Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) benecz válasza k. (#12398) üzenetére


benecz
tag

Barátnőm nyáron diákmunkával Sárváron dolgozott a Flextronics-ban,Sony Bravia 32"-os tvket gyártanak.Az ő feladata a már kész tv-k tesztelése volt,pixelhibákat keresett.Nos a megengedett hibamennyiséget ha meghaladta,szólt a sorvezetőnek,hogy mi van,és ő dönt a tv sorsáról.Nos,rengeteg tv-n a középső részen voltak pixelhibák,amik ugye eleve nem mehetnének ki a gyárból.Nos ő szólt,a sorvezető válasza:"Mehet tovább,majd a sor végére megjavul".Eltelt a nyár,infó óra,tanár:"Képzeljétek,vettünk az asszonnyal egy Braviat a Tescoban,és tele volt pixelhibákkal,és vissza kellett vinnünk cserére"
Nos ez 2 éve történt.Én ezek után senkinek nem ajánlanám.Ez nem fórumon való írkálgatás,hanem a gyártás,a valóság :K
Noh mind1,ez nem egy tv-s topic,csak mondtam....

U.i: bocsásson meg akit megbántottam,én igazából nagyon szeretem a bravia-t ;]

(#12402) k. válasza benecz (#12401) üzenetére


k.
őstag

Jah hogy magyar tvkről van szó. Azokra én a büdös életbe nem raknék sony jelzést. A mi bd lejátszónk utódja- BDP-S360- is nyikorog meg nem túl minőségi, persze nálunk gyártják. Komolyan ha sony ha nem én megfogadtam hogy magyar stuffot sony logóval(mással is azért kevésbé) nem veszek.

(#12403) jookomak válasza PaJa1 (#12400) üzenetére


jookomak
őstag

nehogy félreértés legyen a hsz-ből: NEM minden fat viszi a ps2 játékokat, csak a "60 gigás". 4 usb, és memkari olvasó is csak abban van. de az legalább már újonnan nem kapható, így nem valószínű hogy belefut az ember.

k. -nak pedig: sony tv fikázásra felszólalnék. vettünk egyet mi is a már meglévő philips mellé. alap szériás 32", 110e volt, nem 350. hát analóg sd-n borzalmas képe van (nem, nem maunika só megy rajta, hanem főleg sportműsor). játékra mondjuk elég jó, ott legalábbis nem vettem észre semmi galibát. filmnél pedig néha erős utánhúzás látható. szóval a philips-el összehasonlítva (az egy évvel öregebb, akkor még 140e volt) sokkal gagyibb a sony. tudom alap széria, na de akkor is.

(#12404) benecz válasza k. (#12402) üzenetére


benecz
tag

Igazad van,sajnos.....
Az XBOX Classicomat is itt gyártották,minden baja volt.........

"Made in Germany"-szerintem a minőséget ítt gyártják

(#12405) k. válasza benecz (#12404) üzenetére


k.
őstag

A mi sony cuccainkból 1 azaz egy magyar van az pedig egy 2003as dvd lejátszó. Na akkor az volt 50 ropi szóval nem volt olcsó. Megy is rendesen de semmi más. Szóval lehet szidni itt a sonyt de tömegermelés van a panelok között van jópár hibás de ha a vezető kiengedi a gyárból akkor az az ő hibája....
Érdekes a mi braviank spanyol és nagyon állat a tv.
Barátoméknak samsung 37 colos tvjük van. A hangszóró gyári hibás-illetve valószínüleg frászt szimplán nem volt rákötve az alaplapra a cucc- és mivel nem volt ideje az apjának 3 napon belül vissza vinni ezért vett hozzá külső hangszórókat oszt a tv arról megy. Házimozi van szerencsére de érted mégis milyen hogy 200kt kiadnak és a gyárban elfelejtik bekötni a kábelt.....Ehhez képest az hogy nyikorog már csak részletkérdés.

(#12406) benecz válasza k. (#12405) üzenetére


benecz
tag

Jah,hát bármelyik cégnél találunk hibákat....
Mindenesetre ha valaki lcd-t szeretne,én nyugodt szívvel ajánlom a Sharp-ot ;)

(#12407) SÜN!


SÜN!
tag

(#12408) k. válasza jookomak (#12403) üzenetére


k.
őstag

Na hát már mindenki engem támad itten :DD .

