Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12801) MrPG8 válasza SÜN! (#12800) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Csak 1-2 van nincsen kieg.
A történet isteni. Tényleg a legjobb játékok közé tartozik. Bár a 2 nekem annyira nem jött be. Nekem nem az évtized játéka, mint ahogyan beharangozták...

(#12802) SÜN!


SÜN!
tag

Nem nagyon tudok angolul, (valamit azért értek) akkor is érdemes?

(#12803) DM-Fan válasza SÜN! (#12800) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Mindenképp vedd meg az 1-et is, mert ugyan a második rész története önmagában is érthető, de sok visszautalás van az első részre, valamint egyes poénok csak úgy érthetők. Végeredményben a második rész folytatás. Ráadásul az első részt használtban már 5 eFt alatt megkapod, de egyébként is platinum cím, tehát újonnan sem több 7 eFt-nál.

Én konkrétan még nem nagyon láttam olyan videojátékot, ahol ennyire jó lenne a sztori, mint az Uncharted-ekben. Ráadásul tudni kell, hogy a karakterek motion-capture technikával kerültek rögzítésre színészek által, akik a motion-capture közben mondták fel a szöveget, így rendkívül nagy az átélés a karakterek mozgása pedig teljesen realisztikus.

Én is azt mondanám, hogy az évtized egyik legjobb játéka mindkét rész, de nekem a 2. sokkal jobban tetszett, mint az 1. Szerintem kétség kívül a PS3 legerősebb címe az Uncharted 2.

szerk.: Ha nem nagyon tudsz angolul az nem túl jó, mert elég sok dialógus van. Annyi segítség van, hogy a feliratozás bekapcsolható. A történet amúgy elég világos és jól érthető, mégha nem tudsz angolul, akkor is. Plusz azért is lenne jó, ha értenéd, mert én pl. dőltem a röhögéstől a 2. rész poénjai alatt.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#12804) SÜN! válasza DM-Fan (#12803) üzenetére


SÜN!
tag

Köszi, folytatása még lesz, vagy ez a 2 rész lesz (van) csak?
GT5-ben nincs semmi érdekes történet, nem?

(#12805) jookomak válasza SÜN! (#12804) üzenetére


jookomak
őstag

látva a sikereket tuti lesz folytatása az uncharted-nek is.

gt5 történetét 3 szóval tudnám leírni: vezess, vezess, vezess. netán: nyerj meg mindent. vagy: vegyél jó verdákat. de most őszintén, számít egy autós játéknál a történet? nfs undercover-be volt történet, na pont olyan rossz is volt a játék. ellenben majd a gt5-ben kapsz nascart, rallyt, indyt, és a normál autós játékot is. töménytelen mennyiségű géppel, pályával. érdemes kivárni, ha már ennyit húzták, mi az a pár hónap.

(#12806) SÜN! válasza jookomak (#12805) üzenetére


SÜN!
tag

Köszi, pár hónap :)) nekem jó, hogyha 2011-re lesz PS3-am :)) akkor meg már lehet gondolkozom azon, hogy megvárom a PS4-et...

(#12807) jookomak válasza SÜN! (#12806) üzenetére


jookomak
őstag

be sincs jelentve a ps4, ha meg jön, akkor olyan 200k körüli nyitóáron. ahoz is el kell telnie 3-4 évnek, mint most, mire kijönnek a húzócímek, folytatások, illetve megtanulják programozni a gépet.
ha szeretnél ps3-at, akkor amint anyagi helyzeted megengedi, vedd meg. már annyi játék van rá, amivel ki lehet húzni addig, amíg megjelenik a ps4. (amit tuti nem így fognak hívni, lévén a japánoknál az a halál/balszerencse száma)

(#12808) SÜN! válasza jookomak (#12807) üzenetére


SÜN!
tag

Oké, akkor maradok a PS3-nál. Az a baj, hogy még diákmunkát sem vállalhatok, és így elég lassan lesz pénzem. =/

(#12809) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Tekken 6 és AC 2 érdekel vkit? :)

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#12810) kelzsoca válasza Buldozer99 (#12809) üzenetére


kelzsoca
félisten

Árak?

https://vertigostore.eu

(#12811) user137 válasza jookomak (#12805) üzenetére


user137
őstag

pontosan mennyi is az a pár hónap?

(#12812) babli válasza bordi10 (#12781) üzenetére


babli
tag

Köszi!

Időközben rájöttem, hogy net is kell hozzá! Én meg net nélkül kezdtem el játszani. :)
Így sajna újra kellett kezdenem a játékot mert utólag már nem vette be a trophy-kat. Bár csak 25%-on voltam, úgyhogy nem kár érte!

