Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) k.


k.
őstag

Nekem eddig ezt hozta a jézuska:

:)

(#12202) nokia párti válasza k. (#12201) üzenetére


nokia párti
őstag

Na milyen a GT5?

(#12203) k. válasza nokia párti (#12202) üzenetére


k.
őstag

Murvajó.Az uncharted kicsit még szokatlan de nagyon tetszetős:)

(#12204) Marked


Marked
tag

Immáron én is a PS3 tulajok közé tartozom, egy 250GB-os Slim-el. Az lenne a kérdésem, hogy PlayStation Network-el mivan magyarországon? Hogyan kell regisztrálni, hogy használhassam demok letöltésére és multiplayer játékra? Regisztráltam egy Gmail-es címmel magyarországi fiókot, de semmi haszna. :F
Egyébként játékot Gran Turismo 5 Prologue-t kaptam kezdetnek.

[ Szerkesztve ]

(#12205) nokia párti válasza Marked (#12204) üzenetére


nokia párti
őstag

Ha jól tudom, sajna akkor nincs magyar PSN. :(
GT5 pg-vel el leszel jó játék a legjobb!!! :P

(#12206) ezozo válasza Marked (#12204) üzenetére


ezozo
tag

Hali regizz UK vagy USA vagy Japcsit nekem is slim 250gb van istenkirály nekem angol regim van itt is van demó stb és MW2-tolom a neten mert kú...va jóóóóóóóóóóóó :)

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#12207) Edgeri válasza k. (#12201) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nekem meg ezt :K

Üdv, Edgeri

(#12208) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

XFPS-e van itt valakinek? Erősen gondolkodom rajta, hogy beszerzek egyet online FPS-ekhez, úgyhogy ha van valakinek akkor megoszthatná a tapasztalatait. :)

(#12209) Gabesz1019 válasza Edgeri (#12207) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Nekem meg ezt. :D
Csak sajnos nem ennyit. :)

[ Szerkesztve ]

(#12210) nike_ válasza nemethjoc (#12199) üzenetére


nike_
addikt

Nekem elvileg februárban lesz meg (névnap) :)

(#12211) atos30


atos30
aktív tag

Sziasztok! Karácsonyt mindenkinek!!!!

Megvettem a GT5 Prolog-ot a Storeból , és érdekelne, hogy internetkapcsolat nélkül miért nem akar elindulni. Ha van netkapcsolat, akkor rögtön indul, de offline csk egy üzenetet dob hogy nem tudott bejelentkezni. Valahol gondolom be kellene állítanom valamit.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#12212) babli


babli
tag

KELLEMES ÜNNEPEKET MINDENKINEK!!!

Lenne egy kérdésem:

eddig nem foglalkoztam vele, de most szeretném lecserélni a user fényképem az xmb-ben!
Egy ilyen kis zöld vigyor volt eddig. Olvastam, hogyha pendrive-on csinálok egy PS3 mappát (1. HSZ) és abban PHOTO, THEME, VIDEO stb mappákat, akkor a PS gond nélkül lekezeli őket, hogyha FAT32-es a pendrive!

Namost nekem mindent lát, kivéve a képeket! :S JPG képekről van szó.
Láttam máshol hogy nem PHOTO mappát kell létrehozni, hanem PICTURE-t!

Tudnátok ebben segíteni?!

Minden jót...

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#12213) Marked


Marked
tag

Egyszer már regisztráltam PSN-re magyarországi accountot, de szeretnék egy külföldit mert magyar account semmire nem használható. Hogy tudok újat regelni? PSN menü alatt nekem csak Sign In van már, Sign Up for PSN már nincs. Egy PS3-at csak egyszer lehet regelni? Nem lehet több profil? :W Szeretnék már multizni meg demokat letölteni! :W Előre is kössz a segítséget.

