Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12251) PaJa1 válasza kelzsoca (#12250) üzenetére


PaJa1
őstag

Mivel már nem gyártják, van újabb nála, akkor nem olcsóbban kéne adni őket, hogy menjen kifele, ürüljön ki a készlet?
A kevesebb támogatás miatti kevesebb licensz miatt lehet, hogy nem kerül nekik annyiba, a kisebb csíkszélesség miatt a gyártása is költséghatékonyabb. De a slim már támogat mást amit a régi nem, akkor ott esetleg megint van licensz... Na mindegy, nekem úgy fest slim lesz majd, meg nem tartom valószínűnek, hogy a régit fogják adni GT5-el :D

Szerintem nem felesleges illetve elvetendő ötlet régi gépet venni. Akinek sok PS2es játéka van, ki tudja használni a linuxot és nem akar USBhubbal bíbelődni ha 2nél több cuccot akar bedugni akkor neki inkább az való.

AXisBOLD,
Az E és F (80GB-osok) széria szoftveresen támogatja a PS2es lemezeket. Az F hivatalosan nem jelent meg és az E-t nálunk nem forgalmazták... pech

BoGyesz_24,
A kormány már megvan. A PChez készített G25 plug&play a PS3on :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12252) k. válasza PaJa1 (#12251) üzenetére


k.
őstag

Szerintem azért is kerül többe még mindig a FAT a ritkaságán kivül ,mert ugye amikor a kereskedő rendelt belőle akkor a cucc többe került. És nem akarja nagy bukással eladni a cumót.
Egyébként nem tudom ti mitgondoltok de szerintem az is számitott pár fillért hogy a háza olcsobb anyagból készül az újnak.Azért ez a szép lakkozott fekete a faten tuti nem 1-2 forint.
A régi gépet meg tényleg nem felesleges venni ha felkészült az ember arra hogy bármikor elromolhat. Sajnos első(valójában 2.) széria igy benne van a pakliban és sajnos sokszor be is következik.

(#12253) Djuree


Djuree
félisten

azért kerül többe mert mennek rajta a ps2 játékok is. meg eleve szebb és igényesebben néz ki. ahogy a fat psp és a slim psp is. a slim psp már elég gagyin van összerakva...a slim psp recseg ropog mindenhol, meg hézagos az összerakás. a fat psp-nél nem volt ilyen...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12254) Mazsika válasza Djuree (#12253) üzenetére


Mazsika
őstag

igen... ha megengeded én ezzel vitatkoznék! egyáltalán nem recseg ropog, és itt meg pont fordítva van a fat psp volt matt, a slim már zongoralakk.. és az összeszerelés egyáltalán nem rosszabb sőt az umd ajtó még jobban sikerült.. te fogtál már kezedben mindkét fajtát huzamosabb ideig? vagy ezt csak hallottad?

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#12255) benecz válasza Djuree (#12253) üzenetére


benecz
tag

NANA!!!!Abszolút semmilyen összeszerelési hiányosságot nem látok,abszolút masszív darab a slim,nem zörög semmi benne,és a műanyag sem "nyiszog".....FAT-ról nem nyilatkozom mert nekem nem az van.

Más:a lóvéval mivan?Nem utalta vissza a tag?

[ Szerkesztve ]

(#12256) k. válasza Djuree (#12253) üzenetére


k.
őstag

Itt most a 80gb vs slimről volt szó.Ezek közül egyik sem viszi a ps2es játékokat.
Egyébként kiváncsi vagyok a psp4000re hogy mennyire változtatnak rajta.Pletykák szerint egy psp go lesz UMDvel.

(#12257) Mazsika válasza k. (#12256) üzenetére


Mazsika
őstag

biztos viszik tovább a szétcsúsztatható vonalat.. csak az umd-t is visszateszik vele.. én is erre tippelnék! ;)

Dáccsika

(#12258) k. válasza Mazsika (#12257) üzenetére


k.
őstag

Igen valószinüleg ez lesz. És ami miatt megindult a nyáltermelésem az az hogy az is támogatja majd a ds3at. Mivel-neröhögj:D- én a psp-t is inkább asztaliként használnám tvre kikötve igy nagyon tutkó lenne az hogy a ps3as joyal oszthatnám az igét:D.

