Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) -XadAnuX+ válasza Djuree (#13950) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Nem vagyunk egyformák. Nekem nagyon bejön mind2. :K
Elkezdtem a Shift-et nyomni, de most még nem jön be annyira, mint a Carbon.

[ Szerkesztve ]

(#13952) Buldozer99 válasza DM-Fan (#13947) üzenetére


Buldozer99
senior tag

mafia 2 mikor jön? :B

[ Szerkesztve ]

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#13953) nokia párti válasza -XadAnuX+ (#13949) üzenetére


nokia párti
őstag

Majdnem
Egyetértek veled.
Nekem a Most wanted meg a carbon jött be a legjobban.
A Shift meg a pro már nem annyira...
Az undercover hááát...
Elmegy még. :)

[ Szerkesztve ]

(#13954) -XadAnuX+ válasza nokia párti (#13953) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Ne is mond a Most Wanted-et, nagyon sajnálom, hogy PS3-ra nem adták ki.
Nyomom online a Carbont, de sajnos tényleg nem játszanak vele sokan. De van egy pár ember aki, nagyon nyomja, pár pályán a top 5-be tudtam kerülni, persze heti bontásban :B
gyakorlok mint a hülye, erre meg megszűnik.

(#13955) nokia párti válasza -XadAnuX+ (#13954) üzenetére


nokia párti
őstag

Jaja 2005-ben még nem volt a piacon a PS3, és gondolom ezért.
De nem gond, Ps2-n kivittem. :D
Carbonba a driftelős részek tetszettek nagyon.
A kanyonos meg háát pfff, na azzal mennyit szarakodtam. :D
A carbon volt az utolsó jó autós gém amit kiadott az EA. :U

(#13956) olbaidhun válasza DM-Fan (#13911) üzenetére


olbaidhun
őstag

Három napja feltettem a kérdéseimet. Kaptam is néhány választ, aminek örültem. De aztán ahogy beszélgetésbe bonyolódtam veled, kijelentettél valami érdekeset:

"Hogy a PS3 lenne a piac legerősebb hardvere? Ez már 3 éve sem volt igaz, mikor megjelent."

Mondj egy erősebbet kérlek, most hétvégén vásárlásra készülök, mint tudod.. és kímélj meg, szimpla fórumozót az önkényes moderátori viselkedésedtől. Találkoztam már néhány ilyen emberrel a ph-n és valahogy mindig a forgalommal szemben hajtó autó jut eszembe..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#13957) DM-Fan válasza olbaidhun (#13956) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem ne menjünk bele, hogy ki tett le többet az asztalra itt a PH!-n (és most nemcsak erről a topicról beszélek). Előbb nézzél szét, aztán vakargasd az általad beszúrt képen látható módon a buksidat! Felőlem azt veszel, amit akarsz, én válaszoltam a kérdéseidre, nem volt elég, kifejtettem az álláspontomat, más nyilván azért nem teszi már, mert kevésbé türelmes, mint én. Ha ez sem volt elég, akkor ez nem a Te fórumod. Jóccakát!

Get Moded!

(#13958) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Aliens vs. Predator Gamespot-on 5.5 pontot kapott, játékosoktól 7.8-at és a többi tesztoldal átlaga 6.8. Ez nem a legjobb ajánló, így nem fogok kiadni érte ennyi pénzt és a demo szerencsétlenkedése is elvette a kedvem az egésztől, ki sem tudom próbálni. Marketing osztály teljes csődje és fejfájása szerintem.
Gamespot review és van video review is.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#13959) Edgeri válasza Paarthurnax (#13958) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ez elég gyászos eredmény :F
Bennem is van egy olyan megérzés, hogy a játékot inkább maga az AVP világ utánérzés, a hangulat fogja inkább eladni, mint a grafika, vagy a kezelhetőség...
Tegnap próbáltam beszerezni a platinumshoptól (pont arra volt dolgom), de nem volt a boltban, miközben a weboldal státusza szerint már "raktáron" volt. Jó rendben...

