Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12501) whited válasza benecz (#12499) üzenetére


whited
addikt

jó vétel 63ért 1 120gigás slim ugye?
tök új :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12502) SÜN! válasza whited (#12501) üzenetére


SÜN!
tag

Szerintem igen, nem láttam még olcsóbbat. Ismerősödtől lesz ilyen áron, vagy boltban?

(#12503) jookomak válasza whited (#12501) üzenetére


jookomak
őstag

bontatlan új, vagy alig használt? mert ha zsír új, akkor gyanúsan olcsó.

játékok pedig: uncharted 1-2 (sztem ez a 2 játék az, ami ebben a generációban egybeforr a gép nevével), gran turismo 5 prologue, god of war collection, batman, és még sajnos napestig sorolhatnám, annyi jó játék van, amire nincs anyagi és időbeli kapacitása az embernek.

hdtv mindenképp érdemes hozzá, nagyobb élményt ad. x360 és ps3 közt grafikában se junoszt tv-n, se pioneer kuro-n nincs igazából különbség, vagy csak leheletnyi.

Gabesz1019: a platinum (fokozat) a trófeás játékokban az összes trófea begyűjtve. a platinum játék pedig a nagysikerű játékok újrakiadása más tokkal, csökkentett áron, de a tartalomi ugyanaz

[ Szerkesztve ]

(#12504) Gabesz1019 válasza jookomak (#12503) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Köszi a választ.

(#12505) whited válasza SÜN! (#12502) üzenetére


whited
addikt

1 itteni phs gyerek vette hirtelen felindulásból de nem kell neki még 11hó garis a gép :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12506) whited


whited
addikt

nem tud valaki olcsón ps3 wireles joyt? :D

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12507) Siera válasza k. (#12425) üzenetére


Siera
senior tag

Bocs,hogy csak most válaszolok,de nem hiszem el,hogy minuszosak.
Ez 1 b@szott nagy multi,és mindent sokkal drágábban adnak mint a sufniboltok többsége,pedig akkor is nyereségesnek kéne lennie az MMnek,ha olcsóbban adnák,mert a nagy vásárlótömeg visszahozná az árat.

(#12508) k. válasza Siera (#12507) üzenetére


k.
őstag

Figyi. Karácsonyra néztem szülőknek ajándékokat. Barátom ott dolgozik kértem listaárat. Namost jópárat magasabb áron szereznek be (plusz az áfa) mint a kiállitott ár. Ennyi. Lehet hogy a tvken van nagy nyereség-bár az igazi nagy a tartozékokon- de a mobilokon és a játékokon nincs. Lehet hogy te nem hiszed el de ezek nem áfa lopott cuccok mint pl a konzolboltok vagy mobilboltok és tsainál vehető dolgok hanem full hivatalos. Ergó drága de a konkurencia miatt lenyomják az árakat(tudom ismi is jár át a közeli extreme digitalba árakat nézni)......

(#12509) kelzsoca válasza nike_ (#12497) üzenetére


kelzsoca
félisten

Platinára tettem én is ;] :C

https://vertigostore.eu

(#12510) PaJa1 válasza k. (#12508) üzenetére


PaJa1
őstag

Az olcsó árukkal becsábítják a vevőket, ha már ott vannak akkor valószínű hogy mást is vesznek, amivel többet keresnek mint buknak az olcsó terméken. Ha nem így lenne és csak veszteséget termelne akkor már be kellett volna zárnia, nem hiszem, hogy az állam finanszírozza.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12511) k. válasza PaJa1 (#12510) üzenetére


k.
őstag

Ez ígyis van. Csak ne gondoljátok hogy 500forintból megveszik a játékot és atöbbi haszon. Az oké hogy nyamvadt kábeleket és adaptereket szép haszonnal adják de nem mindent.

(#12512) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Ki játszott/találkozott már PS3 promo játékkal/lemezzel?