(#12259) PaJa1 válasza k. (#12256) üzenetére


PaJa1
őstag

Az E és F gyárilag 80gigás és szoftveres ps2 támogatással bír. Mivel nekem az alap merevlemez mérete nem számít, nem is kellene bele, van talonban egy 120gigás, így ha fatet vennék akkor elso szériásat. Haveré elég rég óta gond nélkül fut. De mivel már új időket élunk és a gt5 is nagy valószínűséggel a slimmel lesz csomagolva, így slim lesz majd. Remélem. Már alig várom.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12260) kelzsoca


kelzsoca
félisten

A slim nem recseg-ropog :)

Szóval nem kell hülyeséget írni, pláne úgy ha nincs az embernek valamivel saját tapasztalata.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12261) benecz válasza kelzsoca (#12260) üzenetére


benecz
tag

Igen,én is ezt mondom,nincs FAT-gépem ezért nem mondom rá h .zar.

(#12262) AXisBOLD válasza kelzsoca (#12260) üzenetére


AXisBOLD
addikt

elég sok hülyeség össze lett itt hordva az utóbbi pár 100 hsz-ben.

Aurea mediocritas

(#12263) jookomak válasza LEFTHORSE1 (#12249) üzenetére


jookomak
őstag

Nem tudom igazából mit szeretnél a telefonnal ps3-on,de ha a telefonon levő fájlokat például, akkor csak usb kábellel, ha a teló támogatja a mass storage módot. ps3-t csak pc alól látod a ps3 media server nevű progival, onnan tudsz megosztást állítani, olyankor a ps látja a gépet, tudsz rá másolni, lejátszani (részletek 1. hsz-ben)

telefonnal azért nem tudod csatlakoztatni, mivel mindkét készülékben csak vevőegység van, és a wifi nem olyan mint a bluetooth.

(#12264) k. válasza PaJa1 (#12259) üzenetére


k.
őstag

Azt én tudom hogy volt olyan 80gb ami vitte a cuccokat. De nem europában igy szerintem nincs miről beszélni.:)
Egyébként a gt5p is elég nehéz már:D kiváncsi vagyok nagyon az 5re.

(#12265) PaJa1 válasza k. (#12264) üzenetére


PaJa1
őstag

Nem könnyű, de az autókat élvezetes vezetni, főleg kormánnyal. Bedugtuk a G25öt és botorkáltunk a menüben, hogy mit kéne állítgatni, hogy felismerje meg bekalibráljuk, de csak PSes kormányoknak volt profilja, aztán hagytuk a francba. Hozzányúltam a váltón a gombokhoz és simán kezelte a menüt, na akkor toljuk be a játékot, hátha ott is viszi. Mint a vaj, semmit nem állítottunk be és az ottani FFB annyira megtetszett, hogy azóta a PCs játékokon is ahhoz hasonlót próbálok beállítani. Egyedül a kuplung nem működött és a váltó is csak H formában, ami nem baj. PS3hoz a Logitech Driving force GT kormány is csak 2 pedállal van így gondolom emiatt nincs benne a kuplungtámogatás. Bár lehet, hogy van valami beállítás, hogy kalibrálható legyen, de nem kerestük.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12266) PaJa1 válasza k. (#12264) üzenetére


PaJa1
őstag

Nissan challenge (nem tudom a pontos nevét) verzió már elvileg a végleges GT5 fizikáját használta.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12267) k. válasza PaJa1 (#12266) üzenetére


k.
őstag

Tudom! Osztálytársam átjött és együtt próbálkoztunk vele kb 1 hete.Hát szivás volt:D
Igazábol most is alig megy a gt5p bár valószínüleg a fáradtság miatt de az istennek nem megy 1 verseny az A osztályban.

(#12268) PaJa1 válasza k. (#12267) üzenetére


PaJa1
őstag

Én nagyon várom már a GT5öt. Ha a mostani félév is olyan lesz mint az előző akkor megengedhetem magamnak, hogy játsszak vele :) Remélem márciusban kijön és lesz valami jóárasított pakk :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12269) Paarthurnax válasza PaJa1 (#12268) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

De meddig kell még várnunk?? Próbáltam az NFS Shift-el amig a GT meg nem jelenik, de borzasztóak ezek a két körös villám versenyek, viszont legalább törik az autó. A GT legutóbbi demójában sem törik semmi.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#12270) gordonfreemN válasza AXisBOLD (#12248) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Nem tudom mire gondolsz, de többek között én azt irtam, hogy a kisebb gyártástechnológia miatt olcsóbb, szerintem annak nagyon is van köze az árhoz!
A PS2 kompatibilitás egy érdekes kérdéskör, gondolom nem filléres dolog volt, de a tökéletlen kivitelezés miatt a 80asokba nem tették bele, ezért viszont miért adták volna olcsóbban???
A linux meg lehet csak ugy lett, semmi licensz nélkül, azt nem értem akkor most miért nincs?...

