Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) PhoenixK válasza benecz (#12350) üzenetére


PhoenixK
őstag

Yep!
Pendrive (FAT32-re formázva). A saved game utility-ben pedig az adott játékmentésre egy háromszög, és ott copy...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12352) benecz válasza PhoenixK (#12351) üzenetére


benecz
tag

THX :R :R

(#12353) k. válasza Zoliboy95 (#12347) üzenetére


k.
őstag

Én is jól beparáztam mikor nem reagált a távírányítóra a ps3. Aztán szórakoztam 10 percet az elemekkel mire beugrott hogy bammeg a menüben van tartozék rész és ott kellene megnézni. Ott is volt:D

(#12354) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Valakinek jó áron van eladó: Uncharted: Drake's Fortune játéka? :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12355) DM-Fan válasza kelzsoca (#12354) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Profilod alapján azt hittem megvan neked. Amúgy jatekaim.hu-n 4000 Ft és 6000 Ft között mozog a legtöbb Uncharted, de látok éppen 3000 Ft-ért is, igaz, vidéken.

Get Moded!

(#12356) Marked


Marked
tag

Mint újonc PS3-as lenne még egy kérdésem: nincs olyan funkciója a PS3-nak, hogy Windowsos gépen esetleg látnám hálózatban, és úgy tudnám rá zenét filmet pakolni, hogy aztán a nagy TV-n nézhessem a konzolról? PC nem találja hálózaton! :(

(#12357) DM-Fan válasza Marked (#12356) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Mint újonc PS3-asnak javaslom, hogy olvasd el az 1. HSZ-t és megtudod, hogy van ilyen funkciója, illetve azt is, hogy hogyan kell használni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#12358) kelzsoca válasza DM-Fan (#12355) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, kölcsönben van nálam, de sajnos nem az enyém a játék, hanem sogoromé :)
Nézegettem én is a jatékaim.hu oldalt :K

(#12356) Marked

Olvasd el az 1. hsz-t ott le van írva mi kell hozzá.

https://vertigostore.eu

(#12359) DM-Fan válasza kelzsoca (#12358) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem simán megéri akár a 6 eFt-ot is - persze ha van olcsóbban, akkor nyilván azt kell venni. Tegnap szereztem be az Uncharted 2-t kedvező áron, merem állítani, hogy talán az eddigi legerősebb cím PS3-ra. Hihetetlen játékélményt nyújt és a grafikai is igen pazar, csak ajánlani tudom, simán veri az első részt, pedig az sem gyenge.

Get Moded!

(#12360) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Jöhetne egy új Comanche vagy Mechwarrior PS3-ra. :U

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#12361) kelzsoca válasza DM-Fan (#12359) üzenetére


kelzsoca
félisten

Meg lehet tudni mennyiért sikerült beszerezned? :)

https://vertigostore.eu

(#12362) DM-Fan válasza kelzsoca (#12361) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Kéz alól szolid 8 eFt-ért. ;) Egyszer tolta végig az előző tulaj. De újonnan, fóliásan van 11 eFt-ért már üzletben is, kéz alól fóliásat eddig 10 eFt-ért láttam legolcsóbban. Mondjuk nekem a fólia nem ért 2 eFt-ot. ;) Alkudni meg ugye ki-ki vérmérséklete szerint.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#12363) kelzsoca válasza DM-Fan (#12362) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az tényleg egy kellemes ár, főleg ezért a játékért :K :R

Én most vettem meg a Soul Calibur IV-et 4.7k-ért :)

Természetesen bontatlan, fóliás példány.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12364) DM-Fan válasza kelzsoca (#12363) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát igen, az sem rossz ár. ;)

Get Moded!

(#12365) jookomak


jookomak
őstag

érdekes, hogy mielőtt már kijött az uc2, igencsak megnőtt a kereslet az uc1-re is, legtöbb helyről elakapkodták, használtat is keveset lehetett találni, hiszen akinek bejött az megtartotta. én is úgy gondoltam, hogy majd kijátszom, eladom, jöhet egy másik, de egyértelműen megérdemli, hogy megtartsam az eddigi szerintem legjobb ps3 játékot. (nekem speciel jobban tetszett, mint a 2. rész)

(#12366) kelzsoca válasza jookomak (#12365) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én is be fogom szerezni mindkét példányt, és nem vitás nálam az egyik húzó cím, amiért PS3-at vettem :)

https://vertigostore.eu

(#12367) benecz válasza jookomak (#12365) üzenetére


benecz
tag

Igen,én is azt mondom,h kegyetlen jó az Uncharted 1.Most játszok vele,14,vagy 15-ös részen vagyok.Nekem még nem sikerült beszereznem a második részt,de 8k-ért én is megvenném.Majd valamikor csak kifogom....
Amúgy nekem is örök játék lesz,2,5k-ért vettem,ennyit megér.Igaz platinum kiadás,de karcmentes :D

Ma a barátommal kijátszottuk az Army of TWO-t nagyon rövid game,de elég ütős.Viszont az eladó lesz majd szerintem hamarosan,legalábbis azt mondta a barátom,hogy majd eladja.Ha majd valakinek kellene szóljon.

