Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13551) szasanyi válasza Edgeri (#13548) üzenetére


szasanyi
félisten

Köszönöm, megtekintem és tanulmányozom, aztán nekiállok. Muszáj kicserélnem az analóg karokat, bár ettől függetlenül egy DS3 vétel is listán van... csak jó a 2 db több játékhoz is.

Neked is PhoenixK! :R

(#13552) BaliJack válasza wrathchild (#13549) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Megvan a teljes játék :).
A demó is elég hosszú, de a játék nomál fokozaton jóval hosszabb. Eddig a tiszta játékidő legalább 15 óra, és még nem játszottam végig. Igaz, én eléggé szöszmötölős vagyok, de itt nem árt, mert rengeteg mindent kell ugye összegyűjteni (növények, szobrok, varázslatok, pénz és állatokat kiszabadítani). Eddig egy adott pályaszakaszon összegyűjthető dolgokból csak háromféléből sikerült az összeset megtalálni :).
Rengeteg lehetőség van úgy is a játékban, hogy lineáris a játékmenet. És ha a többi kicsi ninja is elérhető, akkor lehet igazán belelendülni :).

Egyszóval, aki szereti a rajzolt grafikájú, aranyos karakterekkel tűzdelt, poénos helyzetekkel tarkított játékot, az szerezze be :). Ugyan multi része nincsen, de a single is nyújt elég hosszú és változatos élményt. És szerintem elsőre nem lesz meg az összes összegyűjthető dolog, így többször is végig lehet játszani.

Szerk.: Egyszóval: megéri! :K

[ Szerkesztve ]

(#13553) MrPG8


MrPG8
aktív tag

(#13554) jookomak


jookomak
őstag

Nálam egy Batman keresi következő gazdáját.

(#13555) tammolna


tammolna
csendes tag

Szevasztok,

Felvettem az elso oldalrol mindenkit friende koze, 17:00kor inditok egy AVP szervert
, aki akar jonni hentelni jojjon.

Udv,
Tamas

Apropo SkyLaca_HUN azonositot nem talalt a PS3. Ja es orulok a hosszu es kisnagybetus neveknek :)

(#13556) ezozo


ezozo
tag

Sziasztok kipróbáltam az AVP demót kb húsz perc mutyizás uttán beengedett igaz csak ketten voltunk egy pályán katona voltam aliens ellen hát felállt a szőr a hátamon nagyon durva. :C

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13557) PhoenixK válasza Paarthurnax (#13519) üzenetére


PhoenixK
őstag

Done!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#13558) kelzsoca válasza tammolna (#13555) üzenetére


kelzsoca
félisten

Rendben van, de engem ne várj a hétvégén, mert nem vagyok otthon, és nincs nálam a gép, tehát majd hétfőn jelzem vissza a jelölést :)

https://vertigostore.eu

(#13559) tammolna


tammolna
csendes tag

Nem jott senki :(

(#13560) ezozo válasza tammolna (#13559) üzenetére


ezozo
tag

Én jönnék de hogy talállak meg? ID név vagy hogy annyira nemvágom még :F

[ Szerkesztve ]

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13561) kelzsoca válasza ezozo (#13560) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mondjuk felkérést kell küldeni annak akivel szeretnénk játszani.

https://vertigostore.eu

(#13562) ezozo válasza kelzsoca (#13561) üzenetére


ezozo
tag

OK de beírom a AVP keresőbe hogy tammolna és csatlakozom hozzá vagy mi? milyen néven indított játékot :F kicsit több segítség kéne annyira nem vágom :F

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13563) Edgeri


Edgeri
senior tag

Ki online még, mert én most bent vagyok?! Amúgy én edgeri ID-val vagyok.

Üdv, Edgeri

(#13564) kelzsoca válasza ezozo (#13562) üzenetére


kelzsoca
félisten

Először is fel kell venned az adott személyt a barátlistádra, annak vissza kell igazolnia.
Aztán megbeszélitek hogy játszotok online, majd beléptek a játékba és az egyikőtök küld meghívót a másiknak a játékban, a másik fél elfogadja és mehet a multi móka :)

https://vertigostore.eu

(#13565) Edgeri


Edgeri
senior tag

Ezozo, Tammolna, küldtem friend requestet nektek! Csatlakozik még valaki?

