Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12951) benecz válasza shioriharu (#12938) üzenetére


benecz
tag

Te ember,te nem vagy ép!!!MI a francért vártál ennyit?Én már a fogyasztóvédelmisekkel megoldattam volna!Az a minimum h bemész,és követelsz egy új gépet.Ha kifogásolnak akkor pedig a fogyasztóvédelem,és polgári peres úton érvénysítsd az akaratod!
Mihamarabb kezdj el intézkedni!!!! :W :W

(#12952) shioriharu válasza benecz (#12951) üzenetére


shioriharu
csendes tag

Hát a full story hosszú lenne és siralmas, mert nem akarom összeszámolni mennyi pénzt vertem rá már így is (kb 2 slim gép és 3 játék ára) merhogy voltam már x szervízben érdeklődni, sőt igazából ez már a 3. szervíz, ahol nem tudnak semmit kezdeni a konzollal (el akarták küldeni Franciaországba, hogy ott megjavítsák, természetesen a költségeit én álltam volna) konzolcseréről annyi szó esett, hogy nem fogják kicserélni.
Lényeg a lényeg, állítólag mostmár mindene rendben van, garancia is megújítva, a hét végén valszeg mehetek érte, de ha nem, látni fogtok a hírekben.
(ui.: szidás, fenyegetés eredményt nem szült, a kung-fu epizód még csak most jön, mert jámbor ember vagyok)
Az érdekelne, hogy ha cserélve van a konzol ha nem, ha formázták a HDD-t ha nem, az SC4 mentések, és system backup pendriveon van, más játékom nem is igazán van és nem is nagyon kell, ezeket a mentéseket valamilyen módon használhatóvá lehet tenni? (teszem azt ha psn IDhez kötöttek, és belépek az én PSNemmel működni fognak?)
Mert ha nem, ezek konzolt fognak zabálni amíg blue-rayt nem szarnak.

[ Szerkesztve ]

[Sit Back, Relax, Forget It]

(#12953) kelzsoca válasza shioriharu (#12952) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mondtam már az SC4 mentések nagy valószínűséggel nem fognak menni.

https://vertigostore.eu

(#12954) babli


babli
tag

.

[ Szerkesztve ]

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#12955) shioriharu válasza kelzsoca (#12953) üzenetére


shioriharu
csendes tag

Jó de te pl más profillal akartad használni ami tudom 100% hogy nem fog menni (mert akkor nemkéne fizetni a DLC-kért ugye)
Olyan valaki segíthetne aki a saját profiljára próbálta már visszarakni (szvsz ha nem menne semmi értelme nem volna a játéknak, de biztosra szeretnék menni)
Köszi

[Sit Back, Relax, Forget It]

(#12956) kelzsoca válasza shioriharu (#12955) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem annak mennie kell :K

https://vertigostore.eu

(#12957) wrathchild


wrathchild
tag

Üdv!
Elképzelhető, hogy a PS3 konzol dvd film lejátszás alkalmával halkabb végeredményhez juttat, mint ha dvd-lejátszóban van a film?
Van valakinek erősítővel összekötve konzol és dvd-lejátszó is és van ezirányú tapasztalata?
Kösz!

(#12958) gabesy válasza wrathchild (#12957) üzenetére


gabesy
tag

Szia!

Nekem egy Onkyo erősítővel van összekötve a konzolom. Nem vettem észre, hogy halkabb lenne a konzolon lejátszott DVD film, az asztali lejátszóhoz képest. Viszont sokszor használom inkább a konzolt, mivel szebb képet tudok kicsikarni vele, mint az asztalimmal.

Egy tipp: Próbálj meg állítani a hangerőn. Alapesetben 0-án van.

Üdv:!

Gabesy

(#12959) whited


whited
addikt

sziasztok
tudnátok mondani nekem olyan játékokat amit 2en is lehet tolni 1x-re
nem online hanem pl olyan ami 2 joyos :R a verekedősökön kívül
tekken,mortal kombat stb

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12960) gabesy válasza whited (#12959) üzenetére


gabesy
tag

(#12961) PaJa1 válasza whited (#12959) üzenetére


PaJa1
őstag

GT5P is -autós
Az Army of Two meg direkt erre lett kitalálva -lövöldözős :)
Még nincs PS3am, de ezekkel már játszottam osztott képernyőn.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12962) babli


babli
tag

Leszedtem USA Store-ról a Little Big Planet Dynamic Theme-t! Kurv@ jó sztem.
Napszaktól függően változik, nappal nap, este csillagok, a kiscsávó meg ott futkos a gömbön! :D

Aki teheti szedje le, 2,99 dolcsi. Most vásároltam először Store-ról, OTP-s Visa kártyával simán ment.

