Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) tammolna


tammolna
csendes tag

Sziasztok,

Haver jon penteken PS3-azni es gondoltam beujitok egy offline is 2 ember altal jatszhato game-t. szerintetek melyik legyen az?

A valaszokat elore is koszonom!

Udv,
Tamas

(#13202) jookomak válasza tammolna (#13201) üzenetére


jookomak
őstag

ha szeretitek a sportjátékokat foci/kosár/hoki netán amerikai foci, akkor mindenképp. nincs is annál jobb, mikor győztes gólt szerzel a vége előtt 3 perccel, aztán oltod havert, hogy mi van, kevés vagy. ő erre: azonnal játszunk egy visszavágót.

sportjátékok nagy előnye, hogy az előző évi verzióhoz bagatell áron hozzá lehet jutni a mostaniakhoz képest, ha nem zavar, hogy 10 játékos még más csapatban szerepel (itt a rejtett kritika az újításokat nélkülöző ea-nek!!).

(#13203) Edgeri válasza tammolna (#13201) üzenetére


Edgeri
senior tag

UFC ;] Nincs annál jobb érzés, mikor térdel fejberúgod a havert és megfekszik... :D

Üdv, Edgeri

(#13204) babli


babli
tag

Mostmór elegem van... Végre átkódoltam az mkv filmem vob ra, erre meg ps en nem tudok szinkront vóltani!!! :@ Film kõzben 3szõg, aztón audió ... vagy nem így kell??? csak egy 1est ir ki. Az a baj, hogy az alapért. hang az angol a filmben! Mit csinólok rosszul? Egyébkét a film: az univerzum peremvidéke (nat. geographic HD)...

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#13205) Meghivott


Meghivott
addikt

mkvmerge GUI-vel szedd ki a fölös dolgokat az mkv-ból,
oszt kalap

(#13206) kelzsoca válasza babli (#13204) üzenetére


kelzsoca
félisten

https://vertigostore.eu

(#13207) babli válasza Meghivott (#13205) üzenetére


babli
tag

Köszi, eddig ok!

Viszont az mkv2vob még mindíg rinyál itt nekem hogy "Unsupported audio codec"! :S
Naná, hogy a magyar sáv nem ízlik neki, mi más...

Valahogy át kéne alakítanom, de gőzöm sincs... :S

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#13208) MrPG8 válasza babli (#13204) üzenetére


MrPG8
aktív tag

.vob, .m2ts ... stb formátumok nem konténerek. Nem képesek több hangsáv vagy felirat tárolására. Pont e miatt jó az mkv, de Sonyiék nem akarják beleintegrálni. Szerencsékre van PS3 Media Server. :)

kelzsoca: Újuju, ez csúnya volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13209) kelzsoca válasza babli (#13207) üzenetére


kelzsoca
félisten

Valószínűleg DTS hangsávod van, ezért írja hogy nem támogatott formátum.

Ha nem szeretnél vele kínlódni szerezd be máshonnan a filmet.

(#13208) MrPG8

:))

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13210) szasanyi válasza MrPG8 (#13208) üzenetére


szasanyi
félisten

Az LG támogatja, naná! Szóval aki BD lejátszót vesz, nem csak a minőség miatt vesz BD 370/390 lejátszót. A SONY nyilván nem támogatja - és sztem nem is fogja -, hogy "ingyen BD filmet" nézhessünk a PS3-on. :N

(#13211) MrPG8 válasza szasanyi (#13210) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Én LG-bõl semmit nem vennék. Nemhogy BD lejátszót. De no offense. :)
Sony sosem támogatott ilyen nem teljesen legális módszereket... És mkvt amúgy is lehet szerencsére nézni rajta, különféle módszerekkel... :)

(#13212) mr.dana


mr.dana
aktív tag

Na végre "belőttem" a netet a gépen ! De hülye voltam Magyar régiót írtam be a store hoz !! :W -most mit lehet ilyenkor csinálni , hogy tudom átírni ??