Erről van szó: [link]

https://vertigostore.eu

(#12513) orkester válasza kelzsoca (#12512) üzenetére


orkester
senior tag

Nekem volt és van is. Csak a lemez szitázása más, a tartalom ugyanaz.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#12514) kelzsoca válasza orkester (#12513) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, gondoltam, hogy csak a szitázás más :R

https://vertigostore.eu

(#12515) bwoay válasza k. (#12508) üzenetére


bwoay
nagyúr

azért ez így, ebben a formában.... Valóban vannak olyan termékek, amiken minimális a haszon, és akad olyan is, amin buknak, de nyilván nem ez a jellemző. Jópár ismerősöm van, aki ilyen multinál dolgozik, így némi rálátással beszélek a dologról. Jótékonyságból nem lesz haszon, szóval nem az a jellemző, hogy minimális árréssel dolgoznának. Más az, amikor egy adott címet vagy készüléket kiárusítanak beszerzési ár alatt, ilyen tényleg előfordul.
Azt pedig szívesen megnézném, hogy a Shiftet honnan szerzik be, ha a 13e. Ft-os áron nem keresnek semmit. Biztos a Comgame kft-től veszik bruttó kisker áron :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#12516) Gerrryy


Gerrryy
csendes tag

PS3 vásárláson gondolkodom :) Az alapötlet egy HD médiaplayer beszerzése lett volna + egy hangtalan letöltő gép ami médiatár is. Ekkor jött az ötlet h miért ne PS3 legyen.

Ha jol gondolom nekem egy a régi nem slimes 60 GB PAL/NTSC modell kellene és bele egy plussz vinyó. tehek bele akár 1 TB winyot is pl ?

A bluray, dvd, nem feliratos dvix lemezek lejátszása lemezről ha jól értem nem probléma neki ahogy belső HDD ről sem ? Gondolom iso fájbol nem fog filmet lejáccani ? Csak ha az isot is kitömöritem ?

Ha felteszem rá a Linuxot akkor tudok nézzni feliratos dvixet, mkv-t ? sőt akár bluray filmet nézzni rarból egy hálozatban látot winchesterről a megfelelő progival ugyhogy a kodolást mindent a PS végzi linux alatt ?

+ Tudok torrenteztetni vele Linux alatt, rar fájt összefüzni isoba, isot kicsomagolni ?? és akár utána Xross alatt nézzni a filmet ?

Linux használathoz egér+bill gondolom elengedhetetlen hozzá ? vagy azért alap dolgok pl feliratos dvix lejátszás inditása controller megoldható ?

(#12517) PhoenixK válasza Gerrryy (#12516) üzenetére


PhoenixK
őstag

"Ha jol gondolom nekem egy a régi nem slimes 60 GB PAL/NTSC modell kellene és bele egy plussz vinyó. tehek bele akár 1 TB winyot is pl ?"
Miért kellene neked a 60GB-os? PS2-es játékokkal akarsz játszani? A linux-ot mindegyik fat gép támogatja.
Lehet bele tenni nagyobb vinyót, de sajnos vagy az oprendszernek lesz 10GB, a többi linuxnak, vagy a linux kap 10GB-ot, a többit a PS3...

"A bluray, dvd, nem feliratos dvix lemezek lejátszása lemezről ha jól értem nem probléma neki ahogy belső HDD ről sem ? Gondolom iso fájbol nem fog filmet lejáccani ? Csak ha az isot is kitömöritem ?"
Blu-ray, DVD és a legtöbb felirat nélküli xvid megy rajta. ISO-t természetesen nem fogja lejátszani.

"Ha felteszem rá a Linuxot akkor tudok nézzni feliratos dvixet, mkv-t ? sőt akár bluray filmet nézzni rarból egy hálozatban látot winchesterről a megfelelő progival ugyhogy a kodolást mindent a PS végzi linux alatt ?"
Elvileg. Viszont HD filmekkel még vannak gondok linux alatt. Arra számíts, hogy nem lesz teljes értékű PC a PS3-ból!

"+ Tudok torrenteztetni vele Linux alatt, rar fájt összefüzni isoba, isot kicsomagolni ?? és akár utána Xross alatt nézzni a filmet ?"
Igen. Viszont a PS nem fogja látni a linux partíciót, tehát a lejátszás csak külső adathordozóról lehetséges.

"Linux használathoz egér+bill gondolom elengedhetetlen hozzá ? vagy azért alap dolgok pl feliratos dvix lejátszás inditása controller megoldható ?"
Igen, kell hozzá. Bármilyen USB bill+egér jó linux alatt, viszont XMB alatt (főleg játékokban) csak a kontroller marad.

Arra számíts, hogy sosem lesz teljes értékű PC (már csak a 256MB RAM miatt is). Viszont az alap XMB-vel is kiemelkedő médialejátszási funkciói vannak.

