Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) MAXIMIZE válasza liquidmoon (#12048) üzenetére


MAXIMIZE
tag

F1 2006 de nem a legprecízebb, 2 joyal meg csomó játékot lehet tolni pl: Resistance 1-2 az elsőt 4-n is, Army of Two, NFS-ek kivéve a shift, Cod 4-5-6 ezket 4-n is stb....

(#12052) Mazsika


Mazsika
őstag

köszi a válaszokat! létezik hogy a ps3 tud olyat hogy a lemezről felmásolja a játékot a gépre így nem pörgeti állandóan játék közbe? még nincs ps3am szóval lehet hülye kérdés! :D

Dáccsika

(#12053) DM-Fan válasza Mazsika (#12052) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A kérdés nem hülye, viszont már legalább hússzor kitárgyaltuk, ebből háromszor az elmúlt két hétben. Használd a keresőt, vagy ha tényleg érdekel a téma, akkor olvasd is a topicot, ne csak írj bele. A válasz röviden: nincs ilyen lehetőség.

Get Moded!

(#12054) Plutor válasza liquidmoon (#12048) üzenetére


Plutor
aktív tag

A Heavenly Sword is támogatja a mozgásérzékelőt.Nyilazni lehet vele.
A Lair is támogatja,ha jól tudom.

(#12055) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

A mirror edge játékkal játszottam, vagyis annak a demo verziójával, de nem éreztem, hogy benne lenne. Pedig a menüben aktív volt... Azzal mit kellet volna csinálnom? Vagyis a csajnak? :)

(#12056) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Szerintetek ezt a pack-ot megéri megvenni?

[Playstation 3 (PS3 Slim) 250 GB + GT5 Prologue + Motorstorm Pacific Rift]

Ahogy néztem így 5000 Ft-al olcsóbb mintha külön veszem a 250-es gépet + ezt a két játékot.

A GT5 tudom, hogy jó de ez a Motorstorm Pacific Rift milyen?

(#12057) kelzsoca válasza Gabesz1019 (#12056) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az a kérdés hogy szükséged -e van erre a két játékra, vagy veszel egy alapgépet 69k-ért (120Gb) és használtan beszerezel 2-3 játékot :)

Persze ha mindenképpen a 250Gb-os változat kell, akkor vedd meg ezt :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12058) Gabesz1019 válasza kelzsoca (#12057) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Nem minden áron akarok 250-eset csak ahogy néztem 4-5ezerrel több a 250-es a 120-asnál és akkor annyival már lehet, hogy többet ér. De lehet, hogy 120-as lesz még kérdés, hogy mennyi pénz jön össze az ünnepek alatt. :)

A GT5 tetszik meg valami autós játékot szeretnék hozzá, na meg a GTA IV-et.

Amúgy használt játékokat hol lehet még venni a jatekaim.hu-n kívül?

(#12059) ezozo


ezozo
tag

Sziasztok szeretnék venni kormányt logitech momo-t néztem ki de az van ráírva a dobozra pc semmi más ez biztos jó Ps3-ra? metróba 13990ft drágább nem kell, erről mi a tapasztalat válaszokat köszönöm

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#12060) kelzsoca válasza Gabesz1019 (#12058) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egyébként akkor érdemes megvenni a nagyobb merevlemezzel szerelt változatot, ha a gépen zenét, filmet, videókat fogsz hallgatni/nézni, tehát média centernek is használod a gépet és nem csak játékra.

https://vertigostore.eu

(#12061) PhoenixK válasza liquidmoon (#12055) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ha a joy mozgásérzékelőre gondolsz: A pálya egyes részein egyensúlyozni lehet vele.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12062) benecz


benecz
tag

Üdv!
Ma délután volt pár órám,sikerült kijátszani a Resistance első részét.Szerintem nagyon jó game,de sok rossz tulajdonsága van.(mentés ritka,gagyi,h állandóan életért kell futkozni....)
Remélem a 2 jobb lesz.
Most a COD MW2 jön,szerintem nagyon izgalmas játék,picit játszottam már vele.

(#12063) tammolna válasza Gabesz1019 (#12058) üzenetére


tammolna
csendes tag

Szia Gabesz,

Ha esetleg meg aktualis lesz, keress meg, szerintem en meg fogok valni a GTAm-tol (meg adok neki egy par napot, hogy megszerettesse magat ;) )

Udv,
Tamas

[ Szerkesztve ]

(#12064) jookomak válasza ezozo (#12059) üzenetére


jookomak
őstag

Nálunk is ilyen szokott tekeregni gt5 közben, szóval működik. más játékkal mondjuk nem nagyon próbáltam még.

(#12065) ezozo válasza jookomak (#12064) üzenetére


ezozo
tag

Köszi akkor lehet beválalok egy ilyet többre most úgysincs keret és a pc-hez is jó lessz így pláne megéri

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#12066) Mazsika


Mazsika
őstag

sima pc-s hangszórókat rá tudok kötni valahogy? de nincs se hifi se semmi a közelbe.. a hangfal kábele meg 3.5 jack!