(#12214) PhoenixK válasza Marked (#12213) üzenetére


PhoenixK
őstag

Hozz létre egy új local user-t a PS3-on, majd abba lépj be. A régihez hozzá van már rendelve a magyar store-ra regisztrált acc. Ott meg fog jelenni a sign up.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12215) Marked válasza PhoenixK (#12214) üzenetére


Marked
tag

Igen, már rájöttem köszönöm. Egyesült Államokba regeltem, működik! :) :)
Már csak az a bajom, hogy a másik Profilba már szép eredményt elértem GT5 Prologue-be, nem lehet valahogy átmásolni a mentéseim erre a a profilra?

(#12216) PhoenixK válasza Marked (#12215) üzenetére


PhoenixK
őstag

A játékmentést át lehet másolni. Ha jól rémlik, akkor a saved game utility-ben a háromszög gomb...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12217) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Ma is volt a Jézuska. :D

Szerintetek honnan érdemesebb rendelni?
konzolstudio.hu

vagy:

gamestore.hu

ezen a két helyen van 69.990 Ft-ért a 120GB-os.

+ még valami: mint korábban írtam DVi-os LCD TV-m van. itt találtam hozzá olyan kábelt aminek az egyik vége DVi-os a másik meg HDMI. Ha ilyet veszek hozzá akkor az jó lesz?

+ van egy kis Samsung mikor hifi-m aminek a hátulján olyan piros-fehér dugaj a hanghoz.
ehhez milyen kábel kell, hogy a PS hangját ezen tudjam hallgatni?

(#12218) MAXIMIZE


MAXIMIZE
tag

Kellemes ünnepeket minden kedves fórumtársnak!

Nekem ezt hozta a Jézuska: [link]
na de ennek örültem a legjobban: [link]
ez nagyon meghatott, nővérem csinálta saját kézzel :D

[ Szerkesztve ]

(#12219) Blaise válasza MAXIMIZE (#12218) üzenetére


Blaise
veterán

nagyon menő ez a gamepad :D

(#12220) Bikerman válasza kelzsoca (#12114) üzenetére


Bikerman
aktív tag

és mivel lehet beleégetni? de az a baj, hogy a felirat egy sávként van meg, nem pedig külön fájlban. :U

ragazzi della curva...

(#12221) Gabesz1019 válasza MAXIMIZE (#12218) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

A nővéred által készített ajándék nagyon tetszik. :)
Ez tényleg egyedi.

(#12222) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Üdv. Keresem a resident evil 5 demoját, hogy kipróbálhassam,, de sehol nem találom, se a Store-on se neten. pls help... :O

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12223) PhoenixK válasza MAXIMIZE (#12218) üzenetére


PhoenixK
őstag

Gratula az ajándékhoz, a nővérednek pedig a kézügyeségéhez! Az ötlet jeles!!!

@gordonfreemN: Sajnos nem vagyok a PS közelében, de javaslom a név szerinti keresést (View all by title vagy valami nagyon hasonló...) Emlékeim szerint tuti van demo-ja!

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12224) Vapor válasza Gabesz1019 (#12217) üzenetére


Vapor
aktív tag

A dvi-hdmi kábellel tökéletesen át tudod vinni a képet a tv-re, de ezzel a kábellel hangot nem tudsz vinni!, viszont írtad, h a hifire szeretnéd küldeni a hangot, így ez sem probléma.
Mindössze egy ilyen: kábelre, van szükséged, amit a ps3 gyári kábelével kombinálva a ps3 hangját a hifin élvezheted.

@k. nekem is ilyen szövetű kanapém és ágyam volt :K

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#12225) k.


k.
őstag

Na akkor ma még ezt hozta a jézuska:
Itt még a csomagolásában:

Itt már a "barátai" között:

Igaza volt DM-Fan-nak nagyon kényelmes a fogása és piszok jó a minősége.
7500ért bőven megérte.
(én vettem még annó de csak ma adták oda a nagyszülők(80 éves embernek nem mondhatom hogy vegyé mán ps3hoz egy blúréj rimút kontrollt) ugyhogy van öröm)

