Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12651) szasanyi


szasanyi
félisten

BD filmek jó áron.... hátha érdekel vkit. :)

(#12652) nemethjoc válasza csimpi1 (#12650) üzenetére


nemethjoc
csendes tag

Akármilyen módon,ha küldesz neki egy levelet, akár játék meghívást, azt neki rögtön jelzi a jobb felső sarokban(amennyiben be van jelentkezve), hogy érkezett egy új üzenet, hogy kitől, és az üzenet tárgyát, kb. 2 másodpercig látható, utána pedig a ps menüjében(xmb-ben) az óra mellett lesz egy boríték mindaddig amíg el nem olvassa.

PSN_id: nemethjoc

(#12653) kelzsoca válasza Edgeri (#12649) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha jól láttam, annak a gépnek az ára 20k, és a javítása is (ha javítható) 20k körül/felett van, ezen felül ad egy szétbarmolt joyt a gép mellé, hát ez igazán nagy üzlet :(

https://vertigostore.eu

(#12654) Edgeri válasza kelzsoca (#12653) üzenetére


Edgeri
senior tag

Kinek-mi a nagy üzlet, ezt nem én ítélem meg. Rossz, de javítható gépet keres, nos ez ilyen ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#12655) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#12639) üzenetére


gordonfreemN
addikt

olyasmire gondoltam, hogy játékba állnak e velem akkor egyáltalán... :R
mert ahogy magamat elnéztem joy-al, tuti észre vehető lesz a különbség...

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12656) salival


salival
aktív tag

Tegnapig rendesen működött a ps network, de tegnaptól már ezt a hibakódot adja ki: 80710B23 a jelentése pedig: PS3 Network is Down or PS3 Network is too busy to respond
Angliába vagyok regisztrálva. A nagy kérdés: Mi lehet a hiba?
Egyébként vezeték nélküli hálózaton vagyok egy router segítségével.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#12657) szasanyi válasza salival (#12656) üzenetére


szasanyi
félisten

Próbáld meg vezetékkel is, úgy stabilabb és gyorsabb is a kapcsolat. Egy próbát megér, legalább megtudod a WiFi kapcsolat/beállítás okozza-e a hibát.

(#12658) k. válasza kelzsoca (#12653) üzenetére


k.
őstag

Figyi amilyen joyt én már helyrehoztam(10 éves rommá szakadt ps1es dualshock) ahhoz képest csak nem lehet durva. Kis takaritószer max ha gomba rossz- nem néztem- akkor vateráról venni valami használt ps2es joyt és arról áttenni.Szal max 4 ropiból kijön a joy javittatás és akkor már nagyon szép lesz:)

(#12659) whited


whited
addikt

Sajna mielőtt megvettem volna 2 nappal előtte beszart a kinézett slim gépem.
Hol vegyek jó áron?akár új is érdekel?játék nem kell csak 2joy legyen hozzá :R :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12660) salival válasza szasanyi (#12657) üzenetére


salival
aktív tag

Az a gond, hogy vezetékkel nem tudjuk a távolság miatt csatlakoztatni (emelet) és a routerrel nincs gond, mert a laptop is így csatlakozik hozzá.

YNWA

(#12661) kelzsoca válasza k. (#12658) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azt szerettem volna érzékeltetni ha 20k a javítás+joy, és mivel nincs az egész gépre garancia az olvasófej is bármikor megadhatja magát ami megint ~25k, és ki lehet számolni hol is járunk :)

20+20+4+25=69k=bontatlan bolti 1 év garanciás PS3 slim (dobozzal+minden sallanggal)

gép ára+javítás+joy+esetleges olvasófej csere :)

https://vertigostore.eu

(#12662) kelzsoca válasza whited (#12659) üzenetére


kelzsoca
félisten

[link]

2 joyal sehol nem lehet gépet venni, azt külön kell beszerezned.

