Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) bordi10 válasza wrathchild (#12449) üzenetére


bordi10
senior tag

NINCS

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#12452) salival


salival
aktív tag

Hol érdemes használt játékokat vásárolni?

YNWA

(#12453) benecz válasza salival (#12452) üzenetére


benecz
tag

Én eddig magamnak és a barátaimnak összesen 14 játékot vettem,teszveszen illetve vaterán.De csak olyantól akinek rengeteg pozitív értékelése van.Az olyan ritkábban cseszi át az embert.

(#12454) kelzsoca válasza kisJack (#12442) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, az első rész, most toltam ki hardon, és tudom nem lesz könnyű :DDD

https://vertigostore.eu

(#12455) englandfan válasza salival (#12452) üzenetére


englandfan
csendes tag

Pl. Tőlem is lehet. Írj privátot, hogy pontosan mi kéne, és lehet, hogy tudok segíteni! :B

just stand your ground and fight. | TEREMCIPŐK ELADÓAK! http://tinyurl.com/teremcipokeladoak

(#12456) salival válasza englandfan (#12455) üzenetére


salival
aktív tag

Privi ment!

YNWA

(#12457) SÜN!


SÜN!
tag

Hülye vagyok hozzá, de azért itt is megkérdezem: [link]

(#12458) benecz


benecz
tag

Éredeklődnék az alábbi játékról:
John Woo Stranglehold
Valaki játszott már vele?MM-ben 3k most szólt egy haverom.A videók alapján nem rossz,de a videók sokszor nem tükrözik a valóságot.
Vélemény a játékról?

(#12459) jookomak válasza SÜN! (#12457) üzenetére


jookomak
őstag

A válasz így egyszerűen: Igen.
1. hsz-be van store reg, meg hogy mire jó. a net még azért kell, mert így tudsz online játszani (minő meglepetés) és demót leszedni.
Ha megoldható, hogy kábelezd, inkább úgy csináld, mert a wifi vevője nem a legjobb letöltéshez. online játékra tökéletesen megfelel, csak a demók letöltése lesz lassabb, már amennyiben gyors neted van (20+)

(#12460) SÜN! válasza jookomak (#12459) üzenetére


SÜN!
tag

OK, köszi.
Nem fogok olyan rengeteget netezni, szóval néha összedugdozom csak. Net nem gyors:

(#12461) PhoenixK válasza SÜN! (#12457) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ahogy nézem, a fő kérdésed az, hogy a net egyáltalán menni fog-e?
A válasz: igen. Mivel az azonosítást a router végzi el a kapcsolathoz, onnan már fix a net.

@jookomak: Kicsit lassú voltam, meló...

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12462) SÜN!


SÜN!
tag

Mi a fő különbség mondjuk 1 4-5k-s router és 1 15k-s között?

(#12463) jookomak válasza SÜN! (#12462) üzenetére


jookomak
őstag

ilyen netnél gyakorlatilag semmi. amúgy általában sebesség, szolgáltatások. pl gigabites lan, n-es wifi, usb port. ha ezek nem nagyon kellenek, akkor egy ajánlott a router (megelőzve kérdésed :) ) pl ez a tp-link

(#12464) SÜN! válasza jookomak (#12463) üzenetére


SÜN!
tag

A wireless nem vezetéknélküli?

(#12465) jookomak válasza SÜN! (#12464) üzenetére


jookomak
őstag

Is. van 4 zsinóros csati is rajta, mint manapság szinte az összes routeren.

(#12466) englandfan


englandfan
csendes tag

Hi,

Valakinek nincs véletlenül Pesten eladó Sixaxis joya? :O

just stand your ground and fight. | TEREMCIPŐK ELADÓAK! http://tinyurl.com/teremcipokeladoak

(#12467) kelzsoca válasza benecz (#12458) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én pc-n játszottam vele, éppen megéri a 3k-s árát, szerintem többet nem is ér :)

Nem rossz, egyszer ki lehet játszani.

https://vertigostore.eu

(#12468) benecz válasza kelzsoca (#12467) üzenetére


benecz
tag

Jólvan,akkor ha lesz még belőle akkor majd megveszem.Nézgetettem neten,ha kijátszottam sztem 2,5kért használtan is elmegy.Remélem.

[ Szerkesztve ]

(#12469) Paarthurnax válasza SÜN! (#12460) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

A Speedtest.net mellett van még Pingtest.net is, de nem tudom mennyire hitelesek ezek az adatok, de az biztos, hogy sokkal többet mutatnak mint amennyi a napi használatban mért.