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#13960) nosferatue válasza Lancelot07 (#13926) üzenetére


nosferatue
tag

Ajánlom a playstationlive tesztet Final Fantasy XIII ügyben. Nem olyan mint az eddigi részek, kicsit más irányba viszik a franchise-t, ami szerintem egyáltalán nem baj, egy játékfejlesztő cég tudjon megújúlni, ne ragadjon meg egy adott sémánál. A Square most meglépte a dolgot, szerintem ők is tisztában voltak vele, hogy ez nem mindenkinek lesz a kedvére. Úgymond emészhetőbb lett a dolog, így több játékoshoz juthat el a játék, nem szigorú értelemben vett JRPG.

A teszt alapján úgy gondolom ennek ellenére okosan építették fel a játékot, az első felében még nagyon kézen fogva vezeti a játékost, ugyanakkor később már sokkal szabadabb mozgásteret kap. A karakterek így is nagyon ki vannak dolgozva, ami elég lényeges eleme egy rpg-nek, a harcrendszere állítólag eszméletlen jó, a harcok pedig epikusak. Próbáltak más utakat is keresni Square-ék, én mindenképp szeretném látni a gyűjteményemben. (előbb heavy rain :B )

[ Szerkesztve ]

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#13961) Edgeri


Edgeri
senior tag

Leárazások a PSN-en:

* February 18, 2010 – Marvel vs. Capcom 2 for only $7.49!
* February 25, 2010 – Super Street Fighter II Turbo HD Remix for only $7.49!
* March 4, 2010 – Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix for only $4.99!
* March 11, 2010 – Age of Booty for only $4.99!
* March 18, 2010 – 1942: Joint Strike for only $4.99!

Üdv, Edgeri

(#13962) Paarthurnax válasza Edgeri (#13959) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Egyelőre biztos nem veszem meg, megvárom amíg írnak róla több helyen is. Az in-game videók sem tetszenek annyira, úgyhogy majd inkább megveszem a két hét múlva megjelenő BF2-t. Az tuti jó lesz. Demót "rongyosra" játszottam már. :)

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#13963) szasanyi


szasanyi
félisten

Gondoltam beteszem a fórumba, talán érdekes lehet valaki(k) számára: ma kezdődött a MediaMarkt -ban egy (végkiárusítás szerű) akció. No, ezt azért - látva az árakat - komoly fenntartásokkal kell ám kezelni (láttam több olyan cikket, hogy az ÓRIÁSI akcióban is drágább mint amennyiért máshol is beszerezhető!), DE volt új PS3 40GB 50k-ért! Gondolom 1-1 darab van, és az is lehet, hogy az sem mindenhol... minden esetre aki PS3 vásárláson gondolkozik, annak sztem megéri megnézni! :)

(#13964) olbaidhun válasza szasanyi (#13963) üzenetére


olbaidhun
őstag

Utánna telefonáltam gyorsan a "környékemen", javaslom mindenkinek ilyen célre a freecall-t és Nyíregyházán van még 1db kiállított példány, ami teljesen karcmentes, fólia rajta, be nem kapcsolták, de 50.000 ft-os árához képest még nem talált gazdára.. Debrecenben sajnos már csak kiállított, karcos psp van eladó, annak az ára 30e huf.

Ezek az akciók az eladó szerint csak a kiállított modelleket érintik, és itt sok esetben a versenyre kirakott enyhén viseltes darabokról van szó..

Mindenképpen UP és köszönet Szasanyi kollégának! :R

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#13965) Edgeri válasza Paarthurnax (#13962) üzenetére


Edgeri
senior tag

Dettó, valamiért rákattantam a BF2-re én is, egyelőre még a demót sem tudom megunni, pedig állandóan azzal játszom, "sajnos" kötelező vétel lesz ez is :U

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#13966) Edgeri válasza szasanyi (#13963) üzenetére


Edgeri
senior tag

Esetleg ez a leárazás érintheti a PS3 játékokat is, hallottál-e erről valamit?

Üdv, Edgeri

(#13967) szasanyi válasza Edgeri (#13966) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, de csak a régebbiek közül néhányat, és azokat is láttam olcsóbban (pölö TESCO-ban). Szóval így gyakorlatilag érdektelen. Igaz, azt nem tudom, hogy mindenhol ugyanaz az akciós kínálat van-e...