https://vertigostore.eu

(#12663) Lancelot07


Lancelot07
csendes tag

Üdv mindenkinek,uj lennék még itt de nagyon sok tapasztalatot gyüjtöttem be nektek hála.. :) most fog megjönni a ps-3 gépem,és két dolog érdekelne..az egyik,hogy nem full hd a tv-m de van hdmi kimenet,akkor milyen kábelt kellene vennem?A másik pedig az,hogy hogyan tudom a netet beállitani a ps3 gépen?Lehet hogy már irtátok,csak tizenpár ezer hozzászólást végigolvasni kicsit sok lenne..:S a válaszokat előre is köszönöm:)

(#12664) k. válasza kelzsoca (#12661) üzenetére


k.
őstag

Ez tény deha mondjuk az adott emberünk helyrehozza és jóáron eladja akkor akár vehet egy új slimet is belőle:D
Mondjuk az enyém is ugye 11 hónapos már(1 hónapja lett véve) és a joyon alig látszott akkor valami a használattól mikor megkaptam mostmeg mégannyi sem hála a takaritásaimnak:). Azmeg hogy nem új engem már nemzavar talán a garancia hiánya ami bosszant igazán de nemtudok mittenni én akkoris imádom.Szerintem 60ért megérte, mert a FAT nagy vágyam volt és tény hogy a slim valamivel jobb-linux tökmindegy- de a kinézete még mindig elbűvöl amit egy slimről nem mondhatok el-szépnek azis szép de érted-.
Pl mindig mikor ránézek elfog a "dejóvételvoltbaszki" érzés:)

Szóval röviden ha külsőre jó és helyrehozza akkor a legjobb amit tehet hogy eladja a cuccot és vesz egy slimet kis ráforditással:)

(#12665) kelzsoca válasza Lancelot07 (#12663) üzenetére


kelzsoca
félisten

A gépet és a TV-t összekötni HDMI kábellel tudod.
Ha van erősítőd, vagy olyan házimozid amin van optikai bemenet, akkor egy optikai kábellel össze tudod kötni a két gépet szintén, illetve a HDMI átviszi a hangot is, amennyiben a TV hangszóróját szeretnéd erre használni.
És ezen kívül RCA csatlakozóval tudod összekötni a gépet, hogy az egyéb berendezésen keresztül adjon neked hangot.

Az internet beállítás attól függ, hogy miként-milyen módon kapcsolódna a gép az internethez:

-kábel
- vezeték nélkül (wifi)

https://vertigostore.eu

(#12666) Lancelot07


Lancelot07
csendes tag

Köszi a választ,hát,kébellel gondoltam a netre valo kapcsolodást ! Igazábol nemtudom számit e de tw network van itthon,az 50megás.Csak hogy hogyan kössem össze a ps3 gépet a nettel ez nem világos!... :)

(#12667) PhoenixK válasza Lancelot07 (#12666) üzenetére


PhoenixK
őstag

Három lehetőséged van:
1, Váltogatod a kábelt, tehát amikor a szgépen kell net, akkor oda meg, ha a PS3-on, akkor oda
2, A számítógépbe kell egy második hálókártya, és azon keresztül megosztod a netet (ez macerás, a gépnek mennie kell és a hogy legyen net a PS3-on)
3, A legegyszerűbb megoldás, hogy veszel egy router-t, és megosztod a netet a gép és a PS3 között

Én mindenképpen a harmadikat javaslom!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12668) Lancelot07 válasza PhoenixK (#12667) üzenetére


Lancelot07
csendes tag

Köszönöm szépen,énis a harmadikat fogom választani,mert van routerünk..:) és azt amugy hogyan kell megosztani?Ugyanugy mint ha másik számitogép volna?Vagy is van mégegy sz.gép ami igy megy,hogy a net megvan osztva!

(#12669) PhoenixK válasza Lancelot07 (#12668) üzenetére


PhoenixK
őstag

Csak simán rá kell kötni a routerre vagy wifin beengedni a PS3-at a routerre, és már megy is a net! :DDD

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12670) Lancelot07 válasza PhoenixK (#12669) üzenetére


Lancelot07
csendes tag

Rendben.igy már vágom ! Ezer hála!!!! :)

(#12671) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

üdv! egy ismerősöm most kintvan amerikában, és szeretne venni konzolt. "Sajnos" szóbajött neki a box is :) . Szóval Ps3 és Box. Most nem az a kérdés h melyik a jobb (hiszen én tudom :P ) Megkérdezte tőlem h ha odakint veszi meg akkor itthon tudja-e majd használni az itthon vett játékokat és filmeket az amerikai Konzolokkal. Sajnos én nemtudom neki a választ megmondani , de hátha itt tudtok segíteni.