(#12226) kelzsoca válasza k. (#12225) üzenetére


kelzsoca
félisten

Neked minden napra jut ajándék :)

https://vertigostore.eu

(#12227) k. válasza kelzsoca (#12226) üzenetére


k.
őstag

Még holnap is lesz aztán vége(hacsak nem veszek valamit hétfőn:D) :)
(ilyenkor azért nemgyengén szerencsésnek érzem magam, főleg mivel sony fan vagyok és erre kapok egy rakat sony dolgot(ps3 is félig meddig karácsonyinak számit annak ellenére hogy a nagyrészét én fizettem) blu-rayt amit szintén imádok nameg játékokat ps3ra.)

(#12228) benecz válasza k. (#12227) üzenetére


benecz
tag

Jól néz ki a távirányító.
Amúgy én nem vagyok nagy blu-ray fan ezért én "mezei" dvd-ket nézek,de sajnálom beletenni a ps3-ba mert félek az olvasófejtől.Szóval szeretnék majd venni egy olyan asztali dvd lejátszót,ami hdmi kimenetes.Nem kell házimozi szett,mert kaptam a jézuskától egy logitech z4i-t és kegyetlenül szól,tehát csak egy lejátszó kell.
Esetleg nem tudtok ajánlani valamit?

(#12229) k. válasza benecz (#12228) üzenetére


k.
őstag

Én nem aggódom.A sony laptopomnál is mondták hogy igyszar meg ugyszar az optikai meghajtója és hamar meghalnak.2.5 éves a noti irtam vele több száz lemezt és hibátlan.
Azért használok sony termékeket ,hogy ne parázzak attol hogy milyen szart vettem.Sokak mamár kicsit lenézik a márkát(mégtöbben meg nem de ez most nemlényeg) , mert nem tökéletes de ki látott már tökéletes céget. Tömegtermelés van és ezt el kell fogadni. Volt már hibás sony cuccom(2db konkrétan, plusz egy saját magam által elcseszett sony füles) de több nem.5 év alatt.Szerintem ez valami. És van itthon jópár.
A blu-ray is igazán a HD tvn nagy cucc nekem még az nincs-sima kicsi samsung lcd- de erre van kötve a ps3 igy ezen nézem.Másodikra majd a sony tvnken is hdben de most szülők tvznek igyhát nincs idő azon nézni. Tehát most lemondok a HD élményről cserébe ps3on nézem:)

Szóval mégegyszer: Neparázz nem 10000 forintos oriont vettél hanem egy ps3at. Használd és kész. Hameg elromlik 25 ropi még mindig egy középkategóriás DVD lejátszó ára szóval nem vészes összeg.

(#12230) AXisBOLD válasza MAXIMIZE (#12218) üzenetére


AXisBOLD
addikt

jófej nővéred van! nagyon kreatív :R

Aurea mediocritas

(#12231) PaJa1


PaJa1
őstag

Kellemes ünnepeket kívánok!

Nekem még csak távoli tervben szerepel a PS3. Én a régebbi, 1. generációs PS3at szeretném majd megszerezni (feltehetően nehéz lesz...) 4usb, PS2, linux miatt. De ha a lenti kérdésekre a válaszok úgy hozzák, akkor jó lesz nekem az új is :)

Vannak olyan PS2es játékok ami miatt érdemes egy visszafele kompatibilis PS3at venni?
Leginkább az érdekelne, hogy a linux használata mennyire elterjedt, van e valami haszna(netezni, filmezni, zenét hallgatni, képeket nézni jobb vele mint az alap OSsel, gubanc esetén PCt helyettesíteni linuxos pssel(email, forum, neptun, közösségi oldalak használata))?
A 2 USB porttal már ki is van lőve a bill és az egér, így az egyiket le kell húzni ha tölteni akarom a gamepadot. Usb hubom még sose volt, így nem tudom, ha egy 4es hubba bedugom az egeret, billt, pendriveot és külső vinyót, akkor működni fog egyszerre mind rendesen?
Tudom, PSt paddal kezeljek, de FPSben hülyét kapok ha a "gombával" kell célozni, ezért minimum egeret akarok dugni PSre, de ha már egér akkor kell bill is, mert 1 kézzel nem hiszem, hogy menne a pad kezelése.