Na tehát filmre milyen kábelt használtok?Scart?RCA? Mert ha igen akkor ne csodáld.Sajna az váltottsoros megjelenitéssel dolgozik aminek jótékony hatása az utánhúzás. Egyébént a full alap 32es braviakat én sem ajánlanám nyugodt szivvel. Az tipikusan azért van hogy ha a tescoban vesz az emberünk tvt akkor legyen ott egy sony is hogy azért mégis. Márka imázsának nem tesz valami jót de ez van....

Philipset mondjuk sosem vennék szivtam vele eleget.

(#12409) jookomak válasza k. (#12408) üzenetére


jookomak
őstag

analóg upc kábeltv az antennacsatlakozón. borzalmas. film meg csakis ps3-mal hdmi-n. (világos, ps3 topikba, elvből se mondhatnék mást)
Nekünk se ajánlották a philipset, de olcsó volt, akciós, ingyen hitellel. régebben is voltak philips termékeink, egyiknek se volt soha semmi baja (kopp kopp).
természetesen minden tv-t electro world-be vettünk (tök véletlen, de mindig ott volt olcsó) és nem tudok rosszat mondani, ott is ugyanazt a tv-t veszed meg mint bárhol. de mint tudjuk a cégeknek általában az alacsony árkategórián van a legnagyobb hasznuk ezért kell ott lenni az alsó vonalon is.

(#12410) k. válasza jookomak (#12409) üzenetére


k.
őstag

Na igen a sima tv adás minden lcdn borzasztó.
Egyébként ezt a fapad sonyt úgy érsd hogy van olyan modellje ami még a honlapjukon sincs fenn. Annyira fapad.:D Na az ilyeneket kerülném:D

(#12411) jookomak válasza SÜN! (#12407) üzenetére


jookomak
őstag

ha x360 topikba sok a rossz tapasztalat, akkor vszínű ps-el is ugyanez a helyzet. bár itt ugye ritkább a gariztatás. de úgy látom minden konzolbolt árul bontott bundle-os gépeket, hisz 250-es csak pakkba van ha minden igaz. amúgy most az egyik legjobb ajánlat ez a csomag - 71k a gép, a két br lemez 7k darabja, táv szintén, és mindezt megkapod 85k-ért. én csak játékokat vettem innen, a gép sony szalonból van, az a legtutibb (meg a legdrágább is).

(#12412) k. válasza jookomak (#12411) üzenetére


k.
őstag

Sony szalon mint legdrágább? ÉN csak az mp3 lejátszómon 3 éve 20 ropit spóróltam. A mi tvnk is 350 volt mikor a médiába 400.Szóval azért az erős hogy ott a legdrágább.
A konzolvilágot meg itt sem ajánlották páran szóval azt tényleg kerülném.

(#12413) kelzsoca válasza jookomak (#12411) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én az Überkonzolnál vettem a gépem, még jóval karácsony előtt:

250Gb slim+ Killzone2+InFamous játék, tehát bundle csomag, és így volt 84.990Ft

https://vertigostore.eu

(#12414) SÜN!


SÜN!
tag

Megbízható helyről valaki nem tud 250GB-os slimet? Játék, meg ilyenek nem kénének, controller, HDMI kábel kéne csak....

Amúgy valaki 40-45k körül nem tud HDMI-s monitort? Nem találok. :(

(#12415) nokia párti válasza SÜN! (#12414) üzenetére


nokia párti
őstag

Pont 1-el előtted írtak 1 helyet. :)
De én még ajánlom a Konzol stúdiót is! ;)

(#12416) Siera válasza k. (#12405) üzenetére


Siera
senior tag

k.:A 3 nap az a pixelhibákra szokott vonatzkozni.Ezért lazán visszavihette volna.Mi a f@szom az,hogy megveszi a tvt,nincs hangja,azt nem viszi vissza... :(
Az MM-re nem hivatkoznék mikor 1 mezei infamous 21ezerbe került...Persze,hogy annál még 1 Sony szalon is olcsóbb

SÜN! a konzolokszervize megbízható!

Amúgy pont ma voltam az MM-ben és a Samsung led tvknek elképesztően szép színeik vannak.Amúgy az is poén,hogy pont azért mentem,hogy kipróbáljak 1 laptopot amit a neten gondoltam megrendelni,ahol "csak" 10 ezerrel olcsóbb.Az MMről mindig is azt tartottam,hogy arra jó,hogy a neten megrendelni kívánt cuccot kipróbálhasd...