Ping tesztnél nem volt túl közel a legközelebbi szerver.

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#12470) tammolna válasza tammolna (#12433) üzenetére


tammolna
csendes tag

Sziasztok,

ha valkinek problemaja van rumblepaddal (en is fel napig szivtam, mire meglett a megoldas, hatha masnak egyszer ez segit):

The 5 + 7 buttons work for teh OLD versions that take FOUR batteries and have the RED Logitech logo.
The New versions, which use TWO battreies has an ORANGE logo use buttons 6 + 8 to reset sticks.
Whatever postition the sticks are in when that battery is put back in will be condiered new calibrated center.
From Logitech:
To re-calibrate, please do the following:
Remove one battery.
Hold the six (6) and eight (8) buttons simultaneously while re-inserting the battery. (NOTE: Do not touch or move the mini-joysticks at all during this time. It is very important that the mini joysticks are allowed to center themselves during this step or the calibration procedure will not be successful.)

The mini-joysticks should now be re-calibrated.

Udv,
Tamas

(#12471) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Nah tolom az Uncharted Drake's Fortune-t Crushing módban, hát mit mondjak nem egyszerű :DDD

https://vertigostore.eu

(#12472) SÜN!


SÜN!
tag

Most, hogy látom hogy jön a PS4, már elgondolkozom azon, hogy megéri-e megvennem a gépet, mert talán fél, 1 év múlva tervezem. :F Szerintetek?

(#12473) blazsey2 válasza SÜN! (#12472) üzenetére


blazsey2
senior tag

Az még minimum 2-3 év mire kijön és az ára is borsos lesz.Én nyugodt szível megvenném a helyedben a PS3-at :K.

PSN ID:blazseydr

(#12474) Mazsika válasza SÜN! (#12472) üzenetére


Mazsika
őstag

én is ezen gondolkoztam... de rájöttem hogy érdemes megenni mivel ha ki is jön a ps4 3-4 év múlva akkor is a ps3 még 5-6-7 évig úgyis támogatva lesz! szóval biztosan megéri! na buék mindenkinek, én elkezdtem az ünnepelést! :D

Dáccsika

(#12475) benecz válasza SÜN! (#12472) üzenetére


benecz
tag

Hol találtatok infókat a ps4-ről?Amúgy szerintem 2013-2014 körül jön.A válság miatt lelassulnak a fejlesztések.Meg hát persze hogy megéri ps3-at venni,hisz a slim most jött ki 3 hónapja..... ;) 1 év múlva is érdemes lesz megvenni....

(#12476) kelzsoca válasza SÜN! (#12472) üzenetére


kelzsoca
félisten

Majd akkor gondolkozz amikor a vásárlás előtt leszel!

És 69k-ért szerintem nem drága, még ha csak 1-2 évig is használod!

A PS4 a távoli jövő, még ha 2012-ben meg is jelenik olyan ára lesz, hogy nem fogod megvenni, hiszen még ezen is gondolkozol csak, és már ~3 éve kint van a PS3 (illetve most jött ki a slim, ami már valóban jó ár egy ilyen konzolért)
Ezen felül mire kiforrja magát az új konzol... :)

https://vertigostore.eu

(#12477) whited


whited
addikt

Üdv
most tervezem ps3 vételét de nemtudom fat/slim legyen :N
Nagy winyó nem kell mert nem filmnézésre kell, gari kéne, új és használt is érdekelne :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12478) ezozo


ezozo
tag

Sziasztok játékokban gazdag BOLDOG ÚJ ÉVET mindenkinek :) éljen a slim 250 :R

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#12479) SÜN!


SÜN!
tag

Kösz a válaszokat. Akkor szerintem ha lesz zsé megveszem. Amúgy BUÉK.

(#12480) PaJa1 válasza whited (#12477) üzenetére


PaJa1
őstag

szerintem ebben különbözik + nem minden fat viszi a PS2es játékokat, csak a régi C (60 gigás, 4usbs, kártyaolvasós) amit nálunk lehetett kapni. De a slim már támogatja a HDMI CEC-t

B.Ú.É.K.!!!