Dáccsika

(#12067) Djuree


Djuree
félisten

5.1-es hangcuccot rá tudok kötni a ps3-ra?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12068) Djuree válasza Gabesz1019 (#12056) üzenetére


Djuree
félisten

én 61-ért vettem zsír új 250gigás assassins creed 2 packet vaterán :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12069) benecz válasza Djuree (#12068) üzenetére


benecz
tag

Gondolom kamionról esett le,kétlem,hogy egy bolt ennyiért adná... :)

(#12070) Gabesz1019 válasza tammolna (#12063) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Szia!

Oké, ha meg lesz a gép akkor kereslek. ;)

(#12071) babli


babli
tag

Érdekelne, hogy másnak is kattog az olvasója (régi, duci 40es)???

Most vettem észre először, mert új helyre költözött a kicsike, tőlem 1 - 1,5 méterre. Nem is kattogás, hanem inkább egy olyan "lemezforgatóhang" szerűség!
Gta IV alatt vettem észre, mikor berakom a lemezt, akkor csinálja!

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#12072) kelzsoca válasza Djuree (#12067) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen rá tudsz, ha van rajta optikai bemenet akkor optikai kábellel, ha nincs akkor pedig RCA-n keresztül.

Gondolom a géped külföldről jön és 3 hét, illetve a felét ki kellett fizetned :F
Ha így vetted imádkozz hogy küldjék a gépet, és ez mellett a garancia is erősen kérdéses.

https://vertigostore.eu

(#12073) kelzsoca válasza Mazsika (#12066) üzenetére


kelzsoca
félisten

Neked erre van szükséged:

[link]

https://vertigostore.eu

(#12074) Djuree válasza benecz (#12069) üzenetére


Djuree
félisten

nem. külföldről rendelik be. kint 300 dollár ez a pakk, amúgyis ennyi a hivatalos ára. csak nálunk adják aranyáron :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12075) Djuree válasza kelzsoca (#12072) üzenetére


Djuree
félisten

megvan a srácnak a telószáma meg a számlaszáma, innentől meg tudom találni. vannak rendőr meg katona ismerőseim ;)
pozitív értékelései vannak, remélem nem ver át, az ő érdekében ;]
amúgy először direkt felhívtam telón, beszéljünk egy kicsit, a beszédjéből meg a hangjából sokminden kiderül azért.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12076) kelzsoca válasza Djuree (#12074) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez rendben van és tudom is, de mi a helyzet a garanciával? :U

https://vertigostore.eu

(#12077) Vazallus válasza babli (#12071) üzenetére


Vazallus
tag

Igen,de ez a hang mindegyiknél van.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#12078) benecz


benecz
tag

üdv:
Egy barátom megvette az Army of two-t és elvileg ketten tudnánk vele játszani de nem igazán sikerül a beállitás ha valaki tudja hogyan kell elkezdeni légyszi írja meg.A második joy működik,belépünk a single részbe,és csak az egyik emberrel tudunk menni,a másikkal nem.
Aki tud,legyen szíves segíteni!

(#12079) heihachi válasza benecz (#12078) üzenetére


heihachi
addikt

"Single" rész az nem lesz jó. Fogalmam sincs, hogy hol van a megoldá, de a single az tuti nem jó. Multi / splitscreen / coop-ot kell keresni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#12080) PhoenixK válasza benecz (#12078) üzenetére


PhoenixK
őstag

A campaign alatt van egy split screen menüpont. Azt válasszátok ki, utána mehet a kaszabolás... ;]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12081) benecz válasza PhoenixK (#12080) üzenetére


benecz
tag

THX::::...... :R :R :R :R

(#12082) Mazsika válasza kelzsoca (#12073) üzenetére


Mazsika
őstag

köszi!! és ezt a pspbe hova dugom! mert a hdmi-re lesz kötve a monitor!

amúgy én is néztem ezt a vaterás 61-ezrest! akinek megjött az írjon már! én is gondolkozok rajta mert az ára nagyon jó, csak nem túl bizalomgerjesztő ez az előre utalás, főleg hogy ennyi pénzről van szó! :(

Dáccsika

(#12083) Djuree válasza kelzsoca (#12076) üzenetére


Djuree
félisten

azt majd ő intézi. ő ad rá 1 év garit. engem nem érdekel hogy intézi, az már az ő dolga. habár ps3 nem sűrűn baszódik el,m főleg az új slim. legalábbis nem hallottam még haveri körből ilyet.
persze van egy kis rizikó, de valamit valamiért ugye. kockázat nélkül nincs győzelem. nekem megér ennyit az a 15k amennyivel így olcsóbb.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12084) Mazsika válasza Djuree (#12083) üzenetére


Mazsika
őstag

hát annyit nekem is érne! egy linket dobánál privibe hogy kitől, honnan vetted? üdv!