(#13968) Mazsika


Mazsika
őstag

voltam én is az MM-ben néhány jó cuccot el lehet kapni akciósan... sajnos játékok csak régi sz@rok voltak.. fifa08 volt 2000 de abból már a 09-et is meg lehet kapni használtan 3 ért! szóval az sem olyan jó akció! :D

Dáccsika

(#13969) szasanyi válasza Mazsika (#13968) üzenetére


szasanyi
félisten

Ja, és van köztük vagy 2-3db 5k-ért, ami a TESCO-ban jelenleg - akció - nélkül 3k. Mert hülye azért nem vagyok! Jó szlogen, csak túl sokszor tapasztaltam, hogy a vásárlót nézik rendszeresen annak. De van másik példa is: új kiadású BD filmek (StarTrek, Karib tenger kalózai, stb.) szinte mindenhol 7-7.5k (ami már eleve drága), MM-ban 8.5k! ;]

(#13970) englandfan


englandfan
csendes tag

Szép az aktuális fűzöld téma, tetszik... :K

just stand your ground and fight. | TEREMCIPŐK ELADÓAK! http://tinyurl.com/teremcipokeladoak

(#13971) olbaidhun válasza szasanyi (#13969) üzenetére


olbaidhun
őstag

Úgy fest a dolog, hogy hétvégétől felveszem a kapcsolatot egy nagyon jó cimborámmal az egyik műszaki üzletben és ők kapnak kedvezményeket a játékokra!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#13972) Mazsika válasza olbaidhun (#13971) üzenetére


Mazsika
őstag

akkor mi jó barátok leszünk úgy érzem!!! :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#13973) tome.jr


tome.jr
addikt

Sziasztok!

PS3 vásárlás előtt állok és kellene egy kis segítség milyet érdemes venni? Teljesen láma vagyok a témában, eddig pc only volt, de van pár új játék ami miatt ki akarom próbálni ezt a műfajt is. Meg az is érdekelne milyen kiegészítőket célszerű hozzá venni? Nem ismerem az irányító eszközöket sem.

[ Szerkesztve ]

(#13974) olbaidhun válasza tome.jr (#13973) üzenetére


olbaidhun
őstag

Szerintem kezdésnek olvasd el az első hsz-t figyelmesen, ott rengeteg hasznos infóra bukkansz, aztán ha van egy kis időd, vissza is olvalshatsz a frissek közzül néhány oldalt, én is a héten fogok vásárolni és hasonló kérdéssel kezdtem nemrég.
Iránytó eszköz neked pl a gitár, vagy a ps-en működő billentyű-egér, esetleg a hamarosan érkező mozgásérzékelő "fénykard", mit szeretnél tudni ezekről :F

Gondolom te is néhány ps only játékra gondolsz, én is főleg ezek miatt ruházok be. (god of war 3)

Ha bármilyen további kérdésed felvetődne, még mindig kérdezhetsz konkrétabban.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#13975) mnmlst válasza tome.jr (#13973) üzenetére


mnmlst
tag

ugye a jelenlegi piaci kínálat a ps3-ból slim 120gb és slim 250gb ha újban gondolkodsz. amennyiben nem, akkor simán megéri a 80gb-osat is megvenni, de ez alá lemenni teljesen fölösleges szerintem. nekem 250-es van, mert csak ez volt készleten akciósak közül amikor vettem és nem tudtam eddig megtölteni a vinyót, bár nem töltöm tonna számra se a demókat, se a trailereket :))

részemről 2 sixais controller van a géphez, de gondolkodom az analog+egér kiegészítőn, hogy fps-ezni jobban lehessen. természetesen amikor megjelenik, az arc-ra (mozgásérzékelős kontroller) mindenképpen vevő leszek, jó ötletnek tartom az ilyen kontrollereket ;)

ha van még kérdés szólj, szívesen osztok meg tapasztalatot! ;)

(#13976) kelzsoca válasza tome.jr (#13973) üzenetére


kelzsoca
félisten

(#13977) tome.jr


tome.jr
addikt

Köszi mindenkinek a hasznos tanácsot. :R Mindent elolvasok és ha marad még kérdésem akkor felteszem.

