Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) orkester válasza benecz (#13248) üzenetére


orkester
senior tag

Szerintem a warez még nagyon nem éri meg(amúgy sem), a trükközni vágyók már úgyis boxot vettek, úgyhogy kár aggódni. :)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#13252) Mazsika


Mazsika
őstag

nincs valami tippeteke, hogy hol lehet venni legolcsóbban új ps3 120gigás slimet? 65ért láttam egy két helyen, csak gondoltam hátha van mégjobb tippetek! :DDD és a psp-t tudom használni kontrollerként a ps3-on? nincs valakinek ilyen jellegű tapasztalat? köszi a válaszokat előre is! ;)

Dáccsika

(#13253) PaJa1 válasza Mazsika (#13252) üzenetére


PaJa1
őstag

Én is a 65 ezres 120gigásról tudok, mint legolcsóbb újonnan boltból. De ennyiért találsz az apróban 250gigásat garival. A bolti új 250gigás azt hiszem 70ezerbe kerül. FAT PS3at szintén az apróban láttam 50ért amire még van 8 hónap gari.
Szerintem a 250 gigás PS3 felára a 120gigás verzióhoz képest nagyon sok, maximum jelképes összegnek kéne lennie, mert a nagyobb merevlemez, ami a különbség alig drágább a kisebbnél.

A bill+egér használata PS3on meg szerintem sem csalás, csak előny azoknak akik megengedték maguknak, hogy valamivel pontosabban célozzanak. Ezért fizettek, és aki fizet az általában el is vár valami javulást, kedvére tételt. Sajnos nem tudom milyen lehet egérrel célozni PSen - szívesen kipróbálnám valahol - , de az elmondottak és a kontroller működése szerint nem olyan mint PCn, így nem is olyan nagy az előny a javára a gombával szemben egy profi konzolos ellen.
Jó példa erre a legjobb MMORG, a Project Torque, ami ingyenes, de van fizetős tartalom is. A licenszelt autók csak valós pénz ellenében váltott pontokból vehetőek meg, De teljesítményben nem vagy csak alig (nekem vezetési élményre jobban bejönnek, de köridőben nem vagyok jobb) jobbak a kitalált játékpontokból megvehető társaiknál. Mégis vannak olyanok akik nem hajlandóak olyanok ellen menni akik fizettek az autóért. Bár PSnél az egér szerintem több előnyt jelent mint igazi autó alapján modellezett géppel hasítani az aszfaltot, vannak akiknek nem fog tetszeni.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13254) Djuree válasza DM-Fan (#13247) üzenetére


Djuree
félisten

ezzel én nem buzdítottam senkit warezra. akárhogy is próbálod elhitetni magaddal :P
amúgymeg én sem warezolok, nincs is xboxom már jó ideje, úgyhogy ezt bebuktad, már megint ;]

a kormány az nem csalás, nem lehet olyan jó időket menni mint joy-al :DDD legalábbis nekem nem sikerült. akinek sikerül, annak is csak nagyon kevéssel jobb az ideje pl...

a bill+joy sztem akkor is csalás, multiban ne használja senki én azt mondom...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13255) Jarlaxle válasza Djuree (#13254) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

"a bill+joy sztem akkor is csalás, multiban ne használja senki én azt mondom..."
Hangsúly a "sztem"-en. :)

A warez meg olyan dolog, hogy xboxban olcsóbban kijön az egész, úgyhogy nem hiszem, hogy hatalmas nagy warez-PS3 vásárlás ütné fel a fejét. Ha meg igen, akkor meg extra üzlet a Sony-nak. Gondoljunk csak arra, hogy mekkora biznisz, kibannolni fél évente 1 csillió xboxot, aztán a pórul járt tulaj rohan a boltba újat venni. :DDD

(#13256) Def26 válasza Jarlaxle (#13255) üzenetére


Def26
félisten

Jah, nagyon nagy biznisz lehet nekik, hogy azalatt a fél/1 év alatt egy deka játékot nem veszel. Mint tudjuk nem a gépeken van a nyereség hanem a játékokon. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13257) Djuree válasza Def26 (#13256) üzenetére