(#12368) PaJa1


PaJa1
őstag

Tegnap volt szerencsém menni pár kört a GT5 Nissan timetrial demoval. Az autók jól viselkednek, de az erősre állított traction control amit nem lehet kikapcsolni az utcai kocsinál, legalábbis haver azt mondta, hogy minden opció inaktív, eléggé zavart, nem tudtam rendesen finoman csúszni, mindig túl sok volt az ellenkormányzás. Az utcai autóval kb 10 kört mentem, a tuningolttal 5öt. Előbbivel 5 mp, utóbbival 6 mp lemaradásom volt a tegnap érvényes csúcshoz képest. Így 300 valahanyadik lettem összesítésben. Utcaival nem mentek olyan sokan, azzal 2xx voltam.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12369) benecz válasza PaJa1 (#12368) üzenetére


benecz
tag

Te de akkor valami nem stimmel....1:35 valamennyi a rekord,én 1:38,5-öt mentem,és 1000-valahányadik vagyok,Akkor te az 1:40-es idővel h lehetsz 300-környékébe? :U
Nem tudom,hogy a store-ok közbejátszanak-e,én az angolon vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#12370) k.


k.
őstag

Ha már Uncharted. A játék tényleg rövid? 22%nál járok pedig alig játszottam 2 órát. No nem mintha zavarna én jobban birom a rövid játékokat-kivéve gt- ,csak felvetődött bennem.

(#12371) benecz válasza k. (#12370) üzenetére


benecz
tag

Hol írja a %-ot?....én még nem is találtam meg :B :B
Már a 16-os résznél vagyok :)

(#12372) k. válasza benecz (#12371) üzenetére


k.
őstag

A ps3 menüjében a játékmentéseknél ha rámész kiirja.
Jah tényleg:
Gran turismo 5 prologueban ezt hol lehet megnézni? a 3ban(és a 4ben) olyan szépen meg tudom nézni, itt még nem találtam meg.

(#12373) benecz válasza k. (#12372) üzenetére


benecz
tag

Passz...azt kijátszottam,és eladtam...nem fogott meg nagyon.... :B :B :B

(#12374) PaJa1 válasza benecz (#12369) üzenetére


PaJa1
őstag

Én is meglepődtem, hogy ennyire előre rakott. Futam közben írta, hogy 2xx a másiknál meg 3xx a helyezésem. Tegnap este az összesítettben az első egy brazil (Massa) a második meg egy ausztrál (Webber) csóka volt.
Az összesítettben a 100-120 autózott olyan időt mint én az utcaival, de a tuningverdás körük jobb volt, én egy mpt tuti elhagytam avval amiről tudok.
Lövésem sincs melyik régióra van regisztrálva az az account amivel be volt lépve haverom.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12375) k. válasza benecz (#12373) üzenetére


k.
őstag

Némán egy pogány:D. A gran turismot tisztelni kell:D

(#12376) benecz válasza k. (#12375) üzenetére


benecz
tag

Engem nem fogott meg....egy haverom nagy GT-fan,a 4-el megcsinált olyat,h 12órás futamot ment,,,,, ;] tudod mikor köröznék 12 órát...... :W :W

Call of Duty Modern Warfare 2 a király :C :C

[ Szerkesztve ]

(#12377) nokia párti válasza benecz (#12376) üzenetére


nokia párti
őstag

Én meg, 24 órásat is csináltam vele. :P :P
A forma1es-ről már nem is beszélek.
Ami minimum 1,5 napot vesz igénybe. :(
De már 80% A GT4.
Ja majd a PS3 a GT5-nél fog sokat menni.
Pffff. :DD

(#12378) benecz válasza nokia párti (#12377) üzenetére


benecz
tag

És milyen a GTA 4?Én is gondolkozok rajta,de a gyenge angol tudásom miatt nem merem megvenni.Ami kódokat használsz?Olvastam,hogy a telefonba kell beírni....
Első ránézésre jónak tűnik a GTA,de nem tudom....mennyire nehéz,illetve hosszú?