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12271) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#12270) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Bocsesz, javítom a hsz-t, nem a 80-asok nem tudják a ps2 kompabilitást, hanem a 40-esek...

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12272) gordonfreemN válasza gordonfreemN (#12271) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Aztán csak azt olvastam most, hogy a 80-as se támogatja a PS2-őt a Graphics Synthesizer hiánya miatt.
Tehát a 40esek és 80-asok nem tudják?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12273) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Gondolkoztam, miért adják ki a játékokat 720p-vel és nem 1080p-vel? De nem nagyon jöttem rá, van ötletetek???
(talán mert így nöelik az RSX teljesítményét?)

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12274) Shadowfax válasza gordonfreemN (#12272) üzenetére


Shadowfax
addikt

A 80GB-osak közül csak a CECHExx modellek.

(#12275) Forrest Gump válasza gordonfreemN (#12273) üzenetére


Forrest Gump
tag

Gyenge a vas ahoz a felbontáshoz.
Pontosabban a grafikus vezérlő gyenge.

[ Szerkesztve ]

(#12276) Gabesz1019 válasza Vapor (#12224) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Köszi a választ. Bocs, hogy csak most írok de tegnap nem volt gépem.

Mindjárt hétfő. És még mindig nem tudom, hogy honnan rendeljem. :DD

(#12277) Djuree válasza Forrest Gump (#12275) üzenetére


Djuree
félisten

egyáltalán nem gyenge.
csak még nem tudják (vagy nem akarják) úgy programozni a játékokat.
vagy csak szimplán nem akarják ellőni az összes puskaporukat, maradjon újdonság későbbre is, a ps4 még odébb van :P

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12278) kelzsoca válasza Djuree (#12277) üzenetére


kelzsoca
félisten

egyáltalán nem gyenge.
csak még nem tudják (vagy nem akarják) úgy programozni a játékokat.

:) :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12279) k. válasza gordonfreemN (#12273) üzenetére


k.
őstag

Egyáltalán nem gyenge. Gondolj csak bele ha egy gran turismo fullhdben jön ki, nagyon durva külsővel akkor meg tudják oldani. Akarat és pénz kérdése az egész.(ahogy fölöttem is irták :) )

(#12280) kelzsoca válasza k. (#12279) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem mai már a hardver, a CPU jobban időtálló a PS3-ban, mint a GPU :)

https://vertigostore.eu

(#12281) MrPG8 válasza Djuree (#12277) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hát azért nézzél meg egy Unchartedet ami PS3 exkluzív. 720p. Egyszerűen nem is bírná azt a felbontást, mert nincs benne elég kraft. Ezért nem jött ki hozzá például Crysis se eddig. (Tudom, hogy a 2 már fog.)
Jöhetne már az új! :DDD

(#12282) Djuree válasza kelzsoca (#12280) üzenetére


Djuree
félisten

akár egy 3 éves vga kártyán is el tudnának menni a legújabb játékok, full grafon :U
csak nem jó senkinek, kivéve nekünk lenne jó. a játékgyárak szerződésben vannak a hardvergyárakkal. úgy írják meg a játékokat, hogy rá legyünk kényszerítve a jobb hardver megvételére. carmacknak volt egy hosszú beszéde erről, akit érdekel olvassa el. bizonyításképpen megcsinálták asszem egy geforce2-re a half-life2-őt, és láss csodát futott full grafon röccenésmentesen...mit gondolsz 3 év múlva mi lesz? nem fognak menni a játékok egyáltalán ps3-mon? mert ha a pc-s vga-khoz viszonyítunk akkor így kéne lennie. de nem így lesz. érdekes módon még a legújabb játékok is kijönnek ps2-őre is. egy 10 éves pc-n szted hogy mennének az új játékok? sehogy...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12283) k. válasza Djuree (#12282) üzenetére


k.
őstag

Én ezért is váltottam psre. Egyszerűen az hogy 3 év után költsek 200 ropit egy gépre csakazért hogy játszhassak az nekem nem éri meg. Oké hogy mondjuk lecserélem 3 év után a notit de nem azért akarom mert jaj nem fut el az x játék. Ott a ps3 a jövőre nézve, elviselem a csúnyább grafikát az olcsobb árért.

