számítottam is, mivel az AvP2-nél is ezzel szembesültem anno 2001-ben. Kicsit inkább rajzfilmszerű, mint realisztikus, kár érte. Mindegy, ettől függetlenül még lehet jó játék, reméljük a single résznek jó lesz a story-ja és a játékélmény is jó lesz. Kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13668) DM-Fan válasza kelzsoca (#13666) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Möglássuk, bízok benne! :D

Get Moded!

(#13669) csimpi1 válasza SweetWally (#13664) üzenetére


csimpi1
tag

Mé' mert az is béna?! :B Nem lehet mindenki olyan szép sukár csávó, mint te! :))
PhoenixK : köszi!!! Te legalább nem ítélsz meg a kinézetem alapján... :D

[ Szerkesztve ]

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13670) csimpi1 válasza csimpi1 (#13655) üzenetére


csimpi1
tag

Egyre idegesítőbb a Fifa10-es online problémám. :W Játék közben akad, mint az állat, szakad a kapcsolat. MW2 multiban tökéletes, most töltök a Store-ról, az is jó, használom róla a böngészőt, megy rendesen. Nyugtassatok meg, hogy csak az EA szerver vadult el, mert a kábelt nem rég vezettem el szépen szekrény mögött, stb. és nem lenne egyszerű eset újrakábelezni! Holnap még megpróbálom egy másik kábellel, esetleg kiveszem a routert is.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13671) Mazsika


Mazsika
őstag

valaki még most sem tudja esetleg hogy hogy lehetne psp-t használni ps3 karnak???

Dáccsika

(#13672) PhoenixK válasza csimpi1 (#13669) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nem vagyok én olyan... Csak elképzeltem, mi az, ami miatt zacskó kell, szóval inkább képcsere! :P

Bocs, de ez kellett... :U

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#13673) csimpi1 válasza Mazsika (#13671) üzenetére


csimpi1
tag

Van az Xmb-ben a remote controller, ott kell a psp-t regisztrálni, asszem.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13674) Mazsika válasza csimpi1 (#13673) üzenetére


Mazsika
őstag

jó de utánna nem akart csatlakozni... az nem gáz hogy psp-n cfw van?

Dáccsika

(#13675) csimpi1 válasza PhoenixK (#13672) üzenetére


csimpi1
tag

Szeretem az ilyen szerencsétlen karaktereket. A netes mókára avatarnak is egy igazi szerencsétlen megrémült kis birkát választottam. :U

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13676) csimpi1 válasza Mazsika (#13674) üzenetére


csimpi1
tag

Passz. Még én is csak terveztem kipróbálni.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13677) Mazsika válasza csimpi1 (#13676) üzenetére


Mazsika
őstag

addig eljutottam hogy a psp-n látom a ps3-at.. de nekem az lenne a fontos, hogy a psp-vel tudjam irányítani a ps3-at (így több játékos gamekat is tudunk tolni!) ebben ha valaki segítene jó lenne!

Dáccsika

(#13678) kelzsoca válasza Mazsika (#13677) üzenetére


kelzsoca
félisten

[link]

https://vertigostore.eu

(#13679) MAXIMIZE válasza Mazsika (#13677) üzenetére


MAXIMIZE
tag

sajnos erre nem lehet használni a psp-t :(

(#13680) user137


user137
őstag

bázzze, Uncharted közben lefagy a PS3... :C :U :Y

(#13681) MAXIMIZE válasza user137 (#13680) üzenetére


MAXIMIZE
tag

amikor a szörnyek elől kell futni? mer nekem ott fagy le állandóan

(#13682) user137 válasza MAXIMIZE (#13681) üzenetére


user137
őstag

azaz... ugye át lehet jutni majd azért valamikor? :)

(#13683) DM-Fan válasza user137 (#13682) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem soha nem fagyott az Uncharted. Sem az első, sem a második rész. Milyen firmware van fönn a gépeden? Csakmert a v3.0-val köztudottan fagyott az Uncharted, meg pl. a Batman: Arkham Asylum is. Ha a v3.0-ás van fönn, akkor frissítsd a jelenlegire és szerintem nem lesz gond!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13684) kelzsoca válasza DM-Fan (#13683) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jelentem nálam is csonttá fagyott a Uncharted 1-nél a szörnyes résznél, de gyors újraindítás és többet nem jött elő.

https://vertigostore.eu

(#13685) Mazsika


Mazsika
őstag

jah már közben rájöttem hogy nem lehet a psp-t használni kontrollerként ps3hoz, így mehetek kart venni.. :DDD

Dáccsika

(#13686) MAXIMIZE válasza user137 (#13682) üzenetére


MAXIMIZE
tag

akkor megnyugodtam hogy nem az én lemezemmel van a baj, ha újraindítod tovább megy simán, egyébként a legfrissebb 3.15-s fw van fent, tavaly amikor végigvittem először akkor talán a 2.8-s volt és azzal nem fagyott.

DM-Fan: mostanában játszottál vele? esetleg megtudod nézni, hogy most sem fagy annál a résznél?