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12518) Gerrryy válasza PhoenixK (#12517) üzenetére


Gerrryy
csendes tag

az új slim verzióra is rámegy a linux ?
Tehát magyarul sok értelme nincs belső hdd cserének jobb ha usb hdd kötök rá ? Belső HDD egy részét csak linux vagy csak Xcross alatt látom de ha külső hdd re dolgozzok akkor mind2ő alatt ? Esetleg ha 2 particiot csinálok HDD Pc-n pl egy 60Gb meg gy 440GB részt és utána teszem bele a PS be ? 10Gb kap a Xcross 50et a linux és a többi közös nem lehet ?!
Mi a problémája linux alatt a HD filmekkel ?- kevés memo ? mkv-t csak elviszi.. meg a divxt.
Controller linux alatt nem is működik egyáltalán ? gondolok itt arra h pl linux bootal együtt elinditani egy jukebox szerű progit és ott csak lépegetni hd, divx, dvd filmek között és amelyik tetszik az elinditotod megállítod tehát ilyen alapdolgokra.. ?!

Linux rész tulképpen nekem média lejátszásra kell + rar iso csomagoltatásra utobbival az erős proci miatt gyorsan végezne ?

(#12519) PhoenixK válasza Gerrryy (#12518) üzenetére


PhoenixK
őstag

A slim-re nem megy fel a linux.

Olvasásra javaslom: [link]

A többi kérdésben remélem valaki, akinek több a tapasztalata PS3/Linux téren majd válaszol...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12520) benecz válasza Gerrryy (#12518) üzenetére


benecz
tag

Szerintem a te igényeidnek nem felelne meg a ps3.Mint már előttem is mondták soha nem lesz olyan,mint egy pc.Másrészt pedig ha torrentezni akarnál,ahhoz ugye elég szépen járatni kell a gépet,és most képzeld el,ha egy FAT ps3 megy 24 órát folyamatba.....sokáig nem bírná.....

(#12521) kelzsoca válasza benecz (#12520) üzenetére


kelzsoca
félisten

és most képzeld el,ha egy FAT ps3 megy 24 órát folyamatba.....sokáig nem bírná.....

És még ez mellé ott a fogyasztása is :)

Én sem ajánlom neked a PS3-at mert ilyen szempontból csalódni fogsz benne.

https://vertigostore.eu

(#12522) Gerrryy válasza PhoenixK (#12519) üzenetére


Gerrryy
csendes tag

na akkor ezért kell nekem a régi 60as h Linux menjen rajta + ha már régi meg linuxos akkor miért ne olyat amin megy a ps2 játékok.

Okéé értem, akkor elöző kérdés él még csak torrenteztetés nélkül. A torrenteztetés megtudom oldani egy letöltőgéppel !

PS3 nekem ugye játékkonzolra kéne, HD, dvd, divx filmjátszásra otthon és pl nyáron 7végén balatonra levinni szintén film+játékra . Mérete + belső HDD miatt ennyire hordozható sztem. Otthon pedig hálozaton vagy Bluray dicsről nézhetek vele filmet. + Linux alá valami egyszerű Home theather progi amit pl controller lehet irányitani és viszi az mkv-t meg felíratos dvix et is belső HDD rol és hálózatról is.

Ugy nem tudok bele tenni HDD-t akkor h lássa Xross és Linux alatt is legalább egy részét ?

Erős procis otthoni gép hiányában pedig használnám hálózatban a letöltő gép egyik vinyójáról a másikra történő csomagolási munkák végzésére linuxban ( ehez nem probléma ha már nyílván kell bill+egér ) . Erre gondolom képes és müködne jól a procija miatt ?!

(#12523) anjani182 válasza kelzsoca (#12521) üzenetére


anjani182
őstag

Én a PS3 és a laptop mellé -harmadlagosan- most újítottam be egy Intel Atom DC mini-itx-es gépet, az mehet egész nap, meg se látszik a villanyszámlán :DDD

Forever and ever, let's make this last forever.

(#12524) kelzsoca válasza Gerrryy (#12522) üzenetére


kelzsoca
félisten

PS3 nekem ugye játékkonzolra kéne, HD, dvd, divx filmjátszásra otthon és pl nyáron 7végén balatonra levinni szintén film+játékra

Ezt eddig nem írtad, vagy elkerülte a figyelmem, hogy játékra is használnád :)

(#12523) anjani182

Gondolom :DDD

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12525) Gerrryy válasza kelzsoca (#12524) üzenetére


Gerrryy
csendes tag

nem mert azt még én is tudom h arra működik azért :D

(#12526) englandfan


englandfan
csendes tag

Hol lehet olcsón venni használt Sixaxis joyt? Valakinek nincs felesleges itt, a PH!-n?

just stand your ground and fight. | TEREMCIPŐK ELADÓAK! http://tinyurl.com/teremcipokeladoak

(#12527) kelzsoca válasza Gerrryy (#12525) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az alapötlet egy HD médiaplayer beszerzése lett volna + egy hangtalan letöltő gép ami médiatár is. Ekkor jött az ötlet h miért ne PS3 legyen.