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#12963) Edgeri válasza whited (#12959) üzenetére


Edgeri
senior tag

Resident Evil 5, NFS Pro street, UFC (ez verekedős), Terminator Salvation...

Üdv, Edgeri

(#12964) kelzsoca válasza Edgeri (#12963) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát a resi 5 az elég hányadék szerintem, és itt főleg az irányításra gondolok, tegnap feltettem a demoját :(

Ha jól tudom van ilyen Afrikás is, az is dinamikus téma :)

Most láttam meg egy külföldi oldalon a smileyt:

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12965) Edgeri válasza kelzsoca (#12964) üzenetére


Edgeri
senior tag

Először nekem sem tetszett annyira (demo alapján), de láttam benne fantáziát. Aztán csak megvettem használtban, és egymás után 2x végignyomtam, annyira megfogott :U

Üdv, Edgeri

(#12966) MAXIMIZE válasza PaJa1 (#12961) üzenetére


MAXIMIZE
tag

GT5P osztott képernyőn???

(#12967) PaJa1 válasza MAXIMIZE (#12966) üzenetére


PaJa1
őstag

Jah

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12968) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Jelezni szeretném hogy az 1.hsz-ben megadott:

Könyvtárszerkezet pendrive-ra vagy vinyóra:

X:\PS3\THEMES - a témáknak

Nálam most csak így látta a gép a témákat:

X:\PS3\THEME

https://vertigostore.eu

(#12969) sislaciii


sislaciii
aktív tag

Hogy hű maradjak a témához, én is leírom a tapasztalatom. Igazából nem vagyok Konzol párti, bár Nintendo-n kezdtem, a gép jobban leköt. Nyáron elmentem haveromhoz, és nála játszottam élősszőr PS3-on. (Volt PS2-m nem tetszett annyira) Rakta be a játékokat, elsőnek a Fuel volt, amit PC-n már toltam, bár nem a szívem csücske. Jó volt játszani, főleg HD-ban. Aztán jött egy Kis NFS UC. Az is elment, mint gépen. Gondolkodtam, hogy ebayról veszek egy PS3-at gép helyére, de amint FPS játékra jutott sor, és GTA IV-re meggondoltam magam. Nekem nem jöttek be ezek a játékok konzolon főleg az irányítás miatt. Szerintem PC... "Kinek a pap, kinek a paplan.''

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#12970) PhoenixK válasza kelzsoca (#12968) üzenetére


PhoenixK
őstag

Köszönöm, javítom! :R

Ez akkor is nagyon üt:

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12971) kelzsoca válasza PhoenixK (#12970) üzenetére


kelzsoca
félisten

Köszönöm :R

Hát igen, nem semmi, mikor megláttam, na mondom ezt ide be kell másolnom :))

https://vertigostore.eu

(#12972) PhoenixK válasza kelzsoca (#12971) üzenetére


PhoenixK
őstag

Meg is próbáltam feltenni a PH! saját képtárába , de sajnos onnan nem animált:
Addig is:

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12973) kelzsoca válasza PhoenixK (#12972) üzenetére


kelzsoca
félisten

Biztos a boxos topicban is nagyon tetszene mindenkinek :DDD

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12974) PaJa1 válasza sislaciii (#12969) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem is csak a lövöldözős játékokkal van bajom, ezért majd ha lesz PSem és lövöldözni akarok, akkor szerzek majd valamit amivel jobban tudok célozni mint a controllerrel.
A PCt a legfullosabb konzolért se cserélném le, egyelőre. De egy PS3at be akarok szerezni, mert szerintem irtó jó játékok vannak hozzá amik nagyon le fognak kötni. Pl ma reggel hatig Little Big Planet videokat néztem :)
Tényleg, PSen hogyan lehet képet ill videot rögzíteni, csak kamerával/fényképezővel?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12975) benecz válasza PhoenixK (#12972) üzenetére


benecz
tag

Gyönyörű!!!!!
Én hogy tudom magamévá tenni??? :B :B :B :B

[ Szerkesztve ]

(#12976) shioriharu válasza PaJa1 (#12974) üzenetére


shioriharu
csendes tag

Fényképezni néhány játékban lehet csak a legújabb firmware-vel, az pedig úgy működik, hogy megnyomod a PS gombot játék közben, feljön a screenshot menü, és az elmentett képeket a fotogalériában találod majd meg az xmb-den.