[ Szerkesztve ]

(#13688) AND1 válasza csimpi1 (#13670) üzenetére


AND1
őstag

Én nba live 08-at játszok online one-on-oneokat (Durva, hogy 3 év után is 20-30an fent vannak) és az utóbbi 1-2 napban nekem is be-beszaggatott. Elég idegesítő, ki is kaptam emiatt jó párszor, pedig nem vagyok kezdő.

Egy régi PH-s.

(#13689) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

BF2 demója fantasztikus továbbra is. Vannak gyenge csapatok, de amikor összejön egy jó társaság akkor hatalmas élmény, főleg a támadás. Ejtőernyővel megérkezik mindenki, tankkal megindulunk, annak fedezékében támadunk, az engineer folyamatosan javítgatja, én meg rohanok a szanitéccel feltámasztani a bajtársakat. Olyan gyorsan megnyertük a meccset, hogy esélye sem volt a másik félnek. :DDD Mikor is fog megjelenni?

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#13690) user137 válasza DM-Fan (#13683) üzenetére


user137
őstag

mostani fw van rajta (nem is FW igazából, hanem OS patch ;) ), de ez még nem is volt, amikor az uncharted megjelent.... mindegy, tegnap intő jelnek vettem, h el kéne menni aludni :P

ez a zombis rész undorító. remélem ilyen nem nagyon lesz többet.

[ Szerkesztve ]

(#13691) szasanyi válasza user137 (#13690) üzenetére


szasanyi
félisten

Ebben sajnos 1et kell, hogy értsek. A nagy kedvencem az Uncharted: Drake's Fortune minden kiválósága ellenére egy ponton kritizálható, az pedig a zombis része. Valszeg van is olyan akinek tetszik, de nekem sem jött be. Szerencsére a Uncharted 2: Among Thieves részben már nyoma sincs - ami mellesleg nagyon jó lett, majdnem jobb mint az első rész. :)

(#13692) nemethjoc válasza szasanyi (#13691) üzenetére


nemethjoc
csendes tag

Azért az Uncharted 2 is kritizálható emiatt. Abban is ott vannak a yetik, meg az óriás zombik :S
Ennek ellenére szerintem nagyon jó, és nekem jobban tetszik az első résznél...

PSN_id: nemethjoc

(#13693) gabesy válasza szasanyi (#13691) üzenetére


gabesy
tag

Igen. A zombis rész nekem sem tetszett. Szerintem nem kellett volna bele.

Egy kicsit OFF téma:
Megnéztem az Aliens vs. Predator demoját PC-n. Hát... Meg kell, hogy mondjam szebb PC-n mint PS3-on. Olvastam itt a PH!-n valahol, hogy a Rebellion belerakott mindent az engine-be a legujabb DX11-es feature-kat is. Ami természetesen hiányozni fog a konzolos verziókból. Sajnos.

(Amúgy rendesen elkenték a számat multiban...)

Gabesy

(#13694) Edgeri válasza Paarthurnax (#13689) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ha minden igaz, akkor: BF2 megjelenés
2010. március 5.

Üdv, Edgeri

(#13695) csimpi1 válasza AND1 (#13688) üzenetére


csimpi1
tag

Létezhet az, hogy egy szerver elérésének minősége országonként változzon?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13696) kelzsoca válasza csimpi1 (#13695) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen

https://vertigostore.eu

(#13697) szasanyi válasza nemethjoc (#13692) üzenetére


szasanyi
félisten

Sztem az nem olyan. Ezzel semmi bajom, nálam belefér a storyba, ellenben az első részben lévő vér-zombik és sötét helyek... :( Csak azért nem mondom azt, hogy jobban tetszik a 2. rész mint az első - noha több szempontból jobbra sikeredett -, mert az újdonság, az Uncharted/Drake feeling az első rész megjelenésekor "ütött" igazán. :)

(#13698) SweetWally válasza csimpi1 (#13670) üzenetére


SweetWally
tag

Szia!

Még egyszer elnézést az avatarod miatt!!! :R

Valószínűleg túlterhelt az EA szerver. Mástól is hallottam, hogy szarakszik.
Biztonság kedvéért nézz rá a netre, nem lassul-e be, mikor csatlakozol.

Lehet szolgáltató probléma is, bár akkor a másik online szervernek is produkálnia kellene ugyanazt a lassulást, szaggatást.

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#13699) SweetWally válasza csimpi1 (#13695) üzenetére


SweetWally
tag

Másik nagyon okos ötletem: próbáld meg levenni a routert az elektromos hálózatról, várjál egy percet, és dugd vissza. Nekem sok problémát orvosolt már, ami ilyen X-aktás volt.

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#13700) csimpi1 válasza SweetWally (#13699) üzenetére


csimpi1
tag

Az avatar csak vicc volt, nincs semmi! ;) Most még csak kapcsolódni sem tudok az EA szerverhez. T-Home-ék ma mondták, hogy van valami gáz bent, lecsökkent a jelszint, ilyesmi. A pc-men is szarakodik a net, csak akkor nem értem, hogy a MW2 multija miért tökéletes. Router áramtalanítása tegnap megvolt, nem segített. :(

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.