Üdv, Edgeri

(#13566) ezozo válasza Edgeri (#13565) üzenetére


ezozo
tag

A join friends-ben látlak és onnét mit kell még csinálni? nem csatlakozik

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13567) ezozo válasza Edgeri (#13565) üzenetére


ezozo
tag

nem tudlak megtalálni bocsi :O

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13568) tammolna válasza Edgeri (#13565) üzenetére


tammolna
csendes tag

Elmentem sorozni, mivel senki sem volt :), csak most ertem haza :(

(#13569) tammolna


tammolna
csendes tag

Na fiuk lanyok. Uj toborzas:
Holnap este 8kor ki akar csatlakozni?

Aki igen, irja utanam a PSN azonositojat:
1. tammolna

(#13570) kelzsoca válasza tammolna (#13569) üzenetére


kelzsoca
félisten

Esetleg hétfőre inkább? :U

https://vertigostore.eu

(#13571) tammolna válasza kelzsoca (#13570) üzenetére


tammolna
csendes tag

Te is indithatsz egyet hetfore, de akkor en nem tudom mikor vegzek meloval.

(#13572) gabesy


gabesy
tag

Nekem jó a holnap is és a hétfő is. PSN ID: bgabesy007
8-kor fönt leszek mind2 nap.

Gabesy

(#13573) Edgeri válasza tammolna (#13569) üzenetére


Edgeri
senior tag

Benne vagyok a mai játszmában, de nem lehetne kicsit előbb? A hétfő viszont biztos nem lesz jó.
Ja, és ne csináljunk külön topicot neki, mert szerintem nem kellene itt OFF-olnunk?!

Üdv, Edgeri

(#13574) ricsárd


ricsárd
csendes tag

Helló.
Nem akarom az AvP. lázat megtörni tényleg jónak ígérkezik :R .
De ha lenne olyan ember akinek lenne kedve a Modern Warfare 2-ben a Special Ops-ban történő közös lövöldözésre :P az vegyen fel PSN ID: thegod1234567890.
(Uncharted 2 Coop is szóba jöhet ha valakinek arra fáj a foga )
Üdv. :))

(#13575) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Rajtam kívül ki rendelte még elő a Bioshock 2-t? :)

https://vertigostore.eu

(#13576) gabesy válasza kelzsoca (#13575) üzenetére


gabesy
tag

Sajna még az első rész sincs meg. Csak a PC-s verzió.Nagyon hangulatos game.

[ Szerkesztve ]

Gabesy

(#13577) DM-Fan válasza kelzsoca (#13575) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem az első rész központi helyen van a PS3-gyűjteményemben, gyanítom a második is odakerül nem sokkal a megjelenés után.

Get Moded!

(#13578) szasanyi válasza kelzsoca (#13575) üzenetére


szasanyi
félisten

Gondolom a fanok, meg akinek nem nagyon számít mennyibe kerül. :U Mi is pályázunk rá, de csak ha 10k-ig megszerezhető. Ez az amit még hajlandó vagyon kifizetni játékért, ami aló egy kivétel lehet: a GoW 3 :K

(#13579) kelzsoca válasza szasanyi (#13578) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát igen, jól látod, az egyik kedvenc játékom, és képes voltam előrendelni is :)

A God of War 3 is kötelező vétel a Hack 'n' slash játékot kedvelőinek :K

https://vertigostore.eu

(#13580) tammolna


tammolna
csendes tag

csak 2-en vagyunk edgerivel AVP-re :(

(#13581) PhoenixK válasza tammolna (#13580) üzenetére


PhoenixK
őstag

Köszönöm a lehetőséget, jól esett egy kis hentelés! ;]
Mondjuk azt a pillanatot, amikor sikerült beállni egy predator-ral egy katona és egy alien közé, nem szeretném újraélni... :O

Ez a második FPS, amit igazán tudok élvezni PS-en!!! (Orange box széria után) :R Lehet, ezt mégsem PC-re fogom megvenni!?!

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#13582) jookomak


jookomak
őstag

kíváncsi vagyok világviszonylatban hogy fog fogyni az avp, és a bc2 konzolra és pc-re. ha ezek is konzolra fognak nagyobb példányszámban elkelni, akár csak az mw2, akkor lefogadom, hogy rohamosan lecsökken a pc-s fps-ek száma.
el lehet kezdeni fogadni, hogy a cod idén, vagy jövőre lesz konzol only. ;]

PhoenixK: én azért tutira mentem, pc-re rendeltem elő. valahogy az fps nagyon nem akar ps-en összejönni. piszok idegesítő, mikor a heccsátot csak ötödjére tudom belőni, mert hol picit jobbra, picit balra áll a célkereszt az ellen buksijához képest.