Üdv: Laca

(#12672) DM-Fan válasza skylinelaca (#12671) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A játékoknál nem számít a régió, bármilyen régiós gépben működik bármilyen régiós PS3 játék. Blu-Ray filmekkel és DVD-kkel lesz problémája, mert ha az USA-ban veszi, akkor valószínűleg csak az 1-es régiós lemezek fognak neki működni, márpedig az európai lemezek 2-es régiósak.

Get Moded!

(#12673) kelzsoca válasza skylinelaca (#12671) üzenetére


kelzsoca
félisten

Xboxra pedig a boxos topicban kérdezz rá :K

https://vertigostore.eu

(#12674) Edgeri


Edgeri
senior tag

Hátha valakit érdekel, Blue-Ray film akció:
XPRESS

Üdv, Edgeri

(#12675) szasanyi válasza DM-Fan (#12672) üzenetére


szasanyi
félisten

Nekem a PS3 USA verzió, és semmi gond nincs sem a BD sem a DVD filmekkel és természetesen a PS3 gamekkel sem, pedig volt benne 4. régiókódos lemez is (Ausztrália az, ha jól csalódom).

[ Szerkesztve ]

(#12676) skylinelaca válasza DM-Fan (#12672) üzenetére


skylinelaca
senior tag

köszönöm! bár sztem Ps-t fogom javasolni neki.

Üdv: Laca

(#12677) Sonja válasza szasanyi (#12675) üzenetére


Sonja
veterán

Jól tudod, viszont Ausztráliában D4-es lemezek jönnek ki (erről többet itt), amik 2/4-es régiókóddal vannak ellátva. Tudom, mert már vagy 30 DVD lemezt rendeltem onnan és mind ilyen volt. Blu-ray lemezekre is ez vonatkozik szerintem és lehet, hogy ilyen 4-es régiókódú lemez volt az. ;)

Azt még halkan megjegyzem, hogy amikor nálunk megjelent feliratosan a Top Secret film, akkor Ausztráliából szinkronosan(!) rendeltem meg. :D Durva.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#12678) DM-Fan válasza szasanyi (#12675) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Azért ezzel óvatosan. Az asztali DVD-knél is úgy volt, hogy bizonyos számban idegen régiós lemezeket is lejátszott, aztán az egyik (asszem az ötödik) alkalom után onnantól kezdve már csak azt, amit legutoljára beletettél. Sokan szívtak így anno más régiós lemezekkel, mert végül arra lock-olt a lejátszó és onnantól kezdve a hazai lemezek nem mentek. Kérdés, hogy a PS3 is így működik-e, vagy ez már a múlté, de én anno több helyen olvastam, hogy csak a játékoknál nem számít a régiókód és a filmeknél pedig igen.

Get Moded!

(#12679) DM-Fan válasza Sonja (#12677) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nincs ebben semmi durva, tekintve, hogy Ausztráliát már igen jelentős %-ban lakják magyarok. Anno nagy DVD-paradicsom volt még a hőskorban Ausztrália, olcsóbban be lehetett hozatni sokkal frankóbb kiadványokat (akár szinkronnal is), mint amennyiért itthon megkaptad (átlag 8 eFt-ért dobálták itthon a lemezeket akkor - szinkron és extrák nélkül, mai szemmel nézve szar képpel).

Get Moded!

(#12680) szasanyi válasza DM-Fan (#12678) üzenetére


szasanyi
félisten

Azon én már régen túl vagyok, így ez vagy nem igaz, vagy többet nem tudok USA BD-t nézni. Nem mintha eddig akartam volna, és asszem nekem nincs is rá szükségem... persze kipróbálni nem tudom, mivel olyan BD-t még nem is láttam, és gyanítom nem is fogok.
Sztem ezeknél az új generációs konzoloknál valszeg nem áll fenn ez a veszély - mint ahogyan a játékok esetében sem -, de akinek ez fontos körülmény - mert sokszor rendel/vesz USA és EU BD-ket is - az járjon utána. De azt gondolom ilyenek sem lehetnek túl sokan.