(#13213) kelzsoca válasza mr.dana (#13212) üzenetére


kelzsoca
félisten

Sehogy, csinálj másik fiókot :)

Amúgy sem árt ha van Magyar is, mellé még:

UK, USA, Japan reget csinálhatsz nyugodtan :)

https://vertigostore.eu

(#13214) mr.dana válasza kelzsoca (#13213) üzenetére


mr.dana
aktív tag

Kösz ! De hogy csinálok másikat ? Kiírja hogy ....country/region azt kész....hol kell ...? :U

(#13215) kelzsoca válasza mr.dana (#13214) üzenetére


kelzsoca
félisten

Másikat csinálni tudsz számítógéppel és ps3-al is, de másik email cím/online id azonosító kell. régiónál ne a Magyart válaszd ki: [link]

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13216) jookomak válasza szasanyi (#13210) üzenetére


jookomak
őstag

azért én bízom benne, hogy valamikor beleteszik. anno amit sony dvd lejátszót vettünk, abban is csak divx volt, felirat nélkül, de jött hozzá firmware frissítés, és utána ment minden - xvid sub,srt felirattal. hátha csak nem haladnak a korral, illetve piszok lassan.

ez az lg 370 egyébként nagyon szimpi nekem, tudásban korrekt, és az ára is az "olcsóbbak" közé tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#13217) szasanyi válasza MrPG8 (#13211) üzenetére


szasanyi
félisten

Aztán miért nem? Mert csak? Esetleg szervizben dolgozol? :U Vagy nem tetszik együtt a jó minőség, és a különféle módszerek hiánya? :U
Megemlíteném a kedvenc filmemből (I' robot) Dr. Susan Calvin-t, aki vmi olyasmit mondott, hogy az előítéletben nincs logika.

jookomak: én nem vagyok ilyen optimista. És igen, a BD370 és 390 jó lejátszók, és komoly technikai és minőségi színvonalat képviselnek. Ha csak BD lejátszók keresnék, én tuti az egyiket választanám.

(#13218) MrPG8 válasza szasanyi (#13217) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Azért mert sz*r. Enyhén szólva. 2 LG DVD íróm is volt, 1 éven belül mind a kettő beszart! (különböző modellek) Baráti körben is egyre többet hallok LG-s bajokról... A jó minőségtől elég messze van azért. :D

(#13219) PaJa1 válasza MrPG8 (#13218) üzenetére


PaJa1
őstag

Csatlakozom, nekem is rossz tapasztalatom van az LG optikai meghajtójával, 2ből egy. Annyira nem rossz mint a Samu merevlemezekkel, de akkor sem jó. A Samu vinyókból 4ből 3 selejtet sikerült kifognom, volt ami alapból rossz volt, a másik kb. 2 hónapot bírt a harmadik még döcög, de kellemetlen hangok kezdtek belőle szűrődni kifele, a negyedikkel még nincs gond - igaz nem is használom csak kéthetente pár órát. A Seagatejeim még mindig mennek, a nagyon régi, kb 10 éves 3,2esemnek van csak csatlakozó baja.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13220) Djuree válasza MrPG8 (#13218) üzenetére


Djuree
félisten

nekem meg a 3. LG meghajtóm van és nem volt egyikkel sem baj, még mindig mennének sztem ha bedobnám a gépbe....havernak is az van, azzal sincs baj....
sőt a monitorom is LG...meg a TV-m is...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13221) k. válasza Djuree (#13220) üzenetére


k.
őstag

Nálam most egy mikró(70 ropis fullextrás csúcsizé de tényleg nagyon komoly és fincsire csinálja a kaját:D) és persze egy DVD iró van. Na a mikró az jó. Alapjábn az iró is de szereti a drága a tálcát mgában tartani. 2-3. nyomásra adja ki. Ezt sem régóta. Egyébként nincs baja. Bezzeg a VAIOmban az 5× többet használt sony még mindig megy...
Nem is tudom számomra az LG egy fokkal lejebb van mondjuk egy Sonynál. Valahogy mindig megvan az az érzésem hogy valami nem tökéletes bennük. Sonynál sem mindig azok de többször törekednek rá. A samsunggal elégedett vagyok- samsung márkafan ismerősömék is- de azért a mostani tvm is haldoklik már-táphiba- ismerösöméknél gyárilag nem volt a hangszóró bekötve stb stb. Mondjuk a mobilom az jó:D(G810).
Nem mondom hogy a Sony tökéletes de valahogy számmora még mindig van bennük egy kis plussz:)

(#13222) mr.dana válasza kelzsoca (#13215) üzenetére


mr.dana
aktív tag

Minden sikerült , sirály !!! még 1X kösz :R

(#13223) szasanyi válasza MrPG8 (#13218) üzenetére


szasanyi
félisten

Ahha... mivel neked volt 2 db (!) sz@r LG DVD-RW meghajtód (amit ugye az átlagos, vagy annál olcsóbb ára miatt vettek sokan, és többen egy hibás darabot sem fogtak ki), ezért szerinted evidens, hogy az LG csúcskategóriás BD390 BD blu-ray lejátszója is sz@r.
Szerintem gondolt ezt át, jobb ha nem hangoztatod, mert ez úgy baromság ahogy van. Mint már említettem: az előítéletben nincs logika, ezt sikerült is bizonyítanod.
Persze az egyértelműség kedvéért leírom azt is, hogy ez ismerősök tapasztalata, nem nincs sem olyan lejátszóm, sem LG részvényem vagy más érdekeltségem ami miatt ezt preferálnám. De nem jó az ha ilyen "érvekkel" embereket félrevezetnek.