[ Szerkesztve ]

(#13583) Edgeri válasza PhoenixK (#13581) üzenetére


Edgeri
senior tag

Hát ez kemény volt, főleg mikor 7en voltunk bent, akkor aztán volt hentelés :DDD Köszi a játékot mindenkitől!

Üdv, Edgeri

(#13584) Edgeri válasza jookomak (#13582) üzenetére


Edgeri
senior tag

Játszottam kb. 20 menetet a Bad Company 2-vel is, nekem nagyon bejött, tuti vétel ez is (durva költekezések lesznek itt :( ).

Üdv, Edgeri

(#13585) Mazsika


Mazsika
őstag

valaki egy avp demót?

Dáccsika

(#13586) gabesy


gabesy
tag

Én is köszönöm a ma esti játékot! Holnap (azaz ma) ugyancsak leszek este 8-tól.

Gabesy

(#13587) BaliJack válasza szasanyi (#13578) üzenetére


BaliJack
aktív tag

"...ami aló egy kivétel lehet: a GoW 3 :K"

Múlt héten csütörtökön beszereztem a GoW Collection-t, de csak szombaton tudtam vele játszani.
Elsőre (15 perc játék után abba kellett hagynom) nem tűnt olyan jónak, mint ahogyan itt te is meg bwoay meg mások mondták... Na, mondom, ez jó vétel volt akkor (11K)...
Még aznap tudtam vele játszani, hát, nagyon bejön :C. Le a kalappal a készítők előtt, hogy ilyen ötleteket tettek bele a játékba, és egyelőre csak az első főellenségen vagyok túl (háromfejű hydra).
Egyetlen dolog zavar picit, hogy a játék közbeni átvezetők kisebb felbontásúak, mint maga a játék, de a hangulata megvan :).

Ja, és a GoW3 demóját is letölthettem, azt is megnézem, ha lesz rá időm.

Bioshock 2 most 11K-ért láttam itthon, külföldről meg az árfolyamtól függ, hogy mennyibe fáj :). Tudom, nem szeretnél kintről rendelni :). Igazad van, a kockázata megvan :).

(#13588) szasanyi válasza BaliJack (#13587) üzenetére


szasanyi
félisten

A God of War 1-2 a legjobb játék, amivel eddig játszottam. És még csak PS2 szintű grafikával (igaz, abból a legjobb), amit bőven ellensúlyos a sztori, az irányítás és Kratos brutális figurája (beleértve a hangját is)! Ez nem egy átlagos, egyszerű hentelős game, itt sokszor kell gondolkodni is, és vannak kimondottam nehéz részek, így nyugodtan kijelenthetem, hogy normál fokozaton is komoly kihívás a két rész végigjátszása. A 3. része mindent le fog alázni, ebben egészen biztos vagyok. Akiknek persze eddig nem jött be mégsem, azok valszeg ezután sem a GoW fanokhoz tartoznak, de a többiek... ;)
És igen, szeretnék én külföldről rendelni olcsóbban, de nincsenek meg hozzá a feltételek. Természetesen, ha innen rendelne vki (ezt már korábban is említettem), ahhoz szívesen társulnék egy köszönettel és költségmegosztással. DE a korábban említett 10k a maximum, a fölé tényleg csak a GoW3 esetében mennék, de ott sem sokkal. Majd ha nálunk is 2-3k lesz az átlagjövedelem (euróban) akkor lehet, hogy módosítom az összeghatárt. :P

(#13589) GuB3Ra


GuB3Ra
aktív tag

Helló lenne 1 nagyon fontos kérdésem.
Elloptak 1 ps3-t és azt szeretném tudni hogy ki lehet e nyomozni, hogy hol használják, ha megvan a doboza(SN)?

Daark minimalism

(#13590) PhoenixK válasza GuB3Ra (#13589) üzenetére


PhoenixK
őstag

Szerintem ez ügyben lépj kapcsolatba a Sony Magyarországgal: a sony.hu-n van elérhetőségük (e-mail és telefon).

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#13591) jookomak válasza GuB3Ra (#13589) üzenetére


jookomak
őstag

inkább a rendőrségen kéne kezdeni. az ő dolguk, hogy kinyomozzák az adott esetet.