[ Szerkesztve ]

(#12417) SÜN! válasza nokia párti (#12415) üzenetére


SÜN!
tag

Überkonzol szerintem jó lesz, csak megse néztem, mert kelzsoca 2 játékkal vette, én meg gondoltam akkor máshogy nemlehet. :))
Konzol stúdiónál meg csak120GB-os van.

Szerk.: konzolokszervize 1k-val olcsóbb, azis megteszi :)

[ Szerkesztve ]

(#12418) nokia párti válasza SÜN! (#12417) üzenetére


nokia párti
őstag

Tegnap még amikor néztem, akkor volt 250 gigás is.
Na mind1. :D
Jól fogy, akkor!!!!!!!!

(#12419) jookomak válasza SÜN! (#12417) üzenetére


jookomak
őstag

Monitorra egy variáció: Benq E2200HD. monitoros topikba szeretik ajánlani, jó képe van, ipon is tesztelte, elég jókat kapott. Hdmi-s, hangszórós, fullhd, olcsó(bb), jó. Vagy egy samsung

(#12420) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Csak addig gondolkodtam, hogy már csak jövőre lesz PS3-am. : (
Na mindegy, ha eddig bírtam várni most már ezt a pár napot is kibírom.

(#12421) kelzsoca válasza Gabesz1019 (#12420) üzenetére


kelzsoca
félisten

Miért nincs nyitva két ünnep közt a bolt ahol vennéd?

https://vertigostore.eu

(#12422) ezozo válasza SÜN! (#12417) üzenetére


ezozo
tag

Hali én is az überkonzolnál vettem a 250gb slimet tök jó kis bolt és a boltoson látni ez a hobbija,de a platiniumshop is megbízható, és adnak hozzá hdmi csatit ajándékba. Konzolvilág sosem volt szimpi számomra.

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#12423) k. válasza Siera (#12416) üzenetére


k.
őstag

Nem magyar modell igy a bolt(av planet) elküldte volna mucsára igy hetekig nem lett volna tv. A srác apja meg igydöntött-mivel az ő tvje gyakorlatilag- hogy akkor a tv marad a helyén. Neaggódj mindketten furán néztünk....

(#12424) Gabesz1019 válasza kelzsoca (#12421) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Karácsony előtt még nem volt elég lóvém rá. Most már összegyűlt, tegnap nézelődtem de a konzolstudionál nincs GTA 4 és a gépet ezzel együtt akartam megrendelni. Ma nézem a gamestore-t ott van GTA 4 felhívom őket viszont ott meg nincs 120GB-os. : (

De holnap már hiába rendelnék akárhonnan is legkésőbb jan 5.-én érkezne meg, mert csütörtökön már nem jön a futár.

Voltam a Media Markt-ba ott meg 85e a 120-as.

(#12425) k. válasza Siera (#12416) üzenetére


k.
őstag

Még annyit az mmről hogy egy rakat dolgot minusszal adnak. Barátom ott dolgozik és a shift 13 ezerért minuszos volt. De telefonok egyrésze. Attól hogy máshol-az áfa hiánya miatt- olcsobb az nem azt jelenti hogy ők direkt ilyenek. Bár mondom attol még nem feltétlen kell ott vásárolni.

(#12426) Paarthurnax válasza Gabesz1019 (#12424) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Pont tegnap néztem Niigata város Bic Camera áruházában az új PS3 slim-et, 120GB, 29980 Yen volt, ami átszámítva kb. 61 ezer Forint. Amikor megjelent a 60GB-os "fat" PS3, ugyan itt vettem meg. :) Szerencsére nem kell még cserélnem.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#12427) kelzsoca válasza Paarthurnax (#12426) üzenetére


kelzsoca
félisten

ami átszámítva kb. 61 ezer Forint.

Lehetne olcsóbb is, itthon 69k :)

https://vertigostore.eu

(#12428) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

Azt nem lehet valahogy megoldani, hogy egyszerre egy analóg és egy digitális képkimenet is aktív legyen? HDMI megy a tv-be, és analog sárga kábel :) meg a projektorba. Így ha legutoljára a projektoron játszottam, akkor be kell azt is kapcsolnom, majd átállítani a képkimenetet hdmi-re és így látom csak a tv-n. Ötlet?