Videót rögzíteni jó minőségben HDMI capture carddal (30k huf+)
Némileg rosszabb minőségben USB capture carddal (pl dazzle 14k huf+)

[Sit Back, Relax, Forget It]

(#12977) MAXIMIZE válasza PaJa1 (#12967) üzenetére


MAXIMIZE
tag

nálam nem lehet vele osztott képernyőn játszani, és a dobozán is az van hogy egy személyes + youtube-n sem találtam ilyen videót. most akkor csak én vagyok béna???

(#12978) kelzsoca válasza benecz (#12975) üzenetére


kelzsoca
félisten

[link]

https://vertigostore.eu

(#12979) dhcodoki válasza MAXIMIZE (#12977) üzenetére


dhcodoki
senior tag

pedig tudja az osztott képernyőt..már próbáltam többször is..

(#12980) PaJa1 válasza MAXIMIZE (#12977) üzenetére


PaJa1
őstag

2P Battle a mód neve.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12981) PaJa1 válasza PaJa1 (#12980) üzenetére


PaJa1
őstag

Dohh lemaradtam a szerkesztésről, itt egy link

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12982) BaliJack válasza PaJa1 (#12974) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Nem értem, hogy miért kell ennyire félni a kontrolleres FPS-ezéstől? :)
Többször is leírtuk már itt páran, hogy meg lehet szokni.
A saját példámat elmesélve: nagyon megtetszett a Battlefield: Bad Company demója, és addig nyomtam vele, amíg rá nem éreztem. Azóta semmi gondom az FPS-ekkel.
Hozzá kell tennem, hogy nem vagyok online terén hatalmas ász, bár azért szereztem egy-két izgalmas percet a Battlefield 1943 demóban, és a Bad Company fullos játékban neten játszva :).
Vannak itt olyanok, akik megszokták és élvezik; vannak, akik kifejezetten imádják és jól is játszanak vele, és vannak olyanok is, akik kipróbálták, és nem tudták megszokni.
Kis adalék a végére, hogy a Killzone 2-nek eléggé nehézkes az irányítása (kiosztása nem annyira jó szerintem sem), de azért nagyon jó írtani az izzószemű ellenfeleket :D.

Szerk.: Egyszóval, szerintem mindenképpen próbáljad ki, és utána ruházz be hatalmas összeget egy olyan cuccra, ami nem biztos, hogy olyan élményt nyújt, mint PC-n az egér és billentyűzet.

Ennek örömére megyek is Mini Ninjas-zal játszani (ami meg TPS :D ).

[ Szerkesztve ]

(#12983) DM-Fan válasza BaliJack (#12982) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Azon mosolygok, hogy többnyire azok osztják az észt, hogy mennyire rossz konzolon FPS-t játszani, akik alig pár percet játszottak életükben kontrollerrel, vagy egyáltalán nem is játszottak soha kontrollerrel.

A PS3 megvétele előtt én sem sok konzollal játszottam, világ életemben PC-s voltam (korábban C64-es joystick-kal). Kicsit én is tartottam a kontrolleres témától, de már az első nap, mikor megvettem a PS3-at láttam, hogy nem lesz gond. Kb. 10 perc játék után ráéreztem a kontroller "ízére", kezdtem látni, mik a határai, milyen az érzékenysége, hogyan reagál bizonyos dolgokra. Tekintve, hogy az FPS a kedvenc műfajom, ezért számomra elég fontos szempont volt, hogy mennyire gyors és precíz a kontroller.

Maradjunk annyiban, hogy a COD4 - MW, COD - WaW és COD - MW2 multikat elég tisztességgel kipörgettem, és szinte csukott szemmel szórom a head-shot-okat. Nincs ez másképp a Half-Life Orange Box-szal, a F.E.A.R. sorozattal, vagy a Bioshock-kal sem. Egyszerűen arról van szó, mintha egy hangszeren játszana az ember, egyetlen dolgon múlik a siker: gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni. Persze, van, akinek van érzéke hozzá és sokkal könnyebben boldogul és van, akinek botkeze van, az akármennyit gyakorolhat sem lesz perfekt játékos. De ne mondjunk már olyat, hogy kontrollerrel nem lehet FPS-t játszani! Ha valaki ezt állítja, annak üzenem, hogy menjen fel akármelyik COD-dal multizni, aztán győzzön pislogni, mert úgy vonzza majd a golyókat, mint a mágnes.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#12984) sanyi0321


sanyi0321
tag

Heló!
Bocs a noob kérdésért, de az igaz, hogy a PSP egyes PS 3-as autós játékokban visszapillantó tükörként funkcionálhat?