(#13592) Mazsika válasza gabesy (#13586) üzenetére


Mazsika
őstag

este 8tól akkor én is jelkezek avp-re! :D

Dáccsika

(#13593) BaliJack válasza szasanyi (#13588) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Bezony, normál fokozatban kezdtem neki, és volt egy rész, aminek többször futottam neki, mert a hüje ;) íjászok állandóan kilőtték azt a dobozt, amivel tovább tudtam jutni. De csak azért is megcsináltam, és jól kardélekre hánytam a piszkokat :D.
Igen, a hangulat üt nagyon :K.
Ez után (mert még csak az első részt kezdtem el) nagyon kíváncsi leszek a GoW3 demójára is - remélem, hogy a megjelenés után is játszható marad.

Akinek bejönnek a hack'n'slash játékok, feltétlenül vegye meg, mert nagyon megéri :K.

Rendelésről: akkor ezek szerint megváltozott a véleményed róla :).
Viszont egy nagy rossz hírem van ezzel kapcsolatban: azokról a helyekről, ahonnan eddig rendeltem (Game.co.uk, Shopto, Thehut), a szállítási költség más és más. A Game-en (amikor rendeltem) az összes csomagra 2,5 fontot számoltak fel.
Viszont a Shopto és a Thehut csomagonként/játékonként számol fel szállítási költséget. Shopto 3,5 fontot, Thehut 0,99 fontot.
Utóbbi vonzónak tűnhet, de a csomag mezei levélküldeményként érkezik, így nagyobb a kockázata, hogy eltűnik (még nem tűnt el eddig - koppkoppkopp).
A Shopto ajánlottként küldi, így száma is van, postaládába nem dobják be.
Az oldalakat és az árfolyamokat nagyon kell figyelni, hogy egyáltalán megéri-e kintről rendelni.
Egy példa: Uncharted 2 per pillanat Shopto-n 32,95 font plussz szállítási költség (igaz, elfogyott) kijön 36,45 fontra, ami a durva 320-as árfolyammal számolva 11664 HUF.
Ugyanez Thehut-on: 37,73 + 0,99 = 38,72 font, ami 12390,4 HUF.
Platinumshop-ban meg 12500 HUF az EU-s verzió.

DE! Nemrég megvettem a Mini Ninjas-t Thehut-ról. Szállítással együtt volt 13,72 font, ami 4382 HUF volt december közepén átszámolva. Itthon meg jó esetben megkaptam volna akkor 9000 HUF-ért.

[ Szerkesztve ]

(#13594) nosferatue válasza Edgeri (#13584) üzenetére


nosferatue
tag

Én is játszottam a demoval 5-6 órát, nálam megbukott. MAG sokkal élvezetesebb, azt hiszem le is mondom az előrendelést.

[ Szerkesztve ]

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#13595) QuToR


QuToR
tag

Jól gondolom, hogy a PS3 nem tud 7.1-et?
Van egy Blu Ray demo lemezem, tele 7.1-es zenebonákkal filmekkel, és csak 5.1-nek játsza le a PS3.

Van valakinek valami ötlete, mit állítok be rosszul? PS3-Harman Kardon AV7300 Erősítő optikával van összekötve.

??????
:F :F :F :F

QuToR

(#13596) MAXIMIZE válasza QuToR (#13595) üzenetére


MAXIMIZE
tag

HDMI-vel próbálkozz

(#13597) Sundesz


Sundesz
őstag

Heavy Rain demot kipróbáltam tegnap este és nem csalódtam a játékban, nagyon filmszerű az élmény a gyönyörű grafikának és a kameramozgásoknak köszönhetően. Erősen gondolkozom az előrendelésen, gyűjtőit amúgy nem rendelt senki a HMV-től?

tammolna: bocsi, hogy tegnap nem mentem AVP multizni, láttam kaptam meghívást, csak már időközben letöröltem a demot.

Hörcsög Powa'

(#13598) Edgeri válasza nosferatue (#13594) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nekem a MAG-ban a játékmenet kicsit káosznak tünt, de az is lehet, hogy nem szántam rá elég időt :U

Üdv, Edgeri

(#13599) gabesy


gabesy
tag

Havy Rain demo melyik sore-ról szedhető le?
Előre is köszi a választ!

Gabesy

(#13600) DM-Fan válasza QuToR (#13595) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Optikai kimeneten ne is várd el, hogy kimenjen a 7.1, vagy a DTS HD Master. Cserélj erősítőt olyanra, amin van HDMI bemenet (pl. H/K AVR255) és szólni fog 7.1-ben is!

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.