(#13978) jookomak válasza tome.jr (#13977) üzenetére


jookomak
őstag

azt eldöntötted már, hogy hol veszed? nagy műszaki áruház, sony márkabolt, konzolbolt?

sok választás már nincs, kevés helyen lehet több verziót kapni. 120 gb-os vinyóval van az alapgép, a 250-es főleg csomagokban megtalálható. érdemesebb csomagot (bundle) venni, mert amint hazaérsz már tolhatod is a játékot. és elvileg olcsóbb, mint külön-külön ugyanaz a tartalom. hdmi kábelt nem adnak hozzá, arról gondoskodni kell.

kontrollertől nem kell félni, én is utáltam régen, meg a konzolokat is, aztán most már inkább azt preferálom játékra. állítólag az fps-ekhez is jól használható, nekem még nem sikerült belejönni, igaz nem is erőltetem túl. amúgy sport, verseny, tps játékokhoz sztem királyság.

(#13979) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Amig hasonló címekkel bombázzák a konzolt én is inkább ezzel fogok játszani.. :Y

Az előbb néztem meg ezt a videót és kicsit elámultam.. Uncharted 2 - warzone

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#13980) jookomak válasza olbaidhun (#13979) üzenetére


jookomak
őstag

uncharted 1-2 már most pályázhat a valaha készült legjobb ps3 játék címre.

(#13981) salival válasza olbaidhun (#13979) üzenetére


salival
aktív tag

Ez a pálya van a demóban is nem?

YNWA

(#13982) csimpi1


csimpi1
tag

Valahogy nem találom a közös hangot az Uncharted2-vel. :( Már többször nekiálltam játszani vele, de valahogy nem fog meg. A legelején az őrös-kiiktatós rész kifejezetten idegesít!
Viszont ami nekem az abszolút favorit most, az a métánytalanul hanyagolt Assasin's Creed2! Mindenki az UC2-t sztárolja, holott az AC2 hangulatban, játékmenetben bármikor kenterbe veri. Szigorúan az én véleményem szerint persze.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13983) kelzsoca válasza csimpi1 (#13982) üzenetére


kelzsoca
félisten

10 AIAS díjat nyert az Uncharted 2

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13984) MAXIMIZE válasza kelzsoca (#13983) üzenetére


MAXIMIZE
tag

nem véletlenül, megunhatatlan, már vagy 5x végig vittem, eddigi játékos pályafutásom legjobb játéka

(#13985) csimpi1 válasza kelzsoca (#13983) üzenetére


csimpi1
tag

Értem én, nem is vitatom az erényeit. Csupán nem azt kaptam a játéktól, amire az előzetes beharangozók miatt számítottam. De szerintem csak rá kell hangolódnom.
A Harcosok klubja című filmet 10 perc után kikapcsoltam, mert annyira nem tetszett. Azóta több mint 10x néztem meg, mert egy fantasztikusan jó alkotás. Na valószínűleg ez a helyzet az Uncharteddel is.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13986) DM-Fan válasza MAXIMIZE (#13984) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Az egyik valaha készült legjobb játék az Uncharted 2. Minden forintot megér, háromszor is. Már háromszor toltam végig, egyszerűen megunhatatlan, már-már filmszerű az élmény. Ugyanígy voltam az első résszel is anno, az sem marad el sokban. Az biztos, hogy nálam a Naughty Dog egyértelműen az első számú szoftverfejlesztővé avanzsált, szerintem senki nem ér a nyomukba. Az a baj, hogy kb. ők az egyedüli csapat, aki hajlandó a fáradtságot venni, hogy 100%-osan optimalizáltan programozzon is a PS3-ra és ne csak portoljon.

csimpi1: egyszerűen az is lehet, hogy nem a Te világod az Uncharted. Nincs ezzel semmi baj, ahogy olvastam eddig, Téged inkább a sport- és autósport játékok vonzanak. Ettől függetlenül lehet, hogy megszereted. Kalandjáték és kalandjáték közt is iszonyatos különbségek vannak, de az Uncharted-széria egyértelműen a műfaj csúcsa.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13987) csimpi1 válasza DM-Fan (#13986) üzenetére


csimpi1
tag

Biztos vagyok benne, hogy csak idő kell és ráérzek! Bár így voltam a MGS szériával is. Mindenki meg volt érte veszve, én meg több próbálkozás után sem értettem, miért van ekkora őrület körülötte. A ps3-as verziót meg sem merem venni, mert ha eddig nem tetszett...

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#13988) tome.jr válasza jookomak (#13978) üzenetére


tome.jr
addikt

Ott veszem ahol a legolcsóbb. :) Ha van esetleg valami spéci hely ahonnan olcsón lehet szerezni akkor azt örömmel fogadom.