Go home... you're drunk.

(#12985) kelzsoca válasza sanyi0321 (#12984) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igaz

https://vertigostore.eu

(#12986) MAXIMIZE válasza PaJa1 (#12980) üzenetére


MAXIMIZE
tag

basszus tényleg lehet, hogy én milyen hülye vagyok :DDD 1,5 éve van meg végig is nyomtam, de nem tűnt fel, a dobozán csak egy személy van írva ezért nem is kerestem benne, köszönöm a felvilágosítást. :R

(#12987) PaJa1 válasza DM-Fan (#12983) üzenetére


PaJa1
őstag

Akkor kisebbség vagyok :D
Játszottam XBOX-szal HALOt főleg, 360al csak egy kis GTA4et, PS3on leginkább GT5P, de volt Resistance, Vegas2, Heavenly Sword, Uncharted meg még sok minden, havernak sok játéka volt, nála játszok néha még most is :) . PCn gamepaddal autóversenyt és konzol átiratokat játszottam. Tehát már próbáltam megszokni a gombás irányítást, tudom milyen.
Addig nem is volt baj amíg nem kellett precíz mozdulatokat csinálni, de célozni, finoman mozgatni a gombákat most sem tudom, gamepaddal nem is tudok gyors kört menni autoversenyben. Szerencsére már van kormányom, azzal kb. 1 hónapba telt mire ráéreztem az ízére, bár azzal inkább a bátorságom volt kevés, nem engedtem ki annyira az autót mint előtte és a beállításokkal is többet kellett bajlódni mint egy gamepadéval. A verekedős, hentelős, mászkálós játékok viszont a legjobbak paddal :)
Ha meglesz a saját PSem akkor fogok még próbálkozni célozni kontrollerrel, de nem látok rá nagy esélyt, hogy beletanuljak.

(#12985) kelzsoca
Gran Turismoban is?

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12988) skylinelaca válasza kelzsoca (#12985) üzenetére


skylinelaca
senior tag

tényleg? :O az de jó lenne, Gran Turismo-ban is? wifin vagy usb-n keresztül kell hozzákötni?

Üdv: Laca

(#12989) Sonja


Sonja
veterán

Ez a Quantum Theory játék egész jó lesz. Most jött videó is belőle. Igaz, eléggé Gears of War nyúlás. :D

Más: Nyár elején (Június) valószínűleg veszek egy 250GiB-os PS3-at (remélem akkor is lehet majd kapni). Vennék majd PSN-es játékokat (pl. Zen Pinball, illetve a most majd megjelenő Modnations Racer) és nem igazán értem az "árakat". Playstation blogon feltüntetik $ és Euró értékben, de fontban nem nagyon. 1-2 árat azért megtaláltam és teljesen máshogy "váltják" át euróból fontba. Nincs szisztéma, hanem minden játéknál más az érték. Példa: 1 játéknál 10 euró/8 font, míg a másiknál volt olyan, hogy 10 euró/9 font?! :F Ez miért van vajon?!

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#12990) kelzsoca válasza skylinelaca (#12988) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én valahol olvastam a dologról, most ugyan nem találom, de 1-2 fórumban is beszélnek róla.
Konkrétan arról lenne szó hogy wifin keresztül van összekötve a két gép, és beállítható hogy a visszapillantó képét a PSP-n keresztül lehetne nézni.
Az említett játékokról nem találtam infót.
Mivl PSP-ről vezérelhető illetve játszhatóak a PS3 játékok, így ez nyilván nem számít(ana) nagy dolognak :)

(#12989) Sonja

Én és az ismerősi köröm is USA store-ból vásárol, ott pedig $-ban vannak megadva az árak.
Konkrétan a Zen pinball 9.99$ :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12991) Sonja válasza kelzsoca (#12990) üzenetére


Sonja
veterán

Ezt tudom, de én UK-ből akarok majd, mivel UK regisztrációm lesz csak. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#12992) kelzsoca válasza Sonja (#12991) üzenetére


kelzsoca
félisten

Pár perc alatt létre lehet hozni egy USA accot is, és akkor onnan vásárolsz, demokat töltögetsz, az UK regedet/nevedet pedig használod online játékra stb..
Sőt egy Japán account sem árt, mivel oda hamarabb is felkerülhetnek dolgok.