(#12379) k. válasza benecz (#12378) üzenetére


k.
őstag

Ugyan nokia pártinak megvan a gta 4 is d itt most a gran turismo 4ről irt:D

(#12380) benecz válasza k. (#12379) üzenetére


benecz
tag

Ohh....bocs,hosszú volt a nap....kb 6 óra Army of Two....elvette az eszem.De jó game :C

(#12381) nokia párti válasza benecz (#12378) üzenetére


nokia párti
őstag

Kb 2 hete adtam el.
Azért, mert végigvittem.
Nagyon jó gém tényleg tetszett nagyon. :K :K
Napi 10-12 óra játékkal sikerült végigvinnem kevesebb, mint 1 hét alatt.
Kódokat meg ne írogassál, mert leblokkolja a küldetéseket.
Én is így jártam sajna először.
Szval azt felejtsd el, de gyorsan!
Mit mondjak?
Hát így kódok nélkül már nehezebb volt.
De nem lehetetlen.
Ha majd valahol elakadsz, akkor nyugodtan írj, majd válaszolok rá.
Sztem megéri megvenni. :R

[ Szerkesztve ]

(#12382) blazsey2 válasza benecz (#12378) üzenetére


blazsey2
senior tag

Igaz hogy csak pc-n van meg,nagyon jó játék csak kicsit könnyűre sikerült.A szavatosságával nincs baj elég hosszú ideig ellehetsz vele.

PSN ID:blazseydr

(#12383) kelzsoca válasza k. (#12370) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát azért annyira nem rövid, vagy ha mégis hamar végigmész rajta, állj rá a trófeákra, mondjuk tedd ki platinára a játékot , és meglátod el lehet azzal játszani :)

Egyébként én is most játszom vele :)

https://vertigostore.eu

(#12384) fulcrum


fulcrum
tag

Sziasztok!

PS3-hoz megkaptam karácsonyra a Colin Dirt2-t, de sajna nem akarja tudomásul venni a logitech Momo kormányomat.... :F :W Mit tanácsoltok? Meg lehet ezt valahogy hekkelni? :B

Linux for human beings

(#12385) benecz válasza kelzsoca (#12383) üzenetére


benecz
tag

Rendben,valszeg megveszem ha találok jó árban egyet.Sajnos még nem találtam.
6k-ból szeretnék postával kijönni :U
Ha majd lenne valakinek az írhatna.

(#12386) Siera válasza DM-Fan (#12359) üzenetére


Siera
senior tag

Múltkor a konzolokszervizében 2ezerért volt platinum.Persze annak elég gány a kinézete,de full origi game :)

(#12387) SÜN!


SÜN!
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a slim tényleg rosszabb, (nem tudom miben, csak valakitől hallottam) mint a FAT?
Valamilyen kicsi HDVT-t nem tudtok ajánlani?(gondolom szerencsésebb mint 1 CRT)
Ja és a slim hány GB-os (HDD) kiszerelésben kapható? :))

[ Szerkesztve ]

(#12388) jookomak


jookomak
őstag

én is eddig a gta4-el játszottam a legtöbbet, csak a sztori olyan 66 óra volt, igaz sokat bénáztam néhány küldetésnél, meg végig autóztam mindenhova. 5-6 ezret bőőőőven megér egy használt verzió, ha nem akarsz rá sokat költeni.

SÜN! : mit jelent hogy kicsi? méretre vagy árcédulára kicsi? 100k egy 82 cm-es lcd tv, 80 körül egy 66 centis. esetleg valamilyen monitor 50-60k körül? aztán ha lesz több lóvé, akkor pedig tv.

[ Szerkesztve ]

(#12389) k. válasza kelzsoca (#12383) üzenetére


k.
őstag

Ez igaz. Trófeás cumó nem igazán lesz lévén nincs netre kötve a kisdög. Igazából nekem alapvetően azért jó ez az uncharted mert a sok gt 3 vagy testdrive unlimited vagy akár a gt5 prologue után egy kis kikapcsólódás. És ilyenkor ez a jó egy kicsit játszom de mégsincs meg az az érzés hogy nabammeg nem haladtam 1%ot sem.

(#12390) benecz válasza SÜN! (#12387) üzenetére


benecz
tag

Slimet vegyél,szerintem jó,a FAT-ek ki fognak halni,mert ha garis,elromlik akkor slimet adnak.A slim alapból 120 GB-os de megéri a 250-est venni,mert 5k-val drágább,és az megér plussz 130Gb-ot.Nem utolsó sorban az eladásnál sokat nyom majd a jövőben,hogy 120 vagy 250-es HDD-vel szerelt a gép.
Megjelenítőnek vegyél egy 22"-os HDMI bemenetű monitort.