(#12429) englandfan


englandfan
csendes tag

Hi,

Szerintetek ha kosárlabdás játék, akkor melyik? NBA 2K10 vagy NBA Live 10? Mind a kettő demóját próbálgatom, az a legfőbb bajom a 2K10-el, hogy annyira együgyű a menü, meg a palánk, gyűrű kidolgozottsága, ennek ellenére az NBA Live-ban pedig a játékosok mozgása szürrealisztikus. És ha jégkorong? Akkor gondolom az EA terméke, nem?

just stand your ground and fight. | TEREMCIPŐK ELADÓAK! http://tinyurl.com/teremcipokeladoak

(#12430) csimpi1


csimpi1
tag

Most tolom az AC2-őt és hihetelenül jó játék. Egyszerűen el vagyok varázsolva és nem tudom letenni. És még itt fekszik előttem a Condemned2 és az Uncharted2 bontatlanul, úgyhogy lesz mivel elüssem az időt! :DD

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#12431) jookomak válasza englandfan (#12429) üzenetére


jookomak
őstag

NHL-em van, igaz csak 09, de valami kegyetlen jó. olcsóbban is meg lehet kapni már, lévén kijött a 10. hoki általában jobb az EA-nél, kosárra viszont fordítva mondják, de arról nem tudok nyilatkozni, nincs is, nem is próbáltam, nem is tetszik.
Én leteszem a voksom az EA NHL-re, hajrá Red Wings!

(#12432) bordi10 válasza csimpi1 (#12430) üzenetére


bordi10
senior tag

Szívemből beszélsz, én is tolom Ezio-val, tegnap 17-től -kisebb-nagyobb megszakításokkal- hajnali 2:30-ig toltam, NEM LEHET LETENNI :DD
az "elvarázsolás" teljesen jó szó ide....meg merem kockáztatni (de ez csak személyes vélemény) hogyha a multit nem vesszük nálam veri, nem sokkal ugyan az UC2-t, pedig az is nagy kedvencem, platinum is meglett már belőle...de ez a reneszánsz Itália, ez :Y

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#12433) tammolna válasza MAXIMIZE (#12340) üzenetére


tammolna
csendes tag

HAliho,

VEttem egy rumblepad2-t hasznaltan bedugtam a gepbe, de a L lefele iranya nem akar mukodni. kell meg valami extrat csinalni, vagy megszivtam es hibas a cucc?

Udv,
Tamas

(#12434) englandfan válasza bordi10 (#12432) üzenetére


englandfan
csendes tag

Amúgy a 2 az első folytatása? Mert nekem az első az nagyon nem jön be. :O

just stand your ground and fight. | TEREMCIPŐK ELADÓAK! http://tinyurl.com/teremcipokeladoak

(#12435) MAXIMIZE válasza tammolna (#12433) üzenetére


MAXIMIZE
tag

Semmit nem kell állítani, úgyhogy szerintem a tiéd hibás sajnos. :(

(#12436) Djuree válasza englandfan (#12434) üzenetére


Djuree
félisten

Amúgy a 2 az első folytatása?

lol, ez milyen kérdés már :F a 2.részek az elsők folytatásai szoktak lenni. ezért 2. rész :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12437) Djuree válasza tammolna (#12433) üzenetére


Djuree
félisten

kapd szét és tisztítsd ki. nálam ez rendszeres baj box kontrollerekkel. kis alkohol csodákra képes :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12438) benecz


benecz
tag

Nah ma délután kijátszottam az Uncharted-et.Nagyon jó kis game,ami nem tetszett,az a szörnyes rész,egész realisztikus lett volna.Néha már úgy érzetem magam,mintha a Resident Evil 5-el játszottam volna.De összességében nagyon jó game.
Most jön majd a Resistance 2.Picit félek tőle,mert voltak nagyon kínylódós részek az 1-ben,néha már azt gondoltam soha többet nem rakom be a gépbe,de aztán valahogy mindig sikerült megoldani a nehéz részeket.Remélem azért a 2-ben jobbak lesznek a mentések,és nem lesznek benne kiakasztós részek....majd kiderül.....amúgy valaki játszott már vele?

(#12439) englandfan válasza Djuree (#12437) üzenetére


englandfan
csendes tag

Nem tudom észrevetted-e, csak hogy visszavágjak, hogy most vette. Valószínűleg tiszta kosz.