Pár kérdésem maradt miután utánaolvatam a dolgoknak:

- 5.1 füles csatlakoztatható-e közvtelenül a PS3 gépre vagy csak erősítőn keresztül lehet rádugni? Ha direktbe lehet csatkaoztatni, akkor melyik fajta kompatibilis vele? Esetleg bármelyik ami USB csatlakozós?

- Pc billentyűzet/egér kompatibils a géppel?

- Fat/slim változat a jobb?

- Dualshock 3 és SIXAXIS között mi a különbség? Vagy talán egy és ugyanaz mindkettő?

Bocs ha esetleg baromságokat kérdeztem, de tényleg nem igazán vagyok képben.

Egyébként első körben a Killzone 2, Uncharted 2, Darksiders és GOW 3 érdekelne. Ha ezekben a stílusokban esetleg tudtok még valami figyelemreméltót akkor várom a javaslatokat.

[ Szerkesztve ]

(#13989) jookomak válasza tome.jr (#13988) üzenetére


jookomak
őstag

5.1 fülest nem kezel. ha erősítőre kötöd, arra pedig hogy dugod rá az usb-s fejhallgatót?
usb-s bill, és egér kompatibilis, de csak a menüben, böngészőben, játékban nem!
fat-re lehet linuxot tenni, és máshogy néz ki, nagyjából ennyi a különbség. játék szempontból egy mukk különbség nincs köztük.
dualshock rezeg, sixaxis nem. jobb a ds3.
játékok közül én még tudom ajánlani a dante's inferno-t (gow koppintás, csak pokolban) gta4-et is, sok boldog órát játszottam vele :)
assasins creed 2-t is jónak mondják, little big planet is oltári, metal gear solid 4 (főleg ha játszottál az előző részekkel). és végül de nem utolsó sorban heavy rain.

(#13990) tome.jr válasza jookomak (#13989) üzenetére


tome.jr
addikt

:R

Ma körbenéztem MM-ben mi a pálya meg hogy testközelből is megvizsgáljam a PS3-at. Volt egy olyan Dualshock 3 amire rá volt írva hogy SIXAXIS. Ez mindkettőt funkciót tudja, vagy valamit félrenéztem?

Dante's Inferno is elég sanszos. GTA 4 megvan pc-n, Asassins Creed 2-t szintén ott fogom tolni.

MSG4 szintén tetszik. Heavy Rain nem az én műfajom sajnos.

És még a Resistance 2 is bejön.

(#13991) DM-Fan válasza tome.jr (#13990) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A Sixaxis nem funkció, hanem magának a kontrollernek a neve, jelentése: hat tengely.

Természetesen a DualShock 3 is Sixaxis, annak az utóbb megjelent variánsa:

Fölül az eredeti Sixaxis, alatta a DualShock 3 látható. Egyetlen különbség a DualShock 3-ban levő vibramotor, ami a sima Sixaxis-ben nincs meg.

Játéknak én ajánlom még FPS-ek közül a Bioshock 1-2-t, illetve a F.E.A.R. 2-t. Ugyan PC-n brutálisabban néznek ki és gördülékenyebbek ezek a címek, de nagyon hangulatosak és kiváló játékok PS3-ra is.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13992) tome.jr válasza DM-Fan (#13991) üzenetére


tome.jr
addikt

Így már értem.

Fear 2 megvolt pc-n. Bioshock engem nem fogott meg sajna, de lehet ki kellene próbálni hogy rákapjak az ízére.

Ellenben a The Darkness elég brutálisnak tűnik, nem tudom kinek mi volt vele a tapasztalata.

Ha minden igaz holnap be is szerzek egy PS3-at Uncharted 2 bundle kiszerelésben. Majd megírom az első benyomásokat.

(#13993) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

jópár hétig hanyagoltam a műfajd, de most elkezdtem a Killzone 2-t és rájöttem(megint), hogy a konzolos gameplay egy külön világ, nade a lényeg: azon kívül, hogy a játékban feltoltam a x-y érzékenységet, tudnám még valahol a konzol menüben érzékenyebbre állítani vagy nem?

egyedül ez fura az egérhez képest, kicsit lassú nekem a gomba. meg a kihagyás miatt elveszett a rutin.