Dáccsika

(#12085) kelzsoca válasza Djuree (#12083) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem lett volna okosabb megoldás hazai konzol boltból venni egy 120Gb-os változatot, normális Sony garanciával 69k-ért? :U

Így a különbség csak 8k lett volna :)

Ráadásul egy kezdő felhasználó, hát-hát....

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12086) Mazsika válasza kelzsoca (#12085) üzenetére


Mazsika
őstag

igen én is ezen gondolkodám.. és akkor tudom hogy bármi gondom bajom van csak adom vissza nekik és kész! úgy meg lehet hogy sokat kéne harcolnom, és nem is biztos hogy azt az illetőt keresed fél év- egy év múlva és azt mondja hogy ja persze máris cserélem.. :S

Dáccsika

(#12087) nokia párti


nokia párti
őstag

Valaki használ Ps3hoz kormányt?
Milyet ajánlotok?
Létezik olyan,hogy kompatibilis legyen Ps2-vel és Ps3-al is?
Kéne majd a GT5-höz , ha egyszer megjelenik! :)
Nézegettem, de mind ilyen 20 ezer Ft. :(
Az meg nekem sok.

(#12088) Vazallus


Vazallus
tag

Eladó Need for Speed Shiftről nem tudtok?

"Mr. Salieri sends his regards"

(#12089) dhcodoki válasza Vazallus (#12088) üzenetére


dhcodoki
senior tag

(#12090) jookomak válasza nokia párti (#12087) üzenetére


jookomak
őstag

Pár hsz-el visszább érdeklődtek. Logitech Momo jó választás lehet, ps3-mal és pc-vel működik, ps2-m nincs, de sztem oda csak vmi átalakítóval lenne jó bármilyen kormány, ami nem kifejezetten ps2 csatis.

[ Szerkesztve ]

(#12091) Djuree válasza kelzsoca (#12085) üzenetére


Djuree
félisten

hát lehet. mostmár mind1. lehet hülye voltam...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12092) Vazallus válasza dhcodoki (#12089) üzenetére


Vazallus
tag

kösz,majd még átnézem a hardveraprót is.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#12093) Mazsika válasza Djuree (#12091) üzenetére


Mazsika
őstag

én szurkolok neked remélem nem lesz gáz!! majd akkor megírhatnád hogy kitől is rendelted!

Dáccsika

(#12094) nokia párti válasza jookomak (#12090) üzenetére


nokia párti
őstag

Köszi az pont megfelel,mert bőven 20 alatt van! :R

(#12095) kelzsoca válasza Djuree (#12091) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem biztos, mert amikor még futott az aukció, az értékeléseknél volt egy felhasználó aki szintén ilyen packot vásárolt és megkapta (persze ezzel is lehet taktikázni)

https://vertigostore.eu

(#12096) F.B.I. válasza Djuree (#12091) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem lesz gond. Sokan tolják ezt a meghal a géped és akkor mi lesz dumát, ezeknek nem volt még X360, akkor nem paráznának annyit, én már 13 garanciális javításon vagyok túl a boxxal. Mondjuk a Sony Hungária garanciális téren egy vicc, ahogy olvastam!

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#12097) k. válasza F.B.I. (#12096) üzenetére


k.
őstag

Nekünk 2 éve a sony dvd irónk(asztali) romlott el.Olvasófej hiba volt. Garancia lejárt már egy ideje de mivel fő alkatrész volt ezért az alkatrészt féláron cserélték. Korrektek voltak. Bár tény hogy 2 hét volt mire kész lett de azóta is megy a cucc.

(#12098) Bikerman


Bikerman
aktív tag

ciao,

adott egy mkv fájl, amin van egy felirat. nem egész filmen megy a felirat, csak akkor, amikor franciául beszélnek (Becstelen brigantyk). Hogy bírom felirattal átkonvertálni a filmet olyanra, hogy megegye a PS3? Mert amúgy tudom, hogy videót hogy kell "megehetővé" tenni, de ezt hiába próbáltam ezzel a módszerrel, nem lett felirat.

ragazzi della curva...

(#12099) Djuree válasza kelzsoca (#12095) üzenetére


Djuree
félisten

hmmm...inaktív felhasználó lett vaterán. ez nem jó. érdekes. kezdek beletörödni hogy ugrott 30k-m :W
akkor viszont ps3 projekt napolva...
megőrülök...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12100) kelzsoca válasza Bikerman (#12098) üzenetére


kelzsoca
félisten

Olvasd el az 1. hsz-t.

(#12099) Djuree

Miért nem hívod fel?

Mondd neki hogy ha sikeresen létrejön az üzlet, és megkaptad a gépet, akkor további 5db PS3 érdekelne egyszerre, mert ennyi embert szedtél össze ismerősi körből, a jó ár miatt, és természetesen már nagyobb a bizalmad, és akkor egyben kifizetnéd.

Ez arra jó, ha tényleg csaló és van esze, elküldi azt az egy gépet neked, a nagyobb lehúzás érdekében, mert 30k vagy 150k nem mind1 :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.