Másrészt pedig, tudom, a 2. rész, az elsőt követi, igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy ugyanabban a sz*r gépezetben kell játszani mint eddig? :O

just stand your ground and fight. | TEREMCIPŐK ELADÓAK! http://tinyurl.com/teremcipokeladoak

(#12440) Mazsika


Mazsika
őstag

szerintetek az milyen hogy 22-es samsung monitoron akarok ps3-azni? ennek két oka is van 1. nincs píz most egy nagyobb tv-re, 2 kicsi a szobám és hiába teszek be egy nagyobb tv-t úgyse tudnék "szétnézni" rajta! :D szóval ki milyennel játszik? ilyen kicsi monitoron van értelme játszani?

Dáccsika

(#12441) kelzsoca válasza benecz (#12438) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én mindjárt kiviszem hard-on, aztán jön a Crushing mód ;]

Platinára szeretném tenni a játékot :)

(#12440) Mazsika

Én egy 20"-os Samsung T200-as monitorral játszom, és hidd el nem lesz az kevés :N

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12442) kisJack válasza kelzsoca (#12441) üzenetére


kisJack
aktív tag

Itt most az első részről van szó ugye? Mármint Uncharted Drake's Fortune?
Mert akkor felkötheted a nadrágot crushingon, szvsz egy nagyságrenddel nehezebb mint amilyen lett a 2. részben, sztem nem véletlenül könnyítették meg.
Én addig a részig jutottam el, amikor megtalálja Elena ejtőernyőjét, ott annyiszor leszopatott, hogy sztenderre kellett tegyem egy időre, ennek már vagy 2-3 hónapja, de még nem adtam fel, csak rápihenek! :DDD

(#12443) bordi10 válasza englandfan (#12439) üzenetére


bordi10
senior tag

Bő 300 évvel később indul a story, egész pontosan 1476-tól.
Itt már Animus 2.0 a gép neve, az elején kb 10 percig jelen kor, beül a csóka és onnantól már Ezio van.
Ha az első rész alapján döntessz, ne tedd, teljesen más lett maga a játékmenet ill. bekerült a játékba fizetőeszköz is, igy mehet az upgrade is minden tekintetben(fegyver, ruházat stb).

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#12444) englandfan válasza bordi10 (#12443) üzenetére


englandfan
csendes tag

De akkor nincs ilyen memória, meg felkel ebből a gépből meg ilyenek... Hihetetlen idegesítő volt számomra.

just stand your ground and fight. | TEREMCIPŐK ELADÓAK! http://tinyurl.com/teremcipokeladoak

(#12445) bordi10 válasza englandfan (#12444) üzenetére


bordi10
senior tag

Nekem eddig nem kelt ki a gépből az eleje óta..kb 32-35% és 18 játékóránál járok...

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#12446) Mazsika válasza kelzsoca (#12441) üzenetére


Mazsika
őstag

köszi a választ! másvalaki esetleg, ki hogy áll a témához?

Dáccsika

(#12447) wrathchild


wrathchild
tag

Hello!
Valamelyik store-ban/on/ van esetleg Assassin Creed2 vagy Uncharted2 ? Kösz!

(#12448) wrathchild válasza szasanyi (#12349) üzenetére


wrathchild
tag

Köszi!
Mindenesetre elég durva sávszél vesztés 15-ről 2.8 :(
A router és a konzol között egy 10cm-es téglafal van, de ha tudnak kormányozni a sávszélességtovábbító sofőrök :) , akkor még az sem, mert pont a két szobát összekötő ajtó mellett van fél méterrel.
Azért egy 10-esben reménykedtem. (Persze, ha a PC ás laptop nem használ netet).
A laptopon jön is a 15, pedig ugyanúgy wireless és messzebb esik a routertől, mint a konzol.
Seráfütty, azért így sem rossz!
Máris 21ezredik vagyok a GT5 Time Trial-ban :))

(#12449) wrathchild válasza wrathchild (#12447) üzenetére


wrathchild
tag

Demo természet SN

(#12450) blazsey2 válasza Mazsika (#12446) üzenetére


blazsey2
senior tag

Nekem ugyan van 24" full hd monitorom de csak egyszer kötöttem rá kíváncsiságból,maradt a 32" Samu lcd-n mert jobban szeretem nagy képen a játékokat.De kinek hogy engedi a pénztárcája,a 22" sem rossz ha csak arra telik.

PSN ID:blazseydr

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.