Persze ahogy gondolod :)

https://vertigostore.eu

(#12993) Jarlaxle válasza DM-Fan (#12983) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Lassacskán 1 éve van konzolom, ez előtt 5 évig FPS-eztem komolyabban úgyhogy mondhatni van tapasztalatom mind2 oldalról, és közelébe nincs és nem is lesz a kontroller egy egér pontosságának. Azt nem mondom, hogy nem lehet FPS-ezni kontrollerrel mert lehet, de köze nincs az egérhez pontosságban és sebességben.
Az hogy könnyedén osztod a heccsátokat az részben annak tudható be, hogy az ellenfeleid sokkal gyatrábban bánnak a kontrollerrel, nem csak a tapasztalatodnak, ha egyszer benéznél kontrollerrel egy csak egérrel játszó helyre, akkor már nem adná annyira a fejeseket. ;)

MOD: Pont ezért veszek most max shootert, hogy legalább részben visszakapjam az irányítást egy fps játékban.

[ Szerkesztve ]

(#12994) Jarlaxle válasza Jarlaxle (#12993) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Ja és amikor azt írom, hogy az ellenfeleid sokkal gyatrábban játszanak akkor azt úgy gondolom hogy _nagyon sokkal_. Én pl. tudom magamról, hogy nem bánok túl jól a kontrollerrel, mégis mw2be, sokszor frag első vagyok, vagy az elsők között vagyok. Akkor a többiek azok vajon mennyire nem tudják uralni a kontrollert ha én elől bírok lenni, pedig tudom magamról, hogy béna vagyok?

(#12995) kelzsoca válasza Jarlaxle (#12994) üzenetére


kelzsoca
félisten

Megszokható, de nyilván aki pc-n nevelkedett fel, sosem fog úgy játszani vele, mint egér+bill. párossal :)
Aki meg mindig is konzolos volt, az meg azt szokta meg, és pc-n nem megy neki az irányítás.

Én is így vagyok vele, és sokszor eléggé idegesítő dolog, hogy tudom hogy játszom pc-n, itt meg megy a szerencsétlenkedés a joyyal :)
A Killzone2-t pont ezért nem is nagyon játszom, online meg főleg nem :D

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12996) MAXIMIZE válasza sanyi0321 (#12984) üzenetére


MAXIMIZE
tag

f1 2006-ban volt róla szó, de végül kihagyták belőle

(#12997) skylinelaca válasza kelzsoca (#12995) üzenetére


skylinelaca
senior tag

ez tényleg így van, bár én nevelkedtem pc és ps2-n is de ha tényleg ráfekszik az ember arra hogy fps konzolon akkor rá lehet érezni :)

Üdv: Laca

(#12998) k. válasza DM-Fan (#12983) üzenetére


k.
őstag

Totálisan egyetértek veled. Régebben én a sima autóversenyzést is alig tudtam joyal elképzelni, mamár a billentyűzet nem megy:D
Jómagam ha eldöntöm hogy na én ezt megtanulom akkor menni is fog. A blackel toltam ps2n-a játék maga nem is tetszett de ez más kérdés- egy idő után tök jól ment, mintha mindigis azt csináltam volna. Most rendeltem meg ps2re a cod5öt kemény 2 ezer forintért, szóval fogok még gyakorolni!
Mondjuk nálam most szegény ps3 játék terén hanyagolva lesz ha a gt5p és az uncharted be lesz fejezve akkor áttérek a ps2re, mert anyagilag most sokkal jobban fekszik a budget árával.
(amint irtam cod5 2 ezerért egy vicc szerintem. Ok hogy vatera és ki volt bontva de akkoris:D)

(#12999) Mazsika


Mazsika
őstag

lehet kicsi buta kérdés de miért van hogy rca kábellel összekötöm a tv-vel és nem megy semmi... :S lehet hogy ezelőtt hdmi-vel volt tvhez kötve és azért nem megy? vagy mi lehet a baj?!

Dáccsika

(#13000) jookomak válasza Mazsika (#12999) üzenetére


jookomak
őstag

csak beállítás hiba. amikor kapcsolod be, már rca-val összekötve, akkor nyomva kell tartani a bekapcs gombot, lesz néhány pittyenés, majd visszaáll alapbeállításra a videokimenet. de legközelebb előbb még amikor hdmi-vel van kötve, átállítod, és úgy kötöd át, akkor ezt a mozzanatot nem kell megejteni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.