Djuree
félisten

íííííííígy van :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13258) PaJa1 válasza Djuree (#13254) üzenetére


PaJa1
őstag

Én PCn régen kormány híján billel és gamepaddal próbálkoztam autóversenyezni. De gamepaddal is ugyan úgy mentem mint billel, mert mindig tökig nyomtam a gombákat, így precízebb nem lettem de sokkal kényelmesebb volt játszani. Nyár óta van kormányom, azzal a legkevésbé kényelmes a játék, de köridőben és ami még fontosabb és jelentősebb élményben a többi alternatíva előtt van, legalábbis nekem. Tűkön ülve várom már a GT5öt. De lehet, hogy gyenge leszek és még a kiadás előtt veszek PS3at és GT5Pzni fogok. Ki tudja meddig halogatják még?!

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13259) Djuree válasza PaJa1 (#13258) üzenetére


Djuree
félisten

hát kormánnyal valóban nagyobb élmény. de csak akkor ha jó a kormány. nekem volt pár kormányom, de mindig bekalibrálhatatlan szarjaim voltak, már néhány tized mp késés is végzetesen szar irányíthatóságot generál, úgyhogy én maradok a gamepad-nál, ill. most hogy pc-m van a bill.-nél :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13260) Mazsika válasza PaJa1 (#13253) üzenetére


Mazsika
őstag

csak újat szeretnék... akkor ezek szerint csak a 65 ezres 120-as éri meg újjonnan! válaszodat köszi!

Dáccsika

(#13261) Jarlaxle válasza Def26 (#13256) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Linkelj nekem pls egy hivatalos adatot erről, hogy nincs nyeresége MS-nek a gépeken.

[ Szerkesztve ]

(#13262) Edgeri válasza Djuree (#13254) üzenetére


Edgeri
senior tag

"a bill+joy sztem akkor is csalás, multiban ne használja senki én azt mondom..."

Nem akarlak megsérteni, de lehet, hogy meg kellene tanulni kontrollerrel jól játszani, és/vagy elfogadni, hogy mindig lesznek olyanok akik jobbak nálad multiban (akár kontrollerer, akár egér+bill.-el). Én is kapom az "egeres" headshotokat néha, de nem vagyok tőle jobban feszült, mint ha pl. gránátot dob rám egy kontrolleres... :U

"a kormány az nem csalás, nem lehet olyan jó időket menni mint joy-al :DDD legalábbis nekem nem sikerült. akinek sikerül, annak is csak nagyon kevéssel jobb az ideje pl..."

Tehát szubjektívan meghatározod, hogy mi csalás, és mi nem. Ha pl. jobb lennél kormánnyal, akkor az már csalás lenne, félreraknád és már nem játszanál vele? Kétlem...

Üdv, Edgeri

(#13263) PaJa1 válasza Mazsika (#13260) üzenetére


PaJa1
őstag

70ért emlékszem 250gigásra, az is jó vételnek minősül szerintem. Csak nem értem miért ekkor a különbség mikor abban amiben a 2 gép különbözik annak árában nincs ekkora különbség. De ha neked kell 250 giga hely akkor jobb azt venni mert a 120asat veszel és 250es kéne akkor kell venni egy másik vinyót ami úgy kb 11-12 ezer (250es és 120as is).

Djuree,
G25öt vettem, előtte egy MOMOt próbáltam ki az nem tetszett. Egy hónap gyakorlás után már egész tűrhetően megyek a kormánnyal, sokkal több odafigyelést igényel mint a többi beviteli eszköz, de kellemes fáradtság lesz úrrá rajtam pár óra karikázás után :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13264) SweetWally


SweetWally
tag

Sziasztok!

Most már nagyon közel állok a plazma vásárláshoz, ki is néztem egy 50"-os fullHD-t.
Kérni szeretném, hogy amennyiben valakinek van tapasztalata (plazma+PS3), ossza meg velem. Privátban is lehet.

MOD:
Nagyon számítok DM-Fan véleményére, ha jól emlékszem, pont 50"-os plazmája van.