(#13224) PhoenixK válasza szasanyi (#13223) üzenetére


PhoenixK
őstag

Tehát ha neki kettőből kettő nem jött be, (ami akárhogy is nézem 100%) akkor még előítélete van??? :U

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#13225) Djuree válasza k. (#13221) üzenetére


Djuree
félisten

még jó hogy a sony jobb, 3x annyiba kerülnek a sony cuccok általában :U

nekem egy sony combó cd meghajtóm van a másik gépben, 8 éve megy minden baj nélkül...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13226) kelzsoca


kelzsoca
félisten

LG: Life's Good:

3 mobiltelefon, 1 tv, 1 mikró, 4db optikai meghajtó (dvd írók)

Ami nálam illetve ismerősi körben tönkrement.

Egyébként mostanában kezdik magukat összeszedni :)

https://vertigostore.eu

(#13227) szasanyi válasza PhoenixK (#13224) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, mivel közel sem ugyanarról a termékekről (sőt, sem termék-, sem minőség-, árkategóriában nincsenek partiban) volt szó (átlagos DVD-RW vs. felső kategóriás BD Player) még akkor sem ha mind2t az LG gyártotta. Nehogy már általánosítani lehessen két, teljesen más felhasználási területre készült, és lényegesen eltérő kategóriájú termékből magára a gyártóra és összes termékére általában! Mert az jó nagy hülyeség lenne, gondolom ezt te is belátod. :U
Gyakorlatilag mindenbe "bele lehet nyúlni", bármely márkából. Vehetsz Marantz, HK esetleg Denon vagy Onkyo márkájú csúcskategóriás készüléket is, de még annál sincs 100% garancia arra, hogy 1-1 hibás készülék nem kerülhet üzletbe. Pedig ezeknél jobb (meg drágább ugye) már nemigen van. Bízom benne, hogy így már érted a lényeget.

(#13228) bwoay válasza szasanyi (#13227) üzenetére


bwoay
nagyúr

el kell fogadni, hogy vannak emberek, akik szerint létezik abszolút mérőszám a minőségre, mondjuk 0-10-ig, és ha van egy gyártó, annál meghatározzák, hogy a termékeiket milyen minőségben fogják legyártani. tehát adott az LG, és ott van egy ilyen célkitűzés: emberek, bármit is gyártunk, nem szabad, hogy 6-ös minőségénél jobb legyen. az még nem olyan szar, jól el lehet adni, de viszonylag olcsón tudunk így gyártani. ezért aztán bármi kerül is ki tőlük, legyen az optikai meghajtó, LCD vagy plazma TV, mobiltelefon, mosógép, teljesen függetlenül attól, hogy ezek mondjuk 5 különböző gyárban készülnek a világ különböző pontjain (illetve Kína különböző pontjain :D ), sosem érik el a 7-es minőségi szintet :)) akkor már mondjuk érdekes a dolog, ha a Dell notebookomba meg mondjuk egy MSI netbookba LG kijelző kerül, és a Dell (tegyük fel) egy magasabb minőségi szintet képvisel, az MSI meg alacsonyabbat. Ezt nem is tudom, hogyan hidalják át :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13229) BaliJack válasza kelzsoca (#13199) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Ismered a Pinball Fantasies-t :)?
A PS3 minis-ek között fenn van, vagy esetleg próbáld ki PC-n. Mondjuk ott kicsit nehézkes win alatt elindítani, ugyanis DOS-os játék, de érdemes megnézni. DosBox alatt fut.
Maga a játék 2D-s és négy asztal van csak benne, de nekem azóta nem nyújtott olyan játékélményt a legtöbb flipperes játék, mint ez :). Talán csak a Psycho Pinball volt, ami megközelítette.

A Zen Pinballt kipróbáltam, de nem fogott el az "akarom minden áron" érzés :).
Szerintem a Pinball Fantasiest beszerzem, ha a gyerek ad majd egy kis lehetőséget játszani :). Pár év múlva már talán :D.