Ebből azért nem az jött le, hogy játszani is fogsz rajta :)

https://vertigostore.eu

(#12528) kelzsoca válasza englandfan (#12526) üzenetére


kelzsoca
félisten

Esetleg Vatera, Teszves, vagy dobj fel egy hirdetést a konzol részlegbe itt aproneten.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12529) Gerrryy válasza kelzsoca (#12527) üzenetére


Gerrryy
csendes tag

nahh igen de egy jobb 60e médiatárnál mennyivel jobb már egy PS3 :) játékok, bluray olvasó HDMI kimenet van rajta tru hd is viszi .torrentezni felvilágosítottak h nem jó ez nem probléma.

felíratos dvd vagy blu ray azt lejátszik mind lemezről mind HDDről ? De csak akkor ha rendesen menüből kapcsolható a felíratot ?

(#12530) kelzsoca válasza Gerrryy (#12529) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze hogy jobb, én is ezért vettem ~1 hónapja meg a PS3-at :)

Ha a felirat külön van a filmtől azt nem tudja kezelni, ha eredeti a film (blu-ray) akkor nincs gond.
Ha esetleg külön van a felirat, akkor azt bele kell égetni a filmbe, és már le is játsa a PS3 azt is :)

Tehát általánosságban elmondható hogy eredeti lemezről, nem lesz gond a felirattal, ha viszont netről szedsz le filmet, amihez külön felirat tartozik azt alapból nem fogod látni a PS3-al, csak ha programmal beleégeted a filmbe a feliratot.

https://vertigostore.eu

(#12531) whited


whited
addikt

hy
tud valaki ps3 joy-t de fehér kellene :D , vagy olyat nem csináltak? :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12532) kelzsoca válasza whited (#12531) üzenetére


kelzsoca
félisten

Valahol már láttam fehéret, nézz szét a konzolboltokban.

https://vertigostore.eu

(#12533) benecz válasza kelzsoca (#12532) üzenetére


benecz
tag

Létezik az biztos,de hogy hol azt nem tudom.Én eddig csak feketéket láttam...

(#12534) kelzsoca válasza benecz (#12533) üzenetére


kelzsoca
félisten

Erre gondolsz nem? [link]

https://vertigostore.eu

(#12535) kelzsoca válasza benecz (#12533) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egyébként miért kell pont fehér színben? :)

https://vertigostore.eu

(#12536) jookomak válasza kelzsoca (#12535) üzenetére


jookomak
őstag

talán mert veszett jól néz ki? japánoknál még fehér, ezüst gép is van, ide európába bezzeg nem hoznak. nem mintha nem ugyanúgy futna a játék rajta, de van az a szint, hogy számít, hogy hogy néz ki a cucc.
ha nem lenne már 2 kontrollerem, akkor tuti vennék egy pirosat másodikként.
(de megszoktuk ezt a fene nagy választékot! éljen a modern fogyasztói társadalom)

[ Szerkesztve ]

(#12537) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

üdv nektek. fél hónapja vagyok én is tulaj, ez rendben is van. de 3.0-ás fw-vel jött a gép és mikor frissiteni kellett 3.15-re, na azóta nem tudom viszaállítani a hátteret. mert ugyanis előtte az original volt -középen hullám, csillogós izékkel, FEKETE háttérrel!- ami most is original csak éppen nem fekete. ezt meg lehet oldani valahogy?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12538) kelzsoca válasza jookomak (#12536) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, nem néz ki rosszul, csak mint írod is itthon nem egyszerű beszerezni őket.

https://vertigostore.eu

(#12539) englandfan válasza jookomak (#12536) üzenetére


englandfan
csendes tag

Mellesleg hogy néz ki egy fekete géphet fehér kontroller? Vagy csak az Én ízlésvilágomat zavarja ez? :U

just stand your ground and fight. | TEREMCIPŐK ELADÓAK! http://tinyurl.com/teremcipokeladoak

(#12540) kelzsoca válasza englandfan (#12539) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem kicsit furcsán, a két szín mintha kicsit ütne egymástól :DDD

https://vertigostore.eu

(#12541) oddsmaker


oddsmaker
tag

kékbe és pirosba tudok helpelni, fehérnek meg ha gondoljátok utánakérdezek a keleti kolegáknál :)