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#13265) Djuree válasza PaJa1 (#13263) üzenetére


Djuree
félisten

hát G25-öt énis kipróbálnám, de annyit nem adok ki ilyenre...

Edgeri: jól játszok kontrollerrel, nem ez a gond. sosem lehet olyan gyorsan és pontosan célozni mint egérrel. ha ezt nem látod be akkor sajnállak...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13266) Def26 válasza Jarlaxle (#13261) üzenetére


Def26
félisten

Ha érdekel a téma akkor járj utána. :) Volt már egy pár cikk erről.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13267) Edgeri válasza Djuree (#13265) üzenetére


Edgeri
senior tag

Djuree: egy szóval nem írtam, hogy a kontrollerrel jobban lehet célozni, mint egérrel, hanem azt írtam, hogy nem csalás. Én sajnállak, mert nem tudsz olvasni.

Üdv, Edgeri

(#13268) jookomak válasza SweetWally (#13264) üzenetére


jookomak
őstag

ha már kinézted a pontos típust, akkor túl vagy a plazma/lcd kérdéskörön is, gondolom. innentől kezdve ő is csak azt fogja írni, hogy nagyon jó döntés, mozgások, színek királyok. és minél nagyobb a kép, annál nagyobb az élmény.

milyen típust néztél ki hozzá? igazság szerint következő tv-nek nekem is egy plazma a vágyam, hasonló paraméterekkel.

kontroller-egér témához. ki az, aki nem úgy gondolja, hogy egérrel nem lehet gyorsabban, pontosabban célozni? ez sztem evidens. konzolnál ez van, ezt kell szeretni, vagy 20k-ért xfps-t venni. régen a doom-ban még egeret se kellett használni, mégis elvoltunk vele.

irányítás szempontjából nálam a tps játékok, amik konzolra/kontrolleres kezelhetőségre a legjobbak.

[ Szerkesztve ]

(#13269) SweetWally válasza jookomak (#13268) üzenetére


SweetWally
tag

Szia!

Köszi! Igen, eltántoríthatatlan vagyok a plazmától. Nem is akarok belemenni, mert meddő vita az LCD vs. Plazma. :D

Két típust néztem ki:
Panasonic TX-P50S10
Panasonic TX-P50G10

Utóbbi sajnos 80 pénzzel drágább, de NeoPDP paneles. Nem tudom megéri-e a többletpénzt.

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#13270) Jarlaxle válasza Def26 (#13266) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Csak érdekelt hogy alá tudod-e támasztani az állításod, de látom nem.

(#13271) Djuree válasza Edgeri (#13267) üzenetére


Djuree
félisten

"Nem akarlak megsérteni, de lehet, hogy meg kellene tanulni kontrollerrel jól játszani, és/vagy elfogadni, hogy mindig lesznek olyanok akik jobbak nálad multiban"
itt írtad :U ugyan nem szó szerint, de azt tartalmazza...sztem az nem jobb nálam multiban aki egérrel nyomja és gyorsan odarántja az egeret és lelő. én ezt csalónak nevezném... :P

jookomak: így van. viszont edgeri szerint szarul játszok, mert nem tudok olyan gyorsan és pontosan célozni gamepaddal mint egérrel. gondolom nem ért hozzá, de akkor minek fikázza le az embert. kb. 10 éve cs-zek, talán elég jól tudok fps-ezni :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13272) bwoay válasza Djuree (#13271) üzenetére


bwoay
nagyúr

tetszik, hogy az idézetből azért jótékonyan csak a lényeget hagytad ki: "...mindig lesznek olyanok akik jobbak nálad multiban (akár kontrollerer, akár egér+bill.-el)"

hogy mitől csalás a billentyűzet+egér kombó azon kívül, hogy te nehezményezed a használatát, az számomra is rejtély.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13273) Djuree válasza bwoay (#13272) üzenetére


Djuree
félisten

persze hogy vannak olyanok akik jobbak...ezt tudom én is....nem is nehezményeztem...nem erről van szó...soha nem is volt...