(#13230) MrPG8 válasza szasanyi (#13227) üzenetére


MrPG8
aktív tag

De ha már egy szimpla egyszerű ODD-t sem tudnak tartósra csinálni, akkor egy Blu-ray lejátszót hogy tudnának, ami ráadásul sokkal precízebb? Attól még, hogy valami drága és csúcskategóriás, nem biztos, hogy jó... (Nem csak az LG-re vonatkozik ez természetesen. Nekem rossz tapasztalataim vannak az LG-vel és inkább mást veszek. Én nem azt mondtam, hogy ne vegyél, csak hogy nem ajánlom és én nem vennék.)
Az alapfeltételezésre is reagáltam egy PS3 fórumban azt mondod, hogy érdemes még a PS3 mellé egy blu-ray lejátszót is (kb ugyanannyiért) venni? Amikor a PS3-mal is le lehet játszatni szinte bármit? ( Nem mellesleg ugyan annyi pénzért a PS3 még ezer másik dologra is jó.)
Direkt írtam, hogy No offense!. Én evvel nem megsérteni, kötözködni akartam, csak leírtam a tapasztalatom. Ha mondjuk én írtam volna ilyesmit, Samsunggal, akkor lehet, hogy te is pont ilyesmit írtál volna vissza mint én. Én a Samsung felé hajlok. (Iszonyatosan sok samsung cumónk van itthon.) Nem vagyunk egyformák, van akinek ez jön be, van akinek az. Nem értem, hogy miért kell mindenkire ráerőszakolni, hogy az igen is jó/jobb. Attól még, hogy neked az jön be, nem biztos, hogy mindenki szereti.
Kinek a pap, kinek a papné tipikus esete.

[ Szerkesztve ]

(#13231) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

[Négy év után sikerült feltörni a Playstation 3-at]

Hát valahogy én nem örülök neki.. :(

(#13232) szasanyi válasza MrPG8 (#13230) üzenetére


szasanyi
félisten

Én azt mondtam volna, hogy PS3 mellé érdemes LG vagy akármilyen BD lejátszót venni? :U Nem hiszem, sztem olvass vissza. Azt viszont továbbra is tartom, hogy 2 db hibás DVD-RW nem elégséges alap arra, hogy azt mondd, az LG termékei sz@r minőségüek, és olyat nem érdemes vásárolni! Ez egy nem megalapozott, szubjektív és esetenként félrevezető kijelentés. Nem mondtad, hogy szervizben dolgozol ahol naponta sok hibás/rossz műszaki cikkel találkoznál, amiből már valóban lehetne - ennél sokkal korrektebb és helytállóbb - következtetést levonni.
Ennyi. Részemről befejeztem, mert semmi érdekem nem fűződik ahhoz, hogy bárki LG terméket vegyen, sem ahhoz, hogy ne vegyen. Csupán a téves, megalapozatlan és sok esetben félrevető - tényszerű - kijelentés/következtetés veszélyére kívántam felhívni a figyelmet. OFF end.

(#13233) MrPG8 válasza szasanyi (#13232) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Én sem CSAK 2 db ODD-ról beszéltem. Az csak egy példa volt...

(#13236) Djuree válasza dhcodoki (#13231) üzenetére


Djuree
félisten

én igen :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13237) DM-Fan válasza Djuree (#13236) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Majd nem fogsz Te sem, ha mod-doltatod a géped és a következő hivatalos firmware-update-nél meghal a PS3-ad. Vagy ha soha többet nem fogsz tudni fölmászni a network-re (ha a Sony-nak egy csöpp esze van, akkor szűrni fogja a módosított firmware-eket/hack-elt gépeket).
Ezen felül kiváló lesz, ha Xbox-módra itt is megjelennek a csalók. Sajnos ez egyértelműen oda vezet, hogy hígul a közeg, silányodik a tartalom. Tényleg nagy öröm.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13238) Djuree válasza DM-Fan (#13237) üzenetére


Djuree
félisten

milyen csalók :F hogy tudnának ott csalni? 7 xbox-on vagyok túl, és nem vettem észre hogy lennének csalók :F mondj már példát.

biztos szűrni fogják mint a box-nál, de ott sem túl hatékony. engem még nem tudtak bannolni :C van pár tuti módszer....csak gondolkozni kell mielőtt tesz az ember valamit, nem egyből betenni a lemezt és játszani...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13239) MrPG8 válasza Djuree (#13238) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Szerintem ezt itt ne hangoztasd. :)
Például beírod xbox cod hack a youtubeba. Ez csak egy az 1000 közül....

