Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13501) Krisz_82


Krisz_82
tag

Hali!

Valaki dobjon már fel infót a BC2;AVP3-ról! Aki már kipróbálta is persze! Melóba vagyok estig,de már nagyon kíváncsi vagyok az első tapasztalatokra!! :K :K Akkor mind a kettővel lehet multiban is nyomni?! :Y

Gran Turismo 5 Forever !!!

(#13502) Edgeri válasza Krisz_82 (#13501) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ha jól tudom a demóban CSAK multi van.

Üdv, Edgeri

(#13503) kelzsoca válasza MAXIMIZE (#13500) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ok, köszi a kiigazítást, még jön lefelé a két játék :)

https://vertigostore.eu

(#13504) gabesy


gabesy
tag

Sajnos még én sem tudok infóval szolgálni. :( Nálam is a letöltés megy még. AVP 87%
Mindkettő multi.

[ Szerkesztve ]

Gabesy

(#13505) Krisz_82


Krisz_82
tag

Haliho!!

Melyik Store-ról lehet leszippantani az AVP3;BC2-őt:Angol- vagy -USA Account-al!!??

Gran Turismo 5 Forever !!!

(#13506) Marked


Marked
tag

Amikor meglett a PS3-am, magyar PSN accountot regeltem, ami nagy hülyeség volt. Persze azóta van egy USA-ba regelt accountom, amivel működik a Store. A régi nem használt account törlésére semilyen mód nincs?
Egyébként USA accounttal is ráfáztam :(
A BF Bad Company 2 MP demo február 4-én jön EU-ba, de US Store-ra csak 14-én. :( Szerintetek megéri regelni egy accountot ez a 10 nap miatt? :DD

[ Szerkesztve ]

(#13507) gabesy válasza Marked (#13506) üzenetére


gabesy
tag

Szerintem nem kell törölnöd, lehet a későbbiekben még jól jön. Nekem 4 accom van. UK, USA, Ausztrál és Magyar. Én az Angol store-ról szedem az AVP-t és BC2-őt. De lehet az USA-n is rajta van. Az USA store-on nem láttam egyiket sem.

[ Szerkesztve ]

Gabesy

(#13508) Marked válasza gabesy (#13507) üzenetére


Marked
tag

Én néztem, még nincs fent. Utána jártam, és EU-ba jött ki csak ma a BC2 demo, US Store-ra csak 14-én fog. :(
Ez esetben szerintem regelek egy UK accountot. A magyarnak mi hasznát vehetném még?
Egyébként demo milyen? Időkorlátos, mint a BF1943-é?

[ Szerkesztve ]

(#13509) gabesy válasza Marked (#13508) üzenetére


gabesy
tag

Ki tudja, lehet 1x lesz Magyar store... Én mondjuk oda gyűjtöm a trófeákat.

Gabesy

(#13510) DM-Fan válasza Krisz_82 (#13505) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én a UK Store-ból egy órával ezelőtt 20 perc alatt lekaptam az AvP Multi Demo-t (alig 1200 MB), föl is tettem, de semmi, nincs online játékos. :( Így sajna nem tudtam megnézni még azt sem, hogy milyen grafikát kalapáltak össze a srácok. Egyébként a Demo azzal indul, hogy megjelenés előtti engine, amiből ne vonjunk le messzemenő következtetéseket, mert a végleges verzióban ez még változhat. Tekintve azonban, hogy már le vannak nyomva a lemezek és egy-két héten belül megvehetők, nem hinném, hogy nagyon más lenne a végleges. Na, majd este újra próbálkozom, addigra talán többen leszedik és lesz valaki online, akivel ki lehet próbálni.

szerk.: Hanyagold az AvP 3 megnevezést, mert olyan nincs! Ez AvP (újra).

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13511) Krisz_82 válasza DM-Fan (#13510) üzenetére


Krisz_82
tag

THX :R Akkor nekem még anno USA lett beállítva.Egy új account létrehozásához csak egy másik E-mail cím kell+az UK-t :F kell kipipáznom,és kész,ugye jól tudom?

Gran Turismo 5 Forever !!!

(#13512) DM-Fan válasza Krisz_82 (#13511) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Így van.

Get Moded!

(#13513) Krisz_82 válasza DM-Fan (#13512) üzenetére


Krisz_82
tag

:R THX :R

Gran Turismo 5 Forever !!!