(#12284) benecz válasza k. (#12283) üzenetére


benecz
tag

Én is ezt mondom,mindek vegyek 200kért egy pct 3 évre,mikor ha van lcd tv-m 75k-ból kijön egy ps3.....Szerintem amúgy szép a grafika.Most az Uncharted 1-el játszok,COD6 nak szerintem szintén gyönyörű grafikája volt.....nem tudom mi a vita tárgya.
Aki a pc-s játékokat favorizálja,annak csak annyit mondok,hogy meg lehet nézni az eladásokat.Pc-re nem sokan vesznek eredeti játékot.Ha én játékfejlesztő lennék,biztos nem adnám ki pc-re,hisz úgyis felteszik netre,és boldog-boldogtalan letöltené,és úgy játszana.Nem értem a tervezők minek kínlódnak a pc-s játékokkal......

(#12285) Djuree válasza benecz (#12284) üzenetére


Djuree
félisten

én játszok mindenen ami a kezem ügyébe akad :P
most épp pc-n :DD

amúgy már 100k-ért lehet nagyon brutál pc-t venni...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12286) kelzsoca válasza Djuree (#12282) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez teljesen így van, ahogy leírod, én csak annyit mondtam nem mai már a hardver, és szintén azért vettem most PS3-at, mert unom hogy egy 60-70k-s videokártyát kell vennem azért hogy mondjuk 1 évig úgy menjenek a játékok, ahogy én szeretném!
Pedig a mostani gépemhez már csak egy komolyabb vga hiányzik, de mégis konzolt vettem :)

https://vertigostore.eu

(#12287) k. válasza benecz (#12284) üzenetére


k.
őstag

H már pcs játék:
Kb 2 hete szóbakerült egy osztálytársammal ez a pc vs konzol vita. Felvetettem hogy szerintem a pcs játékipar haldoklik. Erre azt reagálta hogy ő ezt erőssen kétli és ez mekkora hülyeség. Tudni kell hogy nem egy jómódú a családja igy neki az hogy orig játék elég ritkán adatik meg. Na mit hozott fel a pc mellett indoknak a ps3al szemben? Hát hogy le lehet rá tölteni. Mást nem tudott mert ott morgolódott hogy mekkora hülyeség amit mondok. Csak nem vette észre ,hogy saját magát égette be hiszen ha letölt valaki az a kiadónak ugyanugy nem létező lóvé mintha meg sem veszi ergo ha én psre megveszem(sokakkal egyetemben) akkor kisidő után arra kezdenek el fejleszteni.
Egyébként én egy sima kis 4:3as samsung lcd tvn tolom(37 centi :D és 2005ben kapaszkodj meg 100 ropi volt az ára). Első tvm talán jövőre sporolok egy jobbra de még nem döntöttem el. Pici a szobám a tv ellátja a feladatát csak a hd hiányzik(mondjuk a bravian a másik szobában megvan azis)

(#12288) kelzsoca válasza k. (#12287) üzenetére


kelzsoca
félisten

Na mit hozott fel a pc mellett indoknak a ps3al szemben? Hát hogy le lehet rá tölteni.

Erről van szó, természetesen elfogadott dolog hogy pc-re lewarezolják a dolgokat, és ennyi.

https://vertigostore.eu

(#12289) PaJa1


PaJa1
őstag

Én is PCs vagyok, de a GT5 teljesen megbolondított. Ősszel építettem egy PCt, maga a "doboz" volt kb 110 ezer és a játékok 90%a fullHD felbontásban max grafikai részletesség mellett élvezhetően fut. Ha valami nem megy, akkor pedig rendelkezik a gép annyi tuningtartalékkal, hogy fusson az is rendesen. Nem tudom meddig foga így bírni, de 3 évig szerintem nem lesz szükség eget rengető beavatkozásra rajta.
A konzol időt állóbb, de kevesebb dolgot lehet vele csinálni. Bár a PCt szinte csak akkor kell fejleszteni ha játékra kell.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12290) k. válasza PaJa1 (#12289) üzenetére


k.
őstag

Jóbarátom is vett gépet kb 1 éve.Azhiszem 190 ezer forint volt a gép és a mai napig mindent visz. Viszont vett hozzá 60 ezerért egy monitort igy 250 körül állt meg a számla.Namost ha akkor vesz egy ps3at és egy olcsobb lcd tvt(sonynak van HD readys tvje 65ért) és mellé 100ért egy netbookot szerintem sokkal időtállóbbat vesz.
Maradjunk annyiban hogy amióta játszott a gt3al(ami ugye nem is mai csirke) eldöntötte hogy legközelebb igy tesz:)