Remélem az új évben nekem is összejön egy PS3:)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12481) kelzsoca válasza PaJa1 (#12480) üzenetére


kelzsoca
félisten

Csak éppen azok a fat gépek amit újonnan nem is nagyon lehet kapni, és a legnagyobb meghibásodási aránnyal rendelkeznek, én 60Gb-os régi fat gépet biztos nem vennék :)

https://vertigostore.eu

(#12482) whited válasza PaJa1 (#12480) üzenetére


whited
addikt

HDMI CEC
ez mit jelent?
ugy néz ki találtam 1 120gbs slimet ujat 62körül sztetek jó vétel? :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12483) k. válasza whited (#12482) üzenetére


k.
őstag

Gyakorlatilag ha van egy Sony tvd vagy több sony terméked akkor 1 távirányitóval használhatod a rendszert(pl benyomod a play gombot erre az összes eszköz beáll a megfelelő csatornára) úgy hogy azok kapcsolatban vannak egymással. De ez csak HDMIn működik.

(#12484) Gabesz1019 válasza whited (#12482) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Konzol üzletbe van ennyiért a Slim? Esetleg egy linket tudnál dobni? Vagy csak azaz egy van?

Sikerekben és PS3 játékokban gazdag Boldog Újévet Kívánok Mindenkinek!

Jövőre most már remélhetőleg én is elmondhatom magamról, hogy PS3 tulaj vagyok. :D

(#12485) whited válasza Gabesz1019 (#12484) üzenetére


whited
addikt

itt van 1 felhasz aki hirtelen felindulásból vett 1-t és megakar szabadulni tőle :)

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12486) whited válasza k. (#12483) üzenetére


whited
addikt

köszi
hát a tv sony meg van 1 pspm azt annyi :D

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12487) whited válasza Gabesz1019 (#12484) üzenetére


whited
addikt

én is remélem :D
Milyen játékokat érdemes első körbe megvenni rá?
Én eddig gta4,tekken6,fstreet3 :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12488) whited


whited
addikt

Még 1 kérdés, a grafikai kül a x360 és a ps3 közt nem csak 1 hd tv-n jön ki ugye? :F :R :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12489) Gabesz1019 válasza whited (#12485) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Ja értem köszi, akkor marad valamelyik konzol üzlet. :)

(#12490) k. válasza whited (#12486) üzenetére


k.
őstag

No nemmindegy hogy milyen tv. Csak ha támogatja. Nekünk HD braviank van de az nemtudja.

(#12491) whited válasza k. (#12490) üzenetére


whited
addikt

12488 erre tudnál válaszolni nekem? :) :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12492) k. válasza whited (#12491) üzenetére


k.
őstag

Mivel nemigazán ismerem az xboxot ezért erről komolyan nemtudok nyilatkozni. Bár mondjuk ha a felbontáskülönbség nem is jön ki esetleg a fény-árnyék dolgok kijöhetnek-ahogy a gran turismo 5 prologuen álmodozom egy sima nemhds tvn nem túl nagy felbontás mellett.

(#12493) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

A Bundle Pack az mit jelent?

Az ilyen játékok amikor a géphez adják, különböznek valamiben mint ha külön venném meg őket? Mert ez a bundle pack az olyanokhoz van odaírva amikhez adnak játékokat is.

(#12494) anjani182


anjani182
őstag

Úgy adódott, hogy kölcsön kaptam az Uncharted 2-őt, 1 nap alatt végigtoltam, igaz lightos fokozaton.

Annak idején a Drake's Fortune nem nagyon tetszett, bár a 2. rész végén is már amikor a 200. embert öltem a pokolba kívántam az egészet :DDD

Ettől függetlenül szerintem beszerzem a Drake's Fortune-t :C

Egyébként az első rész rosszabb valamiben mint a 2.? (irányíthatóság, nehézség stb.)

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#12495) kelzsoca válasza Gabesz1019 (#12493) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem semmiben, bár azok általában platinum kiadások :)

(#12494) anjani182

Én meg platinára teszem az Uncharted 1-et, és jöhet a második rész.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12496) Gabesz1019 válasza kelzsoca (#12495) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

És a platinum miben más? :D

Bocs a h*lye kérdésekért.

(#12497) nike_ válasza kelzsoca (#12471) üzenetére


nike_
addikt

Én végigvittem úgy (kellett a Platinumhoz) :) 1hit headshotot kell megtanulni, utána már egyszerűen megy minden.

(#12498) whited


whited
addikt

ha van a tv-men hdmi kivezetés akkor rátudom kötni a ps3-t ugye? :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12499) benecz válasza whited (#12498) üzenetére


benecz
tag

Persze,picit (nagyon) amatőr kérdés.... :W :W

(#12500) whited válasza benecz (#12499) üzenetére


whited
addikt

jóvanna :D :U

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.