(#13514) MAXIMIZE


MAXIMIZE
tag

nekem sem megy az avp demo :O , de a bf2 iszonyat jóra sikeredett :K ja és nem időkorlátos viszont ha jól emlékszem még februárban lelövik a demo szervereket

(#13515) Marked válasza MAXIMIZE (#13514) üzenetére


Marked
tag

Értem, kössz az infót! :)

(#13516) ezozo


ezozo
tag

Sziasztok kipróbáltam a BBC2 demót :( hát nemtom két éve nagyot arathattak volna de nállam tizből egy gyenge hármas hát nem lessz meg díszdobozban az EA befejezhetné a játékgyártást, ezek nem tanulnak az isten MW2 sorozatból :W

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13517) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Kipróbálva a BF2 demo, hát nem estem hasra tőle :U

https://vertigostore.eu

(#13518) Djuree válasza kelzsoca (#13517) üzenetére


Djuree
félisten

miért az 1 után mit vártál? én már rég temetem a BF-et...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13519) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Még múlt év végén próbáltam a PS3 demót, akkor nagyon tetszett a multiplayer. Hatalmas terep, jók a tankok, omlanak az épületek, nagyon pörgős volt a játék. Szerintem fasza, legalábbis nekem sokkal jobban tetszett mint a CoD MW2 multija.

másról:
Javasolnám a fórum első kommentjébe ezt a progit, ami villám gyorsan egybe rakja a videó fájlt a felirattal és a Playstation lejátsza gond nélkül, csak be kell kapcsolni a lejátszás alatt. AVIAddXSubs a neve és AVI illetve XVID filmekhez tud srt, idx és sub feliratokat csatolni.

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#13520) babli válasza f27 (#13496) üzenetére


babli
tag

Szerintem ha meleg van a szobában (26-27) és töltés közben forog a vinyó (ami ugyanúgy hőt termel) simán válthat a venti nagyobb fokozatra 30 percen belül is...

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#13521) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Playstation 3 darabokra szedve, avagy mi van a burkolat alatt:

PS3 fat 60Gb
PS3 slim

https://vertigostore.eu

(#13522) benecz válasza babli (#13520) üzenetére


benecz
tag

Ezaz,nálam is így van,simán van 26 fok és a gép is hamarabb bemelegszik.Az egyik havernál meg van 18 fok,de neki forróbb a gépe mint az enyém.Érdekes.. :U
De 4-5 óra játék után sem vészesen meleg,de ilyenkor kikapcsolás előtt járatom egy kicsit

(#13523) babli válasza benecz (#13522) üzenetére


babli
tag

Mondom én! ;)

Úgyhogy hülyeség azt állítani (már megbocsáss f27), hogy ha valakinek fél óra letöltés közben feljebb kapcsol a ventije akkor annyi a pasztának...

Egyébként én is szoktam még járatni játék után egy negyed órát, pl netezek. Ilyenkor szépen lejjebb is kapcsol a fordulatszám. B@szott jó hűtése van a fat-nek... ;)

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#13524) MAXIMIZE válasza Paarthurnax (#13519) üzenetére


MAXIMIZE
tag

egyetértek, szerintem is alázza a MW2-t, és ez még csak a demo :Y

[ Szerkesztve ]

(#13525) jookomak


jookomak
őstag

enyhe unreal tournament vs. quake3 utánérzésem van a bc2 és mw2 kapcsán. mi lesz itt, ha idén még a moh is beszáll?

(#13526) benecz válasza jookomak (#13525) üzenetére


benecz
tag

"mi lesz itt, ha idén még a moh is beszáll?"
Háború ;]

(#13527) Sundesz


Sundesz
őstag

Van aki rendel(t) külföldről gyűjtői kiadást a Heavy Rain remekműből?

Hörcsög Powa'

(#13528) Edgeri


Edgeri
senior tag

Valakinek sikerult jatszania az AVP-vel? Most is probalom de sehol egy szerver : (

Üdv, Edgeri

(#13529) Sundesz


Sundesz
őstag

Most voltam a bajai tecsóban és nagy meglepetésemre voltak Blu-ray filmek, ráadásul elég jó áron. 2190-ért meg is vettem az Álmomban már láttalak című filmet (bnőm kedvéért). Leírom amiket láttam:

2190:
Álmomban már láttalak
Mona Lisa mosolya
Idétlen időkig

3190:
Távkapcs
Van Damme-os B-kategóriás múvi, nem tom mi a címe :)

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#13530) v2izzy


v2izzy
tag

Üdv,
Szeretnék venni egy PS3-as kontrollert pluszba, szerintetek ez jó/megbizható/eredeti/stb:
[link]

[ Szerkesztve ]

http://flic.kr/ps/MuuJU | @gerhard_berger | https://github.com/gerhardberger

(#13531) csimpi1


csimpi1
tag

Tudja valaki esetleg, hogy a Soulcalibur IV-ben mire lehet felhasználni a Story módban összegyűjtött aranyakat?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13532) nokia párti válasza v2izzy (#13530) üzenetére


nokia párti
őstag

Így van, a kép alapján teljesen gyári.
Nekem még fehérben is van. :P

(#13533) SweetWally


SweetWally
tag

Sziasztok!