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#12813) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

ugy néz ki megválok a géptől. nekem az FPS játékok vannak előnyben, az pedig konzolon nagyon nem játszható...

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12814) Krisz_82


Krisz_82
tag

Sziasztok!
Az a gondom hogy csak ps3 van otthon internetezésre,így viszont nem tudok mywip-iwiw-ezni,mert ugye nem megy rajta rendesen,csak nézelődni tudok vele.Azt olvastam a hétvégén hogy elvileg hamarosan,gondolom firmware frissítéssel lesz a ps3-hoz firefox-os böngésző.Ezzel kiküszöbelendően ezt a hiányosságot.De Mikor???? :F :Y :F :Y eggyáltalán megbízható-e ez az információ,mármint hogy lesz-e? :F

Gran Turismo 5 Forever !!!

(#12815) jookomak válasza user137 (#12811) üzenetére


jookomak
őstag

japánban március, ami fix, európára nyarat mondanak (nemhivatalosan), de az is lehet, hogy nembiztos. titkon reménykedek egy korábbi kiadásban. elvégre csak a szövegeket kell lefordítani.

gordonfreemN: hibaaaa :) most jönnek a legjobb játékok ps-re. bár ezt évek óta mondják, hogy na majd jövőre, de most úgy tűnik, hogy tényleg ez lesz AZ az év. god of war 3, gran turismo, heavy rain. azért se add el, mert lehet jövőre már pl. a cod is csak konzolra jön.

Krisz_82: szerintem nem megbízható a hír, legalábbis nem láttam semmi konkrétumot eddig. viszont többször is elmondták itt a topikban, hogy a ps3 önmagában NEM alkalmas 100%-ig böngészésre! flash és java oldalakat nem szereti. ha netezni szeretnél normálisan, muszáj tartani egy asztali (laptop) gépet. ha mást nem, vegyél 15k-ért egy használt p3-at.

[ Szerkesztve ]

(#12816) Edgeri válasza gordonfreemN (#12813) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szerintem ne add fel. Anno én is PC-ről jöttem át konzolra (PS2), úgy, hogy jobbára én is csak FPS-eztem a PC-n. Nagyon idegen volt a kontrolleres FPS-ezés, meg úgy az egész kontroller, előtte soha nem játszottam vele. Kb. 3-4 hónapnyi kontrollerezés után ráéreztem, és már nincs vele gondom. Szerintem adj magadnak még egy kis esélyt, mielőtt döntesz, de hát ugye ezt te érzed.

Üdv, Edgeri

(#12817) dhcodoki válasza gordonfreemN (#12813) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Nekem is hasonló problémám van.. remélem igaza lesz az előttem szólónak.. egyébként lehet FPS-hez kapni valami joy-egér kombót...

(#12818) gordonfreemN válasza dhcodoki (#12817) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Lehet, de állítólag az egér minősége gagyi, az átalakítóktól meg senki ne várjon sokat, nem tud csodákat müvelni, pedig én reméltem...

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12819) kelzsoca válasza dhcodoki (#12817) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezért kell a konzol mellé egy PC-t tartani :)

Egyébként nekem is ez a bajom, és éppen ezért van egy eladó csak kipróbált Killzone 2 játékom, ha valakit érdekel :)

Az Uncharted 2-t pedig ma éjjel sikerült platinára tennem :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12820) SÜN! válasza kelzsoca (#12819) üzenetére


SÜN!
tag

A platina az mi? :F

(#12821) kelzsoca válasza SÜN! (#12820) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azt jelenti hogy 100%-ig végigvittem a játékot, és az összes trófeát összegyüjtöttem!

Egyébként ez talán segít megérteni: [link]

https://vertigostore.eu

(#12822) Vazallus válasza gordonfreemN (#12818) üzenetére


Vazallus
tag

Tényleg nem ér sokat az xfps? Akkor várd ki a motion controllert :DDD

"Mr. Salieri sends his regards"

(#12823) gordonfreemN válasza Vazallus (#12822) üzenetére


gordonfreemN
addikt

az mi lesz? FPS-t hogy lehet majd vele játszani? video van?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12824) jookomak


jookomak
őstag

sziasztok! zavvi-ról szokott valaki rendelni? mennyi idő szokott lenni a szállítás? egy hete adták fel elvileg a cuccot, de még nincs itt. shopto-ról bezzeg 3 nap alatt itt volt, és akkor is pont beleesett egy hétvége.

(#12825) PhoenixK válasza jookomak (#12824) üzenetére


PhoenixK
őstag

Múltkor a shopto-tól 3 lemezt rendeltem, kettő itt is volt 3 nap alatt, a harmadik viszont két hét alatt ért ide. Megjegyzem, egyszerre adták fel őket...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12826) kelzsoca válasza PhoenixK (#12825) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mennyire biztonságos kintről ilyen játékokat rendelni?