(#12291) kelzsoca válasza PaJa1 (#12289) üzenetére


kelzsoca
félisten

A PC és a konzol kiegészítik egymást :)

https://vertigostore.eu

(#12292) PaJa1 válasza k. (#12290) üzenetére


PaJa1
őstag

A monitor kell a PChez és a PS3hoz is :)
Ami nekem van kijelző az is most olyan 60 körül van, Samsung 2494HM, és egyszerre rá tudom dugni majd a PCt, laptopot és a PS3at is. 3 bemenete van , fullHD, sok irányban állítható, ilyen kellett :)

USBs gamepadot rá lehet dugni PS3ra és rendesen fog működni? Van egy Logitech Chillstream PCs gamepadom, tudom majd használni másodikként a PShez?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12293) Vazallus válasza Djuree (#12282) üzenetére


Vazallus
tag

Ez kétség kívül így van. pl A Directx9-et még kisem használták de már jött a 10 pedig abból is ugyanazt bírnák kihozni mint most a 10-ből. De így rengeteg ideig tartana egy játék fejlsztése ha 5+ évvel ezelőtti technikára kéne írni.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#12294) k. válasza PaJa1 (#12292) üzenetére


k.
őstag

Ez tény. Csak az a tv működik monitorként is ergo egy monitort vett volna tvvel nem csak simán egy monitort.
A logitech gamepad elvileg(nem tudom nekem csak sony van) működik bár a 3.0ás fw óta jópár kinai ratyi nem működik és nem tudom hogy a logictechekkel is csináltak bármit vagy azóta mennek ugyanúgy mint régen(bár szerintem igen).

(#12295) PaJa1 válasza k. (#12294) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem TV nem kell, van tuner a gépben. Itthon meg van kis tévé tévézni.

A PS3 automata frissíti a firmwaret? A slim és a régi fat is ugyan azt a firmwaret kapja? Ki tudom próbálni a gamepadom egy régi fat gépen. Ha azon megy akkor elvileg jó lesz majd a slimhez is?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12296) k. válasza PaJa1 (#12295) üzenetére


k.
őstag

Igen ugyan azt a firmwaret kapják tehát ki tudod próbálni FATen is.
Egyébként pedig nem automata frissiti ha jól tudom hanem van a menüben egy sw update menüpont és ha arra rámész ott lehet(pendriveról vagy netről) frissíteni.

(#12297) kelzsoca válasza PaJa1 (#12295) üzenetére


kelzsoca
félisten

Neked kell frissíteni, illetve bizonyos játékok el sem indulnak addig amíg nincs fent a friss firmware.

https://vertigostore.eu

(#12298) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Fiatalságnak jobb a PC, mert nekik még rengeteg idejük van játszani, nincsen feleségük/férjük akivel foglalkozni kellene, így aztán többféle játékot próbálhatnak és anyagilag a szülőkre vannak szorulva, tehát sokan warezolnak. Régen én is rengeteget játszottam PC-n. Mostanában három havonta talán veszek egy új játékot a PS3-hoz, este mikor hazaérek játszom egy kicsit és így elég sokáig tart mire végig játszom valamit meg soká unom meg a multiplayer pályákat. Jó érzés, hogy nem kell installálni, állítgatni, patch-elni, meg szívni a videokártya miatt vagy valami más miatt. Bekapcsolom, benyomom a lemezt és már megy is. Lehet öregeszem. :DDD ..vagy csak kényelmes vagyok.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#12299) kelzsoca válasza Paarthurnax (#12298) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jó érzés, hogy nem kell installálni, állítgatni, patch-elni, meg szívni a videokártya miatt vagy valami más miatt. Bekapcsolom, benyomom a lemezt és már megy is. Lehet öregeszem. :DDD ..vagy csak kényelmes vagyok.

Az biztos hogy kényelmesebb, így játszani :)

Több éves PC-s múlt után nekem még mindig furcsa ez :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12300) benecz válasza kelzsoca (#12299) üzenetére


benecz
tag

Osztom a véleményed :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.