Nekem is kontrolleres kérdésem lenne:
Hogyan érdemes tölteni? Megvárjam, míg teljesen lemerül, vagy töltsek rá?
Végre megvan a piros kontrollerem! Mellesleg nagyon szép. Tehát adott két kontroller. Van-e értelme venni külön töltőpadot, amire kettőt is rá lehet tenni? Vagy maradjak a gépbe dugós saját kábelnél?
Szándékomban áll még egy-két kontroller beszerzése, ha valaki tud megbízható helyről fehéret, akkor jelezze nekem! Köszi! Csak gyárit vennék, és a fehéret még európában nem láttam. Itthoni webshopokat is néztem, ott csak a fekete-kék-piros választék van.

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#13534) SweetWally válasza nokia párti (#13532) üzenetére


SweetWally
tag

Megkérdezhetem, honnan vetted a fehéret?
Köszi!

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#13535) Kratos6633


Kratos6633
csendes tag

Végre megvan az Unreal Tournament 3. Kúrva jó, nagyon jól beleraktak minden, az a hellfire tank az valami isteni, ha valakinek van kedve online játékra akkor írjon, lehetőleg a ps3-om levelezőrendszerén, csak nem tudom, hogy lehet privat-ben nyomni interneten...

Na, mindegy szóval akinek megvan az írjon akinek nincs az meg vegye meg gyorsan mert ezt nem lehet kihagyni, ja és ha béna lennék akkor bocs, mert belekel jönnöm bár ennél ez elég gyorsan megy, de azért nyílván az aki 3-4 hónapja tolja annak azért több tapasztalata van a játékban.

Flak Cannon 4EVER :DD
CTF 4EVER :DD
UT3 4EVER :DD
Raptor 4EVER :DD

(#13536) Edgeri válasza v2izzy (#13530) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szia!
Én egyszer rendeltem Hong Kongból "gyári" fehér kontrollert, persze hamis volt (az új firmware alatt már beszart), így bánta 7.500 pénzem, az eladó pedig eltűnt az Ebayről (sok mindent árult ő is). Szóval én Kínából biztos nem rendelek semmit, és már bánom, hogy nem sétáltam be egy magyar üzletbe és vettem meg a kontrollert 9-10e pénzért...
De persze attól te még járhatsz jól, de azt, hogy eredeti-e, azt nem fogod megállapítani egy ilyen képről...

Üdv, Edgeri

(#13537) nokia párti válasza SweetWally (#13534) üzenetére


nokia párti
őstag

Console corner-ben.
Azt mondta az eladó, hogy szerencsés vagyok, hogy nekem jutott egy ilyen "szépség"
Az volt az utolsó db.
Ha jól tudom, akkor ezt csak hivatalosan Japánban forgalmazzák, és ezért ilyen ritka nálunk.

(#13538) Sundesz válasza Edgeri (#13528) üzenetére


Sundesz
őstag

Elvileg megjelent hozzá egy patch, ami javítja ezt a hibát. Nekem is csak nehezen jött össze alapon.

Hörcsög Powa'

(#13539) kelzsoca válasza csimpi1 (#13531) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mondjuk karakter kiváltásához/készítéshez, illetve kiegészítők vásárlásához.

https://vertigostore.eu

(#13540) csimpi1 válasza kelzsoca (#13539) üzenetére


csimpi1
tag

Köszi, már megvan! Azt gondoltam, hogy a story móddal nyílnak meg a karakterek, de az ugye csak a péngyűjtésre jó. Igaz, ott is ad pályát+egy-két bónuszkaraktert. :))

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13541) Mazsika válasza v2izzy (#13530) üzenetére


Mazsika
őstag

azzal nagyon vigyázz először kérdezz rá az eladónál hogy valóban sony gyártmány-e én is találtam ilyen 6-7 ezres kategóriába és nem eredeti volt!!! az eredeti sajnos ebay-n is 10körül van! szóval érdemesebb itthon megvenni és akkor még garod is van! ;)

Dáccsika

(#13542) kelzsoca válasza Mazsika (#13541) üzenetére


kelzsoca
félisten

Általában a gyanúsan olcsón kínált karok, mind hamisítványok, én is azt mondom inkább itthonról, boltból garival.