(#12681) nemethjoc


nemethjoc
csendes tag

1080p-ben játszik valaki a cod:mw2-vel?
arra lennék kiváncsi, hogy a 720p-hez képest lassabb-e, vagy esetleges "szaggatások" vannak-e, illetve maga a felbontás annyival szebb-e.(nekem csak hd-ready-m van)

PSN_id: nemethjoc

(#12682) csimpi1


csimpi1
tag

Kicsit off, de a téma ps3. Egy online Fifa10 meccs után kaptam egy üzenetet, miután 3 általam megnyert meccs után már nem akartam visszavágót:
" ur lookey m8 ur shit"
Angolul beszélek annyira, hogy ne adjanak el, de ebből nem túl sok mindent sikerült kihámoznom. Tudtok segíteni?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#12683) Mazsika válasza csimpi1 (#12682) üzenetére


Mazsika
őstag

hát ha a lookeyvel a lucky-ra gondol akkor valami oylasmit hogy "mákos vagy m8 sz@r vagy!" szerintem... :S nem szeret kikapni én erre tudnék következtetni! :DDD

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#12684) csimpi1 válasza Mazsika (#12683) üzenetére


csimpi1
tag

Valami hasonlóra gondoltam én is, de hogy mi az az m8... :( csimpi80 az ID-m, úgyhogy passz. Magát minősíti az illető. Ha valaki nem tud veszteni, az ne játsszon! Én kaptam már ki 8:0-ra!! :W is mégis végigjátszottam a meccset, de sokan megszakítják a kapcsolatot, ha vesztésre állnak. Nem vagyunk egyformák.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#12685) Mazsika válasza csimpi1 (#12684) üzenetére


Mazsika
őstag

hát igen kinek hogy vannak iylenek sokan... de bár már én játszhatnék a kis gépen!! bár nem vagyok nagy fifás de tolnám! :D egyébként olyat lehet hogy nekem megvan a játék és online úgy játszak valakivel hogy én "osztom" meg a játékot? mint pl psp-n?

Dáccsika

(#12686) csimpi1 válasza Mazsika (#12685) üzenetére


csimpi1
tag

Mindkét félnek meg kell hogy legyen a játék, különben nem megy. Én még csak egy pár hónapja tolom a multit, de a netes móka nagyon jó!
Hétfőn műtik a lábam :O , itthon leszek egy hónapig, úgyhogy erősen rá leszek utalva a ps3-ra. :K

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#12687) edmonton válasza salival (#12656) üzenetére


edmonton
csendes tag

itthonrol:
par napja szarakodik. Hol a net, hol a psn, de masnal is. Killzone2 tele lett ledobassal ,meg sokszor be se tudok csatlakozni.

(#12688) kelzsoca válasza edmonton (#12687) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nálam is ez a gond.

https://vertigostore.eu

(#12689) englandfan


englandfan
csendes tag

Srácok, az hogy lehet, hogy én vettem egy Assassin's Creed játékot. És játszottam vele kb. 5 órát, majd elcseréltem (teljesen karcmentesen, a srác meg is nézte, én is az uncharted-et) és neki nem indul el. Azt mondja, hogy berakja a gépbe, de fel sem ismeri. Ez hogy lehet? Mondom, teljesen karcmentes volt, amikor én odaadtam neki.

just stand your ground and fight. | TEREMCIPŐK ELADÓAK! http://tinyurl.com/teremcipokeladoak

(#12690) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

üdv. tudna valaki segiteni, hogy hol lellheték rá xfps átalakítóra? a platinums.-ban az oldal szerint van, amugy meg 2 hét mulva érkezik, máshol meg nem találtam...

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12691) BaliJack válasza csimpi1 (#12684) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Az "m8"-at úgy kell olvasni, hogy meight, vagyis a mate = pajti/pajtás, srác szóra gondolt az illető :).
Mondjuk a lookey miért rövidebb és könnyebb, mint a lucky, azt nem értem :).

englandfan: más játék megy neki rendesen? Mert ha más játékkal is gondja van, akkor az olvasója romlott el, ha mással nem, akkor lehet, hogy éppen elromlóban van.