(#12391) k. válasza kelzsoca (#12383) üzenetére


k.
őstag

Ez igaz. Trófeás cumó nem igazán lesz lévén nincs netre kötve a kisdög. Igazából nekem alapvetően azért jó ez az uncharted mert a sok gt 3 vagy testdrive unlimited vagy akár a gt5 prologue után egy kis kikapcsólódás. És ilyenkor ez a jó egy kicsit játszom de mégsincs meg az az érzés hogy nabammeg nem haladtam 1%ot sem.

(#12392) SÜN! válasza benecz (#12390) üzenetére


SÜN!
tag

Köszi a válaszokat!
Igazából nem csak PS3 miatt kéne az a TV, nincs a szobámban, és hát jó lenne oda 1 kisebb darab, mivel nem is nézem messziről.

(#12393) k. válasza benecz (#12390) üzenetére


k.
őstag

60 körül van Sony bravia szóval szerintem az sem rossz vétel. És az tényleg TV:D

(#12394) SÜN! válasza k. (#12393) üzenetére


SÜN!
tag

Milyen 60? :D Ha dobnál 1 linket 60k-ért akkor megköszönném .

(#12395) k. válasza SÜN! (#12394) üzenetére


k.
őstag

Most neten csak a 70 ezreset találtam:[link]
De a Sony szalonokban(árkádban tuti) karácsony elött 2 nappal még volt egypár 65(vagy 60 már nem vagyok benne biztos) ezres kicsi sony tv:)

(#12396) SÜN! válasza k. (#12395) üzenetére


SÜN!
tag

Ehh...Ehh azthittem csak hülyéskedsz, köszi. :))
HDMI-s 22 colos monitort csak én nem nagyon látok 60 alatt, vagy nincs is? :F

[ Szerkesztve ]

(#12397) benecz válasza k. (#12395) üzenetére


benecz
tag

Már bocs,de ez egy 48cm képátlójú tv?????A 22,1-es monitorom 52cm....ennyi pénzt szerintem nem ér....
Tisztelt k.,nem szeretnélek megbántani,tudom,hogy te fanatikus sony-fan vagy,amikor én néztem tv-ket mindenki lebeszélt a bravia-ról,és az üzletekben is rosszabb volt a képe mint a többinek.A full HD bravia-nak már szép képe volt,de az ugye nagy méretben 300k körül ment,én pedig 32"-ost kerestem.Végül Sharp lett,3 év teljes garanciával,nem 1év teljes+1év panel+1év ingyen szervízes átverés.....
Ez csak az én véleményem,nem foglalkoztat annyira a tv,legyen szép képe,a jó hangról pedig a Z4i gondoskodik :K

(#12398) k. válasza benecz (#12397) üzenetére


k.
őstag

Mondjuk megjegyezendő hogy ezek a tvk vagy az olyan kis szobákba mint az enyém vagy konyhákba és egyéb helyekre valók.
A braviaról meg lehet hogy téged lebeszéltek ennek ellenére én azért nem nagyon hallottam-olvasok forumokat dögivel- rosszat róluk.Nekünk egy 3 éves van és a korához képest csúcs tv:). Bár az tény hogy 350k volt 2006 májusában dehát ma ennyiért nem 32 colosat kap az ember:D(hacsak nem ledes)

(#12399) SÜN!


SÜN!
tag

Innen rendelt már valaki?
Mert XBOX 360 topikban nem nagyon szeretik, csak kérdezem, hogy van-e rossz tapasztalat :))

(#12400) PaJa1 válasza SÜN! (#12387) üzenetére


PaJa1
őstag

Slimet 120 és 250 gigás vinyókkal szerelik. Szerintem mindegy mekkora, mert cserélhető. Nekem van felesben egy 120asom így azt be fogom majd tenni ha megtelik.
A slim kissé másabb mint a fat. Első sorban újabb, kisebb csíkszélességgel készül, kevésbé melegszik, kevesebb áramot fogyaszt, kisebb hűtést igényel. De nem viszi a PS2es játékokat, linux sem telepíthető rá és csak 2 USB csatlakozója van, régi ps3aknak 4 van.
Szerintem a régi fat gépek sem romlanak el ha nem kínozza, főzi őket a tulaj. Haveré lassan 2 éves és gondmentes. Ha fetet akarnék akkor az a ő szériája lenne, C.
Ha nincs szükséged ps2 kompatibilitásra, linuxra, 4usb portra a psen akkor slim. Én is gondolkoztam a fat és slim közül melyik legyen, de végül slim lesz majd GT5-tel. PS2es játékaim nincsenek, ha bekrepál a PCm akkor marad a laptop, egyedül a kevés usb aggaszt, bűr azt mondják ez orvosolható egy usb hubbal.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.