https://vertigostore.eu

(#13543) k. válasza nokia párti (#13537) üzenetére


k.
őstag

Igen japánban forgalmazták sokáig de mostmár amerikában is kapható azthiszem. Bár tény hogy mindenhol a fekete a legnépszerübb. Én majd egyszer ha lesz egy pspm(majd valamikor egy új 4000es(elvileg ezévben jelentik be) vagy egy GO akkor ahhoz veszek egy kék ds3at:D

(#13544) kelzsoca válasza csimpi1 (#13540) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha esetleg kipróbálnád az online játékot is, vegyél fel barátlistára, és üthetjük egymást multiban ;]

https://vertigostore.eu

(#13545) Edgeri válasza Sundesz (#13538) üzenetére


Edgeri
senior tag

Patch? Mit patch-el a PS3-at, vagy a kontrollert?
Egyébként szétszedtem egy gyári, és ezt a hamis kontrollert (a hamisból át akartam rakni az analóg kart a gyáriba, de teljesen más volt az illesztésük, így nem jött össze) és belül se nagyon hasonlítanak.

Üdv, Edgeri

(#13546) szasanyi válasza Edgeri (#13545) üzenetére


szasanyi
félisten

És a gyári kontrollert össze is raktad? Mert nekem nem sikerült.... :( A baloldali billenőgombok alatt van az a műanyag keret (vagy mi a fene az, olyan kereszt alakú), amiatt nem sikerült. Most a másik kontrollerem baloldali analóg karja "gyengélkedik", azaz kicsit felfelé áll (így néha elindulnak a figurák ott is ahol nem kéne). A másiké ugye meg meg van, ami hibátlan, de nem merek nekikezdeni a szétszedésnek, mert ha megint nem sikerül az összerakás... Szóval: hogyan sikerült összeraknod? :U

(#13547) PhoenixK válasza szasanyi (#13546) üzenetére


PhoenixK
őstag

Remélem segít: [link]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#13548) Edgeri válasza szasanyi (#13546) üzenetére


Edgeri
senior tag

Látom ezzel a résszel nem csak én szívtam :DDD
Mikor nekiállok az ilyen dolgok szétszedésének, próbálom az egyes lépéseket lefotózni magamnak, hogy ne memóriából kelljen mindenre emlékeznem, ez sokszor segít :U
Amúgy én a jobb oldali belső kerettel, és a 2 gomb közt lévő kisebb műanyagdarabbal szívtam kb. 25 percet, a bal oldali egyből bement, és annak a mintájára próbálgattam a jobb oldalit. A gond az volt, hogy a keret nem tolta ki megfelelően a R1 gombot, olyan volt, mintha be lenne esve, nem tartott ellent neki semmi. Valahogy csak összejött a végén, de leizzadtam rendesen :DDD

Amiért szét kellett szednem: az analóg gomb valójában egy szorosan tartó gumiréteg (ez amit érintünk), és az alatta lévő gombából áll. Nekem elszakadt ez a felső gumiréteg és elforgott a gombán. Először azt hittem, hogy ez a gumiréteg egyben van a gombával, csak eltört a teteje, és az egész gombot le kell cserélni kompletten, ezért szedtem szét. Aztán, mint kiderült hiába estem neki, mert a gumiréteg önmagában is levehető a gomba tetejéről. Igaz, így kényelmetlen használni, de legalább nem forog el a gomba tetején az elszakadt gumiréteg...

Innen elég nehéz lesz segítenem... én ezt a videót tanulmányoztam a szétszedés előtt, hátha segít neked is:
http://www.youtube.com/watch?v=dmszIJdKSz0
http://www.youtube.com/watch?v=K9PqoCFNQvc

Üdv, Edgeri

(#13549) wrathchild


wrathchild
tag

Üdv!
Akinek van tapasztalata Mini Ninjas játék store-ból tölthető demo ÉS teljes játék tekintetében is, Tőle kérdezném:
a demohoz képest a teljes játék jóval hosszabb, megéri megvenni, mert a demo elég hosszúnak tűnik?
Asszonynak nagyon tetszik, megvenném Neki, de csak ha van értelme, mert akkor nekem kell még várni kicsit az Uncharted II-vel:)))
Kösz!

(#13550) Edgeri


Edgeri
senior tag

Nincs kedve valakinek betársulni az AVP demó kipróbáláshoz, mert ahogy nézem továbbra is lehetetlen szervert találni, de már rohadtul kipróbálnám :O

Üdv, Edgeri

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.