mondom azért mert gamepaddal sosem lehet úgy játszani fps-t mint egérrel...ledolgozhatatlan előnyhöz juttatva ezzel a használóját...kár hogy ezt nem látod be...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13274) nike_


nike_
addikt

Mekkora vita kerekedett itt ekörül a téma körül :)

(#13275) jookomak válasza Djuree (#13273) üzenetére


jookomak
őstag

én kezsüel pléjer vagyok, engem lehet lenyomna egy kontrollerrel jól játszó egyén, még úgy is, hogy én egérrel nyomom :D

(#13276) Edgeri válasza Djuree (#13271) üzenetére


Edgeri
senior tag

Senki nem írta, hogy szarul játszol. Szövegértés ismét egyes, ülj le.
Talán van gyógyír (a te "hangnemedben" írom): írj egy kérvényt a Sonynak, hogy tiltsa be a kontrolleren kívüli egyéb eszközök használatát, mert neked 10 év kőkemény CS-zés után is sérül az egód, ha lenyom egy bill+egeres vérpistike... Amit csinálsz, azt úgy hívják, hogy rinyálás. Ja, és ha fikázni akartalak volna az első hozzászólásommal, akkor hidd el, egyértelműbb lettem volna. Én egy észszerű érvet vártam volna a témában (vitában?), de látom ez kapufa lett, emózni meg nem fogok veled :U

Üdv, Edgeri

(#13277) kelzsoca válasza Djuree (#13273) üzenetére


kelzsoca
félisten

De akkor ne mondd hogy csalás, mert nem az, hiszen neked is megadatott a lehetőség hogy a géphez egeret és billentyűzetet köss, senki és semmi nem tiltja meg.

Nem csalás csak egy lehetőség :)

https://vertigostore.eu

(#13278) bwoay válasza Djuree (#13273) üzenetére


bwoay
nagyúr

neked kellene azt belátnod, hogy egy hivatalos támogatással rendelkező eszköz teszi lehetővé a kb & egér használatát, így semmiképpen nem beszélhetünk csalásról. más kérdés, hogy te ragaszkodsz ehhez a kifejezéshez.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13279) Def26 válasza Jarlaxle (#13270) üzenetére


Def26
félisten

Mondom, nézz utána... :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13280) DM-Fan válasza bwoay (#13278) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hagyd, ő úgyis jobban tudja mindenkinél! Nem zavarja, hogy már vagy négyen érvelünk ellene, ráadásul értelmezni sem tudja, amit leírunk. Továbbra sem fogom fel én sem, hogy miért lenne csalás a billentyű + egér kombó, mikor minden trükközés nélkül bárki használhatja. Akkor ilyen erővel én is csalok, mert 50"-on játszom és nagyobbnak látom a célt, mint más a 22"-on? Hagyjuk már...

Get Moded!

(#13281) nokia párti


nokia párti
őstag

[Ezt nézzétek ma mihez jutottam hozzá.
Igaz milyen szép! :)
Ugyan 10 k volt, de megérte. :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#13282) DM-Fan válasza SweetWally (#13269) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szia!

Nem egy kategória a két TV, de mindkettővel nagyon jól jársz. Ha van pénzed és nem sajnálod rá, akkor mindenképpen az 50G10-et vedd, mert ahogy magad is írtad NeoPDP paneles, 600 Hz-es Sub Field Drive dolgozik benne és jelenleg azon kevés TV-k egyike (nem is nagyon van másik, csak pl. a V10-es), amely mozgóképfelbontásban is tudja az 1080 soros megjelenítést, nemcsak állóban. Gyakorlatilag az egyik legjobb 2009-es plazma a piacon, csak a V10 pipálja le.

Amúgy most futnak ki ezek a TV-k, már nem is biztos, hogy kapsz belőle, ugyanis jövő hónapban már jönnek a 2010-es modellek és eléggé kifuttatták a raktárkészletet mindenhol. De ha ki tudsz fogni egy 50G10-est jó árban (értsd: olyan 370 eFt környékén), akkor nagyon-nagyon jól jársz vele. Az 50S10 már 290 eFt-ból is kijön, viszont ott nincs NeoPDP panel és "csak" 400 Hz-es. De az is kiváló készülék.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13283) PaJa1 válasza nokia párti (#13281) üzenetére


PaJa1
őstag

Rossz a link!... megjavult :) Csinos :) De nem látszik rajta jobban a dzsuva, nem igényel több törődést mint az alap sötét?