Mert ahogy nézem a két említett webshopot eléggé kedvező áron van 1-2 játék ami esetleg engem is érdekelne.
Szállítási díj hogyan alakul, ha mondjuk 2-3 játékot vennék? :)

https://vertigostore.eu

(#12827) jookomak válasza kelzsoca (#12826) üzenetére


jookomak
őstag

általában szimpatikusan darabja után fizetsz, tehát ahány lemez, annyi száll. ktg. zaviról 1 font, shopto 3-ért hozza.

most néztem a zavvi privacy policy-ját, és 15 napot írnak uk-n kívül, és 30 nap után lehet reklamálni, szóval még ráérek.

(#12828) PhoenixK válasza kelzsoca (#12826) üzenetére


PhoenixK
őstag

Először is módosítanék: ez a bizonyos rendelés a game.co.uk-ről volt.

Nekem anno volt rossz tapasztalatom a shopto-val: [link] Bár amit rendeltem tőlük, az ideért időben...

Egy kolléga szokott rendelni a zavvi-ról, és eddig nem volt gondja vele.

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12829) SÜN!


SÜN!
tag

A HDMI kábeleknél mit jelent az apa szócska?

(#12830) baluuuHUN válasza SÜN! (#12829) üzenetére


baluuuHUN
csendes tag

A HDMI kábeleknél mit jelent az apa szócska?

mint minen masnal: apa - anya :)

(#12831) SÜN! válasza baluuuHUN (#12830) üzenetére


SÜN!
tag

mivan? :D
olcsóbb kábeleknél még nem láttam ilyet, legalábbis 1500Ft körül nem, 3000-től láttam sok ilyet.

(#12832) jookomak válasza SÜN! (#12831) üzenetére


jookomak
őstag

apa- ami tud dugni, pöcke van, stb. anya-a lik, ahova bedugják az apát. :)
hdmi-nél általában apa-apa kábelt használnak, lévén a berendezéseken csak lyuk van.

(#12833) SÜN! válasza jookomak (#12832) üzenetére


SÜN!
tag

ahaaa most már értem, kösz!
És amelyikre nincs semmi írva az mi? :DD

(#12834) jookomak válasza SÜN! (#12833) üzenetére


jookomak
őstag

99%-ban "apa-apa".

(#12835) SÜN! válasza jookomak (#12834) üzenetére


SÜN!
tag

és például 1 1500forintos és 1 20000+-os között csak a hossz a különbség?

(#12836) benecz válasza SÜN! (#12835) üzenetére


benecz
tag

Te,de ha 1,5 év múlva akarsz gépet venni,akkor ráérsz még a kábelen gondolkodni :B
Meg szerintem a részletkérdéseken is... ;)

(#12837) salival válasza benecz (#12836) üzenetére


salival
aktív tag

Túl sok ideje van, hogy ezeken gondolkodik ilyen korán. :DDD

YNWA

(#12838) kelzsoca válasza SÜN! (#12835) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én is azt mondom, hogy nem ezzel foglalkozz, hanem azzal hogyan szerzed meg a pénzt a gépre :)

https://vertigostore.eu

(#12839) ggf8600gts


ggf8600gts
tag

Nos vettem egy PS3 Slim-et 120 GB-os kiszerelésben. A rendszert beállítani nem volt nagy kunkszt, wireless a kapcsolat. Egy dolog érdekelne. Igyekeztem szellős helyre tenni, a szellőzőrácsok hátul vannak. Úgy érzem viszont, hogy a gép nem halk. Lehet hogy ez az én parám, de ez a gép is a szobában gerjeszt zúgást. Az hogy a PS3nak van némi zúgása az normális, vagy van valami probláma... Bereaktam az Uncharted 1-et futott, update-el a 3.15-re szóval eddig semmi gond...Ez a zúgást( VENTIHANG INKÁBB) normális vagy ezeknek a gépeknek halkaknak kell lennie???? :F

(#12840) benecz válasza salival (#12837) üzenetére


benecz
tag

Jah,ahogy visszaolvastam,már az is el van döntve,hogy milyen játékokat vesz majd meg :D
Én úgy voltam,h előbb gép legyen,a játék meg majd jön...és így is lett.

(#12841) benecz válasza ggf8600gts (#12839) üzenetére


benecz
tag

Hát figyelj,a gépnek van egy természetes hangja,ami főképp a ventillátor.Az nem normális,ha bekapcsolod,és tutul mint állat.De szerintem itt ez nem áll fenn.Alapjába véve nagyon halk a gép.Te döntsd el,hogy normális e,vagy katasztrófa a hangja.....