(#13240) heihachi válasza MrPG8 (#13239) üzenetére


heihachi
addikt

És ha azt írod, hogy ps3 cod hack akkor is lehoz egy raklappal :U

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#13241) Djuree válasza MrPG8 (#13239) üzenetére


Djuree
félisten

hát nemtom, cod4-ben még nem volt ilyen, azóta ritkán van boxom...
ez azért szar, de hát csalók mindig lesznek. ott az egér+bill ps3-hoz pl. és ez legális :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13242) Def26


Def26
félisten

Szvsz csalók alatt azokat értette akik másolt lemezzel játszanak.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13243) kelzsoca válasza Djuree (#13241) üzenetére


kelzsoca
félisten

A bill+egér használata nem számít csalásnak, csak egy lehetőség a PS3-nál, és mint tudjuk, egy sima egér+bill nem elég a dologhoz.

https://vertigostore.eu

(#13244) Djuree válasza kelzsoca (#13243) üzenetére


Djuree
félisten

sztem csalás....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13245) DM-Fan válasza Djuree (#13241) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Aha, szóval COD4-ben nem volt? Akkor nézd meg Youtube-on! Még olyat is láthatsz, hogy Xbox-on a COD4 multiban az ürge beszállt egy autóba és elindult vele. A dolog szépséghibája, hogy a COD4 multiban nem voltak használható járművek, azok csak tereptárgyak voltak.

De említhetném a sorozatos MW2 hack-eket is, stb.

Ha multizol, akkor igen sok ilyesmivel találkozhatsz Xbox-on. Na, PS3-on ez eddig nem volt jellemző.

A billentyű + egér használata nem csalás, ehhez megvannak a legálisan megvásárolható kiegészítő hardverek, amik mindenki számára elérhetők, használatukat semmi nem tiltja. Ergo nem csalás.

Az a csalás, amiről Te írsz: módosított gépekkel, másolt lemezekkel, módosított szoftverekkel való akciózás, szűrés kijátszása. Nemcsak hogy csalás, de bűncselekmény is. Mellesleg a fórum alapelveibe is ütközik már az is, hogy buzdítasz ezek használatára.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13246) Djuree válasza DM-Fan (#13245) üzenetére


Djuree
félisten

cod4-eztem 700+ órát :P és nem találkoztam ilyennel. mostanában már lehet vannak, mondom nem boxolok mostanában.
van egyáltalán boxod, vagy ezeket csak hallottad olyantól aki látott olyat aki hallotta valakitől?

legálisan is lehet csalni ;) és az egér+bill konzolhoz igenis csalás, legalábbis aki multiban használja. :U

"Mellesleg a fórum alapelveibe is ütközik már az is, hogy buzdítasz ezek használatára."
mi van :F honnan szoptad hogy valakit is buzdítok ezek használatára?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13247) DM-Fan válasza Djuree (#13246) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"biztos szűrni fogják mint a box-nál, de ott sem túl hatékony. engem még nem tudtak bannolni :C van pár tuti módszer....csak gondolkozni kell mielőtt tesz az ember valamit, nem egyből betenni a lemezt és játszani..."

Azzal dicsekedsz, hogy milyen sok eszed van, hogy simán kijátszod, meg hogy gondolkozni kell és úgy csinálni. Magyarul burkoltan buzdítasz, hisz azt bizonygatod, hogy milyen egyszerű.

Képzeld, már saját szememmel is láttam Xbox Live-on csalót COD alatt is, MW2 alatt prestige-hack-et, gyorsított mozgást, illetve sérthetetlenséget. PSN-en ilyennel még nem találkoztam. Attól, hogy Te nem látod (mert nem használod), még létezik.

Az egér+billentyű pedig akárhogy erősködsz sem illegális, nem is csalás. Semmilyen erre vonatkozó szabály, előírás, írott vagy íratlan etikett nincs, hogy mit használhatsz irányításra. Akkor ilyen erővel a kormány is tiltott? Vagy PC-n a trackball, illetve a kontroller? Pff... gondolkozz már kicsit!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13248) benecz


benecz
tag

Hát én sem örülök hogy feltörték a gépet...de ez még csak mítosz.Még nem indult be a gépek átalakítása.Remélem a Sony kitalál valamit.
Eddig a ps3 prémiumkonzolnak számított(nálam,az én felfogásommal),de ha beindul a warez ez is olyan lesz mint a box,....... :W :W

(#13249) kelzsoca válasza benecz (#13248) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha még el is terjedne, valószínűleg az eddigi PS3 tulajok, nem warezolnának, hiszen eddig sem volt lehetőség rá, ezt tudták is, mégis vettek konzolt/játékot aki meg annyira akart az vett boxot magának.

Én biztos hogy maradok az eredeti játékoknál.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13250) F.B.I. válasza DM-Fan (#13247) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mivel mindkét gépem van itthon, megsúgom: PSN-en 5x annyi csaló van, mint amennyivel egész CoD pályafutásom alatt találkoztam, bármelyik platformon.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.