Láttam páran kérdezték, hogy milyen kormányt fogad be a PS3. A G25öt is. Semmi kalibrálást nem eszközöltem. Egyedül a kuplung nem ment. De ment a 6 gangos váltó(szekivel nem) és FFB is.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12232) MAXIMIZE


MAXIMIZE
tag

Köszönöm az elismeréseket a nevében, továbbítom neki, örülni fog :R

(#12233) k. válasza MAXIMIZE (#12232) üzenetére


k.
őstag

Oh most néztem csak meg!
Tényleg nagyon állat.Annyi a kérdés hogy mozgásérzékelős vagy csak a gyomorsavra reagál?:D

(#12234) PaJa1 válasza MAXIMIZE (#12232) üzenetére


PaJa1
őstag

Én is gratulálok a készítményhez, tetszetős lett :)

PS3 ból a hangot milyen kábellel lehet Genius SW HF 5005re kötni, hogy 5.1ben szóljon?
Digital kimenetből ilyen fehér-piros bemenetre alakító kábel kellene vagy van más módszer is?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12235) kelzsoca válasza PaJa1 (#12231) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor sorban, az én véleményem:

Nem biztos hogy megéri a régi 60gb-os gépet megvenni, mivel ezek a gépek halnak meg sorban, újat már biztosan nem kapsz sehol, a használt mindig zsákbamacska, a linux nem sokat ér a PS3-on.
Ezen felül ezek a gépek fogyasztanak a legjobban, illetve melegednek is.

Nekem a God of War jut eszembe mint nagy PS2-es cím, de azt most kiadták PS3-ra is (1-2 részt) jövőre pedig érkezik a 3. része.

USB hubot én nem kötnék a gépre.

Tudom, PSt paddal kezeljek, de FPSben hülyét kapok ha a "gombával" kell célozni, ezért minimum egeret akarok dugni PSre, de ha már egér akkor kell bill is, mert 1 kézzel nem hiszem, hogy menne a pad kezelése.

Ez sajnos csak részben működik, hogy egy egeret és egy bill-t kötsz PS3-ra, mert játék alatt nem tudod őket használni!
Erre speciális kiegészítőt kell beszerezni, nem sokkal feljebb volt már róla szó.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

https://vertigostore.eu

(#12236) k. válasza PaJa1 (#12231) üzenetére


k.
őstag

Tehát:
1.: Igen van nagyon sok olyan játék(GT széria előző részei pl autosban, lövöldőzösben cod előző részei például de gta előző részei is olyanok) ami miatt érdemes azt venni.
2: Linux használata nem elterjedt hála az egyik jókis korlátozásnak.Tehát 10gb lehet az OSé a vinyóból vagy 10gb a játékoké és a többi az OSé.Nincs más.Az elsőt választják sokan külső vinyóval.Egyébként nagyon korlátozott pl HD vidiket nem is viszi.
3:Működni fog az USB hub szerintem:)
4:Simán egeret nem lehet rá dugni tudtommal.Van rá megoldás hogy használj egeret de egy sima egér nem fog menni.

Viszont:
A 60gbos példányok közül sok elhalálozott már.Egész egyszerűen az volt az első széria és hát emiatt nem volt még kiforrott. Pont ezért is tudott ennyit mert a Sony mindent beleakart tenni de a cég nem birta anyagilag(pl a ps2 kompatibilitás) ezért is hagyták abba annak a gyártását.
Tehát én nem javaslom a megvételét.Vegyél egy külön ps2 slimet 15ért és mondjuk 60ért egy 80gbos fatet használtan(van 50ért is) és sokkal jobban jársz mint a 60gb.Kevesebb az usb nincs egy vödör króm de megbizhatobb.Nekem az sokat ér és szerintem neked is.