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#12542) englandfan válasza oddsmaker (#12541) üzenetére


englandfan
csendes tag

Nem tudnál nekem inkább helpelni használt kontrollerben? Vagy lehet új is, csak 10 ezer alatt legyen... De csak fekete...

just stand your ground and fight. | TEREMCIPŐK ELADÓAK! http://tinyurl.com/teremcipokeladoak

(#12543) f27


f27
aktív tag

kis érdekeség!
nemrég vettem egy 60Gb gépet fejhibásan!bekapcsóltam és valóban csak kopogott de a lemezt nem látta! csak úgy felálítottam a gépet hogy a macska ne másszon rá amég a frisítést letöltöm rá aztán mondom fejet cserélek benne! ahogy felálítottam a gépet azonnal beolvasta a lemezt :DDD rögtön olvas lehet játszani rajta! elöszőr azt hittem valami kontakt hiba lehet! elfektettem kifagyott azonnal! kicseréltem a fejet benne és megszűnt ez a hiba! gondoltam vissza teszem a fejet vajon megy e még állítva! és láss csodát megy! gondoltam akkor játszok ezzel a géppel amég kifossa magát a fej! ez 1 hete történt! a fej azóta is megy hiba nélkűl de csak állítva! :DDD
nos 1 hónapja volt egy kérdés/vita kinek mi a véleménye hogyan jobb a gépet használni álva vagy fekve! sokan azt monták fekve! páran köztük én is azt montam hogy állítva jobb pár dolog végett! de most hogy a fej állítva még mindí tud olvasni fekve már nem,ebből kiindúlva megerősítem a tényt hogy állítva még mindíg jobban szeret a gép lenni! :C :))

(#12544) k. válasza jookomak (#12536) üzenetére


k.
őstag

Nagyon is jól néznek ki a fehér joyok viszont a hozzánk kerültek 80%a hamis. Sony logos az eredetivel 99%ban megegyező csak az új 3.0ás szoft óta a gép nem ismeri fel. Szóval azt azért nem ajánlom.... Nehogy rásózzanak valamit az emberre.
Egyébként én a kék joyért vagyok oda. Na majd egyszer ha lesz pspm (ami már kezeli) kap egyet..:)
Mod:
Találtam vaterán egy sixaxist. 6 ropi plusz a postaköltség:D
sixaxis

[ Szerkesztve ]

(#12545) Vazallus válasza f27 (#12543) üzenetére


Vazallus
tag

na ez tényleg érdekes! Állítva megy csak az olvasó :DDD

"Mr. Salieri sends his regards"

(#12546) whited


whited
addikt

és honnan tudom h eredeti a joy? :O :)

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12547) f27 válasza Vazallus (#12545) üzenetére


f27
aktív tag

ugye? :DDD
ha kikéne találnom rá egy sztorit vajon mitől lehetséges ez akkor hasraütve csak ezt tudnám mondani!
a fejben a lencsét 4 szál acél huzal tartja hogy központban legyen +az elektromágnes könyedén tudja mozgatni! szerintem a sok mozgás közben a fókusz elmozdúlhatott és mikor talpra állítom lehet az a kis jelentéktelen súj elmozdítja a lencsét újra a fokusba és így tud olvasni még!
persze ez csak találgatás! ade mivel a fejben nem sok mozgó alkatrész van így sok lehetőség nem lehet a jelenségre! pláne hogy másik fejjel ez a jelenség eltűnik! tehát kizárásos alapon csak a fej produkálja ezt! :K

[ Szerkesztve ]

(#12548) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Nincs meg valakinek a Zen Pinball flipper játék?

[link]

PSN Networkről lehet megvásárolni a full játékot (10 dollár) és ha jól tudom a storról letöltött játékot 5 emberrel meg lehet osztani.

Akinek megvan a full game, és tud segíteni, az kérem keressen meg priviben :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12549) tammolna


tammolna
csendes tag

Na, vegigtoltam a resistance fall of man-t. Az iranyitas tenyleg jobb mint a killzone-ban, de meg igy sem az igazi eger nelkul :)

Amugy egynek jo volt a resistance, bar a vegen mar idegesitett, hogy johetne mar a vege :)

(#12550) benecz válasza tammolna (#12549) üzenetére


benecz
tag

Jah,én is így voltam.Én most a második részével játszok,eddig tetszik.... ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.