Aurea mediocritas

(#13994) DM-Fan válasza AXisBOLD (#13993) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Sajnos a Killzone 2 irányítása csak annyira van elbaltázva, amennyire lehet. Iszonyatosan rossz és ha hozzászoktál egy kiváló FPS irányításhoz konzolon (mint pl. én a COD-szériához), akkor szinte lehetetlen makulátlanul irányítani. Nekem ezért lett felejtős a játék, mert ez már a demo-ból lejött, szinte élvezhetetlen. Nem baj, majd egyszer 3 eFt-ért hazajön, annyit talán megér.

Get Moded!

(#13995) Mazsika válasza AXisBOLD (#13993) üzenetére


Mazsika
őstag

én is most nyúzom a killzone 2-t, régen én "pc"-s voltam, utánna nagy kihagyás és most konzol.. először nekem is fura volt a lassú mozgás de sz.tem meg lehet szokni! én nem is állottam az érzékenységen semmi, a gyári beállításokkal toltam!
na de ez nem is annyira válasz neked :D csak szerettem volna megosztani hogy nem tudom itt sokak miért akarnak egerezni meg lehet ezt is szokni!

Dáccsika

(#13996) Mazsika válasza DM-Fan (#13994) üzenetére


Mazsika
őstag

mert a codoké még jobb? akkor nagyon gyorsan be kell ruházzak valamelyik cod részre! én a killzonehoz is hozzászoktam eléggé? vagy ez miben nyílvánul meg hogy el van baszarintva az irányítás? (kezdő vagyok még nem sok gamét toltam eddig)

Dáccsika

(#13997) DM-Fan válasza Mazsika (#13996) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A Killzone 2 karaktermozgás/célzás rettenetesen lomha a COD-okhoz képest, azokkal lényegesen gyorsabban és sokkal pontosabban tudsz célozni. A Killzone 2-ben mindig sokat szenvedtem, hogy pont ott álljon meg a crosshair, ahol én akartam, a COD-ban meg simán osztom a head-shot-okat. A COD4: MW, a COD5: WaW, illetve a MW2 erősen el van találva ilyen szempontból (is), ez főképp a multinál szűrhető le. Nem véletlenül fogyott a MW2-ből két hónap alatt 5 millió példány. A COD4: MW alapozta meg ezt a sikert, amivel én is több száz órákat toltam multiban PS3-on.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13998) Mazsika válasza DM-Fan (#13997) üzenetére


Mazsika
őstag

jah mondjuk azzal néha nekem is vannak problémák mikor egy picit kéne pöccinteni, és túlszalad stb... de én rátudtam a kontrollre, ps3 hibájára... de akkor rosszul tettem! egy cod 4, cod 5-re érdemes beruházni? vagy gyüjtsek a mw2-re inkább?

Dáccsika

(#13999) DM-Fan válasza Mazsika (#13998) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ezért rossz a Killzone 2. Amúgy tetszetős volna, de emiatt nálam kiesett a kegykosárból.

Mindegyikkel jól jársz, a MW2 is nagyon jó, csak a három játék közül az kíméli legkevésbé a PS3-at, mert állandóan olvas a meghajtó, még multi közben is, ahol a COD4 és COD5 sosem tette. A COD4 ugye modern haditechnika, a COD5 II. világháború. A MW2 megint modern haditechnika. Etalon háborús FPS mindhárom, multiban szerintem egyértelműen a legjobb, folyamatosan a kapott pontok alapján unlock-olsz fegyvereket, felszerelést, fegyverkiegészítőket, stb. Letehetetlen.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#14000) csimpi1 válasza Mazsika (#13998) üzenetére


csimpi1
tag

Én most a COD4 multiját tolom(MW) és bár megvan a 2. része is, DM-Fan javaslatára nem kínzom vele a gépet egyelőre. Várunk. De tényleg letehetetlen, pláne ha tudsz multizni. A COD5 is jó, csak az maradt a COD-MOH szériában megszokott II. vh-nál. Szerintem (ha bírod a modern hadviselést) A Call Of Duty: Modern Warfare lehet a legjobb választás.
Csak ismételni tudom az előttem elhangzottakat: LETEHETETLEN!!!
Szerintedb most minek a szünetében írok?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.