[ Szerkesztve ]

(#12692) tekk


tekk
tag

Modern Warfare 2 multihoz jó lenne egy csapat, tegnap 7 ESP clan tag-os csávó szétnyírt minket :W
psn id: halend
tag clan: =HU=

"take no prisoners" :DD

Egy korábbi kérdésre válaszolva: az optika a játék közben folyamatosan dolgozik nálam is :F

(#12693) babli


babli
tag

Urak!

Ma készülök megvenni az Uncharted második részét. Tényleg nem telepít semmit???
Mert akkor nem valami olvasófej "kímélő"! :S

Más: ha olvas a PS, akkor nálatok is lehet hallani a fejmozgást? Vagy teljesen hangtalan?!

GTA 4 alatt vettem észre, mikor egyszer kb 1m-re feküdtem a PS-től. Főleg akkor lehet hallani, amikor kilépek a játék menüjébe!

Mennyire kell ennek zajosnak lennie?

Köszi...

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#12694) tammolna válasza gordonfreemN (#12690) üzenetére


tammolna
csendes tag

Hi

Nezd meg az aproban. valakit lattam, hogy hirdet ilyet...

Udv,
Tamas

(#12695) kelzsoca válasza babli (#12693) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát nálam itt van kölcsönben a game, de nem igazán telepitget a hdd-re fel :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12696) Krisz_82


Krisz_82
tag

T.mindenki!
Holnap kötik be otthonra a net-et,(eddig melóban tudtam csak feljönni...),de Pc hiányából adódóan csak a Ps3-ra lesz rádugva.Gondolom torrentezni a konzollal nem fogok tudni majd,de úgyhalottam vannak olyan minimális összegű fizetős oldalak ahonnan file megosztás nélkül lehet letölteni és csak időkorlátozás van.Ebben kérném a segítségeteket hogy adjatok pár megbízható ilyen e-mail címet. A segítségeteket előre is köszönöm.

Gran Turismo 5 Forever !!!

(#12697) atos30


atos30
aktív tag

Ma megjött Kínából az új olvasófejem a PS3 40 GB-os verziómhoz.Vezetőtálcával együtt rendeltem, így picivel többe került ( 15.000.- huf postával eggyütt), de ha már cserélem a fejet a motort is ki akartam. Fél óra volt kicserélni és úgy néz ki működik. Sajnos nincs PS3-as játékom, csak amit a store-ban vettem, így egyenlőre csak dvd lemezekkel próbáltam ki. Egyenlőre működik, így most rendelek egy BD filmet meg valami játékot is hozzá. Ha azokat is viszi, akkor elég olcsón van egy jó gépem :) .

Érdekesség képen megjegyezném, hogy elvileg ez a verzzió nem támogatja a régebbi PS lemezeket. A PS2-esre kiírta , hogy nem kompatibilis ezen verzióval, de a PS1-es lemezt gond nélkül beolvasta.

[ Szerkesztve ]

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#12698) MAXIMIZE válasza atos30 (#12697) üzenetére


MAXIMIZE
tag

ps1-s lemezeket az összes ps3 támogatja szerintem, egyébként grat a szereléshez nekem tuti nem sikerült volna, mennyiből jött így ki a gép?

(#12699) atos30 válasza MAXIMIZE (#12698) üzenetére


atos30
aktív tag

Szerencsés vagyok, ugyanis találtam. Londonban dolgozok pár hónapja és lomtalanítok egy cégnél. Ez egy jó meló, mert mindig találok valamit. Itt úgylátszik kidobják az ilyeneket ,mert inkább vesznek egy másikat, mintsem megjavítassák. A PS2-est amit találtam, annak csak a tálcája volt beragadva. de a LCD tv-nél cseréltem az inverterét egy szintén talált lcd monitor inverterére és működik full hd-n.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#12700) kelzsoca válasza atos30 (#12699) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az igen :C

https://vertigostore.eu

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.