Egér bill kombót PSen hol lehet kipróbálni? Érdekel úgy milyen, mert ha nekem könynebb lesz úgy célozgatni akkor fogok majd FPSt is játszani adapterrel, ha megunom és beletanulok a gombás célzásba akkor majd eladom az átalakítót :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13284) nokia párti válasza PaJa1 (#13283) üzenetére


nokia párti
őstag

Javítva! :)

(#13285) Djuree válasza Edgeri (#13276) üzenetére


Djuree
félisten

te írtad, be is másoltam :U olvasd már el mit írtál.

amúgy érdekes módon vajon miért nincs alapból támogatva a bill+egér? azért mert csalás. a kormány az érdekes módon támogatva van...ennyit erről...olyannal nem vitázok aki még életében nem játszott fps-t egérrel és nem fogja fel a 2 irányítás mód közti különbséget...próbáld ki és rá fogsz jönni te is...

kelzsoca: hát lehetőség van rá persze, de én nem fogok élni vele. itt a pc ha görnyedni akarok :)

nokia párti: hát ha neked megérte egészségedre :DDD amúgy jól néz ki csak peppet drága volt...habár ezt mexoktuk a sonytól...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13286) nokia párti válasza Djuree (#13285) üzenetére


nokia párti
őstag

Hátha, megnézed újonnan lévő dualshock 3 kontrollereket, akkor sztem nem volt drága. :)

(#13287) nokia párti válasza PaJa1 (#13283) üzenetére


nokia párti
őstag

Ja nekem is tetszik nagyon!
Kikéne cserélni a burkolatot a ps3-on fehérre, hogy menyjen a joy-hoz!
Sajnos igen.
Jobban meglátszik rajta a kosz.
Ez olyan, mint mondjuk, a fehér vagy a fekete cipő.
A fehér szebb, de jobban meglátszik rajta a piszok.

(#13288) Djuree válasza nokia párti (#13287) üzenetére


Djuree
félisten

a feketén meg a zsíros ujjlenyomat látszik meg nagyon :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13289) MichaelSD válasza Djuree (#13288) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nem kell tapperolni a PS3 at :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#13290) bwoay válasza Djuree (#13285) üzenetére


bwoay
nagyúr

bármennyit is göcsölsz ezen, sehol nem szerepel az leírva, hogy szarul játszol. amit beidéztél, az korántsem ezt jelenti, de úgy tűnik, hogy vagy nem akarsz, vagy nem tudsz megbírkózni a mondat jelentésével (ezt viszont nem lehet máson számonkérni). most azt kérném tőled, hogy másold be az EULA azon részét, ami tiltja a bill. és/vagy egér használatát, addig pedig legyen elég a hisztiből.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13291) Djuree válasza bwoay (#13290) üzenetére


Djuree
félisten

mind1 hagyjuk :U
látom nem látod, vagy inkább nem akarod meglátni amit idéztem ("" ilyen jelek között lévő szövegrész idézetet jelent) az egyik hsz-emben....
beteszem még1x hogy lásd:
"Nem akarlak megsérteni, de lehet, hogy meg kellene tanulni kontrollerrel jól játszani"

de mind1 nagyon elkanyarodtunk a témától, nem kellene szétoffolni a topikot...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13292) SweetWally válasza DM-Fan (#13282) üzenetére


SweetWally
tag

Szia!

Köszönöm! Igen, ilyen árban láttam én is.

Én is csak a NeoPDP-re voksolok, bár alszom még rá. Nagyon jókat írtak róla.

Ha nem indiszkrét a kérdés, neked milyen az 50"-os?