(#12842) ggf8600gts válasza benecz (#12841) üzenetére


ggf8600gts
tag

Ez ventihang inkább...Csak akkor hallani ha a program még nem indult el...

(#12843) 159


159
tag

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Eldöntöttem, hogy pc-fejlesztgetés helyett veszek egy konzolt. Csak az Xbox vagy a PS3 jöhet szóba. Lenne néhány kérdésem, és megköszönném, ha közelebb vinnétek a megoldáshoz. A választás szempontjai fontossági sorrendben:
1. időtállóság (jó lenne, ha min. 4-5 évig tartaná a lépést)
2. halk működés
3. megbízhatóság
4. játékok ára
Nyílván a PS3 mellett fogtok érvelni, de nem baj, mert a boxos topikban is feltettem a kérdést :-)
Előre is kösz!

(#12844) SÜN!


SÜN!
tag

Tényleg sok időm van. :DDD
Meg már arra is gondoltam, hogy az egészet összeírom, hogy mennyibe fog kerülni :))
Na mindegy, az elöbbi kérdésemre még mindig nem érkezett válasz :)

(#12845) ggf8600gts


ggf8600gts
tag

Nem akarom leszólni, de a FAT-hez képest gagyinak tűnik...Remélem nem fogok csalódni benne.... Olyan érzésem van mintha a Sony spórolni akart volna ezen a változaton...Na majd kiismerem...

(#12846) SÜN! válasza 159 (#12843) üzenetére


SÜN!
tag

1. PS3
2. PS3, még ha az új elite halkabb is, tudtommal a PS3 még mindig halkabb.
3. PS3, de a jasper lapos box már nem nagyon marad le.
4. XBOX360
Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#12847) 159 válasza SÜN! (#12846) üzenetére


159
tag

Kösz a korrekt és egyértelmű választ!

(#12848) ggf8600gts válasza 159 (#12843) üzenetére


ggf8600gts
tag

Én új vgyok és abban a szerencsében van részem, hogy mindkettő gépem van...A PS3 Fat-et is ismerem egy ideje.

Nos szerelés és anyagminőség miatt a PS3 Slim most butult le az XBOX360 szintjére.
Az hogy a Slim időtálló-e azt még korai megmondani. Alaphangja mit előbb megtudtam mindkettőnek van, talán az XBOX360 hangosabb...
Az XBOX 360 Jasper alaplaposakat megbízhatóbbnak mondják az E74/3LED hiba szempontjából. Átlag 2 évet bírtak ki jóesetben a gépek.Mostanra megoldódni látszik a probléma.
A PS3 Fat sokkal elitebb benyomást kelt bennem, mint a jelenlegi Slim. Ha van rá módod hogy szerezz, én a Fat-et ajánlom.
Az eredeti játókárak a magyar forgalmazóknál 30%-al drágábbak mint a pc játókok árai (PREMIER JÁTÉKOKNÁL) Nézni kell a webshopokat, akciókat és akkor megéri....
A PS3 kezd magára találni és a BLU-Ray miatt időtállóbbnak tűnik...De ezt a jövő fogja eldönteni. Grafikailag hol a PS3-ra van jobban megírva egy játék, hol az XBOX360-ra.
Az XBOX 360 olcsóbb, (olcsóbb az Arcade, mint egy PSP Slim ami szerintem durva)

Mindkettőre vannak exkluzívok amik vonzóvá teszik a konzolt.
XBOX 360 -Gears of war 1,2, Fable,
PS3 -Uncharted 1-2, God of War

(#12849) kelzsoca válasza 159 (#12843) üzenetére


kelzsoca
félisten

1. PS3 (lásd PS2 még mindig él, és jönnek a játékok rá)
2. PS3 (ha szereted a porszívó hangját a box a te konzolod)
3. PS3 (a box mióta megbízható?)
4. PS3 (aránylag azonos árak, jó forrásból kell vásárolni, és nincs wareeeeeeez)
5. mi az az xbox? valami dobókocka féleség? :DDD

(#12839) ggf8600gts

Inkább szélzaj, ami a hátsó szellőző rostélyokon gyorsan távozik.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12850) benecz válasza SÜN! (#12846) üzenetére


benecz
tag

A 2. választ pontosítanám:
A PS3 hűtése jó,ellátja a feladatát.Mivel a boxban gyengébb a hűtés hatásfoka,és a ventik fordulata pedig alacsony,így melegszik.

4-es válasz:
Mivel az xboxon szinte csak warez van,így az eredeti játékokat olcsón tudod megvenni,viszont olcsón,sok időbe telik eladni,kivéve ha nagyon új a játék.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.