(#12237) gordonfreemN válasza PaJa1 (#12231) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Azt neked kell eldönteni, van e olyan PS2-es játék amit nagyon szeretsz, de!...
állítólag nem tökéletes ez a visszakompatibilitás...
másfelől, mivel mostmár a PS3 ideje van, a fejlesztők tojnak a PS2-re. Meg kell nézni pl. a
Tomb Raider Underworld-ot ezen is azon is. A különbség látható is lesz azonnal... PS2-es verzió nagyon butított, rosszabb mint a PS2 fénykorából származó játékok.
Olvastam, hogy Linux az mkv konténerek miatt jó, mivel ezt a formátumot a PS nem ismeri, viszont Linux-ra tehetsz olyan lejátszót amilyet akarsz. Amúgy zene kép fórum stb ugyanugy megy mint winfossal, de ez megoldható a PS böngészőjével is, a medialejátszója sok funkcióval el van látva, nekem bejön, képekre nekem tök jó a PS.
Az USB hub-ra nem tudok választ adni, de van eredeti PS hub is, 2-ből 4-et.
A bill és egér XMB-vel OK, játékok alatt felejtős, ahhoz 20k környékén van átalakító...
Fogyasztás nem utolsó szempont, Slim a 60Gb-oshoz képest kb. fele.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12238) k. válasza gordonfreemN (#12237) üzenetére


k.
őstag

Az tény hogy mamár a ps2re butitva jönnek a cuccok.De nagyon sok régi van ami miatt megéri még mindig venni egyet. ÉN pl nemsokára megveszem rá a gta trilogy-t.
Emellett van olyan játék amiben nem éri meg a ps3as nekem.Pl cod5.Kiadták mind a 2 platformra és amivel jobb a ps3as(szebb graf, multi) az nekem nem ér több ezer forintot.
Vagy a ferrari challenge is.Van belső nézet pl a ps3asban.Tök szép és jó de ha én nem szeretem azt a nézetet akkor nem ér annyit.A jelenlegi TVmen meg HD élmény max akkor van ha ráfirkálom a kávájára...:D
Szóval én még egy ideig ps2-t fogom használni mint fő konzol aztán áttérek a ps3ra és utánna a ps2 vándorolhat ki a telekre.
Nekem mindigis 2 konzolom lesz szerintem az ár miatt.Warezt nem akarok viszont sok játék jelenik meg pspre olcsobban mint ps3ra.Most is ezért imádom a ps2-t.NFSekből az utobbi részek(uc-ig) arra vannak meg mert tök olcsók voltak:)

(#12239) DM-Fan válasza PaJa1 (#12234) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Erre a Genius-ra Te sehogy nem kötöd rá a PS3-ad úgy, hogy 5.1-ben szóljon, mivel ez a hangfalszett full analóg és a PS3-ból analógban csak stereo tud kijönni. A PS3 5.1-et csak HDMI vagy optikai kimeneten keresztül tud kiadni, amely kimenetek ugye digitálisak, ezeket viszont nem tudja fogadni a Genius-od, és ezek nem is alakíthatók át analóg jellé (ahogy Te írtad: piros-fehér bemenetre).

Egyetlen üzemmódban fog szólni: a PS3-ból a hozzá adott AV kábellel kihozod a stereo audio jelet (piros és fehér RCA - a sárgát felejtsd el, az a videojel) és ezt a piros és fehér RCA-t dugod be a Genius egyik stereo piros-fehér bemenetébe (2 ch input keretben levők valamelyikébe), a PS3-ban pedig beállítod, hogy a hangot AV-n adja ki stereoban. Ekkor a Genius-od stereoban fog szólni, viszont meg fogja hajtani a háttérsugárzókat is, meg a centert is, magyarul a hátsó hangszórókból is az fog szólni, mint a frontokból - tehát duplázza a stereot, a centerből pedig a jobb és bal csatorna közös hangjai fognak jönni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#12240) PaJa1 válasza k. (#12236) üzenetére


PaJa1
őstag

Ha vennék PS2t és az eddig leírtak alapján a linuxnak sincs sok értelme, az usb hub is működik akkor inkább az új slim ps3 mellé állna be.