[ Szerkesztve ]

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#13293) DM-Fan válasza Djuree (#13291) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Talán úgy lenne korrekt, hogy - ha már idézel - az egész mondatot idézed:

"Nem akarlak megsérteni, de lehet, hogy meg kellene tanulni kontrollerrel jól játszani, és/vagy elfogadni, hogy mindig lesznek olyanok akik jobbak nálad multiban (akár kontrollerer, akár egér+bill.-el)." - ezt írta Edgeri

Tehát egy szóval sem mondta, hogy rosszul játszol, csak annyit hogy meg kellene tanulni kontrollerrel játszani -> és itt jön a mondat második része: az "és/vagy" opcionális kötőszavak közül ha a "vagy"-ot választod, akkor az azt feltételezi, hogy ez már megtörtént és tudsz rendesen játszani kontrollerrel, csak nem vagy képes elfogadni, hogy van nálad jobb. Márpedig az, hogy van nálad jobb, az vitathatatlan, de ezzel egy szóval sem mondja, hogy szarul játszol.

Ha nem tudsz szöveget értelmezni, akkor inkább ne menj bele!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13294) bwoay válasza Djuree (#13291) üzenetére


bwoay
nagyúr

ezt közel 4 órája írtam neked, de amint látod, nem csak nekem szúrt szemet

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13295) DM-Fan válasza SweetWally (#13292) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nincs mit! Hát igen, kicsit húzós árban, de kiváló TV. Ráadásul decemberben (január 9-ig) 5 év garanciát adott a NeoPDP-s TV-kre a Panasonic, ami azért nem semmi.

Nekem jelenleg épp PX80-am van.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13296) tekk


tekk
tag

FONTOS info minden Modern Warfare 2 tulajdonosnak!

Az új (1.08-as, ma kiadott) patch az esetek többségében szinte lehetetlenné teszi a multiplayert, a ps3 lefagyását okozza. :W :W :W
Sok fórum ír ezzel kapcsolatban, szerintem a sony és az infinity ward gőzerővel dolgozik a javításon (azaz nagyon remélem).

PSN ID:halend
MW2 (ha majd újra játszható lesz) clan tag: [HUN] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13297) Djuree válasza DM-Fan (#13293) üzenetére


Djuree
félisten

de mondta, azzal hogy meg kéne tanulni gamepaddal játszani. ennél jobban pedig nemigen lehet gamepaddal játszani, asszem cod4-ben nekem van az egyik legjobb k/d arányom az országban, gamepaddal, nem egérrel :U egérrel asszem nem lenne gond az első 10 hely valamelyikén lenni...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13298) Djuree válasza bwoay (#13294) üzenetére


Djuree
félisten

ne ezen lovagolj már, erre már válaszoltam régen, olvass vissza ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13299) DM-Fan válasza tekk (#13296) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Sz*rjon sünt az Infinity Ward! Inkább arra adnának már ki végre egy patch-et, amire mindenki vár: lehessen végre opcionálisan választani, hogy telepíthető legyen az a k*rva játék HDD-re, mert sorban halnak meg a BD-olvasók a PS3-akban a játék következtében, ugyanis úgy dolgoztatja a fejet multiplayer közben, hogy rossz hallgatni. Rengeteg panasz van erre külföldi fórumokon és az Infinity Ward sz*rik a userek fejére. A Sony is felléphetne már ez ügyben, sok gép fog így hozzájuk érkezni garanciális javításra.

Get Moded!

(#13300) Djuree válasza DM-Fan (#13299) üzenetére


Djuree
félisten

az iward a cod4-5-ben is szart a hálózati kód tökéletesítésére :U egyszerűen nem tudta átadni a hostot. ha kilépett a host, ami sűrűn megtörtént, mert ugye a 423423gbites netes kis amcsi 14 éves gyereknek adta a hostot, ő meg kilépegetett sűrűn, szart a többiekre, ahogy az amcsi mentalitás is adja, a hostot meg nem tudta átadni, mi meg csak pislogtunk, hogy jó lenne már 1 menetet végigtolni. 5-ből 3 meccsen kilépett a host...

2 év alatt nem sikerült írni egy pecset hozzá :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.