Amit eddig PS2-3aztam, az alapján csak az autós, hentelős, ugrálós, verekedős játékokkal tudnék valamit kezdeni, amiben célozni kell ahhoz kevés vagyok, a gombákat favágó ujjakkal kezelem...

Akkor úgy fest, hogy sztereóban fog futni a PS3. Azt tudtam, hogyan szól ha csak sztereó jelet dugok rá a dobozomra, de reméltem valahogy megoldható, hogy 5.1ben szóljon rajta a PS3, sajnos úgy fest nem :(
Video jelet lehet digitális kimenetből analóg bemenetre kötni, ezért reménykedtem, hogy megy itt is.

A fogyasztás egyelőre nem probléma amíg bírja a biztosíték :)

Engem a GT5P fogott meg nagyon, havernál folyton azon lógok. Ha kijön a teljes akkor veszek egy PS3+GT5 pakkot szerintem :)

kelzsoca, k., gordonfreemN, DM-Fan
Köszönöm a válaszokat! :R

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12241) k. válasza PaJa1 (#12240) üzenetére


k.
őstag

Igen a slim is nagyon jó.Engem jobban megfogott a fat formája de a slim is nagyon mutatós kis cucc.
Egyébként a gt5p tényleg állat.Én is tolom és alig birom letenni.:)

(#12242) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Hát nem tudom...
teljsen el vagyok keseredve, alig találok néhány demót azt is a store-on. De se tekken 6 se assainst creed2 se resident evil5....
pls hlp :O

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12243) k. válasza gordonfreemN (#12242) üzenetére


k.
őstag

Angol storeon alig van valami.Állitolag az amcsin többminden van:)

(#12244) gordonfreemN válasza k. (#12243) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Ja, ezen gondolkodtam én is, most regelek, meglátjuk...

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12245) PaJa1


PaJa1
őstag

A régi 80 gigás miért kerülhet többe mint az új 250 gigás, mindkettő uncharted2vel ugyan azon a helyen, egyik se akciózva?
Alapgépeknél a régi csak akciózva olcsóbb mint az új. multiformat.hu-n nézelődtem

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12246) Paarthurnax válasza PaJa1 (#12240) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Akkor egy kormányt is vegyél hozzá szerintem, mert a GT5P azzal sokkal játszhatóbb. Főleg az S versenyek. S7 és S10... ;]

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#12247) gordonfreemN válasza PaJa1 (#12245) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Mert kisebb gyártástechnológiával készül, kevesebb alkatrész kerül fel mivel nem támogatja a slim a PS2-es konverziót illetve a linuxot sem, gondolom ezzel szoftvert is spóroltak..

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12248) AXisBOLD válasza gordonfreemN (#12247) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ezeknek semmi közük a gyártástechnológia megváltoztatásához, a 80-asok nem PS2 kompatibilisek, a linux pedig nem oszt nem szoroz.

Aurea mediocritas

(#12249) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Van egy DLNA képes Sony Ericsson W995 mobilom, a PS3-al szeretném összehozni Wifi-n keresztül, de sehogy sem találja a telóm a PS3-at, talán a PS3-on is be kell kapcsolni valamit hogy a telóm kapcsolódhasson?

Cseberből vederbe

(#12250) kelzsoca válasza PaJa1 (#12245) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azért mert a fat gépeket már nem gyártják, és abból az új már csak beragadt raktárkészlet miatt lehet, mivel kevés van belőle, tehát elvileg ritkaság számba megy, ezért az eladási áron is meglátszik.

Egyébként teljesen felesleges "régi" gépet venni, mint az már annyiszor le lett írva, illetve kiegészíteném azzal, ha esetleg garanciális meghibásodás lesz, és a gép nem javítható, biztos hogy slim gépet fog helyette kapni az ember.

https://vertigostore.eu

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.